XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 344 utakmica za dan
Nedelja, 15 Maj 2022


Fudbal

Sloboda
Tuzla
2 : 1
Borac
Banja Luka
15.05.2022 15:00
Sloboda
2 : 1
Borac
Posušje
Posušje
2 : 2
Zrinjski
Mostar
15.05.2022 17:00
Posušje
2 : 2
Zrinjski
Brdo
Hambarine
6 : 1
Željezničar
Doboj
15.05.2022 17:00
Brdo
6 : 1
Željezničar
Gorica
Šipovo
2 : 1
Čelinac
Čelinac
15.05.2022 17:00
Gorica
2 : 1
Čelinac
Proleter
Teslić
1 : 2
BSK
Banja Luka
15.05.2022 17:00
Proleter
1 : 2
BSK
Vlasenica
Vlasenica
2 : 1
Jedinstvo (Br)
Brodac
15.05.2022 17:00
Vlasenica
2 : 1
Jedinstvo (Br)
Romanija
Pale
1 : 3
Sloga
Gornje Crnjelovo
15.05.2022 17:00
Romanija
1 : 3
Sloga
Glasinac 1936
Sokolac
2 : 1
Drina HE
Višegrad
15.05.2022 17:00
Glasinac 1936
2 : 1
Drina HE
Mladost
Kotor Varoš
4 : 0
Lauš
Banja Luka
15.05.2022 17:00
Mladost
4 : 0
Lauš
Sloga
Saničani(Rakelići)
2 : 2
FSA
Prijedor
15.05.2022 17:00
Sloga
2 : 2
FSA
13 Skojevki
Grbavci
0 : 0
Bratstvo
Kozarac
15.05.2022 17:00
13 Skojevki
0 : 0
Bratstvo
Rekreativo
Banja Luka
3 : 9
Lijevče
Nova Topola
15.05.2022 17:00
Rekreativo
3 : 9
Lijevče
Krajina
Banja Luka
2 : 1
Plamen
Donje Vodičevo
15.05.2022 17:00
Krajina
2 : 1
Plamen
Naprijed
Banja Luka
1 : 1
Crni vrh
Jaružani
15.05.2022 17:00
Naprijed
1 : 1
Crni vrh
Slaven
Dobrljin
3 : 2
Svodna
Svodna
15.05.2022 17:00
Slaven
3 : 2
Svodna
Zvijezda
Kakmuž
5 : 2
Borac
B.Lužani
15.05.2022 17:00
Zvijezda
5 : 2
Borac
Sloga (J)
Jakeš
2 : 4
Skugrić
Skugrić
15.05.2022 17:00
Sloga (J)
2 : 4
Skugrić
Vučijak
Majevac
1 : 2
Rudanka
Rudanka
15.05.2022 17:00
Vučijak
1 : 2
Rudanka
Naša krila
Kostajnica
4 : 1
Mineral
Banja Vrućica
15.05.2022 17:00
Naša krila
4 : 1
Mineral
Crvena zvijezda
Obudovac
4 : 1
Vranjak
Vranjak
15.05.2022 17:00
Crvena zvijezda
4 : 1
Vranjak
Ozren
Petrovo
6 : 0
Sloga (DP)
Dugo Polje
15.05.2022 17:00
Ozren
6 : 0
Sloga (DP)
Omladinac
Potočari
7 : 0
Mladost (VO)
Velika Obarska
15.05.2022 17:30
Omladinac
7 : 0
Mladost (VO)
Partizan
Donja Trnova
2 : 3
Zadrugar
Donje Crnjelovo
15.05.2022 17:30
Partizan
2 : 3
Zadrugar
Trnovica
Trnovica
0 : 1
Jedinstvo
Roćević
15.05.2022 17:30
Trnovica
0 : 1
Jedinstvo
Lokanj
Lokanj
1 : 0
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
15.05.2022 17:30
Lokanj
1 : 0
Mladost (BS)
Ravan
Međeđa
1 : 5
Kozara
Donji Orlovci
15.05.2022 17:00
Ravan
1 : 5
Kozara
Berek 1975
Prijedor
3 : 2
Knežopoljac
Knežica
15.05.2022 17:00
Berek 1975
3 : 2
Knežopoljac
Ljubija
Ljubija
6 : 0
Mrakovica
Kozaruša
15.05.2022 17:00
Ljubija
6 : 0
Mrakovica
Podgrmeč
Oštra Luka
2 : 14
Gomjenica
Prijedor
15.05.2022 17:00
Podgrmeč
2 : 14
Gomjenica
Rasavci
Rasavci
3 : 4
Brzi
Busnovi
15.05.2022 17:00
Rasavci
3 : 4
Brzi
Mladi Krajišnik
Kukulje
7 : 2
Biseri
Čatrnja
15.05.2022 17:30
Mladi Krajišnik
7 : 2
Biseri
Omladinac
Brestovčina
1 : 2
Polet
Elezagići
15.05.2022 17:30
Omladinac
1 : 2
Polet
Laminci
Laminci
4 : 1
Sloboda
Donji Podgradci
15.05.2022 17:30
Laminci
4 : 1
Sloboda
Obradovac
Gradiška
2 : 0
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
15.05.2022 17:30
Obradovac
2 : 0
Sloga DIPO
Borac (Š)
Šibovska
3 : 2
Torpedo
Cerovljani
15.05.2022 17:30
Borac (Š)
3 : 2
Torpedo
Bratstvo
Kozinci
0 : 3
Potkozarje
Aleksandrovac
15.05.2022 17:30
Bratstvo
0 : 3
Potkozarje
Omladinac
Banja Luka
0 : 9
OFK Spartak 2013
Banja Luka
15.05.2022 17:00
Omladinac
0 : 9
OFK Spartak 2013
Šnjegotina
Velika Šnjegotina
4 : 2
Vrbas
Banja Luka
15.05.2022 17:00
Šnjegotina
4 : 2
Vrbas
Budućnost
Banja Luka
4 : 1
OFK Banja Luka
Banja Luka
15.05.2022 17:00
Budućnost
4 : 1
OFK Banja Luka
Karanovac
Karanovac
5 : 1
Sloboda
Piskavica
15.05.2022 11:00
Karanovac
5 : 1
Sloboda
Sloga Nektar
Potkozarje
3 : 0
Borac
Drvar
15.05.2022 17:00
Sloga Nektar
3 : 0
Borac
Rudar
Stanari
2 : 0
Borac (O)
