XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 276 utakmica za dan
Subota, 14 Maj 2022


Fudbal

Široki Brijeg
Široki Brijeg
2 : 0
Sarajevo
Sarajevo
14.05.2022 17:00
Široki Brijeg
2 : 0
Sarajevo
Velež
Mostar
1 : 0
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
14.05.2022 17:00
Velež
1 : 0
Tuzla City
Leotar
Trebinje
2 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
14.05.2022 15:00
Leotar
2 : 0
Rudar Prijedor
Drina
Zvornik
4 : 0
Modriča Alfa
Modriča
14.05.2022 17:00
Drina
4 : 0
Modriča Alfa
Borac
Kozarska Dubica
5 : 1
Budućnost
Pilica
14.05.2022 17:00
Borac
5 : 1
Budućnost
Željezničar ST
Banja Luka
0 : 2
Slavija
Istočno Sarajevo
14.05.2022 17:00
Željezničar ST
0 : 2
Slavija
Podrinje
Janja
3 : 1
Kozara
Gradiška
14.05.2022 17:00
Podrinje
3 : 1
Kozara
Ljubić
Prnjavor
2 : 4
Krupa
Krupa na Vrbasu
14.05.2022 17:00
Ljubić
2 : 4
Krupa
Sutjeska
Foča
2 : 0
Tekstilac
Derventa
14.05.2022 17:00
Sutjeska
2 : 0
Tekstilac
Sloga
Doboj
2 : 2
Sloboda
Novi Grad
14.05.2022 17:00
Sloga
2 : 2
Sloboda
Omarska
Omarska
1 : 1
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
14.05.2022 17:00
Omarska
1 : 1
Zvijezda 09
Laktaši
Laktaši
3 : 0
Ukrina
Čečava
14.05.2022 17:00
Laktaši
3 : 0
Ukrina
Sloga (S)
Srbac
0 : 3
Sloboda
Mrkonjić Grad
14.05.2022 17:00
Sloga (S)
0 : 3
Sloboda
Progres
Kneževo
3 : 0
Dubrave
Dubrave
14.05.2022 17:00
Progres
3 : 0
Dubrave
Borac
Šamac
3 : 0
Polet 1926
Brod
14.05.2022 17:00
Borac
3 : 0
Polet 1926
Jedinstvo
Žeravica
1 : 0
Sloga (T)
Trn
14.05.2022 17:00
Jedinstvo
1 : 0
Sloga (T)
Famos
Vojkovići
1 : 0
Velež
Nevesinje
14.05.2022 17:00
Famos
1 : 0
Velež
Guber
Srebrenica
5 : 3
Milići
Milići
14.05.2022 17:00
Guber
5 : 3
Milići
Ilićka 01
Brčko
5 : 1
Mladost (R)
Rogatica
14.05.2022 17:00
Ilićka 01
5 : 1
Mladost (R)
Mladost (G)
Gacko
2 : 1
Stakorina
Čajniče
14.05.2022 17:00
Mladost (G)
2 : 1
Stakorina
Proleter
Dvorovi
0 : 1
Rudar 1925
Ugljevik
14.05.2022 17:00
Proleter
0 : 1
Rudar 1925
Trebava
Osječani
1 : 1
Hajduk (B)
Batkuša
14.05.2022 17:00
Trebava
1 : 1
Hajduk (B)
Sloboda
Donji Zagoni
0 : 4
Podrinje
Tršić
14.05.2022 17:00
Sloboda
0 : 4
Podrinje
Lokomotiva
Brčko
3 : 0
Birač
Derventa
14.05.2022 17:30
Lokomotiva
3 : 0
Birač
Šekovići
Šekovići
4 : 1
Tabanci
Tabanci
14.05.2022 17:30
Šekovići
4 : 1
Tabanci
Kozara
Turjak
3 : 0
Borac (M)
Maglajani
14.05.2022 17:30
Kozara
3 : 0
Borac (M)
Mladost Farmaprom
Zalužani
3 : 0
Gomionica
Bronzani Majdan
14.05.2022 17:00
Mladost Farmaprom
3 : 0
Gomionica
Stevan Dukić
Rogolji
0 : 4
Kalemi
Trebovljani
14.05.2022 17:30
Stevan Dukić
0 : 4
Kalemi
Tamaris
Mrčevci
1 : 3
Župa
Milosavci
14.05.2022 17:30
Tamaris
1 : 3
Župa
Krbeti
Krbeti
4 : 2
Mladost
Trnjaci
14.05.2022 17:00
Krbeti
4 : 2
Mladost
Polet
Čović Polje
3 : 0
Budućnost Red Star
Vučilovac
14.05.2022 17:00
Polet
3 : 0
Budućnost Red Star
Modran
Modran
1 : 5
Ljeljenča
Ljeljenča
14.05.2022 17:00
Modran
1 : 5
Ljeljenča
Sloga United
Bijeljina
4 : 3
Zenit
Bijeljina
14.05.2022 17:00
Sloga United
4 : 3
Zenit
