XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
303 utakmica za dan Nedelja, 17 April 2022


Fudbal

17.04
16:00
Ukrina
─îelinac
1
1
17.04.2022 16:00 1 : 1
17.04
16:00
Dubrave
Sloga (T)
2
3
17.04.2022 16:00 2 : 3
17.04
16:00
Sloboda
Jedinstvo
2
0
17.04.2022 16:00 2 : 0
17.04
16:00
┼Żeljezni─Źar
Proleter
2
4
17.04.2022 16:00 2 : 4
17.04
16:00
Brdo
Borac
2
1
17.04.2022 16:00 2 : 1
17.04
16:00
Jedinstvo (Br)
Stakorina
2
1
17.04.2022 16:00 2 : 1
17.04
16:00
Mladost (R)
Rudar 1925
1
0
17.04.2022 16:00 1 : 0
17.04
16:00
Vele┼ż
Proleter
6
1
17.04.2022 16:00 6 : 1
17.04
16:00
Vlasenica
Mladost (G)
0
1
17.04.2022 16:00 0 : 1
17.04
16:00
Rekreativo
Sloga
2
3
17.04.2022 16:00 2 : 3
17.04
16:00
Krajina
Lauš
2
0
17.04.2022 16:00 2 : 0
17.04
16:00
Slaven
Bratstvo
4
1
17.04.2022 16:00 4 : 1
17.04
16:00
Svodna
Lijev─Źe
2
4
17.04.2022 16:00 2 : 4
17.04
16:00
Crni vrh
Plamen
3
2
17.04.2022 16:00 3 : 2
17.04
16:00
Hajduk (B)
Hajduk (K)
2
1
17.04.2022 16:00 2 : 1
17.04
16:00
Rudanka
Sloga (DP)
2
1
17.04.2022 16:00 2 : 1
17.04
16:00
Skugri─ç
Ozren
1
1
17.04.2022 16:00 1 : 1
17.04
16:00
Borac
Crvena zvijezda
1
3
17.04.2022 16:00 1 : 3
17.04
16:00
Zvijezda
Naša krila
3
1
17.04.2022 16:00 3 : 1
17.04
16:00
Sloga (J)
Vu─Źijak
2
1
17.04.2022 16:00 2 : 1
17.04
15:30
Jedinstvo
Sloboda
9
0
17.04.2022 15:30 9 : 0
17.04
15:30
Zadrugar
Mladost (BS)
1
0
17.04.2022 15:30 1 : 0
17.04
15:30
Bira─Ź
Tabanci
2
0
17.04.2022 15:30 2 : 0
17.04
15:30
Mladost (VO)
Šekovići
3
3
17.04.2022 15:30 3 : 3
17.04
15:30
Janja 2009
Lokanj
1
2
17.04.2022 15:30 1 : 2
17.04
15:30
Podrinje
Trnovica
0
0
17.04.2022 15:30 0 : 0
17.04
15:30
Bratstvo
Partizan
17.04.2022 15:30
17.04
15:30
Omladinac
Lokomotiva
3
0
17.04.2022 15:30 3 : 0
17.04
16:00
Ravan
Ljubija
1
2
17.04.2022 16:00 1 : 2
17.04
16:00
Podgrme─Ź
Berek 1975
1
4
17.04.2022 16:00 1 : 4
17.04
16:00
Rasavci
Kozara
0
1
17.04.2022 16:00 0 : 1
17.04
11:00
Brzi
Kne┼żopoljac
2
0
17.04.2022 11:00 2 : 0
17.04
11:00
Gomjenica
Mrakovica
6
1
17.04.2022 11:00 6 : 1
17.04
16:30
Mladi Krajišnik
Omladinac
1
0
17.04.2022 16:30 1 : 0
17.04
16:30
Obradovac
Biseri
1
1
17.04.2022 16:30 1 : 1
17.04
16:30
Borac (Š)
Borac (M)
2
2
17.04.2022 16:30 2 : 2
17.04
16:30
Bratstvo
Polet
4
3
17.04.2022 16:30 4 : 3
