Zrinjski
Mostar
|
|
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
|
26.10.2022 17:00 | Zrinjski | 0 : 0 | Tuzla City |
Balatun
Balatun
|
|
Obarska
Velika Obarska
|
26.10.2022 15:00 | Balatun | 1 : 2 | Obarska |
Sloga United
Bijeljina
|
|
OFK Batković
Batković
|
26.10.2022 14:00 | Sloga United | 0 : 4 | OFK Batković |
Omarska
Omarska
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
26.10.2022 14:00 | Omarska | 0 : 2 | Slavija | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Podrinje
Janja
|
26.10.2022 14:00 | Drina | 2 : 2 | Podrinje | ||||||
Sloboda
Novi Grad
|
|
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
|
26.10.2022 14:00 | Sloboda | 0 : 0 | Zvijezda 09 | ||||||
Tekstilac
Derventa
|
|
Leotar
Trebinje
|
26.10.2022 14:00 | Tekstilac | 3 : 0 | Leotar | ||||||
Progres
Kneževo
|
|
Stakorina
Čajniče
|
26.10.2022 14:00 | Progres | 0 : 0 | Stakorina | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
26.10.2022 14:00 | Kozara | 0 : 3 | Krupa | ||||||
Željezničar
Banja Luka
|
|
Laktaši
Laktaši
|
26.10.2022 14:00 | Željezničar | 1 : 6 | Laktaši |
Železničar
Pančevo
|
|
Mačva
Šabac
|
26.10.2022 14:00 | Železničar | 3 : 1 | Mačva |
Arsenal
Tivat
|
|
Jedinstvo
Bijelo Polje
|
26.10.2022 19:00 | Arsenal | 5 : 3 | Jedinstvo | ||||||
Rudar
Pljevlja
|
|
Sutjeska
Nikšić
|
26.10.2022 19:00 | Rudar | 0 : 2 | Sutjeska | ||||||
Dečić
Tuzi
|
|
Podgorica
Podgorica
|
26.10.2022 19:30 | Dečić | 2 : 0 | Podgorica | ||||||
Iskra
Danilovgrad
|
|
Mornar
Bar
|
26.10.2022 19:30 | Iskra | 6 : 4 | Mornar |
Napoli
Napoli
|
|
Rangers
Glasgow
|
26.10.2022 21:00 | Napoli | 3 : 0 | Rangers | ||||||
Ajax
Amsterdam
|
|
Liverpool
Liverpool
|
26.10.2022 21:00 | Ajax | 0 : 3 | Liverpool |
Club Brugge
Brugge
|
|
Porto
Porto
|
26.10.2022 18:45 | Club Brugge | 0 : 4 | Porto | ||||||
Atletico Madrid
Madrid
|
|
Bayer Leverkusen
Leverkusen
|
26.10.2022 21:00 | Atletico Madrid | 2 : 2 | Bayer Leverkusen |
Inter Milan
Milano
|
|
Viktoria Plzen
Plzen
|
26.10.2022 18:45 | Inter Milan | 4 : 0 | Viktoria Plzen | ||||||
Barcelona
Barcelona
|
|
Bayern Munich
München
|
26.10.2022 21:00 | Barcelona | 0 : 3 | Bayern Munich |
Tottenham Hotspur
London
|
|
Sporting CP
Lisboa
|
26.10.2022 21:00 | Tottenham Hotspur | 1 : 1 | Sporting CP | ||||||
Eintracht Frankfurt
Frankfurt am Main
|
|
Marseille
Marseille
|
26.10.2022 21:00 | Eintracht Frankfurt | 2 : 1 | Marseille |
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Tuzla City
Simin Han
|
26.10.2022 14:00 | Sarajevo | 2 : 0 | Tuzla City |
Drina HE
Višegrad
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
26.10.2022 14:00 | Drina HE | 0 : 3 | Slavija |
Proleter
Teslić
|
|
Modriča
Modriča
|
26.10.2022 14:00 | Proleter | 3 : 1 | Modriča |
Mladost
Doboj/kakanj
|
|
FK Vitez
Vitez
|
26.10.2022 13:30 | Mladost | 9 : 1 | FK Vitez |
Proleter
Teslić
|
|
Modriča Alfa
Modriča
|
26.10.2022 16:00 | Proleter | 0 : 1 | Modriča Alfa | ||||||
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
|
Borac
Šamac
|
26.10.2022 15:00 | Gornji Rahić | 2 : 0 | Borac |
Mladost
Doboj/Kakanj
|
|
FK Vitez
Vitez
|
26.10.2022 11:00 | Mladost | 7 : 1 | FK Vitez |
Omladinac
Banja Luka
|
|
Mladost
Kotor Varoš
|
26.10.2022 16:00 | Omladinac | 4 : 1 | Mladost |
Omladinac
Banja Luka
|
|
Mladost
Kotor Varoš
|
26.10.2022 14:30 | Omladinac | 0 : 2 | Mladost |
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
|
Partizan
Donja Trnova
|
26.10.2022 18:00 | Zadrugar | 2 : 1 | Partizan |
Travnik
Travnik
|
|
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
26.10.2022 12:00 | Travnik | 3 : 1 | Sloga |
Travnik
Travnik
|
|
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
26.10.2022 14:00 | Travnik | 5 : 0 | Sloga |
Šampion 2017
Tuzla
|
|
Lion
Brčko
|
26.10.2022 17:00 | Šampion 2017 | 3 : 0 | Lion |
Student-Igokea
Banja Luka
|
|
Radnik BN Basket
Bijeljina
|
26.10.2022 19:30 | Student-Igokea | 73 : 52 | Radnik BN Basket | ||||||
Sloboda 73
Novi Grad
|
|
Derventa
Derventa
|
26.10.2022 20:00 | Sloboda 73 | 97 : 59 | Derventa |
Prometey
Slobozhanske
|
|
Frutti Extra Bursaspor
Bursa
|
26.10.2022 18:00 | Prometey | 90 : 84 | Frutti Extra Bursaspor | ||||||
Ratiopharm Ulm
Ulm
|
|
Germani Brescia
Brescia
|
26.10.2022 19:30 | Ratiopharm Ulm | 90 : 98 | Germani Brescia | ||||||
Cedevita Olimpija
Ljubljana
|
|
Joventut
Badalona
|
26.10.2022 19:30 | Cedevita Olimpija | 78 : 100 | Joventut | ||||||
Mincidelice JL Bourg Basket
Bresse
|
|
Lietkabelis
Panevezys
|
26.10.2022 19:30 | Mincidelice JL Bourg Basket | 86 : 73 | Lietkabelis |
Turk Telekom
Ankara
|
|
Hapoel Tel Aviv
Tel Aviv
|
26.10.2022 19:00 | Turk Telekom | 89 : 77 | Hapoel Tel Aviv | ||||||
Gran Canaria
Las Palmas
|
|
London Lions
London
|
26.10.2022 21:00 | Gran Canaria | 87 : 69 | London Lions |
Borac m:tel
Banjaluka
|
|
Mladost
Brčko
|
26.10.2022 19:00 | Borac m:tel | 3 : 1 | Mladost |
Budva
Budva
|
|
Mornar
Bar
|
26.10.2022 19:00 | Budva | 3 : 0 | Mornar |
Nais
Niš
|
|
Novi Beograd
Beograd
|
26.10.2022 00:00 | Nais | 2 : 22 | Novi Beograd |