XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 374 utakmica za dan
Nedelja, 8 Maj 2022


Fudbal

Brdo
Hambarine
2 : 0
Ukrina
Čečava
08.05.2022 16:30
Brdo
2 : 0
Ukrina
Progres
Kneževo
3 : 2
Željezničar
Doboj
08.05.2022 16:30
Progres
3 : 2
Željezničar
Gorica
Šipovo
3 : 1
Dubrave
Dubrave
08.05.2022 16:30
Gorica
3 : 1
Dubrave
Proleter
Teslić
1 : 0
Polet 1926
Brod
08.05.2022 16:30
Proleter
1 : 0
Polet 1926
Romanija
Pale
2 : 0
Velež
Nevesinje
08.05.2022 16:30
Romanija
2 : 0
Velež
Proleter
Dvorovi
1 : 0
Mladost (R)
Rogatica
08.05.2022 17:00
Proleter
1 : 0
Mladost (R)
Glasinac 1936
Sokolac
2 : 1
Stakorina
Čajniče
08.05.2022 16:30
Glasinac 1936
2 : 1
Stakorina
Svodna
Svodna
5 : 2
Mladost
Kotor Varoš
08.05.2022 16:30
Svodna
5 : 2
Mladost
Crni vrh
Jaružani
1 : 0
Slaven
Dobrljin
08.05.2022 16:30
Crni vrh
1 : 0
Slaven
Plamen
Donje Vodičevo
1 : 0
Naprijed
Banja Luka
08.05.2022 16:30
Plamen
1 : 0
Naprijed
Zvijezda
Kakmuž
4 : 1
Hajduk (B)
Batkuša
08.05.2022 16:30
Zvijezda
4 : 1
Hajduk (B)
Sloga (J)
Jakeš
1 : 1
Trebava
Osječani
08.05.2022 16:30
Sloga (J)
1 : 1
Trebava
Vučijak
Majevac
3 : 2
Borac
B.Lužani
08.05.2022 16:30
Vučijak
3 : 2
Borac
Naša krila
Kostajnica
2 : 6
Skugrić
Skugrić
08.05.2022 16:30
Naša krila
2 : 6
Skugrić
Crvena zvijezda
Obudovac
1 : 1
Mineral
Banja Vrućica
08.05.2022 16:30
Crvena zvijezda
1 : 1
Mineral
Ozren
Petrovo
3 : 1
Hajduk (K)
Kožuhe
08.05.2022 16:30
Ozren
3 : 1
Hajduk (K)
Sloga (DP)
Dugo Polje
2 : 3
Vranjak
Vranjak
08.05.2022 16:30
Sloga (DP)
2 : 3
Vranjak
Omladinac
Potočari
2 : 0
Podrinje
Tršić
08.05.2022 17:00
Omladinac
2 : 0
Podrinje
Lokomotiva
Brčko
4 : 0
Janja 2009
Janja
08.05.2022 17:00
Lokomotiva
4 : 0
Janja 2009
Partizan
Donja Trnova
3 : 1
Mladost (VO)
Velika Obarska
08.05.2022 17:00
Partizan
3 : 1
Mladost (VO)
Trnovica
Trnovica
7 : 0
Birač
Derventa
08.05.2022 17:00
Trnovica
7 : 0
Birač
Lokanj
Lokanj
0 : 0
Zadrugar
Donje Crnjelovo
08.05.2022 17:00
Lokanj
0 : 0
Zadrugar
Šekovići
Šekovići
1 : 1
Jedinstvo
Roćević
08.05.2022 17:00
Šekovići
1 : 1
Jedinstvo
Brzi
Busnovi
5 : 1
Ravan
Međeđa
08.05.2022 16:30
Brzi
5 : 1
Ravan
Gomjenica
Prijedor
3 : 3
Rasavci
Rasavci
08.05.2022 11:00
Gomjenica
3 : 3
Rasavci
Mrakovica
Kozaruša
4 : 1
Podgrmeč
Oštra Luka
08.05.2022 16:30
Mrakovica
4 : 1
Podgrmeč
Knežopoljac
Knežica
7 : 3
Ljubija
Ljubija
08.05.2022 16:30
Knežopoljac
7 : 3
Ljubija
Kozara
Donji Orlovci
1 : 1
Berek 1975
Prijedor
08.05.2022 16:30
Kozara
1 : 1
Berek 1975
Potkozarje
Aleksandrovac
4 : 1
Mladi Krajišnik
Kukulje
08.05.2022 17:00
Potkozarje
4 : 1
Mladi Krajišnik
Torpedo
Cerovljani
1 : 2
Bratstvo
Kozinci
08.05.2022 17:00
Torpedo
1 : 2
Bratstvo
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
3 : 0
Borac (Š)
Šibovska
08.05.2022 17:00
Sloga DIPO
3 : 0
Borac (Š)
Sloboda
Donji Podgradci
0 : 4
Obradovac
Gradiška
08.05.2022 17:00
Sloboda
0 : 4
Obradovac
Polet
Elezagići
0 : 2
Laminci
Laminci
08.05.2022 17:00
Polet
0 : 2
Laminci
Borac (M)
Maglajani
2 : 2
Omladinac
Brestovčina
08.05.2022 17:00
Borac (M)
2 : 2
Omladinac
Biseri
Čatrnja
1 : 4
Kozara
Turjak
08.05.2022 17:00
Biseri
1 : 4
Kozara
Sloboda
Piskavica
0 : 4
Sloga Nektar
Potkozarje
08.05.2022 16:30
Sloboda
0 : 4
Sloga Nektar
OFK Banja Luka
Banja Luka
0 : 1
Mladost Farmaprom
Zalužani
08.05.2022 17:00
OFK Banja Luka
0 : 1
Mladost Farmaprom
Vrbas
Banja Luka
0 : 3
Budućnost
Banja Luka
08.05.2022 16:30
Vrbas
0 : 3
Budućnost
OFK Spartak 2013
Banja Luka
2 : 1
Šnjegotina
Velika Šnjegotina
08.05.2022 16:30
OFK Spartak 2013
2 : 1
Šnjegotina
Polet Krajišnik
Ramići-Dragočaj
2 : 0
Omladinac
Banja Luka
08.05.2022 16:30
Polet Krajišnik
2 : 0
Omladinac
OFK Pridjel
Pridjel Donji
4 : 1
Liješće
Liješće
08.05.2022 16:30
OFK Pridjel
4 : 1
Liješće
BSK
Bušletić
8 : 1
4. juli
Pojezna
08.05.2022 16:30
BSK
8 : 1
4. juli
Polet
Podnovlje
4 : 2
Borac (K)
Kotorsko
08.05.2022 16:30
Polet
4 : 2
Borac (K)
Borac (O)
Osinja
1 : 1
Zadrugar
Sijekovac
08.05.2022 16:30
Borac (O)
1 : 1
Zadrugar
Ozrenski sokolovi
Boljanić
1 : 6
Rudar
Stanari
08.05.2022 16:30
Ozrenski sokolovi
1 : 6
Rudar
Omladinac
