Borac
Banja Luka
|
|
Sloga Meridian
Doboj
|
01.10.2022 14:00 | Borac | 2 : 1 | Sloga Meridian | ||||||
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
|
|
Igman
Konjic
|
01.10.2022 19:00 | Å iroki Brijeg | 3 : 2 | Igman | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
ŽeljezniÄar
Sarajevo
|
01.10.2022 15:00 | Leotar | 0 : 1 | ŽeljezniÄar |
Slavija
IstoÄno Sarajevo
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
01.10.2022 15:30 | Slavija | 3 : 2 | Rudar Prijedor | ||||||
Zvijezda 09
Etno Selo StaniÅ”iÄi
|
|
Drina
Zvornik
|
01.10.2022 15:30 | Zvijezda 09 | 5 : 1 | Drina | ||||||
Podrinje
Janja
|
|
LjubiÄ
Prnjavor
|
01.10.2022 15:30 | Podrinje | 1 : 2 | LjubiÄ | ||||||
Sloboda (NG)
Novi Grad
|
|
Radnik
Bijeljina
|
01.10.2022 15:30 | Sloboda (NG) | 2 : 0 | Radnik | ||||||
ModriÄa
ModriÄa
|
|
Famos
VojkoviÄi
|
01.10.2022 15:30 | ModriÄa | 0 : 0 | Famos | ||||||
Kozara
GradiŔka
|
|
Tekstilac
Derventa
|
01.10.2022 15:30 | Kozara | 1 : 0 | Tekstilac | ||||||
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
LaktaŔi
LaktaŔi
|
01.10.2022 15:30 | Krupa | 3 : 1 | LaktaŔi |
Brdo
Hambarine
|
|
Proleter
TesliÄ
|
01.10.2022 15:30 | Brdo | 1 : 1 | Proleter | ||||||
Äelinac
Äelinac
|
|
Dubrave
Dubrave
|
01.10.2022 15:30 | Äelinac | 1 : 1 | Dubrave | ||||||
Borac (Å )
Å amac
|
|
FSA
Prijedor
|
01.10.2022 15:30 | Borac (Å ) | 1 : 2 | FSA | ||||||
Sloga (T)
Trn
|
|
Crni vrh
Jaružani
|
01.10.2022 15:30 | Sloga (T) | 4 : 0 | Crni vrh | ||||||
Ukrina
ÄeÄava
|
|
Progres
Kneževo
|
01.10.2022 15:30 | Ukrina | 4 : 3 | Progres | ||||||
Gorica
Å ipovo
|
|
Sloga (S)
Srbac
|
01.10.2022 15:30 | Gorica | 2 : 1 | Sloga (S) | ||||||
Jedinstvo
Žeravica
|
|
BSK
Banja Luka
|
01.10.2022 15:30 | Jedinstvo | 1 : 2 | BSK | ||||||
Polet 1926
Brod
|
|
Borac (KD)
Kozarska Dubica
|
01.10.2022 15:30 | Polet 1926 | 0 : 3 | Borac (KD) |
BuduÄnost
Pilica
|
|
Velež
Nevesinje
|
01.10.2022 15:30 | BuduÄnost | 1 : 0 | Velež | ||||||
Mladost (G)
Gacko
|
|
Rudar 1925
Ugljevik
|
01.10.2022 15:30 | Mladost (G) | 3 : 1 | Rudar 1925 | ||||||
Vlasenica
Vlasenica
|
|
Hercegovac
BileÄa
|
01.10.2022 15:30 | Vlasenica | 0 : 0 | Hercegovac | ||||||
IliÄka 01
BrÄko
|
|
Jedinstvo
Brodac
|
01.10.2022 15:30 | IliÄka 01 | 2 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Drina HE
ViŔegrad
|
|
Stakorina
ÄajniÄe
|
01.10.2022 15:30 | Drina HE | 2 : 4 | Stakorina | ||||||
Glasinac 1936
Sokolac
|
|
Mladost (R)
Rogatica
|
01.10.2022 15:30 | Glasinac 1936 | 1 : 0 | Mladost (R) | ||||||
Proleter
Dvorovi
|
|
Romanija
Pale
|
01.10.2022 15:30 | Proleter | 5 : 2 | Romanija |
Slaven
Dobrljin
|
|
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
|
01.10.2022 15:30 | Slaven | 0 : 2 | Sloga DIPO | ||||||
BuduÄnost
Banja Luka
|
|
Krajina
Banja Luka
|
01.10.2022 15:30 | BuduÄnost | 3 : 0 | Krajina | ||||||
Mladost
Kotor VaroÅ”
|
|
Svodna
Svodna
|
01.10.2022 15:30 | Mladost | 9 : 1 | Svodna | ||||||
Naprijed
Banja Luka
|
|
Sloga
SaniÄani-RakeliÄi
|
01.10.2022 15:30 | Naprijed | 3 : 1 | Sloga | ||||||
13 Skojevki
Grbavci
|
|
LijevÄe
Nova Topola
|
01.10.2022 15:30 | 13 Skojevki | 0 : 3 | LijevÄe | ||||||
Plamen
Donje VodiÄevo
|
|
Bratstvo
Kozarac
|
01.10.2022 15:30 | Plamen | 4 : 1 | Bratstvo | ||||||
Polet KrajiŔnik
RamiÄi-DragoÄaj
|
|
LauÅ”
Banja Luka
|
01.10.2022 15:30 | Polet KrajiŔnik | 2 : 0 | LauŔ |
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
|
Tabanci
Tabanci
|
01.10.2022 15:30 | Zadrugar | 3 : 0 | Tabanci | ||||||
Lokomotiva
BrÄko
|
|
Mladost (VO)
Velika Obarska
|
01.10.2022 15:30 | Lokomotiva | 0 : 1 | Mladost (VO) | ||||||
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
|
Omladinac
PotoÄari
|
01.10.2022 15:30 | OFK Brezik | 3 : 4 | Omladinac | ||||||
OFK Trnovica
Trnovica
|
|
Lokanj
Lokanj
|
01.10.2022 15:30 | OFK Trnovica | 2 : 1 | Lokanj | ||||||
Å ekoviÄi
Å ekoviÄi
|
|
Janja 2009
Janja
|
01.10.2022 15:30 | Å ekoviÄi | 5 : 2 | Janja 2009 | ||||||
Partizan
Donja Trnova
|
|
BiraÄ
Derventa
|
01.10.2022 15:30 | Partizan | 3 : 0 | BiraÄ |
PodgrmeÄ
OŔtra Luka
|
|
Rasavci
Rasavci
|
01.10.2022 15:30 | PodgrmeÄ | 3 : 4 | Rasavci | ||||||
Ljubija
Ljubija
|
|
Ravan
MeÄeÄa
|
01.10.2022 15:30 | Ljubija | 1 : 0 | Ravan | ||||||
MoŔtanica
BožiÄi
|
|
Kozara
Donji Orlovci
|
01.10.2022 15:30 | MoŔtanica | 1 : 0 | Kozara | ||||||
Gomjenica
Prijedor
|
|
Brzi
Busnovi
|
01.10.2022 16:00 | Gomjenica | 3 : 1 | Brzi |
Borac (Mag.)
Maglajani
|
|
Laminci
Laminci
|
01.10.2022 16:00 | Borac (Mag.) | 1 : 3 | Laminci | ||||||
Župa
Milosavci
|
|
Omladinac
BrestovÄina
|
01.10.2022 18:00 | Župa | 2 : 2 | Omladinac | ||||||
Biseri
Äatrnja
|
|
Bratstvo
Kozinci
|
01.10.2022 16:00 | Biseri | 2 : 2 | Bratstvo | ||||||
Borac (MaÅ”.)