Lazarevica
Čengić
7 : 1
Nacional
Bijeljina
14.05.2022 17:00
Lazarevica
7 : 1
Nacional
Zvijezda
Gradačac
5 : 0
Jedinstvo
Bihać
14.05.2022 17:00
Zvijezda
5 : 0
Jedinstvo
Orašje
Orašje
4 : 1
Tomislav
Tomislavgrad
14.05.2022 17:00
Orašje
4 : 1
Tomislav
Igman
Konjic
3 : 0
Radnik
Hadžići
14.05.2022 17:00
Igman
3 : 0
Radnik
Rudar
Kakanj
3 : 1
TOŠK
Tešanj
14.05.2022 17:00
Rudar
3 : 1
TOŠK
Simm Bau
Kosova
0 : 1
Gradina
Srebrenik
14.05.2022 17:00
Simm Bau
0 : 1
Gradina
Budućnost
Banovići
2 : 1
Mladost
Doboj-Kakanj
14.05.2022 17:00
Budućnost
2 : 1
Mladost
Bratstvo
Gračanica
3 : 1
Goražde
Goražde
14.05.2022 17:00
Bratstvo
3 : 1
Goražde
Krajina
Cazin
3 : 2
Vlašić
Turbe
14.05.2022 17:00
Krajina
3 : 2
Vlašić
Podgrmeč
Sanski Most
2 : 1
Kiseljak
Kiseljak
14.05.2022 17:00
Podgrmeč
2 : 1
Kiseljak
NK Vitez
Vitez
0 : 2
Novi Travnik
Novi Travnik
14.05.2022 17:00
NK Vitez
0 : 2
Novi Travnik
Sloga
Bosanska Otoka
1 : 2
Iskra
Bugojno
14.05.2022 17:00
Sloga
1 : 2
Iskra
Vitez
Bužim
1 : 1
Krajišnik
Velika Kladuša
14.05.2022 17:00
Vitez
1 : 1
Krajišnik
Odžak 102
Odžak
0 : 0
Seona
Seona
14.05.2022 17:00
Odžak 102
0 : 0
Seona
Bosna (K)
Kalesija
4 : 0
Dinamo
Donja Mahala
14.05.2022 17:00
Bosna (K)
4 : 0
Dinamo
Slaven
Živinice
0 : 4
Radnički
Lukavac
14.05.2022 17:00
Slaven
0 : 4
Radnički
Krivaja
Zavidovići
4 : 2
Mošćanica
Sarajevo
14.05.2022 17:00
Krivaja
4 : 2
Mošćanica
Bosna
Visoko
5 : 1
Famos
Hrasnica
14.05.2022 17:00
Bosna
5 : 1
Famos
Bajer 99
Velagići
6 : 0
Željezničar
Bosanska Krupa
14.05.2022 17:00
Bajer 99
6 : 0
Željezničar
Borac
Izačić
1 : 0
Mladost
Vrnograč
14.05.2022 17:00
Borac
1 : 0
Mladost
Omladinac
Sanica
1 : 3
Bratstvo
Bosanska Krupa
14.05.2022 17:00
Omladinac
1 : 3
Bratstvo
Ključ
Ključ
4 : 3
Omladinac 75
Pokoj
14.05.2022 17:00
Ključ
4 : 3
Omladinac 75
Respekt
Sarajevo
5 : 2
Jedinstvo
Ljubnići
14.05.2022 13:30
Respekt
5 : 2
Jedinstvo
Iskra
Stolac
1 : 4
Cim
Cim
14.05.2022 17:00
Iskra
1 : 4
Cim
Krušik
Gornje Vukovije
2 : 1
Omazići 1937
Omazići
14.05.2022 17:00
Krušik
2 : 1
Omazići 1937
Radnik 018
Lipnica
1 : 5
Bijeljevac
Miljanovci
14.05.2022 17:30
Radnik 018
1 : 5
Bijeljevac
Mladost
Gornja Tuzla
3 : 2
Sapna
Sapna
14.05.2022 17:30
Mladost
3 : 2
Sapna
Spreča
Donji Rainci
3 : 2
Proleter
Slavinovići
14.05.2022 17:30
Spreča
3 : 2
Proleter
Oskova
Oskova
1 : 0
Vrana
Banovići Selo
14.05.2022 17:00
Oskova
1 : 0
Vrana
Stupari
Stupari
0 : 1
Omladinac RMU
Đurđevik
14.05.2022 17:00
Stupari
0 : 1
Omladinac RMU
Metalac
Gornji Milanovac
0 : 3
Mladost
Lučani
14.05.2022 19:00
Metalac
0 : 3
Mladost
Spartak ŽK
Subotica
2 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
14.05.2022 19:00
Spartak ŽK
2 : 1
Radnički 1923
Kolubara
Lazarevac
1 : 0
Proleter
Novi Sad
14.05.2022 17:00
Kolubara
1 : 0
Proleter
OFK Bačka
Bačka Palanka
0 : 1
Mačva
Šabac
14.05.2022 17:00
OFK Bačka
0 : 1
Mačva
RFK Grafičar
Beograd
3 : 1
Zlatibor
Čajetina
14.05.2022 17:00
RFK Grafičar
3 : 1
Zlatibor
Kabel
Novi Sad
1 : 1
Budućnost
Dobanovci
14.05.2022 17:00
Kabel
1 : 1