Modriča
7 : 0
Crvena zvijezda
Gajevi
08.05.2022 16:30
Omladinac
7 : 0
Crvena zvijezda
Partizan
Koprivna
3 : 4
Pelagićevo 21
Pelagićevo
08.05.2022 16:30
Partizan
3 : 4
Pelagićevo 21
Trebavac
Vranjak
6 : 1
Kladari Gornji
Kladari Gornji
08.05.2022 16:30
Trebavac
6 : 1
Kladari Gornji
Zadrugar
Tarevci
2 : 2
Posavina
Miloševac
08.05.2022 16:30
Zadrugar
2 : 2
Posavina
Crkvina
Crkvina
5 : 1
Mladost
Srpska Tišina
08.05.2022 11:00
Crkvina
5 : 1
Mladost
Bratstvo
Donja Dubica
6 : 4
Dobor
Modriča
08.05.2022 16:30
Bratstvo
6 : 4
Dobor
Budućnost
Gornja Slatina
4 : 1
Sloga 73
Ždreban
08.05.2022 16:30
Budućnost
4 : 1
Sloga 73
Strijelac
Tutnjevac
3 : 0
OFK Brezik
Gornji Brezik
08.05.2022 17:00
Strijelac
3 : 0
OFK Brezik
Mladost (L)
Lončari
0 : 2
Majevica
Lopare
08.05.2022 17:00
Mladost (L)
0 : 2
Majevica
Mladost (S)
Sandići
1 : 1
Jugović
Gredice
08.05.2022 17:00
Mladost (S)
1 : 1
Jugović
Mladost 2003
Popovo Polje
0 : 3
Jedinstvo
Koretaši
08.05.2022 17:00
Mladost 2003
0 : 3
Jedinstvo
Grčica
Brčko
1 : 3
Gredice
Gredice
08.05.2022 17:00
Grčica
1 : 3
Gredice
Obilić
Krepšić
6 : 2
Crvena zvijezda
Donji Žabar
08.05.2022 17:00
Obilić
6 : 2
Crvena zvijezda
Semberija
Popovi
2 : 1
Drina (A)
Amajlije
08.05.2022 17:00
Semberija
2 : 1
Drina (A)
Jedinstvo
Suvo Polje
2 : 0
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
08.05.2022 17:00
Jedinstvo
2 : 0
OFK Magnojević
Obarska
Velika Obarska
2 : 1
Balatun
Balatun
08.05.2022 17:00
Obarska
2 : 1
Balatun
Drina (B)
Batar
7 : 0
Novo doba
Čardačine
08.05.2022 17:00
Drina (B)
7 : 0
Novo doba
Čelopek
Čelopek
3 : 0
Jasenica
Jasenica
08.05.2022 17:00
Čelopek
3 : 0
Jasenica
Budućnost
Skelani
4 : 3
Jadar
Nova Kasaba
08.05.2022 17:00
Budućnost
4 : 3
Jadar
Jardan
Jardan
2 : 3
Radnički
Karakaj
08.05.2022 17:00
Jardan
2 : 3
Radnički
Moštanica
Božići
3 : 0
Radnik Urije
Prijedor
08.05.2022 17:00
Moštanica
3 : 0
Radnik Urije
Kiseljak
Koprivna
7 : 1
Partizan
Kostajnica
08.05.2022 17:00
Kiseljak
7 : 1
Partizan
Romanovci
Romanovci
1 : 6
Mladost
Seferovci
08.05.2022 17:30
Romanovci
1 : 6
Mladost
Kalemi
Trebovljani
2 : 6
Borac
Mašići
08.05.2022 17:30
Kalemi
2 : 6
Borac
Bratstvo
Orahova
3 : 2
Ratar
Stara Topola
08.05.2022 17:30
Bratstvo
3 : 2
Ratar
Nožičko
Nožičko
0 : 3
Župa
Milosavci
08.05.2022 17:00
Nožičko
0 : 3
Župa
Mladost
Bajinci
2 : 0
Tamaris
Mrčevci
08.05.2022 11:00
Mladost
2 : 0
Tamaris
Budućnost
Donji Galjipovci
3 : 1
Polet
Mali Sitneši
08.05.2022 17:00
Budućnost
3 : 1
Polet
Bratstvo
Povelič
5 : 2
Crvena zemlja
Nova Ves
08.05.2022 17:00
Bratstvo
5 : 2
Crvena zemlja
Čelik
Grbavica
0 : 3
Zadrugar
Bukvik
08.05.2022 11:00
Čelik
0 : 3
Zadrugar
Sveti Jovan
Donji Brezik
2 : 2
Polet
Čović Polje
08.05.2022 11:00
Sveti Jovan
2 : 2
Polet
Sava 04
Brezovo Polje Selo
3 : 0
Krbeti
Krbeti
08.05.2022 11:00
Sava 04
3 : 0
Krbeti
Jedinstvo
Donja Čađavica
3 : 0
Kovačići 08
Kovačići
08.05.2022 17:00
Jedinstvo
3 : 0
Kovačići 08
Ljeljenča
Ljeljenča
1 : 4
Gorica
Pučile
08.05.2022 17:00
Ljeljenča
1 : 4
Gorica
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
6 : 3
Modran
Modran
08.05.2022 17:00
Magnojević 2001
6 : 3
Modran
Koridor 2011
Bijeljina
1 : 2
Piperci
Piperci
08.05.2022 17:00
Koridor 2011
1 : 2
Piperci
Proleter
Gornji Dragaljevac
5 : 1
Omladinac
Gornja Čađavica
08.05.2022 17:00
Proleter
5 : 1
Omladinac
Stević Jovan
Vršani
3 : 2
Budućnost
Ravno Polje
08.05.2022 17:00
Stević Jovan
3 : 2
Budućnost
Pobjeda
Triješnica
3 : 0
Glogovac
Glogovac
08.05.2022 17:00
Pobjeda
3 : 0
Glogovac
Tavna
Banjica
6 : 1
OFK Crnjelovo
Gornje Crnjelovo
08.05.2022 17:00
Tavna
6 : 1
OFK Crnjelovo
Zenit
Bijeljina
0 : 2
VSK
Velino Selo
08.05.2022 17:00
Zenit
0 : 2
VSK
Polet
Gornji Kojčinovac
3 : 0
Sloga United
Bijeljina
08.05.2022 17:00
Polet
3 : 0
Sloga United
OFK Batković
Batković
1 : 1
Sloga
Dazdarevo
08.05.2022 17:00
OFK Batković
1 : 1
Sloga
Mladen Perić
Glogovac
1 : 6
Borac
Trnjaci
08.05.2022 10:30
Mladen Perić
1 : 6
Borac
Sloga
Donja Bukovica
11 : 0
Lazarevica
Čengić
08.05.2022 10:30
Sloga
11 : 0
Lazarevica
Koviljuše
Bijeljina
5 : 2
Sloboda
Donji Dragaljevac
