XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 230 utakmica za dan
Subota, 26 Mart 2022


Fudbal

Kozara
Gradiška
0 : 0
Drina
Zvornik
26.03.2022 15:00
Kozara
0 : 0
Drina
Budućnost
Pilica
0 : 1
Tekstilac
Derventa
26.03.2022 15:00
Budućnost
0 : 1
Tekstilac
Modriča Alfa
Modriča
0 : 3
Sloboda
Novi Grad
26.03.2022 15:00
Modriča Alfa
0 : 3
Sloboda
Borac
Kozarska Dubica
0 : 2
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
26.03.2022 15:00
Borac
0 : 2
Zvijezda 09
Željezničar ST
Banja Luka
0 : 1
Omarska
Omarska
26.03.2022 15:00
Željezničar ST
0 : 1
Omarska
Podrinje
Janja
0 : 0
Sloga
Doboj
26.03.2022 15:00
Podrinje
0 : 0
Sloga
Ljubić
Prnjavor
4 : 1
Sutjeska
Foča
26.03.2022 15:00
Ljubić
4 : 1
Sutjeska
Borac
Šamac
3 : 1
Ukrina
Čečava
26.03.2022 15:00
Borac
3 : 1
Ukrina
Jedinstvo
Žeravica
2 : 1
Brdo
Hambarine
26.03.2022 15:00
Jedinstvo
2 : 1
Brdo
Sloga (T)
Trn
0 : 1
Laktaši
Laktaši
26.03.2022 15:00
Sloga (T)
0 : 1
Laktaši
Polet 1926
Brod
1 : 0
Dubrave
Dubrave
26.03.2022 15:00
Polet 1926
1 : 0
Dubrave
Ilićka 01
Brčko
2 : 1
Jedinstvo (Br)
Brodac
26.03.2022 15:00
Ilićka 01
2 : 1
Jedinstvo (Br)
Mladost (G)
Gacko
6 : 2
Romanija
Pale
26.03.2022 15:00
Mladost (G)
6 : 2
Romanija
Proleter
Dvorovi
1 : 0
Guber
Srebrenica
26.03.2022 15:00
Proleter
1 : 0
Guber
Drina HE
Višegrad
2 : 3
Vlasenica
Vlasenica
26.03.2022 15:00
Drina HE
2 : 3
Vlasenica
Rudar 1925
Ugljevik
1 : 0
Velež
Nevesinje
26.03.2022 15:00
Rudar 1925
1 : 0
Velež
Stakorina
Čajniče
3 : 1
Milići
Milići
26.03.2022 15:00
Stakorina
3 : 1
Milići
Lijevče
Nova Topola
2 : 1
Mladost
Kotor Varoš
26.03.2022 15:00
Lijevče
2 : 1
Mladost
Bratstvo
Kozarac
1 : 0
Plamen
Donje Vodičevo
26.03.2022 15:00
Bratstvo
1 : 0
Plamen
FSA
Prijedor
5 : 1
Crni vrh
Jaružani
26.03.2022 15:00
FSA
5 : 1
Crni vrh
Lauš
Banja Luka
6 : 2
Svodna
Svodna
26.03.2022 15:00
Lauš
6 : 2
Svodna
Mineral
Banja Vrućica
3 : 0
Rudanka
Rudanka
26.03.2022 15:00
Mineral
3 : 0
Rudanka
Polet
Elezagići
0 : 1
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
26.03.2022 15:30
Polet
0 : 1
Sloga DIPO
Omladinac
Banja Luka
1 : 3
Sloga Nektar
Potkozarje
26.03.2022 19:00
Omladinac
1 : 3
Sloga Nektar
Ljeskovac
Ljeskovac
5 : 0
Sloga 94
Bijeljina
26.03.2022 15:00
Ljeskovac
5 : 0
Sloga 94
Borac
Trnjaci
4 : 2
Glogovac
Glogovac
26.03.2022 15:00
Borac
4 : 2
Glogovac
Sloga United
Bijeljina
1 : 0
VSK
Velino Selo
26.03.2022 15:00
Sloga United
1 : 0
VSK
Radnik
Hadžići
0 : 0
Goražde
Goražde
26.03.2022 15:30
Radnik
0 : 0
Goražde
Tomislav
Tomislavgrad