Budućnost
Rad
Beograd
3 : 0
Timok 1919
Zaječar
14.05.2022 17:00
Rad
3 : 0
Timok 1919
Budućnost
Podgorica
4 : 2
Sutjeska
Nikšić
14.05.2022 19:00
Budućnost
4 : 2
Sutjeska
Dečić
Tuzi
2 : 1
OFK Petrovac
Petrovac
14.05.2022 19:00
Dečić
2 : 1
OFK Petrovac
Iskra
Danilovgrad
1 : 0
Mornar
Bar
14.05.2022 19:00
Iskra
1 : 0
Mornar
Rudar
Pljevlja
1 : 1
Podgorica
Podgorica
14.05.2022 19:00
Rudar
1 : 1
Podgorica
Jezero
Plav
0 : 0
Zeta
Golubovci
14.05.2022 19:00
Jezero
0 : 0
Zeta
Espanyol
Barcelona
1 : 1
Valencia
Valencia
14.05.2022 18:30
Espanyol
1 : 1
Valencia
Borussia Dortmund
Dortmund
2 : 1
Hertha BSC
Berlin
14.05.2022 15:30
Borussia Dortmund
2 : 1
Hertha BSC
Wolfsburg
Wolfsburg
2 : 2
Bayern
München
14.05.2022 15:30
Wolfsburg
2 : 2
Bayern
Bayer 04 Leverkusen
Leverkusen
2 : 1
Freiburg
Freiburg im Breisgau
14.05.2022 15:30
Bayer 04 Leverkusen
2 : 1
Freiburg
Union Berlin
Berlin
3 : 2
Bochum
Bochum
14.05.2022 15:30
Union Berlin
3 : 2
Bochum
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
5 : 1
Hoffenheim
Sinsheim
14.05.2022 15:30
Borussia M'gladbach
5 : 1
Hoffenheim
Stuttgart
Stuttgart
2 : 1
Köln
Köln
14.05.2022 15:30
Stuttgart
2 : 1
Köln
Mainz 05
Mainz
2 : 2
Eintracht
Frankfurt am Main
14.05.2022 15:30
Mainz 05
2 : 2
Eintracht
Augsburg
Augsburg
2 : 1
Greuther Fürth
Fürth
14.05.2022 15:30
Augsburg
2 : 1
Greuther Fürth
Arminia
Bielefeld
1 : 1
RB Leipzig
Leipzig
14.05.2022 15:30
Arminia
1 : 1
RB Leipzig
Empoli
Empoli
1 : 1
Salernitana
Salerno
14.05.2022 15:00
Empoli
1 : 1
Salernitana
Hellas Verona
Verona
0 : 1
Torino
Torino
14.05.2022 18:00
Hellas Verona
0 : 1
Torino
Roma
Roma
1 : 1
Venezia
Venecia
14.05.2022 20:45
Roma
1 : 1
Venezia
Udinese
Udine
2 : 3
Spezia
La Spezia
14.05.2022 18:00
Udinese
2 : 3
Spezia
Bordeaux
Bordeaux
0 : 0
Lorient
Lorient
14.05.2022 21:00
Bordeaux
0 : 0
Lorient
Olympique Lyonnais
Lyon
3 : 2
Nantes
Nantes
14.05.2022 21:00
Olympique Lyonnais
3 : 2
Nantes
Metz
Longeville-lès-Metz
1 : 0
Angers
Angers
14.05.2022 21:00
Metz
1 : 0
Angers
Monaco
Monaco
4 : 2
Brest
Brest
14.05.2022 21:00
Monaco
4 : 2
Brest
Montpellier
Montpellier
0 : 4
PSG
Paris
14.05.2022 21:00
Montpellier
0 : 4
PSG
Nice
Nice
1 : 3
Lille
Villeneuve d'Ascq
14.05.2022 21:00
Nice
1 : 3
Lille
Rennes
Rennes
2 : 0
Olympique Marseille
Marseille
14.05.2022 21:00
Rennes
2 : 0
Olympique Marseille
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
1 : 2
Reims
Reims
14.05.2022 21:00
Saint-Étienne
1 : 2
Reims
Strasbourg
Strasbourg
1 : 0
Clermont
Clermont-Ferrand
14.05.2022 21:00
Strasbourg
1 : 0
Clermont
Troyes
Troyes
1 : 3
Lens
Lens
14.05.2022 21:00
Troyes
1 : 3
Lens
Krupa
Krupa na Vrbasu
2 : 4
Radnik (B)
Bijeljina
14.05.2022 15:00
Krupa
2 : 4
Radnik (B)
Sloboda
Tuzla
1 : 2
Široki Brijeg
Široki Brijeg
14.05.2022 15:30
Sloboda
1 : 2
Široki Brijeg
Igman
Ilidža
3 : 0
Novi Grad
Sarajevo
14.05.2022 12:30
Igman
3 : 0
Novi Grad
Sarajevo
Sarajevo
4 : 0
Baton
Sarajevo
14.05.2022 12:30
Sarajevo
4 : 0
Baton
Čelik
Zenica
3 : 0
TOŠK
Tešanj
14.05.2022 12:30
