Tuzla City
Simin Han-Tuzla
|
|
Igman
Konjic
|
15.10.2022 14:30 | Tuzla City | 2 : 3 | Igman | ||||||
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
|
|
ŽeljezniÄar
Sarajevo
|
15.10.2022 19:00 | Å iroki Brijeg | 1 : 0 | ŽeljezniÄar |
Tekstilac
Derventa
|
|
Slavija
IstoÄno Sarajevo
|
15.10.2022 14:30 | Tekstilac | 1 : 1 | Slavija | ||||||
Sutjeska
FoÄa
|
|
LaktaŔi
LaktaŔi
|
15.10.2022 14:30 | Sutjeska | 3 : 1 | LaktaŔi | ||||||
Famos
VojkoviÄi
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
15.10.2022 14:30 | Famos | 0 : 1 | Krupa | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Kozara
GradiŔka
|
15.10.2022 14:30 | Radnik | 2 : 0 | Kozara | ||||||
LjubiÄ
Prnjavor
|
|
Omarska
Omarska
|
15.10.2022 14:30 | LjubiÄ | 2 : 0 | Omarska | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
ModriÄa
ModriÄa
|
15.10.2022 14:30 | Drina | 2 : 1 | ModriÄa | ||||||
ŽeljezniÄar
Banja Luka
|
|
Sloboda (NG)
Novi Grad
|
15.10.2022 14:30 | ŽeljezniÄar | 0 : 6 | Sloboda (NG) | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Podrinje
Janja
|
15.10.2022 14:30 | Rudar Prijedor | 2 : 0 | Podrinje |
Borac (Å )
Å amac
|
|
Brdo
Hambarine
|
15.10.2022 14:30 | Borac (Å ) | 4 : 0 | Brdo | ||||||
Sloga (T)
Trn
|
|
Dubrave
Dubrave
|
15.10.2022 14:30 | Sloga (T) | 2 : 1 | Dubrave | ||||||
Jedinstvo
Žeravica
|
|
Progres
Kneževo
|
15.10.2022 14:30 | Jedinstvo | 3 : 1 | Progres | ||||||
Polet 1926
Brod
|
|
Sloga (S)
Srbac
|
15.10.2022 14:30 | Polet 1926 | 4 : 2 | Sloga (S) | ||||||
Borac (KD)
Kozarska Dubica
|
|
BSK
Banja Luka
|
15.10.2022 14:30 | Borac (KD) | 1 : 0 | BSK |
Mladost (G)
Gacko
|
|
Velež
Nevesinje
|
15.10.2022 14:30 | Mladost (G) | 2 : 4 | Velež | ||||||
Vlasenica
Vlasenica
|
|
BuduÄnost
Pilica
|
15.10.2022 14:30 | Vlasenica | 2 : 0 | BuduÄnost | ||||||
IliÄka 01
BrÄko
|
|
Rudar 1925
Ugljevik
|
15.10.2022 14:30 | IliÄka 01 | 1 : 0 | Rudar 1925 | ||||||
Drina HE
ViŔegrad
|
|
Hercegovac
BileÄa
|
15.10.2022 14:30 | Drina HE | 4 : 2 | Hercegovac | ||||||
Proleter
Dvorovi
|
|
Mladost (R)
Rogatica
|
15.10.2022 14:30 | Proleter | 3 : 1 | Mladost (R) |
LauÅ”
Banja Luka
|
|
Bratstvo
Kozarac
|
15.10.2022 15:00 | LauÅ” | 3 : 1 | Bratstvo |
Biseri
Äatrnja
|
|
Borac (Mag.)
Maglajani
|
15.10.2022 15:00 | Biseri | 5 : 1 | Borac (Mag.) |
Vrbas
Banja Luka
|
|
Borac
Drvar
|
15.10.2022 15:00 | Vrbas | 2 : 2 | Borac |
Polet
Podnovlje
|
|
Sloboda GS
Grabovica
|
15.10.2022 15:30 | Polet | 0 : 3 | Sloboda GS |
Ljeskovac
Ljeskovac
|
|
Panteri
Zagoni
|
15.10.2022 15:00 | Ljeskovac | 3 : 0 | Panteri |
Pecka
RoÄeviÄ
|
|
Mladost
DiviÄ
|
15.10.2022 15:00 | Pecka | 1 : 1 | Mladost |
Ratar
Stara Topola
|
|
Bratstvo
Orahova
|
15.10.2022 15:30 | Ratar | 5 : 5 | Bratstvo |
Mladost
Bajinci
|
|
Vrbas
Prijebljezi
|
15.10.2022 15:30 | Mladost | 2 : 4 | Vrbas |
Modran
Modran
|
|
Polet
Gornji KojÄinovac
|
15.10.2022 15:00 | Modran | 0 : 3 | Polet |
Lazarevica
ÄengiÄ
|
|
Sava
Gradac
|
15.10.2022 15:00 | Lazarevica | 2 : 5 | Sava |
Goražde
Goražde
|
|
BuduÄnost
BanoviÄi
|
15.10.2022 15:00 | Goražde | 2 : 0 | BuduÄnost | ||||||
GOÅ K
Gabela
|
|
Simm-Bau
Kosova
|
15.10.2022 15:00 | GOÅ K | 2 : 1 | Simm-Bau | ||||||
Tomislav
Tomislavgrad
|
|
Radnik
HadžiÄi
|
15.10.2022 15:00 | Tomislav | 2 : 0 | Radnik | ||||||
Rudar
Kakanj
|
|
RadniÄki
Lukavac
|
15.10.2022 15:00 | Rudar | 4 : 0 | RadniÄki | ||||||
Bratstvo
GraÄanica
|
|
Jedinstvo
BihaÄ
|
15.10.2022 15:00 | Bratstvo | 4 : 2 | Jedinstvo | ||||||
Zvijezda
GradaÄac
|
|
Travnik
Travnik
|
15.10.2022 15:00 | Zvijezda | 2 : 0 | Travnik |
PodgrmeÄ
Sanski Most
|
|
Rudar (HB)
Han Bila
|
15.10.2022 15:00 | PodgrmeÄ | 2 : 1 | Rudar (HB) |
Borac
Jelah
|
|
Bosna
Visoko
|
15.10.2022 15:00 | Borac | 0 : 2 | Bosna | ||||||
Rudar
Breza
|
|
Azot
VitkoviÄi
|
15.10.2022 15:00 | Rudar | 3 : 2 | Azot |
Äapljina
Äapljina
|
|
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