Osinja
15.05.2022 17:00
Rudar
2 : 0
Borac (O)
Zadrugar
Sijekovac
1 : 1
Polet
Podnovlje
15.05.2022 17:00
Zadrugar
1 : 1
Polet
Borac (K)
Kotorsko
1 : 2
BSK
Bušletić
15.05.2022 17:00
Borac (K)
1 : 2
BSK
Sloboda
Grabovica
0 : 2
OFK Pridjel
Pridjel Donji
15.05.2022 17:00
Sloboda
0 : 2
OFK Pridjel
Liješće
Liješće
3 : 1
Zborište
Zborište
15.05.2022 17:00
Liješće
3 : 1
Zborište
Sloga 73
Ždreban
1 : 4
Bratstvo
Donja Dubica
15.05.2022 17:00
Sloga 73
1 : 4
Bratstvo
Dobor
Modriča
1 : 3
Crkvina
Crkvina
15.05.2022 17:00
Dobor
1 : 3
Crkvina
Mladost
Srpska Tišina
3 : 3
Zadrugar
Tarevci
15.05.2022 17:00
Mladost
3 : 3
Zadrugar
Posavina
Miloševac
2 : 2
Trebavac
Vranjak
15.05.2022 11:00
Posavina
2 : 2
Trebavac
Kladari Gornji
Kladari Gornji
4 : 1
Partizan
Koprivna
15.05.2022 17:00
Kladari Gornji
4 : 1
Partizan
Pelagićevo 21
Pelagićevo
2 : 6
Omladinac
Modriča
15.05.2022 17:00
Pelagićevo 21
2 : 6
Omladinac
Crvena zvijezda
Gajevi
1 : 8
Višnjik
Modriča
15.05.2022 17:00
Crvena zvijezda
1 : 8
Višnjik
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
2 : 2
Obilić
Krepšić
15.05.2022 17:00
Bobetino Brdo
2 : 2
Obilić
Crvena zvijezda
Donji Žabar
1 : 2
Grčica
Brčko
15.05.2022 17:00
Crvena zvijezda
1 : 2
Grčica
Gredice
Gredice
3 : 0
Mladost 2003
Popovo Polje
15.05.2022 17:00
Gredice
3 : 0
Mladost 2003
Jedinstvo
Koretaši
1 : 6
Mladost (S)
Sandići
15.05.2022 17:00
Jedinstvo
1 : 6
Mladost (S)
Jugović
Gredice
1 : 2
Mladost (L)
Lončari
15.05.2022 17:00
Jugović
1 : 2
Mladost (L)
Majevica
Lopare
3 : 2
Strijelac
Tutnjevac
15.05.2022 17:00
Majevica
3 : 2
Strijelac
Drina (A)
Amajlije
3 : 3
Drina (B)
Batar
15.05.2022 17:00
Drina (A)
3 : 3
Drina (B)
Novo doba
Čardačine
2 : 5
Ljeskovac
Ljeskovac
15.05.2022 17:00
Novo doba
2 : 5
Ljeskovac
Kolektiv
Međaši
3 : 2
Obarska
Velika Obarska
15.05.2022 17:00
Kolektiv
3 : 2
Obarska
Balatun
Balatun
1 : 0
Jedinstvo
Suvo Polje
15.05.2022 17:00
Balatun
1 : 0
Jedinstvo
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
2 : 2
Panteri
Zagoni
15.05.2022 17:00
OFK Magnojević
2 : 2
Panteri
Priboj
Priboj
1 : 8
Semberija
Popovi
15.05.2022 17:00
Priboj
1 : 8
Semberija
Jasenica
Jasenica
0 : 0
Borac
Osmaci
15.05.2022 17:00
Jasenica
0 : 0
Borac
Branjevo
Branjevo
3 : 2
Pecka
Roćević
15.05.2022 17:00
Branjevo
3 : 2
Pecka
Polet
Kravica
3 : 1
Jardan
Jardan
15.05.2022 17:00
Polet
3 : 1
Jardan
Radnički
Karakaj
0 : 2
Budućnost
Skelani
15.05.2022 17:00
Radnički
0 : 2
Budućnost
Jadar
Nova Kasaba
0 : 0
Čelopek
Čelopek
15.05.2022 17:00
Jadar
0 : 0
Čelopek
Radnik Urije
Prijedor
4 : 1
7. Republika
Svodna
15.05.2022 17:00
Radnik Urije
4 : 1
7. Republika
Rudar
Blagaj
1 : 3
Kiseljak
Koprivna
15.05.2022 17:00
Rudar
1 : 3
Kiseljak
Partizan
Kostajnica
0 : 3
Moštanica
Božići
15.05.2022 17:00
Partizan
0 : 3
Moštanica
Bratstvo
Orahova
6 : 1
Romanovci
Romanovci
15.05.2022 17:30
Bratstvo
6 : 1
Romanovci
Ratar
Stara Topola
3 : 1
Vilusi
Vilusi
15.05.2022 17:30
Ratar
3 : 1
Vilusi
Borac
Mašići
2 : 2
Mladost
Seferovci
15.05.2022 17:30
Borac
2 : 2
Mladost
Bratstvo
Povelič
2 : 1
Nožičko
Nožičko
15.05.2022 17:30
Bratstvo
2 : 1
Nožičko
Crvena zemlja
Nova Ves
0 : 4
Vrbas
Prijebljezi
15.05.2022 11:00
Crvena zemlja
0 : 4
Vrbas
Milan
Kosjerovo
3 : 1
Budućnost
Donji Galjipovci
15.05.2022 17:30
Milan
3 : 1
Budućnost
Polet
Mali Sitneši
1 : 2
Mladost
Bajinci
15.05.2022 17:30
Polet
1 : 2
Mladost
Zadrugar
Bukvik
4 : 0
Sava 04
Brezovo Polje Selo
15.05.2022 11:00
Zadrugar
4 : 0
Sava 04
Stević Jovan
Vršani
3 : 0
Jedinstvo
Donja Čađavica
15.05.2022 17:00
Stević Jovan
3 : 0
Jedinstvo
Budućnost
Ravno Polje
1 : 9
Proleter
Gornji Dragaljevac
15.05.2022 17:00
Budućnost
1 : 9
Proleter
Omladinac
Gornja Čađavica
6 : 2
Koridor 2011
Bijeljina
15.05.2022 17:00
Omladinac
6 : 2
Koridor 2011
