XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 103 utakmica za dan
Sreda, 11 Maj 2022


Fudbal

Radnik
Bijeljina
1 : 3
Leotar
Trebinje
11.05.2022 17:00
Radnik
1 : 3
Leotar
Rudar Prijedor
Prijedor
0 : 0
Posušje
Posušje
11.05.2022 17:00
Rudar Prijedor
0 : 0
Posušje
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
4 : 1
Sloboda
Tuzla
11.05.2022 17:00
Tuzla City
4 : 1
Sloboda
Borac
Banja Luka
1 : 1
Široki Brijeg
Široki Brijeg
11.05.2022 19:00
Borac
1 : 1
Široki Brijeg
Ukrina
Čečava
2 : 2
Sloga (T)
Trn
11.05.2022 17:00
Ukrina
2 : 2
Sloga (T)
BSK
Banja Luka
2 : 0
Jedinstvo
Žeravica
11.05.2022 16:30
BSK
2 : 0
Jedinstvo
Čelinac
Čelinac
2 : 0
Proleter
Teslić
11.05.2022 16:30
Čelinac
2 : 0
Proleter
Polet 1926
Brod
2 : 3
Gorica
Šipovo
11.05.2022 16:30
Polet 1926
2 : 3
Gorica
Dubrave
Dubrave
0 : 4
Borac
Šamac
11.05.2022 16:30
Dubrave
0 : 4
Borac
Sloboda
Mrkonjić Grad
2 : 1
Progres
Kneževo
11.05.2022 16:30
Sloboda
2 : 1
Progres
Željezničar
Doboj
2 : 1
Sloga (S)
Srbac
11.05.2022 16:30
Željezničar
2 : 1
Sloga (S)
Laktaši
Laktaši
5 : 1
Brdo
Hambarine
11.05.2022 16:30
Laktaši
5 : 1
Brdo
Jedinstvo (Br)
Brodac
6 : 1
Drina HE
Višegrad
11.05.2022 16:30
Jedinstvo (Br)
6 : 1
Drina HE
Rudar 1925
Ugljevik
2 : 0
Glasinac 1936
Sokolac
11.05.2022 16:30
Rudar 1925
2 : 0
Glasinac 1936
Stakorina
Čajniče
8 : 0
Proleter
Dvorovi
11.05.2022 16:30
Stakorina
8 : 0
Proleter
Mladost (R)
Rogatica
4 : 1
Mladost (G)
Gacko
11.05.2022 16:30
Mladost (R)
4 : 1
Mladost (G)
Milići
Milići
1 : 1
Romanija
Pale
11.05.2022 16:30
Milići
1 : 1
Romanija
Vlasenica
Vlasenica
0 : 4
Famos
Vojkovići
11.05.2022 16:30
Vlasenica
0 : 4
Famos
Hajduk (B)
Batkuša
2 : 0
Sloga (DP)
Dugo Polje
11.05.2022 17:30
Hajduk (B)
2 : 0
Sloga (DP)
Vranjak
Vranjak
3 : 0
Ozren
Petrovo
11.05.2022 17:30
Vranjak
3 : 0
Ozren
Hajduk (K)
Kožuhe
4 : 0
Crvena zvijezda
Obudovac
11.05.2022 17:30
Hajduk (K)
4 : 0
Crvena zvijezda
Rudanka
Rudanka
5 : 4
Naša krila
Kostajnica
11.05.2022 17:30
Rudanka
5 : 4
Naša krila
Skugrić
Skugrić
7 : 1
Vučijak
Majevac
11.05.2022 17:30
Skugrić
7 : 1
Vučijak
Borac
B.Lužani
1 : 0
Sloga (J)
Jakeš
11.05.2022 17:30
Borac
1 : 0
Sloga (J)
Trebava
Osječani
5 : 1
Zvijezda
Kakmuž
11.05.2022 17:30
Trebava
5 : 1
Zvijezda
Tabanci
Tabanci
4 : 0
Sloboda
Donji Zagoni
11.05.2022 17:00
Tabanci
4 : 0
Sloboda
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
6 : 0
Šekovići
Šekovići
11.05.2022 17:00
Mladost (BS)
6 : 0
Šekovići
Jedinstvo
Roćević
0 : 3
Lokanj
Lokanj
11.05.2022 17:00
Jedinstvo
0 : 3
Lokanj
Zadrugar
Donje Crnjelovo
1 : 1
Trnovica
Trnovica
11.05.2022 17:00
Zadrugar
1 : 1
Trnovica
Birač