17.04
16:30
Potkozarje
Sloboda
2
2
17.04.2022 16:30 2 : 2
17.04
16:30
Torpedo
Sloga DIPO
1
0
17.04.2022 16:30 1 : 0
17.04
16:00
Budu─çnost
Omladinac
4
1
17.04.2022 16:00 4 : 1
17.04
16:00
Karanovac
OFK Spartak 2013
0
2
17.04.2022 16:00 0 : 2
17.04
16:00
Sloga Nektar
Vrbas
1
0
17.04.2022 16:00 1 : 0
17.04
16:00
Sloboda
Gomionica
3
0
17.04.2022 16:00 3 : 0
17.04
15:30
Borac (K)
Rudar
2
5
17.04.2022 15:30 2 : 5
17.04
15:30
4. juli
Ozrenski sokolovi
6
4
17.04.2022 15:30 6 : 4
17.04
15:30
Sloboda
Borac (O)
3
0
17.04.2022 15:30 3 : 0
17.04
15:30
Liješće
Polet
2
3
17.04.2022 15:30 2 : 3
17.04
15:30
Zborište
BSK
1
1
17.04.2022 15:30 1 : 1
BSK
17.04
15:30
Mladost
Sloga 73
0
0
17.04.2022 15:30 0 : 0
17.04
11:00
Posavina
Budu─çnost
2
1
17.04.2022 11:00 2 : 1
17.04
15:30
Kladari Gornji
Bratstvo
0
1
17.04.2022 15:30 0 : 1
17.04
15:30
Pelagi─çevo 21
Crkvina
1
4
17.04.2022 15:30 1 : 4
17.04
15:30
Crvena zvijezda
Zadrugar
2
2
17.04.2022 15:30 2 : 2
17.04
15:30
Višnjik
Trebavac
2
2
17.04.2022 15:30 2 : 2
17.04
15:30
Omladinac
Partizan
4
0
17.04.2022 15:30 4 : 0
17.04
16:00
OFK Brezik
Crvena zvijezda
2
0
17.04.2022 16:00 2 : 0
17.04
16:00
Gredice
Bobetino Brdo
8
2
17.04.2022 16:00 8 : 2
17.04
16:00
Jugovi─ç
Obili─ç
1
2
17.04.2022 16:00 1 : 2
17.04
16:00
Majevica
Gr─Źica
3
0
17.04.2022 16:00 3 : 0
17.04
16:00
Strijelac
Mladost 2003
3
0
17.04.2022 16:00 3 : 0
17.04
16:00
Mladost (L)
Mladost (S)
3
1
17.04.2022 16:00 3 : 1
17.04
16:30
Drina (A)
Kolektiv
1
0
17.04.2022 16:30 1 : 0
17.04
16:30
Balatun
Novo doba
0
0
17.04.2022 16:30 0 : 0
17.04
16:30
OFK Magnojevi─ç
Drina (B)
2
0
17.04.2022 16:30 2 : 0
17.04
16:30
Priboj
Obarska
2
3
17.04.2022 16:30 2 : 3
17.04
16:30
Semberija
Jedinstvo
4
2
17.04.2022 16:30 4 : 2
17.04
16:30
Sloga 94
Panteri
4
5
17.04.2022 16:30 4 : 5
17.04
16:00
Budu─çnost
Jasenica
3
0
17.04.2022 16:00 3 : 0
17.04
16:00
Jardan
─îelopek
2
1
17.04.2022 16:00 2 : 1
17.04
16:00
Branjevo
Polet
3
0
17.04.2022 16:00 3 : 0
17.04
16:00
Radnik Urije
Partizan
0
3
17.04.2022 16:00 0 : 3
17.04
16:00
Moštanica
Rudar
3
0
17.04.2022 16:00 3 : 0
17.04
16:00
Kiseljak
7. Republika
7
0
17.04.2022 16:00 7 : 0
17.04
17:00
Romanovci
Kalemi
1
6
17.04.2022 17:00 1 : 6
17.04
17:00
Vilusi
Mladost
0
2
17.04.2022 17:00 0 : 2