Čelik
3 : 0
TOŠK
Neum
Neum
1 : 6
Igman
Konjic
14.05.2022 12:30
Neum
1 : 6
Igman
Grude
Grude
1 : 3
Posušje
Posušje
14.05.2022 10:00
Grude
1 : 3
Posušje
Klis
Buturović polje
1 : 6
Velež
Mostar
14.05.2022 12:30
Klis
1 : 6
Velež
Troglav 1918
Livno
0 : 0
Stolac
Stolac
14.05.2022 13:00
Troglav 1918
0 : 0
Stolac
Čapljina
Čapljina
1 : 4
Branitelj
Rodoč-Jasenica
14.05.2022 12:30
Čapljina
1 : 4
Branitelj
Zeta
Golubovci
2 : 3
Budućnost
Padgorica
14.05.2022 17:30
Zeta
2 : 3
Budućnost
Mornar
Bar
2 : 1
Jezero
Plav
14.05.2022 17:30
Mornar
2 : 1
Jezero
Bokelj
Kotor
3 : 0
Titograd
Podgorica
14.05.2022 17:30
Bokelj
3 : 0
Titograd
Zrinjski
Mostar
2 : 1
Sarajevo
Sarajevo
14.05.2022 15:00
Zrinjski
2 : 1
Sarajevo
Borac
Banja Luka
3 : 2
Željezničar
Sarajevo
14.05.2022 16:30
Borac
3 : 2
Željezničar
Rudar Prijedor
Prijedor
3 : 0
Leotar
Trebinje
14.05.2022 11:30
Rudar Prijedor
3 : 0
Leotar
Posušje
Posušje
1 : 2
Sloboda
Tuzla
14.05.2022 12:30
Posušje
1 : 2
Sloboda
Igman
Ilidža
3 : 0
Novi Grad
Sarajevo
14.05.2022 10:00
Igman
3 : 0
Novi Grad
Mladost
Doboj-Kakanj
2 : 1
Ilijaš
Ilijaš
14.05.2022 10:00
Mladost
2 : 1
Ilijaš
Sarajevo
Sarajevo
6 : 1
Baton
Sarajevo
14.05.2022 10:00
Sarajevo
6 : 1
Baton
Stupčanica
Olovo
2 : 1
Radnik
Hadžići
14.05.2022 10:00
Stupčanica
2 : 1
Radnik
Čelik
Zenica
8 : 1
TOŠK
Tešanj
14.05.2022 10:00
Čelik
8 : 1
TOŠK
Neum
Neum
2 : 1
Igman
Konjic
14.05.2022 10:00
Neum
2 : 1
Igman
Klis
Buturović polje
0 : 2
Velež
Mostar
14.05.2022 10:00
Klis
0 : 2
Velež
Troglav 1918
Livno
4 : 0
Stolac
Stolac
14.05.2022 11:00
Troglav 1918
4 : 0
Stolac
Čapljina
Čapljina
1 : 1
Branitelj
Rodoč-Jasenica
14.05.2022 10:00
Čapljina
1 : 1
Branitelj
Rasavci
Rasavci
14.05.2022
11:00
Radnik Urije
Prijedor
14.05.2022 11:00
Rasavci
:
Radnik Urije
Plamen
Donje Vodičevo
5 : 4
Partizan
Kostajnica
14.05.2022 11:00
Plamen
5 : 4
Partizan
OFK Brdo
Hambarine
3 : 2
Bratstvo
Kozarac
14.05.2022 10:00
OFK Brdo
3 : 2
Bratstvo
Čelinac
Čelinac
0 : 2
Željezničar Sport Team
Banja Luka
14.05.2022 13:30
Čelinac
0 : 2
Željezničar Sport Team
Omladinac
Banja Luka
0 : 0
BSK
Banja Luka
14.05.2022 10:30
Omladinac
0 : 0
BSK
Hajduk
Kožuhe
3 : 0
Željezničar
Doboj
14.05.2022 10:00
Hajduk
3 : 0
Željezničar
Trebava
Osječani
3 : 1
Naša krila
Kostajnica
14.05.2022 10:00
Trebava
3 : 1
Naša krila
Vučijak
Majevica
0 : 2
Rudanka
Rudanka
14.05.2022 10:00
Vučijak
0 : 2
Rudanka
Jedinstvo
Brodac
1 : 1
Sloga
Gornje Crnjelovo
14.05.2022 17:00
Jedinstvo
1 : 1
Sloga
Brekovica 78
Brekovica
4 : 1
Vitez
Bužim
14.05.2022 13:30
Brekovica 78
4 : 1
Vitez
Rama
Rama-Prozor
4 : 0
Turbina
Jablanica
14.05.2022 17:00
Rama
4 : 0
Turbina
Proleter
Slavinovići
3 : 0
Jedinstvo
Lukavica
14.05.2022 10:00
Proleter
3 : 0
Jedinstvo
Betaclub Tango
Lukavac
3 : 0
Memići
Memići
14.05.2022 10:00
Betaclub Tango
3 : 0
Memići
Eurogol
Živinice
2 : 0
Tuzla
Tuzla
14.05.2022 17:00
Eurogol
2 : 0
Tuzla
Glasinac 1936
Sokolac
3 : 1
Baton
Sarajevo
14.05.2022 11:30
Glasinac 1936
3 : 1
Baton
Omladinac
Doglodi
1 : 4
Romanija
