XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 208 utakmica za dan
Subota, 21 Maj 2022


Fudbal

Zrinjski
Mostar
1 : 0
Leotar
Trebinje
21.05.2022 19:00
Zrinjski
1 : 0
Leotar
Omarska
Omarska
2 : 2
Drina
Zvornik
21.05.2022 17:00
Omarska
2 : 2
Drina
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
1 : 2
Sloga
Doboj
21.05.2022 17:00
Zvijezda 09
1 : 2
Sloga
Sloboda
Novi Grad
5 : 1
Sutjeska
Foča
21.05.2022 17:00
Sloboda
5 : 1
Sutjeska
Tekstilac
Derventa
0 : 0
Ljubić
Prnjavor
21.05.2022 17:00
Tekstilac
0 : 0
Ljubić
Krupa
Krupa na Vrbasu
2 : 0
Podrinje
Janja
21.05.2022 17:00
Krupa
2 : 0
Podrinje
Kozara
Gradiška
2 : 0
Željezničar ST
Banja Luka
21.05.2022 17:00
Kozara
2 : 0
Željezničar ST
Slavija
Istočno Sarajevo
1 : 0
Borac
Kozarska Dubica
21.05.2022 17:00
Slavija
1 : 0
Borac
Budućnost
Pilica
2 : 3
Modriča Alfa
Modriča
21.05.2022 17:00
Budućnost
2 : 3
Modriča Alfa
Tabanci
Tabanci
5 : 2
Lokanj
Lokanj
21.05.2022 17:30
Tabanci
5 : 2
Lokanj
Potkozarje
Aleksandrovac
5 : 1
Borac (Š)
Šibovska
21.05.2022 17:30
Potkozarje
5 : 1
Borac (Š)
Borac
Drvar
2 : 3
Karanovac
Karanovac
21.05.2022 17:00
Borac
2 : 3
Karanovac
OFK Banja Luka
Banja Luka
0 : 5
Šnjegotina
Velika Šnjegotina
21.05.2022 18:15
OFK Banja Luka
0 : 5
Šnjegotina
Ljeskovac
Ljeskovac
1 : 2
Drina (B)
Batar
21.05.2022 18:00
Ljeskovac
1 : 2
Drina (B)
Pecka
Roćević
4 : 3
Borac
Osmaci
21.05.2022 17:00
Pecka
4 : 3
Borac
Travnik
Travnik
3 : 0
Bratstvo
Gračanica
21.05.2022 17:30
Travnik
3 : 0
Bratstvo
Goražde
Goražde
3 : 2
Budućnost
Banovići
21.05.2022 17:30
Goražde
3 : 2
Budućnost
Mladost
Doboj-Kakanj
2 : 1
Simm Bau
Kosova
21.05.2022 17:30
Mladost
2 : 1
Simm Bau
Gradina
Srebrenik
3 : 1
Rudar
Kakanj
21.05.2022 17:30
Gradina
3 : 1
Rudar
Radnik
Hadžići
2 : 2
Orašje
Orašje
21.05.2022 17:30
Radnik
2 : 2
Orašje
Tomislav
Tomislavgrad
4 : 0
Jedinstvo
Bihać
21.05.2022 17:30
Tomislav
4 : 0
Jedinstvo
Mladost (Sol.)
Solina
4 : 0
Partizan
Kiseljak
21.05.2022 17:30
Mladost (Sol.)
