Sloga (S)
Srbac
|
|
Laktaši
Laktaši
|
07.05.2022 16:30 | Sloga (S) | 0 : 1 | Laktaši | ||||||
Borac
Šamac
|
|
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
07.05.2022 16:30 | Borac | 1 : 0 | Sloboda | ||||||
Sloga (T)
Trn
|
|
BSK
Banja Luka
|
07.05.2022 16:30 | Sloga (T) | 3 : 0 | BSK |
Famos
Vojkovići
|
|
Jedinstvo (Br)
Brodac
|
07.05.2022 16:30 | Famos | 6 : 1 | Jedinstvo (Br) | ||||||
Guber
Srebrenica
|
|
Vlasenica
Vlasenica
|
07.05.2022 16:30 | Guber | 6 : 0 | Vlasenica | ||||||
Ilićka 01
Brčko
|
|
Milići
Milići
|
07.05.2022 16:30 | Ilićka 01 | 3 : 0 | Milići | ||||||
Mladost (G)
Gacko
|
|
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
07.05.2022 16:30 | Mladost (G) | 0 : 2 | Sloga | ||||||
Drina HE
Višegrad
|
|
Rudar 1925
Ugljevik
|
07.05.2022 16:30 | Drina HE | 3 : 1 | Rudar 1925 |
Lijevče
Nova Topola
|
|
Krajina
Banja Luka
|
07.05.2022 16:30 | Lijevče | 2 : 1 | Krajina | ||||||
Bratstvo
Kozarac
|
|
Rekreativo
Banja Luka
|
07.05.2022 16:30 | Bratstvo | 4 : 1 | Rekreativo | ||||||
Lauš
Banja Luka
|
|
Sloga
Saničani(Rakelići)
|
07.05.2022 16:30 | Lauš | 2 : 3 | Sloga |
Tabanci
Tabanci
|
|
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
|
07.05.2022 17:00 | Tabanci | 2 : 3 | Mladost (BS) |
Pecka
Roćević
|
|
Polet
Kravica
|
07.05.2022 17:00 | Pecka | 4 : 2 | Polet |
7. Republika
Svodna
|
|
Rudar
Blagaj
|
07.05.2022 17:00 | 7. Republika | 4 : 3 | Rudar |
Vilusi
Vilusi
|
|
Stevan Dukić
Rogolji
|
07.05.2022 17:30 | Vilusi | 2 : 2 | Stevan Dukić |
Travnik
Travnik
|
|
Zvijezda
Gradačac
|
07.05.2022 17:00 | Travnik | 0 : 0 | Zvijezda | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
GOŠK
Gabela
|
07.05.2022 17:00 | Goražde | 1 : 1 | GOŠK | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
Budućnost
Banovići
|
07.05.2022 17:00 | Gradina | 3 : 2 | Budućnost | ||||||
Radnik
Hadžići
|
|
Rudar
Kakanj
|
07.05.2022 17:00 | Radnik | 0 : 2 | Rudar | ||||||
Tomislav
Tomislavgrad
|
|
Igman
Konjic
|
07.05.2022 17:00 | Tomislav | 1 : 2 | Igman | ||||||
Jedinstvo
Bihać
|
|
Orašje
Orašje
|
07.05.2022 17:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Orašje |
Krajina
Cazin
|
|
Brekovica 78
Brekovica
|
07.05.2022 17:00 | Krajina | 9 : 1 | Brekovica 78 | ||||||
Podgrmeč
Sanski Most
|
|
FK Vitez
Vitez
|
07.05.2022 17:00 | Podgrmeč | 1 : 1 | FK Vitez | ||||||
NK Vitez
Vitez
|
|
Vlašić
Turbe
|
07.05.2022 17:00 | NK Vitez | 1 : 1 | Vlašić | ||||||
Sloga
Bosanska Otoka
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
07.05.2022 17:00 | Sloga | 1 : 1 | Kiseljak | ||||||
Vitez
Bužim
|
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
07.05.2022 17:00 | Vitez | 3 : 0 | Novi Travnik | ||||||
Krajišnik
Velika Kladuša
|
|
Iskra
Bugojno
|
07.05.2022 17:00 | Krajišnik | 0 : 2 | Iskra |
Odžak 102
Odžak
|
|
Mladost (M)
Malešići
|
07.05.2022 17:00 | Odžak 102 | 4 : 1 | Mladost (M) | ||||||
Bosna (K)
Kalesija
|
|
Orahovica 74
Orahovica
|
07.05.2022 17:00 | Bosna (K) | 3 : 0 | Orahovica 74 | ||||||
Slaven
Živinice
|
|
Lokomotiva
Miričina
|
07.05.2022 17:00 | Slaven | 1 : 1 | Lokomotiva | ||||||