Pale
14.05.2022 11:00
Omladinac
1 : 4
Romanija
Željezničar
Sarajevo
1 : 0
Young Boys
Sarajevo
14.05.2022 09:00
Željezničar
1 : 0
Young Boys
Miske - Akademija
Sarajevo
0 : 1
Mlade Nade
Sarajevo
14.05.2022 16:00
Miske - Akademija
0 : 1
Mlade Nade
Podgorica
Podgorica
3 : 2
OFK Titograd
Podgorica
14.05.2022 18:00
Podgorica
3 : 2
OFK Titograd
Zrinjski
Mostar
3 : 0
Sarajevo
Sarajevo
14.05.2022 13:00
Zrinjski
3 : 0
Sarajevo
Borac
Banja Luka
1 : 0
Željezničar
Sarajevo
14.05.2022 14:30
Borac
1 : 0
Željezničar
Rudar Prijedor
Prijedor
0 : 0
Leotar
Trebinje
14.05.2022 09:30
Rudar Prijedor
0 : 0
Leotar
Posušje
Posušje
1 : 1
Sloboda
Tuzla
14.05.2022 11:00
Posušje
1 : 1
Sloboda
Borac (BL)
Banja Luka
0 : 6
Željezničar Sport Team
Banja Luka
14.05.2022 10:30
Borac (BL)
0 : 6
Željezničar Sport Team
Proleter
Teslić
1 : 6
Modriča Alfa
Modriča
14.05.2022 10:00
Proleter
1 : 6
Modriča Alfa
Krupa
Krupa na Vrbasu
4 : 0
Ljubić
Prnjavor
14.05.2022 10:00
Krupa
4 : 0
Ljubić
OFK Spartak 2013
Banja Luka
5 : 0
Mineral
Banja Vrućica
14.05.2022 10:00
OFK Spartak 2013
5 : 0
Mineral
Željezničar
Doboj
0 : 1
Borac (Š)
Šamac
14.05.2022 10:00
Željezničar
0 : 1
Borac (Š)
Radnik Urije
Prijedor
0 : 3
Kozara
Gradiška
14.05.2022 10:00
Radnik Urije
0 : 3
Kozara
Polet 1926
Brod
2 : 3
Sloga
Doboj
14.05.2022 10:00
Polet 1926
2 : 3
Sloga
Zenit
Bijeljina
8 : 1
Radnik
Bijeljina
14.05.2022 09:30
Zenit
8 : 1
Radnik
Lokomotiva
Brčko
3 : 2
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
14.05.2022 10:00
Lokomotiva
3 : 2
Zvijezda 09
Sloboda
Donji Zagoni
1 : 3
Mladost
Bogutovo selo
14.05.2022 10:00
Sloboda
1 : 3
Mladost
Ilićka 01
Brčko
3 : 0
Jedinstvo
Brčko
14.05.2022 10:00
Ilićka 01
3 : 0
Jedinstvo
Sloboda
Novi Grad
5 : 0
Omladinac
Draksenić
14.05.2022 11:00
Sloboda
5 : 0
Omladinac
13 Skojevki
Grbavci
3 : 2
Sloga
Srbac
14.05.2022 10:00
13 Skojevki
3 : 2
Sloga
Naprijed
Banja Luka
2 : 1
Gorica
Šipovo
14.05.2022 10:00
Naprijed
2 : 1
Gorica
Čelinac
Čelinac
0 : 3
Željezničar Sport team
Banja Luka
14.05.2022 12:00
Čelinac
0 : 3
Željezničar Sport team
Sloboda
Mrkonjić Grad
12 : 2
Mladost Farmaprom
Zalužani
14.05.2022 11:00
Sloboda
12 : 2
Mladost Farmaprom
Vrbas
Banja Luka
1 : 1
Mladost
Kotor Varoš
14.05.2022 09:30
Vrbas
1 : 1
Mladost
Džaja
Banja Luka
1 : 1
OFK Spartak 2013
Banja Luka
14.05.2022 13:00
Džaja
1 : 1
OFK Spartak 2013
Omladinac
Banja Luka
1 : 0
BSK
Banja Luka
14.05.2022 09:00
Omladinac
1 : 0
BSK
Janja 2009
Janja
1 : 8
Partizan
Donja Trnova
14.05.2022 10:00
Janja 2009
1 : 8
Partizan
Jedinstvo
Brodac
2 : 2
Sloga
Gornje Crnjelovo
14.05.2022 16:00
Jedinstvo
2 : 2
Sloga
Lokanj
Lokanj
0 : 4
Young Boys 2018
Jardan
14.05.2022 10:00
Lokanj
0 : 4
Young Boys 2018
Birač
Derventa
0 : 12
Milići
Milići
14.05.2022 10:00
Birač
0 : 12
Milići
Rudar
Kamengrad
2 : 1
Ključ
Ključ
14.05.2022 11:30
Rudar
2 : 1
Ključ
OFK Bihać
Bihać
14 : 0
Brekovica 78
Brekovica
14.05.2022 11:30
OFK Bihać
14 : 0
Brekovica 78
Olimpija
Tržac
0 : 10
Mladost (P)
Polje - Cazin
14.05.2022 11:30
