Äelinac
Äelinac
|
|
Sloga (S)
Srbac
|
04.06.2022 17:30 | Äelinac | 3 : 1 | Sloga (S) |
LijeÅ”Äe
LijeÅ”Äe
|
|
4. juli
Pojezna
|
04.06.2022 17:00 | LijeÅ”Äe | 4 : 0 | 4. juli | ||||||
OFK Pridjel
Pridjel Donji
|
|
Zadrugar
Sijekovac
|
04.06.2022 19:00 | OFK Pridjel | 7 : 0 | Zadrugar |
ViŔnjik
ModriÄa
|
|
Dobor
ModriÄa
|
04.06.2022 18:00 | ViŔnjik | 5 : 2 | Dobor |
Sloga 94
Bijeljina
|
|
Kolektiv
MeÄaÅ”i
|
04.06.2022 18:00 | Sloga 94 | 9 : 1 | Kolektiv |
Tamaris
MrÄevci
|
|
Milan
Kosjerovo
|
04.06.2022 18:00 | Tamaris | 1 : 2 | Milan |
Polet
ÄoviÄ Polje
|
|
Krbeti
Krbeti
|
04.06.2022 18:00 | Polet | 9 : 6 | Krbeti |
Dragovoljac
Novo Selo
|
|
Sloga
Prud
|
04.06.2022 17:30 | Dragovoljac | 2 : 0 | Sloga |
Neretva 2020
Äeljevo
|
|
Blagaj
Blagaj
|
04.06.2022 17:00 | Neretva 2020 | 3 : 0 | Blagaj | ||||||
Mostar
Mostar
|
|
Iskra
Stolac
|
04.06.2022 17:00 | Mostar | 3 : 4 | Iskra |
Igman
Ilidža
|
|
Famos
Hrasnica
|
04.06.2022 18:00 | Igman | 1 : 4 | Famos | ||||||
Novi Grad
Sarajevo
|
|
Baton
Sarajevo
|
04.06.2022 12:30 | Novi Grad | 2 : 2 | Baton | ||||||
ŽeljezniÄar
Sarajevo
|
|
Rudar
Kakanj
|
04.06.2022 12:30 | ŽeljezniÄar | 6 : 0 | Rudar | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
StupÄanica
Olovo
|
04.06.2022 12:30 | Sarajevo | 7 : 3 | StupÄanica | ||||||
UNIS
VogoÅ”Äa
|
|
Goražde
Goražde
|
04.06.2022 12:30 | UNIS | 4 : 0 | Goražde |
Sport Prevnet
Bugojno
|
|
Iskra
Bugojno
|
04.06.2022 12:30 | Sport Prevnet | 2 : 3 | Iskra | ||||||
NK Vitez
Vitez
|
|
Äelik
Zenica
|
04.06.2022 12:30 | NK Vitez | 2 : 4 | Äelik | ||||||
Kiseljak
Kiseljak
|
|
Travnik
Travnik
|
04.06.2022 12:30 | Kiseljak | 7 : 0 | Travnik |
Tomislav
Tomislavgrad
|
|
Igman
Konjic
|
04.06.2022 12:30 | Tomislav | 0 : 4 | Igman | ||||||
LjubuŔki
LjubuŔki
|
|
Velež
Mostar
|
04.06.2022 12:30 | LjubuŔki | 0 : 4 | Velež | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Stolac
Stolac
|
04.06.2022 10:00 | Leotar | 6 : 0 | Stolac | ||||||
Neum
Neum
|
|
Branitelj
RodoÄ-Jasenica
|
04.06.2022 12:30 | Neum | 2 : 2 | Branitelj | ||||||
Grude
Grude
|
|
Äapljina
Äapljina
|
04.06.2022 12:30 | Grude | 3 : 0 | Äapljina |
Igman
Ilidža
|
|
Famos
Hrasnica
|
04.06.2022 16:00 | Igman | 1 : 4 | Famos | ||||||
Novi Grad
Sarajevo
|
|
Baton
Sarajevo
|
04.06.2022 10:00 | Novi Grad | 1 : 1 | Baton | ||||||
