XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 259 utakmica za dan
Nedelja, 14 Novembar 2021


Fudbal

Ljubić
Prnjavor
3 : 2
Tekstilac
Derventa
14.11.2021 13:00
Ljubić
3 : 2
Tekstilac
Modriča Alfa
Modriča
4 : 0
Budućnost
Pilica
14.11.2021 13:00
Modriča Alfa
4 : 0
Budućnost
Ukrina
Čečava
5 : 0
Željezničar
Doboj
14.11.2021 13:00
Ukrina
5 : 0
Željezničar
Sloboda
Mrkonjić Grad
0 : 3
Laktaši
Laktaši
14.11.2021 13:00
Sloboda
0 : 3
Laktaši
Dubrave
Dubrave
2 : 3
Brdo
Hambarine
14.11.2021 13:00
Dubrave
2 : 3
Brdo
Čelinac
Čelinac
3 : 0
Progres
Kneževo
14.11.2021 13:00
Čelinac
3 : 0
Progres
Jedinstvo (Br)
Brodac
3 : 4
Velež
Nevesinje
14.11.2021 13:00
Jedinstvo (Br)
3 : 4
Velež
Milići
Milići
3 : 2
Vlasenica
Vlasenica
14.11.2021 13:00
Milići
3 : 2
Vlasenica
Mladost (R)
Rogatica
3 : 3
Guber
Srebrenica
14.11.2021 13:00
Mladost (R)
3 : 3
Guber
Stakorina
Čajniče
2 : 1
Romanija
Pale
14.11.2021 13:00
Stakorina
2 : 1
Romanija
Glasinac 1936
Sokolac
3 : 0
Proleter
Dvorovi
14.11.2021 13:00
Glasinac 1936
3 : 0
Proleter
Hajduk (B)
Batkuša
4 : 1
Borac
B.Lužani
14.11.2021 13:00
Hajduk (B)
4 : 1
Borac
Skugrić
Skugrić
5 : 1
Trebava
Osječani
14.11.2021 13:00
Skugrić
5 : 1
Trebava
Rudanka
Rudanka
2 : 2
Zvijezda
Kakmuž
14.11.2021 13:00
Rudanka
2 : 2
Zvijezda
Mineral
Banja Vrućica
4 : 0
Sloga (J)
Jakeš
14.11.2021 13:00
Mineral
4 : 0
Sloga (J)
Hajduk (K)
Kožuhe
2 : 3
Vučijak
Majevac
14.11.2021 13:00
Hajduk (K)
2 : 3
Vučijak
Vranjak
Vranjak
0 : 6
Naša krila
Kostajnica
14.11.2021 13:00
Vranjak
0 : 6
Naša krila
Ozren
Petrovo
5 : 1
Crvena zvijezda
Obudovac
14.11.2021 13:00
Ozren
5 : 1
Crvena zvijezda
Sloboda
Donji Zagoni
1 : 1
Lokanj
Lokanj
14.11.2021 13:00
Sloboda
1 : 1
Lokanj
Trnovica
Trnovica
5 : 1
Šekovići
Šekovići
14.11.2021 13:00
Trnovica
5 : 1
Šekovići
Partizan
Donja Trnova
2 : 0
Tabanci
Tabanci
14.11.2021 13:00
Partizan
2 : 0
Tabanci
Lokomotiva
Brčko
2 : 0
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
14.11.2021 13:00
Lokomotiva
2 : 0
Mladost (BS)
Omladinac
Potočari
1 : 0
Jedinstvo
Roćević
14.11.2021 13:00
Omladinac
1 : 0
Jedinstvo
Bratstvo
Bratunac
14.11.2021
13:00
Zadrugar
Donje Crnjelovo
14.11.2021 13:00
Bratstvo
:
Zadrugar
Podrinje
Tršić
8 : 0
Birač
Derventa
14.11.2021 13:00
Podrinje
8 : 0
Birač
Janja 2009
Janja
0 : 0
Mladost (VO)
Velika Obarska
14.11.2021 13:00
Janja 2009
0 : 0
Mladost (VO)
Polet
Elezagići
3 : 1
Mladi Krajišnik
Kukulje
14.11.2021 13:30
Polet
3 : 1
Mladi Krajišnik
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
1 : 0
Biseri
Čatrnja
14.11.2021 13:30
Sloga DIPO
1 : 0
Biseri
Torpedo
Cerovljani
2 : 1
Kozara
Turjak
14.11.2021 13:30
Torpedo
2 : 1
Kozara
Potkozarje
Aleksandrovac
4 : 2
Omladinac
Brestovčina
14.11.2021 13:30
Potkozarje
4 : 2
Omladinac
Bratstvo
Kozinci
1 : 3
Laminci
Laminci