15.10.2022 15:00 | Äapljina | 1 : 2 | Sloga | ||||||
Stolac
Stolac
|
|
Rama
Prozor-Rama
|
15.10.2022 15:00 | Stolac | 2 : 0 | Rama |
Omladinac
Sanica
|
|
Omladinac 75
Pokoj
|
15.10.2022 15:00 | Omladinac | 0 : 3 | Omladinac 75 | ||||||
KljuÄ
KljuÄ
|
|
Brekovica 78
Brekovica
|
15.10.2022 15:00 | KljuÄ | 1 : 2 | Brekovica 78 |
Dinamo 75
Prijedor
|
|
Mladost (DS)
Donji Svilaj
|
15.10.2022 14:30 | Dinamo 75 | 2 : 0 | Mladost (DS) | ||||||
Sloga (P)
Prud
|
|
Korpar
Grebnice
|
15.10.2022 14:30 | Sloga (P) | 3 : 2 | Korpar |
DSK
Devetak
|
|
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
|
15.10.2022 15:00 | DSK | 2 : 0 | Ingram |
El Tarik
Sarajevo
|
|
Butmir
Butmir-Ilidža
|
15.10.2022 19:00 | El Tarik | 3 : 2 | Butmir |
Respekt
Sarajevo
|
|
Bojnik
Bojnik
|
15.10.2022 18:00 | Respekt | 1 : 2 | Bojnik |
BuduÄnost
Donja Lukavica
|
|
OmaziÄi 1937
OmaziÄi
|
15.10.2022 15:00 | BuduÄnost | 1 : 2 | OmaziÄi 1937 |
RatkoviÄi
RatkoviÄi
|
|
TreŔnjevka
MaoÄa
|
15.10.2022 14:30 | RatkoviÄi | 3 : 1 | TreÅ”njevka |
Konjuh
Kladanj
|
|
Vrana
BanoviÄi Selo
|
15.10.2022 15:00 | Konjuh | 3 : 1 | Vrana |
TeoÄak
TeoÄak
|
|
Bijeljevac
Miljanovci
|
15.10.2022 15:00 | TeoÄak | 4 : 1 | Bijeljevac | ||||||
Miri
MiriÄina
|
|
Sapna
Sapna
|
15.10.2022 15:00 | Miri | 3 : 2 | Sapna |
Javor Matis
Ivanjica
|
|
RadniÄki (N)
NiÅ”
|
15.10.2022 17:00 | Javor Matis | 0 : 2 | RadniÄki (N) | ||||||
Napredak
KruŔevac
|
|
Radnik
Surdulica
|
15.10.2022 19:00 | Napredak | 1 : 0 | Radnik | ||||||
Spartak ŽK
Subotica
|
|
Kolubara
Lazarevac
|
15.10.2022 15:00 | Spartak ŽK | 2 : 1 | Kolubara |
Metalac
Gornji Milanovac
|
|
RFK GrafiÄar
Beograd
|
15.10.2022 17:00 | Metalac | 1 : 3 | RFK GrafiÄar | ||||||
Rad
Beograd
|
|
Zlatibor
Äajetina
|
15.10.2022 15:00 | Rad | 2 : 1 | Zlatibor | ||||||
IMT
Beograd
|
|
ŽelezniÄar
PanÄevo
|
15.10.2022 15:00 | IMT | 0 : 0 | ŽelezniÄar |
OFK Petrovac
Petrovac
|
|
Jedinstvo
Bijelo Polje
|
15.10.2022 17:00 | OFK Petrovac | 1 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Arsenal
Tivat
|
|
Jezero
Plav
|
15.10.2022 15:00 | Arsenal | 1 : 1 | Jezero | ||||||
Rudar
Pljevlja
|
|
Iskra
Danilovgrad
|
15.10.2022 14:00 | Rudar | 3 : 1 | Iskra | ||||||
DeÄiÄ
Tuzi
|
|
BuduÄnost
Podgorica
|
15.10.2022 19:00 | DeÄiÄ | 0 : 0 | BuduÄnost |
Leicester City
Leicester
|
|
Crystal Palace
London
|
15.10.2022 13:30 | Leicester City | 0 : 0 | Crystal Palace | ||||||
Fulham
|
|
AFC Bournemouth
Bournemouth, Dorset
|
15.10.2022 16:00 | Fulham | 2 : 2 | AFC Bournemouth | ||||||
Wolverhampton
Wolverhampton
|
|
Nottingham Forest
|
15.10.2022 16:00 | Wolverhampton | 1 : 0 | Nottingham Forest | ||||||
Tottenham Hotspur
London
|
|
Everton
Liverpool
|
15.10.2022 18:30 | Tottenham Hotspur | 2 : 0 | Everton |
Eintracht Frankfurt
Frankfurt am Main
|
|
Bayer 04 Leverkusen
Leverkusen
|
15.10.2022 15:30 | Eintracht Frankfurt | 5 : 1 | Bayer 04 Leverkusen | ||||||
RB Leipzig
Leipzig
|
|
Hertha BSC
Berlin
|
15.10.2022 18:30 | RB Leipzig | 3 : 2 | Hertha BSC | ||||||
VfB Stuttgart
Stuttgart
|
|
VfL Bochum
|
15.10.2022 15:30 | VfB Stuttgart | 4 : 1 | VfL Bochum | ||||||
VfL Wolfsburg
Wolfsburg
|
|
Borussia M'gladbach
Mƶnchengladbach
|
15.10.2022 15:30 | VfL Wolfsburg | 2 : 2 | Borussia M'gladbach | ||||||
Werder Bremen
Bremen
|
|
1. FSV Mainz 05
Mainz
|
15.10.2022 15:30 | Werder Bremen | 0 : 2 | 1. FSV Mainz 05 |
Lorient
Lorient
|
|
Stade de Reims
|
15.10.2022 17:00 | Lorient | 0 : 0 | Stade de Reims | ||||||
RC Lens
|
|
Montpellier
Montpellier
|
15.10.2022 21:00 | RC Lens | 1 : 0 | Montpellier |
Atalanta
Ciserano
|
|
Sassuolo
Sassuolo
|
15.10.2022 20:45 | Atalanta | 2 : 1 | Sassuolo | ||||||
Empoli
Empoli
|
|
Monza
Monza
|
15.10.2022 15:00 | Empoli | 1 : 0 | Monza | ||||||
Torino
Torino
|
|
Juventus
Torino
|
15.10.2022 18:00 | Torino | 0 : 1 | Juventus |
Athletic Club
Bilbao
|
|
AtlƩtico Madrid
Madrid
|
15.10.2022 21:00 | Athletic Club | 0 : 1 | AtlƩtico Madrid | ||||||