MaÅ”iÄi
|
|
Obradovac
GradiŔka
|
01.10.2022 16:00 | Borac (MaÅ”.) | 1 : 3 | Obradovac | ||||||
Borac (Å )
Å ibovska
|
|
Potkozarje
Aleksandrovac
|
01.10.2022 16:00 | Borac (Å ) | 1 : 3 | Potkozarje | ||||||
Torpedo
Cerovljani
|
|
Mladi KrajiŔnik
Kukulje
|
01.10.2022 16:00 | Torpedo | 4 : 3 | Mladi KrajiŔnik | ||||||
Kozara
Turjak
|
|
Polet
ElezagiÄi
|
01.10.2022 16:00 | Kozara | 5 : 2 | Polet |
Sloboda
Piskavica
|
|
Zmijanje
Kola
|
01.10.2022 15:30 | Sloboda | 2 : 1 | Zmijanje | ||||||
Sloga Nektar
Potkozarje
|
|
Rekreativo
Banja Luka
|
01.10.2022 15:30 | Sloga Nektar | 2 : 1 | Rekreativo | ||||||
Omladinac
Banja Luka
|
|
Mladost Farmaprom
Zalužani
|
01.10.2022 12:00 | Omladinac | 0 : 5 | Mladost Farmaprom | ||||||
Vrbas
Banja Luka
|
|
OFK Banja Luka
Banja Luka
|
01.10.2022 15:30 | Vrbas | 5 : 0 | OFK Banja Luka |
Trebavac
Vranjak
|
|
BuduÄnost
Gornja Slatina
|
01.10.2022 16:00 | Trebavac | 2 : 2 | BuduÄnost | ||||||
PelagiÄevo 21
PelagiÄevo
|
|
Vranjak
Vranjak
|
01.10.2022 16:00 | PelagiÄevo 21 | 3 : 1 | Vranjak | ||||||
Dobor
ModriÄa
|
|
Mladost (ST)
Srpska TiŔina
|
01.10.2022 20:00 | Dobor | 5 : 0 | Mladost (ST) | ||||||
Posavina
MiloŔevac
|
|
Sloga
JakeÅ”
|
01.10.2022 19:00 | Posavina | 1 : 2 | Sloga | ||||||
Zadrugar
Tarevci
|
|
ViŔnjik
ModriÄa
|
01.10.2022 19:00 | Zadrugar | 1 : 0 | ViŔnjik | ||||||
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
|
Sloga 73
Ždreban
|
01.10.2022 16:00 | Kladari Gornji | 6 : 1 | Sloga 73 |
Jedinstvo
Suvo Polje
|
|
Semberija
Popovi
|
01.10.2022 15:30 | Jedinstvo | 0 : 1 | Semberija | ||||||
Gorica
PuÄile
|
|
Kolektiv
MeÄaÅ”i
|
01.10.2022 15:30 | Gorica | 1 : 1 | Kolektiv | ||||||
OFK MagnojeviÄ
Gornji MagnojeviÄ
|
|
Balatun
Balatun
|
01.10.2022 15:30 | OFK MagnojeviÄ | 5 : 1 | Balatun | ||||||
Drina
Amajlije
|
|
Sloga 94
Bijeljina
|
01.10.2022 15:30 | Drina | 5 : 0 | Sloga 94 |
Borac
Osmaci
|
|
Branjevo
Branjevo
|
01.10.2022 15:00 | Borac | 0 : 3 | Branjevo | ||||||
Polet
Kravica
|
|
Mladost
DiviÄ
|
01.10.2022 15:00 | Polet | 2 : 1 | Mladost | ||||||
Pecka
RoÄeviÄ
|
|
Jasenica
Jasenica
|
01.10.2022 15:00 | Pecka | 6 : 1 | Jasenica | ||||||
Jardan
Jardan
|
|
Bratstvo
Bratunac
|
01.10.2022 15:00 | Jardan | 4 : 2 | Bratstvo | ||||||
RadniÄki
Karakaj
|
|
Äelopek
Äelopek
|
01.10.2022 15:00 | RadniÄki | 3 : 0 | Äelopek |
Mrakovica
KozaruŔa
|
|
Kiseljak
Koprivna
|
01.10.2022 15:30 | Mrakovica | 0 : 2 | Kiseljak | ||||||
Rudar
Blagaj
|
|
Partizan
Kostajnica
|
01.10.2022 15:30 | Rudar | 1 : 0 | Partizan | ||||||
7. Republika
Svodna
|
|
Radnik Urije
Prijedor
|
01.10.2022 15:30 | 7. Republika | 2 : 4 | Radnik Urije |
Goražde
Goražde
|
|
Simm-Bau
Kosova
|
01.10.2022 15:30 | Goražde | 1 : 1 | Simm-Bau | ||||||
BuduÄnost
BanoviÄi
|
|
Radnik
HadžiÄi
|
01.10.2022 15:30 | BuduÄnost | 1 : 0 | Radnik | ||||||
GOÅ K
Gabela
|
|
Mladost
Doboj/Kakanj
|
01.10.2022 15:30 | GOÅ K | 2 : 0 | Mladost | ||||||
Tomislav
Tomislavgrad
|
|
RadniÄki
Lukavac
|
01.10.2022 15:30 | Tomislav | 3 : 3 | RadniÄki | ||||||
TOÅ K
TeŔanj
|
|
Jedinstvo
BihaÄ
|
01.10.2022 15:30 | TOÅ K | 0 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Rudar
Kakanj
|
|
StupÄanica
Olovo
|
01.10.2022 15:30 | Rudar | 1 : 0 | StupÄanica | ||||||
Bratstvo
GraÄanica
|
|
Travnik
Travnik
|
01.10.2022 15:30 | Bratstvo | 3 : 1 | Travnik | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
Zvijezda
GradaÄac
|
01.10.2022 15:30 | Gradina | 1 : 0 | Zvijezda |
PodgrmeÄ
Sanski Most
|
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
01.10.2022 15:30 | PodgrmeÄ | 0 : 3 | Novi Travnik |
Bosna(K)
Kalesija
|
|
Napredak
MatiÄi
|
01.10.2022 15:30 | Bosna(K) | 2 : 0 | Napredak |
Borac
Jelah
|
|
MoŔevac
MoŔevac
|
01.10.2022 15:30 | Borac | 2 : 0 | MoŔevac | ||||||
Rudar
Breza
|
|
Krivaja
ZavidoviÄi
|
01.10.2022 15:30 | Rudar | 1 : 1 | Krivaja |
Turbina
Jablanica
|
|
Neum
Neum
|
01.10.2022 15:30 | Turbina | 1 : 2 | Neum | ||||||
Troglav 1918
Livno
|
|
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
01.10.2022 15:30 | Troglav 1918 | 0 : 2 | Sloga | ||||||
LjubuŔki
LjubuŔki
|
|
Rama
Prozor-Rama
|
01.10.2022 15:30 | LjubuŔki | 1 : 1 | Rama | ||||||
Äapljina
Äapljina
|
|
Brotnjo
Äitluk
|
01.10.2022 15:30 | Äapljina | 1 : 1 | Brotnjo | ||||||
Stolac
Stolac
|
|
Grude
Grude
|
01.10.2022 15:30 | Stolac | 0 : 0 | Grude | ||||||
ViÅ”iÄi
ViÅ”iÄi
|
|
KameŔnica
Podhum
|
01.10.2022 14:30 | ViÅ”iÄi | 3 : 1 | KameÅ”nica | ||||||
Klis
ButuroviÄ Polje
|
|
KruŔevo
KruŔevo
|
01.10.2022 15:30 | Klis | 2 : 3 | KruŔevo |
Omladinac
Sanica
|
|
Bajer 99
VelagiÄi
|
01.10.2022 15:30 | Omladinac | 0 : 4 | Bajer 99 | ||||||
KljuÄ
KljuÄ
|
|
Borac