14.11.2021 13:30
Bratstvo
1 : 3
Laminci
Borac (Š)
Šibovska
3 : 0
Obradovac
Gradiška
14.11.2021 13:30
Borac (Š)
3 : 0
Obradovac
Vrbas
Banja Luka
0 : 3
Polet Krajišnik
Ramići-Dragočaj
14.11.2021 13:00
Vrbas
0 : 3
Polet Krajišnik
Gomionica
Bronzani Majdan
0 : 5
Šnjegotina
Velika Šnjegotina
14.11.2021 13:00
Gomionica
0 : 5
Šnjegotina
Sloboda
Piskavica
1 : 4
Budućnost
Banja Luka
14.11.2021 13:00
Sloboda
1 : 4
Budućnost
Sloga Nektar
Potkozarje
1 : 1
Karanovac
Karanovac
14.11.2021 13:00
Sloga Nektar
1 : 1
Karanovac
Polet
Podnovlje
2 : 3
Ozrenski sokolovi
Boljanić
14.11.2021 13:30
Polet
2 : 3
Ozrenski sokolovi
BSK
Bušletić
1 : 2
Rudar
Stanari
14.11.2021 13:30
BSK
1 : 2
Rudar
OFK Pridjel
Pridjel Donji
6 : 0
Borac (K)
Kotorsko
14.11.2021 13:30
OFK Pridjel
6 : 0
Borac (K)
Zborište
Zborište
5 : 1
4. juli
Pojezna
14.11.2021 13:30
Zborište
5 : 1
4. juli
Liješće
Liješće
2 : 5
Sloboda
Grabovica
14.11.2021 13:30
Liješće
2 : 5
Sloboda
Kladari Gornji
Kladari Gornji
1 : 9
Crvena zvijezda
Gajevi
14.11.2021 16:00
Kladari Gornji
1 : 9
Crvena zvijezda
Posavina
Miloševac
1 : 1
Višnjik
Modriča
14.11.2021 11:00
Posavina
1 : 1
Višnjik
Mladost
Srpska Tišina
1 : 2
Omladinac
Modriča
14.11.2021 16:00
Mladost
1 : 2
Omladinac
Dobor
Modriča
6 : 2
Partizan
Koprivna
14.11.2021 16:00
Dobor
6 : 2
Partizan
Sloga 73
Ždreban
0 : 3
Trebavac
Vranjak
14.11.2021 16:00
Sloga 73
0 : 3
Trebavac
Budućnost
Gornja Slatina
4 : 1
Zadrugar
Tarevci
14.11.2021 16:00
Budućnost
4 : 1
Zadrugar
Bratstvo
Donja Dubica
1 : 3
Crkvina
Crkvina
14.11.2021 16:00
Bratstvo
1 : 3
Crkvina
Grčica
Brčko
0 : 4
OFK Brezik
Gornji Brezik
14.11.2021 14:00
Grčica
0 : 4
OFK Brezik
Mladost 2003
Popovo Polje
4 : 3
Obilić
Krepšić
14.11.2021 14:00
Mladost 2003
4 : 3
Obilić
Strijelac
Tutnjevac
0 : 3
Crvena zvijezda
Donji Žabar
14.11.2021 14:00
Strijelac
0 : 3
Crvena zvijezda
Majevica
Lopare
0 : 1
Gredice
Gredice
14.11.2021 14:00
Majevica
0 : 1
Gredice
Jugović
Gredice
3 : 2
Jedinstvo
Koretaši
14.11.2021 14:00
Jugović
3 : 2
Jedinstvo
Obarska
Velika Obarska
4 : 2
Drina (A)
Amajlije
14.11.2021 13:30
Obarska
4 : 2
Drina (A)
Jedinstvo
Suvo Polje
1 : 3
Ljeskovac
Ljeskovac
14.11.2021 13:30
Jedinstvo
1 : 3
Ljeskovac
Panteri
Zagoni
2 : 1
Drina (B)
Batar
14.11.2021 13:30
Panteri
2 : 1
Drina (B)
Semberija
Popovi
2 : 1
Kolektiv
Međaši
14.11.2021 13:30
Semberija
2 : 1
Kolektiv
Priboj
Priboj
0 : 3
Balatun
Balatun
14.11.2021 13:30
Priboj
0 : 3
Balatun
Zvijezda
Gradačac
2 : 1
Bratstvo
Gračanica
14.11.2021 13:30
Zvijezda
2 : 1
Bratstvo
Budućnost
Banovići
1 : 1
GOŠK
Gabela
14.11.2021 13:00
Budućnost
1 : 1
GOŠK
Simm Bau
Kosova
2 : 2
Travnik
Travnik
14.11.2021 13:30
Simm Bau
2 : 2
Travnik
Rudar
Kakanj
1 : 0
Goražde
Goražde
14.11.2021 13:30
Rudar
1 : 0
Goražde
Igman
Konjic
3 : 0
Mladost
Doboj-Kakanj
14.11.2021 13:30
