XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 406 utakmica za dan
Subota, 30 April 2022


Fudbal

Radnik
Bijeljina
0 : 0
Posušje
Posušje
30.04.2022 15:00
Radnik
0 : 0
Posušje
Rudar Prijedor
Prijedor
1 : 0
Sloboda
Tuzla
30.04.2022 16:30
Rudar Prijedor
1 : 0
Sloboda
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
0 : 0
Željezničar
Sarajevo
30.04.2022 19:00
Tuzla City
0 : 0
Željezničar
Borac
Banja Luka
1 : 0
Sarajevo
Sarajevo
30.04.2022 17:00
Borac
1 : 0
Sarajevo
Drina
Zvornik
4 : 0
Borac
Kozarska Dubica
30.04.2022 16:30
Drina
4 : 0
Borac
Podrinje
Janja
0 : 1
Budućnost
Pilica
30.04.2022 16:30
Podrinje
0 : 1
Budućnost
Ljubić
Prnjavor
2 : 3
Slavija
Istočno Sarajevo
30.04.2022 16:30
Ljubić
2 : 3
Slavija
Sutjeska
Foča
5 : 1
Kozara
Gradiška
30.04.2022 16:30
Sutjeska
5 : 1
Kozara
Sloga
Doboj
1 : 1
Krupa
Krupa na Vrbasu
30.04.2022 16:30
Sloga
1 : 1
Krupa
Omarska
Omarska
0 : 0
Tekstilac
Derventa
30.04.2022 16:30
Omarska
0 : 0
Tekstilac
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
1 : 0
Sloboda
Novi Grad
30.04.2022 16:30
Zvijezda 09
1 : 0
Sloboda
Ukrina
Čečava
0 : 2
BSK
Banja Luka
30.04.2022 16:30
Ukrina
0 : 2
BSK
Polet 1926
Brod
0 : 9
Jedinstvo
Žeravica
30.04.2022 16:30
Polet 1926
0 : 9
Jedinstvo
Dubrave
Dubrave
2 : 0
Proleter
Teslić
30.04.2022 16:30
Dubrave
2 : 0
Proleter
Sloboda
Mrkonjić Grad
1 : 0
Gorica
Šipovo
30.04.2022 16:30
Sloboda
1 : 0
Gorica
Željezničar
Doboj
0 : 1
Borac
Šamac
30.04.2022 16:30
Željezničar
0 : 1
Borac
Laktaši
Laktaši
3 : 0
Progres
Kneževo
30.04.2022 16:30
Laktaši
3 : 0
Progres
Brdo
Hambarine
3 : 0
Sloga (S)
Srbac
30.04.2022 16:30
Brdo
3 : 0
Sloga (S)
Jedinstvo (Br)
Brodac
1 : 1
Rudar 1925
Ugljevik
30.04.2022 16:30
Jedinstvo (Br)
1 : 1
Rudar 1925
Milići
Milići
1 : 0
Mladost (G)
Gacko
30.04.2022 16:30
Milići
1 : 0
Mladost (G)
Velež
Nevesinje
1 : 0
Ilićka 01
Brčko
30.04.2022 16:30
Velež
1 : 0
Ilićka 01
Vlasenica
Vlasenica
0 : 1
Romanija
Pale
30.04.2022 16:30
Vlasenica
0 : 1
Romanija
Famos
Vojkovići
5 : 1
Guber
Srebrenica
30.04.2022 16:30
Famos
5 : 1
Guber
13 Skojevki
Grbavci
0 : 2
Lauš
Banja Luka
30.04.2022 16:30
13 Skojevki
0 : 2
Lauš
Rekreativo
Banja Luka
0 : 4
FSA
Prijedor
30.04.2022 16:30
Rekreativo
0 : 4
FSA
Krajina
Banja Luka
2 : 1
Bratstvo
Kozarac
30.04.2022 16:30
Krajina
2 : 1
Bratstvo
Naprijed
Banja Luka
2 : 0
Lijevče
Nova Topola
30.04.2022 16:30
Naprijed
2 : 0
Lijevče
Slaven
Dobrljin
0 : 2
Plamen
Donje Vodičevo
30.04.2022 16:30
Slaven
0 : 2
Plamen
Svodna
Svodna
1 : 2
Crni vrh
Jaružani
30.04.2022 16:30
Svodna
1 : 2
Crni vrh
Hajduk (B)
Batkuša
1 : 0
Vranjak
Vranjak
30.04.2022 16:30
Hajduk (B)
1 : 0
Vranjak
Hajduk (K)
Kožuhe
5 : 1
Sloga (DP)
Dugo Polje
30.04.2022 16:30
Hajduk (K)
5 : 1
Sloga (DP)
Mineral
Banja Vrućica
2 : 2
Ozren
Petrovo
30.04.2022 16:30
Mineral
2 : 2
Ozren
Rudanka
Rudanka
3 : 2
Crvena zvijezda
Obudovac
30.04.2022 16:30
Rudanka
3 : 2
Crvena zvijezda
Borac
B.Lužani
2 : 0
Naša krila
Kostajnica
30.04.2022 16:30
Borac
2 : 0
Naša krila
Trebava
Osječani
5 : 3
Vučijak
Majevac
30.04.2022 16:30
Trebava
5 : 3
Vučijak
Zvijezda
Kakmuž
6 : 1
Sloga (J)
Jakeš
30.04.2022 16:30
Zvijezda
6 : 1
Sloga (J)
Zadrugar
Donje Crnjelovo
3 : 0
Šekovići
Šekovići
30.04.2022 16:30
Zadrugar
3 : 0
Šekovići
Birač
Derventa
4 : 0
Lokanj
Lokanj
30.04.2022 16:30
Birač
4 : 0
Lokanj
Mladost (VO)
Velika Obarska
0 : 6
Trnovica
Trnovica
30.04.2022 16:30
Mladost (VO)
0 : 6
Trnovica
Podrinje
Tršić
3 : 2
Lokomotiva
Brčko
30.04.2022 16:30
Podrinje
3 : 2
Lokomotiva
Željeznica
Trnovo
0 : 3
Hercegovac
Bileća
30.04.2022 14:00
Željeznica
0 : 3
Hercegovac
Ravan
Međeđa
0 : 4
Berek 1975
Prijedor
30.04.2022 17:00
Ravan
0 : 4
Berek 1975
Ljubija
Ljubija
0 : 1
Kozara
Donji Orlovci
30.04.2022 17:00
Ljubija
0 : 1
Kozara
Podgrmeč
Oštra Luka
0 : 5
Knežopoljac
Knežica
30.04.2022 17:00
Podgrmeč
0 : 5
Knežopoljac
Rasavci
Rasavci
3 : 0
Mrakovica
Kozaruša
30.04.2022 17:00
Rasavci
3 : 0
Mrakovica
Brzi
Busnovi
1 : 3
Gomjenica
Prijedor
30.04.2022 17:00
Brzi
1 : 3
Gomjenica
Mladi Krajišnik
Kukulje
4 : 1
Kozara
Turjak
30.04.2022 17:00
Mladi Krajišnik
4 : 1
Kozara
Omladinac
Brestovčina
5 : 1
Biseri
Čatrnja
30.04.2022 17:00
Omladinac
5 : 1
Biseri
Obradovac
Gradiška
1 : 0
Polet
Elezagići
30.04.2022 17:00
Obradovac
1 : 0
Polet
Bratstvo
Kozinci
0 : 2
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
30.04.2022 17:00
Bratstvo
0 : 2
Sloga DIPO
Potkozarje
Aleksandrovac
0 : 3
Torpedo
Cerovljani
30.04.2022 17:00
Potkozarje
0 : 3
Torpedo
Šnjegotina
Velika Šnjegotina
0 : 3
Polet Krajišnik
Ramići-Dragočaj
30.04.2022 16:30
Šnjegotina
0 : 3
Polet Krajišnik
Budućnost
Banja Luka
2 : 2
OFK Spartak 2013
Banja Luka
30.04.2022 16:30