Piperci
Piperci
3 : 1
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
15.05.2022 10:30
Piperci
3 : 1
Magnojević 2001
Gorica
Pučile
3 : 0
Kovačići 08
Kovačići
15.05.2022 17:00
Gorica
3 : 0
Kovačići 08
Mladen Perić
Glogovac
2 : 5
Pobjeda
Triješnica
15.05.2022 10:30
Mladen Perić
2 : 5
Pobjeda
Sloga
Dazdarevo
2 : 1
Polet
Gornji Kojčinovac
15.05.2022 17:00
Sloga
2 : 1
Polet
VSK
Velino Selo
3 : 1
Tavna
Banjica
15.05.2022 17:00
VSK
3 : 1
Tavna
OFK Crnjelovo
Gornje Crnjelovo
2 : 2
Glogovac
Glogovac
15.05.2022 17:00
OFK Crnjelovo
2 : 2
Glogovac
Borac
Ugljevička Obrijež
3 : 0
Sava
Gradac
15.05.2022 10:30
Borac
3 : 0
Sava
Buk
Gornja Bukovica
1 : 1
Koviljuše
Bijeljina
15.05.2022 10:30
Buk
1 : 1
Koviljuše
Sloboda
Donji Dragaljevac
1 : 0
Sloga
Donja Bukovica
15.05.2022 10:30
Sloboda
1 : 0
Sloga
GOŠK
Gabela
3 : 2
Travnik
Travnik
15.05.2022 17:00
GOŠK
3 : 2
Travnik
Rudar (K)
Kamengrad
14 : 0
Brekovica 78
Brekovica
15.05.2022 17:00
Rudar (K)
14 : 0
Brekovica 78
Rudar (HB)
Han Bila
3 : 1
FK Vitez
Vitez
15.05.2022 17:00
Rudar (HB)
3 : 1
FK Vitez
Orahovica 74
Orahovica
3 : 0
Mladost (M)
Malešići
15.05.2022 17:00
Orahovica 74
3 : 0
Mladost (M)
Bosna (M)
Mionica
3 : 3
Gornji Rahić
Gornji Rahić
15.05.2022 17:00
Bosna (M)
3 : 3
Gornji Rahić
Dizdaruša
Brčko
1 : 1
Mladost (K)
Kikači
15.05.2022 17:00
Dizdaruša
1 : 1
Mladost (K)
Priluk
Priluk
3 : 0
Lokomotiva
Miričina
15.05.2022 17:00
Priluk
3 : 0
Lokomotiva
Prokosovići
Prokosovići
3 : 0
Svatovac
Poljice
15.05.2022 17:00
Prokosovići
3 : 0
Svatovac
Stupčanica
Olovo
2 : 1
UNIS
Vogošća
15.05.2022 17:00
Stupčanica
2 : 1
UNIS
Jahorina
Prača
2 : 4
Moševac
Moševac
15.05.2022 17:00
Jahorina
2 : 4
Moševac
Kolina
Ustikolina
3 : 0
Borac
Jelah
15.05.2022 17:00
Kolina
3 : 0
Borac
Natron
Maglaj
0 : 2
Čelik
Zenica
15.05.2022 17:00
Natron
0 : 2
Čelik
Azot
Vitkovići
1 : 0
Baton
Sarajevo
15.05.2022 17:00
Azot
1 : 0
Baton
Usora
Žabljak-Usora
4 : 1
Rudar
Breza
15.05.2022 17:00
Usora
4 : 1
Rudar
Brotnjo
Čitluk
0 : 2
Klis
Buturović Polje
15.05.2022 17:00
Brotnjo
0 : 2
Klis
Bjelopoljac
Bijelo Polje-Potoci
1 : 0
Grude
Grude
15.05.2022 17:00
Bjelopoljac
1 : 0
Grude
Višići
Višići
1 : 2
Kamešnica
Podhum
15.05.2022 17:00
Višići
1 : 2
Kamešnica
Rama
Prozor-Rama
1 : 4
Ljubuški
Ljubuški
15.05.2022 17:00
Rama
1 : 4
Ljubuški
Troglav 1918
Livno
3 : 1
Turbina
Jablanica
15.05.2022 17:00
Troglav 1918
3 : 1
Turbina
Stolac
Stolac
0 : 2
Neum
Neum
15.05.2022 17:00
Stolac
0 : 2
Neum
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
4 : 2
Čapljina
Čapljina
15.05.2022 17:00
Sloga
4 : 2
Čapljina
Kaćuni
Kaćuni
3 : 0
Busovača
Busovača
15.05.2022 17:00
Kaćuni
3 : 0
Busovača
Šantići
Šantići
1 : 2
Kreševo
Kreševo
15.05.2022 17:00
Šantići
1 : 2
Kreševo
Fojnica
Fojnica
10 : 4
OFK Lugovi
Lugovi
15.05.2022 17:00
Fojnica
10 : 4
OFK Lugovi
Bilalovac
Bilalovac
0 : 3
Romari
Vitez
15.05.2022 17:00
Bilalovac
0 : 3
Romari
Radnik
Donji Vakuf
3 : 0
Gorica
Guča Gora
15.05.2022 17:00
Radnik
3 : 0
Gorica
Mladost
Nević Polje
0 : 6
Sport Prevent
Bugojno
15.05.2022 17:00
Mladost
0 : 6
Sport Prevent
Jajce
Jajce
7 : 2
Karaula
Karaula
15.05.2022 14:30
Jajce
7 : 2
Karaula
Hajduk
Orašje
1 : 4
Napredak
Matići
15.05.2022 17:30
Hajduk
1 : 4
Napredak
Sloga (P)
Prud
4 : 0
Mladost (S)
Sibovac
15.05.2022 17:30
Sloga (P)
4 : 0
Mladost (S)
Kostrč
Kostrč
5 : 2
Vitanovići 78
Vitanovići
15.05.2022 17:30
Kostrč
5 : 2
Vitanovići 78
Mladost (DS)
Donji Svilaj
0 : 3
Dragovoljac
Novo Selo
15.05.2022 17:30
Mladost (DS)
0 : 3
Dragovoljac
Mladi zadrugar
Donji Rahić
1 : 3
Sloga (T)
Tolisa
15.05.2022 17:30
Mladi zadrugar
1 : 3
Sloga (T)
Mladost (D)
Domaljevac
2 : 1
19 srpanj
Oštra Luka
15.05.2022 17:30
Mladost (D)
2 : 1
19 srpanj
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
