Sarajevo
Sarajevo
|
|
Igman
Konjic
|
30.10.2022 17:00 | Sarajevo | 3 : 1 | Igman | ||||||
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Zrinjski
Mostar
|
30.10.2022 17:00 | Široki Brijeg | 1 : 1 | Zrinjski |
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
|
|
Sloboda (NG)
Novi Grad
|
30.10.2022 14:00 | Sloboda (MG) | 0 : 2 | Sloboda (NG) |
Ukrina
Čečava
|
|
Brdo
Hambarine
|
30.10.2022 14:00 | Ukrina | 0 : 3 | Brdo | ||||||
Gorica
Šipovo
|
|
Dubrave
Dubrave
|
30.10.2022 14:00 | Gorica | 3 : 1 | Dubrave |
Glasinac 1936
Sokolac
|
|
Rudar 1925
Ugljevik
|
30.10.2022 14:00 | Glasinac 1936 | 2 : 0 | Rudar 1925 | ||||||
Podrinje
Tršić
|
|
Hercegovac
Bileća
|
30.10.2022 14:00 | Podrinje | 0 : 3 | Hercegovac | ||||||
Proleter
Dvorovi
|
|
Jedinstvo
Brodac
|
30.10.2022 14:00 | Proleter | 5 : 2 | Jedinstvo | ||||||
Romanija
Pale
|
|
Stakorina
Čajniče
|
30.10.2022 14:00 | Romanija | 1 : 1 | Stakorina |
Slaven
Dobrljin
|
|
Mladost
Kotor Varoš
|
30.10.2022 14:30 | Slaven | 3 : 2 | Mladost | ||||||
Naprijed
Banja Luka
|
|
Budućnost
Banja Luka
|
30.10.2022 14:30 | Naprijed | 2 : 1 | Budućnost | ||||||
13 Skojevki
Grbavci
|
|
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
|
30.10.2022 14:30 | 13 Skojevki | 3 : 2 | Sloga DIPO | ||||||
Plamen
Donje Vodičevo
|
|
Krajina
Banja Luka
|
30.10.2022 14:30 | Plamen | 5 : 0 | Krajina | ||||||
Polet Krajišnik
Ramići-Dragočaj
|
|
Svodna
Svodna
|
30.10.2022 14:30 | Polet Krajišnik | 6 : 1 | Svodna |
Željezničar
Doboj
|
|
Ozren
Petrovo
|
30.10.2022 | Željezničar | 0 : 3 | Ozren | ||||||
Pridjel
Pridjel Donji
|
|
Vučijak
Majevac
|
30.10.2022 | Pridjel | 0 : 1 | Vučijak | ||||||
Omladinac
Modriča
|
|
Sloga
Dugo Polje
|
30.10.2022 | Omladinac | 0 : 0 | Sloga | ||||||
Naša krila
Kostajnica
|
|
Zvijezda
Kakmuž
|
30.10.2022 | Naša krila | 5 : 1 | Zvijezda | ||||||
Skugrić
Skugrić
|
|
Rudanka
Rudanka
|
30.10.2022 | Skugrić | 4 : 1 | Rudanka | ||||||
Hajduk (K)
Kožuhe
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
30.10.2022 | Hajduk (K) | 5 : 0 | Crvena zvijezda | ||||||
Mineral
Banja Vrućica
|
|
Trebava
Osječani
|
30.10.2022 | Mineral | 5 : 0 | Trebava |
Lokomotiva
Brčko
|
|
Tabanci
Tabanci
|
30.10.2022 14:00 | Lokomotiva | 1 : 1 | Tabanci | ||||||
Drina
Batar
|
30.10.2022
14:00
|
Budućnost
Skelani
|
30.10.2022 14:00 | Drina | : | Budućnost | ||||||
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
|
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
30.10.2022 14:00 | OFK Brezik | 0 : 4 | Zadrugar | ||||||
OFK Trnovica
Trnovica
|
30.10.2022
14:00
|
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
|
30.10.2022 14:00 | OFK Trnovica | : | Mladost (BS) | ||||||
Šekovići
Šekovići
|
|
Mladost (VO)
Velika Obarska
|
30.10.2022 14:00 | Šekovići | 3 : 0 | Mladost (VO) | ||||||
Partizan
Donja Trnova
|
|
Jedinstvo
Roćević
|
30.10.2022 14:00 | Partizan | 0 : 2 | Jedinstvo | ||||||
Birač
Derventa
|
|
Omladinac
Potočari
|
30.10.2022 14:00 | Birač | 4 : 0 | Omladinac |
Ljubija
Ljubija
|
|
Berek 1975
Prijedor
|
30.10.2022 14:00 | Ljubija | 1 : 1 | Berek 1975 | ||||||
Moštanica
Božići
|
|
Podgrmeč
Oštra Luka
|
30.10.2022 14:00 | Moštanica | 7 : 0 | Podgrmeč | ||||||
Gomjenica
Prijedor
|
|
Knežopoljac
Knežica
|
30.10.2022 14:00 | Gomjenica | 4 : 1 | Knežopoljac | ||||||
Brzi
Busnovi
|
|
Rasavci
Rasavci
|
30.10.2022 14:00 | Brzi | 4 : 1 | Rasavci | ||||||
Kozara
Donji Orlovci
|
|
Ravan
Međeđa
|
30.10.2022 14:00 | Kozara | 3 : 0 | Ravan |
Biseri
Čatrnja
|
|
Laminci
Laminci
|
30.10.2022 15:00 | Biseri | 2 : 0 | Laminci | ||||||
Borac (Š)
Šibovska
|
|
Borac (Mag.)