0 : 1
Travnik
Travnik
26.03.2022 15:30
Tomislav
0 : 1
Travnik
Jedinstvo
Bihać
2 : 1
GOŠK
Gabela
26.03.2022 15:30
Jedinstvo
2 : 1
GOŠK
Orašje
Orašje
1 : 0
Bratstvo
Gračanica
26.03.2022 15:30
Orašje
1 : 0
Bratstvo
Igman
Konjic
1 : 1
Budućnost
Banovići
26.03.2022 15:00
Igman
1 : 1
Budućnost
Rudar
Kakanj
2 : 0
Simm Bau
Kosova
26.03.2022 15:30
Rudar
2 : 0
Simm Bau
NK Vitez
Vitez
2 : 1
Krajina
Cazin
26.03.2022 15:30
NK Vitez
2 : 1
Krajina
Sloga
Bosanska Otoka
2 : 2
Rudar (HB)
Han Bila
26.03.2022 15:30
Sloga
2 : 2
Rudar (HB)
Vitez
Bužim
1 : 2
Rudar (K)
Kamengrad
26.03.2022 15:30
Vitez
1 : 2
Rudar (K)
Krajišnik
Velika Kladuša
2 : 1
Brnjaci
Brnjaci
26.03.2022 15:30
Krajišnik
2 : 1
Brnjaci
Iskra
Bugojno
7 : 0
Brekovica 78
Brekovica
26.03.2022 15:30
Iskra
7 : 0
Brekovica 78
Novi Travnik
Novi Travnik
0 : 1
FK Vitez
Vitez
26.03.2022 15:30
Novi Travnik
0 : 1
FK Vitez
Slaven
Živinice
0 : 3
Odžak 102
Odžak
26.03.2022 15:30
Slaven
0 : 3
Odžak 102
Radnički
Lukavac
1 : 0
Orahovica 74
Orahovica
26.03.2022 15:30
Radnički
1 : 0
Orahovica 74
Rudar
Breza
3 : 2
Krivaja
Zavidovići
26.03.2022 15:30
Rudar
3 : 2
Krivaja
Borac
Jelah
2 : 1
Famos
Hrasnica
26.03.2022 15:30
Borac
2 : 1
Famos
Čelični grad-Steel City
Zenica
0 : 2
Borac
Tetovo -Zenica
26.03.2022 15:30
Čelični grad-Steel City
0 : 2
Borac
Saobraćajac
Sarajevo
3 : 0
Omladinac
Doglodi-Stup
26.03.2022 19:00
Saobraćajac
3 : 0
Omladinac
Cim
Cim
2 : 2
Lokomotiva
Mostar
26.03.2022 16:00
Cim
2 : 2
Lokomotiva
Mladost (Sol.)
Solina
6 : 1
Krušik
Gornje Vukovije
26.03.2022 15:30
Mladost (Sol.)
6 : 1
Krušik
Loznica
Loznica
1 : 0
Kabel
Novi Sad
26.03.2022 16:00
Loznica
1 : 0
Kabel
Bratstvo
Gračanica
0 : 2
Proleter
Teslić
26.03.2022 12:00
Bratstvo
0 : 2
Proleter
Baton
Sarajevo
0 : 2
Igman
Ilidža
26.03.2022 13:30
Baton
0 : 2
Igman
Ilijaš
Ilijaš
1 : 4
Rudar
Kakanj
26.03.2022 13:30
Ilijaš
1 : 4
Rudar
Novi Grad
Sarajevo
2 : 1
Stupčanica
Olovo
26.03.2022 13:30
Novi Grad
2 : 1
Stupčanica
Slavija
Istočno Sarajevo
0 : 0
UNIS
Vogošća
26.03.2022 13:30
Slavija
0 : 0
UNIS
Žepče
Žepče
1 : 0
Iskra
Bugojno
26.03.2022 13:30
Žepče
1 : 0
Iskra
Fortuna
Zenica
0 : 4
Čelik
Zenica
26.03.2022 13:30
Fortuna
0 : 4
Čelik
Natron
Maglaj
5 : 8
Sporting
Zenica
26.03.2022 13:30
Natron
5 : 8
Sporting
Novi Šeher
Novi Šeher
2 : 6
Don Bosco
Žepče
26.03.2022 15:00
Novi Šeher
2 : 6
Don Bosco
Brotnjo
Čitluk
2 : 0
Stolac
Stolac
26.03.2022 13:30
Brotnjo
2 : 0
Stolac
GOŠK
Gabela
2 : 4
Čapljina
Čapljina
26.03.2022 13:30
GOŠK
2 : 4
Čapljina
Ljubuški