08.05.2022 10:30
Koviljuše
5 : 2
Sloboda
Sava
Gradac
08.05.2022
10:30
Buk
Gornja Bukovica
08.05.2022 10:30
Sava
:
Buk
Majevica
Donje Zabrđe
3 : 0
Borac
Ugljevička Obrijež
08.05.2022 10:30
Majevica
3 : 0
Borac
Mladost
Doboj-Kakanj
2 : 1
Bratstvo
Gračanica
08.05.2022 17:00
Mladost
2 : 1
Bratstvo
TOŠK
Tešanj
1 : 1
Simm Bau
Kosova
08.05.2022 17:00
TOŠK
1 : 1
Simm Bau
Rudar (HB)
Han Bila
2 : 1
Brnjaci
Brnjaci
08.05.2022 17:00
Rudar (HB)
2 : 1
Brnjaci
Bosna (M)
Mionica
3 : 0
Seona
Seona
08.05.2022 17:00
Bosna (M)
3 : 0
Seona
Dizdaruša
Brčko
3 : 1
Dinamo
Donja Mahala
08.05.2022 17:00
Dizdaruša
3 : 1
Dinamo
Priluk
Priluk
2 : 1
Gornji Rahić
Gornji Rahić
08.05.2022 17:00
Priluk
2 : 1
Gornji Rahić
Prokosovići
Prokosovići
1 : 0
Mladost (K)
Kikači
08.05.2022 17:00
Prokosovići
1 : 0
Mladost (K)
Stupčanica
Olovo
3 : 0
Mošćanica
Sarajevo
08.05.2022 17:00
Stupčanica
3 : 0
Mošćanica
Jahorina
Prača
1 : 6
Krivaja
Zavidovići
08.05.2022 17:00
Jahorina
1 : 6
Krivaja
Kolina
Ustikolina
2 : 1
Moševac
Moševac
08.05.2022 17:00
Kolina
2 : 1
Moševac
Natron
Maglaj
1 : 2
Famos
Hrasnica
08.05.2022 17:00
Natron
1 : 2
Famos
Azot
Vitkovići
0 : 0
Borac
Jelah
08.05.2022 17:00
Azot
0 : 0
Borac
Usora
Žabljak-Usora
1 : 2
Čelik
Zenica
08.05.2022 17:00
Usora
1 : 2
Čelik
Klis
Buturović Polje
2 : 2
Čapljina
Čapljina
08.05.2022 17:00
Klis
2 : 2
Čapljina
Neum
Neum
2 : 4
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
08.05.2022 17:00
Neum
2 : 4
Sloga
Turbina
Jablanica
1 : 2
Stolac
Stolac
08.05.2022 17:00
Turbina
1 : 2
Stolac
Ljubuški
Ljubuški
0 : 2
Troglav 1918
Livno
08.05.2022 17:00
Ljubuški
0 : 2
Troglav 1918
Kamešnica
Podhum
2 : 5
Rama
Prozor-Rama
08.05.2022 17:00
Kamešnica
2 : 5
Rama
Grude
Grude
1 : 0
Višići
Višići
08.05.2022 17:00
Grude
1 : 0
Višići
Brotnjo
Čitluk
2 : 1
Bjelopoljac
Bijelo Polje-Potoci
08.05.2022 17:00
Brotnjo
2 : 1
Bjelopoljac
Željezničar
Bosanska Krupa
3 : 3
Borac
Izačić
08.05.2022 17:00
Željezničar
3 : 3
Borac
Romari
Vitez
2 : 1
Kaćuni
Kaćuni
08.05.2022 15:30
Romari
2 : 1
Kaćuni
OFK Lugovi
Lugovi
1 : 2
Bilalovac
Bilalovac
08.05.2022 17:00
OFK Lugovi
1 : 2
Bilalovac
Kreševo
Kreševo
1 : 1
Fojnica
Fojnica
08.05.2022 17:00
Kreševo
1 : 1
Fojnica
Busovača
Busovača
11 : 1
Šantići
Šantići
08.05.2022 17:00
Busovača
11 : 1
Šantići
Nova Bila
Nova Bila
0 : 3
Radnik
Donji Vakuf
08.05.2022 17:00
Nova Bila
0 : 3
Radnik
Karaula
Karaula
3 : 0
Dnoluka
Kruščica
08.05.2022 17:00
Karaula
3 : 0
Dnoluka
Sport Prevent
Bugojno
2 : 0
Jajce
Jajce
08.05.2022 17:00
Sport Prevent
2 : 0
Jajce
Gorica
Guča Gora
5 : 1
Mladost
Nević Polje
08.05.2022 17:00
Gorica
5 : 1
Mladost
19 srpanj
Oštra Luka
3 : 2
Hajduk
Orašje
08.05.2022 17:00
19 srpanj
3 : 2
Hajduk
Sloga (T)
Tolisa
3 : 0
Mladost (D)
Domaljevac
08.05.2022 17:00
Sloga (T)
3 : 0
Mladost (D)
Dragovoljac
Novo Selo
4 : 0
Mladi zadrugar
Donji Rahić
08.05.2022 17:00
Dragovoljac
4 : 0
Mladi zadrugar
Vitanovići 78
Vitanovići
0 : 2
Mladost (DS)
Donji Svilaj
08.05.2022 17:00
Vitanovići 78
0 : 2
Mladost (DS)
Mladost (S)
Sibovac
2 : 3
Kostrč
Kostrč
08.05.2022 17:00
Mladost (S)
2 : 3
Kostrč
Napredak
Matići
2 : 0
Sloga (P)
Prud
08.05.2022 17:00
Napredak
2 : 0
Sloga (P)
Trešnjevka
Maoča
0 : 1
Sloga
Tojšići
08.05.2022 17:00
Trešnjevka
0 : 1
Sloga
Trebava
Donja Zelinja
3 : 2
Slatina
Bašigovci
08.05.2022 17:00
Trebava
3 : 2
Slatina
Vražići 92
Vražići
0 : 0
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
08.05.2022 17:00
Vražići 92
0 : 0
Mladost (GŽ)
Jedinstvo 1952
Vučkovci
0 : 0
Omladinac 68
Mionica
08.05.2022 17:00
Jedinstvo 1952
0 : 0
Omladinac 68
Mladost 78
Donje Vukovije
5 : 1
Mladost (B)
Velika Brijesnica
08.05.2022 17:00
Mladost 78
5 : 1
Mladost (B)
Doboj Istok
Doboj Istok
3 : 1
Rijeka
Šerići
08.05.2022 17:00
Doboj Istok
3 : 1
Rijeka
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
2 : 0
Mramor (M)
Mramor
08.05.2022 17:00
Ingram
2 : 0
Mramor (M)
Pobjeda
Tešanjka
0 : 2
Žepče
Žepče
08.05.2022 16:30
Pobjeda
0 : 2
Žepče
Proleter
Makljenovac
4 : 2
Napredak
Šije
08.05.2022 16:30
Proleter
4 : 2
Napredak
Borac
Tetovo -Zenica