Olimpija
0 : 10
Mladost (P)
Mladost (V)
Vrnograč
0 : 4
Radnički
Ćoralić
14.05.2022 11:30
Mladost (V)
0 : 4
Radnički
Čelik
Zenica
3 : 0
Sporting
Zenica
14.05.2022 11:30
Čelik
3 : 0
Sporting
Stupčanica
Olovo
3 : 0
Borac - Tetovo
Tetovo - Zenica
14.05.2022 11:30
Stupčanica
3 : 0
Borac - Tetovo
Borac
Jelah
9 : 1
Moševac
Moševac
14.05.2022 11:30
Borac
9 : 1
Moševac
Krivaja
Zavidovići
11 : 0
Nemila
Nemila
14.05.2022 11:30
Krivaja
11 : 0
Nemila
Simm Bau
Kosova
0 : 3
Natron
Maglaj
14.05.2022 11:30
Simm Bau
0 : 3
Natron
Radnik
Hadžići
2 : 1
Novi Grad
Sarajevo
14.05.2022 10:00
Radnik
2 : 1
Novi Grad
Miske - Akademija
Sarajevo
3 : 0
Baton
Sarajevo
14.05.2022 14:00
Miske - Akademija
3 : 0
Baton
FA Akademica
Sarajevo
0 : 6
Željezničar
Sarajevo
14.05.2022 10:30
FA Akademica
0 : 6
Željezničar
Sokolac
Sokolac
4 : 0
AF Devetka
Sarajevo
14.05.2022 15:00
Sokolac
4 : 0
AF Devetka
UNIS
Vogošča
4 : 0
Soccer
Sarajevo
14.05.2022 10:00
UNIS
4 : 0
Soccer
FA Akademica
Sarajevo
2 : 1
Famos (H)
Hrasnica
14.05.2022 09:00
FA Akademica
2 : 1
Famos (H)
Šampion
Ilidža
0 : 2
SAŠK Napredak
Sarajevo
14.05.2022 16:30
Šampion
0 : 2
SAŠK Napredak
Branitelj
Rodoč/Jasenica
1 : 2
Neum
Neum
14.05.2022 11:30
Branitelj
1 : 2
Neum
Međugorje
Međugorje
0 : 4
Cim
Mostar
14.05.2022 11:00
Međugorje
0 : 4
Cim
Bjelopoljac
Bijelo Polje - Mostar
3 : 4
Klis
Buturović polje
14.05.2022 11:30
Bjelopoljac
3 : 4
Klis
Di - Five
Doboj - Istok
6 : 0
Orašje
Orašje
14.05.2022 11:00
Di - Five
6 : 0
Orašje
Radnički
Lukavac
1 : 1
Gradina
Srebrenik
14.05.2022 11:00
Radnički
1 : 1
Gradina
Betaclub Tango
Lukavac
3 : 2
Eurofudbal
Stjepan Polje
14.05.2022 11:00
Betaclub Tango
3 : 2
Eurofudbal
Eurogol
Živinice
0 : 1
Asscheim
Živinice - Kovači
14.05.2022 11:00
Eurogol
0 : 1
Asscheim
Gornji Rahić
Gornji Rahić
0 : 5
Proleter
Slavinovići
14.05.2022 11:00
Gornji Rahić
0 : 5
Proleter
Slaven
Živinice
1 : 4
Tuzla City
Simin Han -Tuzla
14.05.2022 11:00
Slaven
1 : 4
Tuzla City
Bambi
Tuzla
0 : 3
Colibri
Husino
14.05.2022 11:00
Bambi
0 : 3
Colibri
Sloboda
Tuzla
0 : 4
Budućnost
Banovići
14.05.2022 11:00
Sloboda
0 : 4
Budućnost
Borac (BL)
Banja Luka
3 : 0
Željezničar Sport Team
Banja Luka
14.05.2022 09:00
Borac (BL)
3 : 0
Željezničar Sport Team
Proleter
Teslić
1 : 2
Modriča Alfa
Modriča
14.05.2022 12:00
Proleter
1 : 2
Modriča Alfa
Krupa
Krupa na Vrbasu
8 : 1
Ljubić
Prnjavor
14.05.2022 12:00
Krupa
8 : 1
Ljubić
Spartak 2013
Banja Luka
5 : 2
Mineral ZTC
Banja Vrućica
14.05.2022 12:00
Spartak 2013
5 : 2
Mineral ZTC
Željezničar
Doboj
4 : 0
Borac (Š)
Šamac
14.05.2022 12:00
Željezničar
4 : 0
Borac (Š)
Rudar Prijedor
Prijedor
0 : 0
Kozara
Gradiška
14.05.2022 12:00
Rudar Prijedor
0 : 0
Kozara
Polet 1926
Brod
0 : 2
Sloga
Doboj
14.05.2022 12:00
Polet 1926
0 : 2
Sloga
Borac
Kozarska Dubica
1 : 0
Partizan
Kostajnica
14.05.2022 11:00
Borac
1 : 0
Partizan
Rudar Prijedor
Prijedor
0 : 3
Gomjenica
Prijedor
14.05.2022 13:00
Rudar Prijedor
0 : 3
Gomjenica
Rudar
Kamengrad
0 : 3
Ključ
Ključ
14.05.2022 10:00
Rudar