Budućnost
2 : 2
OFK Spartak 2013
Mladost Farmaprom
Zalužani
4 : 1
Vrbas
Banja Luka
30.04.2022 16:30
Mladost Farmaprom
4 : 1
Vrbas
Karanovac
Karanovac
2 : 2
OFK Banja Luka
Banja Luka
30.04.2022 16:30
Karanovac
2 : 2
OFK Banja Luka
Sloga Nektar
Potkozarje
3 : 0
Gomionica
Bronzani Majdan
30.04.2022 17:00
Sloga Nektar
3 : 0
Gomionica
Borac
Drvar
4 : 1
Sloboda
Piskavica
30.04.2022 16:30
Borac
4 : 1
Sloboda
Zadrugar
Sijekovac
1 : 1
Ozrenski sokolovi
Boljanić
30.04.2022 17:00
Zadrugar
1 : 1
Ozrenski sokolovi
Borac (K)
Kotorsko
2 : 0
Borac (O)
Osinja
30.04.2022 17:00
Borac (K)
2 : 0
Borac (O)
4. juli
Pojezna
0 : 8
Polet
Podnovlje
30.04.2022 14:00
4. juli
0 : 8
Polet
Sloboda
Grabovica
1 : 0
BSK
Bušletić
30.04.2022 17:00
Sloboda
1 : 0
BSK
Zborište
Zborište
3 : 7
OFK Pridjel
Pridjel Donji
30.04.2022 17:00
Zborište
3 : 7
OFK Pridjel
Jedinstvo
Koretaši
3 : 0
Grčica
Brčko
30.04.2022 17:30
Jedinstvo
3 : 0
Grčica
Majevica
Lopare
4 : 2
Mladost (S)
Sandići
30.04.2022 15:00
Majevica
4 : 2
Mladost (S)
Drina (A)
Amajlije
2 : 1
Novo doba
Čardačine
30.04.2022 17:00
Drina (A)
2 : 1
Novo doba
Kolektiv
Međaši
0 : 3
Drina (B)
Batar
30.04.2022 17:00
Kolektiv
0 : 3
Drina (B)
Balatun
Balatun
2 : 4
Ljeskovac
Ljeskovac
30.04.2022 17:00
Balatun
2 : 4
Ljeskovac
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
3 : 1
Obarska
Velika Obarska
30.04.2022 17:00
OFK Magnojević
3 : 1
Obarska
Jadar
Nova Kasaba
0 : 0
Polet
Kravica
30.04.2022 17:00
Jadar
0 : 0
Polet
Borac
Osmaci
3 : 1
Branjevo
Branjevo
30.04.2022 17:00
Borac
3 : 1
Branjevo
Radnik Urije
Prijedor
1 : 6
Rudar
Blagaj
30.04.2022 17:00
Radnik Urije
1 : 6
Rudar
Partizan
Kostajnica
11 : 3
7. Republika
Svodna
30.04.2022 17:00
Partizan
11 : 3
7. Republika
Moštanica
Božići
1 : 0
Kiseljak
Koprivna
30.04.2022 17:00
Moštanica
1 : 0
Kiseljak
Milan
Kosjerovo
6 : 1
Bratstvo
Povelič
30.04.2022 17:00
Milan
6 : 1
Bratstvo
Polet
Mali Sitneši
0 : 8
Vrbas
Prijebljezi
30.04.2022 17:00
Polet
0 : 8
Vrbas
Polet
Čović Polje
4 : 0
Mladost
Trnjaci
30.04.2022 16:30
Polet
4 : 0
Mladost
Modran
Modran
2 : 1
Koridor 2011
Bijeljina
30.04.2022 17:00
Modran
2 : 1
Koridor 2011
Borac
Trnjaci
5 : 1
Pobjeda
Triješnica
30.04.2022 17:00
Borac
5 : 1
Pobjeda
Sloga
Dazdarevo
11 : 1
Mladen Perić
Glogovac
30.04.2022 17:00
Sloga
11 : 1
Mladen Perić
Sloga United
Bijeljina
4 : 1
OFK Batković
Batković
30.04.2022 17:00
Sloga United
4 : 1
OFK Batković
Lazarevica
Čengić
0 : 8
Koviljuše
Bijeljina
30.04.2022 16:30
Lazarevica
0 : 8
Koviljuše
Zvijezda
Gradačac
1 : 1
Orašje
Orašje
30.04.2022 17:00
Zvijezda
1 : 1
Orašje
Igman
Konjic
2 : 0
Jedinstvo
Bihać
30.04.2022 17:00
Igman
2 : 0
Jedinstvo
Rudar
Kakanj
2 : 1
Tomislav
Tomislavgrad
30.04.2022 17:00
Rudar
2 : 1
Tomislav
Simm Bau
Kosova
2 : 0
Radnik
Hadžići
30.04.2022 17:00
Simm Bau
2 : 0
Radnik
Budućnost
Banovići
1 : 1
TOŠK
Tešanj
30.04.2022 17:00
Budućnost
1 : 1
TOŠK
Bratstvo
Gračanica
3 : 1
Gradina
Srebrenik
30.04.2022 17:00
Bratstvo
3 : 1
Gradina
GOŠK
Gabela
1 : 1
Mladost
Doboj-Kakanj
30.04.2022 17:00
GOŠK
1 : 1
Mladost
Travnik
Travnik
3 : 1
Goražde
Goražde
30.04.2022 17:00
Travnik
3 : 1
Goražde
Novi Travnik
Novi Travnik
3 : 0
Krajišnik
Velika Kladuša
30.04.2022 17:00
Novi Travnik
3 : 0
Krajišnik
Kiseljak
Kiseljak
2 : 0
Vitez
Bužim
30.04.2022 17:00
Kiseljak
2 : 0
Vitez
Vlašić
Turbe
1 : 3
Sloga
Bosanska Otoka
30.04.2022 17:00
Vlašić
1 : 3
Sloga
FK Vitez
Vitez
1 : 1
NK Vitez
Vitez
30.04.2022 17:00
FK Vitez
1 : 1
NK Vitez
Brekovica 78
Brekovica
1 : 6
Podgrmeč
Sanski Most
30.04.2022 17:00
Brekovica 78
1 : 6
Podgrmeč
Brnjaci
Brnjaci
3 : 2
Krajina
Cazin
30.04.2022 17:00
Brnjaci
3 : 2
Krajina
Rudar (K)
Kamengrad
2 : 1
Rudar (HB)
Han Bila
30.04.2022 17:00
Rudar (K)
2 : 1
Rudar (HB)
Mladost (M)
Malešići
3 : 1
Svatovac
Poljice
30.04.2022 17:00
Mladost (M)
3 : 1
Svatovac
Lokomotiva
Miričina
2 : 5
Radnički
Lukavac
30.04.2022 17:00
Lokomotiva
2 : 5
Radnički
Mladost (K)
Kikači
4 : 0
Slaven
Živinice
30.04.2022 17:00
Mladost (K)
4 : 0
Slaven
Gornji Rahić
Gornji Rahić
3 : 1
Prokosovići
Prokosovići
30.04.2022 17:00
Gornji Rahić
3 : 1
Prokosovići
Dinamo
Donja Mahala
3 : 0
Priluk
Priluk
30.04.2022 17:00
Dinamo
3 : 0
Priluk
Seona
Seona
2 : 0
Dizdaruša
Brčko
30.04.2022 17:00
Seona
2 : 0
Dizdaruša
Orahovica 74
Orahovica
5 : 1
Bosna (M)
Mionica
30.04.2022 17:00
Orahovica 74
5 : 1
Bosna (M)
Odžak 102
Odžak
2 : 0
Bosna (K)
Kalesija
30.04.2022 17:00
Odžak 102
2 : 0
Bosna (K)
Mošćanica
Sarajevo
3 : 1
Baton
Sarajevo
30.04.2022 17:00
Mošćanica
3 : 1
Baton
Čelik
Zenica
5 : 1
Rudar
Breza
30.04.2022 17:00
Čelik
5 : 1
Rudar
Borac
Jelah
4 : 1
Usora
Žabljak-Usora
30.04.2022 17:00
Borac
4 : 1
Usora
Famos
Hrasnica
1 : 2
Azot