3 : 0
Trešnjevka
Maoča
15.05.2022 17:00
Ingram
3 : 0
Trešnjevka
Mramor (M)
Mramor
3 : 1
Doboj Istok
Doboj Istok
15.05.2022 17:00
Mramor (M)
3 : 1
Doboj Istok
Rijeka
Šerići
4 : 0
Mladost 78
Donje Vukovije
15.05.2022 17:00
Rijeka
4 : 0
Mladost 78
Mladost (B)
Velika Brijesnica
0 : 1
Jedinstvo 1952
Vučkovci
15.05.2022 17:00
Mladost (B)
0 : 1
Jedinstvo 1952
Omladinac 68
Mionica
6 : 0
Mramor (B)
Babice
15.05.2022 17:00
Omladinac 68
6 : 0
Mramor (B)
Mladost (P)
Puračić
6 : 1
Vražići 92
Vražići
15.05.2022 17:00
Mladost (P)
6 : 1
Vražići 92
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
2 : 1
Trebava
Donja Zelinja
15.05.2022 17:00
Mladost (GŽ)
2 : 1
Trebava
Slatina
Bašigovci
1 : 3
Sloga
Tojšići
15.05.2022 17:00
Slatina
1 : 3
Sloga
Novi Šeher
Novi Šeher
0 : 1
Pobjeda
Tešanjka
15.05.2022 16:30
Novi Šeher
0 : 1
Pobjeda
Nemila
Nemila
7 : 0
Sporting
Zenica
15.05.2022 16:30
Nemila
7 : 0
Sporting
Vareš
Vareš
4 : 1
Borac
Tetovo -Zenica
15.05.2022 16:30
Vareš
4 : 1
Borac
Fortuna
Zenica
4 : 1
Proleter
Makljenovac
15.05.2022 17:00
Fortuna
4 : 1
Proleter
Napredak
Šije
1 : 5
Žepče
Žepče
15.05.2022 16:30
Napredak
1 : 5
Žepče
Bojnik
Bojnik
2 : 2
Hrid
Sarajevo
15.05.2022 17:00
Bojnik
2 : 2
Hrid
Butmir
Butmir-Ilidža
5 : 0
SAŠK Napredak
Sarajevo
15.05.2022 11:00
Butmir
5 : 0
SAŠK Napredak
Omladinac
Doglodi-Stup
1 : 4
Ilijaš
Ilijaš
15.05.2022 17:00
Omladinac
1 : 4
Ilijaš
El Tarik
Sarajevo
0 : 3
Saobraćajac
Sarajevo
15.05.2022 17:00
El Tarik
0 : 3
Saobraćajac
Ozren
Semizovac
4 : 2
Stup
Sarajevo
15.05.2022 17:30
Ozren
4 : 2
Stup
Igman
Ilidža
4 : 1
Mladost
Župča
15.05.2022 13:30
Igman
4 : 1
Mladost
Vratnik
Sarajevo
1 : 1
Pofalićki
Sarajevo
15.05.2022 11:00
Vratnik
1 : 1
Pofalićki
Blagaj
Blagaj
0 : 2
Kruševo
Kruševo
15.05.2022 17:00
Blagaj
0 : 2
Kruševo
Branitelj
Rodoč-Jasenica
4 : 0
Mostar
Mostar
15.05.2022 15:00
Branitelj
4 : 0
Mostar
Mesihovina
Mesihovina
3 : 0
Junak
Srđevići
15.05.2022 17:00
Mesihovina
3 : 0
Junak
Drinovci
Drinovci
4 : 0
Šator
Glamoč
15.05.2022 17:00
Drinovci
4 : 0
Šator
Ratkovići
Ratkovići
2 : 1
Dinamo 75
Prijedor
15.05.2022 17:30
Ratkovići
2 : 1
Dinamo 75
Napredak
Omerbegovača
6 : 1
Mladost
Vidovice
15.05.2022 17:30
Napredak
6 : 1
Mladost
OFK Brčko
Brčko
5 : 4
Frankopan
Špionica Srednja
15.05.2022 17:30
OFK Brčko
5 : 4
Frankopan
DSK
Devetak
2 : 0
Polet
Hrvati
15.05.2022 17:00
DSK
2 : 0
Polet
Jedinstvo
Lukavica
5 : 1
Turija
Turija
15.05.2022 17:00
Jedinstvo
5 : 1
Turija
BSK
Bokavići
4 : 2
Pribava
Pribava
15.05.2022 17:00
BSK
4 : 2
Pribava
Rudar
Zagorje
3 : 0
Željezničar
Dobošnica
15.05.2022 17:00
Rudar
3 : 0
Željezničar
Sloga
Bikodže
1 : 1
Bukovik
Gornji Srebrenik
15.05.2022 17:00
Sloga
1 : 1
Bukovik
25 maj
Uroža
2 : 1
Špionica 1953
Špionica
15.05.2022 17:00
25 maj
2 : 1
Špionica 1953
Stjepan Polje
Stjepan Polje
2 : 1
Mladost
Doborovci
15.05.2022 17:00
Stjepan Polje
2 : 1
Mladost
Sloboda
Kerep
6 : 2
Voćar
Šatorovići
15.05.2022 17:00
Sloboda
6 : 2
Voćar
OFK Međiđa
Donja Međiđa
2 : 1
OFK Vida
Vida
15.05.2022 17:00
OFK Međiđa
2 : 1
OFK Vida
Biberovo Polje
Biberovo Polje
7 : 4
Posavina
Brod
15.05.2022 17:00
Biberovo Polje
7 : 4
Posavina
Brka 1948
Brka
2 : 1
Graničar
Brezovo Polje
15.05.2022 17:00
Brka 1948
2 : 1
Graničar
Čelić
Čelić
3 : 0
Izbor
Brčko
15.05.2022 17:00
Čelić
3 : 0
Izbor
Željezničar
Jelovče Selo
2 : 1
Mionica 85
Mionica
15.05.2022 17:00
Željezničar
2 : 1
Mionica 85
Koraj
Koraj
3 : 1
12 decembar
Rajska
15.05.2022 17:00
Koraj
3 : 1
12 decembar
OFK Tuzla
Tuzla
4 : 1
Budućnost
Donja Lukavica
15.05.2022 17:00
OFK Tuzla
4 : 1
Budućnost
Partizan
Kiseljak
1 : 0
Mladost (Suh.)
Suha
15.05.2022 17:00
Partizan
1 : 0
Mladost (Suh.)
Srnica
Treštenica
3 : 1
Mladost (Sol.)
Solina
15.05.2022 17:00
Srnica
3 : 1
Mladost (Sol.)
