XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 105 utakmica za dan
Nedelja, 1 Maj 2022


Fudbal

Leotar
Trebinje
2 : 1
Velež
Mostar
01.05.2022 16:30
Leotar
2 : 1
Velež
Jedinstvo
Roćević
3 : 1
Tabanci
Tabanci
01.05.2022 16:30
Jedinstvo
3 : 1
Tabanci
Janja 2009
Janja
1 : 3
Partizan
Donja Trnova
01.05.2022 11:00
Janja 2009
1 : 3
Partizan
Dobor
Modriča
2 : 3
Budućnost
Gornja Slatina
01.05.2022 16:30
Dobor
2 : 3
Budućnost
Mladost
Srpska Tišina
3 : 6
Bratstvo
Donja Dubica
01.05.2022 16:30
Mladost
3 : 6
Bratstvo
Posavina
Miloševac
1 : 2
Crkvina
Crkvina
01.05.2022 11:00
Posavina
1 : 2
Crkvina
Kladari Gornji
Kladari Gornji
1 : 2
Zadrugar
Tarevci
01.05.2022 16:30
Kladari Gornji
1 : 2
Zadrugar
Pelagićevo 21
Pelagićevo
3 : 4
Trebavac
Vranjak
01.05.2022 16:30
Pelagićevo 21
3 : 4
Trebavac
Crvena zvijezda
Gajevi
5 : 3
Partizan
Koprivna
01.05.2022 16:30
Crvena zvijezda
5 : 3
Partizan
Višnjik
Modriča
1 : 4
Omladinac
Modriča
01.05.2022 16:30
Višnjik
1 : 4
Omladinac
OFK Brezik
Gornji Brezik
5 : 2
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
01.05.2022 16:30
OFK Brezik
5 : 2
Bobetino Brdo
Jugović
Gredice
3 : 0
Mladost 2003
Popovo Polje
01.05.2022 16:30
Jugović
3 : 0
Mladost 2003
Strijelac
Tutnjevac
4 : 0
Mladost (L)
Lončari
01.05.2022 16:30
Strijelac
4 : 0
Mladost (L)
Crvena zemlja
Nova Ves
5 : 0
Nožičko
Nožičko
01.05.2022 11:00
Crvena zemlja
5 : 0
Nožičko
Zadrugar
Bukvik
6 : 2
Krbeti
Krbeti
01.05.2022 11:00
Zadrugar
6 : 2
Krbeti
Čelik
Grbavica
3 : 1
Budućnost Red Star
Vučilovac
01.05.2022 11:00
Čelik
3 : 1
Budućnost Red Star
Budućnost
Ravno Polje
0 : 0
Jedinstvo
Donja Čađavica
01.05.2022 17:00
Budućnost
0 : 0
Jedinstvo
Piperci
Piperci
3 : 2
Proleter
Gornji Dragaljevac
01.05.2022 10:30
Piperci
3 : 2
Proleter
Gorica
Pučile
4 : 2
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
01.05.2022 17:00
Gorica
4 : 2
Magnojević 2001
Kovačići 08
Kovačići
0 : 4
Ljeljenča
Ljeljenča
01.05.2022 17:00
Kovačići 08
0 : 4
Ljeljenča
OFK Crnjelovo
Gornje Crnjelovo
3 : 0
Zenit
Bijeljina
01.05.2022 17:00
OFK Crnjelovo
3 : 0
Zenit
Buk
Gornja Bukovica
2 : 4
Majevica
Donje Zabrđe
01.05.2022 10:30
Buk
2 : 4
Majevica
Sloboda
Donji Dragaljevac
4 : 1
Sava
Gradac
01.05.2022 10:30
Sloboda
4 : 1
Sava
Nacional
Bijeljina
0 : 3
Sloga
Donja Bukovica
01.05.2022 10:30