17.04
17:00
Ratar
Stevan Duki─ç
5
1
17.04.2022 17:00 5 : 1
17.04
11:00
Polet
Crvena zemlja
1
3
17.04.2022 11:00 1 : 3
17.04
16:30
Tamaris
Bratstvo
2
1
17.04.2022 16:30 2 : 1
17.04
16:30
Vrbas
┼Żupa
0
1
17.04.2022 16:30 0 : 1
17.04
16:30
Mladost
Budu─çnost
0
3
17.04.2022 16:30 0 : 3
17.04
16:30
Omladinac
Jedinstvo
3
3
17.04.2022 16:30 3 : 3
17.04
10:30
Piperci
Budu─çnost
3
1
17.04.2022 10:30 3 : 1
17.04
16:30
Gorica
Proleter
2
0
17.04.2022 16:30 2 : 0
17.04
16:30
Kova─Źi─çi 08
Koridor 2011
1
2
17.04.2022 16:30 1 : 2
17.04
16:30
Ljeljen─Źa
Magnojevi─ç 2001
3
2
17.04.2022 16:30 3 : 2
17.04
16:30
Sloga
Pobjeda
1
0
17.04.2022 16:30 1 : 0
17.04
16:30
VSK
Mladen Peri─ç
7
1
17.04.2022 16:30
VSK
7 : 1
17.04
16:30
OFK Crnjelovo
OFK Batkovi─ç
0
0
17.04.2022 16:30 0 : 0
17.04
16:30
Glogovac
Polet
1
1
17.04.2022 16:30 1 : 1
17.04
16:30
Tavna
Zenit
2
1
17.04.2022 16:30 2 : 1
17.04
10:30
Sloboda
Borac
1
6
17.04.2022 10:30 1 : 6
17.04
10:30
Lazarevica
Majevica
1
4
17.04.2022 10:30 1 : 4
17.04
10:30
Nacional
Sava
3
1
17.04.2022 10:30 3 : 1
17.04
10:30
Sloga
Koviljuše
2
1
17.04.2022 10:30 2 : 1
17.04
16:30
Omladinac 75
┼Żeljezni─Źar
5
0
17.04.2022 16:30 5 : 0
17.04
17:00
Mladost (DS)
Sloga (P)
0
1
17.04.2022 17:00 0 : 1
17.04
17:00
Mladi zadrugar
Napredak
1
4
17.04.2022 17:00 1 : 4
17.04
17:00
Mladost (D)
Mladost (S)
2
0
17.04.2022 17:00 2 : 0
17.04
17:00
19 srpanj
Vitanovi─çi 78
6
3
17.04.2022 17:00 6 : 3
17.04
17:00
Sloga (T)
Dragovoljac
1
1
17.04.2022 17:00 1 : 1
17.04
16:30
Rijeka
Trešnjevka
2
1
17.04.2022 16:30 2 : 1
17.04
16:30
Mladost (B)
Mramor (M)
1
1
17.04.2022 16:30 1 : 1
17.04
16:30
Omladinac 68
Ingram
2
1
17.04.2022 16:30 2 : 1
17.04
16:30
Mladost (P)
Doboj Istok
1
0
17.04.2022 16:30 1 : 0
17.04
16:30
Mladost (G┼Ż)
Mladost 78
2
0
17.04.2022 16:30 2 : 0
17.04
16:30
Slatina
Jedinstvo 1952
4
2
17.04.2022 16:30 4 : 2
17.04
16:30
Sloga
Mramor (B)
4
2
17.04.2022 16:30 4 : 2
17.04
16:30
Trebava
Vra┼żi─çi 92
3
2
17.04.2022 16:30 3 : 2
17.04
16:00
Nemila
Pobjeda
6
2
17.04.2022 16:00 6 : 2
17.04
16:30
Fortuna
Novi Šeher
7
0
17.04.2022 16:30 7 : 0
17.04
17:00
Ilijaš
Bojnik
3
1
17.04.2022 17:00 3 : 1
17.04
17:00
SAŠK Napredak
Saobra─çajac
0
2
17.04.2022 17:00 0 : 2
17.04
11:30
Hrid
El Tarik
6
2
17.04.2022 11:30 6 : 2