Rainci
Gornji Rainci
3 : 0
Rudar
Bukinje
15.05.2022 17:00
Rainci
3 : 0
Rudar
Jablanica
Barice
4 : 1
Grivice
Grivice
15.05.2022 17:00
Jablanica
4 : 1
Grivice
Memići
Memići
2 : 3
Napredak
Tupkovići
15.05.2022 17:00
Memići
2 : 3
Napredak
Škahovica
Škahovica
2 : 5
Mladost
Tinja
15.05.2022 17:30
Škahovica
2 : 5
Mladost
Liješeva
Liješeva
5 : 0
Gračanica
Visoko
15.05.2022 14:30
Liješeva
5 : 0
Gračanica
Poriječani
Poriječani
1 : 0
Dijamant
Grđevac
15.05.2022 17:00
Poriječani
1 : 0
Dijamant
Moštre
Moštre
2 : 8
Kološići
Visoko
15.05.2022 14:30
Moštre
2 : 8
Kološići
Kralupi
Kralupi
1 : 1
Zmaj
Buzić Mahala
15.05.2022 17:00
Kralupi
1 : 1
Zmaj
Ljiljan
Zimča
0 : 2
Omladinac
Poriječani
15.05.2022 17:00
Ljiljan
0 : 2
Omladinac
Napredak
Kruševac
0 : 1
Crvena zvezda
Beograd
15.05.2022 18:30
Napredak
0 : 1
Crvena zvezda
Vojvodina
Novi Sad
0 : 3
Čukarički
Beograd
15.05.2022 16:30
Vojvodina
0 : 3
Čukarički
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 1
Radnik
Surdulica
15.05.2022 14:25
Novi Pazar
0 : 1
Radnik
Loznica
Loznica
2 : 1
Inđija
Inđija
15.05.2022 17:00
Loznica
2 : 1
Inđija
IMT
Beograd
1 : 2
Železničar
Pančevo
15.05.2022 17:00
IMT
1 : 2
Železničar
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 3
Mladost GAT
Novi Sad
15.05.2022 17:00
Radnički (SM)
1 : 3
Mladost GAT
OFK Žarkovo
Beograd
2 : 1
Javor Matis
Ivanjica
15.05.2022 17:00
OFK Žarkovo
2 : 1
Javor Matis
Mladost
Podgorica
1 : 2
Kom
Podgorica
15.05.2022 17:30
Mladost
1 : 2
Kom
Arsenal
Tivat
5 : 1
Berane
Berane
15.05.2022 17:30
Arsenal
5 : 1
Berane
OFK Titograd
Podgorica
3 : 1
Cetinje
Cetinje
15.05.2022 17:30
OFK Titograd
3 : 1
Cetinje
Igalo
Herceg Novi
1 : 1
Grbalj
Radanovići
15.05.2022 17:30
Igalo
1 : 1
Grbalj
Bokelj
Kotor
2 : 0
Jedinstvo
Bijelo Polje
15.05.2022 17:30
Bokelj
2 : 0
Jedinstvo
Athletic Bilbao
Bilbao
2 : 0
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
15.05.2022 19:30
Athletic Bilbao
2 : 0
Osasuna
Atletico Madrid
Madrid
1 : 1
Sevilla
Sevilla
15.05.2022 19:30
Atletico Madrid
1 : 1
Sevilla
Real Betis
Sevilla
2 : 0
Granada
Granada
15.05.2022 19:30
Real Betis
2 : 0
Granada
Celta Vigo
Vigo
1 : 0
Elche
Elche
15.05.2022 19:30
Celta Vigo
1 : 0
Elche
Mallorca
Palma de Mallorca
2 : 1
Rayo Vallecano
Madrid
15.05.2022 19:30
Mallorca
2 : 1
Rayo Vallecano
Getafe
Getafe (Madrid)
0 : 0
Barcelona
Barcelona
15.05.2022 19:30
Getafe
0 : 0
Barcelona
Cadiz
Cádiz
1 : 1
Real Madrid
Madrid
15.05.2022 19:30
Cadiz
1 : 1
Real Madrid
Levante
Valencia
3 : 1
Alaves
Vitoria-Gasteiz
15.05.2022 19:30
Levante
3 : 1
Alaves
Villarreal
Villarreal
1 : 2
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
15.05.2022 19:30
Villarreal
1 : 2
Real Sociedad
Bologna
Bologna
1 : 3
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
15.05.2022 12:30
Bologna
1 : 3
Sassuolo
Cagliari
Cagliari
1 : 3
Inter
Milano
15.05.2022 20:45
Cagliari
1 : 3
Inter
Milan
Milano
2 : 0
Atalanta
Bergamo
15.05.2022 18:00
Milan
2 : 0
Atalanta
Napoli
Napoli
3 : 0
Genoa
Genova
15.05.2022 15:00
Napoli
3 : 0
Genoa
Borac
Banja Luka
3 : 1
Zrinjski
Mostar
15.05.2022 16:00
Borac
3 : 1
Zrinjski
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
0 : 0
Sarajevo
Sarajevo
15.05.2022 17:00
Zvijezda 09
0 : 0
Sarajevo
Željezničar Sport Team
Banja Luka
4 : 1
Mladost
Doboj Kakanj
15.05.2022 11:00
Željezničar Sport Team
4 : 1
Mladost
Radnik (H)
Hadžići
1 : 0
Tuzla City
Simin Han
15.05.2022 16:00
Radnik (H)
1 : 0
Tuzla City
BSK
Banja Luka
1 : 4
Ljubić
Prnjavor
15.05.2022 12:00
BSK
1 : 4
Ljubić
Borac
Kozarska Dubica
0 : 3
Podgrmeč
Sanski Most
15.05.2022 12:00
Borac
0 : 3
Podgrmeč
OFK Spartak 2013
Banja Luka
15.05.2022
12:00
Jedinstvo
Bihać
15.05.2022 12:00
OFK Spartak 2013
:
Jedinstvo
Krajina
Cazin
5 : 1
Sloboda
Novi Grad
15.05.2022 12:00
Krajina