Ljubuški
4 : 1
Troglav 1918
Livno
26.03.2022 13:30
Ljubuški
4 : 1
Troglav 1918
Leotar
Trebinje
2 : 0
Klis
Buturović polje
26.03.2022 13:30
Leotar
2 : 0
Klis
Tuzla City
Tuzla
1 : 1
Zrinjski
Mostar
26.03.2022 15:00
Tuzla City
1 : 1
Zrinjski
Velež
Mostar
4 : 0
Borac
Banja Luka
26.03.2022 16:00
Velež
4 : 0
Borac
Rudar Prijedor
Prijedor
1 : 3
Posušje
Posušje
26.03.2022 16:00
Rudar Prijedor
1 : 3
Posušje
Široki Brijeg
Široki Brijeg
2 : 0
Sloboda
Tuzla
26.03.2022 12:30
Široki Brijeg
2 : 0
Sloboda
Bratstvo
Gračanica
3 : 0
Proleter
Teslić
26.03.2022 12:00
Bratstvo
3 : 0
Proleter
Baton
Sarajevo
0 : 0
Igman
Ilidža
26.03.2022 11:00
Baton
0 : 0
Igman
Ilijaš
Ilijaš
2 : 6
Rudar
Kakanj
26.03.2022 11:00
Ilijaš
2 : 6
Rudar
Novi Grad
Sarajevo
3 : 1
Stupčanica
Olovo
26.03.2022 11:00
Novi Grad
3 : 1
Stupčanica
Slavija
Istočno Sarajevo
1 : 2
UNIS
Vogošća
26.03.2022 11:00
Slavija
1 : 2
UNIS
Mladost
Doboj-Kakanj
0 : 5
Sarajevo
Sarajevo
26.03.2022 11:00
Mladost
0 : 5
Sarajevo
Žepče
Žepče
7 : 2
Iskra
Bugojno
26.03.2022 13:30
Žepče
7 : 2
Iskra
Fortuna
Zenica
0 : 3
Čelik
Zenica
26.03.2022 11:00
Fortuna
0 : 3
Čelik
Brotnjo
Čitluk
1 : 2
Stolac
Stolac
26.03.2022 10:00
Brotnjo
1 : 2
Stolac
GOŠK
Gabela
1 : 1
Čapljina
Čapljina
26.03.2022 11:00
GOŠK
1 : 1
Čapljina
Ljubuški
Ljubuški
1 : 4
Troglav 1918
Livno
26.03.2022 11:00
Ljubuški
1 : 4
Troglav 1918
Gorica
Šipovo
0 : 5
BSK
Banja Luka
26.03.2022 11:30
Gorica
0 : 5
BSK
Čelinac
Čelinac
1 : 0
Omladinac
Banja Luka
26.03.2022 10:30
Čelinac
1 : 0
Omladinac
Natron
Maglaj
2 : 1
Sporting
Zenica
26.03.2022 11:00
Natron
2 : 1
Sporting
Novi Šeher
Novi Šeher
1 : 1
Don Bosco
Žepče
26.03.2022 13:30
Novi Šeher
1 : 1
Don Bosco
Seona
Seona
3 : 0
Konjuh
Kladanj
26.03.2022 11:00
Seona
3 : 0
Konjuh
Glasinac 1936
Sokolac
1 : 0
Igman
Ilidža
26.03.2022 10:30
Glasinac 1936
1 : 0
Igman
Miske - Akademija
Sarajevo
0 : 1
Atletiko
Sarajevo
26.03.2022 11:00
Miske - Akademija
0 : 1
Atletiko
Sutjeska
Nikšić
4 : 1
Mornar 1923
Bar
26.03.2022 15:00
Sutjeska
4 : 1
Mornar 1923
Berane
Berane
0 : 0
Arsenal
Tivat
26.03.2022 15:00
Berane
0 : 0
Arsenal
Budućnost
Podgorica
2 : 0
OFK Titograd
Podgorica
26.03.2022 15:00
Budućnost
2 : 0
OFK Titograd
Petrovac
Petrovac
2 : 7
Jezero
Plav
26.03.2022 15:00
Petrovac
2 : 7
Jezero
Mladost
Donja Gorica
2 : 0
Brskovo
Mojkovac
26.03.2022 18:30
Mladost
2 : 0
Brskovo
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
4 : 1
Zrinjski
Mostar
26.03.2022 13:00
Tuzla City
4 : 1
Zrinjski
Velež
Mostar
1 : 2
Borac
Banja Luka