ŽeljezniÄar
Sarajevo
|
|
Rudar
Kakanj
|
04.06.2022 10:00 | ŽeljezniÄar | 1 : 1 | Rudar | ||||||
Mladost
Doboj-Kakanj
|
|
Radnik
HadžiÄi
|
04.06.2022 10:00 | Mladost | 5 : 1 | Radnik | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
StupÄanica
Olovo
|
04.06.2022 10:00 | Sarajevo | 8 : 0 | StupÄanica | ||||||
UNIS
VogoÅ”Äa
|
|
Goražde
Goražde
|
04.06.2022 10:00 | UNIS | 6 : 1 | Goražde |
Sport Prevent
Bugojno
|
|
Iskra
Bugojno
|
04.06.2022 10:00 | Sport Prevent | 0 : 7 | Iskra | ||||||
NK Vitez
Vitez
|
|
Äelik
Zenica
|
04.06.2022 10:00 | NK Vitez | 0 : 5 | Äelik | ||||||
Kiseljak
Kiseljak
|
|
Travnik
Travnik
|
04.06.2022 10:00 | Kiseljak | 4 : 0 | Travnik |
Tomislav
Tomislavgrad
|
|
Igman
Konjic
|
04.06.2022 10:00 | Tomislav | 1 : 3 | Igman | ||||||
LjubuŔki
LjubuŔki
|
|
Velež
Mostar
|
04.06.2022 10:00 | LjubuŔki | 0 : 4 | Velež | ||||||
Neum
Neum
|
|
Branitelj
RodoÄ-Jasenica
|
04.06.2022 10:00 | Neum | 1 : 2 | Branitelj | ||||||
Grude
Grude
|
|
Äapljina
Äapljina
|
04.06.2022 10:00 | Grude | 0 : 1 | Äapljina |
Dubrave
Dubrave
|
|
Sloga (S)
Srbac
|
04.06.2022 11:30 | Dubrave | 1 : 3 | Sloga (S) | ||||||
FSA Prijedor
Prijedor
|
|
Sloga (T)
Trn
|
04.06.2022 11:30 | FSA Prijedor | 1 : 0 | Sloga (T) |
Omladinac
Banja Luka
|
|
ŽeljezniÄar Sport Team
Banja Luka
|
04.06.2022 10:15 | Omladinac | 0 : 2 | ŽeljezniÄar Sport Team | ||||||
OFK Spartak
Banja Luka
|
|
Sloboda
MrkonjiÄ Grad
|
04.06.2022 16:00 | OFK Spartak | 6 : 0 | Sloboda | ||||||
LauÅ”
Banja Luka
|
|
Gorica
Å ipovo
|
04.06.2022 11:30 | LauÅ” | 2 : 0 | Gorica |
Rudanka
Rudanka
|
|
Hajduk
Kožuhe
|
04.06.2022 10:00 | Rudanka | 3 : 0 | Hajduk | ||||||
Zvijezda
Kakmuž
|
|
Ukrina
ÄeÄava
|
04.06.2022 10:00 | Zvijezda | 4 : 0 | Ukrina | ||||||
NaŔa krila
Kostajnica
|
|
ŽeljezniÄar
Doboj
|
04.06.2022 10:00 | NaÅ”a krila | 3 : 0 | ŽeljezniÄar |
Proleter
Dvorovi
|
|
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
04.06.2022 11:00 | Proleter | 2 : 0 | Sloga |
Drina HE
ViŔegrad
|
|
Glasinac 1936
Sokolac
|
04.06.2022 11:00 | Drina HE | 1 : 0 | Glasinac 1936 | ||||||
Mladost
Rogatica
|
|
Famos
VojkoviÄi
|
04.06.2022 12:00 | Mladost | 0 : 4 | Famos |
Gomila
Stijena
|
|
Bajer 99
VelagiÄi
|
04.06.2022 13:30 | Gomila | 3 : 0 | Bajer 99 | ||||||
OFK BihaÄ
BihaÄ
|
|
Vitez