Girona FC
Girona
|
|
CƔdiz CF
Cadiz
|
15.10.2022 14:00 | Girona FC | 1 : 1 | CƔdiz CF | ||||||
RCD Mallorca
Palma
|
|
Sevilla
Sevilla
|
15.10.2022 18:30 | RCD Mallorca | 0 : 1 | Sevilla | ||||||
Valencia
Valencia
|
|
Elche CF
Elche
|
15.10.2022 16:15 | Valencia | 2 : 2 | Elche CF |
Jezero
Plav
|
|
Mornar
Bar
|
15.10.2022 14:30 | Jezero | 1 : 3 | Mornar | ||||||
Zeta
Golubovci
|
|
Podgorica
Podgorica
|
15.10.2022 14:30 | Zeta | 3 : 1 | Podgorica | ||||||
Mladost
Donja Gorica
|
|
Bokelj
Kotor
|
15.10.2022 11:00 | Mladost | 7 : 0 | Bokelj | ||||||
Ortrant - Olimpic
Ulcinj
|
|
DeÄiÄ
Tuzi
|
15.10.2022 14:30 | Ortrant - Olimpic | 0 : 1 | DeÄiÄ | ||||||
Kom
Podgorica
|
|
Rudar
Pljevlja
|
15.10.2022 12:00 | Kom | 6 : 0 | Rudar |
Zrinjski
Mostar
|
|
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
|
15.10.2022 15:00 | Zrinjski | 5 : 2 | Å iroki Brijeg | ||||||
Radnik (B)
Bijeljina
|
|
ŽeljezniÄar
Sarajevo
|
15.10.2022 13:30 | Radnik (B) | 2 : 3 | ŽeljezniÄar |
Troglav 1918
Livno
|
|
Grude
Grude
|
15.10.2022 13:30 | Troglav 1918 | 4 : 0 | Grude | ||||||
PosuŔje
PosuŔje
|
|
Neum
Neum
|
15.10.2022 14:30 | PosuŔje | 3 : 0 | Neum |
Baton
Sarajevo
|
|
IlijaÅ”
IlijaÅ”
|
15.10.2022 13:30 | Baton | 2 : 2 | IlijaÅ” |
TOÅ K
TeŔanj
|
|
NK Vitez
Vitez
|
15.10.2022 13:30 | TOÅ K | 2 : 0 | NK Vitez | ||||||
Äelik
Zenica
|
|
Sport Prevent
Bugojno
|
15.10.2022 12:30 | Äelik | 4 : 0 | Sport Prevent | ||||||
Krivaja
ZavidoviÄi
|
|
ŽepÄe 1919
ŽepÄe
|
15.10.2022 12:00 | Krivaja | 0 : 1 | ŽepÄe 1919 |
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Sloga
Doboj
|
15.10.2022 14:00 | Sarajevo | 10 : 0 | Sloga | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Velež
Mostar
|
15.10.2022 15:45 | Sloboda | 6 : 1 | Velež | ||||||
ŽeljezniÄar
Sarajevo
|
|
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
|
15.10.2022 14:00 | ŽeljezniÄar | 0 : 0 | Å iroki Brijeg | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Zrinjski
Mostar
|
15.10.2022 12:00 | Leotar | 1 : 6 | Zrinjski |
RadniÄki
Lukavac
|
|
Zvijezda 09
Etno selo StaniÅ”iÄ
|
15.10.2022 10:00 | RadniÄki | 1 : 6 | Zvijezda 09 | ||||||
Slaven
Živinice
|
|
BuduÄnost
BanoviÄi
|
15.10.2022 12:00 | Slaven | 0 : 0 | BuduÄnost |
Baton
Sarajevo
|
|
IlijaÅ”
IlijaÅ”
|
15.10.2022 11:00 | Baton | 2 : 0 | IlijaÅ” |
TOÅ K
TeŔanj
|
|
NK Vitez
Vitez
|
15.10.2022 11:00 | TOÅ K | 4 : 0 | NK Vitez | ||||||
Äelik
Zenica
|
|
Sport Prevent
Bugojno
|
15.10.2022 10:00 | Äelik | 7 : 0 | Sport Prevent | ||||||
Krivaja
ZavidoviÄi
|
|
ŽepÄe 1919
ŽepÄe
|
15.10.2022 10:00 | Krivaja | 0 : 3 | ŽepÄe 1919 |
Troglav 1918
Livno
|
|
Grude
Grude
|
15.10.2022 11:00 | Troglav 1918 | 5 : 0 | Grude |
Dubrave
Dubrave
|
|
Jedinstvo
Žeravica
|
15.10.2022 10:00 | Dubrave | 5 : 0 | Jedinstvo |
OFK Spartak
Banja Luka
|
|
BSK
Banja Luka
|
15.10.2022 11:30 | OFK Spartak | 1 : 1 | BSK | ||||||
Omladinac
Banja Luka
|
|
Äelinac
Äelinac
|
15.10.2022 10:30 | Omladinac | 4 : 1 | Äelinac |
SkugriÄ
SkugriÄ
|
|
Hajduk
BatkuŔa
|
15.10.2022 15:30 | SkugriÄ | 7 : 0 | Hajduk | ||||||
Omladinac
ModriÄa
|
|
Sloga (J)
JakeÅ”
|
15.10.2022 15:30 | Omladinac | 0 : 4 | Sloga (J) |
Hajduk
Kožuhe
|
|
Rudar
Stanari
|
15.10.2022 10:00 | Hajduk | 0 : 6 | Rudar | ||||||
Zvijezda
Kakmuž
|
|
Rudanka
Rudanka
|
15.10.2022 10:00 | Zvijezda | 1 : 4 | Rudanka |
Tabanci
Tabanci
|
|
Branjevo
Branjevo
|
15.10.2022 11:00 | Tabanci | 1 : 6 | Branjevo | ||||||
Rudar 1925
Ugljevik
|
|
Guber
Srebrenica
|
15.10.2022 11:00 | Rudar 1925 | 3 : 0 | Guber |
ŽeljezniÄar
Bosanska Krupa
|
|
Brekovica 78
Brekovica
|
15.10.2022 13:00 | ŽeljezniÄar | 6 : 3 | Brekovica 78 | ||||||
Mladost
Polje-Cazin
|
|
Kamenica
BihaÄ
|
15.10.2022 13:00 | Mladost | 10 : 0 | Kamenica | ||||||
Rudar
Sanski Most
|
|
Una Nacionalni park
Kulen Vakuf
|
15.10.2022 12:00 | Rudar | 10 : 0 | Una Nacionalni park |
Fojnica
Fojnica
|
|
Radnik