5 : 1
Sloboda
Omarska
Omarska
2 : 3
Brdo
Hambarina
15.05.2022 12:00
Omarska
2 : 3
Brdo
Orašje
Orašje
0 : 3
Zvijezda
Gradačac
15.05.2022 12:00
Orašje
0 : 3
Zvijezda
Gornji Rahić
Gornji Rahić
0 : 4
Ilićka 01
Brčko
15.05.2022 12:00
Gornji Rahić
0 : 4
Ilićka 01
Bratstvo
Gračanica
6 : 0
Polet 1926
Brod
15.05.2022 12:00
Bratstvo
6 : 0
Polet 1926
Borac
Šamac
0 : 4
Mineral
Banja Vrućica
15.05.2022 12:00
Borac
0 : 4
Mineral
Radnički
Lukavac
0 : 4
Lokomotiva
Brčko
15.05.2022 12:00
Radnički
0 : 4
Lokomotiva
Drina
Zvornik
4 : 1
Gradina
Srebrenik
15.05.2022 12:00
Drina
4 : 1
Gradina
Budućnost (B)
Banovići
3 : 0
Budućnost (P)
Pilica
15.05.2022 12:00
Budućnost (B)
3 : 0
Budućnost (P)
Podrinje
Janja
3 : 0
Milići
Milići
15.05.2022 12:00
Podrinje
3 : 0
Milići
Željezničar
Sarajevo
3 : 0
Sutjeska
Foča
15.05.2022 12:30
Željezničar
3 : 0
Sutjeska
Slavija
Istočno Sarajevo
0 : 1
Famos
Hrasnica
15.05.2022 12:30
Slavija
0 : 1
Famos
UNIS
Vogošća
0 : 3
Rudar
Kakanj
15.05.2022 12:30
UNIS
0 : 3
Rudar
Goražde
Goražde
4 : 5
Bosna
Visoko
15.05.2022 12:30
Goražde
4 : 5
Bosna
Krivaja
Zavidovići
5 : 0
Fortuna
Zenica
15.05.2022 12:30
Krivaja
5 : 0
Fortuna
Sport Prevnet
Bugojno
3 : 1
Žepče
Žepče
15.05.2022 12:30
Sport Prevnet
3 : 1
Žepče
Romari
Vitez
6 : 0
Simm Bau
Kosova
15.05.2022 12:30
Romari
6 : 0
Simm Bau
NK Vitez
Vitez
5 : 1
FK Vitez
Vitez
15.05.2022 12:30
NK Vitez
5 : 1
FK Vitez
Travnik
Travnik
3 : 5
Iskra
Bugojno
15.05.2022 16:30
Travnik
3 : 5
Iskra
Čelični grad - Steel City
Zenica
1 : 3
Don Bosco
Žepče
15.05.2022 15:30
Čelični grad - Steel City
1 : 3
Don Bosco
Iskra
Danilovgrad
1 : 2
Sutjeska
Nikšić
15.05.2022 17:30
Iskra
1 : 2
Sutjeska
Velež
Mostar
2 : 1
Tuzla City
Tuzla
15.05.2022 18:00
Velež
2 : 1
Tuzla City
Radnik
Bijeljina
2 : 2
Široki Brijeg
Široki Brijeg
15.05.2022 17:00
Radnik
2 : 2
Široki Brijeg
Borac (BL)
Banja Luka
5 : 0
Ljubić
Prnjavor
15.05.2022 10:00
Borac (BL)
5 : 0
Ljubić
Borac (KD)
Kozarska Dubica
0 : 3
Podgrmeč
Sanski Most
15.05.2022 10:00
Borac (KD)
0 : 3
Podgrmeč
OFK Spartak
Banja Luka
2 : 0
Jedinstvo
Bihać
15.05.2022 10:00
OFK Spartak
2 : 0
Jedinstvo
Krajina
Cazin
8 : 1
Sloboda
Novi Grad
15.05.2022 10:00
Krajina
8 : 1
Sloboda
Omarska
Omarska
0 : 5
Željezničar Sport Team
Banja Luka
15.05.2022 10:00
Omarska
0 : 5
Željezničar Sport Team
Orašje
Orašje
1 : 3
Zvijezda
Gradačac
15.05.2022 10:00
Orašje
1 : 3
Zvijezda
Gornji Rahić
Gornji Rahić
0 : 4
Ilićka 01
Brčko
15.05.2022 10:00
Gornji Rahić
0 : 4
Ilićka 01
Bratstvo
Gračanica
7 : 1
Polet 1926
Brod
15.05.2022 10:00
Bratstvo
7 : 1
Polet 1926
Borac
Šamac
0 : 7
Mineral
Banja Vrućica
15.05.2022 10:00
Borac
0 : 7
Mineral
Radnički
Lukavac
3 : 3
Lokomotiva
Brčko
15.05.2022 10:00
Radnički
3 : 3
Lokomotiva
Drina
Zvornik
3 : 0
Gradina
Srebrenik
15.05.2022 10:00
Drina
3 : 0
Gradina
Budućnost (B)
Banovići
3 : 0
Budućnost (P)
Pilica
15.05.2022 10:00
Budućnost (B)
3 : 0
Budućnost (P)
Podrinje
Janja
1 : 3
Milići
Milići
15.05.2022 10:00
Podrinje
1 : 3
Milići
Željezničar
Sarajevo
2 : 0
Sutjeska
Foča
15.05.2022 10:00
Željezničar
2 : 0
Sutjeska
Slavija
Istočno Sarajevo
3 : 4
Famos
Hrasnica
15.05.2022 10:00
Slavija
3 : 4
Famos
UNIS
Vogošća
1 : 2
Rudar
Kakanj
15.05.2022 10:00
UNIS
1 : 2
Rudar
Goražde
Goražde
0 : 6
Bosna
Visoko
15.05.2022 10:00
Goražde
0 : 6
Bosna
Krivaja
Zavidovići
1 : 0
Fortuna
Zenica
15.05.2022 10:00
Krivaja
1 : 0
Fortuna
Sport Prevent
Bugojno
0 : 14
Žepče
Žepče
15.05.2022 10:00
Sport Prevent
0 : 14
Žepče
Romari
Vitez
13 : 1
Simm Bau
Kosova
15.05.2022 10:00
Romari
13 : 1
Simm Bau
NK Vitez
Vitez
2 : 0
FK Vitez
Vitez
15.05.2022 10:00
NK Vitez
2 : 0
FK Vitez
Travnik
Travnik
0 : 6
Iskra
Bugojno
15.05.2022 14:00
Travnik
0 : 6
Iskra
Knežopoljac
Knežica
0 : 0
Rudar
Blagaj
15.05.2022 11:00
Knežopoljac
0 : 0
Rudar