Vitkovići
30.04.2022 17:00
Famos
1 : 2
Azot
Moševac
Moševac
4 : 0
Natron
Maglaj
30.04.2022 13:00
Moševac
4 : 0
Natron
UNIS
Vogošća
1 : 2
Kolina
Ustikolina
30.04.2022 17:00
UNIS
1 : 2
Kolina
Krivaja
Zavidovići
0 : 4
Bosna
Visoko
30.04.2022 17:00
Krivaja
0 : 4
Bosna
Stupčanica
Olovo
8 : 1
Jahorina
Prača
30.04.2022 17:00
Stupčanica
8 : 1
Jahorina
Bjelopoljac
Bijelo Polje-Potoci
0 : 2
Klis
Buturović Polje
30.04.2022 17:00
Bjelopoljac
0 : 2
Klis
Rama
Prozor-Rama
5 : 1
Grude
Grude
30.04.2022 17:00
Rama
5 : 1
Grude
Stolac
Stolac
4 : 3
Ljubuški
Ljubuški
30.04.2022 17:00
Stolac
4 : 3
Ljubuški
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
6 : 1
Turbina
Jablanica
30.04.2022 17:00
Sloga
6 : 1
Turbina
Čapljina
Čapljina
1 : 2
Neum
Neum
30.04.2022 17:00
Čapljina
1 : 2
Neum
Bajer 99
Velagići
1 : 0
Borac
Izačić
30.04.2022 17:00
Bajer 99
1 : 0
Borac
Omladinac
Sanica
3 : 0
Željezničar
Bosanska Krupa
30.04.2022 17:00
Omladinac
3 : 0
Željezničar
Ključ
Ključ
3 : 1
Mladost
Vrnograč
30.04.2022 17:00
Ključ
3 : 1
Mladost
Omladinac 75
Pokoj
2 : 3
Bratstvo
Bosanska Krupa
30.04.2022 17:00
Omladinac 75
2 : 3
Bratstvo
Kaćuni
Kaćuni
2 : 0
Šantići
Šantići
30.04.2022 17:00
Kaćuni
2 : 0
Šantići
Fojnica
Fojnica
3 : 1
Busovača
Busovača
30.04.2022 17:00
Fojnica
3 : 1
Busovača
Bilalovac
Bilalovac
2 : 1
Kreševo
Kreševo
30.04.2022 17:00
Bilalovac
2 : 1
Kreševo
Romari
Vitez
10 : 0
OFK Lugovi
Lugovi
30.04.2022 15:00
Romari
10 : 0
OFK Lugovi
Radnik
Donji Vakuf
3 : 0
Mladost
Nević Polje
30.04.2022 17:00
Radnik
3 : 0
Mladost
Jajce
Jajce
3 : 0
Gorica
Guča Gora
30.04.2022 14:30
Jajce
3 : 0
Gorica
Dnoluka
Kruščica
1 : 1
Sport Prevent
Bugojno
30.04.2022 17:30
Dnoluka
1 : 1
Sport Prevent
Nova Bila
Nova Bila
9 : 2
Karaula
Karaula
30.04.2022 17:00
Nova Bila
9 : 2
Karaula
Hajduk
Orašje
0 : 0
Sloga (P)
Prud
30.04.2022 17:00
Hajduk
0 : 0
Sloga (P)
Kostrč
Kostrč
0 : 2
Napredak
Matići
30.04.2022 17:00
Kostrč
0 : 2
Napredak
19 srpanj
Oštra Luka
3 : 1
Sloga (T)
Tolisa
30.04.2022 17:00
19 srpanj
3 : 1
Sloga (T)
Mramor (M)
Mramor
2 : 0
Trešnjevka
Maoča
30.04.2022 17:00
Mramor (M)
2 : 0
Trešnjevka
Rijeka
Šerići
2 : 1
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
30.04.2022 17:00
Rijeka
2 : 1
Ingram
Mladost (B)
Velika Brijesnica
2 : 3
Doboj Istok
Doboj Istok
30.04.2022 17:00
Mladost (B)
2 : 3
Doboj Istok
Omladinac 68
Mionica
2 : 0
Mladost 78
Donje Vukovije
30.04.2022 17:00
Omladinac 68
2 : 0
Mladost 78
Mladost (P)
Puračić
1 : 0
Jedinstvo 1952
Vučkovci
30.04.2022 17:00
Mladost (P)
1 : 0
Jedinstvo 1952
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
3 : 2
Mramor (B)
Babice
30.04.2022 17:00
Mladost (GŽ)
3 : 2
Mramor (B)
Slatina
Bašigovci
2 : 1
Vražići 92
Vražići
30.04.2022 17:00
Slatina
2 : 1
Vražići 92
Sloga
Tojšići
2 : 0
Trebava
Donja Zelinja
30.04.2022 17:00
Sloga
2 : 0
Trebava
Nemila
Nemila
6 : 0
Novi Šeher
Novi Šeher
30.04.2022 16:30
Nemila
6 : 0
Novi Šeher
Vareš
Vareš
1 : 0
Čelični grad-Steel City
Zenica
30.04.2022 16:30
Vareš
1 : 0
Čelični grad-Steel City
Fortuna
Zenica
5 : 1
Sporting
Zenica
30.04.2022 16:30
Fortuna
5 : 1
Sporting
Napredak
Šije
1 : 5
Borac
Tetovo -Zenica
30.04.2022 16:30
Napredak
1 : 5
Borac
Žepče
Žepče
4 : 1
Proleter
Makljenovac
30.04.2022 16:30
Žepče
4 : 1
Proleter
DSK
Devetak
4 : 0
Jedinstvo
Lukavica
30.04.2022 17:00
DSK
4 : 0
Jedinstvo
BSK
Bokavići
4 : 0
Polet
Hrvati
30.04.2022 17:00
BSK
4 : 0
Polet
Rudar
Zagorje
3 : 1
Turija
Turija
30.04.2022 17:00
Rudar
3 : 1
Turija
Sloga
Bikodže
1 : 4
Pribava
Pribava
30.04.2022 17:00
Sloga
1 : 4
Pribava
25 maj
Uroža
4 : 3
Željezničar
Dobošnica
30.04.2022 17:00
25 maj
4 : 3
Željezničar
Stjepan Polje
Stjepan Polje
2 : 0
Bukovik
Gornji Srebrenik
30.04.2022 17:00
Stjepan Polje
2 : 0
Bukovik
Mladost
Doborovci
2 : 1
Špionica 1953
Špionica
30.04.2022 17:00
Mladost
2 : 1
Špionica 1953
Sloboda
Kerep
1 : 2
OFK Međiđa
Donja Međiđa
30.04.2022 17:00
Sloboda
1 : 2
OFK Međiđa
Biberovo Polje
Biberovo Polje
3 : 1
Voćar
Šatorovići
30.04.2022 17:00
Biberovo Polje
3 : 1
Voćar
Brka 1948
Brka
1 : 2
OFK Vida
Vida
30.04.2022 17:00
Brka 1948
1 : 2
OFK Vida
Čelić
Čelić
4 : 2
Posavina
Brod
30.04.2022 17:00
Čelić
4 : 2
Posavina
Željezničar
Jelovče Selo
2 : 1
Graničar
Brezovo Polje
30.04.2022 17:00
Željezničar
2 : 1
Graničar
12 decembar
Rajska
7 : 4
Mionica 85
Mionica
30.04.2022 17:00
12 decembar
7 : 4
Mionica 85
Krušik
Gornje Vukovije
5 : 1
OFK Tuzla
Tuzla
30.04.2022 17:00
Krušik
5 : 1
OFK Tuzla
Partizan
Kiseljak
3 : 0
Omazići 1937
Omazići
30.04.2022 17:00
Partizan
3 : 0
Omazići 1937
Srnica
Treštenica
2 : 1
Budućnost
Donja Lukavica
30.04.2022 17:00
Srnica
2 : 1
Budućnost
Rainci
Gornji Rainci
4 : 5
Mladost (Suh.)