Donji Vakuf
|
15.10.2022 12:00 | Fojnica | 0 : 3 | Radnik | ||||||
BusovaÄa
BusovaÄa
|
|
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
15.10.2022 14:00 | BusovaÄa | 3 : 1 | Sloga |
Glasinac 1936
Sokolac
|
|
Igman
Ilidža
|
15.10.2022 14:00 | Glasinac 1936 | 3 : 1 | Igman | ||||||
Romanija
Pale
|
|
Famos (H)
Hrasnica
|
15.10.2022 11:00 | Romanija | 2 : 4 | Famos (H) |
Blagaj
Blagaj
|
|
Mostar
Mostar
|
15.10.2022 13:00 | Blagaj | 1 : 4 | Mostar | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Rama
Rama-Prozor
|
15.10.2022 10:00 | Zrinjski | 4 : 0 | Rama |
Mladost
Solina
|
|
Orahovica 74
Donja Orahovica
|
15.10.2022 11:30 | Mladost | 3 : 1 | Orahovica 74 | ||||||
Eurogol
Živinice
|
|
Sloboda
Tuzla
|
15.10.2022 13:00 | Eurogol | 2 : 2 | Sloboda |
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Sloga
Doboj
|
15.10.2022 12:00 | Sarajevo | 2 : 0 | Sloga | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Velež
Mostar
|
15.10.2022 14:00 | Sloboda | 1 : 4 | Velež | ||||||
ŽeljezniÄar
Sarajevo
|
|
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
|
15.10.2022 12:00 | ŽeljezniÄar | 1 : 0 | Å iroki Brijeg | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Zrinjski
Mostar
|
15.10.2022 10:00 | Leotar | 1 : 0 | Zrinjski |
Sloboda
MrkonjiÄ Grad
|
|
Polet 1926
Brod
|
15.10.2022 10:00 | Sloboda | 7 : 1 | Polet 1926 | ||||||
Proleter
TesliÄ
|
|
Mineral
Banja VruÄica
|
15.10.2022 10:00 | Proleter | 0 : 4 | Mineral | ||||||
LaktaŔi
LaktaŔi
|
|
ŽeljezniÄar
Doboj
|
15.10.2022 10:00 | LaktaÅ”i | 1 : 6 | ŽeljezniÄar | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
LjubiÄ
Prnjavor
|
15.10.2022 10:00 | Rudar Prijedor | 1 : 2 | LjubiÄ | ||||||
Kozara
GradiŔka
|
|
ModriÄa Alfa
ModriÄa
|
15.10.2022 10:00 | Kozara | 6 : 0 | ModriÄa Alfa | ||||||
ŽeljezniÄar Sport Team
Banja Luka
|
|
Tekstilac
Derventa
|
15.10.2022 10:00 | ŽeljezniÄar Sport Team | 6 : 1 | Tekstilac | ||||||
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Spartak 2013
Banja Luka
|
15.10.2022 10:00 | Krupa | 0 : 1 | Spartak 2013 | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Sloga
Doboj
|
15.10.2022 10:00 | Borac | 5 : 0 | Sloga |
Zvijezda 09
Etno selo StaniÅ”iÄ
|
|
Lokomotiva
BrÄko
|
15.10.2022 10:00 | Zvijezda 09 | 3 : 0 | Lokomotiva | ||||||
Podrinje
Janja
|
|
Zenit
Bijeljina
|
15.10.2022 10:00 | Podrinje | 1 : 6 | Zenit | ||||||
Borac
Å amac
|
|
Full Time
Karakaj
|
15.10.2022 10:00 | Borac | 4 : 0 | Full Time |
Spartak 2013
Banja Luka
|
|
BSK
Banja Luka
|
15.10.2022 10:00 | Spartak 2013 | 0 : 1 | BSK | ||||||
Omladinac
Banja Luka
|
|
Äelinac
Äelinac
|
15.10.2022 09:00 | Omladinac | 2 : 0 | Äelinac | ||||||
Mladost Farma prom
Banja Luka
|
|
Gorica
Å ipovo
|
15.10.2022 10:30 | Mladost Farma prom | 1 : 1 | Gorica |
Janja 2009
Janja
|
|
Majevica
Lopare
|
15.10.2022 13:30 | Janja 2009 | 2 : 10 | Majevica |
Jedinstvo (R)
RoÄeviÄ
|
|
Branjevo
Branjevo
|
15.10.2022 10:00 | Jedinstvo (R) | 0 : 4 | Branjevo | ||||||
Rudar 1925
Ugljevik
|
|
Guber
Srebrenica
|
15.10.2022 10:00 | Rudar 1925 | 2 : 0 | Guber |
Jadar
Nova Kasaba
|
|
BiraÄ
Derventa
|
15.10.2022 10:00 | Jadar | 1 : 4 | BiraÄ | ||||||
Lokanj
Lokanj
|
|
Bratstvo
Bratunac
|
15.10.2022 10:00 | Lokanj | 1 : 6 | Bratstvo |
Romanija
Pale
|
|
Rudo
Rudo
|
15.10.2022 15:00 | Romanija | 5 : 0 | Rudo |
Stakorina
ÄajniÄe
|
|
Hercegovac
BileÄa
|
15.10.2022 12:30 | Stakorina | 0 : 1 | Hercegovac | ||||||
Velež
Nevesinje
|
|
Sutjeska
FoÄa
|
15.10.2022 11:30 | Velež | 1 : 0 | Sutjeska |
PodgrmeÄ
Sanski Most
|
|
KljuÄ
KljuÄ
|
15.10.2022 11:00 | PodgrmeÄ | 1 : 4 | KljuÄ | ||||||
Omladinac 75
Pokoj
|
|
Omladinac
Sanica
|
15.10.2022 11:00 | Omladinac 75 | 5 : 2 | Omladinac |
Olimpija
Tržac
|
|
KrajiŔnik
Velika KladuŔa
|
15.10.2022 11:00 | Olimpija | 0 : 9 | KrajiŔnik | ||||||
Jezerski
Jezerski
|
|
RadniÄki
ÄoraliÄ
|
15.10.2022 11:00 | Jezerski | 0 : 5 | RadniÄki |