Nacional
0 : 3
Sloga
Mladost (DS)
Donji Svilaj
6 : 2
Mladost (S)
Sibovac
01.05.2022 17:00
Mladost (DS)
6 : 2
Mladost (S)
Mladi zadrugar
Donji Rahić
5 : 0
Vitanovići 78
Vitanovići
01.05.2022 17:00
Mladi zadrugar
5 : 0
Vitanovići 78
Mladost (D)
Domaljevac
0 : 3
Dragovoljac
Novo Selo
01.05.2022 17:00
Mladost (D)
0 : 3
Dragovoljac
Ratkovići
Ratkovići
1 : 3
HAŠK Napredak
Ulović
01.05.2022 17:00
Ratkovići
1 : 3
HAŠK Napredak
Napredak
Omerbegovača
2 : 0
Korpar
Grebnice
01.05.2022 17:00
Napredak
2 : 0
Korpar
OFK Brčko
Brčko
1 : 4
Dinamo 75
Prijedor
01.05.2022 17:00
OFK Brčko
1 : 4
Dinamo 75
Frankopan
Špionica Srednja
4 : 1
Mladost
Vidovice
01.05.2022 17:00
Frankopan
4 : 1
Mladost
Liješeva
Liješeva
3 : 0
Poriječani
Poriječani
01.05.2022 14:30
Liješeva
3 : 0
Poriječani
Moštre
Moštre
2 : 3
Gračanica
Visoko
01.05.2022 17:00
Moštre
2 : 3
Gračanica
Kralupi
Kralupi
4 : 1
Dijamant
Grđevac
01.05.2022 17:00
Kralupi
4 : 1
Dijamant
Ljiljan
Zimča
3 : 3
Kološići
Visoko
01.05.2022 17:00
Ljiljan
3 : 3
Kološići
Omladinac
Poriječani
0 : 3
Zmaj
Buzić Mahala
01.05.2022 14:30
Omladinac
0 : 3
Zmaj
Vojvodina
Novi Sad
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
01.05.2022 17:00
Vojvodina
0 : 3
Crvena zvezda
Napredak
Kruševac
0 : 3
Partizan
Beograd
01.05.2022 19:05
Napredak
0 : 3
Partizan
TSC
Bačka Topola
1 : 1
Voždovac
Beograd
01.05.2022 18:30
TSC
1 : 1
Voždovac
Rad
Beograd
1 : 1
Mačva
Šabac
01.05.2022 16:00
Rad
1 : 1
Mačva
Timok 1919
Zaječar
3 : 0
OFK Bačka
Bačka Palanka
01.05.2022 16:00
Timok 1919
3 : 0
OFK Bačka
Mladost
Podgorica
1 : 0
Arsenal
Tivat
01.05.2022 20:00
Mladost
1 : 0
Arsenal
OFK Titograd
Podgorica
0 : 1
Kom
Podgorica
01.05.2022 17:30
OFK Titograd
0 : 1
Kom
Igalo
Herceg Novi
3 : 0
Berane
Berane
01.05.2022 17:30
Igalo
3 : 0
Berane
Bokelj
Kotor
5 : 0
Cetinje
Cetinje
01.05.2022 17:30
Bokelj
5 : 0
Cetinje
Jedinstvo
Bijelo Polje
1 : 0
Grbalj
Radanovići
01.05.2022 17:30
Jedinstvo
1 : 0
Grbalj
Barcelona
Barcelona
2 : 1
Mallorca
Palma de Mallorca
01.05.2022 21:00
Barcelona
2 : 1
Mallorca
Granada
Granada
1 : 1
Celta Vigo
Vigo
01.05.2022 16:15
Granada
1 : 1
Celta Vigo
Rayo Vallecano
Madrid
1 : 1
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
01.05.2022 18:30
Rayo Vallecano
1 : 1
Real Sociedad
Elche
Elche
1 : 1
