XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
338 utakmica za dan Nedelja, 10 April 2022


Fudbal

10.04
15:30
Proleter
Laktaši
0
1
10.04.2022 15:30 0 : 1
10.04
15:30
BSK
Dubrave
1
1
10.04.2022 15:30
BSK
1 : 1
10.04
16:30
─îelinac
Polet 1926
2
2
10.04.2022 16:30 2 : 2
10.04
15:30
Proleter
Vlasenica
1
0
10.04.2022 15:30 1 : 0
10.04
15:30
Plamen
Mladost
4
1
10.04.2022 15:30 4 : 1
10.04
15:30
Lijev─Źe
Crni vrh
2
1
10.04.2022 15:30 2 : 1
10.04
15:30
Lauš
Naprijed
0
0
10.04.2022 15:30 0 : 0
10.04
15:30
Sloga
Krajina
2
1
10.04.2022 15:30 2 : 1
10.04
15:30
13 Skojevki
Rekreativo
4
0
10.04.2022 15:30 4 : 0
10.04
15:30
Vu─Źijak
Hajduk (B)
0
1
10.04.2022 15:30 0 : 1
10.04
15:30
Naša krila
Sloga (J)
6
4
10.04.2022 15:30 6 : 4
10.04
15:30
Crvena zvijezda
Trebava
2
0
10.04.2022 15:30 2 : 0
10.04
15:30
Ozren
Borac
3
0
10.04.2022 15:30 3 : 0
10.04
15:30
Sloga (DP)
Skugri─ç
1
1
10.04.2022 15:30 1 : 1
10.04
15:30
Vranjak
Rudanka
3
0
10.04.2022 15:30 3 : 0
10.04
15:30
Hajduk (K)
Mineral
4
3
10.04.2022 15:30 4 : 3
10.04
15:30
Sloboda
Lokomotiva
0
3
10.04.2022 15:30 0 : 3
10.04
15:30
Partizan
Omladinac
2
1
10.04.2022 15:30 2 : 1
10.04
15:30
Trnovica
Bratstvo
10.04.2022 15:30
10.04
15:30
Lokanj
Podrinje
1
4
10.04.2022 15:30 1 : 4
10.04
15:30
Šekovići
Janja 2009
3
0
10.04.2022 15:30 3 : 0
10.04
15:30
Tabanci
Mladost (VO)
3
0
10.04.2022 15:30 3 : 0
10.04
15:30
Mladost (BS)
Bira─Ź
1
0
10.04.2022 15:30 1 : 0
10.04
15:30
Jedinstvo
Zadrugar
0
0
10.04.2022 15:30 0 : 0
10.04
15:30
Mrakovica
Ravan
1
0
10.04.2022 15:30 1 : 0
10.04
15:30
Kne┼żopoljac
Gomjenica
2
2
10.04.2022 15:30 2 : 2
10.04
15:30
Kozara
Brzi
0
0
10.04.2022 15:30 0 : 0
10.04
15:30
Berek 1975
Rasavci
6
0
10.04.2022 15:30 6 : 0
10.04
15:30
Ljubija
Podgrme─Ź
4
1
10.04.2022 15:30 4 : 1
10.04
16:00
Sloga DIPO
Mladi Krajišnik
5
0
10.04.2022 16:00 5 : 0
10.04
16:00
Polet
Potkozarje
0
1
10.04.2022 16:00 0 : 1
10.04
16:00
Borac (M)
Bratstvo
3
2
10.04.2022 16:00 3 : 2
10.04
16:00
Biseri
Borac (Š)
3
1
10.04.2022 16:00 3 : 1
10.04
16:00
Kozara
Obradovac
2
2
10.04.2022 16:00 2 : 2
10.04
16:00
Omladinac
Laminci
2
1
10.04.2022 16:00 2 : 1
10.04
15:30
Vrbas
Borac
4
0
10.04.2022 15:30 4 : 0
10.04
15:30