Suha
30.04.2022 17:00
Rainci
4 : 5
Mladost (Suh.)
Jablanica
Barice
3 : 1
Mladost (Sol.)
Solina
30.04.2022 17:00
Jablanica
3 : 1
Mladost (Sol.)
Memići
Memići
6 : 2
Rudar
Bukinje
30.04.2022 17:00
Memići
6 : 2
Rudar
Napredak
Tupkovići
3 : 1
Grivice
Grivice
30.04.2022 17:00
Napredak
3 : 1
Grivice
Kolubara
Lazarevac
3 : 0
Mladost
Lučani
30.04.2022 18:30
Kolubara
3 : 0
Mladost
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
30.04.2022 16:00
Novi Pazar
2 : 1
Radnički 1923
Budućnost
Podgorica
1 : 2
Dečić
Tuzi
30.04.2022 19:00
Budućnost
1 : 2
Dečić
Iskra
Danilovgrad
0 : 3
Sutjeska
Nikšić
30.04.2022 18:00
Iskra
0 : 3
Sutjeska
Rudar
Pljevlja
1 : 0
OFK Petrovac
Petrovac
30.04.2022 16:00
Rudar
1 : 0
OFK Petrovac
Jezero
Plav
1 : 2
Mornar
Bar
30.04.2022 16:00
Jezero
1 : 2
Mornar
Zeta
Golubovci
1 : 0
Podgorica
Podgorica
30.04.2022 17:00
Zeta
1 : 0
Podgorica
Middlesbrough
Middlesbrough
3 : 1
Stoke City
Stoke-on-Trent
30.04.2022 16:00
Middlesbrough
3 : 1
Stoke City
Barnsley
Barnsley
1 : 3
Preston North End
Preston
30.04.2022 13:30
Barnsley
1 : 3
Preston North End
Cardiff City
Cardiff
1 : 1
Birmingham City
Birmingham
30.04.2022 16:00
Cardiff City
1 : 1
Birmingham City
Nottingham Forest
Nottingham
5 : 1
Swansea City
Swansea
30.04.2022 16:00
Nottingham Forest
5 : 1
Swansea City
Coventry City
Coventry
1 : 2
Huddersfield Town
Huddersfield
30.04.2022 16:00
Coventry City
1 : 2
Huddersfield Town
Bristol City
Bristol
5 : 0
Hull City
Hull
30.04.2022 16:00
Bristol City
5 : 0
Hull City
Reading
Reading
0 : 1
West Bromwich Albion
West Bromwich
30.04.2022 16:00
Reading
0 : 1
West Bromwich Albion
Blackpool
Blackpool
0 : 2
Derby County
Derby
30.04.2022 16:00
Blackpool
0 : 2
Derby County
Millwall
London
3 : 0
Peterborough United
Peterborough
30.04.2022 16:00
Millwall
3 : 0
Peterborough United
Blackburn Rovers
Blackburn
0 : 3
AFC Bournemouth
Bournemouth
30.04.2022 16:00
Blackburn Rovers
0 : 3
AFC Bournemouth
Alaves
Vitoria-Gasteiz
2 : 1
Villarreal
Villarreal
30.04.2022 14:00
Alaves
2 : 1
Villarreal
Athletic Bilbao
Bilbao
2 : 0
Atletico Madrid
Madrid
30.04.2022 21:00
Athletic Bilbao
2 : 0
Atletico Madrid
Real Madrid
Madrid
4 : 0
Espanyol
Barcelona
30.04.2022 16:15
Real Madrid
4 : 0
Espanyol
Valencia
Valencia
1 : 1
Levante
Valencia
30.04.2022 18:30
Valencia
1 : 1
Levante
Borussia Dortmund
Dortmund
3 : 4
Bochum
Bochum
30.04.2022 15:30
Borussia Dortmund
3 : 4
Bochum
Stuttgart
Stuttgart
1 : 1
Wolfsburg
Wolfsburg
30.04.2022 15:30
Stuttgart
1 : 1
Wolfsburg
Hoffenheim
Sinsheim
3 : 4
Freiburg
Freiburg im Breisgau
30.04.2022 18:30
Hoffenheim
3 : 4
Freiburg
Mainz 05
Mainz
3 : 1
Bayern
München
30.04.2022 15:30
Mainz 05
3 : 1
Bayern
Augsburg
Augsburg
1 : 4
Köln
Köln
30.04.2022 15:30
Augsburg
1 : 4
Köln
Arminia
Bielefeld
1 : 1
Hertha BSC
Berlin
30.04.2022 15:30
Arminia
1 : 1
Hertha BSC
Cagliari
Cagliari
1 : 2
Hellas Verona
Verona
30.04.2022 15:00
Cagliari
1 : 2
Hellas Verona
Napoli
Napoli
6 : 1
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
30.04.2022 15:00
Napoli
6 : 1
Sassuolo
Sampdoria
Genova
1 : 0
Genoa
Genova
30.04.2022 18:00
Sampdoria
1 : 0
Genoa
Spezia
La Spezia
3 : 4
Lazio
Roma
30.04.2022 20:45
Spezia
3 : 4
Lazio
Lens
Lens
2 : 2
Nantes
Nantes
30.04.2022 17:00
Lens
2 : 2
Nantes
Rennes
Rennes
2 : 0
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
30.04.2022 21:00
Rennes
2 : 0
Saint-Étienne
Rudar Prijedor
Prijedor
0 : 1
Krupa
Krupa na Vrbasu
30.04.2022 11:00
Rudar Prijedor
0 : 1
Krupa
Sloboda
Tuzla
4 : 0
Radnik (B)
Bijeljina
30.04.2022 13:30
Sloboda
4 : 0
Radnik (B)
Slavija
Istočno Sarajevo
5 : 1
Novi Grad
Sarajevo
30.04.2022 12:30
Slavija
5 : 1
Novi Grad
Sarajevo
Sarajevo
3 : 5
Famos
Hrasnica
30.04.2022 12:00
Sarajevo
3 : 5
Famos
Stupčanica
Olovo
0 : 4
Rudar
Kakanj
30.04.2022 13:30
Stupčanica
0 : 4
Rudar
Kiseljak
Kiseljak
5 : 0
Simm Bau
Kosova
30.04.2022 13:30
Kiseljak
5 : 0
Simm Bau
Leotar
Trebinje
1 : 0
GOŠK
Gabela
30.04.2022 11:00
Leotar
1 : 0
GOŠK
Grude
Grude
2 : 2
Brotnjo
Čitluk
30.04.2022 13:30
Grude
2 : 2
Brotnjo
Klis
Buturović polje
0 : 2
Igman
Konjic
30.04.2022 13:30
Klis
0 : 2
Igman
Rudar
Pljevlja
5 : 0
Jezero
Plav
30.04.2022 16:30
Rudar
5 : 0
Jezero
Bokelj
Kotor
2 : 1
Mornar
Bar
30.04.2022 16:30
Bokelj
2 : 1
Mornar
Jedinstvo
Bijelo Polje
30.04.2022
16:30
Cetinje
Cetinje
30.04.2022 16:30
Jedinstvo
:
Cetinje
Dečić