Derventa
7 : 1
Partizan
Donja Trnova
11.05.2022 17:00
Birač
7 : 1
Partizan
Mladost (VO)
Velika Obarska
1 : 0
Lokomotiva
Brčko
11.05.2022 17:00
Mladost (VO)
1 : 0
Lokomotiva
Janja 2009
Janja
0 : 1
Omladinac
Potočari
11.05.2022 17:00
Janja 2009
0 : 1
Omladinac
Gredice
Gredice
2 : 1
Obilić
Krepšić
11.05.2022 20:00
Gredice
2 : 1
Obilić
Radnik Urije
Prijedor
1 : 7
Brzi
Busnovi
11.05.2022 18:00
Radnik Urije
1 : 7
Brzi
Iskra
Bugojno
3 : 2
Vitez
Bužim
11.05.2022 17:00
Iskra
3 : 2
Vitez
Novi Travnik
Novi Travnik
2 : 1
Sloga
Bosanska Otoka
11.05.2022 17:00
Novi Travnik
2 : 1
Sloga
Kiseljak
Kiseljak
4 : 0
NK Vitez
Vitez
11.05.2022 17:00
Kiseljak
4 : 0
NK Vitez
Vlašić
Turbe
3 : 0
Podgrmeč
Sanski Most
11.05.2022 17:00
Vlašić
3 : 0
Podgrmeč
FK Vitez
Vitez
6 : 1
Krajina
Cazin
11.05.2022 17:00
FK Vitez
6 : 1
Krajina
Brekovica 78
Brekovica
1 : 8
Rudar (HB)
Han Bila
11.05.2022 17:00
Brekovica 78
1 : 8
Rudar (HB)
Brnjaci
Brnjaci
0 : 3
Rudar (K)
Kamengrad
11.05.2022 17:00
Brnjaci
0 : 3
Rudar (K)
Mladost (M)
Malešići
5 : 4
Radnički
Lukavac
11.05.2022 17:00
Mladost (M)
5 : 4
Radnički
Svatovac
Poljice
3 : 0
Slaven
Živinice
11.05.2022 17:00
Svatovac
3 : 0
Slaven
Lokomotiva
Miričina
0 : 0
Prokosovići
Prokosovići
11.05.2022 17:00
Lokomotiva
0 : 0
Prokosovići
Mladost (K)
Kikači
2 : 1
Priluk
Priluk
11.05.2022 17:00
Mladost (K)
2 : 1
Priluk
Gornji Rahić
Gornji Rahić
3 : 0
Dizdaruša
Brčko
11.05.2022 17:00
Gornji Rahić
3 : 0
Dizdaruša
Dinamo
Donja Mahala
2 : 2
Bosna (M)
Mionica
11.05.2022 17:00
Dinamo
2 : 2
Bosna (M)
Seona
Seona
1 : 1
Bosna (K)
Kalesija
11.05.2022 17:00
Seona
1 : 1
Bosna (K)
Orahovica 74
Orahovica
2 : 0
Odžak 102
Odžak
11.05.2022 17:00
Orahovica 74
2 : 0
Odžak 102
Mošćanica
Sarajevo
3 : 0
Rudar
Breza
11.05.2022 17:00
Mošćanica
3 : 0
Rudar
Čelik
Zenica
3 : 0
Azot
Vitkovići
11.05.2022 17:00
Čelik
3 : 0
Azot
Borac
Jelah
4 : 4
Natron
Maglaj
11.05.2022 17:00
Borac
4 : 4
Natron
Famos
Hrasnica
2 : 3
Kolina
Ustikolina
11.05.2022 17:00
Famos
2 : 3
Kolina
Moševac
Moševac
0 : 1
Bosna
Visoko
11.05.2022 17:00
Moševac
0 : 1
Bosna
UNIS
Vogošća
2 : 1
Jahorina
Prača
11.05.2022 17:00
UNIS
2 : 1
Jahorina
Krivaja
Zavidovići
1 : 3
Stupčanica
Olovo
11.05.2022 17:00
Krivaja
1 : 3
Stupčanica
Kaćuni
Kaćuni
2 : 3
Fojnica
Fojnica
11.05.2022 18:00
Kaćuni
2 : 3
Fojnica
Bilalovac
Bilalovac
3 : 0
Šantići
Šantići
11.05.2022 18:00
Bilalovac
3 : 0
Šantići
Romari
Vitez
7 : 1
Busovača
Busovača
11.05.2022 18:00
Romari
7 : 1
Busovača
OFK Lugovi
Lugovi
1 : 4
Kreševo
Kreševo
11.05.2022 18:00
OFK Lugovi
1 : 4
Kreševo
Radnik
Donji Vakuf
0 : 2
Jajce
Jajce
11.05.2022 18:00
Radnik
0 : 2