Maglajani
|
30.10.2022 15:00 | Borac (Š) | 8 : 2 | Borac (Mag.) | ||||||
Torpedo
Cerovljani
|
|
Omladinac
Brestovčina
|
30.10.2022 15:00 | Torpedo | 1 : 2 | Omladinac | ||||||
Kozara
Turjak
|
|
Bratstvo
Kozinci
|
30.10.2022 15:00 | Kozara | 0 : 2 | Bratstvo | ||||||
Polet
Elezagići
|
|
Obradovac
Gradiška
|
30.10.2022 15:00 | Polet | 0 : 2 | Obradovac | ||||||
Mladi Krajišnik
Kukulje
|
|
Potkozarje
Aleksandrovac
|
30.10.2022 15:00 | Mladi Krajišnik | 2 : 1 | Potkozarje |
Gomionica
Bronzani Majdan
|
|
Sloboda
Piskavica
|
30.10.2022 14:30 | Gomionica | 2 : 3 | Sloboda | ||||||
Omladinac
Banja Luka
|
|
Karanovac
Karanovac
|
30.10.2022 14:30 | Omladinac | 0 : 5 | Karanovac | ||||||
Vrbas
Banja Luka
|
|
Zmijanje
Kola
|
30.10.2022 14:30 | Vrbas | 3 : 0 | Zmijanje | ||||||
Šnjegotina
Velika Šnjegotina
|
|
Borac
Drvar
|
30.10.2022 14:30 | Šnjegotina | 1 : 0 | Borac | ||||||
OFK Banja Luka
Banja Luka
|
|
Mladost Farmaprom
Zalužani
|
30.10.2022 15:00 | OFK Banja Luka | 0 : 4 | Mladost Farmaprom |
Rudar
Stanari
|
|
Borac (K)
Kotorsko
|
30.10.2022 14:30 | Rudar | 9 : 0 | Borac (K) | ||||||
Zadrugar
Sijekovac
|
|
BSK
Bušletić
|
30.10.2022 14:30 | Zadrugar | 3 : 3 | BSK |
Dobor
Modriča
|
|
Trebavac
Vranjak
|
30.10.2022 14:00 | Dobor | 4 : 0 | Trebavac | ||||||
Mladost (D)
Dobrinja
|
|
Bratstvo
Donja Dubica
|
30.10.2022 14:00 | Mladost (D) | 2 : 1 | Bratstvo | ||||||
Posavina
Miloševac
|
|
Budućnost
Gornja Slatina
|
30.10.2022 11:00 | Posavina | 0 : 0 | Budućnost | ||||||
Crkvina
Crkvina
|
|
Vranjak
Vranjak
|
30.10.2022 14:00 | Crkvina | 3 : 0 | Vranjak | ||||||
Višnjik
Modriča
|
|
Mladost (ST)
Srpska Tišina
|
30.10.2022 14:00 | Višnjik | 4 : 4 | Mladost (ST) | ||||||
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
|
Crvena zvijezda
Gajevi
|
30.10.2022 11:00 | Kladari Gornji | 1 : 3 | Crvena zvijezda | ||||||
Sloga 73
Ždreban
|
|
Sloga
Jakeš
|
30.10.2022 14:00 | Sloga 73 | 6 : 3 | Sloga | ||||||
Zadrugar
Tarevci
|
|
Partizan
Koprivna
|
30.10.2022 14:00 | Zadrugar | 2 : 2 | Partizan | ||||||
Mladost (ST)
Srpska Tišina
|
|
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
30.10.2022 14:00 | Mladost (ST) | 3 : 3 | Kladari Gornji |
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
|
|
Strijelac
Tutnjevac
|
30.10.2022 14:00 | Bobetino Brdo | 1 : 0 | Strijelac | ||||||
Mladost (L)
Lončari
|
|
Jedinstvo
Koretaši
|
30.10.2022 14:00 | Mladost (L) | 3 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Mladost (S)
Sandići
|
|
Obilić
Krepšić
|
30.10.2022 14:00 | Mladost (S) | 4 : 1 | Obilić | ||||||
Gredice
Gredice
|
|
Majevica