4 : 0
Partizan
Spreča
Donji Rainci
3 : 0
Radnik 018
Lipnica
21.05.2022 17:30
Spreča
3 : 0
Radnik 018
Proleter
Slavinovići
1 : 1
Mladost
Gornja Tuzla
21.05.2022 17:30
Proleter
1 : 1
Mladost
Sapna
Sapna
1 : 4
Bijeljevac
Miljanovci
21.05.2022 17:30
Sapna
1 : 4
Bijeljevac
Konjuh
Kladanj
3 : 0
Toplice
Gornja Lukavica
21.05.2022 17:00
Konjuh
3 : 0
Toplice
Omladinac RMU
Đurđevik
4 : 1
Oskova
Oskova
21.05.2022 17:00
Omladinac RMU
4 : 1
Oskova
Ilijaš
Ilijaš
4 : 0
Pofalićki
Sarajevo
21.05.2022
Ilijaš
4 : 0
Pofalićki
Inđija
Inđija
2 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
21.05.2022 17:30
Inđija
2 : 0
Radnički (SM)
Mladost GAT
Novi Sad
2 : 3
IMT
Beograd
21.05.2022 17:30
Mladost GAT
2 : 3
IMT
Javor Matis
Ivanjica
1 : 0
Loznica
Loznica
21.05.2022 17:30
Javor Matis
1 : 0
Loznica
Železničar
Pančevo
1 : 0
OFK Žarkovo
Beograd
21.05.2022 17:30
Železničar
1 : 0
OFK Žarkovo
Mačva
Šabac
1 : 1
RFK Grafičar
Beograd
21.05.2022 19:00
Mačva
1 : 1
RFK Grafičar
Valencia
Valencia
2 : 0
Celta Vigo
Vigo
21.05.2022 17:30
Valencia
2 : 0
Celta Vigo
Atalanta
Bergamo
0 : 1
Empoli
Empoli
21.05.2022 20:45
Atalanta
0 : 1
Empoli
Fiorentina
Firenze
2 : 0
Juventus
Torino
21.05.2022 20:45
Fiorentina
2 : 0
Juventus
Genoa
Genova
0 : 1
Bologna
Bologna
21.05.2022 17:15
Genoa
0 : 1
Bologna
Lazio
Roma
3 : 3
Hellas Verona
Verona
21.05.2022 20:45
Lazio
3 : 3
Hellas Verona
Angers
Angers
2 : 0
Montpellier
Montpellier
21.05.2022 21:00
Angers
2 : 0
Montpellier
Brest
Brest
2 : 4
Bordeaux
Bordeaux
21.05.2022 21:00
Brest
2 : 4
Bordeaux
Clermont
Clermont-Ferrand
1 : 2
Olympique Lyonnais
Lyon
21.05.2022 21:00
Clermont
1 : 2
Olympique Lyonnais
Lens
Lens
2 : 2
Monaco
Monaco
21.05.2022 21:00
Lens
2 : 2
Monaco
Lille
Villeneuve d'Ascq
2 : 2
Rennes
Rennes
21.05.2022 21:00
Lille
2 : 2
Rennes
Lorient
Lorient
1 : 1
Troyes
Troyes
21.05.2022 21:00
Lorient
1 : 1
Troyes
Olympique Marseille
Marseille
4 : 0
Strasbourg
Strasbourg
21.05.2022 21:00
Olympique Marseille
4 : 0
Strasbourg
Nantes
Nantes
1 : 1
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
21.05.2022 21:00
Nantes
1 : 1
Saint-Étienne
PSG
Paris
5 : 0
Metz
Longeville-lès-Metz
21.05.2022 21:00
PSG
5 : 0
Metz
Reims
Reims
2 : 3
Nice
Nice
21.05.2022 21:00
Reims
2 : 3
Nice
Brdo
Hambarina
1 : 4
Krajina
Cazin