2 : 1
Fortuna
Zenica
08.05.2022 16:30
Borac
2 : 1
Fortuna
Sporting
Zenica
1 : 2
Vareš
Vareš
08.05.2022 16:30
Sporting
1 : 2
Vareš
Ilijaš
Ilijaš
6 : 2
El Tarik
Sarajevo
08.05.2022 17:00
Ilijaš
6 : 2
El Tarik
SAŠK Napredak
Sarajevo
1 : 2
Omladinac
Doglodi-Stup
08.05.2022 17:00
SAŠK Napredak
1 : 2
Omladinac
Hrid
Sarajevo
1 : 0
Butmir
Butmir-Ilidža
08.05.2022 12:00
Hrid
1 : 0
Butmir
Pofalićki
Sarajevo
4 : 3
Respekt
Sarajevo
08.05.2022 16:00
Pofalićki
4 : 3
Respekt
Mladost
Župča
4 : 3
Vratnik
Sarajevo
08.05.2022 17:00
Mladost
4 : 3
Vratnik
Stup
Sarajevo
1 : 3
Igman
Ilidža
08.05.2022 21:00
Stup
1 : 3
Igman
Lokomotiva
Mostar
2 : 2
Branitelj
Rodoč-Jasenica
08.05.2022 17:00
Lokomotiva
2 : 2
Branitelj
Iskra
Stolac
1 : 3
Blagaj
Blagaj
08.05.2022 17:00
Iskra
1 : 3
Blagaj
Drinovci
Drinovci
2 : 3
Rakitno
Rakitno
08.05.2022 17:00
Drinovci
2 : 3
Rakitno
Kupres 97
Kupres
1 : 2
Mesihovina
Mesihovina
08.05.2022 17:00
Kupres 97
1 : 2
Mesihovina
Šujica
Šujica
08.05.2022
17:00
Junak
Srđevići
08.05.2022 17:00
Šujica
:
Junak
Mladost
Vidovice
1 : 3
OFK Brčko
Brčko
08.05.2022 17:00
Mladost
1 : 3
OFK Brčko
Dinamo 75
Prijedor
2 : 1
Napredak
Omerbegovača
08.05.2022 17:00
Dinamo 75
2 : 1
Napredak
Korpar
Grebnice
8 : 3
Ratkovići
Ratkovići
08.05.2022 17:00
Korpar
8 : 3
Ratkovići
Mladost
Doborovci
1 : 2
DSK
Devetak
08.05.2022 17:00
Mladost
1 : 2
DSK
Špionica 1953
Špionica
4 : 5
Stjepan Polje
Stjepan Polje
08.05.2022 17:00
Špionica 1953
4 : 5
Stjepan Polje
Željezničar
Dobošnica
4 : 0
Sloga
Bikodže
08.05.2022 17:00
Željezničar
4 : 0
Sloga
Pribava
Pribava
5 : 1
Rudar
Zagorje
08.05.2022 17:00
Pribava
5 : 1
Rudar
Turija
Turija
1 : 2
BSK
Bokavići
08.05.2022 17:00
Turija
1 : 2
BSK
Polet
Hrvati
3 : 0
Jedinstvo
Lukavica
08.05.2022 17:00
Polet
3 : 0
Jedinstvo
12 decembar
Rajska
12 : 4
Sloboda
Kerep
08.05.2022 17:00
12 decembar
12 : 4
Sloboda
Mionica 85
Mionica
6 : 1
Koraj
Koraj
08.05.2022 17:00
Mionica 85
6 : 1
Koraj
Izbor
Brčko
0 : 3
Željezničar
Jelovče Selo
08.05.2022 17:00
Izbor
0 : 3
Željezničar
Graničar
Brezovo Polje
0 : 1
Čelić
Čelić
08.05.2022 17:00
Graničar
0 : 1
Čelić
Posavina
Brod
3 : 4
Brka 1948
Brka
08.05.2022 17:00
Posavina
3 : 4
Brka 1948
OFK Vida
Vida
2 : 3
Biberovo Polje
Biberovo Polje
08.05.2022 17:00
OFK Vida
2 : 3
Biberovo Polje
Voćar
Šatorovići
3 : 1
OFK Međiđa
Donja Međiđa
08.05.2022 17:00
Voćar
3 : 1
OFK Međiđa
Napredak
Tupkovići
4 : 0
Krušik
Gornje Vukovije
08.05.2022 17:00
Napredak
4 : 0
Krušik
Grivice
Grivice
5 : 3
Memići
Memići
08.05.2022 17:00
Grivice
5 : 3
Memići
Rudar
Bukinje
2 : 0
Jablanica
Barice
08.05.2022 17:00
Rudar
2 : 0
Jablanica
Mladost (Suh.)
Suha
1 : 0
Srnica
Treštenica
08.05.2022 17:00
Mladost (Suh.)
1 : 0
Srnica
Budućnost
Donja Lukavica
2 : 0
Partizan
Kiseljak
08.05.2022 17:00
Budućnost
2 : 0
Partizan
Omazići 1937
Omazići
3 : 2
OFK Tuzla
Tuzla
08.05.2022 17:00
Omazići 1937
3 : 2
OFK Tuzla
Mladost
Tinja
3 : 0
Jedinstvo
Huskići
08.05.2022 17:00
Mladost
3 : 0
Jedinstvo
Bijeljevac
Miljanovci
1 : 1
Mladost
Gornja Tuzla
08.05.2022 11:00
Bijeljevac
1 : 1
Mladost
Jedinstvo
Donje Dubrave
1 : 2
Toplice
Gornja Lukavica
08.05.2022 11:30
Jedinstvo
1 : 2
Toplice
Omladinac
Poriječani
1 : 2
Liješeva
Liješeva
08.05.2022 17:00
Omladinac
1 : 2
Liješeva
Zmaj
Buzić Mahala
6 : 0
Ljiljan
Zimča
08.05.2022 14:30
Zmaj
6 : 0
Ljiljan
Kološići
Visoko
1 : 3
Kralupi
Kralupi
08.05.2022 14:30
Kološići
1 : 3
Kralupi
Dijamant
Grđevac
1 : 0
Moštre
Moštre
08.05.2022 17:00
Dijamant
1 : 0
Moštre
Gračanica
Visoko
1 : 3
Poriječani
Poriječani
08.05.2022 17:00
Gračanica
1 : 3
Poriječani
Mladost
Lučani
2 : 3
Radnik
Surdulica
08.05.2022 19:05
Mladost
2 : 3
Radnik
Spartak ŽK
Subotica
2 : 1
Kolubara
Lazarevac
08.05.2022 17:00
Spartak ŽK
2 : 1
Kolubara
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 1
Proleter
Novi Sad
08.05.2022 15:00
Radnički 1923
2 : 1
Proleter
Železničar
Pančevo
3 : 0
Loznica
Loznica
08.05.2022 17:00
Železničar
3 : 0
Loznica
Mladost GAT
Novi Sad
2 : 0
OFK Žarkovo
Beograd
08.05.2022 17:00
Mladost GAT
2 : 0
OFK Žarkovo
Javor Matis
Ivanjica