Igman
3 : 0
Mladost
Orašje
Orašje
1 : 0
Gradina
Srebrenik
14.11.2021 13:30
Orašje
1 : 0
Gradina
Jedinstvo
Bihać
0 : 4
TOŠK
Tešanj
14.11.2021 13:30
Jedinstvo
0 : 4
TOŠK
Tomislav
Tomislavgrad
0 : 3
Radnik
Hadžići
14.11.2021 13:30
Tomislav
0 : 3
Radnik
FK Vitez
Vitez
3 : 2
Brnjaci
Brnjaci
14.11.2021 13:30
FK Vitez
3 : 2
Brnjaci
Vlašić
Turbe
1 : 1
Rudar (K)
Kamengrad
14.11.2021 13:30
Vlašić
1 : 1
Rudar (K)
Kiseljak
Kiseljak
3 : 0
Rudar (HB)
Han Bila
14.11.2021 13:30
Kiseljak
3 : 0
Rudar (HB)
Novi Travnik
Novi Travnik
3 : 0
Krajina
Cazin
14.11.2021 13:30
Novi Travnik
3 : 0
Krajina
Iskra
Bugojno
1 : 0
Podgrmeč
Sanski Most
14.11.2021 13:30
Iskra
1 : 0
Podgrmeč
Krajišnik
Velika Kladuša
1 : 0
NK Vitez
Vitez
14.11.2021 13:30
Krajišnik
1 : 0
NK Vitez
Vitez
Bužim
0 : 0
Sloga
Bosanska Otoka
14.11.2021 13:30
Vitez
0 : 0
Sloga
Mladost (M)
Malešići
3 : 2
Seona
Seona
14.11.2021 13:30
Mladost (M)
3 : 2
Seona
Dinamo
Donja Mahala
3 : 0
Orahovica 74
Orahovica
14.11.2021 13:30
Dinamo
3 : 0
Orahovica 74
Gornji Rahić
Gornji Rahić
1 : 0
Odžak 102
Odžak
14.11.2021 13:30
Gornji Rahić
1 : 0
Odžak 102
Mladost (K)
Kikači
6 : 2
Bosna (K)
Kalesija
14.11.2021 13:30
Mladost (K)
6 : 2
Bosna (K)
Lokomotiva
Miričina
4 : 3
Bosna (M)
Mionica
14.11.2021 13:30
Lokomotiva
4 : 3
Bosna (M)
Svatovac
Poljice
1 : 0
Dizdaruša
Brčko
14.11.2021 13:30
Svatovac
1 : 0
Dizdaruša
Radnički
Lukavac
4 : 2
Priluk
Priluk
14.11.2021 13:30
Radnički
4 : 2
Priluk
Slaven
Živinice
0 : 6
Prokosovići
Prokosovići
14.11.2021 13:30
Slaven
0 : 6
Prokosovići
Mošćanica
Sarajevo
0 : 0
UNIS
Vogošća
14.11.2021 13:30
Mošćanica
0 : 0
UNIS
Moševac
Moševac
1 : 1
Krivaja
Zavidovići
14.11.2021 13:30
Moševac
1 : 1
Krivaja
Famos
Hrasnica
1 : 2
Stupčanica
Olovo
14.11.2021 13:30
Famos
1 : 2
Stupčanica
Čelik
Zenica
0 : 3
Bosna
Visoko
14.11.2021 13:30
Čelik
0 : 3
Bosna
Baton
Sarajevo
2 : 2
Kolina
Ustikolina
14.11.2021 13:30
Baton
2 : 2
Kolina
Usora
Žabljak-Usora
2 : 0
Azot
Vitkovići
14.11.2021 13:30
Usora
2 : 0
Azot
Bjelopoljac
Bijelo Polje-Potoci
1 : 1
Turbina
Jablanica
14.11.2021 13:30
Bjelopoljac
1 : 1
Turbina
Brotnjo
Čitluk
2 : 3
Ljubuški
Ljubuški
14.11.2021 13:30
Brotnjo
2 : 3
Ljubuški
Grude
Grude
2 : 3
Kamešnica
Podhum
14.11.2021 13:30
Grude
2 : 3
Kamešnica
Trešnjevka
Maoča
4 : 2
Mladost 78
Donje Vukovije
14.11.2021 13:30
Trešnjevka
4 : 2
Mladost 78
Jedinstvo 1952
Vučkovci
3 : 1
Doboj Istok
Doboj Istok
14.11.2021 13:30
Jedinstvo 1952
3 : 1
Doboj Istok
Vražići 92
Vražići
9 : 0
Mramor (M)
Mramor
14.11.2021 13:30
Vražići 92
9 : 0
Mramor (M)
Trebava
Donja Zelinja
0 : 3
Rijeka
Šerići
14.11.2021 13:30
Trebava
0 : 3
Rijeka
Slatina
Bašigovci
4 : 0
Omladinac 68
Mionica
14.11.2021 13:30
Slatina
4 : 0
Omladinac 68
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
3 : 4
Mladost (P)
