OFK Vršac
Vršac
|
|
RFK Grafičar
Beograd
|
19.10.2022 15:00 | OFK Vršac | 0 : 2 | RFK Grafičar |
AFC Bournemouth
Bournemouth, Dorset
|
|
Southampton
Southampton, Hampshire
|
19.10.2022 20:30 | AFC Bournemouth | 0 : 1 | Southampton | ||||||
Liverpool
Liverpool
|
|
West Ham United
London
|
19.10.2022 20:30 | Liverpool | 1 : 0 | West Ham United | ||||||
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
|
|
Everton
Liverpool
|
19.10.2022 20:30 | Newcastle United | 1 : 0 | Everton | ||||||
Manchester United
Manchester
|
|
Tottenham Hotspur
London
|
19.10.2022 21:15 | Manchester United | 2 : 0 | Tottenham Hotspur | ||||||
Brentford
|
|
Chelsea
London
|
19.10.2022 20:30 | Brentford | 0 : 0 | Chelsea |
Cádiz CF
Cadiz
|
|
Real Betis Balompié
Seville
|
19.10.2022 19:00 | Cádiz CF | 0 : 0 | Real Betis Balompié | ||||||
Elche CF
Elche
|
|
Real Madrid
Madrid
|
19.10.2022 21:00 | Elche CF | 0 : 3 | Real Madrid | ||||||
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
|
|
RCD Mallorca
Palma
|
19.10.2022 20:00 | Real Sociedad | 1 : 0 | RCD Mallorca | ||||||
Real Valladolid
Valladolid
|
|
Celta Vigo
|
19.10.2022 19:00 | Real Valladolid | 4 : 1 | Celta Vigo |
Mornar
Bar
|
|
Rudar
Pljevlja
|
19.10.2022 14:30 | Mornar | 5 : 0 | Rudar | ||||||
Dečić
Tuzi
|
|
Kom
Podgorica
|
19.10.2022 14:30 | Dečić | 2 : 0 | Kom | ||||||
Petrovac
Petrovac
|
|
Ortrant - Olimpic
Ulcinj
|
19.10.2022 14:30 | Petrovac | 2 : 0 | Ortrant - Olimpic | ||||||
Polet Stars
Nikšić
|
|
Mladost
Donja Gorica
|
19.10.2022 14:30 | Polet Stars | 0 : 2 | Mladost | ||||||
Bokelj
Kotor
|
|
Arsenal
Tivat
|
19.10.2022 14:30 | Bokelj | 2 : 5 | Arsenal | ||||||
Podgorica
Podgorica
|
|
Jedinstvo
Bijelo Polje
|
19.10.2022 14:30 | Podgorica | 0 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Sutjeska
Nikšić
|
|
Zeta
Golubovci
|
19.10.2022 14:30 | Sutjeska | 2 : 0 | Zeta | ||||||
Jezero
Plav
|
|
Iskra
Danilovgrad
|
19.10.2022 14:30 | Jezero | 0 : 8 | Iskra | ||||||
Budućnost
Padgorica
|
|
Berane
Berane
|
19.10.2022 14:30 | Budućnost | 4 : 2 | Berane |
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
|
Borac
Banja Luka
|
19.10.2022 14:30 | Zvijezda 09 | 1 : 3 | Borac |
Drina HE
Višegrad
|
|
Famos
Vojkovići
|
19.10.2022 14:30 | Drina HE | 2 : 0 | Famos |
Sloga
Doboj
|
|
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
19.10.2022 10:00 | Sloga | 3 : 4 | Sloboda | ||||||
Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Borac
Banja Luka
|
19.10.2022 10:00 | Spartak 2013 | 2 : 3 | Borac | ||||||
Tekstilac
Derventa
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
19.10.2022 10:00 | Tekstilac | 2 : 0 | Krupa | ||||||