0 : 3
Ključ
Bihać
Bihać
11 : 1
Omladinac
Sanica
14.05.2022 10:00
Bihać
11 : 1
Omladinac
Mladost (V)
Vrnograč
0 : 11
Radnički
Ćoralići
14.05.2022 10:00
Mladost (V)
0 : 11
Radnički
Jezerski
Jezerski
4 : 1
Vitez
Bužim
14.05.2022 10:00
Jezerski
4 : 1
Vitez
Krajina
Cazin
3 : 0
Bratstvo
Bosanska Krupa
14.05.2022 10:00
Krajina
3 : 0
Bratstvo
Čelik
Zenica
0 : 2
Sporting
Zenica
14.05.2022 10:00
Čelik
0 : 2
Sporting
Borac
Jelah
7 : 1
Moševac
Moševac
14.05.2022 10:00
Borac
7 : 1
Moševac
Krivaja
Zavidovići
2 : 0
Nemila
Nemila
14.05.2022 10:00
Krivaja
2 : 0
Nemila
Simm Bau
Kosova
1 : 0
Natron
Maglaj
14.05.2022 10:00
Simm Bau
1 : 0
Natron
Glasinac 1936
Ilidža
0 : 1
Radnik
Hadžići
14.05.2022 10:00
Glasinac 1936
0 : 1
Radnik
Sarajevo
Sarajevo
6 : 1
Olimp
Pale
14.05.2022 13:00
Sarajevo
6 : 1
Olimp
Bambinosi
Sarajevo
0 : 2
Željezničar
Sarajevo
14.05.2022 11:00
Bambinosi
0 : 2
Željezničar
Sokolac
Sokolac
0 : 6
Novi Grad
Sarajevo
14.05.2022 13:30
Sokolac
0 : 6
Novi Grad
Miske - Akademija
Sarajevo
1 : 1
Sparta
Sarajevo
14.05.2022 12:00
Miske - Akademija
1 : 1
Sparta
Igman
Ilidža
0 : 3
Betaclub
Doglodi
14.05.2022 08:00
Igman
0 : 3
Betaclub
Sparta
Sarajevo
4 : 1
F.A. Academica
Sarajevo
14.05.2022 16:00
Sparta
4 : 1
F.A. Academica
S.A. Ilijaš
ilijaš
0 : 1
Famos
Vojkovići
14.05.2022 16:00
S.A. Ilijaš
0 : 1
Famos
Di - Five
Doboj - Istok
0 : 5
Orašje
Orašje
14.05.2022 10:00
Di - Five
0 : 5
Orašje
Radnički
Lukavac
0 : 2
Gradina
Srebrenik
14.05.2022 10:00
Radnički
0 : 2
Gradina
Betaclub Tango
Lukavac
4 : 1
Eurofudbal
Stjepan Polje
14.05.2022 10:00
Betaclub Tango
4 : 1
Eurofudbal
Eurogol
Živinice
1 : 0
Asscheim
Živinice - Kovači
14.05.2022 10:00
Eurogol
1 : 0
Asscheim
Gornji Rahić
Gornji Rahić
0 : 8
Proleter
Slavinovići
14.05.2022 10:00
Gornji Rahić
0 : 8
Proleter
Slaven
Živinice
0 : 13
Tuzla City
Simin Han
14.05.2022 10:00
Slaven
0 : 13
Tuzla City
Bambi
Tuzla
3 : 0
Colibri
Husino
14.05.2022 10:00
Bambi
3 : 0
Colibri
Sloboda
Tuzla
0 : 2
Budućnost
Banovići
14.05.2022 10:00
Sloboda
0 : 2
Budućnost
Prijedor
Prijedor
2 : 4
Borac (BL)
Banja Luka
14.05.2022 10:00
Prijedor
2 : 4
Borac (BL)
Libero
Goražde
7 : 0
Mladost
Nević Polje
14.05.2022 17:00
Libero
7 : 0
Mladost
ŽNK Sloboda
Tuzla
3 : 0
Sana 2014
Sanski Most
14.05.2022 15:00
ŽNK Sloboda
3 : 0
Sana 2014
Emina
Mostar
4 : 1
Lokomotiva
Brčko
14.05.2022 14:00
Emina
4 : 1
Lokomotiva

Futsal

Studentski dom
Podgorica
3 : 5
Titograd
Podgorica
14.05.2022 16:00
Studentski dom
3 : 5
Titograd
Cattaro 2019
Kotor
13 : 10
Zora
Spuž
14.05.2022 16:00
Cattaro 2019
13 : 10
Zora
Onogošt
Nikšić
2 : 3
Gorštak
Kolašin
14.05.2022 16:00
Onogošt
2 : 3
Gorštak
Bajo Pivljanin
Plužine
5 : 2
Brskovo
Mojkovac
14.05.2022 16:00
Bajo Pivljanin
5 : 2
Brskovo
Pruška
Bijelo Polje
9 : 7
Mirabile Moda
Podgorica
14.05.2022 16:00
Pruška
9 : 7
Mirabile Moda
Dolcinium
Ulcinj
1 : 3
Ulcinj
Ulcinj
14.05.2022 16:00
Dolcinium
1 : 3
Ulcinj

Košarka

Igokea
Aleksandrovac
88 : 72
Široki
Široki Brijeg
14.05.2022 19:00
Igokea
88 : 72