BusovaÄa
BusovaÄa
|
|
KaÄuni
KaÄuni
|
15.10.2022 10:00 | BusovaÄa | 3 : 1 | KaÄuni | ||||||
Bilalovac
Bilalovac
|
|
Romari
Vitez
|
15.10.2022 10:00 | Bilalovac | 0 : 4 | Romari | ||||||
Fojnica
Fojnica
|
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
15.10.2022 10:00 | Fojnica | 0 : 1 | Novi Travnik | ||||||
Brnjaci
Brnjaci
|
|
Å antiÄi
Å antiÄi
|
15.10.2022 10:00 | Brnjaci | 0 : 2 | Å antiÄi |
LaŔva
Dolac
|
|
Jajce
Jajce
|
15.10.2022 10:00 | LaŔva | 1 : 1 | Jajce |
Bosna
Visoko
|
|
Tempo sport
Zenica
|
15.10.2022 10:00 | Bosna | 1 : 0 | Tempo sport | ||||||
Mladost
Doboj - Kakanj
|
|
StupÄanica
Olovo
|
15.10.2022 11:30 | Mladost | 1 : 0 | StupÄanica |
Krivaja
ZavidoviÄi
|
|
Novi Å eher
Novi Å eher
|
15.10.2022 15:30 | Krivaja | 0 : 0 | Novi Å eher | ||||||
Nemila
Nemila
|
|
ŽepÄe 1919
ŽepÄe
|
15.10.2022 17:00 | Nemila | 0 : 2 | ŽepÄe 1919 | ||||||
Simm Bau
Kosova
|
|
MoŔevac
MoŔevac
|
15.10.2022 11:30 | Simm Bau | 2 : 2 | MoŔevac | ||||||
Borac
Jelah
|
|
Usora
Usora - Žabljak
|
15.10.2022 11:30 | Borac | 14 : 0 | Usora |
Novi Grad 1
Sarajevo
|
|
IlijaÅ”
IlijaÅ”
|
15.10.2022 14:00 | Novi Grad 1 | 0 : 0 | IlijaÅ” |
Unis
VogoÅ”Äa
|
|
Novi Grad 1
Sarajevo
|
15.10.2022 10:00 | Unis | 4 : 3 | Novi Grad 1 | ||||||
Fair-Play
Sarajevo
|
|
Å ampion
Ilidža
|
15.10.2022 12:00 | Fair-Play | 0 : 1 | Å ampion |
Miske - Akademija
Sarajevo
|
|
Baton 2
Sarajevo
|
15.10.2022 15:30 | Miske - Akademija | 1 : 0 | Baton 2 | ||||||
AF Devetka
Sarajevo
|
|
ŽeljezniÄar
Sarajevo
|
15.10.2022 16:00 | AF Devetka | 5 : 3 | ŽeljezniÄar | ||||||
Mlade Nade
Ilidža
|
|
Igman
ilidža
|
15.10.2022 14:30 | Mlade Nade | 3 : 0 | Igman |
Eurofudbal
Stjepan Polje
|
|
Perfekt
Srebrenik
|
15.10.2022 11:00 | Eurofudbal | 3 : 2 | Perfekt | ||||||
Bratstvo
GraÄanica
|
|
Gradina
Srebrenik
|
15.10.2022 10:00 | Bratstvo | 1 : 1 | Gradina | ||||||
Di - Five
Doboj - Istok
|
|
Gornji RahiÄ
Gornji RahiÄ
|
15.10.2022 11:00 | Di - Five | 2 : 1 | Gornji RahiÄ | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
OraŔje
OraŔje
|
15.10.2022 11:00 | Sloboda | 2 : 0 | OraŔje |
Seona
Seona
|
|
Eurogol
Živinice
|
15.10.2022 10:00 | Seona | 1 : 4 | Eurogol |
Slaven
Živinice
|
|
BuduÄnost
BanoviÄi
|
15.10.2022 11:00 | Slaven | 0 : 1 | BuduÄnost | ||||||
ŠF Živinice 22
Živinice
|
|
Kolibri
Husino
|
15.10.2022 11:00 | ŠF Živinice 22 | 0 : 2 | Kolibri | ||||||
Eurogol
Živinoce
|
|
Bambi
Tuzla
|
15.10.2022 11:00 | Eurogol | 3 : 0 | Bambi | ||||||
Tuzla Siti
Simin Han
|
|
Proleter
Tuzla
|
15.10.2022 10:00 | Tuzla Siti | 6 : 1 | Proleter |
UÅ S Fortuna
Mostar
|
|
Cim
Mostar
|
15.10.2022 | UÅ S Fortuna | 1 : 2 | Cim | ||||||
Bjelopoljac
Bijelo Polje - Mostar
|
|
Klis
ButuroviÄ polje
|
15.10.2022 | Bjelopoljac | 0 : 3 | Klis | ||||||
MeÄugorje
MeÄugorje
|
|
Lokomotiva
Mostar
|
15.10.2022 | MeÄugorje | 2 : 3 | Lokomotiva | ||||||
Iskra
Stolac
|
|
Turbina
Jablanica
|
15.10.2022 | Iskra | 9 : 1 | Turbina |
Stolac
Stolac
|
|
KruŔevo
KruŔevo
|
15.10.2022 10:30 | Stolac | 0 : 0 | KruŔevo | ||||||
Branitelj
RodoÄ/Jasenica
|
|
Velež
Mostar
|
15.10.2022 11:00 | Branitelj | 0 : 3 | Velež | ||||||
Rama
Rama -Prozor
|
|
Zrinjski
Mostar
|
15.10.2022 12:00 | Rama | 2 : 1 | Zrinjski | ||||||
Blagaj
Blagaj
|
|
Brotnjo
Äitluk
|
15.10.2022 11:00 | Blagaj | 8 : 1 | Brotnjo |
PosuŔje
PosuŔje
|
|
Drinovci
Drinovci
|
15.10.2022 18:30 | PosuŔje | 4 : 2 | Drinovci | ||||||
LjubuŔki
LjubuŔki
|
|
Å ator
GlamoÄ
|
15.10.2022 11:30 | LjubuŔki | 5 : 1 | Šator | ||||||
Å ujica
Å ujica
|
|
Grude
Grude
|
15.10.2022 11:30 | Å ujica | 0 : 1 | Grude | ||||||
Troglav 1918
Livno
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
15.10.2022 11:30 | Troglav 1918 | 1 : 4 | Tomislav |
Sloboda
MrkonjiÄ Grad
|
|
Polet 1926
Brod
|
15.10.2022 12:00 | Sloboda | 4 : 2 | Polet 1926 | ||||||
Proleter
TesliÄ
|
|
Mineral
Banja VruÄica
|
15.10.2022 12:00 | Proleter | 1 : 0 | Mineral | ||||||