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
01.05.2022 14:00
Elche
1 : 1
Osasuna
Empoli
Empoli
1 : 3
Torino
Torino
01.05.2022 15:00
Empoli
1 : 3
Torino
Juventus
Torino
2 : 1
Venezia
Venecia
01.05.2022 12:30
Juventus
2 : 1
Venezia
Milan
Milano
1 : 0
Fiorentina
Firenze
01.05.2022 15:00
Milan
1 : 0
Fiorentina
Roma
Roma
0 : 0
Bologna
Bologna
01.05.2022 20:45
Roma
0 : 0
Bologna
Udinese
Udine
1 : 2
Inter
Milano
01.05.2022 18:00
Udinese
1 : 2
Inter
Bordeaux
Bordeaux
0 : 1
Nice
Nice
01.05.2022 17:05
Bordeaux
0 : 1
Nice
Brest
Brest
2 : 0
Clermont
Clermont-Ferrand
01.05.2022 15:00
Brest
2 : 0
Clermont
Lorient
Lorient
1 : 2
Reims
Reims
01.05.2022 15:00
Lorient
1 : 2
Reims
Olympique Marseille
Marseille
0 : 3
Olympique Lyonnais
Lyon
01.05.2022 20:45
Olympique Marseille
0 : 3
Olympique Lyonnais
Monaco
Monaco
2 : 0
Angers
Angers
01.05.2022 15:00
Monaco
2 : 0
Angers
Montpellier
Montpellier
2 : 2
Metz
Longeville-lès-Metz
01.05.2022 15:00
Montpellier
2 : 2
Metz
Troyes
Troyes
3 : 0
Lille
Villeneuve d'Ascq
01.05.2022 13:00
Troyes
3 : 0
Lille
Borac
Banja Luka
3 : 0
Željezničar
Sarajevo
01.05.2022 15:00
Borac
3 : 0
Željezničar
Željezničar Sport Team
Banja Luka
6 : 3
Široki Brijeg
Široki Brijeg
01.05.2022 12:00
Željezničar Sport Team
6 : 3
Široki Brijeg
Radnik (H)
Hadžići
0 : 3
Sarajevo
Sarajevo
01.05.2022 15:00
Radnik (H)
0 : 3
Sarajevo
Borac
Kozarska Dubica
0 : 3
BSK
Banja Luka
01.05.2022 12:00
Borac
0 : 3
BSK
Mineral
Banja Vrućica
1 : 2
Sloga
Doboj
01.05.2022 12:00
Mineral
1 : 2
Sloga
Podrinje
Janja
7 : 2
Budućnost (P)
Pilica
01.05.2022 12:00
Podrinje
7 : 2
Budućnost (P)
UNIS
Vogošća
0 : 0
Ilijaš
Ilijaš
01.05.2022 13:30
UNIS
0 : 0
Ilijaš
Goražde
Goražde
3 : 1
Baton
Sarajevo
01.05.2022 13:30
Goražde
3 : 1
Baton
Krivaja
Zavidovići
5 : 0
Borac
Jelah
01.05.2022 13:30
Krivaja
5 : 0
Borac
Sport Prevnet
Bugojno
1 : 1
Fortuna
Zenica
01.05.2022 13:30
Sport Prevnet
1 : 1
Fortuna
Travnik
Travnik
4 : 1
FK Vitez
Vitez
01.05.2022 13:30
Travnik
4 : 1
FK Vitez
Neum
Neum
2 : 0
Tomislav
Tomislavgrad
01.05.2022 13:00
Neum
2 : 0
Tomislav
Borac (KD)
Kozarska Dubica
0 : 3
Borac (BL)
Banja Luka
01.05.2022 10:00
Borac (KD)
0 : 3
Borac (BL)
Mineral
Banja Vrućica
2 : 1
Sloga
Doboj
01.05.2022 10:00
Mineral
2 : 1
Sloga
Drina
Zvornik
5 : 0
Slaven
Živinice
01.05.2022 10:00
Drina
5 : 0
Slaven