Puračić
14.11.2021 13:30
Mladost (GŽ)
3 : 4
Mladost (P)
Radnički
Goražde
5 : 2
Drina
Goražde
14.11.2021 13:00
Radnički
5 : 2
Drina
Pribava
Pribava
0 : 3
DSK
Devetak
14.11.2021 13:30
Pribava
0 : 3
DSK
Željezničar
Dobošnica
2 : 0
Turija
Turija
14.11.2021 13:30
Željezničar
2 : 0
Turija
Bukovik
Gornji Srebrenik
4 : 2
Polet
Hrvati
14.11.2021 13:30
Bukovik
4 : 2
Polet
Špionica 1953
Špionica
1 : 0
Jedinstvo
Lukavica
14.11.2021 13:30
Špionica 1953
1 : 0
Jedinstvo
Mladost
Doborovci
2 : 0
BSK
Bokavići
14.11.2021 13:30
Mladost
2 : 0
BSK
Stjepan Polje
Stjepan Polje
3 : 0
Rudar
Zagorje
14.11.2021 13:30
Stjepan Polje
3 : 0
Rudar
25 maj
Uroža
1 : 1
Sloga
Bikodže
14.11.2021 13:30
25 maj
1 : 1
Sloga
Posavina
Brod
2 : 0
Sloboda
Kerep
14.11.2021 13:00
Posavina
2 : 0
Sloboda
Graničar
Brezovo Polje
2 : 0
OFK Vida
Vida
14.11.2021 13:00
Graničar
2 : 0
OFK Vida
Izbor
Brčko
3 : 0
Voćar
Šatorovići
14.11.2021 13:00
Izbor
3 : 0
Voćar
Mionica 85
Mionica
1 : 0
OFK Međiđa
Donja Međiđa
14.11.2021 13:00
Mionica 85
1 : 0
OFK Međiđa
12 decembar
Rajska
2 : 3
Biberovo Polje
Biberovo Polje
14.11.2021 13:00
12 decembar
2 : 3
Biberovo Polje
Koraj
Koraj
4 : 2
Brka 1948
Brka
14.11.2021 13:00
Koraj
4 : 2
Brka 1948
Željezničar
Jelovče Selo
4 : 1
Čelić
Čelić
14.11.2021 13:00
Željezničar
4 : 1
Čelić
Mladost (Suh.)
Suha
4 : 1
Krušik
Gornje Vukovije
14.11.2021 13:30
Mladost (Suh.)
4 : 1
Krušik
Rudar
Bukinje
4 : 2
Omazići 1937
Omazići
14.11.2021 13:30
Rudar
4 : 2
Omazići 1937
Grivice
Grivice
3 : 2
OFK Tuzla
Tuzla
14.11.2021 13:30
Grivice
3 : 2
OFK Tuzla
Napredak
Tupkovići
2 : 2
Partizan
Kiseljak
14.11.2021 13:30
Napredak
2 : 2
Partizan
Memići
Memići
3 : 0
Srnica
Treštenica
14.11.2021 13:30
Memići
3 : 0
Srnica
Jablanica
Barice
1 : 3
Rainci
Gornji Rainci
14.11.2021 13:30
Jablanica
1 : 3
Rainci
Rad
Beograd
4 : 0
Inđija
Inđija
14.11.2021 13:00
Rad
4 : 0
Inđija
Budućnost
Dobanovci
0 : 1
OFK Bačka
Bačka Palanka
14.11.2021 13:00
Budućnost
0 : 1
OFK Bačka
Arsenal
Tivat
2 : 1
Berane
Berane
14.11.2021 17:30
Arsenal
2 : 1
Berane
OFK Titograd
Podgorica
4 : 0
Cetinje
Cetinje
14.11.2021 17:30
OFK Titograd
4 : 0
Cetinje
Igalo
Herceg Novi
2 : 1
Grbalj
Radanovići
14.11.2021 17:30
Igalo
2 : 1
Grbalj
Bokelj
Kotor
1 : 1
Jedinstvo
Bijelo Polje
14.11.2021 17:30
Bokelj
1 : 1
Jedinstvo
Portugalija
1 : 2
Srbija
14.11.2021 20:45
Portugalija
1 : 2
Srbija
Luksemburg
0 : 3
Irska
14.11.2021 20:45
Luksemburg
0 : 3
Irska
Široki Brijeg
Široki Brijeg
0 : 2
Sloboda
Tuzla
14.11.2021 14:00
Široki Brijeg
0 : 2
Sloboda
BSK
Banja Luka
1 : 2
Kozara
Gradiška
14.11.2021 12:00
BSK
1 : 2
Kozara
Ilićka 01
Brčko
3 : 0
Proleter
Teslić
14.11.2021 12:00
Ilićka 01
3 : 0
Proleter
Novi Grad
Sarajevo
1 : 0
Ilijaš
Ilijaš
14.11.2021 13:30
Novi Grad
1 : 0
Ilijaš
Sutjeska
Foča
1 : 1
Famos
Hrasnica
14.11.2021 13:30