Tuzi
1 : 0
Titograd
Podgorica
30.04.2022 16:30
Dečić
1 : 0
Titograd
Zrinjski
Mostar
2 : 0
Tuzla City
Tuzla
30.04.2022 16:00
Zrinjski
2 : 0
Tuzla City
Željezničar
Sarajevo
0 : 1
Sarajevo
Sarajevo
30.04.2022 14:00
Željezničar
0 : 1
Sarajevo
Posušje
Posušje
1 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
30.04.2022 16:00
Posušje
1 : 0
Rudar Prijedor
Slavija
Istočno Sarajevo
8 : 3
Novi Grad
Sarajevo
30.04.2022 10:00
Slavija
8 : 3
Novi Grad
Sarajevo
Sarajevo
2 : 2
Famos
Hrasnica
30.04.2022 10:00
Sarajevo
2 : 2
Famos
Stupčanica
Olovo
1 : 5
Rudar
Kakanj
30.04.2022 11:00
Stupčanica
1 : 5
Rudar
Kiseljak
Kiseljak
7 : 1
Simm Bau
Kosova
30.04.2022 11:00
Kiseljak
7 : 1
Simm Bau
Grude
Grude
2 : 1
Brotnjo
Čitluk
30.04.2022 11:00
Grude
2 : 1
Brotnjo
Klis
Buturović polje
1 : 3
Igman
Konjic
30.04.2022 11:00
Klis
1 : 3
Igman
Plamen
Donje Vodičevo
3 : 2
Rudar
Blagaj
30.04.2022 11:00
Plamen
3 : 2
Rudar
OFK Brdo
Hambarine
3 : 1
Radnik Urije
Prijedor
30.04.2022 10:00
OFK Brdo
3 : 1
Radnik Urije
Omladinac
Banja Luka
2 : 2
Mladost
Kotor Varoš
30.04.2022 11:30
Omladinac
2 : 2
Mladost
BSK
Banja Luka
1 : 0
OFK Spartak
Banja Luka
30.04.2022 11:30
BSK
1 : 0
OFK Spartak
Trebava
Osječani
3 : 2
Ukrina
Čečava
30.04.2022 10:00
Trebava
3 : 2
Ukrina
Borac
Bosanski Lužani
4 : 1
Željezničar
Doboj
30.04.2022 10:00
Borac
4 : 1
Željezničar
Vučijak
Majevica
3 : 0
Naša krila
Kostajnica
30.04.2022 10:00
Vučijak
3 : 0
Naša krila
Ozren
Petrovo
0 : 2
Zvijezda
Kakmuž
30.04.2022 10:00
Ozren
0 : 2
Zvijezda
Sloga
Gornje Crnjelovo
2 : 1
Proleter
Dvorovi
30.04.2022 11:00
Sloga
2 : 1
Proleter
Vlasenica
Vlasenica
3 : 1
Bratstvo
Bratunac
30.04.2022 11:00
Vlasenica
3 : 1
Bratstvo
Jedinstvo
Roćević
2 : 4
Branjevo
Branjevo
30.04.2022 11:00
Jedinstvo
2 : 4
Branjevo
Gomila
Stijena
5 : 0
Željezničar
Bosanska Krupa
30.04.2022 13:30
Gomila
5 : 0
Željezničar
Brekovica 78
Brekovica
3 : 2
OFK Bihać
Bihać
30.04.2022 13:30
Brekovica 78
3 : 2
OFK Bihać
Krajišnik
Velika Kladuša
9 : 0
Kamenica
Bihać
30.04.2022 13:30
Krajišnik
9 : 0
Kamenica
Sporting
Zenica
3 : 0
Natron
Maglaj
30.04.2022 11:00
Sporting
3 : 0
Natron
Rama
Rama-Prozor
0 : 2
Blagaj
Blagaj
30.04.2022 11:00
Rama
0 : 2
Blagaj
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
4 : 1
Mostar
Mostar
30.04.2022 11:00
Sloga
4 : 1
Mostar
Eurogol
Živinice
3 : 0
Jedinstvo
Lukavica
30.04.2022 11:00
Eurogol
3 : 0
Jedinstvo
Mladost
Solina
3 : 0
Memići
Memići
30.04.2022 11:00
Mladost
3 : 0
Memići
Konjuh
Kladanj
3 : 0
Tuzla
Tuzla
30.04.2022 11:00
Konjuh
3 : 0
Tuzla
Arsenal
Tivat
2 : 5
Zeta
Podgorica
30.04.2022 16:30
Arsenal
2 : 5
Zeta
Mornar 1923
Bar
0 : 2
Kom
Podgorica
30.04.2022 16:30
Mornar 1923
0 : 2
Kom
Sutjeska
Nikšić
1 : 5
Budućnost
Podgorica
30.04.2022 16:30
Sutjeska
1 : 5
Budućnost
Berane
Berane
1 : 1
Podgorica
Podgorica
30.04.2022 16:30
Berane
1 : 1
Podgorica
Budva
Budva
2 : 0
Petrovac
Petrovac
30.04.2022 16:30
Budva
2 : 0
Petrovac
Grbalj
Grbalj
4 : 1
Dečić
Tuzi
30.04.2022 16:30
Grbalj
4 : 1
Dečić
Jezero
Plav
1 : 1
Brskovo
Mojkovac
30.04.2022 16:30
Jezero
1 : 1
Brskovo
Igalo
Igalo
0 : 3
Polet Stars 2000
Nikšić
30.04.2022 16:30
Igalo
0 : 3
Polet Stars 2000
Zrinjski
Mostar
5 : 1
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
30.04.2022 14:00
Zrinjski
5 : 1
Tuzla City
Željezničar
Sarajevo
2 : 1
Sarajevo
Sarajevo
30.04.2022 12:00
Željezničar
2 : 1
Sarajevo
Posušje
Posušje
1 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
30.04.2022 14:30
Posušje
1 : 0
Rudar Prijedor
Proleter
Teslić
0 : 3
Tekstilac
Derventa
30.04.2022 10:00
Proleter
0 : 3
Tekstilac
Krupa
Krupa na Vrbasu
0 : 2
Željezničar Sport Team
Banja Luka
30.04.2022 10:00
Krupa
0 : 2
Željezničar Sport Team
OFK Spartak 2013
Banja Luka
1 : 1
Modriča Alfa
Modriča
30.04.2022 10:00
OFK Spartak 2013
1 : 1
Modriča Alfa
Željezničar
Doboj
3 : 0
Ljubić
Prnjavor
30.04.2022 10:00
Željezničar
3 : 0
Ljubić
Radnik Urije
Prijedor
0 : 3
Mineral
Banja Vrućica
30.04.2022 12:00
Radnik Urije
0 : 3
Mineral
Polet 1926
Brod
0 : 1
Borac (Š)
Šamac
30.04.2022 10:00
Polet 1926
0 : 1
Borac (Š)
Sloga
Doboj
4 : 3
Kozara
Gradiška
30.04.2022 10:00
Sloga
4 : 3
Kozara
Podrinje
Janja
2 : 5
Radnik
Bijeljina
30.04.2022 10:00
Podrinje
2 : 5
Radnik
Lokomotiva
Brčko
0 : 1
Zenit
Bijeljina
30.04.2022 10:00
Lokomotiva
0 : 1
Zenit
Jedinstvo
Brčko
0 : 3
Mladost
Bogutovo selo
30.04.2022 10:00