21.05.2022 10:30
Brdo
1 : 4
Krajina
Polet 1926
Brod
4 : 0
Gornji Rahić
Gornji Rahić
21.05.2022 12:00
Polet 1926
4 : 0
Gornji Rahić
Igman
Ilidža
4 : 0
Sutjeska
Foča
21.05.2022 12:30
Igman
4 : 0
Sutjeska
Novi Grad
Sarajevo
1 : 4
Famos
Hrasnica
21.05.2022 12:30
Novi Grad
1 : 4
Famos
Sarajevo
Sarajevo
4 : 0
Bosna
Visoko
21.05.2022 12:30
Sarajevo
4 : 0
Bosna
Fortuna
Zenica
2 : 2
Žepče
Žepče
21.05.2022 12:30
Fortuna
2 : 2
Žepče
Kiseljak
Kiseljak
4 : 1
TOŠK
Tešanj
21.05.2022 12:30
Kiseljak
4 : 1
TOŠK
GOŠK
Gabela
1 : 1
Brotnjo
Čitluk
21.05.2022 12:30
GOŠK
1 : 1
Brotnjo
Ljubuški
Ljubuški
0 : 4
Igman
Konjic
21.05.2022 12:30
Ljubuški
0 : 4
Igman
Leotar
Trebinje
0 : 2
Posušje
Posušje
21.05.2022 13:00
Leotar
0 : 2
Posušje
Neum
Neum
1 : 6
Velež
Mostar
21.05.2022 17:30
Neum
1 : 6
Velež
Grude
Grude
2 : 2
Stolac
Stolac
21.05.2022 12:30
Grude
2 : 2
Stolac
Klis
Buturović polje
2 : 2
Branitelj
Rodoč-Jasenica
21.05.2022 12:30
Klis
2 : 2
Branitelj
Troglav 1918
Livno
4 : 0
Čapljina
Čapljina
21.05.2022 12:30
Troglav 1918
4 : 0
Čapljina
Petrovac
Petrovac
2 : 0
Zeta
Golubovci
21.05.2022 17:30
Petrovac
2 : 0
Zeta
Mladost
Donja Gorica
3 : 2
Iskra
Danilovgrad
21.05.2022 17:30
Mladost
3 : 2
Iskra
Tuzla City
Tuzla
2 : 4
Borac
Banja Luka
21.05.2022 17:00
Tuzla City
2 : 4
Borac
Željezničar
Sarajevo
2 : 2
Zrinjski
Mostar
21.05.2022 14:00
Željezničar
2 : 2
Zrinjski
Sarajevo
Sarajevo
2 : 0
Velež
Mostar
21.05.2022 18:00
Sarajevo
2 : 0
Velež
Leotar
Trebinje
2 : 0
Posušje
Posušje
21.05.2022 17:00
Leotar
2 : 0
Posušje
Sloboda
Tuzla
3 : 0
Radnik
Bijeljina
21.05.2022 17:30
Sloboda
3 : 0
Radnik
Široki Brijeg
Široki Brijeg
10 : 1
Rudar Prijedor
Prijedor
21.05.2022 16:00
Široki Brijeg
10 : 1
Rudar Prijedor
Polet 1926
Brod
1 : 8
Gornji Rahić
Gornji Rahić
21.05.2022 10:00
Polet 1926
1 : 8
Gornji Rahić
Lokomotiva
Brčko
3 : 2
Slaven
Živinice
21.05.2022 10:00
Lokomotiva
3 : 2
Slaven
Igman
Ilidža
5 : 0
Sutjeska
Foča
21.05.2022 10:00
Igman
5 : 0
Sutjeska
Novi Grad
Sarajevo
2 : 4
Famos
Hrasnica
21.05.2022 10:00
Novi Grad
2 : 4
Famos
Mladost
Doboj-Kakanj
0 : 2
Rudar
Kakanj
21.05.2022 10:00
Mladost
0 : 2
Rudar
Sarajevo
Sarajevo
3 : 2
Bosna
Visoko
21.05.2022 10:00
Sarajevo
3 : 2
Bosna
Fortuna
Zenica
3 : 2
Žepče
Žepče
21.05.2022 10:00
Fortuna
3 : 2
Žepče
Kiseljak