3 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
08.05.2022 18:00
Javor Matis
3 : 1
Radnički (SM)
Mačva
Šabac
1 : 1
Budućnost
Dobanovci
08.05.2022 17:00
Mačva
1 : 1
Budućnost
RFK Grafičar
Beograd
4 : 0
Rad
Beograd
08.05.2022 17:00
RFK Grafičar
4 : 0
Rad
Zlatibor
Čajetina
2 : 0
Timok 1919
Zaječar
08.05.2022 17:00
Zlatibor
2 : 0
Timok 1919
Zeta
Golubovci
2 : 2
Budućnost
Podgorica
08.05.2022 18:00
Zeta
2 : 2
Budućnost
Podgorica
Podgorica
0 : 1
Jezero
Plav
08.05.2022 18:00
Podgorica
0 : 1
Jezero
Mornar
Bar
2 : 0
Rudar
Pljevlja
08.05.2022 18:00
Mornar
2 : 0
Rudar
OFK Petrovac
Petrovac
0 : 4
Iskra
Danilovgrad
08.05.2022 17:00
OFK Petrovac
0 : 4
Iskra
Sutjeska
Nikšić
1 : 2
Dečić
Tuzi
08.05.2022 17:00
Sutjeska
1 : 2
Dečić
Jedinstvo
Bijelo Polje
1 : 1
Mladost
Podgorica
08.05.2022 17:30
Jedinstvo
1 : 1
Mladost
Grbalj
Radanovići
1 : 2
Bokelj
Kotor
08.05.2022 17:30
Grbalj
1 : 2
Bokelj
Cetinje
Cetinje
0 : 4
Igalo
Herceg Novi
08.05.2022 17:30
Cetinje
0 : 4
Igalo
Berane
Berane
1 : 0
OFK Titograd
Podgorica
08.05.2022 17:30
Berane
1 : 0
OFK Titograd
Kom
Podgorica
2 : 1
Arsenal
Tivat
08.05.2022 17:30
Kom
2 : 1
Arsenal
Atletico Madrid
Madrid
1 : 0
Real Madrid
Madrid
08.05.2022 21:00
Atletico Madrid
1 : 0
Real Madrid
Getafe
Getafe (Madrid)
0 : 0
Rayo Vallecano
Madrid
08.05.2022 14:00
Getafe
0 : 0
Rayo Vallecano
Espanyol
Barcelona
1 : 1
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
08.05.2022 18:30
Espanyol
1 : 1
Osasuna
Villarreal
Villarreal
1 : 1
Sevilla
Sevilla
08.05.2022 16:15
Villarreal
1 : 1
Sevilla
Bayern
München
2 : 2
Stuttgart
Stuttgart
08.05.2022 17:30
Bayern
2 : 2
Stuttgart
RB Leipzig
Leipzig
4 : 0
Augsburg
Augsburg
08.05.2022 19:30
RB Leipzig
4 : 0
Augsburg
Eintracht
Frankfurt am Main
1 : 1
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
08.05.2022 15:30
Eintracht
1 : 1
Borussia M'gladbach
Hellas Verona
Verona
1 : 3
Milan
Milano
08.05.2022 20:45
Hellas Verona
1 : 3
Milan
Salernitana
Salerno
1 : 1
Cagliari
Cagliari
08.05.2022 18:00
Salernitana
1 : 1
Cagliari
Spezia
La Spezia
1 : 3
Atalanta
Bergamo
08.05.2022 12:30
Spezia
1 : 3
Atalanta
Venezia
Venecia
4 : 3
Bologna
Bologna
08.05.2022 15:00
Venezia
4 : 3
Bologna
Angers
Angers
4 : 1
Bordeaux
Bordeaux
08.05.2022 15:00
Angers
4 : 1
Bordeaux
Clermont
Clermont-Ferrand
2 : 1
Montpellier
Montpellier
08.05.2022 15:00
Clermont
2 : 1
Montpellier
Lorient
Lorient
0 : 3
Olympique Marseille
Marseille
08.05.2022 17:05
Lorient
0 : 3
Olympique Marseille
Metz
Longeville-lès-Metz
3 : 2
Olympique Lyonnais
Lyon
08.05.2022 13:00
Metz
3 : 2
Olympique Lyonnais
PSG
Paris
2 : 2
Troyes
Troyes
08.05.2022 20:45
PSG
2 : 2
Troyes
Reims
Reims
1 : 2
Lens
Lens
08.05.2022 15:00
Reims
1 : 2
Lens
Tuzla City
Simin Han
6 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
08.05.2022 15:00
Tuzla City
6 : 0
Rudar Prijedor
Radnik (B)
Bijeljina
0 : 2
Borac
Banja Luka
08.05.2022 16:00
Radnik (B)
0 : 2
Borac
Ljubić
Prnjavor
7 : 2
Brdo
Hambarina
08.05.2022 10:00
Ljubić
7 : 2
Brdo
Sloboda
Novi Grad
2 : 3
Omarska
Omarska
08.05.2022 12:00
Sloboda
2 : 3
Omarska
Jedinstvo
Bihać
1 : 4
Krajina
Cazin
08.05.2022 12:00
Jedinstvo
1 : 4
Krajina
Podgrmeč
Sanski Most
1 : 2
OFK Spartak 2013
Banja Luka
08.05.2022 12:00
Podgrmeč
1 : 2
OFK Spartak 2013
Kozara
Gradiška
3 : 0
Borac
Kozarska Dubica
08.05.2022 12:00
Kozara
3 : 0
Borac
Sloga
Doboj
4 : 1
Borac
Šamac
08.05.2022 12:00
Sloga
4 : 1
Borac
Ilićka 01
Brčko
2 : 2
Bratstvo
Gračanica
08.05.2022 12:00
Ilićka 01
2 : 2
Bratstvo
Tekstilac
Derventa
5 : 0
Gornji Rahić
Gornji Rahić
08.05.2022 12:00
Tekstilac
5 : 0
Gornji Rahić
Orašje
Orašje
1 : 3
Modriča Alfa
Modriča
08.05.2022 12:00
Orašje
1 : 3
Modriča Alfa
Gradina
Srebrenik
1 : 3
Budućnost (B)
Banovići
08.05.2022 12:00
Gradina
1 : 3
Budućnost (B)
Lokomotiva
Brčko
1 : 3
Drina
Zvornik
08.05.2022 12:00
Lokomotiva
1 : 3
Drina
Bosna
Visoko
3 : 2
Stupčanica
Olovo
08.05.2022 12:30
Bosna
3 : 2
Stupčanica
Rudar
Kakanj
4 : 2
Goražde
Goražde
08.05.2022 12:30
Rudar
4 : 2
Goražde
Sutjeska
Foča
0 : 1
Slavija
Istočno Sarajevo
08.05.2022 12:30
Sutjeska