LaktaŔi
LaktaŔi
|
|
ŽeljezniÄar
Doboj
|
15.10.2022 12:00 | LaktaÅ”i | 0 : 9 | ŽeljezniÄar | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
LjubiÄ
Prnjavor
|
15.10.2022 12:00 | Rudar Prijedor | 5 : 0 | LjubiÄ | ||||||
Kozara
GradiŔka
|
|
ModriÄa Alfa
ModriÄa
|
15.10.2022 12:00 | Kozara | 3 : 1 | ModriÄa Alfa | ||||||
ŽeljezniÄar Sport Team
Banja Luka
|
|
Tekstilac
Derventa
|
15.10.2022 12:00 | ŽeljezniÄar Sport Team | 1 : 0 | Tekstilac | ||||||
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Spartak 2013
Banja Luka
|
15.10.2022 12:00 | Krupa | 1 : 4 | Spartak 2013 | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Sloga
Doboj
|
15.10.2022 12:00 | Borac | 0 : 0 | Sloga |
Podrinje
Janja
|
|
Zenit
Bijeljina
|
15.10.2022 12:00 | Podrinje | 0 : 6 | Zenit | ||||||
Borac
Å amac
|
|
Full Time
Karakaj
|
15.10.2022 12:00 | Borac | 2 : 1 | Full Time |
Ljubija
Ljubija
|
|
FSA
Prijedor
|
15.10.2022 15:00 | Ljubija | 4 : 3 | FSA |
Dubrave
Dubrave
|
|
13 skojevki
Grbavci
|
15.10.2022 12:00 | Dubrave | 13 : 0 | 13 skojevki |
LauÅ”
Banja Luka
|
|
Mladost
Kotor VaroÅ”
|
15.10.2022 10:00 | LauÅ” | 0 : 0 | Mladost | ||||||
Naprijed
Banja Luka
|
|
BSK
Banja Luka
|
15.10.2022 10:00 | Naprijed | 1 : 2 | BSK | ||||||
ŽeljezniÄar Sport team
Banja Luka
|
|
Äelinac
Äelinac
|
15.10.2022 18:30 | ŽeljezniÄar Sport team | 3 : 0 | Äelinac |
Karanovac
Karanovac
|
|
ŽeljezniÄar Sport team
Banja Luka
|
15.10.2022 10:00 | Karanovac | 1 : 4 | ŽeljezniÄar Sport team | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Gorica
Å ipovo
|
15.10.2022 15:00 | Borac | 0 : 0 | Gorica | ||||||
Margo
Banja Luka
|
|
Mladost - Farma Prom
Zalužani
|
15.10.2022 16:00 | Margo | 4 : 2 | Mladost - Farma Prom | ||||||
Vrbas
Banja Luka
|
|
BuduÄnost
Banja Luka
|
15.10.2022 20:00 | Vrbas | 1 : 2 | BuduÄnost | ||||||
Polet - KrajiŔnik
RamiÄi
|
|
Krajina
Banja Luka
|
15.10.2022 09:30 | Polet - KrajiŔnik | 0 : 1 | Krajina |
Stakorina
ÄajniÄe
|
|
Hercegovac
BileÄa
|
15.10.2022 11:30 | Stakorina | 0 : 1 | Hercegovac | ||||||
Velež
Nevesinje
|
|
Sutjeska
FoÄa
|
15.10.2022 10:00 | Velež | 1 : 4 | Sutjeska |
PodgrmeÄ
Sanski Most
|
|
KljuÄ
KljuÄ
|
15.10.2022 09:30 | PodgrmeÄ | 1 : 1 | KljuÄ |
Bosna
Visoko
|
|
Mladost (DK)
Doboj - Kakanj
|
15.10.2022 10:00 | Bosna | 0 : 5 | Mladost (DK) | ||||||
Bosna
Visoko
|
15.10.2022
10:00
|
Tempo sport
Zenica
|
15.10.2022 10:00 | Bosna | : | Tempo sport | ||||||
Äelik
Zenica
|
|
StupÄanica
Olovo
|
15.10.2022 10:00 | Äelik | 1 : 4 | StupÄanica | ||||||
Rudar (B)
Breza
|
|
Rudar
Kakanj
|
15.10.2022 10:00 | Rudar (B) | 6 : 0 | Rudar |
Krivaja
ZavidoviÄi
|
|
Novi Å eher
Novi Å eher
|
15.10.2022 14:00 | Krivaja | 9 : 0 | Novi Å eher | ||||||
Nemila
Nemila
|
|
ŽepÄe 1919
ŽepÄe
|
15.10.2022 15:30 | Nemila | 1 : 0 | ŽepÄe 1919 | ||||||
Simm Bau
Kosova
|
|
MoŔevac
MoŔevac
|
15.10.2022 10:00 | Simm Bau | 4 : 1 | MoŔevac | ||||||
Borac
Jelah
|
|
Usora
Usora
|
15.10.2022 10:00 | Borac | 13 : 0 | Usora |
Radnik
HadžiÄi
|
|
Slavija
IstoÄno Sarajevo
|
15.10.2022 09:00 | Radnik | 0 : 3 | Slavija | ||||||
Unis
VogoÅ”Äa
|
|
ŽeljezniÄar 2
Sarajevo
|
15.10.2022 12:00 | Unis | 0 : 1 | ŽeljezniÄar 2 | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
ŽeljezniÄar
Sarajevo
|
15.10.2022 09:00 | Sarajevo | 4 : 0 | ŽeljezniÄar | ||||||
JAcademy
Sarajevo
|
|
Olimp
Pale
|
15.10.2022 09:00 | JAcademy | 2 : 1 | Olimp | ||||||
Baton
Sarajevo
|
|
Sparta
Sarajevo
|
15.10.2022 09:00 | Baton | 0 : 5 | Sparta |
Betaklub
Doglodi
|
|
Bambinosi
Sarajevo
|
15.10.2022 11:00 | Betaklub | 1 : 6 | Bambinosi | ||||||
Sparta
Sarajevo
|
|
Sokolac
Sokolac
|
15.10.2022 12:00 | Sparta | 3 : 1 | Sokolac | ||||||
IlijaÅ”
IlijaÅ”
|
|
Juve
Sarajevo
|
15.10.2022 10:00 | IlijaÅ” | 6 : 0 | Juve | ||||||
ŽeljezniÄar
Sarajevo
|
|
Fair - Play
Sarajevo
|
15.10.2022 10:00 | ŽeljezniÄar | 0 : 4 | Fair - Play |
Nova Bila
Nova Bila
|
|
Romari