17.04
11:00
Butmir
Omladinac
1
1
17.04.2022 11:00 1 : 1
17.04
16:00
Pofali─çki
Ozren
7
1
17.04.2022 16:00 7 : 1
17.04
17:00
Mladost
Jedinstvo
0
2
17.04.2022 17:00 0 : 2
17.04
21:00
Stup
Respekt
8
0
17.04.2022 21:00 8 : 0
17.04
16:00
Igman
Vratnik
0
0
17.04.2022 16:00 0 : 0
17.04
17:00
OFK Br─Źko
HAŠK Napredak
1
2
17.04.2022 17:00 1 : 2
17.04
17:00
Frankopan
Korpar
0
1
17.04.2022 17:00 0 : 1
17.04
17:00
Mladost
Dinamo 75
2
1
17.04.2022 17:00 2 : 1
17.04
16:30
DSK
BSK
6
2
17.04.2022 16:30
DSK
6 : 2
BSK
17.04
16:30
Rudar
Jedinstvo
4
0
17.04.2022 16:30 4 : 0
17.04
16:30
Sloga
Polet
2
1
17.04.2022 16:30 2 : 1
17.04
16:30
25 maj
Turija
4
1
17.04.2022 16:30 4 : 1
17.04
16:30
Stjepan Polje
Pribava
2
2
17.04.2022 16:30 2 : 2
17.04
16:30
Mladost
┼Żeljezni─Źar
3
2
17.04.2022 16:30 3 : 2
17.04
16:30
Špionica 1953
Bukovik
2
0
17.04.2022 16:30 2 : 0
17.04
16:30
Sloboda
Biberovo Polje
2
3
17.04.2022 16:30 2 : 3
17.04
16:30
Brka 1948
OFK Me─Ĺi─Ĺa
1
2
17.04.2022 16:30 1 : 2
17.04
16:30
─îeli─ç
Vo─çar
3
0
17.04.2022 16:30 3 : 0
17.04
16:30
┼Żeljezni─Źar
OFK Vida
3
1
17.04.2022 16:30 3 : 1
17.04
16:30
Koraj
Posavina
2
1
17.04.2022 16:30 2 : 1
17.04
16:30
12 decembar
Grani─Źar
2
0
17.04.2022 16:30 2 : 0
17.04
16:30
Mionica 85
Izbor
2
1
17.04.2022 16:30 2 : 1
17.04
16:30
Srnica
OFK Tuzla
3
1
17.04.2022 16:30 3 : 1
17.04
16:30
Rainci
Omazi─çi 1937
4
1
17.04.2022 16:30 4 : 1
17.04
16:30
Jablanica
Budu─çnost
2
1
17.04.2022 16:30 2 : 1
17.04
16:30
Memi─çi
Mladost (Suh.)
3
0
17.04.2022 16:30 3 : 0
17.04
16:30
Napredak
Mladost (Sol.)
3
2
17.04.2022 16:30 3 : 2
17.04
16:30
Grivice
Rudar
2
0
17.04.2022 16:30 2 : 0
17.04
14:30
Liješeva
Moštre
1
1
17.04.2022 14:30 1 : 1
17.04
14:30
Kralupi
Porije─Źani
4
3
17.04.2022 14:30 4 : 3
17.04
17:00
Ljiljan
Gra─Źanica
2
1
17.04.2022 17:00 2 : 1
17.04
17:00
Omladinac
Dijamant
2
3
17.04.2022 17:00 2 : 3
17.04
17:00
Zmaj
Kološići
7
3
17.04.2022 17:00 7 : 3
17.04
18:00
Vojvodina
Napredak
2
0
17.04.2022 18:00 2 : 0
17.04
14:00
Spartak ┼ŻK
Novi Pazar
1
3
17.04.2022 14:00 1 : 3
17.04
16:00
Kolubara
Metalac
2
0
17.04.2022 16:00 2 : 0
17.04
18:00
Javor Matis
┼Żelezni─Źar
1
1
17.04.2022 18:00 1 : 1
17.04
17:30
Cetinje
Mladost
1
2
17.04.2022 17:30 1 : 2
17.04
17:30
Berane
Grbalj