Sutjeska
1 : 1
Famos
Krivaja
Zavidovići
3 : 1
Travnik
Travnik
14.11.2021 13:30
Krivaja
3 : 1
Travnik
Romari
Vitez
5 : 2
Iskra
Bugojno
14.11.2021 13:30
Romari
5 : 2
Iskra
Fortuna
Zenica
0 : 1
Simm Bau
Kosova
14.11.2021 12:30
Fortuna
0 : 1
Simm Bau
Leotar
Trebinje
1 : 3
Velež
Mostar
14.11.2021 11:00
Leotar
1 : 3
Velež
Radnik
Bijeljina
1 : 2
Tuzla City
Tuzla
14.11.2021 14:00
Radnik
1 : 2
Tuzla City
Sloboda
Tuzla
0 : 1
Borac
Banja Luka
14.11.2021 14:00
Sloboda
0 : 1
Borac
OFK Spartak
Banja Luka
2 : 0
Sloboda
Novi Grad
14.11.2021 14:00
OFK Spartak
2 : 0
Sloboda
Borac (BL)
Banja Luka
1 : 4
Kozara
Gradiška
14.11.2021 10:00
Borac (BL)
1 : 4
Kozara
Ilićka 01
Brčko
4 : 0
Proleter
Teslić
14.11.2021 10:00
Ilićka 01
4 : 0
Proleter
Novi Grad
Sarajevo
1 : 2
Ilijaš
Ilijaš
14.11.2021 11:00
Novi Grad
1 : 2
Ilijaš
Sutjeska
Foča
1 : 4
Famos
Hrasnica
14.11.2021 11:00
Sutjeska
1 : 4
Famos
Krivaja
Zavidovići
2 : 1
Travnik
Travnik
14.11.2021 11:00
Krivaja
2 : 1
Travnik
Romari
Vitez
5 : 0
Iskra
Bugojno
14.11.2021 11:00
Romari
5 : 0
Iskra
Fortuna
Zenica
2 : 1
Simm Bau
Kosova
14.11.2021 10:00
Fortuna
2 : 1
Simm Bau
Krajina
Banja Luka
4 : 0
Gorica
Šipovo
14.11.2021 10:00
Krajina
4 : 0
Gorica
Jedinstvo
Brodac
1 : 0
Proleter
Dvorovi
14.11.2021 11:00
Jedinstvo
1 : 0
Proleter
Slavija
Istočno Sarajevo
4 : 3
Famos
Vojkovići
14.11.2021 12:00
Slavija
4 : 3
Famos
Velež
Nevesinje
2 : 0
Mladost (G)
Gacko
14.11.2021 15:00
Velež
2 : 0
Mladost (G)
Bajer 99
Velagići
5 : 2
Gomila
Stijena
14.11.2021 12:30
Bajer 99
5 : 2
Gomila
Sloga
Bosanska Otoka
1 : 1
Brekovica 78
Brekovica
14.11.2021 12:30
Sloga
1 : 1
Brekovica 78
Baton
Sarajevo
1 : 3
Radnik
Hadžići
14.11.2021 10:30
Baton
1 : 3
Radnik
Dečić
Tuzi
7 : 0
Petrovac
Petrovac
14.11.2021 13:00
Dečić
7 : 0
Petrovac
Rudar
Pljevlja
0 : 5
Mornar 1923
Bar
14.11.2021 13:30
Rudar
0 : 5
Mornar 1923
Mladost
Donja Gorica
1 : 3
Grbalj
Grbalj
14.11.2021 17:30
Mladost
1 : 3
Grbalj
Budućnost
Podgorica
5 : 2
Iskra
Danilovgrad
14.11.2021 13:00
Budućnost
5 : 2
Iskra
Radnik
Bijeljina
0 : 3
Tuzla City
Simin Han
14.11.2021 12:00
Radnik
0 : 3
Tuzla City
Sloboda
Tuzla
1 : 1
Borac
Banja Luka
14.11.2021 12:00
Sloboda
1 : 1
Borac
Jedinstvo
Brčko
3 : 0
Podrinje
Janja
14.11.2021 10:00
Jedinstvo
3 : 0
Podrinje
Sloboda
Donji Zagoni
3 : 0
Pelagićevo
Pelagićevo
14.11.2021 18:00
Sloboda
3 : 0
Pelagićevo
Željezničar Sport team
Banja Luka
3 : 3
Naprijed
Banja Luka
14.11.2021 14:30
Željezničar Sport team
3 : 3
Naprijed
Mladost Farmaprom
Zalužani
10 : 0
Gorica
Šipovo
14.11.2021 10:00
Mladost Farmaprom
10 : 0
Gorica
Jedinstvo
Brodac
2 : 1
Proleter
Dvorovi
14.11.2021 10:00
Jedinstvo
2 : 1
Proleter
Slavija
Istočno Sarajevo
2 : 0
Famos
Vojkovići
14.11.2021 10:00
Slavija
2 : 0
Famos
Velež
Nevesinje
2 : 1
Mladost
Gacko
14.11.2021 13:00