OFK Spartak 2013
Sloga Nektar
1
1
10.04.2022 15:30 1 : 1
10.04
15:30
Polet Krajišnik
Karanovac
2
0
10.04.2022 15:30 2 : 0
10.04
20:00
Omladinac
Mladost Farmaprom
0
6
10.04.2022 20:00 0 : 6
10.04
15:30
Šnjegotina
Budu─çnost
4
3
10.04.2022 15:30 4 : 3
10.04
15:30
BSK
OFK Pridjel
0
3
10.04.2022 15:30
BSK
0 : 3
10.04
15:30
Polet
Zborište
8
0
10.04.2022 15:30 8 : 0
10.04
15:30
Borac (O)
Liješće
4
0
10.04.2022 15:30 4 : 0
10.04
15:30
Ozrenski sokolovi
Sloboda
1
3
10.04.2022 15:30 1 : 3
10.04
15:30
Rudar
4. juli
9
0
10.04.2022 15:30 9 : 0
10.04
15:30
Zadrugar
Borac (K)
2
3
10.04.2022 15:30 2 : 3
10.04
15:30
Trebavac
Omladinac
1
1
10.04.2022 15:30 1 : 1
10.04
15:30
Zadrugar
Višnjik
1
1
10.04.2022 15:30 1 : 1
10.04
11:00
Crkvina
Crvena zvijezda
2
0
10.04.2022 11:00 2 : 0
10.04
15:30
Bratstvo
Pelagi─çevo 21
5
2
10.04.2022 15:30 5 : 2
10.04
15:30
Budu─çnost
Kladari Gornji
7
1
10.04.2022 15:30 7 : 1
10.04
15:30
Sloga 73
Posavina
2
1
10.04.2022 15:30 2 : 1
10.04
15:30
Dobor
Mladost
3
3
10.04.2022 15:30 3 : 3
10.04
15:30
Mladost (S)
OFK Brezik
1
1
10.04.2022 15:30 1 : 1
10.04
15:30
Mladost 2003
Mladost (L)
3
3
10.04.2022 15:30 3 : 3
10.04
15:30
Gr─Źica
Strijelac
3
3
10.04.2022 15:30 3 : 3
10.04
15:30
Obili─ç
Majevica
1
4
10.04.2022 15:30 1 : 4
10.04
15:30
Bobetino Brdo
Jedinstvo
3
0
10.04.2022 15:30 3 : 0
10.04
15:30
Crvena zvijezda
Gredice
1
2
10.04.2022 15:30 1 : 2
10.04
15:30
Panteri
Drina (A)
1
2
10.04.2022 15:30 1 : 2
10.04
15:30
Jedinstvo
Sloga 94
0
1
10.04.2022 15:30 0 : 1
10.04
15:30
Obarska
Semberija
4
1
10.04.2022 15:30 4 : 1
10.04
15:30
Novo doba
OFK Magnojevi─ç
1
4
10.04.2022 15:30 1 : 4
10.04
15:30
Kolektiv
Balatun
2
0
10.04.2022 15:30 2 : 0
10.04
16:00
Jasenica
Polet
0
6
10.04.2022 16:00 0 : 6
10.04
16:00
Radni─Źki
Branjevo
3
2
10.04.2022 16:00 3 : 2
10.04
16:00
Jadar
Borac
0
0
10.04.2022 16:00 0 : 0
10.04
16:00
─îelopek
Pecka
4
1
10.04.2022 16:00 4 : 1
10.04
17:00
Stevan Duki─ç
Romanovci
4
3
10.04.2022 17:00 4 : 3
10.04
17:00
Borac
Ratar
4
3
10.04.2022 17:00 4 : 3
10.04
17:00
Mladost
Bratstvo
2
1
10.04.2022 17:00 2 : 1
10.04
16:00
No┼żi─Źko
Budu─çnost
0
2
10.04.2022 16:00 0 : 2
10.04
11:00
Vrbas
Mladost
2
0
10.04.2022 11:00 2 : 0
10.04
16:00