IzaÄiÄ
|
01.10.2022 15:30 | KljuÄ | 0 : 1 | Borac |
Sloga (T)
Tolisa
|
|
Mladost (DS)
Donji Svilaj
|
01.10.2022 15:30 | Sloga (T) | 3 : 1 | Mladost (DS) | ||||||
VitanoviÄi 78
VitanoviÄi
|
|
KostrÄ
KostrÄ
|
01.10.2022 15:30 | VitanoviÄi 78 | 4 : 0 | KostrÄ | ||||||
Sloga (P)
Prud
|
|
19 srpanj
OŔtra Luka
|
01.10.2022 15:30 | Sloga (P) | 1 : 2 | 19 srpanj |
Slaven
Živinice
|
|
Mladost 78
Donje Vukovije
|
01.10.2022 15:30 | Slaven | 3 : 1 | Mladost 78 | ||||||
Doboj Istok
Doboj Istok
|
|
Mramor
Babice
|
01.10.2022 15:30 | Doboj Istok | 3 : 0 | Mramor | ||||||
Slatina
BaŔigovci
|
|
ŽeljezniÄar
JelovÄe Selo
|
01.10.2022 15:30 | Slatina | 1 : 0 | ŽeljezniÄar | ||||||
Jedinstvo 1952
VuÄkovci
|
|
VražiÄi 92
VražiÄi
|
01.10.2022 15:30 | Jedinstvo 1952 | 4 : 3 | VražiÄi 92 | ||||||
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
|
|
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
|
01.10.2022 15:30 | Mladost (GŽ) | 4 : 0 | Ingram | ||||||
DSK
Devetak
|
|
Mladost (P)
PuraÄiÄ
|
01.10.2022 15:30 | DSK | 1 : 0 | Mladost (P) | ||||||
Rainci
Gornji Rainci
|
|
Rijeka
Å eriÄi
|
01.10.2022 15:30 | Rainci | 0 : 0 | Rijeka |
Borac
Tetovo -Zenica
|
|
Pobjeda
TeŔanjka
|
01.10.2022 15:30 | Borac | 5 : 0 | Pobjeda | ||||||
Nemila
Nemila
|
|
Fortuna
Zenica
|
01.10.2022 15:00 | Nemila | 1 : 0 | Fortuna | ||||||
Zmaj
BuziÄ Mahala
|
|
Novi Å eher
Novi Å eher
|
01.10.2022 15:00 | Zmaj | 4 : 1 | Novi Å eher | ||||||
LijeŔeva
LijeŔeva
|
|
VareÅ”
VareÅ”
|
01.10.2022 15:00 | LijeŔeva | 4 : 1 | VareŔ | ||||||
Proleter
Makljenovac
|
|
Napredak
Å ije
|
01.10.2022 15:00 | Proleter | 1 : 2 | Napredak | ||||||
Sporting
Zenica
|
|
Steel City
Zenica
|
01.10.2022 14:00 | Sporting | 2 : 5 | Steel City |
SaobraÄajac
Sarajevo
|
|
Jedinstvo
LjubniÄi
|
01.10.2022 16:30 | SaobraÄajac | 4 : 2 | Jedinstvo | ||||||
Vratnik
Sarajevo
|
|
Stup
Sarajevo
|
01.10.2022 11:00 | Vratnik | 2 : 2 | Stup |
Neretva 2020
Äeljevo
|
|
Bjelopoljac
Bijelo Polje-Potoci
|
01.10.2022 15:30 | Neretva 2020 | 2 : 3 | Bjelopoljac | ||||||
Cim
Cim
|
|
Blagaj
Blagaj
|
01.10.2022 16:00 | Cim | 1 : 4 | Blagaj | ||||||
Fortuna
Mostar
|
|
Branitelj
RodoÄ-Jasenica
|
01.10.2022 16:00 | Fortuna | 3 : 0 | Branitelj |
Pribava
Pribava
|
|
Bukovik
Gornji Srebrenik
|
01.10.2022 15:30 | Pribava | 3 : 0 | Bukovik | ||||||
Turija
Turija
|
|
Mladost (D)
Doborovci
|
01.10.2022 15:30 | Turija | 3 : 1 | Mladost (D) | ||||||
Sloga
Bikodže
|
|
25 maj
Uroža
|
01.10.2022 15:30 | Sloga | 6 : 2 | 25 maj | ||||||
BSK
BokaviÄi
|
|
Jedinstvo (L)
Lukavica
|
01.10.2022 15:30 | BSK | 0 : 1 | Jedinstvo (L) | ||||||
Stjepan Polje
Stjepan Polje
|
|
Jedinstvo (H)
HuskiÄi
|
01.10.2022 15:30 | Stjepan Polje | 2 : 0 | Jedinstvo (H) | ||||||
Mladost (B)
Velika Brijesnica
|
|
Å pionica 1953
Å pionica
|
01.10.2022 15:30 | Mladost (B) | 3 : 1 | Å pionica 1953 | ||||||
Rudar
Zagorje
|
|
ŽeljezniÄar
DoboŔnica
|
01.10.2022 15:30 | Rudar | 3 : 1 | ŽeljezniÄar |
OFK Vida
Vida
|
|
ÄeliÄ
ÄeliÄ
|
01.10.2022 15:30 | OFK Vida | 3 : 3 | ÄeliÄ | ||||||
GraniÄar
Brezovo Polje
|
|
Sloboda
Kerep
|
01.10.2022 15:30 | GraniÄar | 2 : 0 | Sloboda | ||||||
VoÄar
Å atoroviÄi
|
|
12 decembar
Rajska
|
01.10.2022 15:30 | VoÄar | 3 : 2 | 12 decembar | ||||||
Mladost
Tinja
|
|
Biberovo Polje
Biberovo Polje
|
01.10.2022 15:30 | Mladost | 2 : 0 | Biberovo Polje | ||||||
Koraj
Koraj
|
|
OFK MeÄiÄa
Donja MeÄiÄa
|
01.10.2022 15:30 | Koraj | 0 : 5 | OFK MeÄiÄa |
Mramor
Mramor
|
|
Mladost (Suha)
Suha
|
01.10.2022 15:30 | Mramor | 3 : 0 | Mladost (Suha) | ||||||
Rudar
Bukinje
|
|
OFK Tuzla
Tuzla
|
01.10.2022 15:30 | Rudar | 4 : 0 | OFK Tuzla | ||||||
Mladost (GT)
Gornja Tuzla
|
|
KruŔik
Gornje Vukovije
|
01.10.2022 15:30 | Mladost (GT) | 3 : 2 | KruŔik | ||||||
Jablanica
Barice
|
|
Mladost (Solina)
Solina
|
01.10.2022 15:30 | Jablanica | 2 : 1 | Mladost (Solina) | ||||||
Partizan
Kiseljak
|
|
OmaziÄi 1937
OmaziÄi
|
01.10.2022 15:30 | Partizan | 5 : 1 | OmaziÄi 1937 | ||||||
Omladinac RMU
ÄurÄevik
|
|
BuduÄnost
Donja Lukavica
|
01.10.2022 15:30 | Omladinac RMU | 1 : 0 | BuduÄnost |
Napredak
OmerbegovaÄa
|
|
RatkoviÄi
RatkoviÄi
|
01.10.2022 15:30 | Napredak | 1 : 3 | RatkoviÄi |
Javor Matis
Ivanjica
|
|
Voždovac
Beograd
|
01.10.2022 17:00 | Javor Matis | 0 : 2 | Voždovac | ||||||
TSC
BaÄka Topola
|
|
Radnik
Surdulica
|
01.10.2022 15:00 | TSC | 2 : 1 | Radnik | ||||||
Napredak
KruŔevac
|
|
Kolubara
Lazarevac
|
01.10.2022 19:00 | Napredak | 4 : 0 | Kolubara |
OFK Petrovac
Petrovac
|
|
Arsenal
Tivat
|
01.10.2022 16:00 | OFK Petrovac | 1 : 2 | Arsenal | ||||||
Sutjeska
NikÅ”iÄ
|
|
Jedinstvo
Bijelo Polje
|