Radnički
Lukavac
|
|
Svatovac
Poljice
|
07.05.2022 17:00 | Radnički | 1 : 1 | Svatovac |
Bosna
Visoko
|
|
UNIS
Vogošća
|
07.05.2022 17:00 | Bosna | 1 : 1 | UNIS | ||||||
Rudar
Breza
|
|
Baton
Sarajevo
|
07.05.2022 17:00 | Rudar | 1 : 3 | Baton |
Omladinac 75
Pokoj
|
|
Bajer 99
Velagići
|
07.05.2022 17:00 | Omladinac 75 | 6 : 0 | Bajer 99 | ||||||
Bratstvo
Bosanska Krupa
|
|
Ključ
Ključ
|
07.05.2022 17:00 | Bratstvo | 5 : 1 | Ključ | ||||||
Mladost
Vrnograč
|
|
Omladinac
Sanica
|
07.05.2022 17:00 | Mladost | 0 : 3 | Omladinac |
Mramor (B)
Babice
|
|
Mladost (P)
Puračić
|
07.05.2022 17:00 | Mramor (B) | 4 : 3 | Mladost (P) |
Saobraćajac
Sarajevo
|
|
Bojnik
Bojnik
|
07.05.2022 17:45 | Saobraćajac | 5 : 0 | Bojnik |
Jedinstvo
Ljubnići
|
|
Ozren
Semizovac
|
07.05.2022 16:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Ozren |
Cim
Cim
|
|
Neretva 2020
Čeljevo
|
07.05.2022 17:00 | Cim | 1 : 2 | Neretva 2020 | ||||||
Mostar
Mostar
|
|
Međugorje
Međugorje
|
07.05.2022 17:00 | Mostar | 1 : 3 | Međugorje |
Bukovik
Gornji Srebrenik
|
|
25 maj
Uroža
|
07.05.2022 17:00 | Bukovik | 5 : 2 | 25 maj |
Mladost (Sol.)
Solina
|
|
Rainci
Gornji Rainci
|
07.05.2022 17:00 | Mladost (Sol.) | 1 : 0 | Rainci |
Proleter
Slavinovići
|
|
Radnik 018
Lipnica
|
07.05.2022 17:00 | Proleter | 4 : 0 | Radnik 018 | ||||||
Sapna
Sapna
|
|
Spreča
Donji Rainci
|
07.05.2022 17:00 | Sapna | 2 : 0 | Spreča |
Omladinac RMU
Đurđevik
|
|
Konjuh
Kladanj
|
07.05.2022 17:00 | Omladinac RMU | 4 : 0 | Konjuh | ||||||
Vrana
Banovići Selo
|
|
Stupari
Stupari
|
07.05.2022 17:00 | Vrana | 7 : 1 | Stupari |
Crvena zvezda
Beograd
|
|
Radnički (N)
Niš
|
07.05.2022 17:00 | Crvena zvezda | 4 : 1 | Radnički (N) | ||||||
Partizan
Beograd
|
|
Vojvodina
Novi Sad
|
07.05.2022 14:00 | Partizan | 2 : 1 | Vojvodina |
Metalac
Gornji Milanovac
|
|
Novi Pazar
Novi Pazar
|
07.05.2022 19:00 | Metalac | 0 : 3 | Novi Pazar |
Inđija
Inđija
|
|
IMT
Beograd
|
07.05.2022 17:00 | Inđija | 0 : 1 | IMT |
OFK Bačka
Bačka Palanka
|
|
Kabel
Novi Sad
|
07.05.2022 17:00 | OFK Bačka | 3 : 0 | Kabel |
Athletic Bilbao
Bilbao
|
|
Valencia
Valencia
|
07.05.2022 16:15 | Athletic Bilbao | 0 : 0 | Valencia | ||||||
Real Betis
Sevilla
|
|
Barcelona
Barcelona
|
07.05.2022 21:00 | Real Betis | 1 : 2 | Barcelona | ||||||
Celta Vigo
Vigo
|
|
Alaves
Vitoria-Gasteiz
|
07.05.2022 18:30 | Celta Vigo | 4 : 0 | Alaves | ||||||
Mallorca
Palma de Mallorca
|
|
Granada
Granada
|
07.05.2022 14:00 | Mallorca | 2 : 6 | Granada | ||||||
Cadiz
Cádiz
|
|
Elche
Elche
|
07.05.2022 18:30 | Cadiz | 3 : 0 | Elche |
Freiburg
Freiburg im Breisgau
|
|
Union Berlin
Berlin
|
07.05.2022 15:30 | Freiburg | 1 : 4 | Union Berlin | ||||||
Hoffenheim
Sinsheim
|
|
Bayer 04 Leverkusen
Leverkusen
|
07.05.2022 15:30 | Hoffenheim | 2 : 4 | Bayer 04 Leverkusen | ||||||
Hertha BSC
Berlin
|
|
Mainz 05
Mainz
|
07.05.2022 18:30 | Hertha BSC | 1 : 2 | Mainz 05 | ||||||
Köln
Köln
|
|
Wolfsburg
Wolfsburg
|
07.05.2022 15:30 | Köln | 0 : 1 | Wolfsburg | ||||||
Greuther Fürth
Fürth
|
|
Borussia Dortmund
Dortmund
|