Modriča Alfa
Modriča
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
19.10.2022 10:00 | Modriča Alfa | 0 : 3 | Željezničar Sport Team | ||||||
Ljubić
Prnjavor
|
|
Kozara
Gradiška
|
19.10.2022 14:00 | Ljubić | 3 : 6 | Kozara | ||||||
Željezničar
Doboj
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
19.10.2022 10:00 | Željezničar | 6 : 0 | Rudar Prijedor | ||||||
Polet 1926
Brod
|
|
Proleter
Teslić
|
19.10.2022 13:00 | Polet 1926 | 1 : 1 | Proleter |
Full Time
Karakaj
|
|
Mladost
Bogutovo selo
|
19.10.2022 16:30 | Full Time | 0 : 4 | Mladost | ||||||
Zenit
Bijeljina
|
|
Borac
Šamac
|
19.10.2022 10:00 | Zenit | 0 : 1 | Borac | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Radnik
Bijeljina
|
19.10.2022 14:00 | Lokomotiva | 1 : 3 | Radnik |
Fojnica
Fojnica
|
|
Brnjaci
Brnjaci
|
19.10.2022 14:00 | Fojnica | 0 : 0 | Brnjaci |
Rudar (K)
Kakanj
|
|
Sporting
Zenica
|
19.10.2022 16:30 | Rudar (K) | 2 : 1 | Sporting |
GOŠK
Gabela
|
|
Čapljina
Čapljina
|
19.10.2022 16:30 | GOŠK | 4 : 1 | Čapljina |
Sloga
Doboj
|
|
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
19.10.2022 12:00 | Sloga | 3 : 1 | Sloboda | ||||||
Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Borac
Banja Luka
|
19.10.2022 12:00 | Spartak 2013 | 3 : 3 | Borac | ||||||
Tekstilac
Derventa
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
19.10.2022 12:00 | Tekstilac | 5 : 1 | Krupa | ||||||
Modriča Alfa
Modriča
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
19.10.2022 12:00 | Modriča Alfa | 2 : 1 | Željezničar Sport Team | ||||||
Ljubić
Prnjavor
|
|
Kozara
Gradiška
|
19.10.2022 15:45 | Ljubić | 1 : 2 | Kozara | ||||||
Željezničar
Doboj
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
19.10.2022 12:00 | Željezničar | 4 : 0 | Rudar Prijedor | ||||||
Polet 1926
Brod
|
|
Proleter
Teslić
|
19.10.2022 14:45 | Polet 1926 | 0 : 3 | Proleter |
Zenit
Bijeljina
|
|
Borac
Šamac
|
19.10.2022 12:00 | Zenit | 6 : 1 | Borac | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Radnik
Bijeljina
|
19.10.2022 16:00 | Lokomotiva | 1 : 8 | Radnik | ||||||
Radnički 1971
Karakaj
|
|
Pelagićevo
Pelagićevo
|
19.10.2022 16:30 | Radnički 1971 | 2 : 1 | Pelagićevo |
Sloboda
Tuzla
|
|
Tuzla Siti
Simin Han
|
19.10.2022 16:30 | Sloboda | 1 : 2 | Tuzla Siti |
Mladost (T)
Tinja
|
|
Bambi
Tuzla
|
19.10.2022 16:00 | Mladost (T) | 1 : 1 | Bambi |
Alba Berlin
Berlin
|
|
Panathinaikos OPAP
Athens
|
19.10.2022 20:00 | Alba Berlin | 94 : 65 | Panathinaikos OPAP | ||||||
Cazoo Baskonia
Vitoria-Gasteiz
|
|
Crvena zvezda mts
Beograd
|
19.10.2022 20:30 | Cazoo Baskonia | 92 : 75 | Crvena zvezda mts | ||||||
Real Madrid
Madrid