26.03.2022 14:00
Velež
1 : 2
Borac
Rudar Prijedor
Prijedor
1 : 2
Posušje
Posušje
26.03.2022 14:00
Rudar Prijedor
1 : 2
Posušje
Ljubić
Prnjavor
3 : 6
Borac (Š)
Šamac
26.03.2022 10:00
Ljubić
3 : 6
Borac (Š)
Željezničar Sport Team
Banja Luka
1 : 0
Sloga
Doboj
26.03.2022 10:00
Željezničar Sport Team
1 : 0
Sloga
Tekstilac
Derventa
8 : 0
Polet 1926
Brod
26.03.2022 10:00
Tekstilac
8 : 0
Polet 1926
Borac (BL)
Banja Luka
6 : 0
Radnik Urije
Prijedor
26.03.2022 10:00
Borac (BL)
6 : 0
Radnik Urije
Proleter
Teslić
0 : 3
Željezničar
Doboj
26.03.2022 10:00
Proleter
0 : 3
Željezničar
Radnik
Bijeljina
1 : 4
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
26.03.2022 10:00
Radnik
1 : 4
Zvijezda 09
Zenit
Bijeljina
12 : 0
Mladost
Bogutovo selo
26.03.2022 10:00
Zenit
12 : 0
Mladost
Podrinje
Janja
3 : 0
Jedinstvo
Brčko
26.03.2022 10:00
Podrinje
3 : 0
Jedinstvo
Lokomotiva
Brčko
6 : 1
Ilićka 01
Brčko
26.03.2022 10:00
Lokomotiva
6 : 1
Ilićka 01
Pelagićevo
Pelagićevo
6 : 2
Sloboda
Donji Zagoni
26.03.2022 10:00
Pelagićevo
6 : 2
Sloboda
Mladost Farmaprom
Zalužani
0 : 4
Mladost
Kotor Varoš
26.03.2022 09:30
Mladost Farmaprom
0 : 4
Mladost
Gorica
Šipovo
0 : 5
BSK
Banja Luka
26.03.2022 10:00
Gorica
0 : 5
BSK
Čelinac
Čelinac
1 : 0
Omladinac
Banja Luka
26.03.2022 09:00
Čelinac
1 : 0
Omladinac
Sloboda
Mrkonjić Grad
7 : 0
Džaja
Banja Luka
26.03.2022 10:00
Sloboda
7 : 0
Džaja
Progres
Kneževo
3 : 0
Vrbas
Banja Luka
26.03.2022 10:30
Progres
3 : 0
Vrbas
Sloga United
Bijeljina
5 : 4
Zenit
Bijeljina
26.03.2022 12:30
Sloga United
5 : 4
Zenit
Jedinstvo
Brodac
0 : 2
Sloga
Gornje Crnjelovo
26.03.2022 10:00
Jedinstvo
0 : 2
Sloga
Moševac
Moševac
1 : 1
Pobjeda
Tešanjka
26.03.2022 11:30
Moševac
1 : 1
Pobjeda
Borac
Jelah
0 : 2
Žepče 1919
Žepče
26.03.2022 10:00
Borac
0 : 2
Žepče 1919
Krivaja
Zavidovići
1 : 0
Don Bosco
Žepče
26.03.2022 11:30
Krivaja
1 : 0
Don Bosco
Radnik
Hadžići
2 : 4
Igman
ilidža
26.03.2022 09:00
Radnik
2 : 4
Igman
Baton
Sarajevo
5 : 0
KMN Vogošća
Vogošča
26.03.2022 20:00
Baton
5 : 0
KMN Vogošća
Željezničar
Sarajevo
0 : 2
Miske - Akademija
Sarajevo
26.03.2022 09:00
Željezničar
0 : 2
Miske - Akademija
Slavija
Istočno Sarajevo
0 : 2
Baton 2
Sarajevo
26.03.2022 08:30
Slavija
0 : 2
Baton 2
FA Akademica
Sarajevo
4 : 0
Sokolac
Sokolac
26.03.2022 13:30
FA Akademica
4 : 0
Sokolac
Famos (H)
Hrasnica
3 : 1
Famos (V)
Vojkovići
26.03.2022 10:00
Famos (H)
3 : 1
Famos (V)
Romanija
Pale
1 : 8
Šampion
Ilidža
26.03.2022 10:00
Romanija
1 : 8
Šampion
SAŠK Napredak
Sarajevo