Kiseljak
1 : 3
TOŠK
Tešanj
21.05.2022 10:00
Kiseljak
1 : 3
TOŠK
GOŠK
Gabela
2 : 2
Brotnjo
Čitluk
21.05.2022 10:00
GOŠK
2 : 2
Brotnjo
Ljubuški
Ljubuški
0 : 5
Igman
Konjic
21.05.2022 10:00
Ljubuški
0 : 5
Igman
Neum
Neum
3 : 1
Velež
Mostar
21.05.2022 15:30
Neum
3 : 1
Velež
Grude
Grude
7 : 0
Stolac
Stolac
21.05.2022 10:00
Grude
7 : 0
Stolac
Klis
Buturović polje
1 : 4
Branitelj
Rodoč-Jasenica
21.05.2022 10:00
Klis
1 : 4
Branitelj
Troglav 1918
Livno
4 : 0
Čapljina
Čapljina
21.05.2022 10:00
Troglav 1918
4 : 0
Čapljina
Mladost
Kotor Varoš
4 : 2
Progres
Kneževo
21.05.2022 11:30
Mladost
4 : 2
Progres
Gorica
Šipovo
1 : 3
Željezničar Sport Team
Banja Luka
21.05.2022 17:30
Gorica
1 : 3
Željezničar Sport Team
Zvijezda
Kakmuž
4 : 2
Trebava
Osječani
21.05.2022 10:00
Zvijezda
4 : 2
Trebava
Naša krila
Kostajnica
6 : 1
Hajduk
Kožuhe
21.05.2022 17:00
Naša krila
6 : 1
Hajduk
Jedinstvo
Roćević
1 : 1
Guber
Srebrenica
21.05.2022 11:00
Jedinstvo
1 : 1
Guber
Branjevo
Branjevo
2 : 1
Trnovica
Trnovica
21.05.2022 11:00
Branjevo
2 : 1
Trnovica
Velež
Nevesinje
10 : 0
Stakorina
Čajniče
21.05.2022 17:00
Velež
10 : 0
Stakorina
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
3 : 0
Blagaj
Blagaj
21.05.2022 11:00
Sloga
3 : 0
Blagaj
Mostar
Mostar
21.05.2022
10:00
Rama
Rama-Prozor
21.05.2022 10:00
Mostar
:
Rama
Turbina
Jablanica
1 : 1
Cim
Mostar
21.05.2022 17:30
Turbina
1 : 1
Cim
Tuzla
Tuzla
1 : 2
Betaclub Tango
Lukavac
21.05.2022 17:00
Tuzla
1 : 2
Betaclub Tango
Jedinstvo
Lukavica
21.05.2022
11:00
Seona
Seona
21.05.2022 11:00
Jedinstvo
:
Seona
Igman
Ilidža
3 : 0
Glasinac 1936
Sokolac
21.05.2022 17:00
Igman
3 : 0
Glasinac 1936
Jedinstvo
Ljubnići
0 : 3
Željezničar
Sarajevo
21.05.2022 10:30
Jedinstvo
0 : 3
Željezničar
Famos
Vojkovići
3 : 0
Radnik
Hadžići
21.05.2022 10:30
Famos
3 : 0
Radnik
Atletiko
Sarajevo
0 : 3
Miske - Akademija
Sarajevo
21.05.2022 18:00
Atletiko
0 : 3
Miske - Akademija
Young Boys
Sarajevo
3 : 0
Vratnik
Sarajevo
21.05.2022 09:30
Young Boys
3 : 0
Vratnik
Omladinac
Doglodi
0 : 3
Željezničar
Sarajevo
21.05.2022 09:00
Omladinac
0 : 3
Željezničar
Iskra
Danilovgrad
7 : 4
Zeta
Podgorica
21.05.2022 17:30
Iskra
7 : 4
Zeta
Mornar 1923
Bar
1 : 1
Sutjeska
Nikšić
21.05.2022 17:30
Mornar 1923
1 : 1
Sutjeska
Arsenal
Tivat
2 : 1
Berane
Berane