Bratstvo
┼Żupa
4
1
10.04.2022 16:00 4 : 1
10.04
16:00
Crvena zemlja
Tamaris
0
2
10.04.2022 16:00 0 : 2
10.04
11:00
Sveti Jovan
Zadrugar
0
5
10.04.2022 11:00 0 : 5
10.04
11:00
Mladost
Budu─çnost Red Star
6
2
10.04.2022 11:00 6 : 2
10.04
11:00
Sava 04
─îelik
1
4
10.04.2022 11:00 1 : 4
10.04
15:30
Jedinstvo
Magnojevi─ç 2001
2
6
10.04.2022 15:30 2 : 6
10.04
15:30
Koridor 2011
Ljeljen─Źa
1
2
10.04.2022 15:30 1 : 2
10.04
15:30
Proleter
Kova─Źi─çi 08
7
0
10.04.2022 15:30 7 : 0
10.04
15:30
Stevi─ç Jovan
Gorica
1
5
10.04.2022 15:30 1 : 5
10.04
15:30
Budu─çnost
Modran
10
1
10.04.2022 15:30 10 : 1
10.04
15:30
Omladinac
Piperci
3
1
10.04.2022 15:30 3 : 1
10.04
15:30
Pobjeda
Zenit
6
2
10.04.2022 15:30 6 : 2
10.04
15:30
Polet
Tavna
1
2
10.04.2022 15:30 1 : 2
10.04
15:30
OFK Batkovi─ç
Glogovac
2
0
10.04.2022 15:30 2 : 0
10.04
10:30
Mladen Peri─ç
OFK Crnjelovo
0
2
10.04.2022 10:30 0 : 2
10.04
15:30
Sloga
Sloga United
4
2
10.04.2022 15:30 4 : 2
10.04
10:30
Sava
Sloga
3
1
10.04.2022 10:30 3 : 1
10.04
10:30
Majevica
Nacional
2
1
10.04.2022 10:30 2 : 1
10.04
10:30
Buk
Sloboda
3
1
10.04.2022 10:30
Buk
3 : 1
10.04
16:30
TOŠK
Travnik
2
1
10.04.2022 16:30 2 : 1
10.04
16:30
Igman
Rudar
3
0
10.04.2022 16:30 3 : 0
10.04
16:30
Bosna (M)
Mladost (M)
4
2
10.04.2022 16:30 4 : 2
10.04
16:30
Dizdaruša
Bosna (K)
3
2
10.04.2022 16:30 3 : 2
10.04
16:30
Prokosovi─çi
Orahovica 74
2
0
10.04.2022 16:30 2 : 0
10.04
16:30
Svatovac
Gornji Rahi─ç
1
1
10.04.2022 16:30 1 : 1
10.04
16:30
Lokomotiva
Mladost (K)
2
1
10.04.2022 16:30 2 : 1
10.04
16:30
Natron
Stup─Źanica
0
0
10.04.2022 16:30 0 : 0
10.04
16:30
Azot
Krivaja
2
1
10.04.2022 16:30 2 : 1
10.04
16:30
Usora
UNIS
1
2
10.04.2022 16:30 1 : 2
10.04
16:30
Baton
Famos
2
1
10.04.2022 16:30 2 : 1
10.04
16:30
─îelik
Borac
4
0
10.04.2022 16:30 4 : 0
10.04
16:30
Klis
Turbina
6
1
10.04.2022 16:30 6 : 1
10.04
16:30
Ljubuški
Neum
1
3
10.04.2022 16:30 1 : 3
10.04
16:30
Grude
Sloga
1
0
10.04.2022 16:30 1 : 0
10.04
16:30
Brotnjo
Stolac
3
1
10.04.2022 16:30 3 : 1
10.04
16:30
Bjelopoljac
Troglav 1918
1
1
10.04.2022 16:30 1 : 1
10.04
16:30
Višići
Rama
3
1
10.04.2022 16:30 3 : 1
10.04
16:30
Borac
Omladinac 75
1
1
10.04.2022 16:30 1 : 1
10.04
16:30
Dragovoljac