0 : 0
Igman
ilidža
26.03.2022 15:00
SAŠK Napredak
0 : 0
Igman
Rama
Prozor /Rama
0 : 2
Brotnjo
Čitluk
26.03.2022 12:30
Rama
0 : 2
Brotnjo
Cim
Mostar
3 : 0
Iskra
Stolac
26.03.2022 11:30
Cim
3 : 0
Iskra
Lokomotiva
Mostar
1 : 4
Turbina
Jablanica
26.03.2022 11:30
Lokomotiva
1 : 4
Turbina
Međugorje
Međugorje
0 : 6
Kruševo
Kruševo
26.03.2022 11:30
Međugorje
0 : 6
Kruševo
Sloboda
Tuzla
3 : 0
Orašje
Orašje
26.03.2022 12:00
Sloboda
3 : 0
Orašje
Di - Five
Doboj - Istok
1 : 1
Zvijezda
Gradačac
26.03.2022 11:00
Di - Five
1 : 1
Zvijezda
Radnički
Lukavac
6 : 0
Eurofudbal
Stjepan Polje
26.03.2022 11:00
Radnički
6 : 0
Eurofudbal
Bratstvo
Gračanica
4 : 2
Betaclub Tango
Lukavac
26.03.2022 11:00
Bratstvo
4 : 2
Betaclub Tango
Asscheim
Živinice - Kovači
2 : 1
Proleter
Slavinovići
26.03.2022 11:00
Asscheim
2 : 1
Proleter
Eurogol
Živinice
0 : 0
Tuzla City
Simin Han -Tuzla
26.03.2022 11:00
Eurogol
0 : 0
Tuzla City
Gornji Rahić
Gornji Rahić
0 : 5
Colibri
Husino
26.03.2022 11:00
Gornji Rahić
0 : 5
Colibri
Slaven
Živinice
1 : 5
Budućnost
Banovići
26.03.2022 11:00
Slaven
1 : 5
Budućnost
Bambi
Tuzla
0 : 3
Sloboda
Tuzla
26.03.2022 12:00
Bambi
0 : 3
Sloboda
Ljubić
Prnjavor
2 : 2
Borac (Š)
Šamac
26.03.2022 12:00
Ljubić
2 : 2
Borac (Š)
Željezničar Sport Team
Banja Luka
2 : 1
Sloga
Doboj
26.03.2022 12:00
Željezničar Sport Team
2 : 1
Sloga
Tekstilac
Derventa
6 : 0
Polet 1926
Brod
26.03.2022 12:00
Tekstilac
6 : 0
Polet 1926
Borac (BL)
Banja Luka
6 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
26.03.2022 12:00
Borac (BL)
6 : 0
Rudar Prijedor
Proleter
Teslić
3 : 0
Željezničar
Doboj
26.03.2022 12:00
Proleter
3 : 0
Željezničar
Borac - Tetovo
Zenica
0 : 3
Rudar (K)
Kakanj
26.03.2022 10:00
Borac - Tetovo
0 : 3
Rudar (K)
Moševac
Moševac
4 : 1
Pobjeda
Tepanjka
26.03.2022 10:00
Moševac
4 : 1
Pobjeda
Borac
Jelah
4 : 0
Žepče 1919
Žepče
26.03.2022 10:00
Borac
4 : 0
Žepče 1919
Krivaja
Zavidovići
0 : 0
Don Bosco
Žepče
26.03.2022 10:00
Krivaja
0 : 0
Don Bosco
Slavija
Istočno Sarajevo
2 : 2
Glasinac 1936
Ilidža
26.03.2022 16:00
Slavija
2 : 2
Glasinac 1936
Željezničar
Sarajevo
3 : 0
Sarajevo 2
Sarajevo
26.03.2022 14:15
Željezničar
3 : 0
Sarajevo 2
Olimp
Pale
3 : 0
Radnik
Hadžići
26.03.2022 12:00
Olimp
3 : 0
Radnik
J Academy
Sarajevo
4 : 0
Sokolac
Sokolac
26.03.2022 17:00
J Academy
4 : 0
Sokolac
Sparta
Sarajevo
0 : 1
Novi Grad
Sarajevo
26.03.2022 15:30
Sparta
0 : 1
Novi Grad
Željezničar
Sarajevo
4 : 0
S.A. Ilijaš
ilijaš
26.03.2022 10:45
Željezničar
4 : 0
S.A. Ilijaš