Jajce
Dnoluka
Kruščica
1 : 0
Mladost
Nević Polje
11.05.2022 18:00
Dnoluka
1 : 0
Mladost
Nova Bila
Nova Bila
2 : 2
Gorica
Guča Gora
11.05.2022 18:00
Nova Bila
2 : 2
Gorica
Karaula
Karaula
1 : 6
Sport Prevent
Bugojno
11.05.2022 18:00
Karaula
1 : 6
Sport Prevent
Napredak
Šije
1 : 2
Čelični grad-Steel City
Zenica
11.05.2022 17:30
Napredak
1 : 2
Čelični grad-Steel City
Alaves
Vitoria-Gasteiz
2 : 1
Espanyol
Barcelona
11.05.2022 19:00
Alaves
2 : 1
Espanyol
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
1 : 1
Getafe
Getafe (Madrid)
11.05.2022 19:00
Osasuna
1 : 1
Getafe
Sevilla
Sevilla
0 : 0
Mallorca
Palma de Mallorca
11.05.2022 20:30
Sevilla
0 : 0
Mallorca
Elche
Elche
0 : 2
Atletico Madrid
Madrid
11.05.2022 21:30
Elche
0 : 2
Atletico Madrid
Nantes
Nantes
2 : 1
Rennes
Rennes
11.05.2022 21:00
Nantes
2 : 1
Rennes
Nice
Nice
4 : 2
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
11.05.2022 19:00
Nice
4 : 2
Saint-Étienne
Borac
Banja Luka
5 : 1
Željezničar Sport Team
Banja Luka
11.05.2022 13:00
Borac
5 : 1
Željezničar Sport Team
Modriča Alfa
Modriča
2 : 1
Zvijezda
Gradačac
11.05.2022 16:30
Modriča Alfa
2 : 1
Zvijezda
Bratstvo
Gračanica
3 : 3
Tekstilac
Derventa
11.05.2022 12:00
Bratstvo
3 : 3
Tekstilac
Don Bosco
Žepče
2 : 1
Sporting
Zenica
11.05.2022 17:00
Don Bosco
2 : 1
Sporting
Igman
Konjic
2 : 5
Grude
Grude
11.05.2022 15:00
Igman
2 : 5
Grude
Široki Brijeg
Široki Brijeg
6 : 2
Posušje
Posušje
11.05.2022 17:00
Široki Brijeg
6 : 2
Posušje
Jedinstvo
Bihać
1 : 2
Željezničar Sport Team
Banja Luka
11.05.2022 11:00
Jedinstvo
1 : 2
Željezničar Sport Team
Modriča Alfa
Modriča
4 : 1
Zvijezda
Gradačac
11.05.2022 14:30
Modriča Alfa
4 : 1
Zvijezda
Bratstvo
Gračanica
2 : 2
Tekstilac
Derventa
11.05.2022 10:00
Bratstvo
2 : 2
Tekstilac
Igman
Konjic
3 : 1
Grude
Grude
11.05.2022 17:00
Igman
3 : 1
Grude
Don Bosco
Žepče
2 : 1
Sporting
Zenica
11.05.2022 15:00
Don Bosco
2 : 1
Sporting
Široki Brijeg
Široki Brijeg
2 : 0
Posušje
Posušje
11.05.2022 15:00
Široki Brijeg
2 : 0
Posušje
Omladinac
Potočari
3 : 0
Sloga United
Bijeljina
11.05.2022 17:00
Omladinac
3 : 0
Sloga United
Glasinac 1936
Sokolac
8 : 0
Rudo
Rudo
11.05.2022 17:30
Glasinac 1936
8 : 0
Rudo
Hercegovac
Bileća
0 : 4
Sutjeska
Foča
11.05.2022 17:15
Hercegovac
0 : 4
Sutjeska
Čelični grad - Steel City
Zenica
0 : 7
Mladost
Doboj - Kakanj
11.05.2022 11:30
Čelični grad - Steel City
0 : 7
Mladost
Hercegovac
Bileća
3 : 1
Sutjeska
Foča
11.05.2022 16:00
Hercegovac
3 : 1
Sutjeska
Čelični grad - Steel city
Zenica
2 : 14
Mladost (DK)
Doboj - Kakanj
11.05.2022 10:00
Čelični grad - Steel city
2 : 14
Mladost (DK)