01.10.2022 15:00 | Sutjeska | 5 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Rudar
Pljevlja
|
|
Jezero
Plav
|
01.10.2022 15:00 | Rudar | 2 : 1 | Jezero | ||||||
DeÄiÄ
Tuzi
|
|
Mornar
Bar
|
01.10.2022 16:00 | DeÄiÄ | 3 : 1 | Mornar |
Arsenal
London
|
|
Tottenham Hotspur
London
|
01.10.2022 13:30 | Arsenal | 3 : 1 | Tottenham Hotspur | ||||||
AFC Bournemouth
Bournemouth, Dorset
|
|
Brentford
|
01.10.2022 16:00 | AFC Bournemouth | 0 : 0 | Brentford | ||||||
Crystal Palace
London
|
|
Chelsea
London
|
01.10.2022 16:00 | Crystal Palace | 1 : 2 | Chelsea | ||||||
Fulham
|
|
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
|
01.10.2022 16:00 | Fulham | 1 : 4 | Newcastle United | ||||||
Liverpool
Liverpool
|
|
Brighton & Hove Albion
Brighton, East Sussex
|
01.10.2022 16:00 | Liverpool | 3 : 3 | Brighton & Hove Albion | ||||||
Southampton
Southampton, Hampshire
|
|
Everton
Liverpool
|
01.10.2022 16:00 | Southampton | 1 : 2 | Everton | ||||||
West Ham United
London
|
|
Wolverhampton
Wolverhampton
|
01.10.2022 18:30 | West Ham United | 2 : 0 | Wolverhampton |
1. FC Kƶln
Kƶln
|
|
Borussia Dortmund
Dortmund
|
01.10.2022 15:30 | 1. FC Kƶln | 3 : 2 | Borussia Dortmund | ||||||
Eintracht Frankfurt
Frankfurt am Main
|
|
1. FC Union Berlin
Berlin
|
01.10.2022 15:30 | Eintracht Frankfurt | 2 : 0 | 1. FC Union Berlin | ||||||
RB Leipzig
Leipzig
|
|
VfL Bochum
|
01.10.2022 15:30 | RB Leipzig | 4 : 0 | VfL Bochum | ||||||
SC Freiburg
Freiburg im Breisgau
|
|
1. FSV Mainz 05
Mainz
|
01.10.2022 15:30 | SC Freiburg | 2 : 1 | 1. FSV Mainz 05 | ||||||
VfL Wolfsburg
Wolfsburg
|
|
VfB Stuttgart
Stuttgart
|
01.10.2022 15:30 | VfL Wolfsburg | 3 : 2 | VfB Stuttgart | ||||||
Werder Bremen
Bremen
|
|
Borussia M'gladbach
Mƶnchengladbach
|
01.10.2022 18:30 | Werder Bremen | 5 : 1 | Borussia M'gladbach |
Paris Saint-Germain
|
|
OGC Nice
|
01.10.2022 21:00 | Paris Saint-Germain | 2 : 1 | OGC Nice | ||||||
RC Strasbourg
|
|
Stade Rennais
|
01.10.2022 17:00 | RC Strasbourg | 1 : 3 | Stade Rennais |
Empoli
Empoli
|
|
Milan
Milano
|
01.10.2022 20:45 | Empoli | 1 : 3 | Milan | ||||||
Inter
Milan
|
|
Roma
Roma
|
01.10.2022 18:00 | Inter | 1 : 2 | Roma | ||||||
Napoli
Napoli
|
|
Torino
Torino
|
01.10.2022 15:00 | Napoli | 3 : 1 | Torino |
CƔdiz CF
Cadiz
|
|
Villarreal
Villarreal
|
01.10.2022 14:00 | CƔdiz CF | 0 : 0 | Villarreal | ||||||
Getafe
Getafe (Madrid)
|
|
Real Valladolid
Valladolid
|
01.10.2022 16:15 | Getafe | 2 : 3 | Real Valladolid | ||||||
RCD Mallorca
Palma
|
|
Barcelona
Barcelona
|
01.10.2022 21:00 | RCD Mallorca | 0 : 1 | Barcelona | ||||||
Sevilla
Sevilla
|
|
AtlƩtico Madrid
Madrid
|
01.10.2022 18:30 | Sevilla | 0 : 2 | AtlƩtico Madrid |
Mornar
Bar
|
|
Ortrant - Olimpic
Ulcinj
|
01.10.2022 15:00 | Mornar | 4 : 1 | Ortrant - Olimpic | ||||||
Bokelj
Kotor
|
|
Iskra
Danilovgrad
|
01.10.2022 15:00 | Bokelj | 1 : 1 | Iskra | ||||||
Polet Stars
NikÅ”iÄ
|
|
Jezero
Plav
|
01.10.2022 15:00 | Polet Stars | 12 : 1 | Jezero |
Zvijezda 09
Etno selo StaniÅ”iÄ
|
|
Tuzla City
Simin Han
|
01.10.2022 11:00 | Zvijezda 09 | 1 : 5 | Tuzla City | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
01.10.2022 12:00 | Velež | 1 : 3 | Sarajevo | ||||||
Radnik (B)
Bijeljina
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
01.10.2022 11:00 | Radnik (B) | 0 : 1 | Krupa | ||||||
Radnik (H)
HadžiÄi
|
|
Sloboda
Tuzla
|
01.10.2022 15:00 | Radnik (H) | 2 : 1 | Sloboda |
Branitelj
RodoÄ-Jasenica
|
|
Grude
Grude
|
01.10.2022 13:30 | Branitelj | 1 : 0 | Grude |
Igman
Ilidža
|
|
Radnik
HadžiÄi
|
01.10.2022 13:30 | Igman | 3 : 0 | Radnik | ||||||
ŽeljezniÄar
Sarajevo
|
|
Famos
Hrasnica
|
01.10.2022 13:30 | ŽeljezniÄar | 5 : 2 | Famos |
Kiseljak
Kiseljak
|
|
Sport Prevent
Bugojno
|
01.10.2022 13:30 | Kiseljak | 1 : 3 | Sport Prevent |
Borac
Banja Luka
|
|
Sloga
Doboj
|
01.10.2022 12:00 | Borac | 1 : 0 | Sloga | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Tuzla City
Tuzla
|
01.10.2022 16:00 | Sarajevo | 3 : 0 | Tuzla City | ||||||
PosuŔje
PosuŔje
|
|
Velež
Mostar
|
01.10.2022 12:30 | PosuŔje | 1 : 4 | Velež | ||||||
Igman
Konjic
|
|
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
|
01.10.2022 11:30 | Igman | 0 : 3 | Å iroki Brijeg | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Zrinjski
Mostar
|
01.10.2022 15:45 | Sloboda | 4 : 0 | Zrinjski | ||||||
ŽeljezniÄar
Sarajevo
|
|
Leotar
Trebinje
|
01.10.2022 15:00 | ŽeljezniÄar | 14 : 2 | Leotar |
Igman
Ilidža
|
|
Radnik
HadžiÄi
|
01.10.2022 11:00 | Igman | 3 : 1 | Radnik | ||||||
ŽeljezniÄar
Sarajevo
|
|
Famos
Hrasnica
|
01.10.2022 11:00 | ŽeljezniÄar | 3 : 2 | Famos |
Kiseljak
Kiseljak
|
|