1
1
17.04.2022 17:30 1 : 1
17.04
17:30
Kom
Jedinstvo
0
3
17.04.2022 17:30
Kom
0 : 3
17.04
17:30
Arsenal
Bokelj
0
1
17.04.2022 17:30 0 : 1
17.04
17:30
OFK Titograd
Igalo
2
5
17.04.2022 17:30 2 : 5
17.04
18:30
Athletic Bilbao
Celta Vigo
0
2
17.04.2022 18:30 0 : 2
17.04
16:15
Atletico Madrid
Espanyol
2
1
17.04.2022 16:15 2 : 1
17.04
14:00
Granada
Levante
1
4
17.04.2022 14:00 1 : 4
17.04
21:00
Sevilla
Real Madrid
2
3
17.04.2022 21:00 2 : 3
17.04
19:30
Bayer 04 Leverkusen
RB Leipzig
0
1
17.04.2022 19:30 0 : 1
17.04
17:30
Union Berlin
Eintracht
2
0
17.04.2022 17:30 2 : 0
17.04
17:30
Hoffenheim
Greuther F├╝rth
0
0
17.04.2022 17:30 0 : 0
17.04
15:30
Arminia
Bayern
0
3
17.04.2022 15:30 0 : 3
17.04
17:05
Olympique Lyonnais
Bordeaux
6
1
17.04.2022 17:05 6 : 1
17.04
15:00
Metz
Clermont
1
1
17.04.2022 15:00 1 : 1
17.04
15:00
Montpellier
Reims
0
0
17.04.2022 15:00 0 : 0
17.04
15:00
Nantes
Angers
1
1
17.04.2022 15:00 1 : 1
17.04
13:00
Nice
Lorient
2
1
17.04.2022 13:00 2 : 1
17.04
20:45
PSG
Olympique Marseille
2
1
17.04.2022 20:45
PSG
2 : 1
17.04
15:00
Troyes
Strasbourg
1
1
17.04.2022 15:00 1 : 1
17.04
16:00
Krupa
Sloboda
1
0
17.04.2022 16:00 1 : 0
17.04
12:00
Rudar Prijedor
Borac
1
4
17.04.2022 12:00 1 : 4
17.04
15:00
Sloboda
Krupa
2
0
17.04.2022 15:00 2 : 0
17.04
15:00
Zvijezda 09
┼Żeljezni─Źar
4
1
17.04.2022 15:00 4 : 1
17.04
17:30
┼Żeljezni─Źar Sport Team
Radnik (B)
0
0
17.04.2022 17:30 0 : 0
17.04
16:30
Mladost
Sarajevo
1
3
17.04.2022 16:30 1 : 3
17.04
12:00
Borac
Ljubi─ç
0
3
17.04.2022 12:00 0 : 3
17.04
12:00
Krajina
BSK
3
1
17.04.2022 12:00 3 : 1
BSK
17.04
12:00
Omarska
Kozara
1
3
17.04.2022 12:00 1 : 3
17.04
11:00
Brdo
Podgrme─Ź
3
2
17.04.2022 11:00 3 : 2
17.04
12:00
Gornji Rahi─ç
Zvijezda
1
4
17.04.2022 12:00 1 : 4
17.04
12:00
Bratstvo
Modri─Źa Alfa
5
3
17.04.2022 12:00 5 : 3
17.04
12:00
Mineral
Ili─çka 01
4
0
17.04.2022 12:00 4 : 0
17.04
12:00
Sloga
Polet 1926
9
0
17.04.2022 12:00 9 : 0
17.04
12:00
Budu─çnost (B)
Radni─Źki
7
1
17.04.2022 12:00 7 : 1
17.04
12:00
Podrinje
Lokomotiva
5
1
17.04.2022 12:00 5 : 1
17.04
12:00
Mili─çi
Gradina
1
6
17.04.2022 12:00 1 : 6
17.04
13:30
UNIS
Sutjeska
4
0
17.04.2022 13:30 4 : 0
17.04
13:30
Gora┼żde
Famos
0
2
17.04.2022 13:30 0 : 2
17.04
13:30
Bosna
Rudar
2
4