Široki
Spars Realway
Sarajevo
66 : 71
Leotar
Trebinje
14.05.2022 17:00
Spars Realway
66 : 71
Leotar

Odbojka

Modriča - Novoprom
Modriča
3 : 0
Drina
Zvornik
14.05.2022 16:00
Modriča - Novoprom
3 : 0
Drina

Rukomet

Krivaja
Zavidovići
28 : 34
Izviđač CO
Ljubuški
14.05.2022 18:00
Krivaja
28 : 34
Izviđač CO
Vogošća
Vogošća
26 : 27
Bosna Eko Energija (V)
Visoko
14.05.2022 18:00
Vogošća
26 : 27
Bosna Eko Energija (V)
Sloga (GV/U)
Gornji Vakuf-Uskoplje
42 : 33
Maglaj
Maglaj
14.05.2022 18:00
Sloga (GV/U)
42 : 33
Maglaj
Borac M:TEL
Banja Luka
24 : 26
Gračanica
Gračanica
14.05.2022 18:00
Borac M:TEL
24 : 26
Gračanica
Leotar
Trebinje
29 : 19
Konjuh
Živinice
14.05.2022 18:00
Leotar
29 : 19
Konjuh
Iskra
Bugojna
24 : 23
Sloboda
Tuzla
14.05.2022 18:00
Iskra
24 : 23
Sloboda
Bosna (S)
Sarajevo
27 : 35
Gradačac
Gradačac
14.05.2022 18:00
Bosna (S)
27 : 35
Gradačac
Jedinstvo 2015
Brčko
26 : 31
Drina
Zvornik
14.05.2022 00:00
Jedinstvo 2015
26 : 31
Drina
Mladost
Banja Luka
35 : 25
Slavija
Istočno Sarajevo
14.05.2022 00:00
Mladost
35 : 25
Slavija
Kozara (G)
Gradiška
27 : 26
Derventa
Derventa
14.05.2022
Kozara (G)
27 : 26
Derventa
Hercegovina
Nevesinje
30 : 24
ORK Borac
Banja Luka
14.05.2022 00:00
Hercegovina
30 : 24
ORK Borac
Bijeljina
Bijeljina
35 : 33
Višegrad
Višegrad
14.05.2022
Bijeljina
35 : 33
Višegrad
Srbac
Srbac
44 : 32
Sloga (P)
Prnjavor
14.05.2022 20:00
Srbac
44 : 32
Sloga (P)
Međugorje
Međugorje
23 : 23
Rvacka
Livno
14.05.2022 19:00
Međugorje
23 : 23
Rvacka
Respect
Sarajevo
24 : 42
Goražde
Goražde
14.05.2022 15:00
Respect
24 : 42
Goražde
Radnički
Goražde
39 : 35
Bosna 2
Visoko
14.05.2022 20:00
Radnički
39 : 35
Bosna 2
Čapljina
Čapljina
39 : 19
Sloga 2
Gornji Vakuf-Uskoplje
14.05.2022 17:00
Čapljina
39 : 19
Sloga 2
Jajce
Jajce
29 : 34
Kakanj
Kakanj
14.05.2022 18:00
Jajce
29 : 34
Kakanj
Sana 7
Sanski Most
20 : 35
Čelik Junior
Zenica
14.05.2022 19:00
Sana 7
20 : 35
Čelik Junior
Žepče
Žepče
48 : 27
Travnik
Travnik
14.05.2022 19:00
Žepče
48 : 27
Travnik
Čelik
Zenica
34 : 28
Gračanica 2
Gračanica
14.05.2022 18:00
Čelik
34 : 28
Gračanica 2
Jedinstvo
Brčko
32 : 27
Krivaja
Zavidovići
14.05.2022 15:30
Jedinstvo
32 : 27
Krivaja
Izviđač CO
Ljubuški
19 : 16
Zrinjski
Mostar
14.05.2022 17:00
Izviđač CO
19 : 16
Zrinjski
Hadžići
Hadžići
30 : 21
Borac
Banjaluka
14.05.2022 20:00
Hadžići
30 : 21
Borac
Goražde
Goražde
37 : 25
Živinice
Živinice
14.05.2022 17:00
Goražde
37 : 25
Živinice
Jedinstvo
Tuzla
32 : 22
Bosna
Tešanj
14.05.2022 18:00
Jedinstvo
32 : 22
Bosna
Berane 1949
Berane
34 : 28
Partizan 1949
Tivat
14.05.2022 18:00
Berane 1949
34 : 28
Partizan 1949
Jedinstvo
Bijelo Polje
22 : 29
Lovćen
Cetinje
14.05.2022 18:00
Jedinstvo
22 : 29
Lovćen
Budvanska rivijera
Budva
40 : 27
Mornar 7
Bar
14.05.2022 18:00
Budvanska rivijera
40 : 27
Mornar 7
Danilovgrad
Danilovgrad
31 : 38
Budućnost
Podgorica
14.05.2022 18:00
Danilovgrad
31 : 38
Budućnost
Berane 1949
Berane
33 : 22
Partizan 1949
Tivat
14.05.2022 16:00
Berane 1949
33 : 22
Partizan 1949