Sport Prevent
Bugojno
|
01.10.2022 11:00 | Kiseljak | 5 : 0 | Sport Prevent |
Branitelj
RodoÄ-Jasenica
|
|
Grude
Grude
|
01.10.2022 11:00 | Branitelj | 5 : 4 | Grude |
Partizan
Kostajnica
|
|
Sloga
SaniÄani-RakeliÄi
|
01.10.2022 11:00 | Partizan | 8 : 0 | Sloga | ||||||
Borac
Kozarska Dubica
|
|
Plamen
Donje VodiÄevo
|
01.10.2022 11:00 | Borac | 1 : 1 | Plamen | ||||||
FSA
Prijedor
|
|
Omladinac
DrakseniÄ
|
01.10.2022 13:00 | FSA | 8 : 1 | Omladinac |
Dubrave
Dubrave
|
|
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
|
01.10.2022 10:00 | Dubrave | 7 : 1 | Sloga DIPO |
Trebava
OsjeÄani
|
|
Rudar
Stanari
|
01.10.2022 10:00 | Trebava | 0 : 7 | Rudar | ||||||
Hajduk
Kožuhe
|
|
Ukrina
ÄeÄava
|
01.10.2022 10:00 | Hajduk | 1 : 3 | Ukrina | ||||||
VuÄijak
Majevac
|
|
Ozren
Petrovo
|
01.10.2022 10:00 | VuÄijak | 0 : 4 | Ozren | ||||||
NaŔa krila
Kostajnica
|
|
Rudanka
Rudanka
|
01.10.2022 10:00 | NaŔa krila | 0 : 7 | Rudanka | ||||||
Pridjel
Pridjel Donji
|
|
Zvijezda
Kakmuž
|
01.10.2022 10:00 | Pridjel | 2 : 2 | Zvijezda |
Kamenica
BihaÄ
|
|
Brekovica 78
Brekovica
|
01.10.2022 13:30 | Kamenica | 5 : 2 | Brekovica 78 | ||||||
ŽeljezniÄar
Bosanska Krupa
|
|
RadniÄki
ÄoraliÄi
|
01.10.2022 10:30 | ŽeljezniÄar | 3 : 1 | RadniÄki | ||||||
Mladost
Polje-Cazin
|
|
Una Nacionalni park
Kulen Vakuf
|
01.10.2022 13:30 | Mladost | 12 : 1 | Una Nacionalni park | ||||||
Rudar
Sanski Most
|
|
KrajiŔnik
Velika KladuŔa
|
01.10.2022 11:30 | Rudar | 0 : 2 | KrajiŔnik |
Glasinac 1936
Sokolac
|
|
ŽeljezniÄar
Sarajevo
|
01.10.2022 10:30 | Glasinac 1936 | 3 : 0 | ŽeljezniÄar | ||||||
Romanija
Pale
|
|
Famos (V)
VojkoviÄi
|
01.10.2022 09:00 | Romanija | 6 : 0 | Famos (V) |
Mladost
Solina
|
|
Mladost
Velika Brijesnica
|
01.10.2022 11:00 | Mladost | 0 : 1 | Mladost | ||||||
Proleter
SlavinoviÄi
|
|
Bosna
Kalesija
|
01.10.2022 12:00 | Proleter | 0 : 1 | Bosna | ||||||
VražiÄi 92
VražiÄi
|
|
Rainci
Gornji Rainci
|
01.10.2022 10:00 | VražiÄi 92 | 3 : 3 | Rainci |
Borac
Banja Luka
|
|
Sloga
Doboj
|
01.10.2022 10:00 | Borac | 1 : 1 | Sloga | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
|
01.10.2022 14:00 | Sarajevo | 3 : 1 | Tuzla City | ||||||
PosuŔje
PosuŔje
|
|
Velež
Mostar
|
01.10.2022 11:00 | PosuŔje | 0 : 2 | Velež | ||||||
Igman
Konjic
|
|
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
|
01.10.2022 10:00 | Igman | 0 : 6 | Å iroki Brijeg | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Zrinjski
Mostar
|
01.10.2022 14:00 | Sloboda | 1 : 2 | Zrinjski | ||||||
ŽeljezniÄar
Sarajevo
|
|
Leotar
Trebinje
|
01.10.2022 13:00 | ŽeljezniÄar | 3 : 1 | Leotar |
Sloboda
MrkonjiÄ Grad
|
|
Mineral
Banja VruÄica
|
01.10.2022 10:00 | Sloboda | 2 : 4 | Mineral | ||||||
Polet 1926
Brod
|
|
ŽeljezniÄar
Doboj
|
01.10.2022 10:00 | Polet 1926 | 0 : 6 | ŽeljezniÄar | ||||||
Proleter
TesliÄ
|
|
LjubiÄ
Prnjavor
|
01.10.2022 10:00 | Proleter | 0 : 8 | LjubiÄ | ||||||
LaktaŔi
LaktaŔi
|
|
ModriÄa Alfa
ModriÄa
|
01.10.2022 10:00 | LaktaÅ”i | 0 : 1 | ModriÄa Alfa | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Tekstilac
Derventa
|
01.10.2022 10:00 | Rudar Prijedor | 3 : 1 | Tekstilac | ||||||
Kozara
GradiŔka
|
|
Spartak 2013
Banja Luka
|
01.10.2022 10:00 | Kozara | 0 : 4 | Spartak 2013 | ||||||
ŽeljezniÄar Sport Team
Banja Luka
|
|
Sloga
Doboj
|
01.10.2022 10:00 | ŽeljezniÄar Sport Team | 9 : 3 | Sloga |
Drina
Zvornik
|
|
IliÄka 01
BrÄko
|
01.10.2022 10:00 | Drina | 2 : 1 | IliÄka 01 | ||||||
Zvijezda 09
Etno selo StaniÅ”iÄ
|
|
Zenit
Bijeljina
|
01.10.2022 09:30 | Zvijezda 09 | 3 : 0 | Zenit | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Full Time
Karakaj
|
01.10.2022 10:00 | Radnik | 4 : 0 | Full Time | ||||||
Mladost
Bogutovo selo
|
|
Vlasenica
Vlasenica
|
01.10.2022 10:00 | Mladost | 4 : 2 | Vlasenica |
Brzi
Busnovi
|
|
Svodna
Svodna
|
01.10.2022 11:30 | Brzi | 3 : 2 | Svodna | ||||||
Brdo
Hambarine
|
|
Gomjenica
Prijedor
|
01.10.2022 10:00 | Brdo | 3 : 1 | Gomjenica | ||||||
Rasavci
Rasavci
|
|
FSA
Prijedor
|
01.10.2022 09:30 | Rasavci | 0 : 10 | FSA | ||||||
Bratstvo
Kozarac
|
|
Borac
Kozarska Dubica
|
01.10.2022 10:00 | Bratstvo | 5 : 1 | Borac | ||||||
Sloboda
Novi Grad
|
|
Omarska
Omarska
|
01.10.2022 10:00 | Sloboda | 5 : 0 | Omarska |
Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Progres
Kneževo
|
01.10.2022 10:00 | Spartak 2013 | 1 : 0 | Progres | ||||||
Omladinac
Banja Luka
|
|
Gorica
Å ipovo
|
01.10.2022 09:30 | Omladinac | 4 : 0 | Gorica |
Partizan
Donja Trnova
|
|
Sloga 94
Bijeljina
|
01.10.2022 13:30 | Partizan | 3 : 1 | Sloga 94 | ||||||
Sloboda
Donji Zagoni
|
|
IliÄka 01
BrÄko
|