Bužim
|
04.06.2022 10:00 | OFK BihaÄ | 1 : 2 | Vitez | ||||||
Brekovica 78
Brekovica
|
|
Sloga
Bosanska Otoka
|
04.06.2022 13:30 | Brekovica 78 | 3 : 1 | Sloga |
Mladost
Solina
|
|
Betaclub Tango
Lukavac
|
04.06.2022 11:00 | Mladost | 0 : 5 | Betaclub Tango | ||||||
Konjuh
Kladanj
|
|
Proleter
SlavinoviÄi
|
04.06.2022 11:00 | Konjuh | 3 : 2 | Proleter | ||||||
Tuzla
Tuzla
|
|
Seona
Seona
|
04.06.2022 12:00 | Tuzla | 3 : 3 | Seona | ||||||
MemiÄi
MemiÄi
|
|
Rainci
Gornji Rainci
|
04.06.2022 11:00 | MemiÄi | 0 : 3 | Rainci |
OFK Titograd
Podgorica
|
|
Arsenal
Tivat
|
04.06.2022 17:30 | OFK Titograd | 3 : 3 | Arsenal | ||||||
Berane
Berane
|
|
Sutjeska
NikÅ”iÄ
|
04.06.2022 17:30 | Berane | 8 : 4 | Sutjeska |
ŽeljezniÄar Sport Team
Banja Luka
|
|
LjubiÄ
Prnjavor
|
04.06.2022 10:00 | ŽeljezniÄar Sport Team | 6 : 0 | LjubiÄ | ||||||
Tekstilac
Derventa
|
|
Mineral
Banja VruÄica
|
04.06.2022 10:00 | Tekstilac | 8 : 1 | Mineral | ||||||
Borac (BL)
Banja Luka
|
|
Borac (Å )
Å amac
|
04.06.2022 10:00 | Borac (BL) | 2 : 0 | Borac (Å ) | ||||||
Proleter
TesliÄ
|
|
Kozara
GradiŔka
|
04.06.2022 10:00 | Proleter | 0 : 9 | Kozara | ||||||
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Polet 1926
Brod
|
04.06.2022 10:00 | OFK Spartak 2013 | 4 : 3 | Polet 1926 | ||||||
ŽeljezniÄar
Doboj
|
|
Radnik Urije
Prijedor
|
04.06.2022 10:00 | ŽeljezniÄar | 3 : 0 | Radnik Urije |
Radnik
Bijeljina
|
|
Sloboda
Donji Zagoni
|
04.06.2022 10:00 | Radnik | 5 : 0 | Sloboda | ||||||
Jedinstvo
BrÄko
|
|
Lokomotiva
BrÄko
|
04.06.2022 10:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | Lokomotiva | ||||||
Mladost
Bogutovo selo
|
|
Podrinje
Janja
|
04.06.2022 10:00 | Mladost | 2 : 3 | Podrinje |
Dubrave
Dubrave
|
|
Sloga
Srbac
|
04.06.2022 10:00 | Dubrave | 7 : 3 | Sloga |
Omladinac
Banja Luka
|
|
Vrbas
Banja Luka
|
04.06.2022 09:00 | Omladinac | 1 : 0 | Vrbas | ||||||
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Sloboda
MrkonjiÄ Grad
|
04.06.2022 14:30 | OFK Spartak 2013 | 3 : 0 | Sloboda | ||||||
LauÅ”
LauÅ” - Banja Luka
|
|
Gorica
Å ipovo
|
04.06.2022 10:00 | LauÅ” | 9 : 0 | Gorica |
Proleter
Dvorovi
|
|
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
04.06.2022 09:30 | Proleter | 0 : 6 | Sloga |
Drina HE
ViŔegrad
|
|
Glasinac 1936
Sokolac
|