Lopare
|
30.10.2022 14:00 | Gredice | 3 : 1 | Majevica | ||||||
Jugović
Gredice
|
|
Zadrugar
Bukvik
|
30.10.2022 14:00 | Jugović | 2 : 1 | Zadrugar | ||||||
Grčica
Brčko
|
|
Crvena zvijezda
Donji Žabar
|
30.10.2022 14:00 | Grčica | 2 : 2 | Crvena zvijezda |
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
|
|
Semberija
Popovi
|
30.10.2022 14:00 | OFK Magnojević | 3 : 1 | Semberija | ||||||
Borac
Trnjaci
|
|
Gorica
Pučile
|
30.10.2022 14:00 | Borac | 1 : 1 | Gorica | ||||||
Drina
Amajlije
|
|
Jedinstvo
Suvo Polje
|
30.10.2022 14:00 | Drina | 1 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Obarska
Velika Obarska
|
|
Kolektiv
Međaši
|
30.10.2022 14:00 | Obarska | 1 : 2 | Kolektiv | ||||||
Panteri
Zagoni
|
|
Sloga 94
Bijeljina
|
30.10.2022 14:00 | Panteri | 2 : 0 | Sloga 94 |
Jadar
Nova Kasaba
|
|
Branjevo
Branjevo
|
30.10.2022 13:00 | Jadar | 0 : 1 | Branjevo | ||||||
Jardan
Jardan
|
|
Borac
Osmaci
|
30.10.2022 13:00 | Jardan | 1 : 3 | Borac | ||||||
Radnički
Karakaj
|
|
Mladost
Divič
|
30.10.2022 13:00 | Radnički | 4 : 2 | Mladost | ||||||
Čelopek
Čelopek
|
|
Napredak
Donji Šepak
|
30.10.2022 13:00 | Čelopek | 2 : 3 | Napredak | ||||||
Bratstvo
Bratunac
|
|
Jasenica
Jasenica
|
30.10.2022 13:00 | Bratstvo | 9 : 2 | Jasenica |
Kalemi
Trebovljani
|
|
Bratstvo
Orahova
|
30.10.2022 14:00 | Kalemi | 1 : 1 | Bratstvo |
Polet
Mali Sitneši
|
|
OFK Nožičko
Nožičko
|
30.10.2022 14:30 | Polet | 2 : 1 | OFK Nožičko | ||||||
Bratstvo
Povelič
|
|
Tamaris
Mrčevci
|
30.10.2022 11:00 | Bratstvo | 1 : 2 | Tamaris | ||||||
Obilić PP
Kladari
|
|
Crvena zemlja
Nova Ves
|
30.10.2022 14:30 | Obilić PP | 3 : 3 | Crvena zemlja | ||||||
Mladost
Bajinci
|
|
Budućnost
Donji Galjipovci
|
30.10.2022 14:30 | Mladost | 0 : 2 | Budućnost |
Sava 04
Brezovo Polje Selo
|
|
Mladost
Trnjaci
|
30.10.2022 11:00 | Sava 04 | 2 : 1 | Mladost | ||||||
Sveti Jovan
Donji Brezik
|
|
Krbeti
Krbeti
|
30.10.2022 11:00 | Sveti Jovan | 6 : 0 | Krbeti |
Borac
Ugljevička Obrijež
|
|
Stević Jovan
Vršani
|
30.10.2022 14:00 | Borac | 0 : 1 | Stević Jovan | ||||||
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
|
|
Sloga
Donja Bukovica
|
30.10.2022 14:00 | Magnojević 2001 | 3 : 2 | Sloga | ||||||
Omladinac
Gornja Čađavica
|
|
Ljeljenča
Ljeljenča
|
30.10.2022 14:00 | Omladinac | 1 : 4 | Ljeljenča | ||||||
Majevica
Donje Zabrđe
|
|
Piperci
Piperci
|
30.10.2022 10:30 | Majevica | 3 : 1 | Piperci | ||||||
Jedinstvo
Donja Čađavica
|
|
Budućnost
Ravno Polje
|
30.10.2022 14:00 | Jedinstvo | 4 : 1 | Budućnost |
Pobjeda
Triješnica
|
|
Polet
Gornji Kojčinovac
|