Famos
Vojkovići
1 : 2
Sparta
Sarajevo
26.03.2022 11:00
Famos
1 : 2
Sparta
Sloboda
Tuzla
2 : 0
Orašje
Orašje
26.03.2022 10:30
Sloboda
2 : 0
Orašje
Di - Five
Doboj - Istok
0 : 4
Zvijezda
Gradačac
26.03.2022 10:00
Di - Five
0 : 4
Zvijezda
Radnički
Lukavac
2 : 2
Eurofudbal
Stjepan Polje
26.03.2022 10:00
Radnički
2 : 2
Eurofudbal
Bratstvo
Gračanica
1 : 0
Betaclub Tango
Lukavac
26.03.2022 10:00
Bratstvo
1 : 0
Betaclub Tango
Asscheim
Živinice - Kovači
0 : 9
Proleter
Slavinovići
26.03.2022 10:00
Asscheim
0 : 9
Proleter
Eurogol
Živinice
0 : 7
Tuzla City
Simin Han
26.03.2022 10:00
Eurogol
0 : 7
Tuzla City
Gornji Rahić
Gornji Rahić
0 : 5
Colibri
Husino
26.03.2022 10:00
Gornji Rahić
0 : 5
Colibri
Slaven
Živinice
0 : 5
Budućnost
Banovići
26.03.2022 10:00
Slaven
0 : 5
Budućnost
Bambi
Tuzla
5 : 0
Sloboda
Tuzla
26.03.2022 10:00
Bambi
5 : 0
Sloboda
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
1 : 1
Emina
Mostar
26.03.2022 15:00
Lokomotiva
1 : 1
Emina
Požarevac
Požarevac
0 : 3
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
26.03.2022 16:30
Požarevac
0 : 3
ŽFU Zvezda B 2018
Breznica
Pljevlja
5 : 9
Ekonomist
Nikšić
26.03.2022 15:00
Breznica
5 : 9
Ekonomist
Radnik Bumerang
Bijeljina
16 : 0
Drina
Zvornik
26.03.2022 11:00
Radnik Bumerang
16 : 0
Drina
Široki Brijeg
Široki Brijeg
4 : 2
Fortuna
Živinice
26.03.2022 15:30
Široki Brijeg
4 : 2
Fortuna
SFK 2000
Sarajevo
1 : 0
Iskra
Bugojno
26.03.2022 14:00
SFK 2000
1 : 0
Iskra

Futsal

Doboj
Doboj
6 : 4
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
26.03.2022 21:00
Doboj
6 : 4
Sloga
Brotnjo
Čitluk
9 : 1
Kaskada
Gračanica
26.03.2022 16:00
Brotnjo
9 : 1
Kaskada
Kozara
Grtadiška
10 : 3
Viktorija
Ribnik
26.03.2022 19:30
Kozara
10 : 3
Viktorija

Košarka

Igokea
Aleksandrovac
83 : 67
Studentski centar
Podgorica
26.03.2022 17:00
Igokea
83 : 67
Studentski centar
FMP
Železnik
90 : 82
Borac
Čačak
26.03.2022 19:00
FMP
90 : 82
Borac
Posušje
Posušje
72 : 75
Sloboda
Tuzla
26.03.2022 17:30
Posušje
72 : 75
Sloboda
Prijedor Spartak
Prijedor
64 : 58
Slavija 1996
Istočno Sarajevo
26.03.2022 19:00
Prijedor Spartak
64 : 58
Slavija 1996
Sloboda 73
Novi Grad
77 : 68
Drina Princip
Zvornik
26.03.2022 17:00
Sloboda 73
77 : 68
Drina Princip
Sutjeska
Foča
66 : 67
Rogatica
Rogatica
26.03.2022 19:00
Sutjeska
66 : 67
Rogatica
Sokolac
Sokolac
73 : 95
Student Igokea
Banja Luka
26.03.2022 20:00
Sokolac
73 : 95
Student Igokea
Budućnost BN
Bijeljina
102 : 66
Kozara
Gradiška
26.03.2022 17:00
Budućnost BN
102 : 66
Kozara