Hajduk
2
0
10.04.2022 16:30 2 : 0
10.04
16:30
Vitanovi─çi 78
Sloga (T)
2
0
10.04.2022 16:30 2 : 0
10.04
16:30
Mladost (S)
19 srpanj
3
2
10.04.2022 16:30 3 : 2
10.04
16:30
Napredak
Mladost (D)
2
1
10.04.2022 16:30 2 : 1
10.04
16:30
Sloga (P)
Mladi zadrugar
4
1
10.04.2022 16:30 4 : 1
10.04
16:30
Kostr─Ź
Mladost (DS)
2
1
10.04.2022 16:30 2 : 1
10.04
16:30
Trešnjevka
Vra┼żi─çi 92
2
1
10.04.2022 16:30 2 : 1
10.04
16:30
Jedinstvo 1952
Sloga
4
1
10.04.2022 16:30 4 : 1
10.04
16:30
Mladost 78
Slatina
3
2
10.04.2022 16:30 3 : 2
10.04
16:30
Doboj Istok
Mladost (G┼Ż)
2
1
10.04.2022 16:30 2 : 1
10.04
16:30
Ingram
Mladost (P)
0
2
10.04.2022 16:30 0 : 2
10.04
16:30
Mramor (M)
Omladinac 68
1
1
10.04.2022 16:30 1 : 1
10.04
16:30
Rijeka
Mladost (B)
5
1
10.04.2022 16:30 5 : 1
10.04
16:00
Sporting
Proleter
2
3
10.04.2022 16:00 2 : 3
10.04
16:00
Novi Šeher
Napredak
2
0
10.04.2022 16:00 2 : 0
10.04
16:00
Nemila
Vareš
3
2
10.04.2022 16:00 3 : 2
10.04
17:00
Ozren
Vratnik
0
1
10.04.2022 17:00 0 : 1
10.04
16:30
Lokomotiva
Neretva 2020
1
0
10.04.2022 16:30 1 : 0
10.04
16:00
Kruševo
Me─Ĺugorje
3
1
10.04.2022 16:00 3 : 1
10.04
16:00
Iskra
Branitelj
1
2
10.04.2022 16:00 1 : 2
10.04
16:30
Korpar
Mladost
2
0
10.04.2022 16:30 2 : 0
10.04
16:30
HAŠK Napredak
Frankopan
4
2
10.04.2022 16:30 4 : 2
10.04
16:30
Ratkovi─çi
Napredak
2
0
10.04.2022 16:30 2 : 0
10.04
16:30
┼Żeljezni─Źar
Špionica 1953
4
1
10.04.2022 16:30 4 : 1
10.04
16:30
Pribava
Mladost
0
3
10.04.2022 16:30 0 : 3
10.04
16:30
Turija
Stjepan Polje
1
3
10.04.2022 16:30 1 : 3
10.04
16:30
Polet
25 maj
5
4
10.04.2022 16:30 5 : 4
10.04
16:30
Jedinstvo
Sloga
3
1
10.04.2022 16:30 3 : 1
10.04
16:30
BSK
Rudar
1
0
10.04.2022 16:30
BSK
1 : 0
10.04
16:30
Izbor
Sloboda
9
0
10.04.2022 16:30 9 : 0
10.04
16:30
Grani─Źar
Mionica 85
2
0
10.04.2022 16:30 2 : 0
10.04
16:30
Posavina
12 decembar
2
1
10.04.2022 16:30 2 : 1
10.04
16:30
OFK Vida
Koraj
3
0
10.04.2022 16:30 3 : 0
10.04
16:30
Vo─çar
┼Żeljezni─Źar
2
2
10.04.2022 16:30 2 : 2
10.04
16:30
OFK Me─Ĺi─Ĺa
─îeli─ç
4
2
10.04.2022 16:30 4 : 2
10.04
16:30
Biberovo Polje
Brka 1948
7
0
10.04.2022 16:30 7 : 0
10.04
16:30
Rudar
Krušik
4
1
10.04.2022 16:30 4 : 1
10.04
16:30
Mladost (Suh.)