Vitez
|
15.10.2022 12:00 | Nova Bila | 0 : 3 | Romari | ||||||
KreŔevo
KreŔevo
|
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
15.10.2022 12:00 | KreŔevo | 0 : 3 | Novi Travnik | ||||||
Brnjaci
Brnjaci
|
|
Å antiÄi
Å antiÄi
|
15.10.2022 12:00 | Brnjaci | 0 : 8 | Å antiÄi |
Eurofudbal
Stjepan Polje
|
|
Perfekt
Srebrenik
|
15.10.2022 10:00 | Eurofudbal | 0 : 3 | Perfekt | ||||||
Bratstvo
GraÄanica
|
|
Gradina
Srebrenik
|
15.10.2022 09:00 | Bratstvo | 1 : 2 | Gradina | ||||||
Di - Five
Doboj - Istok
|
|
Gornji RahiÄ
Gornji RahiÄ
|
15.10.2022 10:00 | Di - Five | 8 : 0 | Gornji RahiÄ | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
OraŔje
OraŔje
|
15.10.2022 10:00 | Sloboda | 2 : 2 | OraŔje |
Slaven
Živinice
|
|
BuduÄnost
BanoviÄi
|
15.10.2022 10:00 | Slaven | 1 : 6 | BuduÄnost | ||||||
ŠF Živinice 22
Živinice
|
|
Kolibri
Husino
|
15.10.2022 10:00 | ŠF Živinice 22 | 0 : 1 | Kolibri | ||||||
Eurogol
Živinice
|
|
Bambi
Tuzla
|
15.10.2022 10:00 | Eurogol | 1 : 1 | Bambi | ||||||
Tuzla Siti
Simin Han
|
|
Proleter
Tuzla
|
15.10.2022 09:00 | Tuzla Siti | 3 : 0 | Proleter |
Rudar
Bukinje
|
|
Tuzla Siti
Simin Han
|
15.10.2022 12:00 | Rudar | 0 : 8 | Tuzla Siti | ||||||
Mladost (ST)
Solina - Tuzla
|
|
Å ampion 2017
Tuzla
|
15.10.2022 10:00 | Mladost (ST) | 0 : 5 | Å ampion 2017 |
Miri
KruŔevica
|
|
Tuzla
Tuzla
|
15.10.2022 10:00 | Miri | 3 : 1 | Tuzla | ||||||
Orahovica 74
Orahovica
|
|
Svatovac
Svatovac
|
15.10.2022 09:30 | Orahovica 74 | 7 : 4 | Svatovac | ||||||
RadniÄki
Lukavac
|
|
Rijeka
Å eriÄ
|
15.10.2022 10:00 | RadniÄki | 11 : 0 | Rijeka |
Iskra
Bugojno
|
|
Emina
Mostar
|
15.10.2022 14:00 | Iskra | 0 : 2 | Emina |
Inter
PosuŔje
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
15.10.2022 11:00 | Inter | 3 : 0 | Sarajevo |
Napredak Junior 2018
KruŔevac
|
|
RadniÄki 1923
Kragujevac
|
15.10.2022 14:30 | Napredak Junior 2018 | 3 : 5 | RadniÄki 1923 | ||||||
Zemun
Zemun
|
|
Kolubara
Lazarevac
|
15.10.2022 19:00 | Zemun | 1 : 3 | Kolubara |
Salines
Tuzla
|
|
Radnik MD Å op
Bijeljina
|
15.10.2022 16:30 | Salines | 2 : 2 | Radnik MD Å op | ||||||
Konjic
Konjic
|
|
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
15.10.2022 18:00 | Konjic | 2 : 2 | Sloga |
BuduÄnost VOLI
Podgorica
|
|
MZT Skopje Aerodrom
Skopje
|
15.10.2022 19:00 | BuduÄnost VOLI | 89 : 66 | MZT Skopje Aerodrom |
Rogatica
Rogatica
|
|
Derventa
Derventa
|
15.10.2022 18:00 | Rogatica | 90 : 60 | Derventa |
Spartak Office Shoes
Subotica
|
|
ÄaÄak 94 Quantox
ÄaÄak
|
15.10.2022 19:00 | Spartak Office Shoes | 106 : 74 | ÄaÄak 94 Quantox | ||||||
Vojvodina
Novi Sad
|
|
Sloga
Kraljevo
|
15.10.2022 18:00 | Vojvodina | 79 : 70 | Sloga | ||||||
Sloboda
Užice
|
|
Zlatibor Gold gondola
Äajetina
|
15.10.2022 18:00 | Sloboda | 81 : 88 | Zlatibor Gold gondola |
Bosna
Sarajevo
|
|
Kakanj 78
Kakanj
|
15.10.2022 19:00 | Bosna | 3 : 2 | Kakanj 78 | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Domaljevac
Domaljevac
|
15.10.2022 15:00 | Radnik | 2 : 3 | Domaljevac | ||||||
ModriÄa Novoprom
ModriÄa
|
|
Mladost
BrÄko
|
15.10.2022 18:00 | ModriÄa Novoprom | 2 : 3 | Mladost | ||||||
Ilidža
Ilidža
|
|
Borac
Banja Luka
|
15.10.2022 17:30 | Ilidža | 1 : 3 | Borac |
GradiŔka
GradiŔka
|
|
Drina
Zvornik
|
15.10.2022 16:30 | GradiŔka | 3 : 0 | Drina |
Gradina
Srebrenik
|
|
IlijaÅ”
IlijaÅ”
|
15.10.2022 17:00 | Gradina | 3 : 0 | IlijaÅ” | ||||||
Bosna
Kalesija
|
|
Olovo
Olovo
|
15.10.2022 19:00 | Bosna | 3 : 2 | Olovo | ||||||
Napredak
Odžak
|
|
Krivaja
ZavidoviÄi
|
15.10.2022 19:00 | Napredak | 3 : 0 | Krivaja |
Mostar
Mostar
|
|
Gacko
Gacko
|
15.10.2022 18:00 | Mostar | 0 : 3 | Gacko | ||||||
Kula
GradaÄac
|
|
Sloboda
Tuzla
|
15.10.2022 19:00 | Kula | 1 : 3 | Sloboda | ||||||
Igman
Ilidža
|
|
Borac
Banja Luka
|
15.10.2022 14:30 | Igman | 3 : 0 | Borac |
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Drina
Zvornik
|