0 : 1
Slavija
Novi Grad
Sarajevo
4 : 3
Željezničar
Sarajevo
08.05.2022 12:30
Novi Grad
4 : 3
Željezničar
Iskra
Bugojno
2 : 2
Čelik
Zenica
08.05.2022 12:30
Iskra
2 : 2
Čelik
FK Vitez
Vitez
1 : 9
Kiseljak
Kiseljak
08.05.2022 12:30
FK Vitez
1 : 9
Kiseljak
Simm Bau
Kosova
2 : 3
NK Vitez
Vitez
08.05.2022 12:30
Simm Bau
2 : 3
NK Vitez
Žepče
Žepče
0 : 11
Romari
Vitez
08.05.2022 12:30
Žepče
0 : 11
Romari
Rudar
Breza
0 : 5
Don Bosco
Žepče
08.05.2022 17:30
Rudar
0 : 5
Don Bosco
Velež
Mostar
12 : 1
Troglav 1918
Livno
08.05.2022 12:30
Velež
12 : 1
Troglav 1918
Posušje
Posušje
13 : 0
Klis
Buturović polje
08.05.2022 12:00
Posušje
13 : 0
Klis
Tomislav
Tomislavgrad
2 : 0
Leotar
Trebinje
08.05.2022 12:30
Tomislav
2 : 0
Leotar
Mladost
Donja Gorica
1 : 0
Zeta
Golubovci
08.05.2022 12:00
Mladost
1 : 0
Zeta
Kom
Podgorica
2 : 1
Iskra
Danilovgrad
08.05.2022 17:00
Kom
2 : 1
Iskra
Titograd
Podgorica
2 : 0
Jedinstvo
Bijelo Polje
08.05.2022 17:00
Titograd
2 : 0
Jedinstvo
Cetinje
Cetinje
0 : 5
Bokelj
Kotor
08.05.2022 11:00
Cetinje
0 : 5
Bokelj
Mornar
Bar
1 : 1
Rudar
Pljevlja
08.05.2022 13:30
Mornar
1 : 1
Rudar
Sarajevo
Sarajevo
6 : 1
Borac
Banja Luka
08.05.2022 16:00
Sarajevo
6 : 1
Borac
Ljubić
Prnjavor
0 : 12
Željezničar Sport Team
Banja Luka
08.05.2022 12:00
Ljubić
0 : 12
Željezničar Sport Team
Sloboda
Novi Grad
8 : 0
Omarska
Omarska
08.05.2022 10:00
Sloboda
8 : 0
Omarska
Jedinstvo
Bihać
1 : 5
Krajina
Cazin
08.05.2022 10:00
Jedinstvo
1 : 5
Krajina
Podgrmeč
Sanski Most
0 : 0
OFK Spartak
Banja Luka
08.05.2022 10:00
Podgrmeč
0 : 0
OFK Spartak
Kozara
Gradiška
3 : 0
Borac (KD)
Kozarska Dubica
08.05.2022 10:00
Kozara
3 : 0
Borac (KD)
Sloga
Doboj
10 : 0
Borac
Šamac
08.05.2022 10:00
Sloga
10 : 0
Borac
Ilićka 01
Brčko
0 : 1
Bratstvo
Gračanica
08.05.2022 10:00
Ilićka 01
0 : 1
Bratstvo
Tekstilac
Derventa
6 : 0
Gornji Rahić
Gornji Rahić
08.05.2022 10:00
Tekstilac
6 : 0
Gornji Rahić
Orašje
Orašje
1 : 3
Modriča Alfa
Modriča
08.05.2022 10:00
Orašje
1 : 3
Modriča Alfa
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
4 : 0
Podrinje
Janja
08.05.2022 10:00
Zvijezda 09
4 : 0
Podrinje
Gradina
Srebrenik
2 : 2
Budućnost (B)
Banovići
08.05.2022 10:00
Gradina
2 : 2
Budućnost (B)
Slaven
Živinice
2 : 2
Radnički
Lukavac
08.05.2022 10:00
Slaven
2 : 2
Radnički
Radnik
Hadžići
1 : 1
Igman
Ilidža
08.05.2022 10:00
Radnik
1 : 1
Igman
Bosna
Visoko
5 : 0
Stupčanica
Olovo
08.05.2022 10:00
Bosna
5 : 0
Stupčanica
Rudar
Kakanj
5 : 2
Goražde
Goražde
08.05.2022 10:00
Rudar
5 : 2
Goražde
Famos
Hrasnica
3 : 0
Mladost
Doboj-Kakanj
08.05.2022 10:00
Famos
3 : 0
Mladost
Sutjeska
Foča
2 : 2
Slavija
Istočno Sarajevo
08.05.2022 10:00
Sutjeska
2 : 2
Slavija
Novi Grad
Sarajevo
0 : 5
Željezničar
Sarajevo
08.05.2022 10:00
Novi Grad
0 : 5
Željezničar
Iskra
Bugojno
1 : 6
Čelik
Zenica
08.05.2022 10:00
Iskra
1 : 6
Čelik
FK Vitez
Vitez
2 : 0
Kiseljak
Kiseljak
08.05.2022 10:00
FK Vitez
2 : 0
Kiseljak
Simm Bau
Kosova
0 : 4
NK Vitez
Vitez
08.05.2022 10:00
Simm Bau
0 : 4
NK Vitez
Žepče
Žepče
0 : 3
Romari
Vitez
08.05.2022 10:00
Žepče
0 : 3
Romari
Velež
Mostar
2 : 0
Troglav 1918
Livno
08.05.2022 10:00
Velež
2 : 0
Troglav 1918
Sloga (S)
Srbac
1 : 1
Jedinstvo
Žeravica
08.05.2022 11:30
Sloga (S)
1 : 1
Jedinstvo
Željezničar Sport Team
Banja Luka
1 : 2
Sloboda
Mrkonjić Grad
08.05.2022 16:30
Željezničar Sport Team
1 : 2
Sloboda
Naša krila
Kostajnica
7 : 1
Borac
Bosanski Lužani
08.05.2022 10:00
Naša krila
7 : 1
Borac
Ukrina
Čečava
3 : 0
Hajduk
Kožuhe
08.05.2022 10:00
Ukrina
3 : 0
Hajduk
Branjevo
Branjevo
3 : 1
Vlasenica
Vlasenica
08.05.2022 11:00
Branjevo
3 : 1
Vlasenica
Podrinje
Tršić
5 : 1
Trnovica
Trnovica
08.05.2022 11:00
Podrinje
5 : 1
Trnovica
LeoStars
Trebinje
1 : 1
Mladost (G)
Gacko
08.05.2022 18:00
LeoStars
1 : 1
Mladost (G)
Krajišnik
Velika Kladuša
2 : 0
Gomila
Stijena
08.05.2022 13:30
Krajišnik
2 : 0
Gomila
Kamenica
Bihać
0 : 4
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
08.05.2022 13:30
Kamenica
0 : 4
Mladost 1938
Vitez
Bužim
9 : 0
Sloga
Bosanska Otoka
08.05.2022 13:30
Vitez
9 : 0
Sloga
Bajer 99