17.04.2022 13:30 2 : 4
17.04
13:30
Krivaja
Sport Prevnet
6
0
17.04.2022 13:30 6 : 0
17.04
13:30
Sporting
Rudar
4
5
17.04.2022 13:30 4 : 5
17.04
16:00
Podgorica
Petrovac
6
3
17.04.2022 16:00 6 : 3
17.04
16:00
Kom
Budu─çnost
4
3
17.04.2022 16:00 4 : 3
17.04
16:00
Sutjeska
Mladost
9
0
17.04.2022 16:00 9 : 0
17.04
16:00
Rudar
Jedinstvo
0
0
17.04.2022 16:00 0 : 0
17.04
10:00
Borac (KD)
Ljubi─ç
0
3
17.04.2022 10:00 0 : 3
17.04
10:00
Krajina
Borac (BL)
3
0
17.04.2022 10:00 3 : 0
17.04
10:00
Omarska
Kozara
0
10
17.04.2022 10:00 0 : 10
17.04
10:00
┼Żeljezni─Źar Sport Team
Podgrme─Ź
9
1
17.04.2022 10:00 9 : 1
17.04
10:00
Gornji Rahi─ç
Zvijezda
0
1
17.04.2022 10:00 0 : 1
17.04
10:00
Bratstvo
Modri─Źa Alfa
1
1
17.04.2022 10:00 1 : 1
17.04
10:00
Mineral
Ili─çka 01
4
4
17.04.2022 10:00 4 : 4
17.04
10:00
Sloga
Polet 1926
10
0
17.04.2022 10:00 10 : 0
17.04
10:00
Budu─çnost (B)
Radni─Źki
8
0
17.04.2022 10:00 8 : 0
17.04
10:00
Podrinje
Lokomotiva
2
2
17.04.2022 10:00 2 : 2
17.04
10:00
Mili─çi
Gradina
2
1
17.04.2022 10:00 2 : 1
17.04
10:00
Zvijezda 09
Budu─çnost (P)
5
0
17.04.2022 10:00 5 : 0
17.04
11:00
UNIS
Sutjeska
3
2
17.04.2022 11:00 3 : 2
17.04
11:00
Gora┼żde
Famos
0
6
17.04.2022 11:00 0 : 6
17.04
11:00
Radnik
Baton
2
1
17.04.2022 11:00 2 : 1
17.04
11:00
Bosna
Rudar
3
0
17.04.2022 11:00 3 : 0
17.04
11:00
Krivaja
Sport Prevent
3
0
17.04.2022 11:00 3 : 0
17.04
11:30
Laktaši
Sloga (S)
4
0
17.04.2022 11:30 4 : 0
17.04
12:30
Glasinac 1936
Drina HE
2
1
17.04.2022 12:30 2 : 1
17.04
13:30
Mladost 1938
OFK Biha─ç
0
2
17.04.2022 13:30 0 : 2
17.04
13:30
Kamenica
Vitez
1
6
17.04.2022 13:30 1 : 6
17.04
11:00
Sporting
Rudar
1
0
17.04.2022 11:00 1 : 0
17.04
11:00
Betaclub Tango
Seona
3
1
17.04.2022 11:00 3 : 1
17.04
16:00
Baton
Famos
2
4
17.04.2022 16:00 2 : 4
17.04
11:00
Romanija
Vratnik
4
1
17.04.2022 11:00 4 : 1
17.04
17:00
Miske - Akademija
┼Żeljezni─Źar
0
1
17.04.2022 17:00 0 : 1
17.04
11:00
Iskra
Podgorica
0
2
17.04.2022 11:00 0 : 2
17.04
16:00
Jezero
Polet Stars 2000
1
2
17.04.2022 16:00 1 : 2
17.04
10:00
Kozara
Borac (Š)
6
0
17.04.2022 10:00 6 : 0
17.04
10:00
Sloboda
Zenit
0
9
17.04.2022 10:00 0 : 9
17.04
10:00
Jedinstvo
Borac
2
4
17.04.2022 10:00 2 : 4
17.04
10:00
Crni vrh
13 Skojevki
1
7
17.04.2022 10:00 1 : 7