30.10.2022 14:00 | Pobjeda | 1 : 1 | Polet | ||||||
Glogovac
Glogovac
|
|
Modran
Modran
|
30.10.2022 14:00 | Glogovac | 0 : 3 | Modran | ||||||
OFK Batković
Batković
|
|
Tavna
Banjica
|
30.10.2022 14:00 | OFK Batković | 2 : 1 | Tavna | ||||||
Zenit
Bijeljina
|
|
Koviljuše
Bijeljina
|
30.10.2022 14:00 | Zenit | 3 : 2 | Koviljuše | ||||||
Sloga United
Bijeljina
|
|
Kovačići 08
Kovačići
|
30.10.2022 14:00 | Sloga United | 0 : 3 | Kovačići 08 | ||||||
Sloga
Dazdarevo
|
|
OFK Crnjelovo
Gornje Crnjelovo
|
30.10.2022 14:00 | Sloga | 2 : 1 | OFK Crnjelovo |
TOŠK
Tešanj
|
|
Simm-Bau
Kosova
|
30.10.2022 13:30 | TOŠK | 3 : 0 | Simm-Bau |
NK Vitez
Vitez
|
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
30.10.2022 14:30 | NK Vitez | 2 : 0 | Novi Travnik | ||||||
Brnjaci
Brnjaci
|
|
Sloga
Bosanska Otoka
|
30.10.2022 14:30 | Brnjaci | 1 : 0 | Sloga | ||||||
Bratstvo
Bosanska Krupa
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
30.10.2022 14:30 | Bratstvo | 7 : 2 | Kiseljak | ||||||
Vitez
Bužim
|
|
FK Vitez
Vitez
|
30.10.2022 14:30 | Vitez | 0 : 5 | FK Vitez | ||||||
Vlašić
Turbe
|
|
Romari
Vitez
|
30.10.2022 14:30 | Vlašić | 4 : 1 | Romari |
Prokosovići
Prokosovići
|
|
Sloga
Tojšići
|
30.10.2022 13:30 | Prokosovići | 0 : 9 | Sloga | ||||||
Orahovica 74
Orahovica
|
|
Bosna(K)
Kalesija
|
30.10.2022 13:30 | Orahovica 74 | 2 : 1 | Bosna(K) | ||||||
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
|
Priluk
Priluk
|
30.10.2022 13:30 | Gornji Rahić | 6 : 1 | Priluk | ||||||
Mladost (K)
Kikači
|
|
Napredak
Matići
|
30.10.2022 13:30 | Mladost (K) | 4 : 1 | Napredak | ||||||
Seona
Seona
|
|
Mladost (M)
Malešići
|
30.10.2022 13:30 | Seona | 2 : 0 | Mladost (M) | ||||||
Dinamo
Donja Mahala
|
|
Odžak 102
Odžak
|
30.10.2022 13:30 | Dinamo | 2 : 1 | Odžak 102 | ||||||
Bosna (M)
Mionica
|
|
Lokomotiva
Miričina
|
30.10.2022 13:30 | Bosna (M) | 3 : 1 | Lokomotiva | ||||||
Dizdaruša
Brčko
|
|
Svatovac
Poljice
|
30.10.2022 13:30 | Dizdaruša | 2 : 0 | Svatovac |
Kolina
Ustikolina
|
|
Borac
Jelah
|
30.10.2022 14:30 | Kolina | 0 : 1 | Borac | ||||||
Usora
Žabljak-Usora
|
|
Baton
Sarajevo
|
30.10.2022 14:30 | Usora | 0 : 0 | Baton | ||||||
Famos
Hrasnica
|
|
Bosna
Visoko
|
30.10.2022 14:30 | Famos | 2 : 1 | Bosna | ||||||
Natron
Maglaj
|
|
Žepče
Žepče
|
30.10.2022 14:30 | Natron | 0 : 3 | Žepče | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
UNIS
Vogošća
|
30.10.2022 14:30 | Ilijaš | 1 : 1 | UNIS | ||||||
Mošćanica
Sarajevo
|
|
Azot
Vitkovići
|
30.10.2022 14:30 | Mošćanica | 2 : 1 | Azot |
Ljubuški
Ljubuški
|
|
Neum
Neum
|