Velež
2 : 1
Mladost
Sutjeska
Foča
5 : 0
Hercegovac
Bileća
14.11.2021 16:00
Sutjeska
5 : 0
Hercegovac
Jedinstvo
Bihać
10 : 0
Radnički
Ripač
14.11.2021 11:00
Jedinstvo
10 : 0
Radnički
Tempo sport
Zenica
1 : 2
Sporting
Zenica
14.11.2021 11:30
Tempo sport
1 : 2
Sporting
Čelični grad - Steel City
Zenica
2 : 5
Fortuna
Zenica
14.11.2021 11:30
Čelični grad - Steel City
2 : 5
Fortuna
Rudar (B)
Breza
0 : 2
Stupčanica
Olovo
14.11.2021 11:30
Rudar (B)
0 : 2
Stupčanica
Rudar (K)
Kakanj
1 : 0
Čelik
Zenica
14.11.2021 11:30
Rudar (K)
1 : 0
Čelik
Bosna
Visoko
11 : 0
Borac - Tetovo
Tetovo - Zenica
14.11.2021 11:30
Bosna
11 : 0
Borac - Tetovo
TOŠK
Tešanj
8 : 0
Moševac
Moševac
14.11.2021 11:30
TOŠK
8 : 0
Moševac
Natron
Maglaj
1 : 2
Borac
Jelah
14.11.2021 11:30
Natron
1 : 2
Borac
Polet 1926
Brod
1 : 5
Rudar Prijedor
Prijedor
14.11.2021 12:00
Polet 1926
1 : 5
Rudar Prijedor
Omarska
Omarska
1 : 4
FSA Prijedor
Prijedor
14.11.2021 11:00
Omarska
1 : 4
FSA Prijedor
Velež
Nevesinje
0 : 0
Mladost
Gacko
14.11.2021 12:00
Velež
0 : 0
Mladost
Sutjeska
Foča
2 : 0
Hercegovac
Bileća
14.11.2021 14:30
Sutjeska
2 : 0
Hercegovac
Jedinstvo
Bihać
1 : 2
AN Jedinstvo
Bihać
14.11.2021 09:30
Jedinstvo
1 : 2
AN Jedinstvo
Omladinac 75
Pokoj
1 : 3
Ključ
Ključ
14.11.2021 09:30
Omladinac 75
1 : 3
Ključ
Omladinac
Sanica
2 : 4
Rudar
Kamengrad
14.11.2021 09:30
Omladinac
2 : 4
Rudar
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
8 : 0
Borac
Izačić
14.11.2021 09:30
Mladost 1938
8 : 0
Borac
Bratstvo
Bosanska Krupa
2 : 2
ABC
Podzvizd
14.11.2021 09:30
Bratstvo
2 : 2
ABC
TOŠK
Tešanj
3 : 0
Moševac
Moševac
14.11.2021 10:00
TOŠK
3 : 0
Moševac
Natron
Maglaj
0 : 4
Borac
Jelah
14.11.2021 10:00
Natron
0 : 4
Borac
Miske - Akademija
Sarajevo
2 : 1
Betaclub
Doglodi
14.11.2021 11:00
Miske - Akademija
2 : 1
Betaclub
FK Sarajevo
Sarajevo
1 : 0
Respekt
Sarajevo
14.11.2021 11:00
FK Sarajevo
1 : 0
Respekt
Crvena zvezda
Beograd
18 : 0
Požarevac
Požarevac
14.11.2021 16:30
Crvena zvezda
18 : 0
Požarevac
Sloga
Zemun
3 : 1
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
14.11.2021 13:00
Sloga
3 : 1
ŽFU Zvezda B 2018
Mašinac
Niš
5 : 0
Vojvodina
Novi Sad
14.11.2021 13:00
Mašinac
5 : 0
Vojvodina
Donat
Zadar
0 : 4
Agram
Zagreb
14.11.2021 12:00
Donat
0 : 4
Agram
Dinamo
Zagreb
1 : 0
Split
Split
14.11.2021 12:00
Dinamo
1 : 0
Split

Futsal

Željeznica
Trnovo
5 : 3
Leotar
Trebinje
14.11.2021 20:00
Željeznica
5 : 3
Leotar
Radnik Siti
Bijeljina
3 : 4
Ugljevik
Ugljevik
14.11.2021 20:00
Radnik Siti
3 : 4
Ugljevik
Kozara
Grtadiška
6 : 3
Rudar Prijedor City
Prijedor
14.11.2021 19:30
Kozara
6 : 3
Rudar Prijedor City
Radnički
Novo Gortažde
10 : 6
Tango 2
Istočno Sarajevo
14.11.2021 18:00
Radnički
10 : 6
Tango 2
Čelinac
Čelinac
8 : 2
Brod
Brod
14.11.2021 17:30
Čelinac
8 : 2
Brod