Jedinstvo
0 : 3
Mladost
Svodna
Svodna
6 : 3
Omladinac
Draksenić
30.04.2022 11:00
Svodna
6 : 3
Omladinac
Borac
Kozarska Dubica
2 : 1
Omarska
Omarska
30.04.2022 11:00
Borac
2 : 1
Omarska
Sloboda
Novi Grad
5 : 1
Sloga
Saničani(Rakelići)
30.04.2022 11:00
Sloboda
5 : 1
Sloga
13 Skojevki
Grbavci
3 : 2
Borac
Maglajani
30.04.2022 10:00
13 Skojevki
3 : 2
Borac
Naprijed
Banja Luka
0 : 8
Čelinac
Čelinac
30.04.2022 10:00
Naprijed
0 : 8
Čelinac
Vrbas
Banja Luka
5 : 0
Mladost Farmaprom
Zalužani
30.04.2022 10:30
Vrbas
5 : 0
Mladost Farmaprom
Džaja
Banja Luka
3 : 0
Lauš
Lauš - Banja Luka
30.04.2022 09:00
Džaja
3 : 0
Lauš
Omladinac
Banja Luka
2 : 1
Mladost
Kotor Varoš
30.04.2022 09:00
Omladinac
2 : 1
Mladost
BSK
Banja Luka
1 : 2
OFK Spartak 2013
Banja Luka
30.04.2022 10:00
BSK
1 : 2
OFK Spartak 2013
Sloga United
Bijeljina
5 : 2
Partizan
Donja Trnova
30.04.2022 10:00
Sloga United
5 : 2
Partizan
Sloga
Gornje Crnjelovo
2 : 3
Proleter
Dvorovi
30.04.2022 11:00
Sloga
2 : 3
Proleter
Birač
Derventa
0 : 3
Young Boys 2018
Jardan
30.04.2022 10:00
Birač
0 : 3
Young Boys 2018
Radnički
Ripač
0 : 2
Rudar
Kamengrad
30.04.2022 11:30
Radnički
0 : 2
Rudar
Una Nacionalni park
Kulen Vakuf
0 : 8
Jedinstvo
Bihać
30.04.2022 11:30
Una Nacionalni park
0 : 8
Jedinstvo
OFK Bihać
Bihać
3 : 0
Metalac
Veliki Lug
30.04.2022 11:30
OFK Bihać
3 : 0
Metalac
Brekovica 78
Brekovica
0 : 7
Podgrmeč
Sanski Most
30.04.2022 11:30
Brekovica 78
0 : 7
Podgrmeč
Sloga
Bosanska Otoka
1 : 1
ABC
Podzvizd
30.04.2022 11:30
Sloga
1 : 1
ABC
Mladost (V)
Vrnograč
1 : 2
Krajišnik
Velika Kladuša
30.04.2022 10:30
Mladost (V)
1 : 2
Krajišnik
Jezerski
Jezerski
0 : 2
Mladost (P)
Polje - Cazin
30.04.2022 11:30
Jezerski
0 : 2
Mladost (P)
Krajina
Cazin
1 : 1
Radnički
Ćoralić
30.04.2022 11:30
Krajina
1 : 1
Radnički
Fortuna
Zenica
0 : 1
Čelik
Zenica
30.04.2022 14:30
Fortuna
0 : 1
Čelik
Mladost
Doboj - Kakanj
3 : 0
Borac - Tetovo
Tetovo - Zenica
30.04.2022 11:30
Mladost
3 : 0
Borac - Tetovo
Tempo sport
Zenica
0 : 5
Bosna
Visoko
30.04.2022 11:30
Tempo sport
0 : 5
Bosna
Čelični grad - Steel City
Zenica
2 : 2
Rudar (B)
Breza
30.04.2022 11:30
Čelični grad - Steel City
2 : 2
Rudar (B)
Krivaja
Zavidovići
7 : 0
Moševac
Moševac
30.04.2022 11:30
Krivaja
7 : 0
Moševac
Usora
Usora - Žabljak
0 : 8
Borac
Jelah
30.04.2022 11:30
Usora
0 : 8
Borac
TOŠK
Tešanj
6 : 1
Pobjeda
Tešanjka
30.04.2022 11:30
TOŠK
6 : 1
Pobjeda
Don Bosco
Žepče
0 : 0
Žepče 1919
Žepče
30.04.2022 11:30
Don Bosco
0 : 0
Žepče 1919
Sokolac
Sokolac
5 : 1
Una Premium
Sarajevo
30.04.2022 11:00
Sokolac
5 : 1
Una Premium
Di - Five
Doboj - Istok
0 : 1
Sloboda
Tuzla
30.04.2022 11:00
Di - Five
0 : 1
Sloboda
Orašje
Orašje
1 : 2
Bratstvo
Gračanica
30.04.2022 11:00
Orašje
1 : 2
Bratstvo
Betaclub Tango
Lukavac
2 : 1
Gradina
Srebrenik
30.04.2022 11:00
Betaclub Tango
2 : 1
Gradina
Eurofudbal
Stjepan Polje
0 : 4
Zvijezda
Gradačac
30.04.2022 11:00
Eurofudbal
0 : 4
Zvijezda
Gornji Rahić
Gornji Rahić
0 : 2
Asscheim
Živinice - Kovači
30.04.2022 11:00
Gornji Rahić
0 : 2
Asscheim
Slaven
Živinice
0 : 1
Eurogol
Živinice
30.04.2022 11:00
Slaven
0 : 1
Eurogol
Sloboda
Tuzla
1 : 0
Tuzla City
Simin Han -Tuzla
30.04.2022 10:00
Sloboda
1 : 0
Tuzla City
Budućnost
Banovići
1 : 2
Colibri
Husino
30.04.2022 11:00
Budućnost
1 : 2
Colibri
Proleter
Teslić
1 : 3
Tekstilac
Derventa
30.04.2022 12:00
Proleter
1 : 3
Tekstilac
Krupa
Krupa na Vrbasu
1 : 2
Željezničar Sport Team
Banja Luka
30.04.2022 12:00
Krupa
1 : 2
Željezničar Sport Team
Spartak 2013
Banja Luka
5 : 0
Modriča Alfa
Modriča
30.04.2022 12:00
Spartak 2013
5 : 0
Modriča Alfa
Željezničar
Doboj
1 : 2
Ljubić
Prnjavor
30.04.2022 12:00
Željezničar
1 : 2
Ljubić
Rudar Prijedor
Prijedor
2 : 6
Mineral ZTC
Banja Vrućica
30.04.2022 10:00
Rudar Prijedor
2 : 6
Mineral ZTC
Polet 1926
Brod
2 : 1
Borac (Š)
Šamac
30.04.2022 12:00
Polet 1926
2 : 1
Borac (Š)
Borac
Kozarska Dubica
5 : 0
Ljubija
Ljubija
30.04.2022 12:30
Borac
5 : 0
Ljubija
Bratstvo
Kozarac
3 : 0
Gomjenica
Prijedor
30.04.2022 15:30
Bratstvo
3 : 0
Gomjenica
AN Jedinstvo
Bihać
2 : 1
Rudar
Kamengrad
30.04.2022 10:00
AN Jedinstvo
2 : 1
Rudar
Borac
Izačić
1 : 5
Ključ
Ključ
30.04.2022 10:00
Borac
1 : 5
Ključ
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
9 : 0
Jedinstvo
Bihać
30.04.2022 10:00
Mladost 1938
9 : 0
Jedinstvo
Bihać
Bihać
4 : 0
Omladinac 75
Pokoj