Futsal

Mirabile Moda
Podgorica
3 : 5
Dolcinium
Ulcinj
11.05.2022 15:00
Mirabile Moda
3 : 5
Dolcinium
Brskovo
Mojkovac
6 : 5
Studentski dom
Podgorica
11.05.2022 17:00
Brskovo
6 : 5
Studentski dom
Gorštak
Kolašin
1 : 5
Pruška
Bijelo Polje
11.05.2022 18:00
Gorštak
1 : 5
Pruška
Titograd
Podgorica
5 : 2
Onogošt
Nikšić
11.05.2022 18:00
Titograd
5 : 2
Onogošt
Ulcinj
Ulcinj
16 : 4
Cattaro 2019
Kotor
11.05.2022 18:00
Ulcinj
16 : 4
Cattaro 2019
Nikšić
Nikšić
5 : 2
Bajo Pivljanin
Plužine
11.05.2022 18:00
Nikšić
5 : 2
Bajo Pivljanin
Mostar SG
Mostar
7 : 3
Salines
Tuzla
11.05.2022 19:30
Mostar SG
7 : 3
Salines

Košarka

Virtus Segafredo
Bologna
98 : 94
Frutti Extra Bursaspor
Bursa
11.05.2022 20:30
Virtus Segafredo
98 : 94
Frutti Extra Bursaspor
Spars Realway
Sarajevo
83 : 76
Borac
Banja Luka
11.05.2022 17:00
Spars Realway
83 : 76
Borac
Leotar
Trebinje
71 : 85
Igokea
Aleksandrovac
11.05.2022 19:00
Leotar
71 : 85
Igokea
Široki
Široki Brijeg
81 : 78
Sloboda
Tuzla
11.05.2022 17:30
Široki
81 : 78
Sloboda
Finale peta utakmica
Orlovi
Banja Luka
56 : 66
Play Off
Sarajevo
11.05.2022 19:00
Orlovi
56 : 66
Play Off

Rukomet

Prijedor
Prijedor
34 : 34
Sloga (P)
Prnjavor
11.05.2022 19:00
Prijedor
34 : 34
Sloga (P)
Teslić
Teslić
32 : 33
Borac m:tel 2
Banja Luka
11.05.2022 19:30
Teslić
32 : 33
Borac m:tel 2