01.10.2022 10:00 | Sloboda | 2 : 0 | IliÄka 01 | ||||||
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
|
Majevica
Lopare
|
01.10.2022 11:00 | OFK Brezik | 1 : 3 | Majevica | ||||||
Mladost
Velika Obarska
|
|
Sloga United
Bijeljina
|
01.10.2022 10:00 | Mladost | 2 : 6 | Sloga United |
Jadar
Nova Kasaba
|
|
Bratstvo
Bratunac
|
01.10.2022 09:30 | Jadar | 0 : 6 | Bratstvo | ||||||
Å ekoviÄi
Å ekoviÄi
|
|
Lokanj
Lokanj
|
01.10.2022 10:00 | Å ekoviÄi | 2 : 5 | Lokanj |
RadniÄki (Z)
Zdena
|
|
OFK BihaÄ
BihaÄ
|
01.10.2022 11:30 | RadniÄki (Z) | 1 : 15 | OFK BihaÄ | ||||||
PodgrmeÄ
Sanski Most
|
|
Omladinac 75
Pokoj
|
01.10.2022 11:30 | PodgrmeÄ | 2 : 1 | Omladinac 75 |
Olimpija
Tržac
|
|
ABC
Podzvizd
|
01.10.2022 11:30 | Olimpija | 1 : 5 | ABC |
Jajce
Jajce
|
|
VlaÅ”iÄ
Turbe
|
01.10.2022 15:30 | Jajce | 0 : 4 | VlaÅ”iÄ |
Bosna
Visoko
|
|
Sporting
Zenica
|
01.10.2022 11:30 | Bosna | 4 : 1 | Sporting | ||||||
Äelik
Zenica
|
|
Mladost
Doboj - Kakanj
|
01.10.2022 11:30 | Äelik | 2 : 2 | Mladost |
Novi Å eher
Novi Å eher
|
|
TOÅ K
TeŔanj
|
01.10.2022 11:30 | Novi Å eher | 2 : 4 | TOÅ K | ||||||
Don Bosco
ŽepÄe
|
|
Pobjeda
TeŔanjka
|
01.10.2022 10:30 | Don Bosco | 0 : 1 | Pobjeda | ||||||
Krivaja
ZavidoviÄi
|
|
ŽepÄe 1919
ŽepÄe
|
01.10.2022 11:30 | Krivaja | 3 : 0 | ŽepÄe 1919 | ||||||
Natron
Maglaj
|
|
MoŔevac
MoŔevac
|
01.10.2022 11:30 | Natron | 1 : 0 | MoŔevac | ||||||
Simm Bau
Kosova
|
|
Borac
Jelah
|
01.10.2022 11:30 | Simm Bau | 0 : 3 | Borac |
Igman
ilidža
|
|
ŽeljezniÄar
Sarajevo
|
01.10.2022 15:30 | Igman | 1 : 3 | ŽeljezniÄar | ||||||
Famos (V)
VojkoviÄi
|
|
Famos (H)
Hrasnica
|
01.10.2022 10:00 | Famos (V) | 2 : 0 | Famos (H) | ||||||
Slavija
IstoÄno Sarajevo
|
|
IlijaÅ”
IlijaÅ”
|
01.10.2022 11:00 | Slavija | 4 : 2 | IlijaÅ” | ||||||
Radnik
HadžiÄi
|
|
Novi Grad 1
Sarajevo
|
01.10.2022 10:30 | Radnik | 0 : 3 | Novi Grad 1 |
Una Premium
Sarajevo
|
|
Soker
Sarajevo
|
01.10.2022 09:00 | Una Premium | 1 : 4 | Soker | ||||||
Unis
VogoÅ”Äa
|
|
Å ampion
Ilidža
|
01.10.2022 10:30 | Unis | 0 : 2 | Å ampion |
Betaklub
Doglodi
|
|
ŽeljezniÄar
Sarajevo
|
01.10.2022 10:00 | Betaklub | 1 : 0 | ŽeljezniÄar | ||||||
Miske - Akademija
Sarajevo
|
|
Romanija
Pale
|
01.10.2022 17:30 | Miske - Akademija | 8 : 0 | Romanija | ||||||
AF Devetka
Sarajevo
|
|
Igman
ilidža
|
01.10.2022 15:30 | AF Devetka | 1 : 1 | Igman |
Perfekt
Srebrenik
|
|
RadniÄki
Lukavac
|
01.10.2022 11:00 | Perfekt | 0 : 0 | RadniÄki | ||||||
Zvijezda
GradaÄac
|
|
Gradina
Srebrenik
|
01.10.2022 11:00 | Zvijezda | 0 : 5 | Gradina | ||||||
Eurofudbal
Stjepan Polje
|
|
Gornji RahiÄ
Gornji RahiÄ
|
01.10.2022 11:00 | Eurofudbal | 6 : 0 | Gornji RahiÄ | ||||||
Di - Five
Doboj - Istok
|
|
OraŔje
OraŔje
|
01.10.2022 11:00 | Di - Five | 1 : 1 | OraŔje | ||||||
Betaklub Tango
Devetak
|
|
Sloboda
Tuzla
|
01.10.2022 11:30 | Betaklub Tango | 1 : 1 | Sloboda |
Partizan
Kiseljak
|
|
Miri
MiriÄina
|
01.10.2022 10:00 | Partizan | 0 : 3 | Miri |
Sloboda
Tuzla
|
|
Kolibri
Husino
|
01.10.2022 11:00 | Sloboda | 2 : 1 | Kolibri | ||||||
Slaven
Živinice
|
|
Konjuh
Kladanj
|
01.10.2022 11:00 | Slaven | 4 : 0 | Konjuh | ||||||
ŠF Živinice 22
Živinice
|
|
Bambi
Tuzla
|
01.10.2022 11:00 | ŠF Živinice 22 | 3 : 0 | Bambi | ||||||
Proleter
Tuzla
|
|
Bosna
Kalesija
|
01.10.2022 10:45 | Proleter | 1 : 0 | Bosna |
Klis
ButuroviÄ polje
|
|
Cim
Mostar
|
01.10.2022 | Klis | 1 : 4 | Cim | ||||||
Bjelopoljac
Bijelo Polje - Mostar
|
|
Lokomotiva
Mostar
|
01.10.2022 | Bjelopoljac | 1 : 2 | Lokomotiva | ||||||
ViÅ”iÄi
ViÅ”iÄi
|
|
Turbina
Jablanica
|
01.10.2022 | ViÅ”iÄi | 2 : 3 | Turbina | ||||||
MeÄugorje
MeÄugorje
|
|
Iskra
Stolac
|
01.10.2022 | MeÄugorje | 4 : 4 | Iskra |
Stolac
Stolac
|
|
Velež
Mostar
|
01.10.2022 10:30 | Stolac | 1 : 3 | Velež | ||||||
KruŔevo
KruŔevo
|
|
Äapljina
Äapljina
|
01.10.2022 11:00 | KruÅ”evo | 1 : 0 | Äapljina | ||||||
Rama
Rama -Prozor
|
|
Brotnjo
Äitluk
|
01.10.2022 12:00 | Rama | 3 : 0 | Brotnjo | ||||||
Neum
Neum
|
|
Blagaj
Blagaj
|
01.10.2022 11:30 | Neum | 3 : 0 | Blagaj |
Å ator
GlamoÄ
|
|
Drinovci
Drinovci
|
01.10.2022 11:30 | Å ator | 2 : 2 | Drinovci | ||||||
LjubuŔki
LjubuŔki
|
|
Grude
Grude
|
01.10.2022 11:30 | LjubuŔki | 2 : 0 | Grude | ||||||
Troglav 1918
Livno
|
|
Kupres 97
Kupres
|
01.10.2022 11:30 | Troglav 1918 | 9 : 0 | Kupres 97 |
Sloboda
MrkonjiÄ Grad
|
|
Mineral
Banja VruÄica
|
01.10.2022 12:00 | Sloboda | 0 : 1 | Mineral | ||||||
Polet 1926
Brod
|
|
ŽeljezniÄar
Doboj
|
01.10.2022 12:00 | Polet 1926 | 0 : 6 | ŽeljezniÄar | ||||||
Proleter
TesliÄ
|
|
LjubiÄ
Prnjavor
|
01.10.2022 12:00 | Proleter | 3 : 1 | LjubiÄ | ||||||
LaktaŔi
LaktaŔi