30.04.2022 10:00
Bihać
4 : 0
Omladinac 75
Gomila
Stijena
3 : 1
ABC
Podzvizd
30.04.2022 10:00
Gomila
3 : 1
ABC
Mladost (V)
Vrnograč
0 : 6
Krajišnik
Velika Kladuša
30.04.2022 09:30
Mladost (V)
0 : 6
Krajišnik
Jezerski
Jezerski
0 : 3
Mladost (P)
Polje - Cazin
30.04.2022 10:00
Jezerski
0 : 3
Mladost (P)
Krajina
Cazin
1 : 2
Radnički
Ćoralići
30.04.2022 10:00
Krajina
1 : 2
Radnički
Bratstvo
Bosanska Krupa
3 : 4
Vitez
Bužim
30.04.2022 10:00
Bratstvo
3 : 4
Vitez
Fortuna
Zenica
7 : 0
Čelik
Zenica
30.04.2022 13:00
Fortuna
7 : 0
Čelik
Mladost (DK)
Doboj - Kakanj
3 : 0
Borac - Tetovo
Zenica
30.04.2022 10:00
Mladost (DK)
3 : 0
Borac - Tetovo
Tempo sport
Zenica
2 : 1
Bosna
Visoko
30.04.2022 10:00
Tempo sport
2 : 1
Bosna
Čelični grad - Steel city
Zenica
0 : 3
Rudar (B)
Breza
30.04.2022 10:00
Čelični grad - Steel city
0 : 3
Rudar (B)
Krivaja
Zavidovići
6 : 0
Moševac
Moševac
30.04.2022 10:00
Krivaja
6 : 0
Moševac
Usora
Usora
0 : 4
Borac
Jelah
30.04.2022 10:00
Usora
0 : 4
Borac
TOŠK
Tešanj
5 : 0
Pobjeda
Tepanjka
30.04.2022 10:00
TOŠK
5 : 0
Pobjeda
Don Bosco
Žepče
4 : 1
Žepče 1919
Žepče
30.04.2022 10:00
Don Bosco
4 : 1
Žepče 1919
Di - Five
Doboj - Istok
0 : 6
Sloboda
Tuzla
30.04.2022 10:00
Di - Five
0 : 6
Sloboda
Radnički
Lukavac
3 : 0
Perfekt
Srebrenik
30.04.2022 17:00
Radnički
3 : 0
Perfekt
Bratstvo
Gračanica
2 : 2
Orašje
Orašje
30.04.2022 10:00
Bratstvo
2 : 2
Orašje
Betaclub Tango
Lukavac
3 : 5
Gradina
Srebrenik
30.04.2022 10:00
Betaclub Tango
3 : 5
Gradina
Eurofudbal
Stjepan Polje
1 : 1
Zvijezda
Gradačac
30.04.2022 10:00
Eurofudbal
1 : 1
Zvijezda
Gornji Rahić
Gornji Rahić
0 : 3
Asscheim
Živinice - Kovači
30.04.2022 10:00
Gornji Rahić
0 : 3
Asscheim
Slaven
Živinice
1 : 7
Eurogol
Živinice
30.04.2022 10:00
Slaven
1 : 7
Eurogol
Sloboda
Tuzla
0 : 9
Tuzla City
Simin Han
30.04.2022 09:00
Sloboda
0 : 9
Tuzla City
Budućnost
Banovići
3 : 0
Colibri
Husino
30.04.2022 10:00
Budućnost
3 : 0
Colibri
Emina
Mostar
10 : 0
Drina
Zvornik
30.04.2022 14:00
Emina
10 : 0
Drina
Fortuna
Živinice
4 : 1
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
30.04.2022 14:00
Fortuna
4 : 1
Lokomotiva
Modriča Ducla
Modriča
1 : 2
BSK-Spartak 2013
Banja Luka
30.04.2022 11:00
Modriča Ducla
1 : 2
BSK-Spartak 2013
Mladost
Rogatica
3 : 7
Sloga (S)
Srbac
30.04.2022 11:00
Mladost
3 : 7
Sloga (S)
FK Sarajevo
Sarajevo
2 : 0
Željezničar 2011
Bosanska Krupa
30.04.2022 16:00
FK Sarajevo
2 : 0
Željezničar 2011
Libero
Goražde
5 : 0
Brotnjo
Čitluk
30.04.2022 17:00
Libero
5 : 0
Brotnjo
ŽNK Sloboda
Tuzla
4 : 2
Respekt
Sarajevo
30.04.2022 13:00
ŽNK Sloboda
4 : 2
Respekt
Sana 2014
Sanski Most
10 : 1
Mladost
Nević Polje
30.04.2022 14:30
Sana 2014
10 : 1
Mladost
Požarevac
Požarevac
0 : 3
Vojvodina
Novi Sad
30.04.2022 17:30
Požarevac
0 : 3
Vojvodina
TSC
Kanjiža
7 : 0
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
30.04.2022 17:30
TSC
7 : 0
ŽFU Zvezda B 2018
Jedinstvo 2014
Pirot
0 : 2
Kolubara
Lazarevac
30.04.2022 15:00
Jedinstvo 2014
0 : 2
Kolubara
Napredak Junior 2018
Kruševac
5 : 1
Mačva
Šabac
30.04.2022 15:00
Napredak Junior 2018
5 : 1
Mačva
Spartak DOO
Subotica
12 : 0
Levač
Rekovac
30.04.2022 15:00
Spartak DOO
12 : 0
Levač
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
4 : 3
Zemun
Zemun
30.04.2022 15:00
ŽGFK Lavice Dubočica
4 : 3
Zemun
Iskra
Bugojno
0 : 3
SFK 2000
Sarajevo
30.04.2022 16:00
Iskra
0 : 3
SFK 2000

Futsal

1/ 4 finale treća utakmica
Salines
Tuzla
3 : 0
MNK Hercegovina
Široki brijeg
30.04.2022 20:00
Salines
3 : 0
MNK Hercegovina
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
8 : 1
Doboj
Doboj
30.04.2022 20:45
Sloga
8 : 1
Doboj
Mirabile Moda
Podgorica
5 : 12
Zora
Spuž
30.04.2022 16:30
Mirabile Moda
5 : 12
Zora
Nikšić
Nikšić
3 : 1
Onogošt
Nikšić
30.04.2022 16:30
Nikšić
3 : 1
Onogošt
Brskovo
Mojkovac
7 : 3
Pruška
Bijelo Polje
30.04.2022 16:30
Brskovo
7 : 3
Pruška
Gorštak
Kolašin
16 : 3
Cattaro 2019
Kotor
30.04.2022 16:30
Gorštak
16 : 3
Cattaro 2019
Bajo Pivljanin
Plužine
3 : 4
Studentski dom
Podgorica
30.04.2022 16:30
Bajo Pivljanin
3 : 4
Studentski dom
Titograd
Podgorica
3 : 0
Dolcinium
Ulcinj
30.04.2022 16:30
Titograd
3 : 0
Dolcinium

Košarka

Budućnost
Podgorica
76 : 70
FMP
Železnik
30.04.2022 21:00
Budućnost
76 : 70
FMP
1:0
Cedevita Olimpija
Ljubljana
93 : 79
Igokea
Aleksandrovac
30.04.2022 19:00
Cedevita Olimpija
93 : 79
Igokea
1:0