Dom sportova
Brod
4 : 5
Derventa
Derventa
14.11.2021 18:00
Dom sportova
4 : 5
Derventa
Vitez
Vitez
3 : 3
Žepče
Žepče
14.11.2021 19:00
Vitez
3 : 3
Žepče
Željezničar
Sarajevo
5 : 2
Novi Travnik
Novi Travnik
14.11.2021 18:00
Željezničar
5 : 2
Novi Travnik
Banovići
Banovići
0 : 1
Tešanj
Tešanj
14.11.2021 20:00
Banovići
0 : 1
Tešanj
Klanac
Brčko
6 : 4
Lux
Brčko
14.11.2021 19:30
Klanac
6 : 4
Lux
Čapljina
Čapljina
4 : 2
Mostarske Kiše
Mostar
14.11.2021 19:00
Čapljina
4 : 2
Mostarske Kiše
Titograd
Podgorica
6 : 2
Pruška
Bijelo Polje
14.11.2021 18:00
Titograd
6 : 2
Pruška
Mirabile Moda
Podgorica
5 : 6
Cattaro 2019
Kotor
14.11.2021 13:00
Mirabile Moda
5 : 6
Cattaro 2019
Nikšić
Nikšić
2 : 2
Studentski dom
Podgorica
14.11.2021 16:30
Nikšić
2 : 2
Studentski dom

Košarka

Crvena zvezda MTS
Beograd
71 : 56
Partizan NIS
Beograd
14.11.2021 19:00
Crvena zvezda MTS
71 : 56
Partizan NIS
Igokea
Aleksandrovac
79 : 63
Mega Basket
Beograd
14.11.2021 17:00
Igokea
79 : 63
Mega Basket
Mladost
Mrkonjić Grad
89 : 91
Bratunac TRB
Bratunac
14.11.2021 19:00
Mladost
89 : 91
Bratunac TRB
Borac
Banja Luka
82 : 73
Široki
Široki Brijeg
14.11.2021 17:00
Borac
82 : 73
Široki
Kozara
Gradiška
54 : 70
Drina Princip
Zvornik
14.11.2021 16:30
Kozara
54 : 70
Drina Princip
Budućnost BN
Bijeljina
85 : 67
Prijedor Spartak
Prijedor
14.11.2021 17:00
Budućnost BN
85 : 67
Prijedor Spartak
Akademija Borac BL
Banja Luka
69 : 65
Sloboda 73
Novi Grad
14.11.2021 20:00
Akademija Borac BL
69 : 65
Sloboda 73
Partizan Grawe
Banja Luka
76 : 53
Una
Kozarska Dubica
14.11.2021
Partizan Grawe
76 : 53
Una
Kozara
Gradiška
62 : 42
Lider
Gradiška
14.11.2021 13:30
Kozara
62 : 42
Lider

Odbojka

Kakanj 78
Kakanj
3 : 0
Ljubinje
Ljubinje
14.11.2021 15:30
Kakanj 78
3 : 0
Ljubinje
Gradiška
Gradiška
0 : 3
Modriča Novoprom
Modriča
14.11.2021 13:30
Gradiška
0 : 3
Modriča Novoprom
Galeb
Brčko
2 : 3
Ilidža
Ilidža
14.11.2021 19:00
Galeb
2 : 3
Ilidža
Olovo
Olovo
3 : 0
Krivaja
Zavidovići
14.11.2021 17:00
Olovo
3 : 0
Krivaja
Jedinstvo
Bijelo polje
3 : 0
Mediteran Bemaks
Budva
14.11.2021 19:00
Jedinstvo
3 : 0
Mediteran Bemaks
Drina
Zvornik
3 : 1
Libero
Bijeljina
14.11.2021 14:00
Drina
3 : 1
Libero
Prijedor
Prijedor
1 : 3
Kozara
Gradiška
14.11.2021
Prijedor
1 : 3
Kozara
Vožd
Prijedor
3 : 0
Borac Stars
Banja Luka
14.11.2021 11:30
Vožd
3 : 0
Borac Stars
Gradiška
Gradiška
3 : 0
Balkana MP
Mrkonjić Grad
14.11.2021 16:30
Gradiška
3 : 0
Balkana MP
Modriča - Optima
Modriča
0 : 3
Derventa
Derventa
14.11.2021 16:00
Modriča - Optima
0 : 3
Derventa
Sloga
Doboj
3 : 0
Rudar
Ugljevik
14.11.2021 20:00
Sloga
3 : 0
Rudar
Srebrenik
Srebrenik
1 : 3
Mikasa
Tuzla
14.11.2021 16:00
Srebrenik
1 : 3
Mikasa
Smeč
Široki Brijeg
0 : 3
Alipašino Polje
Sarajevo
14.11.2021 17:00
Smeč
0 : 3
Alipašino Polje
SA Volley