07.05.2022 15:30 | Greuther Fürth | 1 : 3 | Borussia Dortmund |
Lazio
Roma
|
|
Sampdoria
Genova
|
07.05.2022 20:45 | Lazio | 2 : 0 | Sampdoria | ||||||
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
|
|
Udinese
Udine
|
07.05.2022 18:00 | Sassuolo | 1 : 1 | Udinese | ||||||
Torino
Torino
|
|
Napoli
Napoli
|
07.05.2022 15:00 | Torino | 0 : 1 | Napoli |
Brest
Brest
|
|
Strasbourg
Strasbourg
|
07.05.2022 17:00 | Brest | 0 : 1 | Strasbourg |
Posušje
Posušje
|
|
Leotar
Trebinje
|
07.05.2022 17:00 | Posušje | 2 : 0 | Leotar |
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
|
|
Drina
Zvornik
|
07.05.2022 16:30 | Zvijezda 09 | 5 : 4 | Drina | ||||||
Sloboda
Novi Grad
|
|
Omarska
Omarska
|
07.05.2022 16:30 | Sloboda | 2 : 0 | Omarska | ||||||
Tekstilac
Derventa
|
|
Sloga
Doboj
|
07.05.2022 16:30 | Tekstilac | 1 : 2 | Sloga | ||||||
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Sutjeska
Foča
|
07.05.2022 16:30 | Krupa | 3 : 0 | Sutjeska | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
07.05.2022 16:30 | Kozara | 5 : 2 | Ljubić | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Podrinje
Janja
|
07.05.2022 16:30 | Slavija | 3 : 1 | Podrinje | ||||||
Budućnost
Pilica
|
|
Željezničar ST
Banja Luka
|
07.05.2022 16:30 | Budućnost | 1 : 2 | Željezničar ST | ||||||
Modriča Alfa
Modriča
|
|
Borac
Kozarska Dubica
|
07.05.2022 16:30 | Modriča Alfa | 2 : 1 | Borac |
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
07.05.2022 12:00 | Sarajevo | 5 : 0 | Željezničar Sport Team | ||||||
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
07.05.2022 16:00 | Široki Brijeg | 7 : 1 | Zvijezda 09 | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
07.05.2022 15:00 | Željezničar | 4 : 0 | Krupa |
Baton
Sarajevo
|
|
UNIS
Vogošća
|
07.05.2022 12:30 | Baton | 1 : 1 | UNIS | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
07.05.2022 12:30 | Ilijaš | 2 : 5 | Sarajevo |
TOŠK
Tešanj
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
07.05.2022 12:30 | TOŠK | 1 : 1 | Krivaja | ||||||
Fortuna
Zenica
|
|
Borac
Jelah
|
07.05.2022 12:30 | Fortuna | 4 : 1 | Borac |
Novi Šeher
Novi Šeher
|
|
Sporting
Zenica
|
07.05.2022 15:00 | Novi Šeher | 1 : 2 | Sporting | ||||||
Natron
Maglaj
|
|
Čelični grad - Steel City
Zenica
|
07.05.2022 13:30 | Natron | 2 : 0 | Čelični grad - Steel City |
Stolac
Stolac
|
|
Čapljina
Čapljina
|
07.05.2022 12:30 | Stolac | 1 : 1 | Čapljina | ||||||
Brotnjo
Čitluk
|
|
Neum
Neum
|
07.05.2022 12:30 | Brotnjo | 1 : 0 | Neum |
Petrovac
Petrovac
|
|
Budućnost
Padgorica
|
07.05.2022 11:00 | Petrovac | 3 : 3 | Budućnost | ||||||
Sutjeska
Nikšić
|
|
Podgorica
Podgorica
|
07.05.2022 11:00 | Sutjeska | 2 : 1 | Podgorica |
Tuzla City
Tuzla
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
07.05.2022 16:00 | Tuzla City | 2 : 0 | Željezničar | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Zrinjski
Mostar
|
07.05.2022 17:00 | Velež | 2 : 0 | Zrinjski |
Leotar
Trebinje
|
|
Sloboda
Tuzla
|
07.05.2022 12:30 | Leotar | 2 : 6 | Sloboda | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Radnik