17.04
10:00
Laktaši
Sloga
2
0
17.04.2022 10:00 2 : 0
17.04
11:00
Zadrugar
Sloga United
1
4
17.04.2022 11:00 1 : 4
17.04
11:00
Janja 2009
Priboj
3
0
17.04.2022 11:00 3 : 0
17.04
10:00
─îelopek
Young Boys 2018
0
3
17.04.2022 10:00 0 : 3
17.04
10:30
Glasinac 1936
Drina HE
2
0
17.04.2022 10:30 2 : 0
17.04
11:30
Una Nacionalni park
Kolibri
1
3
17.04.2022 11:30 1 : 3
17.04
11:30
Sloga
Olimpija
6
1
17.04.2022 11:30 6 : 1
17.04
14:30
Fortuna
Sporting
1
0
17.04.2022 14:30 1 : 0
17.04
11:30
Stup─Źanica
Mladost
0
2
17.04.2022 11:30 0 : 2
17.04
11:30
Tempo sport
─îelik
1
4
17.04.2022 11:30 1 : 4
17.04
11:30
TOŠK
Borac
3
2
17.04.2022 11:30 3 : 2
17.04
10:00
Baton
Novi Grad
4
0
17.04.2022 10:00 4 : 0
17.04
12:00
┼Żeljezni─Źar
Igman
3
1
17.04.2022 12:00 3 : 1
17.04
09:30
Slavija
┼Żeljezni─Źar
0
3
17.04.2022 09:30 0 : 3
17.04
14:00
Baton 2
FA Akademica
3
0
17.04.2022 14:00 3 : 0
17.04
10:00
Famos (V)
Sokolac
4
1
17.04.2022 10:00 4 : 1
17.04
20:00
Dobrinja
Romanija
0
1
17.04.2022 20:00 0 : 1
17.04
11:00
Perfekt
Eurofudbal
7
1
17.04.2022 11:00 7 : 1
17.04
11:00
Radni─Źki
Sloboda
3
1
17.04.2022 11:00 3 : 1
17.04
11:00
Bratstvo
Di - Five
4
2
17.04.2022 11:00 4 : 2
17.04
11:00
Zvijezda
Gradina
1
0
17.04.2022 11:00 1 : 0
17.04
11:00
Sloboda
Eurogol
0
2
17.04.2022 11:00 0 : 2
17.04
15:00
Budu─çnost
Proleter
3
1
17.04.2022 15:00 3 : 1
17.04
11:00
Colibri
Tuzla City
1
1
17.04.2022 11:00 1 : 1
17.04
12:00
Kozara
Borac (Š)
8
0
17.04.2022 12:00 8 : 0
17.04
11:00
Rudar Prijedor
FSA Prijedor
0
3
17.04.2022 11:00 0 : 3
17.04
11:00
Bratstvo
Omarska
4
1
17.04.2022 11:00 4 : 1
17.04
10:00
Borac
Rudar
1
3
17.04.2022 10:00 1 : 3
17.04
10:00
Mladost 1938
Kolibri
4
1
17.04.2022 10:00 4 : 1
17.04
10:00
Omladinac
Jedinstvo
3
2
17.04.2022 10:00 3 : 2
17.04
10:00
Bratstvo
Mladost (P)
1
3
17.04.2022 10:00 1 : 3
17.04
10:00
Vitez
Radni─Źki
0
8
17.04.2022 10:00 0 : 8
17.04
13:00
Fortuna
Sporting
4
0
17.04.2022 13:00 4 : 0
17.04
10:00
Stup─Źanica
Mladost (DK)
0
2
17.04.2022 10:00 0 : 2
17.04
10:00
Tempo sport
─îelik
2
1
17.04.2022 10:00 2 : 1
17.04
10:00
TOŠK
Borac
2
2
17.04.2022 10:00 2 : 2
17.04
14:00
┼Żeljezni─Źar
Igman
3
1
17.04.2022 14:00 3 : 1
17.04
09:00
F.A. Academica
┼Żeljezni─Źar
0
6
17.04.2022 09:00 0 : 6
17.04
12:00