Mladost (MG) 2
Mrkonjić Grad
74 : 51
Una
Kozarska Dubica
26.03.2022 13:00
Mladost (MG) 2
74 : 51
Una
Modriča
Modriča
77 : 55
Rudar 2015
Ugljevik
26.03.2022 18:30
Modriča
77 : 55
Rudar 2015
Budućnost Fabrika 2
Bijeljina
81 : 72
Radnik Spark 2
Bijeljina
26.03.2022 15:00
Budućnost Fabrika 2
81 : 72
Radnik Spark 2
Šamac
Šamac
78 : 76
Zvornik Basket
Zvornik
26.03.2022 18:30
Šamac
78 : 76
Zvornik Basket
Derventa
Derventa
95 : 72
Olimp
Šekovići
26.03.2022 18:30
Derventa
95 : 72
Olimp
Orlovi
Banja Luka
93 : 39
Konjic
Konjic
26.03.2022 18:30
Orlovi
93 : 39
Konjic
Leotar 03
Trebinje
73 : 69
Lavovi
Brčko
26.03.2022 19:00
Leotar 03
73 : 69
Lavovi
Igman
Istočna Ilidža
78 : 62
Jedinstvo Dženex
Tuzla
26.03.2022 15:30
Igman
78 : 62
Jedinstvo Dženex
Mladi Krajišnik
Banja Luka
56 : 62
Čelik
Zenica
26.03.2022 20:30
Mladi Krajišnik
56 : 62
Čelik
Finale, druga utakmica
Kozara
Gradiška
60 : 48
Ušće
Banja Luka
26.03.2022 16:30
Kozara
60 : 48
Ušće

Odbojka

Domaljevac
Domaljevac
3 : 1
Radnik
Bijeljina
26.03.2022 18:00
Domaljevac
3 : 1
Radnik
Slavija
Istočno Sarajevo
0 : 3
Velež
Nevesinje
26.03.2022 15:30
Slavija
0 : 3
Velež
Maglić
Foča
1 : 3
Borac
Banja Luka
26.03.2022 15:30
Maglić
1 : 3
Borac
Libero
Bijeljina
1 : 3
Drina
Zvornik
26.03.2022 14:00
Libero
1 : 3
Drina
Glasinac
Sokolac
3 : 0
Ljubinje Bankom
Ljubinje
26.03.2022 16:00
Glasinac
3 : 0
Ljubinje Bankom
Kozara
Gradiška
3 : 0
Balkana MP
Mrkonjić Grad
26.03.2022 16:30
Kozara
3 : 0
Balkana MP
Gradiška
Gradiška
3 : 0
Borac Stars
Banja Luka
26.03.2022 19:30
Gradiška
3 : 0
Borac Stars
Vožd
Prijedor
3 : 1
Prijedor
Prijedor
26.03.2022 14:00
Vožd
3 : 1
Prijedor
OOK Leotar
Trebinje
3 : 0
Mladost
Rogatica
26.03.2022 15:00
OOK Leotar
3 : 0
Mladost
HE na Drini
Višegrad
3 : 0
Volero
Pale
26.03.2022 18:00
HE na Drini
3 : 0
Volero
Ilijaš
Ilijaš
1 : 3
Kula Gradačac
Gradačac
26.03.2022 18:00
Ilijaš
1 : 3
Kula Gradačac
Budućnost
Podgorica
1 : 3
Jedinstvo
Bijelo Polje
26.03.2022 18:00
Budućnost
1 : 3
Jedinstvo

Rukomet

Krivaja
Zavidovići
21 : 22
Leotar
Trebinje
26.03.2022 19:00
Krivaja
21 : 22
Leotar
Iskra
Bugojna
20 : 23
Borac M:TEL
Banja Luka
26.03.2022 18:00
Iskra
20 : 23
Borac M:TEL
Bosna (S)
Sarajevo
29 : 31
Sloga (GV/U)
Gornji Vakuf-Uskoplje
26.03.2022 19:00
Bosna (S)
29 : 31
Sloga (GV/U)
Sloga (D)
Doboj
30 : 29
Izviđač CO
Ljubuški
26.03.2022 18:00
Sloga (D)
30 : 29
Izviđač CO
Gradačac
Gradačac
28 : 20
Bosna Eko Energija (V)
Visoko
26.03.2022 19:00
Gradačac
28 : 20
Bosna Eko Energija (V)
Konjuh
Živinice