Napredak
1
0
10.04.2022 16:30 1 : 0
10.04
16:30
Budu─çnost
Memi─çi
5
3
10.04.2022 16:30 5 : 3
10.04
16:30
Omazi─çi 1937
Jablanica
1
0
10.04.2022 16:30 1 : 0
10.04
16:30
OFK Tuzla
Rainci
1
1
10.04.2022 16:30 1 : 1
10.04
16:30
Partizan
Srnica
8
1
10.04.2022 16:30 8 : 1
10.04
11:00
Toplice
Stupari
2
1
10.04.2022 11:00 2 : 1
10.04
Omladinac RMU
Vrana
3
0
10.04.2022 3 : 0
10.04
16:00
Radni─Źki (SM)
Zlatibor
1
0
10.04.2022 16:00 1 : 0
10.04
16:00
OFK Ba─Źka
Timok 1919
0
1
10.04.2022 16:00 0 : 1
10.04
14:00
RFK Grafi─Źar
IMT
1
3
10.04.2022 14:00 1 : 3
IMT
10.04
16:00
Ma─Źva
Mladost GAT
0
0
10.04.2022 16:00 0 : 0
10.04
16:00
OFK ┼Żarkovo
Budu─çnost
1
1
10.04.2022 16:00 1 : 1
10.04
18:00
Javor Matis
Kabel
4
0
10.04.2022 18:00 4 : 0
10.04
16:00
Rad
Loznica
1
0
10.04.2022 16:00
Rad
1 : 0
10.04
17:00
Mornar
Budu─çnost
0
2
10.04.2022 17:00 0 : 2
10.04
17:00
OFK Petrovac
Podgorica
1
1
10.04.2022 17:00 1 : 1
10.04
15:30
Sutjeska
Zeta
6
1
10.04.2022 15:30 6 : 1
10.04
14:00
De─Źi─ç
Jezero
1
2
10.04.2022 14:00 1 : 2
10.04
17:00
Iskra
Rudar
3
1
10.04.2022 17:00 3 : 1
10.04
17:30
Berane
Mladost
2
1
10.04.2022 17:30 2 : 1
10.04
17:30
Cetinje
Kom
1
4
10.04.2022 17:30 1 : 4
Kom
10.04
17:30
Grbalj
Arsenal
0
1
10.04.2022 17:30 0 : 1
10.04
17:30
Jedinstvo
OFK Titograd
3
0
10.04.2022 17:30 3 : 0
10.04
17:30
Bokelj
Igalo
1
1
10.04.2022 17:30 1 : 1
10.04
16:00
Fulham
Coventry City
1
3
10.04.2022 16:00 1 : 3
10.04
16:15
Espanyol
Celta Vigo
1
0
10.04.2022 16:15 1 : 0
10.04
21:00
Levante
Barcelona
2
3
10.04.2022 21:00 2 : 3
10.04
14:00
Osasuna
Alaves
1
0
10.04.2022 14:00 1 : 0
10.04
18:30
Elche
Real Sociedad
1
2
10.04.2022 18:30 1 : 2
10.04
19:30
RB Leipzig
Hoffenheim
3
0
10.04.2022 19:30 3 : 0
10.04
17:30
Eintracht
Freiburg
1
2
10.04.2022 17:30 1 : 2
10.04
15:30
Bochum
Bayer 04 Leverkusen
0
0
10.04.2022 15:30 0 : 0
10.04
12:30
Genoa
Lazio
1
4
10.04.2022 12:30 1 : 4
10.04
15:00
Napoli
Fiorentina
2
3
10.04.2022 15:00 2 : 3
10.04
18:00
Roma
Salernitana
2
1
10.04.2022 18:00 2 : 1
10.04
15:00
Sassuolo
Atalanta
2
1
10.04.2022 15:00 2 : 1
10.04
20:45
Torino
Milan
0
0
10.04.2022 20:45 0 : 0
10.04
15:00
Venezia
Udinese
1
2
10.04.2022 15:00 1 : 2
10.04
15:00
Angers
Lille
1
1
10.04.2022 15:00 1 : 1
10.04
13:00
Bordeaux
Metz
3
1
10.04.2022 13:00 3 : 1
10.04
15:00
Brest
Nantes
1
1
10.04.2022 15:00 1 : 1
10.04
17:05
Lens
Nice
3
0
10.04.2022 17:05 3 : 0
10.04
21:00