Bijeljina
|
07.05.2022 17:00 | Rudar Prijedor | 3 : 0 | Radnik |
Lokomotiva
Brčko
|
|
Drina
Zvornik
|
07.05.2022 10:00 | Lokomotiva | 2 : 3 | Drina |
Baton
Sarajevo
|
|
UNIS
Vogošća
|
07.05.2022 10:00 | Baton | 4 : 0 | UNIS | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
07.05.2022 10:00 | Ilijaš | 0 : 2 | Sarajevo |
TOŠK
Tešanj
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
07.05.2022 10:00 | TOŠK | 2 : 1 | Krivaja | ||||||
Fortuna
Zenica
|
|
Borac
Jelah
|
07.05.2022 10:00 | Fortuna | 3 : 0 | Borac |
Stolac
Stolac
|
|
Čapljina
Čapljina
|
07.05.2022 10:00 | Stolac | 1 : 3 | Čapljina | ||||||
Brotnjo
Čitluk
|
|
Neum
Neum
|
07.05.2022 10:00 | Brotnjo | 1 : 1 | Neum |
Bratstvo
Kozarac
|
|
Knežopoljac
Knežica
|
07.05.2022 11:00 | Bratstvo | 3 : 0 | Knežopoljac | ||||||
Rudar
Blagaj
|
|
Rasavci
Rasavci
|
07.05.2022 11:00 | Rudar | 1 : 0 | Rasavci |
OFK Spartak
Banja Luka
|
|
Omladinac
Banja Luka
|
07.05.2022 11:30 | OFK Spartak | 2 : 3 | Omladinac |
Rudanka
Rudanka
|
|
Ozren
Petrovo
|
07.05.2022 10:00 | Rudanka | 9 : 2 | Ozren | ||||||
Zvijezda
Kakmuž
|
|
Vučijak
Majevica
|
07.05.2022 10:00 | Zvijezda | 1 : 2 | Vučijak | ||||||
Željezničar
Doboj
|
|
Trebava
Osječani
|
07.05.2022 10:00 | Željezničar | 0 : 2 | Trebava |
Novi Šeher
Novi Šeher
|
|
Sporting
Zenica
|
07.05.2022 13:30 | Novi Šeher | 2 : 4 | Sporting | ||||||
Natron
Maglaj
|
|
Čelični grad - Steel City
Zenica
|
07.05.2022 11:00 | Natron | 4 : 0 | Čelični grad - Steel City |
Turbina
Jablanica
|
|
Blagaj
Blagaj
|
07.05.2022 11:00 | Turbina | 1 : 6 | Blagaj |
Memići
Memići
|
|
Eurogol
Živinice
|
07.05.2022 11:00 | Memići | 0 : 3 | Eurogol | ||||||
Jedinstvo
Lukavica
|
|
Betaclub Tango
Lukavac
|
07.05.2022 11:00 | Jedinstvo | 0 : 6 | Betaclub Tango |
Baton
Sarajevo
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
07.05.2022 16:30 | Baton | 1 : 5 | Željezničar | ||||||
Igman
Ilidža
|
|
Radnik
Hadžići
|
07.05.2022 10:30 | Igman | 3 : 0 | Radnik | ||||||
Jedinstvo
Ljubnići
|
|
Famos
Vojkovići
|
07.05.2022 10:30 | Jedinstvo | 0 : 3 | Famos |
Romanija
Pale
|
|
Miske - Akademija
Sarajevo
|
07.05.2022 12:00 | Romanija | 1 : 1 | Miske - Akademija | ||||||
Mlade Nade
Sarajevo
|
|
Vratnik
Sarajevo
|
07.05.2022 15:30 | Mlade Nade | 6 : 2 | Vratnik | ||||||
Atletiko
Sarajevo
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
07.05.2022 12:00 | Atletiko | 0 : 3 | Željezničar | ||||||
Young Boys
Sarajevo
|
|
Omladinac
Doglodi
|
07.05.2022 16:00 | Young Boys | 0 : 1 | Omladinac |
Zeta
Podgorica
|
|
Podgorica
Podgorica
|
07.05.2022 11:00 | Zeta | 0 : 7 | Podgorica | ||||||
Berane
Berane
|
|
Budućnost
Podgorica
|
07.05.2022 11:00 | Berane | 1 : 2 | Budućnost | ||||||
Sutjeska
Nikšić
|
|
OFK Titograd
Podgorica
|
07.05.2022 17:00 | Sutjeska | 2 : 3 | OFK Titograd | ||||||
Iskra
Danilovgrad
|
|
Kom
Podgorica
|
07.05.2022 10:30 | Iskra | 0 : 1 | Kom | ||||||
Mornar 1923
Bar
|
|
Arsenal
Tivat
|
07.05.2022 17:00 | Mornar 1923 | 0 : 1 | Arsenal |
Petrovac
Petrovac
|
|
Polet Stars 2000
Nikšić
|