26 : 32
Gračanica
Gračanica
26.03.2022 19:00
Konjuh
26 : 32
Gračanica
Borac m:tel 2
Banja Luka
27 : 38
Srbac
Srbac
26.03.2022 19:00
Borac m:tel 2
27 : 38
Srbac
Slavija
Istočno Sarajevo
26 : 27
Višegrad
Višegrad
26.03.2022 19:00
Slavija
26 : 27
Višegrad
Drina
Zvornik
20 : 35
Kozara (KD)
Kozarska Dubica
26.03.2022 20:00
Drina
20 : 35
Kozara (KD)
Respect
Sarajevo
34 : 30
Međugorje
Međugorje
26.03.2022 15:00
Respect
34 : 30
Međugorje
Čapljina
Čapljina
32 : 25
Briješće
Sarajevo
26.03.2022 19:00
Čapljina
32 : 25
Briješće
Jajce
Jajce
34 : 25
Rudar
Banovići
26.03.2022 18:00
Jajce
34 : 25
Rudar
Čelik
Zenica
37 : 29
Sana 7
Sanski Most
26.03.2022 19:00
Čelik
37 : 29
Sana 7
Gračanica 2
Gračanica
41 : 32
Travnik
Travnik
26.03.2022 15:00
Gračanica 2
41 : 32
Travnik
Hadžići
Hadžići
31 : 25
Krivaja
Zavidovići
26.03.2022 18:00
Hadžići
31 : 25
Krivaja
Ilidža
Ilidža
26 : 25
Mira
Prijedor
26.03.2022 18:00
Ilidža
26 : 25
Mira
Leotar
Trebinje
19 : 26
Izviđač CO
Ljubuški
26.03.2022 18:00
Leotar
19 : 26
Izviđač CO
Grude
Grude
36 : 26
Jedinstvo
Brčko
26.03.2022 18:00
Grude
36 : 26
Jedinstvo
Knežopoljka
Kozarska Dubica
26 : 21
Zrinjski
Mostar
26.03.2022 18:00
Knežopoljka
26 : 21
Zrinjski
Derventa
Derventa
27 : 22
Borja
Teslić
26.03.2022 17:00
Derventa
27 : 22
Borja
Goražde
Goražde
35 : 27
Hadžići 2
Hadžići
26.03.2022 17:00
Goražde
35 : 27
Hadžići 2
Bihać
Bihać
24 : 21
Živinice
Živinice
26.03.2022 14:00
Bihać
24 : 21
Živinice
Trebjesa
Nikšić
22 : 31
Nikšić
Nikšić
26.03.2022 12:00
Trebjesa
22 : 31
Nikšić
Tivat
Tivat
18 : 26
Levalea 2010
Nikšić
26.03.2022 19:00
Tivat
18 : 26
Levalea 2010
Zeta
Podgorica
20 : 24
Ulcinj
Ulcinj
26.03.2022 20:00
Zeta
20 : 24
Ulcinj
Berane 1949
Berane
29 : 23
Jedinstvo
Bijelo Polje
26.03.2022 18:00
Berane 1949
29 : 23
Jedinstvo
Danilovgrad
Danilovgrad
23 : 35
Brskovo
Mojkovac
26.03.2022 17:30
Danilovgrad
23 : 35
Brskovo
Danilovgrad
Danilovgrad
23 : 22
Brskovo
Mojkovac
26.03.2022 16:00
Danilovgrad
23 : 22
Brskovo
Berane 1949
Berane
45 : 11
Jedinstvo
Bijelo Polje
26.03.2022 15:30
Berane 1949
45 : 11
Jedinstvo

Vaterpolo

Valjevo
Valjevo
10 : 8
Stari Grad
Beograd
26.03.2022 18:00
Valjevo
10 : 8
Stari Grad
Banjica
Beograd
8 : 11
NBG Vukovi
Novi Beograd
26.03.2022 19:00
Banjica
8 : 11
NBG Vukovi
Beograd
Beograd
20 : 6
Mladost
Pančevo
26.03.2022 10:30
Beograd
20 : 6
Mladost
TENT
Obrenovac
12 : 8
Dorćol
Beograd
26.03.2022 21:00
TENT
12 : 8
Dorćol
ŽAK
Kikinda
16 : 8
Spartak Prozivka
Subotica
26.03.2022 19:00
ŽAK
16 : 8
Spartak Prozivka