Olympique Marseille
Montpellier
2
0
10.04.2022 21:00 2 : 0
10.04
15:00
Monaco
Troyes
2
1
10.04.2022 15:00 2 : 1
10.04
19:00
Strasbourg
Olympique Lyonnais
1
1
10.04.2022 19:00 1 : 1
10.04
13:00
Sarajevo
Rudar Prijedor
6
0
10.04.2022 13:00 6 : 0
10.04
19:00
Široki Brijeg
Posušje
1
1
10.04.2022 19:00 1 : 1
10.04
17:00
Sloboda
Vele┼ż
1
2
10.04.2022 17:00 1 : 2
10.04
15:30
Omarska
Budu─çnost
2
0
10.04.2022 15:30 2 : 0
10.04
16:00
Zrinjski
Tuzla City
1
1
10.04.2022 16:00 1 : 1
10.04
13:00
Borac
Sloboda
4
0
10.04.2022 13:00 4 : 0
10.04
12:00
Ljubi─ç
Jedinstvo
4
3
10.04.2022 12:00 4 : 3
10.04
12:00
Podgrme─Ź
Sloboda
5
1
10.04.2022 12:00 5 : 1
10.04
12:00
Kozara
Brdo
8
1
10.04.2022 12:00 8 : 1
10.04
12:00
BSK
Omarska
9
0
10.04.2022 12:00
BSK
9 : 0
10.04
12:00
Borac
OFK Spartak 2013
0
3
10.04.2022 12:00 0 : 3
10.04
12:00
Zvijezda
Polet 1926
12
0
10.04.2022 12:00 12 : 0
10.04
12:00
Ili─çka 01
Sloga
0
6
10.04.2022 12:00 0 : 6
10.04
12:00
Tekstilac
Mineral
0
5
10.04.2022 12:00 0 : 5
10.04
12:00
Orašje
Borac
2
6
10.04.2022 12:00 2 : 6
10.04
12:00
Gornji Rahi─ç
Bratstvo
1
6
10.04.2022 12:00 1 : 6
10.04
12:00
Lokomotiva
Mili─çi
0
2
10.04.2022 12:00 0 : 2
10.04
12:00
Drina
Budu─çnost (B)
0
2
10.04.2022 12:00 0 : 2
10.04
13:30
Rudar
Igman
3
0
10.04.2022 13:30 3 : 0
10.04
13:30
FK Vitez
Iskra
0
3
10.04.2022 13:30 0 : 3
10.04
13:30
Borac
NK Vitez
0
2
10.04.2022 13:30 0 : 2
10.04
13:30
Don Bosco
Natron
11
0
10.04.2022 13:30 11 : 0
10.04
17:00
GOŠK
Klis
4
0
10.04.2022 17:00 4 : 0
10.04
13:30
Leotar
Neum
2
0
10.04.2022 13:30 2 : 0
10.04
16:00
Mladost
Kom
1
3
10.04.2022 16:00 1 : 3
10.04
16:00
Zeta
Podgorica
1
0
10.04.2022 16:00 1 : 0
10.04
16:00
Jezero
Cetinje
1
0
10.04.2022 16:00 1 : 0
10.04
16:00
Tuzla City
Vele┼ż
2
3
10.04.2022 16:00 2 : 3
10.04
14:00
Sarajevo
Zrinjski
3
1
10.04.2022 14:00 3 : 1
10.04
10:00
Ljubi─ç
Jedinstvo
0
8
10.04.2022 10:00 0 : 8
10.04
10:00
Podgrme─Ź
Sloboda
2
0
10.04.2022 10:00 2 : 0
10.04
10:00
Kozara
┼Żeljezni─Źar Sport Team
1
1
10.04.2022 10:00 1 : 1
10.04
10:00
Borac (BL)
Omarska
10
0
10.04.2022 10:00 10 : 0
10.04
10:00
Borac (KD)
OFK Spartak
0
3
10.04.2022 10:00 0 : 3
10.04
10:00
Zvijezda
Polet 1926
9
0
10.04.2022 10:00 9 : 0
10.04
10:00
Ili─çka 01
Sloga
4
2
10.04.2022 10:00 4 : 2
10.04
10:00
Tekstilac
Mineral
6
0
10.04.2022 10:00 6 : 0
10.04
10:00
Orašje
Borac
1
1
10.04.2022 10:00 1 : 1
10.04
10:00
Gornji Rahi─ç