21.05.2022 17:30
Arsenal
2 : 1
Berane
Kom
Podgorica
1 : 1
Podgorica
Podgorica
21.05.2022 17:30
Kom
1 : 1
Podgorica
OFK Titograd
Podgorica
0 : 2
Budućnost
Podgorica
21.05.2022 17:30
OFK Titograd
0 : 2
Budućnost
Grbalj
Grbalj
4 : 0
Rudar
Pljevlja
21.05.2022 17:30
Grbalj
4 : 0
Rudar
Budva
Budva
3 : 1
Igalo
Igalo
21.05.2022 17:30
Budva
3 : 1
Igalo
Dečić
Tuzi
5 : 0
Polet Stars 2000
Nikšić
21.05.2022 17:30
Dečić
5 : 0
Polet Stars 2000
Brskovo
Mojkovac
1 : 1
Mladost
Donja Gorica
21.05.2022 17:30
Brskovo
1 : 1
Mladost
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
2 : 1
Borac
Banja Luka
21.05.2022 15:00
Tuzla City
2 : 1
Borac
Željezničar
Sarajevo
3 : 3
Zrinjski
Mostar
21.05.2022 12:00
Željezničar
3 : 3
Zrinjski
Sarajevo
Sarajevo
4 : 0
Velež
Mostar
21.05.2022 16:00
Sarajevo
4 : 0
Velež
Leotar
Trebinje
0 : 0
Posušje
Posušje
21.05.2022 15:00
Leotar
0 : 0
Posušje
Sloboda
Tuzla
1 : 0
Radnik
Bijeljina
21.05.2022 15:30
Sloboda
1 : 0
Radnik
Široki Brijeg
Široki Brijeg
2 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
21.05.2022 14:30
Široki Brijeg
2 : 0
Rudar Prijedor
Sloga
Doboj
3 : 0
Radnik Urije
Prijedor
21.05.2022 10:00
Sloga
3 : 0
Radnik Urije
Kozara
Gradiška
6 : 0
Željezničar
Doboj
21.05.2022 10:00
Kozara
6 : 0
Željezničar
Borac (Š)
Šamac
2 : 2
OFK Spartak 2013
Banja Luka
21.05.2022 10:00
Borac (Š)
2 : 2
OFK Spartak 2013
Mineral
Banja Vrućica
0 : 5
Krupa
Krupa na Vrbasu
21.05.2022 10:00
Mineral
0 : 5
Krupa
Ljubić
Prnjavor
2 : 0
Proleter
Teslić
21.05.2022 10:00
Ljubić
2 : 0
Proleter
Modriča Alfa
Modriča
1 : 1
Borac (BL)
Banja Luka
21.05.2022 10:00
Modriča Alfa
1 : 1
Borac (BL)
Željezničar Sport Team
Banja Luka
1 : 1
Tekstilac
Derventa
21.05.2022 10:00
Željezničar Sport Team
1 : 1
Tekstilac
Radnik
Bijeljina
0 : 3
Ilićka 01
Brčko
21.05.2022 10:00
Radnik
0 : 3
Ilićka 01
Jedinstvo
Brčko
21.05.2022
10:00
Sloboda
Donji Zagoni
21.05.2022 10:00
Jedinstvo
:
Sloboda
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
1 : 0
Podrinje
Janja
21.05.2022 10:00
Zvijezda 09
1 : 0
Podrinje
Omladinac
Draksenić
0 : 2
Omarska
Omarska
21.05.2022 11:00
Omladinac
0 : 2
Omarska
Sloga
Saničani(Rakelići)
5 : 0
Borac
Kozarska Dubica
21.05.2022 11:00
Sloga
5 : 0
Borac
Laktaši
Laktaši
4 : 0
Crni vrh
Jaružani
21.05.2022 10:00
Laktaši