07.05.2022 17:00 | Petrovac | 1 : 2 | Polet Stars 2000 | ||||||
Igalo
Igalo
|
|
Mladost
Donja Gorica
|
07.05.2022 17:00 | Igalo | 0 : 2 | Mladost | ||||||
Jezero
Plav
|
|
Dečić
Tuzi
|
07.05.2022 12:00 | Jezero | 2 : 1 | Dečić | ||||||
Grbalj
Grbalj
|
|
Budva
Budva
|
07.05.2022 11:00 | Grbalj | 3 : 2 | Budva |
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
07.05.2022 14:00 | Tuzla City | 0 : 1 | Željezničar | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Zrinjski
Mostar
|
07.05.2022 15:00 | Velež | 1 : 2 | Zrinjski |
Leotar
Trebinje
|
|
Sloboda
Tuzla
|
07.05.2022 11:00 | Leotar | 0 : 1 | Sloboda | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Radnik
Bijeljina
|
07.05.2022 15:00 | Rudar Prijedor | 2 : 2 | Radnik |
Kozara
Gradiška
|
|
Polet 1926
Brod
|
07.05.2022 10:00 | Kozara | 16 : 0 | Polet 1926 | ||||||
Borac (Š)
Šamac
|
|
Radnik Urije
Prijedor
|
07.05.2022 10:00 | Borac (Š) | 3 : 0 | Radnik Urije | ||||||
Mineral
Banja Vrućica
|
|
Željezničar
Doboj
|
07.05.2022 10:00 | Mineral | 0 : 1 | Željezničar | ||||||
Ljubić
Prnjavor
|
|
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
07.05.2022 10:00 | Ljubić | 1 : 3 | OFK Spartak 2013 | ||||||
Modriča Alfa
Modriča
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
07.05.2022 10:00 | Modriča Alfa | 0 : 3 | Krupa | ||||||
Tekstilac
Derventa
|
|
Borac (BL)
Banja Luka
|
07.05.2022 10:00 | Tekstilac | 2 : 2 | Borac (BL) |
Radnik
Bijeljina
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
07.05.2022 10:00 | Radnik | 3 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Mladost
Bogutovo selo
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
07.05.2022 10:00 | Mladost | 1 : 1 | Ilićka 01 | ||||||
Zenit
Bijeljina
|
|
Podrinje
Janja
|
07.05.2022 10:00 | Zenit | 11 : 0 | Podrinje |
Gomjenica
Prijedor
|
|
Sloboda
Novi Grad
|
07.05.2022 11:00 | Gomjenica | 3 : 2 | Sloboda | ||||||
Omarska
Omarska
|
|
Svodna
Svodna
|
07.05.2022 11:00 | Omarska | 7 : 0 | Svodna |
Dubrave
Dubrave
|
|
Crni vrh
Jaružani
|
07.05.2022 10:00 | Dubrave | 4 : 1 | Crni vrh |
BSK
Banja Luka
|
|
Naprijed
Banja Luka
|
07.05.2022 10:00 | BSK | 7 : 0 | Naprijed | ||||||
Omladinac
Banja Luka
|
|
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
07.05.2022 10:00 | Omladinac | 0 : 1 | OFK Spartak 2013 |
Mladost
Velika Obarska
|
|
Janja 2009
Janja
|
07.05.2022 11:00 | Mladost | 3 : 0 | Janja 2009 |
Young Boys 2018
Jardan
|
|
Šekovići
Šekovići
|
07.05.2022 10:00 | Young Boys 2018 | 3 : 2 | Šekovići |
Brekovica 78
Brekovica
|
|
Radnički
Ripač
|
07.05.2022 11:30 | Brekovica 78 | 0 : 0 | Radnički | ||||||
Podgrmeč
Sanski Most
|
|
OFK Bihać
Bihać
|
07.05.2022 11:30 | Podgrmeč | 6 : 1 | OFK Bihać | ||||||
Metalac
Veliki Lug
|
|
Una Nacionalni park
Kulen Vakuf
|
07.05.2022 11:30 | Metalac | 2 : 1 | Una Nacionalni park |
Radnički
Ćoralić
|
|
Jezerski
Jezerski
|
07.05.2022 11:30 | Radnički | 2 : 0 | Jezerski | ||||||
Krajišnik
Velika Kladuša
|
|
Olimpija
Tržac
|
07.05.2022 11:30 | Krajišnik | 4 : 0 | Olimpija |
Čelik
Zenica
|
|
Stupčanica
Olovo
|
07.05.2022 17:30 | Čelik | 8 : 0 | Stupčanica |