Podrinje
Janja
5 : 0
Budućnost (P)
Pilica
01.05.2022 10:00
Podrinje
5 : 0
Budućnost (P)
UNIS
Vogošća
4 : 3
Ilijaš
Ilijaš
01.05.2022 11:00
UNIS
4 : 3
Ilijaš
Goražde
Goražde
2 : 4
Baton
Sarajevo
01.05.2022 11:00
Goražde
2 : 4
Baton
Radnik
Hadžići
1 : 1
Bosna
Visoko
01.05.2022 11:00
Radnik
1 : 1
Bosna
Krivaja
Zavidovići
2 : 1
Borac
Jelah
01.05.2022 11:00
Krivaja
2 : 1
Borac
Sport Prevent
Bugojno
0 : 8
Fortuna
Zenica
01.05.2022 11:00
Sport Prevent
0 : 8
Fortuna
Travnik
Travnik
1 : 4
FK Vitez
Vitez
01.05.2022 11:00
Travnik
1 : 4
FK Vitez
Neum
Neum
0 : 2
Tomislav
Tomislavgrad
01.05.2022 11:00
Neum
0 : 2
Tomislav
Lijevče
Nova Topola
7 : 1
Dubrave
Dubrave
01.05.2022 11:30
Lijevče
7 : 1
Dubrave
Laktaši
Laktaši
7 : 0
FSA Prijedor
Prijedor
01.05.2022 11:30
Laktaši
7 : 0
FSA Prijedor
Mladost
Rogatica
0 : 4
Drina HE
Višegrad
01.05.2022 12:00
Mladost
0 : 4
Drina HE
Iskra
Danilovgrad
3 : 2
OFK Titograd
Podgorica
01.05.2022 16:30
Iskra
3 : 2
OFK Titograd
Rudar
Pljevlja
2 : 0
Mladost
Donja Gorica
01.05.2022 17:00
Rudar
2 : 0
Mladost
Ilićka 01
Brčko
3 : 2
Drina
Zvornik
01.05.2022 10:00
Ilićka 01
3 : 2
Drina
Crni vrh
Jaružani
0 : 10
Sloga
Srbac
01.05.2022 10:00
Crni vrh
0 : 10
Sloga
Lijevče
Nova Topola
3 : 1
Dubrave
Dubrave
01.05.2022 10:00
Lijevče
3 : 1
Dubrave
Laktaši
Laktaši
0 : 2
FSA Prijedor
Prijedor
01.05.2022 10:00
Laktaši
0 : 2
FSA Prijedor
Šekovići
Šekovići
7 : 4
Budućnost
Pilica
01.05.2022 10:00
Šekovići
7 : 4
Budućnost
Milići
Milići
01.05.2022
10:00
Čelopek
Čelopek
01.05.2022 10:00
Milići
:
Čelopek
Mladost
Rogatica
1 : 3
Drina HE
Višegrad
01.05.2022 10:00
Mladost
1 : 3
Drina HE
Simm Bau
Kosova
2 : 0
Nemila
Nemila
01.05.2022 11:00
Simm Bau
2 : 0
Nemila
Simm Bau
Kosova
1 : 1
Nemila
Nemila
01.05.2022 09:00
Simm Bau
1 : 1
Nemila
Iskra
Bugojno
01.05.2022
17:00
SFK 2000
Sarajevo
01.05.2022 17:00
Iskra
:
SFK 2000
Radnički 1923
Kragujevac
7 : 0
Karađorđe
Topola
01.05.2022 16:00
Radnički 1923
7 : 0
Karađorđe

Košarka

Gacko
Gacko
74 : 91
Olimp
Šekovići
01.05.2022 18:00
Gacko
74 : 91
Olimp

Rukomet

Levalea 2010
Nikšić
28 : 19
Ulcinj
Ulcinj
01.05.2022 13:00
Levalea 2010
28 : 19
Ulcinj
Komovi
Andrijevica
35 : 28
Sutjeska
Nikšić
01.05.2022 17:00
Komovi
35 : 28
Sutjeska
Komovi
Andrijevica
31 : 28
Sutjeska
Nikšić
01.05.2022 15:00
Komovi
31 : 28
Sutjeska