Bratstvo
2
2
10.04.2022 10:00 2 : 2
10.04
10:00
Gradina
Zvijezda 09
1
1
10.04.2022 10:00 1 : 1
10.04
10:00
Lokomotiva
Mili─çi
1
6
10.04.2022 10:00 1 : 6
10.04
10:00
Slaven
Podrinje
2
2
10.04.2022 10:00 2 : 2
10.04
10:00
Drina
Budu─çnost (B)
3
1
10.04.2022 10:00 3 : 1
10.04
11:00
Rudar
Igman
4
0
10.04.2022 11:00 4 : 0
10.04
11:00
FK Vitez
Iskra
1
3
10.04.2022 11:00 1 : 3
10.04
11:00
Borac
NK Vitez
1
4
10.04.2022 11:00 1 : 4
10.04
14:30
GOŠK
Klis
1
0
10.04.2022 14:30 1 : 0
10.04
11:00
Rasavci
Bratstvo
4
3
10.04.2022 11:00 4 : 3
10.04
11:30
Sloga (S)
FSA Prijedor
1
5
10.04.2022 11:30 1 : 5
10.04
10:00
Sloga (T)
Laktaši
2
6
10.04.2022 10:00 2 : 6
10.04
10:00
Naša krila
Rudanka
0
6
10.04.2022 10:00 0 : 6
10.04
10:00
Ukrina
Ozren
3
0
10.04.2022 10:00 3 : 0
10.04
10:00
Proleter
Sloga
1
1
10.04.2022 10:00 1 : 1
10.04
11:00
Podrinje
Branjevo
2
2
10.04.2022 11:00 2 : 2
10.04
13:30
Vitez
Gomila
3
2
10.04.2022 13:30 3 : 2
10.04
13:30
Bajer 99
Kamenica
6
1
10.04.2022 13:30 6 : 1
10.04
13:30
OFK Biha─ç
Krajišnik
2
1
10.04.2022 13:30 2 : 1
10.04
13:30
┼Żeljezni─Źar
Sloga
3
2
10.04.2022 13:30 3 : 2
10.04
11:00
Don Bosco
Natron
8
2
10.04.2022 11:00 8 : 2
10.04
15:00
Cim
Zrinjski
2
1
10.04.2022 15:00
Cim
2 : 1
10.04
14:00
Tuzla City
Vele┼ż
2
1
10.04.2022 14:00 2 : 1
10.04
12:00
Sarajevo
Zrinjski
0
3
10.04.2022 12:00 0 : 3
10.04
10:00
Zvijezda 09
Mladost
4
0
10.04.2022 10:00 4 : 0
10.04
10:00
Borac
Dubrave
3
1
10.04.2022 10:00 3 : 1
10.04
10:00
Sloga
FSA Prijedor
2
3
10.04.2022 10:00 2 : 3
10.04
10:00
Jedinstvo
Crni vrh
10
0
10.04.2022 10:00 10 : 0
10.04
09:30
Mladost
Naprijed
4
0
10.04.2022 09:30 4 : 0
10.04
10:00
Mladost Farmaprom
BSK
0
7
10.04.2022 10:00 0 : 7
BSK
10.04
11:00
Priboj
Zenit
1
6
10.04.2022 11:00 1 : 6
10.04
11:00
Partizan
Mladost
7
1
10.04.2022 11:00 7 : 1
10.04
09:00
Proleter
Sloga
2
2
10.04.2022 09:00 2 : 2
10.04
10:00
Budu─çnost
─îelopek
3
0
10.04.2022 10:00 3 : 0
10.04
11:30
Jedinstvo
Podgrme─Ź
1
1
10.04.2022 11:30 1 : 1
10.04
11:30
Klju─Ź
Brekovica 78
4
1
10.04.2022 11:30 4 : 1
10.04
11:30
Kolibri
OFK Biha─ç
0
1
10.04.2022 11:30 0 : 1
10.04
11:30
Radni─Źki
Sloga
1
0
10.04.2022 11:30 1 : 0
10.04
11:30
Bosna
Rudar (B)
4
0
10.04.2022 11:30 4 : 0
10.04
10:00
Borac - Tetovo
─îeli─Źni grad - Steel City
0
3
10.04.2022 10:00 0 : 3
10.04
11:30
Stup─Źanica
Tempo sport
3
0
10.04.2022 11:30 3 : 0
10.04
11:30
Fortuna
Mladost
0