4 : 0
Crni vrh
Omladinac
Banja Luka
9 : 2
Naprijed
Banja Luka
21.05.2022 09:00
Omladinac
9 : 2
Naprijed
Džaja
Banja Luka
2 : 2
BSK
Banja Luka
21.05.2022 09:00
Džaja
2 : 2
BSK
OFK Spartak 2013
Banja Luka
3 : 1
Vrbas
Banja Luka
21.05.2022 10:30
OFK Spartak 2013
3 : 1
Vrbas
Mladost
Kotor Varoš
8 : 0
Progres
Kneževo
21.05.2022 10:00
Mladost
8 : 0
Progres
Gorica
Šipovo
0 : 6
Željezničar Sport team
Banja Luka
21.05.2022 10:00
Gorica
0 : 6
Željezničar Sport team
Milići
Milići
5 : 2
Šekovići
Šekovići
21.05.2022 10:00
Milići
5 : 2
Šekovići
Romanija
Pale
2 : 0
Rudo
Rudo
21.05.2022 16:00
Romanija
2 : 0
Rudo
Velež
Nevesinje
3 : 1
Stakorina
Čajniče
21.05.2022 15:15
Velež
3 : 1
Stakorina
OFK Bihać
Bihać
4 : 0
Radnički
Ripač
21.05.2022 11:30
OFK Bihać
4 : 0
Radnički
Brekovica 78
Brekovica
4 : 2
Una Nacionalni park
Kulen Vakuf
21.05.2022 11:30
Brekovica 78
4 : 2
Una Nacionalni park
Krajina
Cazin
2 : 0
Sloga
Bosanska Otoka
21.05.2022 11:30
Krajina
2 : 0
Sloga
Radnički
Ćoralić
8 : 0
Olimpija
Tržac
21.05.2022 17:00
Radnički
8 : 0
Olimpija
Rudar (B)
Breza
1 : 1
Mladost
Doboj - Kakanj
21.05.2022 11:30
Rudar (B)
1 : 1
Mladost
Don Bosco
Žepče
1 : 2
TOŠK
Tešanj
21.05.2022 11:30
Don Bosco
1 : 2
TOŠK
Pobjeda
Tešanjka
1 : 4
Krivaja
Zavidovići
21.05.2022 11:30
Pobjeda
1 : 4
Krivaja
Novi Grad
Sarajevo
0 : 3
Slavija
Istočno Sarajevo
21.05.2022 15:15
Novi Grad
0 : 3
Slavija
Ilijaš
Ilijaš
1 : 6
Igman
ilidža
21.05.2022 09:30
Ilijaš
1 : 6
Igman
KMN Vogošća
Vogošča
2 : 11
Sarajevo
Sarajevo
21.05.2022 09:00
KMN Vogošća
2 : 11
Sarajevo
Željezničar
Sarajevo
2 : 2
Novi Grad
Sarajevo
21.05.2022 09:00
Željezničar
2 : 2
Novi Grad
Famos (H)
Hrasnica
2 : 5
UNIS
Vogošča
21.05.2022 10:00
Famos (H)
2 : 5
UNIS
Soccer
Sarajevo
0 : 2
Sokolac
Sokolac
21.05.2022 12:00
Soccer
0 : 2
Sokolac
AF Devetka
Sarajevo
3 : 1
Famos (V)
Vojkovići
21.05.2022 16:00
AF Devetka
3 : 1
Famos (V)
Blagaj
Blagaj
2 : 0
Rama
Prozor /Rama
21.05.2022 11:30
Blagaj
2 : 0
Rama
Igman
Konjic
6 : 1
Branitelj
Rodoč/Jasenica
21.05.2022 11:00
Igman
6 : 1
Branitelj
Turbina
Jablanica
11 : 4
Višići
Višići
21.05.2022 11:30
Turbina
11 : 4
Višići
Cim
Mostar
4 : 1
Lokomotiva
Mostar
21.05.2022 11:30
Cim
4 : 1
Lokomotiva
Eurofudbal
Stjepan Polje
3 : 2
Bratstvo
Gračanica
21.05.2022 11:00
Eurofudbal