30.10.2022 13:30 | Ljubuški | 0 : 1 | Neum | ||||||
Višići
Višići
|
|
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
30.10.2022 13:30 | Višići | 4 : 2 | Sloga | ||||||
Klis
Buturović Polje
|
|
Rama
Prozor-Rama
|
30.10.2022 13:30 | Klis | 3 : 1 | Rama | ||||||
Kruševo
Kruševo
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
30.10.2022 13:30 | Kruševo | 3 : 2 | Brotnjo |
Vitanovići 78
Vitanovići
|
|
Mladost (DS)
Donji Svilaj
|
30.10.2022 13:30 | Vitanovići 78 | 6 : 2 | Mladost (DS) | ||||||
Dragovoljac
Novo Selo
|
|
Dinamo 75
Prijedor
|
30.10.2022 13:30 | Dragovoljac | 2 : 2 | Dinamo 75 | ||||||
Mladost (D)
Domaljevac
|
|
Sloga (T)
Tolisa
|
30.10.2022 13:30 | Mladost (D) | 2 : 0 | Sloga (T) | ||||||
Mladi zadrugar
Donji Rahić
|
|
Korpar
Grebnice
|
30.10.2022 13:30 | Mladi zadrugar | 4 : 4 | Korpar |
Slaven
Živinice
|
|
Slatina
Bašigovci
|
30.10.2022 13:30 | Slaven | 2 : 3 | Slatina | ||||||
Jedinstvo 1952
Vučkovci
|
|
Doboj Istok
Doboj Istok
|
30.10.2022 13:30 | Jedinstvo 1952 | 5 : 2 | Doboj Istok | ||||||
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
|
|
Mladost 78
Donje Vukovije
|
30.10.2022 13:30 | Mladost (GŽ) | 5 : 0 | Mladost 78 | ||||||
Trebava
Donja Zelinja
|
|
Mramor
Babice
|
30.10.2022 13:30 | Trebava | 3 : 0 | Mramor | ||||||
Rainci
Gornji Rainci
|
|
Vražići 92
Vražići
|
30.10.2022 13:30 | Rainci | 4 : 1 | Vražići 92 | ||||||
Rijeka
Šerići
|
|
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
|
30.10.2022 13:30 | Rijeka | 1 : 1 | Ingram | ||||||
Mladost (P)
Puračić
|
|
Omladinac 68
Mionica
|
30.10.2022 13:30 | Mladost (P) | 1 : 1 | Omladinac 68 |
Zmaj
Buzić Mahala
|
|
Pobjeda
Tešanjka
|
30.10.2022 13:00 | Zmaj | 3 : 0 | Pobjeda | ||||||
Liješeva
Liješeva
|
|
Nemila
Nemila
|
30.10.2022 13:00 | Liješeva | 0 : 3 | Nemila | ||||||
Proleter
Makljenovac
|
|
Borac
Tetovo -Zenica
|
30.10.2022 13:00 | Proleter | 1 : 1 | Borac | ||||||
Sporting
Zenica
|
|
Fortuna
Zenica
|
30.10.2022 12:00 | Sporting | 0 : 1 | Fortuna | ||||||
Steel City
Zenica
|
|
Novi Šeher
Novi Šeher
|
30.10.2022 14:00 | Steel City | 6 : 1 | Novi Šeher | ||||||
Napredak
Šije
|
|
Vareš
Vareš
|
30.10.2022 13:00 | Napredak | 3 : 2 | Vareš |
Saobraćajac
Sarajevo
|
|
Vratnik
Sarajevo
|
30.10.2022 11:00 | Saobraćajac | 4 : 1 | Vratnik | ||||||
El Tarik
Sarajevo
|
|
Igman
Ilidža
|
30.10.2022 11:30 | El Tarik | 1 : 3 | Igman | ||||||
Stup
Sarajevo
|
|
Butmir
Butmir-Ilidža
|
30.10.2022 19:00 | Stup | 3 : 1 | Butmir |
SAŠK Napredak
Sarajevo
|
|
Bojnik
Bojnik
|
30.10.2022 14:30 | SAŠK Napredak | 3 : 1 | Bojnik | ||||||
Omadinac
Doglodi-Stup
|
|