04.06.2022 13:00 | Drina HE | 3 : 0 | Glasinac 1936 | ||||||
Mladost
Rogatica
|
|
Famos
VojkoviÄi
|
04.06.2022 10:00 | Mladost | 6 : 0 | Famos |
Rama
Prozor /Rama
|
|
Mostar
Mostar
|
04.06.2022 11:30 | Rama | 3 : 0 | Mostar | ||||||
GOÅ K
Gabela
|
|
Velež
Mostar
|
04.06.2022 11:30 | GOŠK | 1 : 1 | Velež |
KruŔevo
KruŔevo
|
|
Bjelopoljac
Bijelo Polje - Mostar
|
04.06.2022 11:30 | KruŔevo | 4 : 1 | Bjelopoljac | ||||||
Turbina
Jablanica
|
|
MeÄugorje
MeÄugorje
|
04.06.2022 11:30 | Turbina | 3 : 1 | MeÄugorje |
Bosna
Visoko
|
|
TOÅ K
TeŔanj
|
04.06.2022 11:00 | Bosna | 1 : 2 | TOÅ K |
ŽeljezniÄar Sport Team
Banja Luka
|
|
LjubiÄ
Prnjavor
|
04.06.2022 12:00 | ŽeljezniÄar Sport Team | 11 : 0 | LjubiÄ | ||||||
Tekstilac
Derventa
|
|
Mineral ZTC
Banja VruÄica
|
04.06.2022 12:00 | Tekstilac | 1 : 1 | Mineral ZTC | ||||||
Borac (BL)
Banja Luka
|
|
Borac (Å )
Å amac
|
04.06.2022 12:00 | Borac (BL) | 11 : 0 | Borac (Å ) | ||||||
Proleter
TesliÄ
|
|
Kozara
GradiŔka
|
04.06.2022 12:00 | Proleter | 0 : 8 | Kozara | ||||||
Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Polet 1926
Brod
|
04.06.2022 12:00 | Spartak 2013 | 1 : 2 | Polet 1926 | ||||||
ŽeljezniÄar
Doboj
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
04.06.2022 11:00 | ŽeljezniÄar | 0 : 0 | Rudar Prijedor |
Krivaja
ZavidoviÄi
|
|
Tempo sport
Zenica
|
04.06.2022 11:00 | Krivaja | 1 : 2 | Tempo sport |
Emina
Mostar
|
|
Fortuna
Živinice
|
04.06.2022 17:00 | Emina | 1 : 1 | Fortuna | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
04.06.2022 16:00 | Iskra | 1 : 1 | Radnik Bumerang |
Prijedor
Prijedor
|
|
ModriÄa Ducla
ModriÄa
|
04.06.2022 11:00 | Prijedor | 1 : 3 | ModriÄa Ducla | ||||||
Borac (Å )
Å amac
|
|
BSK-Spartak 2013
Banja Luka
|
04.06.2022 17:00 | Borac (Å ) | 0 : 10 | BSK-Spartak 2013 |
Borac
Banja Luka
|
|
Leotar
Trebinje
|
04.06.2022 18:00 | Borac | 82 : 80 | Leotar | ||||||
Spars Realway
Sarajevo
|
|
Å iroki
Å iroki Brijeg
|
04.06.2022 18:00 | Spars Realway | 91 : 88 | Å iroki | ||||||
Igokea
Aleksandrovac
|
|
Sloboda
Tuzla
|
04.06.2022 18:00 | Igokea | 80 : 53 | Sloboda |
Glasinac
Sokolac
|
|
Äelinac
Äelinac
|
04.06.2022 19:00 | Glasinac | 28 : 24 | Äelinac |
Slavija
IstoÄno Sarajevo
|
|
ViŔegrad
ViŔegrad
|
04.06.2022 19:00 | Slavija | 31 : 22 | ViŔegrad |