Moševac
Moševac
|
|
Don Bosco
Žepče
|
07.05.2022 11:30 | Moševac | 0 : 9 | Don Bosco | ||||||
Pobjeda
Tešanjka
|
|
Simm Bau
Kosova
|
07.05.2022 11:30 | Pobjeda | 0 : 9 | Simm Bau |
Baton
Sarajevo
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
07.05.2022 14:30 | Baton | 3 : 1 | Slavija | ||||||
KMN Vogošća
Vogošča
|
|
Igman
ilidža
|
07.05.2022 09:30 | KMN Vogošća | 2 : 3 | Igman |
Betaclub
Doglodi
|
|
FA Akademica
Sarajevo
|
07.05.2022 11:00 | Betaclub | 2 : 1 | FA Akademica | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
07.05.2022 09:00 | Slavija | 3 : 3 | Novi Grad | ||||||
Mlade Nade
Ilidža
|
|
Miske - Akademija
Sarajevo
|
07.05.2022 14:00 | Mlade Nade | 4 : 0 | Miske - Akademija |
Soccer
Sarajevo
|
|
FA Akademica
Sarajevo
|
07.05.2022 14:00 | Soccer | 0 : 7 | FA Akademica | ||||||
AF Devetka
Sarajevo
|
|
UNIS
Vogošča
|
07.05.2022 18:00 | AF Devetka | 0 : 4 | UNIS | ||||||
Sporting
Ilidža
|
|
Sokolac
Sokolac
|
07.05.2022 10:00 | Sporting | 2 : 7 | Sokolac |
Romanija
Pale
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
07.05.2022 09:30 | Romanija | 0 : 1 | Novi Grad | ||||||
SAŠK Napredak
Sarajevo
|
|
Ozren
Semizovac
|
07.05.2022 16:30 | SAŠK Napredak | 6 : 1 | Ozren | ||||||
J Academy
Sarajevo
|
|
Igman
ilidža
|
07.05.2022 13:30 | J Academy | 1 : 3 | Igman |
Blagaj
Blagaj
|
|
Mostar
Mostar
|
07.05.2022 11:30 | Blagaj | 1 : 4 | Mostar | ||||||
Čapljina
Čapljina
|
|
Branitelj
Rodoč/Jasenica
|
07.05.2022 11:30 | Čapljina | 3 : 0 | Branitelj |
Klis
Buturović polje
|
|
Višići
Višići
|
07.05.2022 16:30 | Klis | 5 : 2 | Višići | ||||||
Cim
Mostar
|
|
Bjelopoljac
Bijelo Polje - Mostar
|
07.05.2022 11:30 | Cim | 7 : 0 | Bjelopoljac | ||||||
Lokomotiva
Mostar
|
|
Međugorje
Međugorje
|
07.05.2022 11:30 | Lokomotiva | 4 : 2 | Međugorje |
Sloboda
Tuzla
|
|
Eurofudbal
Stjepan Polje
|
07.05.2022 13:00 | Sloboda | 2 : 0 | Eurofudbal | ||||||
Orašje
Orašje
|
|
Radnički
Lukavac
|
07.05.2022 11:00 | Orašje | 2 : 3 | Radnički |
Asscheim
Živinice - Kovači
|
|
Budućnost
Banovići
|
07.05.2022 11:00 | Asscheim | 1 : 0 | Budućnost | ||||||
Proleter
Slavinovići
|
|
Slaven
Živinice
|
07.05.2022 11:00 | Proleter | 3 : 0 | Slaven | ||||||
Eurogol
Živinice
|
|
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
07.05.2022 11:00 | Eurogol | 7 : 0 | Gornji Rahić |
Kozara
Gradiška
|
|
Polet 1926
Brod
|
07.05.2022 12:00 | Kozara | 10 : 0 | Polet 1926 | ||||||
Borac (Š)
Šamac
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
07.05.2022 10:45 | Borac (Š) | 2 : 5 | Rudar Prijedor | ||||||
Mineral ZTC
Banja Vrućica
|
|
Željezničar
Doboj
|
07.05.2022 12:00 | Mineral ZTC | 2 : 2 | Željezničar | ||||||
Ljubić
Prnjavor
|
|
Spartak 2013
Banja Luka
|
07.05.2022 12:00 | Ljubić | 2 : 4 | Spartak 2013 | ||||||
Modriča Alfa
Modriča
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
07.05.2022 12:00 | Modriča Alfa | 2 : 2 | Krupa | ||||||
Tekstilac
Derventa
|
|
Borac (BL)
Banja Luka
|
07.05.2022 12:00 | Tekstilac | 0 : 2 | Borac (BL) |
Partizan
Kostajnica
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