3 : 2
Bratstvo
Zvijezda
Gradačac
5 : 2
Radnički
Lukavac
21.05.2022 17:00
Zvijezda
5 : 2
Radnički
Asscheim
Živinice - Kovači
6 : 0
Sloboda
Tuzla
21.05.2022 11:00
Asscheim
6 : 0
Sloboda
Tuzla City
Simin Han -Tuzla
7 : 0
Gornji Rahić
Gornji Rahić
21.05.2022 11:00
Tuzla City
7 : 0
Gornji Rahić
Proleter
Slavinovići
1 : 0
Eurogol
Živinice
21.05.2022 11:00
Proleter
1 : 0
Eurogol
Sloga
Doboj
4 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
21.05.2022 11:00
Sloga
4 : 0
Rudar Prijedor
Kozara
Gradiška
7 : 1
Željezničar
Doboj
21.05.2022 12:00
Kozara
7 : 1
Željezničar
Borac (Š)
Šamac
0 : 15
Spartak 2013
Banja Luka
21.05.2022 12:00
Borac (Š)
0 : 15
Spartak 2013
Mineral ZTC
Banja Vrućica
5 : 0
Krupa
Krupa na Vrbasu
21.05.2022 12:00
Mineral ZTC
5 : 0
Krupa
Ljubić
Prnjavor
2 : 5
Proleter
Teslić
21.05.2022 12:00
Ljubić
2 : 5
Proleter
Modriča Alfa
Modriča
1 : 3
Borac (BL)
Banja Luka
21.05.2022 12:00
Modriča Alfa
1 : 3
Borac (BL)
Željezničar Sport Team
Banja Luka
0 : 0
Tekstilac
Derventa
21.05.2022 12:00
Željezničar Sport Team
0 : 0
Tekstilac
Velež
Nevesinje
1 : 2
Stakorina
Čajniče
21.05.2022 17:00
Velež
1 : 2
Stakorina
Bihać
Bihać
0 : 0
AN Jedinstvo
Bihać
21.05.2022 10:00
Bihać
0 : 0
AN Jedinstvo
Podgrmeč
Sanski Most
4 : 0
Borac
Izačić
21.05.2022 10:00
Podgrmeč
4 : 0
Borac
Krajina
Cazin
21.05.2022
10:00
Gomila
Stijena
21.05.2022 10:00
Krajina
:
Gomila
Radnički
Ćoralići
4 : 0
Zvijezda
Velika Kladuša
21.05.2022 18:30
Radnički
4 : 0
Zvijezda
Rudar (B)
Breza
1 : 1
Mladost (DK)
Doboj - Kakanj
21.05.2022 10:00
Rudar (B)
1 : 1
Mladost (DK)
Borac - Tetovo
Zenica
0 : 3
Čelik
Zenica
21.05.2022 10:00
Borac - Tetovo
0 : 3
Čelik
Don Bosco
Žepče
1 : 0
TOŠK
Tešanj
21.05.2022 10:00
Don Bosco
1 : 0
TOŠK
Pobjeda
Tepanjka
0 : 5
Krivaja
Zavidovići
21.05.2022 10:00
Pobjeda
0 : 5
Krivaja
Olimp
Pale
21.05.2022
11:00
Glasinac 1936
Ilidža
21.05.2022 11:00
Olimp
:
Glasinac 1936
J Academy
Sarajevo
6 : 1
Igman
Ilidža
21.05.2022 15:00
J Academy
6 : 1
Igman
Sokolac
Sokolac
0 : 12
Sparta
Sarajevo
21.05.2022 11:00
Sokolac
0 : 12
Sparta
Novi Grad
Sarajevo
2 : 0
Željezničar
Sarajevo
21.05.2022 17:30
Novi Grad
2 : 0
Željezničar
Eurofudbal
Stjepan Polje
1 : 2
Bratstvo
Gračanica
21.05.2022 10:00
Eurofudbal
1 : 2
Bratstvo
Zvijezda
Gradačac
6 : 0
Radnički
Lukavac