|
|
ModriÄa Alfa
ModriÄa
|
01.10.2022 12:00 | LaktaÅ”i | 0 : 4 | ModriÄa Alfa | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Tekstilac
Derventa
|
01.10.2022 12:00 | Rudar Prijedor | 0 : 3 | Tekstilac | ||||||
Kozara
GradiŔka
|
|
Spartak 2013
Banja Luka
|
01.10.2022 12:00 | Kozara | 2 : 2 | Spartak 2013 | ||||||
ŽeljezniÄar Sport Team
Banja Luka
|
|
Sloga
Doboj
|
01.10.2022 12:00 | ŽeljezniÄar Sport Team | 1 : 0 | Sloga |
Drina
Zvornik
|
|
IliÄka 01
BrÄko
|
01.10.2022 12:00 | Drina | 0 : 1 | IliÄka 01 | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Full Time
Karakaj
|
01.10.2022 12:00 | Radnik | 5 : 0 | Full Time | ||||||
Podrinje
Janja
|
|
PelagiÄevo
PelagiÄevo
|
01.10.2022 10:00 | Podrinje | 1 : 3 | PelagiÄevo |
Ljubija
Ljubija
|
|
Partizan
Kostajnica
|
01.10.2022 11:30 | Ljubija | 0 : 2 | Partizan | ||||||
Brdo
Hambarine
|
|
Gomjenica
Prijedor
|
01.10.2022 11:30 | Brdo | 1 : 4 | Gomjenica | ||||||
Sloboda
Novi Grad
|
|
Omarska
Omarska
|
01.10.2022 11:30 | Sloboda | 3 : 1 | Omarska |
Naprijed
Banja Luka
|
|
Progres
Kneževo
|
01.10.2022 10:00 | Naprijed | 7 : 1 | Progres | ||||||
ŽeljezniÄar Sport team
Banja Luka
|
|
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
01.10.2022 19:00 | ŽeljezniÄar Sport team | 0 : 0 | OFK Spartak 2013 |
Gorica
Å ipovo
|
|
ŽeljezniÄar Sport team
Banja Luka
|
01.10.2022 10:00 | Gorica | 1 : 2 | ŽeljezniÄar Sport team | ||||||
Karanovac
Karanovac
|
|
Mladost - Farma Prom
Zalužani
|
01.10.2022 13:00 | Karanovac | 1 : 0 | Mladost - Farma Prom | ||||||
Margo
Banja Luka
|
|
Krajina
Banja Luka
|
01.10.2022 10:00 | Margo | 2 : 2 | Krajina |
Rudar
Kamengrad
|
|
BihaÄ
BihaÄ
|
01.10.2022 10:00 | Rudar | 1 : 0 | BihaÄ |
Bosna
Visoko
|
|
Sporting
Zenica
|
01.10.2022 10:00 | Bosna | 2 : 1 | Sporting | ||||||
Bosna
Visoko
|
01.10.2022
10:00
|
Rudar
Kakanj
|
01.10.2022 10:00 | Bosna | : | Rudar | ||||||
Äelik
Zenica
|
|
Rudar (B)
Breza
|
01.10.2022 10:00 | Äelik | 2 : 2 | Rudar (B) |
Novi Å eher
Novi Å eher
|
|
TOÅ K
TeŔanj
|
01.10.2022 10:00 | Novi Å eher | 1 : 5 | TOÅ K | ||||||
Don Bosco
ŽepÄe
|
|
Pobjeda
TeŔanjka
|
01.10.2022 09:00 | Don Bosco | 9 : 0 | Pobjeda | ||||||
Krivaja
ZavidoviÄi
|
|
ŽepÄe 1919
ŽepÄe
|
01.10.2022 10:00 | Krivaja | 3 : 0 | ŽepÄe 1919 | ||||||
Natron
Maglaj
|
|
MoŔevac
MoŔevac
|
01.10.2022 10:00 | Natron | 3 : 0 | MoŔevac | ||||||
Simm Bau
Kosova
|
|
Borac
Jelah
|
01.10.2022 10:00 | Simm Bau | 1 : 3 | Borac |
ŽeljezniÄar 2
Sarajevo
|
|
Slavija
IstoÄno Sarajevo
|
01.10.2022 09:00 | ŽeljezniÄar 2 | 1 : 2 | Slavija | ||||||
Radnik
HadžiÄi
|
|
ŽeljezniÄar
Sarajevo
|
01.10.2022 09:00 | Radnik | 0 : 4 | ŽeljezniÄar | ||||||
Unis
VogoÅ”Äa
|
|
Olimp
Pale
|
01.10.2022 09:00 | Unis | 0 : 13 | Olimp | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Sparta
Sarajevo
|
01.10.2022 10:00 | Sarajevo | 2 : 1 | Sparta | ||||||
JAcademy
Sarajevo
|
|
Baton
Sarajevo
|
01.10.2022 09:00 | JAcademy | 0 : 1 | Baton |
Sokolac
Sokolac
|
|
Bambinosi
Sarajevo
|
01.10.2022 09:00 | Sokolac | 2 : 3 | Bambinosi | ||||||
Betaklub
Doglodi
|
|
Famos
Hrasnica
|
01.10.2022 12:00 | Betaklub | 3 : 2 | Famos | ||||||
Sparta
Sarajevo
|
|
Juve
Sarajevo
|
01.10.2022 17:00 | Sparta | 14 : 0 | Juve |
Jajce
Jajce
|
|
VlaÅ”iÄ
Turbe
|
01.10.2022 17:00 | Jajce | 2 : 0 | VlaÅ”iÄ |
Perfekt
Srebrenik
|
|
RadniÄki
Lukavac
|
01.10.2022 10:00 | Perfekt | 0 : 2 | RadniÄki | ||||||
Zvijezda
GradaÄac
|
|
Gradina
Srebrenik
|
01.10.2022 11:30 | Zvijezda | 0 : 3 | Gradina | ||||||
Eurofudbal
Stjepan Polje
|
|
Gornji RahiÄ
Gornji RahiÄ
|
01.10.2022 10:00 | Eurofudbal | 3 : 0 | Gornji RahiÄ | ||||||
Di - Five
Doboj - Istok
|
|
OraŔje
OraŔje
|
01.10.2022 10:00 | Di - Five | 0 : 2 | OraŔje | ||||||
Betaklub Tango
Devetak
|
|
Sloboda
Tuzla
|
01.10.2022 10:00 | Betaklub Tango | 2 : 0 | Sloboda |
Sloboda
Tuzla
|
|
Kolibri
Husino
|
01.10.2022 09:30 | Sloboda | 9 : 0 | Kolibri | ||||||
Slaven
Živinice
|
|
Konjuh
Kladanj
|
01.10.2022 10:00 | Slaven | 1 : 7 | Konjuh | ||||||
ŠF Živinice 22
Živinice
|
|
Bambi
Tuzla
|
01.10.2022 10:00 | ŠF Živinice 22 | 0 : 1 | Bambi | ||||||
Proleter
Tuzla
|
|
Bosna
Kalesija
|
01.10.2022 09:30 | Proleter | 1 : 3 | Bosna |
Mladost (VB)
Velika Brijesnica
|
|
Å ampion 2017
Tuzla
|
01.10.2022 10:00 | Mladost (VB) | 0 : 4 | Å ampion 2017 | ||||||
Mladost (ST)
Solina - Tuzla
|
|
Bambi
Tuzla
|
01.10.2022 09:00 | Mladost (ST) | 0 : 4 | Bambi | ||||||
Lion
BrÄko
|
|
Mladost (T)
Tinja
|
01.10.2022 10:00 | Lion | 3 : 0 | Mladost (T) |
Rijeka
Å eriÄ
|
|
Orahovica 74
Orahovica
|
01.10.2022 10:00 | Rijeka | 1 : 4 | Orahovica 74 |
Iskra
Bugojno
|
|
Lokomotiva
BrÄko-distrikt BiH