Velagići
0 : 3
Brekovica 78
Brekovica
08.05.2022 13:30
Bajer 99
0 : 3
Brekovica 78
Rudar
Breza
2 : 2
Don Bosco
Žepče
08.05.2022 15:00
Rudar
2 : 2
Don Bosco
Mostar
Mostar
1 : 7
Zrinjski
Mostar
08.05.2022 16:00
Mostar
1 : 7
Zrinjski
Rainci
Gornji Rainci
2 : 1
Seona
Seona
08.05.2022 10:00
Rainci
2 : 1
Seona
FA Akademica
Sarajevo
3 : 2
Glasinac 1936
Sokolac
08.05.2022 11:00
FA Akademica
3 : 2
Glasinac 1936
Rudar
Pljevlja
0 : 3
Brskovo
Mojkovac
08.05.2022 17:00
Rudar
0 : 3
Brskovo
Sarajevo
Sarajevo
3 : 1
Borac
Banja Luka
08.05.2022 14:00
Sarajevo
3 : 1
Borac
Borac
Maglajani
2 : 0
Laktaši
Laktaši
08.05.2022 10:00
Borac
2 : 0
Laktaši
Sloga
Srbac
6 : 1
Jedinstvo
Žeravica
08.05.2022 10:00
Sloga
6 : 1
Jedinstvo
Mladost
Kotor Varoš
16 : 1
Džaja
Banja Luka
08.05.2022 11:00
Mladost
16 : 1
Džaja
Lauš
Lauš - Banja Luka
0 : 3
Vrbas
Banja Luka
08.05.2022 10:00
Lauš
0 : 3
Vrbas
Mladost Farmaprom
Zalužani
3 : 2
Progres
Kneževo
08.05.2022 10:00
Mladost Farmaprom
3 : 2
Progres
Željezničar Sport team
Banja Luka
10 : 0
Sloboda
Mrkonjić Grad
08.05.2022 15:00
Željezničar Sport team
10 : 0
Sloboda
Partizan
Donja Trnova
3 : 0
Priboj
Priboj
08.05.2022 11:00
Partizan
3 : 0
Priboj
Čelopek
Čelopek
3 : 3
Birač
Derventa
08.05.2022 10:00
Čelopek
3 : 3
Birač
Budućnost
Pilica
3 : 1
Lokanj
Lokanj
08.05.2022 10:00
Budućnost
3 : 1
Lokanj
LeoStars
Trebinje
1 : 1
Mladost
Gacko
08.05.2022 16:30
LeoStars
1 : 1
Mladost
Kolibri
Bihać
0 : 4
Rudar
Kamengrad
08.05.2022 11:30
Kolibri
0 : 4
Rudar
Mladost (P)
Polje - Cazin
7 : 0
Mladost (V)
Vrnograč
08.05.2022 11:30
Mladost (P)
7 : 0
Mladost (V)
Sporting
Zenica
6 : 1
Čelični grad - Steel City
Zenica
08.05.2022 11:30
Sporting
6 : 1
Čelični grad - Steel City
Rudar (K)
Kakanj
5 : 0
Tempo sport
Zenica
08.05.2022 17:00
Rudar (K)
5 : 0
Tempo sport
Bosna
Visoko
2 : 0
Mladost
Doboj - Kakanj
08.05.2022 17:30
Bosna
2 : 0
Mladost
Borac - Tetovo
Tetovo - Zenica
0 : 3
Fortuna
Zenica
08.05.2022 11:30
Borac - Tetovo
0 : 3
Fortuna
Natron
Maglaj
0 : 5
TOŠK
Tešanj
08.05.2022 11:30
Natron
0 : 5
TOŠK
Nemila
Nemila
5 : 2
Usora
Usora - Žabljak
08.05.2022 11:30
Nemila
5 : 2
Usora
Borac
Jelah
0 : 1
Krivaja
Zavidovići
08.05.2022 11:30
Borac
0 : 1
Krivaja
Ilijaš
Ilijaš
4 : 3
Radnik
Hadžići
08.05.2022 13:00
Ilijaš
4 : 3
Radnik
Sarajevo
Sarajevo
3 : 1
Željezničar
Sarajevo
08.05.2022 13:30
Sarajevo
3 : 1
Željezničar
Una Premium
Sarajevo
3 : 4
Famos (V)
Vojkovići
08.05.2022 20:00
Una Premium
3 : 4
Famos (V)
Dobrinja
Sarajevo
2 : 3
Šampion
Ilidža
08.05.2022 13:00
Dobrinja
2 : 3
Šampion
Igman
Konjic
5 : 1
Rama
Prozor /Rama
08.05.2022 11:30
Igman
5 : 1
Rama
Neum
Neum
1 : 3
Velež
Mostar
08.05.2022 11:30
Neum
1 : 3
Velež
Iskra
Stolac
2 : 4
Kruševo
Kruševo
08.05.2022 14:30
Iskra
2 : 4
Kruševo
Zvijezda
Gradačac
1 : 1
Betaclub Tango
Lukavac
08.05.2022 11:00
Zvijezda
1 : 1
Betaclub Tango
Gradina
Srebrenik
2 : 0
Bratstvo
Gračanica
08.05.2022 15:00
Gradina
2 : 0
Bratstvo
Perfekt
Srebrenik
0 : 2
Di - Five
Doboj - Istok
08.05.2022 11:00
Perfekt
0 : 2
Di - Five
Colibri
Husino
3 : 0
Sloboda
Tuzla
08.05.2022 11:00
Colibri
3 : 0
Sloboda
Tuzla City
Simin Han -Tuzla
3 : 0
Bambi
Tuzla
08.05.2022 11:00
Tuzla City
3 : 0
Bambi
Omarska
Omarska
4 : 2
Borac
Kozarska Dubica
08.05.2022 11:00
Omarska
4 : 2
Borac
Ljubija
Ljubija
0 : 2
FSA Prijedor
Prijedor
08.05.2022 11:00
Ljubija
0 : 2
FSA Prijedor
LeoStars
Trebinje
2 : 2
Mladost
Gacko
08.05.2022 15:30
LeoStars
2 : 2
Mladost
Omladinac
Sanica
0 : 4
AN Jedinstvo
Bihać
08.05.2022 10:00
Omladinac
0 : 4
AN Jedinstvo
Omladinac 75
Pokoj
0 : 4
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
08.05.2022 10:00
Omladinac 75
0 : 4
Mladost 1938
Jedinstvo
Bihać
6 : 0
Borac
Izačić
08.05.2022 14:00
Jedinstvo
6 : 0
Borac
Kolibri
Bihać
2 : 1
Rudar
Kamengrad
08.05.2022 10:00
Kolibri
2 : 1
Rudar
Bratstvo
Bosanska Krupa
0 : 8
Gomila
Stijena
08.05.2022 10:00
Bratstvo
0 : 8
Gomila
Vitez
Bužim
0 : 1
Krajina
Cazin
08.05.2022 10:00
Vitez
0 : 1
Krajina
Mladost (P)
Polje - Cazin
17 : 0
Mladost (V)
Vrnograč
08.05.2022 10:00
Mladost (P)
17 : 0
Mladost (V)
Sporting