|
|
Olympiacos
Piraeus
|
19.10.2022 20:45 | Real Madrid | 87 : 89 | Olympiacos |
Vrijednosnice Osijek
Osijek
|
|
Gorica
Velika Gorica
|
19.10.2022 15:00 | Vrijednosnice Osijek | 77 : 73 | Gorica | ||||||
Pelister Bitola
Bitolj
|
|
GGD Šenčur
Šenčur
|
19.10.2022 21:00 | Pelister Bitola | 71 : 67 | GGD Šenčur | ||||||
Sutjeska
Nikšić
|
|
TFT Skopje
Skopje
|
19.10.2022 18:00 | Sutjeska | 99 : 69 | TFT Skopje |
Lietkabelis
Panevezys
|
|
Ratiopharm Ulm
Ulm
|
19.10.2022 18:00 | Lietkabelis | 80 : 76 | Ratiopharm Ulm | ||||||
Frutti Extra Bursaspor
Bursa
|
|
Joventut
Badalona
|
19.10.2022 19:00 | Frutti Extra Bursaspor | 81 : 72 | Joventut | ||||||
U-BT Cluj-Napoca
Cluj-Napoca
|
|
Cedevita Olimpija
Ljubljana
|
19.10.2022 18:30 | U-BT Cluj-Napoca | 94 : 76 | Cedevita Olimpija | ||||||
Germani Brescia
Brescia
|
|
Prometey
Slobozhanske
|
19.10.2022 20:30 | Germani Brescia | 104 : 70 | Prometey |
Promitheas Patras
Patras
|
|
Gran Canaria
Las Palmas
|
19.10.2022 18:30 | Promitheas Patras | 93 : 82 | Gran Canaria | ||||||
Paris Basketball
Paris
|
|
Hapoel Tel Aviv
Tel Aviv
|
19.10.2022 20:30 | Paris Basketball | 86 : 100 | Hapoel Tel Aviv |
He na Drini
Višegrad
|
|
Stakorina
Čajniče
|
19.10.2022 15:00 | He na Drini | 3 : 0 | Stakorina |
Gračanica
Gračanica
|
|
Gradačac
Gradačac
|
19.10.2022 20:00 | Gračanica | 36 : 27 | Gradačac | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
Goražde
Goražde
|
19.10.2022 18:00 | Sloga | 38 : 32 | Goražde | ||||||
Maglaj
Maglaj
|
|
Hercegovina
Nevesinje
|
19.10.2022 19:00 | Maglaj | 41 : 34 | Hercegovina | ||||||
Borac m:tel
Banja Luka
|
|
Konjuh
Živinice
|
19.10.2022 18:00 | Borac m:tel | 26 : 25 | Konjuh | ||||||
Kakanj
Kakanj
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
19.10.2022 18:00 | Kakanj | 26 : 39 | Krivaja | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Vogošća
Vogošća
|
19.10.2022 17:00 | Sloboda | 31 : 33 | Vogošća | ||||||
Bosna
Visoko
|
|
Izviđač CO
Ljubuški
|
19.10.2022 19:00 | Bosna | 30 : 39 | Izviđač CO | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Iskra
Bugojna
|
19.10.2022 18:00 | Leotar | 42 : 39 | Iskra |
Proleter
Zrenjanin
|
|
NBG Vukovi
Novi Beograd
|
19.10.2022 00:00 | Proleter | 11 : 14 | NBG Vukovi | ||||||
Šabac
Šabac
|
|
Valis
Valjevo
|
19.10.2022 00:00 | Šabac | 12 : 8 | Valis | ||||||
Vojvodina
Novi Sad
|
|
BVK Crvena zvezda
Beograd
|
19.10.2022 00:00 | Vojvodina | 6 : 20 | BVK Crvena zvezda | ||||||
Partizan
Beograd
|
|
Nais
Niš
|
19.10.2022 00:00 | Partizan | 15 : 7 | Nais | ||||||
Novi Beograd
Beograd
|
|
KVK Radnički
Kragujevac
|
19.10.2022 00:00 | Novi Beograd | 14 : 15 | KVK Radnički |