Jedinstvo
Žeravica
4 : 0
Dubrave
Dubrave
15.05.2022 11:30
Jedinstvo
4 : 0
Dubrave
Lijevče
Nova Topola
2 : 1
Laktaši
Laktaši
15.05.2022 11:30
Lijevče
2 : 1
Laktaši
Borac
Bosanski Lužani
4 : 1
Zvijezda
Kakmuž
15.05.2022 10:00
Borac
4 : 1
Zvijezda
Trnovica
Trnovica
4 : 3
Bratstvo
Bratunac
15.05.2022 10:00
Trnovica
4 : 3
Bratstvo
Željezničar
Bosanska Krupa
2 : 1
OFK Bihać
Bihać
15.05.2022 13:30
Željezničar
2 : 1
OFK Bihać
Sloga
Bosanska Otoka
8 : 0
Kamenica
Bihać
15.05.2022 13:30
Sloga
8 : 0
Kamenica
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
5 : 2
Krajišnik
Velika Kladuša
15.05.2022 13:30
Mladost 1938
5 : 2
Krajišnik
Čelični grad - Steel City
Zenica
1 : 4
Don Bosco
Žepče
15.05.2022 11:00
Čelični grad - Steel City
1 : 4
Don Bosco
Proleter
Slavinovići
0 : 3
Rainci
Gornji Rainci
15.05.2022 10:00
Proleter
0 : 3
Rainci
Famos
Vojkovići
2 : 0
FA Akademica
Sarajevo
15.05.2022 12:00
Famos
2 : 0
FA Akademica
Željezničar
Sarajevo
3 : 1
Igman
Ilidža
15.05.2022 16:30
Željezničar
3 : 1
Igman
Vratnik
Sarajevo
0 : 5
Atletiko
Sarajevo
15.05.2022 09:00
Vratnik
0 : 5
Atletiko
Berane
Berane
1 : 2
Kom
Podgorica
15.05.2022 17:30
Berane
1 : 2
Kom
Sutjeska
Nikšić
3 : 0
Arsenal
Tivat
15.05.2022 17:30
Sutjeska
3 : 0
Arsenal
Petrovac
Petrovac
3 : 8
Mladost
Donja Gorica
15.05.2022 17:30
Petrovac
3 : 8
Mladost
Rudar
Pljevlja
4 : 0
Budva
Budva
15.05.2022 17:30
Rudar
4 : 0
Budva
Jezero
Plav
0 : 1
Grbalj
Grbalj
15.05.2022 17:30
Jezero
0 : 1
Grbalj
Velež
Mostar
1 : 2
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
15.05.2022 16:00
Velež
1 : 2
Tuzla City
Radnik
Bijeljina
1 : 2
Široki Brijeg
Široki Brijeg
15.05.2022 15:00
Radnik
1 : 2
Široki Brijeg
Drina
Zvornik
15.05.2022
09:30
Sloboda
Donji Zagoni
15.05.2022 09:30
Drina
:
Sloboda
Borac
Kozarska Dubica
1 : 1
Gomjenica
Prijedor
15.05.2022 11:00
Borac
1 : 1
Gomjenica
Jedinstvo
Žeravica
6 : 4
Dubrave
Dubrave
15.05.2022 10:00
Jedinstvo
6 : 4
Dubrave
Crni vrh
Jaružani
1 : 5
FSA Prijedor
Prijedor
15.05.2022 10:00
Crni vrh
1 : 5
FSA Prijedor
Lijevče
Nova Topola
2 : 0
Laktaši
Laktaši
15.05.2022 10:00
Lijevče
2 : 0
Laktaši
Šekovići
Šekovići
15.05.2022
10:00
Čelopek
Čelopek
15.05.2022 10:00
Šekovići
:
Čelopek
Radnički
Ripač
0 : 2
Kolibri
Bihać
15.05.2022 11:30
Radnički
0 : 2
Kolibri
Una Nacionalni park
Kulen Vakuf
2 : 5
Podgrmeč
Sanski Most
15.05.2022 13:00
Una Nacionalni park
2 : 5
Podgrmeč
Fortuna
Zenica
0 : 2
Bosna
Visoko
15.05.2022 11:30
Fortuna
0 : 2
Bosna
Mladost
Doboj - Kakanj
0 : 0
Rudar (K)
Kakanj
15.05.2022 11:30
Mladost
0 : 0
Rudar (K)
Tempo sport
Zenica
2 : 1
Rudar (B)
Breza
15.05.2022 14:30
Tempo sport
2 : 1
Rudar (B)
Usora
Usora - Žabljak
1 : 2
Pobjeda
Tešanjka
15.05.2022 11:30
Usora
1 : 2
Pobjeda
TOŠK
Tešanj
3 : 0
Žepče 1919
Žepče
15.05.2022 11:30
TOŠK
3 : 0
Žepče 1919
Igman
ilidža
2 : 0
Baton
Sarajevo
15.05.2022 20:00
Igman
2 : 0
Baton
Slavija
Istočno Sarajevo
5 : 2
Ilijaš
Ilijaš
15.05.2022 15:00
Slavija
5 : 2
Ilijaš
Novi Grad
Sarajevo
1 : 1
Betaclub
Doglodi
15.05.2022 13:00
Novi Grad
1 : 1
Betaclub
Famos (V)
Vojkovići
5 : 1
Sporting
Ilidža
15.05.2022 10:00
Famos (V)
5 : 1
Sporting
Novi Grad
Sarajevo
3 : 0
J Academy
Sarajevo
15.05.2022 10:30
Novi Grad
3 : 0
J Academy
Čapljina
Čapljina
0 : 3
Brotnjo
Čitluk
15.05.2022 11:30
Čapljina
0 : 3
Brotnjo
Velež
Mostar
2 : 4
Igman
Konjic
15.05.2022 11:30
Velež
2 : 4
Igman
Stolac
Stolac
1 : 1
Blagaj
Blagaj
15.05.2022 14:00
Stolac
1 : 1
Blagaj
Mostar
Mostar
3 : 1
GOŠK
Gabela
15.05.2022 11:30
Mostar
3 : 1
GOŠK
Višići
Višići
0 : 4
Iskra
Stolac
15.05.2022 11:30
Višići
0 : 4
Iskra
Kruševo
Kruševo
4 : 1
Turbina
Jablanica
15.05.2022 11:30
Kruševo
4 : 1
Turbina
Perfekt
Srebrenik
1 : 0
Sloboda
Tuzla
15.05.2022 11:00
Perfekt
1 : 0
Sloboda
Bratstvo
Gračanica
3 : 2
Zvijezda