Zenica
8 : 1
Čelični grad - Steel city
Zenica
08.05.2022 10:00
Sporting
8 : 1
Čelični grad - Steel city
Rudar (K)
Kakanj
0 : 2
Tempo sport
Zenica
08.05.2022 15:30
Rudar (K)
0 : 2
Tempo sport
Bosna
Visoko
1 : 1
Mladost (DK)
Doboj - Kakanj
08.05.2022 16:00
Bosna
1 : 1
Mladost (DK)
Natron
Maglaj
2 : 1
TOŠK
Tešanj
08.05.2022 10:00
Natron
2 : 1
TOŠK
Nemila
Nemila
4 : 1
Usora
Usora
08.05.2022 10:00
Nemila
4 : 1
Usora
Borac
Jelah
2 : 3
Krivaja
Zavidovići
08.05.2022 10:00
Borac
2 : 3
Krivaja
Radnik
Hadžići
0 : 5
Sarajevo
Sarajevo
08.05.2022 12:30
Radnik
0 : 5
Sarajevo
Sarajevo 2
Sarajevo
7 : 1
Glasinac 1936
Ilidža
08.05.2022 11:00
Sarajevo 2
7 : 1
Glasinac 1936
Famos
Vojkovići
0 : 1
Željezničar
Sarajevo
08.05.2022 10:00
Famos
0 : 1
Željezničar
F.A. Academica
Sarajevo
3 : 0
S.A. Ilijaš
ilijaš
08.05.2022 09:30
F.A. Academica
3 : 0
S.A. Ilijaš
Zvijezda
Gradačac
4 : 0
Betaclub Tango
Lukavac
08.05.2022 10:00
Zvijezda
4 : 0
Betaclub Tango
Gradina
Srebrenik
1 : 3
Bratstvo
Gračanica
08.05.2022 14:00
Gradina
1 : 3
Bratstvo
Perfekt
Srebrenik
3 : 2
Di - Five
Doboj - Istok
08.05.2022 10:00
Perfekt
3 : 2
Di - Five
Colibri
Husino
2 : 0
Sloboda
Tuzla
08.05.2022 10:00
Colibri
2 : 0
Sloboda
Tuzla City
Simin Han
4 : 2
Bambi
Tuzla
08.05.2022 10:00
Tuzla City
4 : 2
Bambi
Borac (Š)
Šamac
0 : 8
Prijedor
Prijedor
08.05.2022 14:00
Borac (Š)
0 : 8
Prijedor
Sloga (S)
Srbac
7 : 1
Modriča Ducla
Modriča
08.05.2022 14:00
Sloga (S)
7 : 1
Modriča Ducla
FK Sloboda
Tuzla
3 : 1
Sana 2014
Sanski Most
08.05.2022 16:00
FK Sloboda
3 : 1
Sana 2014

Futsal

Cattaro 2019
Kotor
0 : 3
Mirabile Moda
Podgorica
08.05.2022 11:00
Cattaro 2019
0 : 3
Mirabile Moda
Dolcinium
Ulcinj
4 : 2
Gorštak
Kolašin
08.05.2022 18:00
Dolcinium
4 : 2
Gorštak
Studentski dom
Podgorica
4 : 3
Nikšić
Nikšić
08.05.2022 18:00
Studentski dom
4 : 3
Nikšić
Pruška
Bijelo Polje
1 : 7
Titograd
Podgorica
08.05.2022 19:00
Pruška
1 : 7
Titograd

Košarka

Igokea
Aleksandrovac
83 : 52
Borac
Banja Luka
08.05.2022 19:00
Igokea
83 : 52
Borac
Finale četvrta utakmica
Slavija
Istočno Sarajevo
72 : 75
Budućnost BN
Bijeljina
08.05.2022 19:00
Slavija
72 : 75
Budućnost BN
Pliva
Šipovo
96 : 76
Derventa
Derventa
08.05.2022 19:30
Pliva
96 : 76
Derventa

Rukomet

Derventa
Derventa
26 : 25
Hercegovina
Nevesinje
08.05.2022 18:00
Derventa
26 : 25
Hercegovina
Slavija
Istočno Sarajevo
37 : 32
Kozara (G)
Gradiška
08.05.2022 17:00
Slavija
37 : 32
Kozara (G)
Drina
Zvornik
22 : 30
Mladost
Banja Luka
08.05.2022 18:00
Drina
22 : 30
Mladost
ORK BL
Banja Luka
44 : 17
Srednjoškolac
Novi Grad
08.05.2022 13:00
ORK BL
44 : 17
Srednjoškolac
Bosna 2
Visoko
26 : 32
Čapljina
Čapljina
08.05.2022 14:30
Bosna 2
26 : 32
Čapljina
Zrinjski
Mostar
29 : 34
Respect
Sarajevo
08.05.2022 19:00
Zrinjski
29 : 34
Respect
Sloboda 2
Tuzla
35 : 26
Jajce
Jajce
08.05.2022 15:00
Sloboda 2
35 : 26
Jajce
Donji Vakuf
Donji Vakuf
28 : 26
Bosna TS
Tešanj
08.05.2022 16:00
Donji Vakuf
28 : 26
Bosna TS
Krivaja
Zavidovići
19 : 36
Grude
Grude
08.05.2022 17:00
Krivaja
19 : 36
Grude
Jedinstvo
Brčko
30 : 35
Izviđač CO
Ljubuški
08.05.2022 12:00
Jedinstvo
30 : 35
Izviđač CO
Bihać
Bihać
28 : 39
Turbina
Jablanica
08.05.2022 14:00
Bihać
28 : 39
Turbina
Bosna
Tešanj
30 : 29
Goražde
Goražde
08.05.2022 15:00
Bosna
30 : 29
Goražde
Živinice
Živinice
26 : 42
Sloga 2013
Gornji Vakuf - Uskoplje
08.05.2022 15:00
Živinice
26 : 42
Sloga 2013
Tivat
Tivat
28 : 27
Mornar 7
Bar
08.05.2022 19:00
Tivat
28 : 27
Mornar 7
Nikšić
Nikšić
28 : 28
Levalea 2010
Nikšić
08.05.2022 14:30
Nikšić
28 : 28
Levalea 2010
Ulcinj
Ulcinj
25 : 21
Trebjesa
Nikšić
08.05.2022 20:00
Ulcinj
25 : 21
Trebjesa
Zeta
Podgorica
19 : 27
Rudar
Pljevlja
08.05.2022 16:00
Zeta
19 : 27
Rudar
Mornar 7
Bar
30 : 25
Berane 1949
Berane
08.05.2022 17:00
Mornar 7
30 : 25
Berane 1949
Sutjeska
Nikšić
30 : 26
Jedinstvo
Bijelo Polje
08.05.2022 19:00
Sutjeska
30 : 26
Jedinstvo
Mornar 7
Bar
31 : 27
Berane 1949
Berane
08.05.2022 14:30
Mornar 7
31 : 27
Berane 1949
Sutjeska
Nikšić
25 : 19
Jedinstvo
Bijelo Polje
08.05.2022 17:00
Sutjeska
25 : 19
Jedinstvo