Bambinosi
Famos
1
0
17.04.2022 12:00 1 : 0
17.04
10:00
Perfekt
Eurofudbal
0
5
17.04.2022 10:00 0 : 5
17.04
10:00
Radni─Źki
Sloboda
2
5
17.04.2022 10:00 2 : 5
17.04
10:00
Bratstvo
Di - Five
1
0
17.04.2022 10:00 1 : 0
17.04
10:00
Zvijezda
Gradina
0
1
17.04.2022 10:00 0 : 1
17.04
10:00
Sloboda
Eurogol
0
4
17.04.2022 10:00 0 : 4
17.04
14:00
Budu─çnost
Proleter
1
2
17.04.2022 14:00 1 : 2
17.04
10:00
Colibri
Tuzla City
0
4
17.04.2022 10:00 0 : 4
17.04
16:00
Borac (BL)
Sloga (S)
4
1
17.04.2022 16:00 4 : 1
17.04
14:00
Borac (Š)
Ljubi─ç
1
6
17.04.2022 14:00 1 : 6
17.04
15:00
FK Sarajevo
FK Sloboda
1
0
17.04.2022 15:00 1 : 0
17.04
16:30
Libero
┼Żeljezni─Źar 2011
3
2
17.04.2022 16:30 3 : 2
17.04
15:00
Sloga
Spartak
1
4
17.04.2022 15:00 1 : 4
17.04
16:00
Mašinac
Crvena zvezda
1
1
17.04.2022 16:00 1 : 1
17.04
16:30
Po┼żarevac
TSC
0
18
17.04.2022 16:30 0 : 18
TSC
17.04
15:00
Radni─Źki 1923
Jedinstvo 2014
8
1
17.04.2022 15:00 8 : 1
17.04
15:00
Napredak Junior 2018
Kara─Ĺor─Ĺe
3
3
17.04.2022 15:00 3 : 3
17.04
15:00
Spartak DOO
Kolubara
5
0
17.04.2022 15:00 5 : 0
17.04
15:00
┼ŻGFK Lavice Dubo─Źica
Ma─Źva
2
3
17.04.2022 15:00 2 : 3
17.04
15:00
Zemun
Leva─Ź
5
1
17.04.2022 15:00 5 : 1
17.04
12:00
Ekonomist
Mladost 2015
4
2
17.04.2022 12:00 4 : 2
17.04
13:00
Breznica
Danilovgrad
6
0
17.04.2022 13:00 6 : 0
17.04
15:00
Radnik Bumerang
SFK 2000
3
3
17.04.2022 15:00 3 : 3

Futsal

17.04
19:00
Sokrates
Student
3
0
17.04.2022 19:00 3 : 0
17.04
16:30
Prijedor
Star─Źevica
8
3
17.04.2022 16:30 8 : 3

Košarka

17.04
18:00
Bratunac TRB
Leotar
75
109
17.04.2022 18:00 75 : 109
17.04
18:00
Gacko
Pliva
98
91
17.04.2022 18:00 98 : 91

Odbojka

Prvo kolo kvalifikacija
17.04
12:30
Pliva
Balkana
0
3
17.04.2022 12:30 0 : 3
17.04
09:30
Ukrina
Borac Stars
3
0
17.04.2022 09:30 3 : 0
17.04
16:30
Kozara
Kotor Varoš
3
0
17.04.2022 16:30 3 : 0
17.04
Ljubinje Bankom
Libero
3
0
17.04.2022 3 : 0
17.04
14:00
Radnik
Slavija
2
3
17.04.2022 14:00 2 : 3
17.04
19:00
Galeb
Akademija
3
0
17.04.2022 19:00 3 : 0
17.04
16:00
Luka Bar
Albatros
3
1
17.04.2022 16:00 3 : 1

Rukomet

17.04
18:00
Srbac
Tesli─ç
38
29
17.04.2022 18:00 38 : 29
17.04
17:00
Hercegovina
Mladost
29
20
17.04.2022 17:00 29 : 20
17.04
18:00
Rogatica
Borja
31
15
17.04.2022 18:00 31 : 15