Borac
Čačak
30.04.2022
17:00
Zlatibor
Čajetina
30.04.2022 17:00
Borac
:
Zlatibor
Mladost
Mrkonjić Grad
60 : 88
Borac
Banja Luka
30.04.2022 19:00
Mladost
60 : 88
Borac
Promo
Donji Vakuf
68 : 117
Široki
Široki Brijeg
30.04.2022 18:00
Promo
68 : 117
Široki
Slavija
Istočno Sarajevo
70 : 76
Budućnost BN
Bijeljina
30.04.2022 20:00
Slavija
70 : 76
Budućnost BN
Pliva
Šipovo
80 : 75
Hanters
Prijedor
30.04.2022 19:30
Pliva
80 : 75
Hanters
Finale, druga utakmica
Play Off
Sarajevo
67 : 56
Orlovi
Banja Luka
30.04.2022 18:00
Play Off
67 : 56
Orlovi
1:1

Odbojka

Gradiška
Gradiška
3 : 2
Crvena zvijezda
Obudovac
30.04.2022 18:00
Gradiška
3 : 2
Crvena zvijezda
Balkana
Mrkonjić Grad
2 : 3
Borac
Banja Luka
30.04.2022 14:00
Balkana
2 : 3
Borac
Kozara
Gradiška
3 : 0
Inova
Banja Luka
30.04.2022 19:30
Kozara
3 : 0
Inova
Bratunac
Bratunac
0 : 3
Glasinac
Sokolac
30.04.2022 16:00
Bratunac
0 : 3
Glasinac
Bratunac
Bratunac
3 : 0
Sloga
Doboj
30.04.2022 12:00
Bratunac
3 : 0
Sloga
Gradiška
Gradiška
1 : 3
Bratunac
Bratunac
30.04.2022 14:30
Gradiška
1 : 3
Bratunac
Sloga
Doboj
2 : 3
Gradiška
Gradiška
30.04.2022 17:00
Sloga
2 : 3
Gradiška
Galeb
Bar
3 : 0
Luka Bar
Bar
30.04.2022 18:00
Galeb
3 : 0
Luka Bar

Rukomet

Gradačac
Gradačac
35 : 27
Krivaja
Zavidovići
30.04.2022 18:00
Gradačac
35 : 27
Krivaja
Sloboda
Tuzla
28 : 26
Sloga (D)
Doboj
30.04.2022 18:00
Sloboda
28 : 26
Sloga (D)
Gračanica
Gračanica
34 : 25
Bosna (S)
Sarajevo
30.04.2022 18:00
Gračanica
34 : 25
Bosna (S)
Maglaj
Maglaj
32 : 27
Iskra
Bugojna
30.04.2022 18:00
Maglaj
32 : 27
Iskra
Izviđač CO
Ljubuški
36 : 29
Borac M:TEL
Banja Luka
30.04.2022 20:00
Izviđač CO
36 : 29
Borac M:TEL
Vogošća
Vogošća
34 : 27
Sloga (GV/U)
Gornji Vakuf-Uskoplje
30.04.2022 20:00
Vogošća
34 : 27
Sloga (GV/U)
Laktaši 2020
Laktaši
23 : 32
Prijedor
Prijedor
30.04.2022 12:30
Laktaši 2020
23 : 32
Prijedor
Srednjoškolac
Novi Grad
21 : 35
Sava 2019
Brod
30.04.2022 18:00
Srednjoškolac
21 : 35
Sava 2019
Sloga (P)
Prnjavor
33 : 33
Čelinac
Čelinac
30.04.2022 16:30
Sloga (P)
33 : 33
Čelinac
Hercegovina
Nevesinje
36 : 31
Slavija
Istočno Sarajevo
30.04.2022 14:00
Hercegovina
36 : 31
Slavija
Bijeljina
Bijeljina
33 : 32
ORK Borac
Banja Luka
30.04.2022 13:00
Bijeljina
33 : 32
ORK Borac
Kozara (KD)
Kozarska Dubica
35 : 35
Višegrad
Višegrad
30.04.2022 20:00
Kozara (KD)
35 : 35
Višegrad
Međugorje
Međugorje
32 : 30
Briješće
Sarajevo
30.04.2022 20:00
Međugorje
32 : 30
Briješće
Velež
Mostar
33 : 34
Izviđač CO 2
Ljubuški
30.04.2022 20:00
Velež
33 : 34
Izviđač CO 2
Čapljina
Čapljina
21 : 31
Goražde
Goražde
30.04.2022 19:00
Čapljina
21 : 31
Goražde
Jajce
Jajce
34 : 28
Sana 7
Sanski Most
30.04.2022 18:00
Jajce
34 : 28
Sana 7
Žepče
Žepče
33 : 40
Kakanj
Kakanj
30.04.2022 16:00
Žepče
33 : 40
Kakanj
Rudar
Banovići
26 : 29
Čelik Junior
Zenica
30.04.2022 18:00
Rudar
26 : 29
Čelik Junior
Bosna TS
Tešanj
46 : 30
Travnik
Travnik
30.04.2022 20:00
Bosna TS
46 : 30
Travnik
Čelik
Zenica
47 : 27
Donji Vakuf
Donji Vakuf
30.04.2022 17:00
Čelik
47 : 27
Donji Vakuf
Sloboda 2
Tuzla
33 : 31
Gračanica 2
Gračanica
30.04.2022 20:00
Sloboda 2
33 : 31
Gračanica 2
Goražde
Goražde
27 : 27
Sloga 2013
Gornji Vakuf - Uskoplje
30.04.2022 20:00
Goražde
27 : 27
Sloga 2013
Turbina
Jablanica
38 : 28
Živinice
Živinice
30.04.2022 15:00
Turbina
38 : 28
Živinice
Hadžići 2
Hadžići
50 : 32
Krajina
Cazin
30.04.2022 17:00
Hadžići 2
50 : 32
Krajina
Jedinstvo
Tuzla
37 : 32
Lokomotiva
Mostar
30.04.2022 14:00
Jedinstvo
37 : 32
Lokomotiva
Bosna
Tešanj
34 : 8
Bihać
Bihać
30.04.2022 16:30
Bosna
34 : 8
Bihać
Rudar
Pljevlja
32 : 30
Nikšić
Nikšić
30.04.2022 19:30
Rudar
32 : 30
Nikšić
Mornar 7
Bar
27 : 27
Zeta
Podgorica
30.04.2022 13:00
Mornar 7
27 : 27
Zeta
Trebjesa
Nikšić
20 : 30
Tivat
Tivat
30.04.2022 17:30
Trebjesa
20 : 30
Tivat
Partizan 1949
Tivat
25 : 32
Mornar 7
Bar
30.04.2022 18:00
Partizan 1949
25 : 32
Mornar 7
Berane 1949
Berane
31 : 27
Budućnost
Podgorica
30.04.2022 18:00
Berane 1949
31 : 27
Budućnost
Jedinstvo
Bijelo Polje
30 : 25
Brskovo
Mojkovac
30.04.2022 19:30
Jedinstvo
30 : 25
Brskovo
Budvanska rivijera
Budva
35 : 32
Rudar
Pljevlja
30.04.2022 18:00
Budvanska rivijera
35 : 32
Rudar
Danilovgrad
Danilovgrad
24 : 42
Lovćen
Cetinje
30.04.2022 18:00
Danilovgrad
24 : 42
Lovćen
Berane 1949
Berane
36 : 21
Budućnost
Podgorica
30.04.2022 15:30
Berane 1949
36 : 21
Budućnost