21.05.2022 16:00
Zvijezda
6 : 0
Radnički
Asscheim
Živinice - Kovači
21.05.2022
10:00
Sloboda
Tuzla
21.05.2022 10:00
Asscheim
:
Sloboda
Tuzla City
Simin Han
13 : 1
Gornji Rahić
Gornji Rahić
21.05.2022 10:00
Tuzla City
13 : 1
Gornji Rahić
Proleter
Slavinovići
3 : 0
Eurogol
Živinice
21.05.2022 10:00
Proleter
3 : 0
Eurogol
Borac (BL)
Banja Luka
6 : 1
Mladost
Rogatica
21.05.2022 15:00
Borac (BL)
6 : 1
Mladost
FK Sloboda
Tuzla
9 : 0
ŽNK Sloboda
Tuzla
21.05.2022 10:00
FK Sloboda
9 : 0
ŽNK Sloboda
Mladost
Nević Polje
0 : 9
Inter
Posušje
21.05.2022 17:00
Mladost
0 : 9
Inter
Respekt
Sarajevo
0 : 3
FK Sarajevo
Sarajevo
21.05.2022 14:00
Respekt
0 : 3
FK Sarajevo
Drina
Zvornik
2 : 2
Fortuna
Živinice
21.05.2022 12:00
Drina
2 : 2
Fortuna

Futsal

Ulcinj
Ulcinj
1 : 2
Pruška
Bijelo Polje
21.05.2022 18:00
Ulcinj
1 : 2
Pruška

Košarka

Sloboda
Tuzla
77 : 86
Spars Realway
Sarajevo
21.05.2022 19:00
Sloboda
77 : 86
Spars Realway
Široki
Široki Brijeg
98 : 85
Leotar
Trebinje
21.05.2022 20:00
Široki
98 : 85
Leotar
Gacko
Gacko
80 : 86
Hanters
Prijedor
21.05.2022 19:00
Gacko
80 : 86
Hanters

Rukomet

Krivaja
Zavidovići
28 : 26
Bosna Eko Energija (V)
Visoko
21.05.2022 18:00
Krivaja
28 : 26
Bosna Eko Energija (V)
Izviđač CO
Ljubuški
43 : 28
Maglaj
Maglaj
21.05.2022 18:00
Izviđač CO
43 : 28
Maglaj
Vogošća
Vogošća
33 : 34
Gračanica
Gračanica
21.05.2022 18:00
Vogošća
33 : 34
Gračanica
Sloga (GV/U)
Gornji Vakuf-Uskoplje
40 : 29
Konjuh
Živinice
21.05.2022 18:00
Sloga (GV/U)
40 : 29
Konjuh
Borac M:TEL
Banja Luka
27 : 27
Sloboda
Tuzla
21.05.2022 18:00
Borac M:TEL
27 : 27
Sloboda
Leotar
Trebinje
35 : 32
Gradačac
Gradačac
21.05.2022 18:00
Leotar
35 : 32
Gradačac
Iskra
Bugojna
30 : 29
Sloga (D)
Doboj
21.05.2022 18:00
Iskra
30 : 29
Sloga (D)
Slavija
Istočno Sarajevo
35 : 21
Drina
Zvornik
21.05.2022 19:00
Slavija
35 : 21
Drina
Teslić
Teslić
36 : 42
Kaluđer
Banja Luka
21.05.2022 18:00
Teslić
36 : 42
Kaluđer
Rvacka
Livno
36 : 29
Vogošća 2
Vogošća
21.05.2022 19:00
Rvacka
36 : 29
Vogošća 2
Travnik
Travnik
41 : 37
Sana 7
Sanski Most
21.05.2022 14:00
Travnik
41 : 37
Sana 7
Knežopoljka
Kozarska Dubica
31 : 27
Hadžići
Hadžići
21.05.2022 18:00
Knežopoljka
31 : 27
Hadžići
Budućnost
Podgorica
41 : 15
Rudar
Pljevlja
21.05.2022 19:30
Budućnost
41 : 15
Rudar