07.05.2022 13:00 | Partizan | 6 : 1 | Rudar Prijedor |
Podgrmeč
Sanski Most
|
|
Bihać
Bihać
|
07.05.2022 10:00 | Podgrmeč | 3 : 2 | Bihać |
Radnički
Ćoralići
|
|
Jezerski
Jezerski
|
07.05.2022 10:00 | Radnički | 12 : 0 | Jezerski | ||||||
Krajišnik
Velika Kladuša
|
|
Zvijezda
Velika Kladuša
|
07.05.2022 10:00 | Krajišnik | 1 : 1 | Zvijezda |
Borac - Tetovo
Zenica
|
|
Fortuna
Zenica
|
07.05.2022 10:00 | Borac - Tetovo | 0 : 3 | Fortuna | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Stupčanica
Olovo
|
07.05.2022 16:00 | Čelik | 2 : 0 | Stupčanica |
Moševac
Moševac
|
|
Don Bosco
Žepče
|
07.05.2022 10:00 | Moševac | 3 : 1 | Don Bosco | ||||||
Pobjeda
Tepanjka
|
|
Simm Bau
Kosova
|
07.05.2022 14:00 | Pobjeda | 1 : 2 | Simm Bau |
Olimp
Pale
|
|
Bambinosi
Sarajevo
|
07.05.2022 12:00 | Olimp | 0 : 4 | Bambinosi |
Betaclub
Doglodi
|
|
F.A. Academica
Sarajevo
|
07.05.2022 13:00 | Betaclub | 0 : 3 | F.A. Academica | ||||||
Sparta
Sarajevo
|
|
Igman
Ilidža
|
07.05.2022 10:00 | Sparta | 3 : 2 | Igman | ||||||
Novi Grad
Sarajevo
|
|
Miske - Akademija
Sarajevo
|
07.05.2022 16:00 | Novi Grad | 0 : 5 | Miske - Akademija | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Sokolac
Sokolac
|
07.05.2022 09:00 | Željezničar | 4 : 1 | Sokolac |
Bambinosi
Sarajevo
|
|
Sparta
Sarajevo
|
07.05.2022 11:00 | Bambinosi | 0 : 3 | Sparta | ||||||
AF Devetka
Sarajevo
|
|
Fair - Play
Sarajevo
|
07.05.2022 19:30 | AF Devetka | 1 : 1 | Fair - Play |
Sloboda
Tuzla
|
|
Eurofudbal
Stjepan Polje
|
07.05.2022 12:00 | Sloboda | 3 : 0 | Eurofudbal | ||||||
Orašje
Orašje
|
|
Radnički
Lukavac
|
07.05.2022 10:00 | Orašje | 3 : 1 | Radnički |
Asscheim
Živinice - Kovači
|
|
Budućnost
Banovići
|
07.05.2022 10:00 | Asscheim | 1 : 4 | Budućnost | ||||||
Proleter
Slavinovići
|
|
Slaven
Živinice
|
07.05.2022 10:00 | Proleter | 8 : 0 | Slaven | ||||||
Eurogol
Živinice
|
|
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
07.05.2022 10:00 | Eurogol | 7 : 0 | Gornji Rahić |
Ljubić
Prnjavor
|
|
Mladost
Rogatica
|
07.05.2022 14:00 | Ljubić | 2 : 3 | Mladost |
Mladost
Nević Polje
|
|
ŽNK Sloboda
Tuzla
|
07.05.2022 15:00 | Mladost | 4 : 5 | ŽNK Sloboda | ||||||
Respekt
Sarajevo
|
|
Libero
Goražde
|
07.05.2022 14:00 | Respekt | 0 : 4 | Libero | ||||||
Brotnjo
Čitluk
|
|
Inter
Posušje
|
07.05.2022 17:00 | Brotnjo | 2 : 4 | Inter |
Sloga
Zemun
|
|
Crvena zvezda
Beograd
|
07.05.2022 17:00 | Sloga | 0 : 2 | Crvena zvezda |
Drina
Zvornik
|
|
Emina
Mostar
|
07.05.2022 16:00 | Drina | 1 : 2 | Emina |
Salines
Tuzla
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
07.05.2022 18:00 | Salines | 4 : 2 | Sarajevo | ||||||
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
|
Mostar SG
Mostar
|
07.05.2022 19:00 | Sloga | 6 : 7 | Mostar SG |
Zora
Spuž
|
|
Ulcinj
Ulcinj
|
07.05.2022 17:00 | Zora | 9 : 13 | Ulcinj |
Borac
Banja Luka
|
|
Široki
Široki Brijeg
|
07.05.2022 19:00 | Borac | 64 : 76 | Široki | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Leotar
Trebinje
|
07.05.2022 19:00 | Sloboda | 103 : 81 | Leotar |
Play Off