15.10.2022 14:00 | Crvena zvijezda | 3 : 1 | Drina | ||||||
Inova
Banja Luka
|
|
Velež
Nevesinje
|
15.10.2022 15:00 | Inova | 3 : 0 | Velež |
Prijedor
Prijedor
|
|
SmeÄ
Novi Grad
|
15.10.2022 18:00 | Prijedor | 0 : 3 | SmeÄ | ||||||
Kotor VaroÅ”
Kotor VaroÅ”
|
|
GradiŔka
GradiŔka
|
15.10.2022 18:00 | Kotor VaroŔ | 0 : 3 | GradiŔka | ||||||
Balkana MP
MrkonjiÄ Grad
|
|
Kozara
GradiŔka
|
15.10.2022 16:00 | Balkana MP | 2 : 3 | Kozara |
HE na Drini
ViŔegrad
|
|
OOK Leotar
Trebinje
|
15.10.2022 18:00 | HE na Drini | 3 : 0 | OOK Leotar | ||||||
Hercegovac
BileÄa
|
|
Rudo
Rudo
|
15.10.2022 14:00 | Hercegovac | 3 : 0 | Rudo |
OraŔje
OraŔje
|
|
Lami
BrÄko
|
15.10.2022 17:00 | OraŔje | 0 : 3 | Lami |
Novi Grad
Sarajevo
|
|
Centar ORT
Sarajevo
|
15.10.2022 14:30 | Novi Grad | 0 : 3 | Centar ORT | ||||||
Breza 1934
Breza
|
|
IlijaÅ”
IlijaÅ”
|
15.10.2022 18:00 | Breza 1934 | 2 : 3 | IlijaÅ” | ||||||
Kakanj
Kakanj
|
|
AlipaŔino Polje
Sarajevo
|
15.10.2022 15:00 | Kakanj | 3 : 0 | AlipaŔino Polje |
Block Out
Zenica
|
|
SmeÄ DN
BrÄko
|
15.10.2022 17:30 | Block Out | 1 : 3 | SmeÄ DN |
Student
Mostar
|
|
Bosna
Sarajevo
|
15.10.2022 15:00 | Student | 0 : 3 | Bosna |
Gimnazijalac
Kotor
|
|
Herceg Novi
Herceg Novi
|
15.10.2022 18:00 | Gimnazijalac | 0 : 3 | Herceg Novi | ||||||
Luka Bar
Bar
|
|
Mediteran Bemaks
Budva
|
15.10.2022 19:30 | Luka Bar | 3 : 0 | Mediteran Bemaks |
Inova
Banja Luka
|
|
Banjaluka volej
Banja Luka
|
15.10.2022 12:00 | Inova | 3 : 1 | Banjaluka volej |
Medicinar
Prijedor
|
|
Vožd Prijedor
Prijedor
|
15.10.2022 14:00 | Medicinar | 0 : 3 | Vožd Prijedor |
Kotor VaroÅ”
Kotor VaroÅ”
|
|
Ukrina
Prnjavor
|
15.10.2022 15:00 | Kotor VaroÅ” | 3 : 0 | Ukrina |
Bimal Jedinstvo
BrÄko
|
|
Radnik
Bijeljina
|
15.10.2022 12:00 | Bimal Jedinstvo | 3 : 0 | Radnik |
Han Pijesak
Han Pijesak
|
|
Slavija
IstoÄno Novo Sarajevo
|
15.10.2022 17:00 | Han Pijesak | 3 : 0 | Slavija |
Mladost
Rogatica
|
|
Stakorina
ÄajniÄe
|
15.10.2022 | Mladost | 3 : 0 | Stakorina |
ŽOK Leotar
Trebinje
|
|
OOK Leotar
Trebinje
|
15.10.2022 15:00 | ŽOK Leotar | 3 : 0 | OOK Leotar |
ORK Borac
Banja Luka
|
|
Bijeljina
Bijeljina
|
15.10.2022 20:00 | ORK Borac | 30 : 33 | Bijeljina | ||||||
Kozara (KD)
Kozarska Dubica
|
|
ViŔegrad
ViŔegrad
|
15.10.2022 20:00 | Kozara (KD) | 39 : 35 | ViŔegrad |
Äelinac
Äelinac
|
|
Leotar 2
Trebinje
|
15.10.2022 18:00 | Äelinac | 22 : 15 | Leotar 2 | ||||||
LaktaŔi 2020
LaktaŔi
|
|
TesliÄ
TesliÄ
|
15.10.2022 13:00 | LaktaÅ”i 2020 | 27 : 39 | TesliÄ | ||||||
SrednjoŔkolac
Novi Grad
|
|
Srbac
Srbac
|
15.10.2022 18:00 | SrednjoŔkolac | 22 : 29 | Srbac | ||||||
ORK BL
Banja Luka
|
|
Leotar 2
Trebinje
|
15.10.2022 18:00 | ORK BL | 35 : 17 | Leotar 2 |
IzviÄaÄ CO 2
LjubuŔki
|
|
Zrinjski
Mostar
|
15.10.2022 19:00 | IzviÄaÄ CO 2 | 34 : 26 | Zrinjski | ||||||
Äapljina
Äapljina
|
|
MeÄugorje
MeÄugorje
|
15.10.2022 19:00 | Äapljina | 42 : 28 | MeÄugorje |
Krajina
Cazin
|
|
Jajce
Jajce
|
15.10.2022 19:30 | Krajina | 42 : 38 | Jajce | ||||||
Kiseljak
Kiseljak
|
|
Äelik Junior
Zenica
|
15.10.2022 18:00 | Kiseljak | 24 : 40 | Äelik Junior | ||||||
Rudar
BanoviÄi
|
|
Nova Bila
Nova Bila
|
15.10.2022 19:00 | Rudar | 42 : 25 | Nova Bila |
Borac
Banja Luka
|
|
Jedinstvo
BrÄko
|
15.10.2022 19:00 | Borac | 30 : 24 | Jedinstvo | ||||||
Sloga 2013
Gornji Vakuf - Uskoplje
|
|
Zrinjski
Mostar
|
15.10.2022 19:00 | Sloga 2013 | 28 : 22 | Zrinjski | ||||||
Knežopoljka
Kozarska Dubica
|
|
HadžiÄi
HadžiÄi
|
15.10.2022 18:00 | Knežopoljka | 20 : 22 | HadžiÄi | ||||||
Ilidža
Ilidža
|
|
Krivaja
ZavidoviÄi
|
15.10.2022 20:00 | Ilidža | 22 : 28 | Krivaja |
Borja
TesliÄ
|
|
Mladost 1960
Banja Luka
|
15.10.2022 19:00 | Borja | 32 : 42 | Mladost 1960 |
Krajina
Cazin
|
|
Bosna
TeŔanj
|
15.10.2022 15:00 | Krajina | 37 : 17 | Bosna | ||||||
Jedinstvo
Tuzla
|
|
Lokomotiva
Mostar
|
15.10.2022 14:00 | Jedinstvo | 34 : 40 | Lokomotiva |