Gradačac
15.05.2022 11:00
Bratstvo
3 : 2
Zvijezda
FSA Prijedor
Prijedor
3 : 1
Omarska
Omarska
15.05.2022 11:00
FSA Prijedor
3 : 1
Omarska
AN Jedinstvo
Bihać
1 : 3
Kolibri
Bihać
15.05.2022 10:00
AN Jedinstvo
1 : 3
Kolibri
Borac
Izačić
1 : 3
Omladinac 75
Pokoj
15.05.2022 10:00
Borac
1 : 3
Omladinac 75
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
3 : 2
Podgrmeč
Sanski Most
15.05.2022 10:00
Mladost 1938
3 : 2
Podgrmeč
ABC
Podzvizd
1 : 4
Krajišnik
Velika Kladuša
15.05.2022 10:00
ABC
1 : 4
Krajišnik
Zvijezda
Velika Kladuša
0 : 6
Mladost (P)
Polje - Cazin
15.05.2022 10:00
Zvijezda
0 : 6
Mladost (P)
Stupčanica
Olovo
3 : 0
Borac - Tetovo
Zenica
15.05.2022 10:00
Stupčanica
3 : 0
Borac - Tetovo
Fortuna
Zenica
5 : 2
Bosna
Visoko
15.05.2022 10:00
Fortuna
5 : 2
Bosna
Mladost (DK)
Doboj - Kakanj
3 : 0
Rudar (K)
Kakanj
15.05.2022 10:00
Mladost (DK)
3 : 0
Rudar (K)
Tempo sport
Zenica
2 : 0
Rudar (B)
Breza
15.05.2022 13:00
Tempo sport
2 : 0
Rudar (B)
Usora
Usora
0 : 0
Pobjeda
Tepanjka
15.05.2022 10:00
Usora
0 : 0
Pobjeda
TOŠK
Tešanj
5 : 0
Žepče 1919
Žepče
15.05.2022 10:00
TOŠK
5 : 0
Žepče 1919
F.A. Academica
Sarajevo
2 : 1
J Academy
Sarajevo
15.05.2022 08:30
F.A. Academica
2 : 1
J Academy
Željezničar
Sarajevo
3 : 1
AF Devetka
Sarajevo
15.05.2022 14:30
Željezničar
3 : 1
AF Devetka
Perfekt
Srebrenik
0 : 7
Sloboda
Tuzla
15.05.2022 10:00
Perfekt
0 : 7
Sloboda
Bratstvo
Gračanica
1 : 2
Zvijezda
Gradačac
15.05.2022 10:00
Bratstvo
1 : 2
Zvijezda
Drina
Zvornik
0 : 7
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
15.05.2022 16:00
Drina
0 : 7
Lokomotiva
Modriča Ducla
Modriča
7 : 2
Ljubić
Prnjavor
15.05.2022 13:00
Modriča Ducla
7 : 2
Ljubić
Mladost
Rogatica
8 : 1
Borac (Š)
Šamac
15.05.2022 12:00
Mladost
8 : 1
Borac (Š)
Željezničar 2011
Bosanska Krupa
1 : 5
FK Sloboda
Tuzla
15.05.2022 17:00
Željezničar 2011
1 : 5
FK Sloboda
FK Sarajevo
Sarajevo
3 : 1
Brotnjo
Čitluk
15.05.2022 16:00
FK Sarajevo
3 : 1
Brotnjo
Široki Brijeg
Široki Brijeg
0 : 8
Radnik Bumerang
Bijeljina
15.05.2022 13:30
Široki Brijeg
0 : 8
Radnik Bumerang

Košarka

Borac
Banja Luka
71 : 60
Sloboda
Tuzla
15.05.2022 19:00
Borac
71 : 60
Sloboda
Pliva
Šipovo
83 : 67
Gacko
Gacko
15.05.2022 17:30
Pliva
83 : 67
Gacko

Odbojka

Maglić
Foča
3 : 0
Gradiška
Gradiška
15.05.2022 19:00
Maglić
3 : 0
Gradiška

Rukomet

Kotor Varoš
Kotor Varoš
29 : 50
Kozara (KD)
Kozarska Dubica
15.05.2022
Kotor Varoš
29 : 50
Kozara (KD)
Kaluđer
Banja Luka
37 : 33
Prijedor
Prijedor
15.05.2022 17:00
Kaluđer
37 : 33
Prijedor
Borac m:tel 2
Banja Luka
46 : 30
Sava 2019
Brod
15.05.2022 16:30
Borac m:tel 2
46 : 30
Sava 2019
Vogošća 2
Vogošća
27 : 30
Izviđač CO 2
Ljubuški
15.05.2022 16:00
Vogošća 2
27 : 30
Izviđač CO 2
Velež
Mostar
25 : 20
Zrinjski
Mostar
15.05.2022 17:00
Velež
25 : 20
Zrinjski
Sloboda 2
Tuzla
37 : 24
Donji Vakuf
Donji Vakuf
15.05.2022 13:00
Sloboda 2
37 : 24
Donji Vakuf
Rudar
Banovići
53 : 37
Donji Vakuf
Donji Vakuf
15.05.2022 16:30
Rudar
53 : 37
Donji Vakuf
Ilidža
Ilidža
28 : 23
Knežopoljka
Kozarska Dubica
15.05.2022 17:00
Ilidža
28 : 23
Knežopoljka
Sloga 2013
Gornji Vakuf - Uskoplje
59 : 33
Krajina
Cazin
15.05.2022 17:00
Sloga 2013
59 : 33
Krajina
Turbina
Jablanica
40 : 32
Lokomotiva
Mostar
15.05.2022 14:00
Turbina
40 : 32
Lokomotiva
Hadžići 2
Hadžići
46 : 15
Bihać
Bihać
15.05.2022 13:00
Hadžići 2
46 : 15
Bihać
Rudar
Pljevlja
12 : 31
Budućnost
Podgorica
15.05.2022 19:00
Rudar
12 : 31
Budućnost
Komovi
Andrijevica
23 : 24
Rudar
Pljevlja
15.05.2022 18:00
Komovi
23 : 24
Rudar
Sutjeska
Nikšić
31 : 30
Brskovo
Mojkovac
15.05.2022 20:00
Sutjeska
31 : 30
Brskovo
Sutjeska
Nikšić
26 : 26
Brskovo
Mojkovac
15.05.2022 18:00
Sutjeska
26 : 26
Brskovo
Komovi
Andrijevica
24 : 30
Rudar
Pljevlja
15.05.2022 16:00
Komovi
24 : 30
Rudar