Sarajevo
1 : 3
Novi Grad
Sarajevo
14.11.2021 14:00
SA Volley
1 : 3
Novi Grad
Vogošća
Vogošća
0 : 3
Kakanj
Kakanj
14.11.2021 17:00
Vogošća
0 : 3
Kakanj
Troglav
Livno
1 : 3
Ilijaš
Ilijaš
14.11.2021 13:00
Troglav
1 : 3
Ilijaš
Kula-Gradačac 2
Gradačac
3 : 0
Gračanica
Gračanica
14.11.2021 14:00
Kula-Gradačac 2
3 : 0
Gračanica
Tešanj
Tešanj
0 : 3
Stars
Živinice
14.11.2021 14:00
Tešanj
0 : 3
Stars
Lami
Brčko
3 : 1
Orašje 2
Orašje
14.11.2021 17:00
Lami
3 : 1
Orašje 2
Student
Mostar
0 : 3
Željezara
Zenica
14.11.2021 13:00
Student
0 : 3
Željezara
Jedinstvo
Bijelo Polje
2 : 3
Galeb
Bar
14.11.2021 16:00
Jedinstvo
2 : 3
Galeb

Rukomet

Prijedor
Prijedor
32 : 18
Laktaši 2020
Laktaši
14.11.2021 18:00
Prijedor
32 : 18
Laktaši 2020
Slavija
Istočno Sarajevo
26 : 24
Hercegovina
Nevesinje
14.11.2021 17:00
Slavija
26 : 24
Hercegovina
ORK Borac
Banja Luka
33 : 28
Bijeljina
Bijeljina
14.11.2021 13:30
ORK Borac
33 : 28
Bijeljina
Višegrad
Višegrad
25 : 25
Kozara (KD)
Kozarska Dubica
14.11.2021 18:00
Višegrad
25 : 25
Kozara (KD)
Izviđač CO 2
Ljubuški
39 : 35
Velež
Mostar
14.11.2021 13:00
Izviđač CO 2
39 : 35
Velež
Bosna 2
Visoko
27 : 25
Sloga 2
Gornji Vakuf-Uskoplje
14.11.2021 14:30
Bosna 2
27 : 25
Sloga 2
Sana 7
Sanski Most
26 : 32
Jajce
Jajce
14.11.2021 17:00
Sana 7
26 : 32
Jajce
Kakanj
Kakanj
30 : 23
Žepče
Žepče
14.11.2021 18:00
Kakanj
30 : 23
Žepče
Travnik
Travnik
33 : 29
Bosna TS
Tešanj
14.11.2021 17:00
Travnik
33 : 29
Bosna TS
Donji Vakuf
Donji Vakuf
36 : 45
Čelik
Zenica
14.11.2021 17:00
Donji Vakuf
36 : 45
Čelik
Sloga 2013
Gornji Vakuf - Uskoplje
37 : 28
Goražde
Goražde
14.11.2021 17:00
Sloga 2013
37 : 28
Goražde
Živinice
Živinice
26 : 37
Turbina
Jablanica
14.11.2021 14:00
Živinice
26 : 37
Turbina
Lokomotiva
Mostar
31 : 29
Jedinstvo
Tuzla
14.11.2021 15:30
Lokomotiva
31 : 29
Jedinstvo
Bihać
Bihać
18 : 30
Bosna
Tešanj
14.11.2021 16:00
Bihać
18 : 30
Bosna
Danilovgrad
Danilovgrad
33 : 31
Sutjeska
Nikšić
14.11.2021 16:00
Danilovgrad
33 : 31
Sutjeska
Partizan 1949
Tivat
28 : 25
Budućnost
Podgorica
14.11.2021 19:00
Partizan 1949
28 : 25
Budućnost
Komovi
Andrijevica
18 : 21
Jedinstvo
Bijelo Polje
14.11.2021 19:00
Komovi
18 : 21
Jedinstvo
Danilovgrad
Danilovgrad
30 : 24
Sutjeska
Nikšić
14.11.2021 13:30
Danilovgrad
30 : 24
Sutjeska
Komovi
Andrijevica
37 : 28
Jedinstvo
Bijelo Polje
14.11.2021 16:00
Komovi
37 : 28
Jedinstvo
Partizan 1949
Tivat
17 : 29
Budućnost
Podgorica
14.11.2021 16:30
Partizan 1949
17 : 29
Budućnost

Vaterpolo

Beograd
Beograd
11 : 17
Stari Grad
Beograd
14.11.2021 10:30
Beograd
11 : 17
Stari Grad
Banjica
Beograd
25 : 4
Palilula
Beograd
14.11.2021 12:00
Banjica
25 : 4
Palilula
Vračar
Beograd
13 : 14
Dorćol
Beograd
14.11.2021 19:00
Vračar
13 : 14
Dorćol
ŽAK
Kikinda
12 : 8
Sava
Šabac
14.11.2021 19:00
ŽAK
12 : 8
Sava