Sarajevo
|
|
Orlovi
Banja Luka
|
07.05.2022 17:00 | Play Off | 59 : 60 | Orlovi | 2:2 |
Sloga (D)
Doboj
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
07.05.2022 18:00 | Sloga (D) | 38 : 26 | Krivaja | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Bosna (S)
Sarajevo
|
07.05.2022 18:00 | Sloboda | 35 : 29 | Bosna (S) | ||||||
Konjuh
Živinice
|
|
Iskra
Bugojna
|
07.05.2022 18:00 | Konjuh | 21 : 22 | Iskra | ||||||
Gračanica
Gračanica
|
|
Leotar
Trebinje
|
07.05.2022 18:00 | Gračanica | 37 : 26 | Leotar | ||||||
Maglaj
Maglaj
|
|
Borac M:TEL
Banja Luka
|
07.05.2022 18:00 | Maglaj | 27 : 27 | Borac M:TEL | ||||||
Bosna Eko Energija (V)
Visoko
|
|
Sloga (GV/U)
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
07.05.2022 18:00 | Bosna Eko Energija (V) | 35 : 32 | Sloga (GV/U) | ||||||
Izviđač CO
Ljubuški
|
|
Vogošća
Vogošća
|
07.05.2022 18:00 | Izviđač CO | 32 : 31 | Vogošća |
Kozara (KD)
Kozarska Dubica
|
|
Jedinstvo 2015
Brčko
|
07.05.2022 20:00 | Kozara (KD) | 38 : 29 | Jedinstvo 2015 | ||||||
Višegrad
Višegrad
|
|
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
07.05.2022 19:00 | Višegrad | 47 : 23 | Kotor Varoš |
Izviđač CO 2
Ljubuški
|
|
Međugorje
Međugorje
|
07.05.2022 16:30 | Izviđač CO 2 | 32 : 24 | Međugorje | ||||||
Briješće
Sarajevo
|
|
Vogošća 2
Vogošća
|
07.05.2022 20:00 | Briješće | 25 : 39 | Vogošća 2 |
Travnik
Travnik
|
|
Rudar
Banovići
|
07.05.2022 19:00 | Travnik | 32 : 44 | Rudar | ||||||
Čelik Junior
Zenica
|
|
Žepče
Žepče
|
07.05.2022 18:00 | Čelik Junior | 34 : 27 | Žepče | ||||||
Kakanj
Kakanj
|
|
Sana 7
Sanski Most
|
07.05.2022 18:00 | Kakanj | 36 : 28 | Sana 7 |
Knežopoljka
Kozarska Dubica
|
|
Leotar
Trebinje
|
07.05.2022 18:00 | Knežopoljka | 37 : 12 | Leotar | ||||||
Borac
Banjaluka
|
|
Ilidža
Ilidža
|
07.05.2022 16:00 | Borac | 44 : 27 | Ilidža | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Mira
Prijedor
|
07.05.2022 20:00 | Zrinjski | 32 : 29 | Mira |
Bihać
Bihać
|
|
Jedinstvo
Tuzla
|
07.05.2022 16:00 | Bihać | 25 : 40 | Jedinstvo | ||||||
Lokomotiva
Mostar
|
|
Hadžići 2
Hadžići
|
07.05.2022 18:00 | Lokomotiva | 32 : 30 | Hadžići 2 | ||||||
Krajina
Cazin
|
|
Turbina
Jablanica
|
07.05.2022 19:00 | Krajina | 35 : 38 | Turbina |
Lovćen
Cetinje
|
|
Komovi
Andrijevica
|
07.05.2022 18:00 | Lovćen | 32 : 19 | Komovi | ||||||
Brskovo
Mojkovac
|
|
Partizan 1949
Tivat
|
07.05.2022 18:00 | Brskovo | 25 : 21 | Partizan 1949 | ||||||
Rudar
Pljevlja
|
|
Danilovgrad
Danilovgrad
|
07.05.2022 18:00 | Rudar | 39 : 25 | Danilovgrad | ||||||
Budućnost
Podgorica
|
|
Budvanska rivijera
Budva
|
07.05.2022 17:00 | Budućnost | 25 : 30 | Budvanska rivijera |
Brskovo
Mojkovac
|
|
Partizan 1949
Tivat
|
07.05.2022 15:30 | Brskovo | 33 : 30 | Partizan 1949 | ||||||
Lovćen
Cetinje
|
|
Komovi
Andrijevica
|
07.05.2022 16:00 | Lovćen | 34 : 23 | Komovi | ||||||
Rudar
Pljevlja
|
|
Danilovgrad
Danilovgrad
|
07.05.2022 15:30 | Rudar | 21 : 43 | Danilovgrad | ||||||
Budućnost
Podgorica
|
|
Budvanska rivijera
Budva
|
07.05.2022 14:30 | Budućnost | 25 : 26 | Budvanska rivijera |