1
10.04.2022 11:30 0 : 1
10.04
11:30
Nemila
Don Bosco
0
10
10.04.2022 11:30 0 : 10
10.04
14:00
Ozren
Igman
2
2
10.04.2022 14:00 2 : 2
10.04
11:30
Mostar
Neum
1
1
10.04.2022 11:30 1 : 1
10.04
10:00
Orašje
Zvijezda
0
3
10.04.2022 10:00 0 : 3
10.04
10:00
Radni─Źki
Bratstvo
2
1
10.04.2022 10:00 2 : 1
10.04
11:00
Eurogol
Budu─çnost
2
0
10.04.2022 11:00 2 : 0
10.04
11:00
Ljubija
Bratstvo
2
2
10.04.2022 11:00 2 : 2
10.04
11:00
Borac
Rudar Prijedor
4
1
10.04.2022 11:00 4 : 1
10.04
10:00
Omladinac 75
AN Jedinstvo
0
3
10.04.2022 10:00 0 : 3
10.04
10:00
Jedinstvo
Podgrme─Ź
0
1
10.04.2022 10:00 0 : 1
10.04
10:00
Klju─Ź
Omladinac
10
0
10.04.2022 10:00 10 : 0
10.04
10:00
Kolibri
Biha─ç
2
2
10.04.2022 10:00 2 : 2
10.04
16:00
Radni─Źki
Gomila
7
0
10.04.2022 16:00 7 : 0
10.04
10:00
Mladost (P)
Vitez
7
0
10.04.2022 10:00 7 : 0
10.04
10:00
Zvijezda
Mladost (V)
8
0
10.04.2022 10:00 8 : 0
10.04
10:00
Bosna
Rudar (B)
1
3
10.04.2022 10:00 1 : 3
10.04
10:00
Stup─Źanica
Tempo sport
0
4
10.04.2022 10:00 0 : 4
10.04
10:00
Fortuna
Mladost (DK)
1
2
10.04.2022 10:00 1 : 2
10.04
10:00
Nemila
Don Bosco
1
2
10.04.2022 10:00 1 : 2
10.04
13:00
Orašje
Zvijezda
0
4
10.04.2022 13:00 0 : 4
10.04
10:00
Radni─Źki
Bratstvo
1
0
10.04.2022 10:00 1 : 0
10.04
10:00
Eurogol
Budu─çnost
0
0
10.04.2022 10:00 0 : 0
10.04
17:00
BSK-Spartak 2013
Borac (BL)
1
4
10.04.2022 17:00 1 : 4
10.04
12:00
FK Sloboda
Respekt
4
0
10.04.2022 12:00 4 : 0
10.04
16:30
┼Żeljezni─Źar 2011
┼ŻNK Sloboda
5
1
10.04.2022 16:30 5 : 1
10.04
16:00
TSC
Vojvodina
2
1
10.04.2022 16:00
TSC
2 : 1
10.04
15:30
Leva─Ź
Radni─Źki 1923
1
5
10.04.2022 15:30 1 : 5
10.04
15:00
Ma─Źva
Zemun
0
3
10.04.2022 15:00 0 : 3
10.04
15:30
Kara─Ĺor─Ĺe
Spartak DOO
0
4
10.04.2022 15:30 0 : 4
10.04
15:30
Jedinstvo 2014
Napredak Junior 2018
1
3
10.04.2022 15:30 1 : 3
10.04
16:00
Emina
Drina
4
0
10.04.2022 16:00 4 : 0

Košarka

10.04
12:00
Mega Basket
Partizan NIS
68
97
10.04.2022 12:00 68 : 97
10.04
19:00
Cedevita Olimpija
Cibona
80
84
10.04.2022 19:00 80 : 84
10.04
17:00
Igokea
Krka
108
81
10.04.2022 17:00 108 : 81
10.04
20:00
Bosna Royal
Zrinjski
72
95
10.04.2022 20:00 72 : 95
10.04
18:00
Lavovi
Konjic
108
43
10.04.2022 18:00 108 : 43
10.04
17:00
Play Off
─îelik
87
57
10.04.2022 17:00 87 : 57
10.04
18:00
Kozara
Ušće
74
43
10.04.2022 18:00 74 : 43

Odbojka

10.04
18:00
Gacko
BL Volley
3
0
10.04.2022 18:00 3 : 0
10.04
19:00
Borac