|
01.10.2022 15:00 | Iskra | 4 : 0 | Lokomotiva | ||||||
Libero
Goražde
|
|
Fortuna
Živinice
|
01.10.2022 12:00 | Libero | 2 : 1 | Fortuna | ||||||
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
|
Borac
Banja Luka
|
01.10.2022 16:00 | Radnik Bumerang | 3 : 1 | Borac |
Sloga (S)
Srbac
|
|
Borac
Å amac
|
01.10.2022 14:00 | Sloga (S) | 11 : 0 | Borac | ||||||
Sloga (P)
Prijedor
|
|
BSK-Spartak 2013
Banja Luka
|
01.10.2022 16:00 | Sloga (P) | 1 : 0 | BSK-Spartak 2013 | ||||||
Prijedor
Prijedor
|
|
LjubiÄ
Prnjavor
|
01.10.2022 11:00 | Prijedor | 3 : 0 | LjubiÄ |
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
|
|
FK Sloboda
Tuzla
|
01.10.2022 16:00 | Å iroki Brijeg | 1 : 1 | FK Sloboda | ||||||
ŽeljezniÄar 2011
Bosanska Krupa
|
|
VogoÅ”Äa
VogoÅ”Äa
|
01.10.2022 13:00 | ŽeljezniÄar 2011 | 8 : 0 | VogoÅ”Äa | ||||||
Mladost
NeviÄ Polje
|
|
Inter
PosuŔje
|
01.10.2022 13:30 | Mladost | 0 : 7 | Inter | ||||||
Respekt
Sarajevo
|
|
Brotnjo
Äitluk
|
01.10.2022 19:30 | Respekt | 4 : 6 | Brotnjo |
Crvena zvezda mts
Beograd
|
|
MZT Skopje Aerodrom
Skopje
|
01.10.2022 20:00 | Crvena zvezda mts | 87 : 67 | MZT Skopje Aerodrom | ||||||
Igokea m:tel
Aleksandrovac
|
|
Mornar Barsko zlato
Bar
|
01.10.2022 16:00 | Igokea m:tel | 83 : 91 | Mornar Barsko zlato |
VrŔac
VrŔac
|
|
Vojvodina
Novi Sad
|
01.10.2022 18:00 | VrŔac | 73 : 80 | Vojvodina | ||||||
OKK Novi Pazar
Novi Pazar
|
|
TamiÅ”
PanÄevo
|
01.10.2022 18:00 | OKK Novi Pazar | 85 : 78 | TamiÅ” | ||||||
Zlatibor Gold gondola
Äajetina
|
|
Kolubara LA 2003
Lazarevac
|
01.10.2022 18:00 | Zlatibor Gold gondola | 77 : 64 | Kolubara LA 2003 | ||||||
Sloga
Kraljevo
|
|
ÄaÄak 94 Quantox
ÄaÄak
|
01.10.2022 19:30 | Sloga | 104 : 97 | ÄaÄak 94 Quantox |
MagliÄ
FoÄa
|
|
Radnik
Bijeljina
|
01.10.2022 18:00 | MagliÄ | 2 : 3 | Radnik | ||||||
Libero
Bijeljina
|
|
ŽOK Leotar
Trebinje
|
01.10.2022 14:00 | Libero | 3 : 0 | ŽOK Leotar | ||||||
Slavija
IstoÄno Sarajevo
|
|
Glasinac
Sokolac
|
01.10.2022 18:00 | Slavija | 2 : 3 | Glasinac | ||||||
Ljubinje Bankom
Ljubinje
|
|
Drina
Zvornik
|
01.10.2022 16:00 | Ljubinje Bankom | 0 : 3 | Drina | ||||||
Bratunac
Bratunac
|
|
Velež
Nevesinje
|
01.10.2022 15:00 | Bratunac | 3 : 1 | Velež | ||||||
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Inova
Banja Luka
|
01.10.2022 13:00 | Crvena zvijezda | 0 : 3 | Inova |
Jedinstvo
Bijelo Polje
|
|
BuduÄnost
Podgorica
|
01.10.2022 17:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | BuduÄnost | ||||||
Galeb
Bar
|
|
Mediteran Bemaks
Budva
|
01.10.2022 20:30 | Galeb | 3 : 0 | Mediteran Bemaks |
GraÄanica
GraÄanica
|
|
Goražde
Goražde
|
01.10.2022 19:00 | GraÄanica | 42 : 30 | Goražde | ||||||
GradaÄac
GradaÄac
|
|
Hercegovina
Nevesinje
|
01.10.2022 19:00 | GradaÄac | 29 : 28 | Hercegovina | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
Konjuh
Živinice
|
01.10.2022 19:00 | Sloga | 26 : 25 | Konjuh | ||||||
Maglaj
Maglaj
|
|
Krivaja
ZavidoviÄi
|
01.10.2022 19:00 | Maglaj | 32 : 25 | Krivaja | ||||||
Borac m:tel
Banja Luka
|
|
VogoÅ”Äa
VogoÅ”Äa
|
01.10.2022 19:00 | Borac m:tel | 29 : 24 | VogoÅ”Äa | ||||||
Kakanj
Kakanj
|
|
IzviÄaÄ CO
LjubuŔki
|
01.10.2022 19:00 | Kakanj | 26 : 37 | IzviÄaÄ CO | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Iskra
Bugojna
|
01.10.2022 19:00 | Sloboda | 30 : 30 | Iskra | ||||||
Bosna
Visoko
|
|
Leotar
Trebinje
|
01.10.2022 19:00 | Bosna | 26 : 26 | Leotar |
RadniÄki
Goražde
|
|
Zrinjski
Mostar
|
01.10.2022 18:00 | RadniÄki | 23 : 23 | Zrinjski | ||||||
Bosna
Sarajevo
|
|
Rvacka
Livno
|
01.10.2022 18:30 | Bosna | 24 : 39 | Rvacka | ||||||
IzviÄaÄ CO 2
LjubuŔki
|
|
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
01.10.2022 18:00 | IzviÄaÄ CO 2 | 32 : 23 | Sloga | ||||||
Velež
Mostar
|
|
MeÄugorje
MeÄugorje
|
01.10.2022 19:30 | Velež | 32 : 17 | MeÄugorje | ||||||
BrijeÅ”Äe
Sarajevo
|
|
Äapljina
Äapljina
|
01.10.2022 15:00 | BrijeÅ”Äe | 26 : 29 | Äapljina |
Krajina
Cazin
|
|
Äelik Junior
Zenica
|
01.10.2022 18:00 | Krajina | 18 : 30 | Äelik Junior | ||||||
Jajce
Jajce
|
|
Nova Bila
Nova Bila
|
01.10.2022 20:00 | Jajce | 37 : 29 | Nova Bila | ||||||
Kiseljak
Kiseljak
|
|
Sana 7
Sanski Most
|
01.10.2022 18:00 | Kiseljak | 32 : 25 | Sana 7 | ||||||
Rudar
BanoviÄi
|
|
Donji Vakuf
Donji Vakuf
|
01.10.2022 12:00 | Rudar | 27 : 18 | Donji Vakuf |
Rudar
Pljevlja
|
|
LovÄen
Cetinje
|
01.10.2022 20:00 | Rudar | 23 : 29 | LovÄen | ||||||
Brskovo
Mojkovac
|
|
BuduÄnost
Podgorica
|
01.10.2022 20:00 | Brskovo | 22 : 25 | BuduÄnost | ||||||
Sutjeska
NikÅ”iÄ
|
|
Partizan 1949
Tivat
|
01.10.2022 17:30 | Sutjeska | 29 : 26 | Partizan 1949 |