Hrid
Sarajevo
|
30.10.2022 11:00 | Omadinac | 2 : 5 | Hrid |
BKB
Berič-Kiseljak
|
|
Jahorina
Prača
|
30.10.2022 12:00 | BKB | 0 : 1 | Jahorina | ||||||
Drina
Goražde
|
|
Radnički
Goražde
|
30.10.2022 14:00 | Drina | 2 : 2 | Radnički |
Fortuna
Mostar
|
|
Neretva 2020
Čeljevo
|
30.10.2022 13:30 | Fortuna | 2 : 1 | Neretva 2020 | ||||||
Iskra
Stolac
|
|
Mostar
Mostar
|
30.10.2022 13:30 | Iskra | 3 : 1 | Mostar | ||||||
Lokomotiva
Mostar
|
|
Bjelopoljac
Bijelo Polje-Potoci
|
30.10.2022 13:30 | Lokomotiva | 2 : 1 | Bjelopoljac | ||||||
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
|
Blagaj
Blagaj
|
30.10.2022 13:30 | Branitelj | 3 : 2 | Blagaj |
Drinovci
Drinovci
|
|
Junak
Srđevići
|
30.10.2022 13:30 | Drinovci | 2 : 1 | Junak | ||||||
Mesihovina
Mesihovina
|
|
Šujica
Šujica
|
30.10.2022 13:30 | Mesihovina | 1 : 3 | Šujica |
Nova Bila
Nova Bila
|
|
Busovača
Busovača
|
30.10.2022 14:00 | Nova Bila | 2 : 5 | Busovača | ||||||
Kaćuni
Kaćuni
|
|
Lugovi
Lugovi
|
30.10.2022 14:00 | Kaćuni | 0 : 2 | Lugovi | ||||||
Bilalovac
Bilalovac
|
|
Kreševo
Kreševo
|
30.10.2022 14:00 | Bilalovac | 1 : 0 | Kreševo |
Gorica
Guča Gora
|
|
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
30.10.2022 14:00 | Gorica | 1 : 1 | Sloga | ||||||
Bobovac
Nević Polje
|
|
Dnoluka
Kruščica
|
30.10.2022 14:00 | Bobovac | 3 : 0 | Dnoluka | ||||||
Jajce
Jajce
|
|
Sport Prevent
Bugojno
|
30.10.2022 14:00 | Jajce | 3 : 0 | Sport Prevent |
Pribava
Pribava
|
|
Sloga
Bikodže
|
30.10.2022 13:30 | Pribava | 5 : 3 | Sloga | ||||||
BSK
Bokavići
|
|
Turija
Turija
|
30.10.2022 13:30 | BSK | 3 : 1 | Turija | ||||||
Stjepan Polje
Stjepan Polje
|
|
Bukovik
Gornji Srebrenik
|
30.10.2022 13:30 | Stjepan Polje | 2 : 2 | Bukovik | ||||||
Mladost (B)
Velika Brijesnica
|
|
Mladost (D)
Doborovci
|
30.10.2022 13:30 | Mladost (B) | 1 : 1 | Mladost (D) | ||||||
Rudar
Zagorje
|
|
25 maj
Uroža
|
30.10.2022 13:30 | Rudar | 2 : 1 | 25 maj | ||||||
Željezničar
Dobošnica
|
|
Jedinstvo (L)
Lukavica
|
30.10.2022 13:30 | Željezničar | 6 : 2 | Jedinstvo (L) | ||||||
Špionica 1953
Špionica
|
|
Jedinstvo (H)
Huskići
|
30.10.2022 13:30 | Špionica 1953 | 2 : 0 | Jedinstvo (H) |
Voćar
Šatorovići
|
|
OFK Vida
Vida
|
30.10.2022 13:30 | Voćar | 0 : 1 | OFK Vida | ||||||
Mladost
Tinja
|
|
Mionica 85
Mionica
|
30.10.2022 13:30 | Mladost | 2 : 0 | Mionica 85 | ||||||
Koraj
Koraj
|
|
Čelić
Čelić
|
30.10.2022 13:30 | Koraj | 0 : 11 | Čelić | ||||||
OFK Međiđa
Donja Međiđa
|
|
Sloboda
Kerep
|
30.10.2022 13:30 | OFK Međiđa | 1 : 0 | Sloboda | ||||||
Biberovo Polje
Biberovo Polje
|
|
12 decembar
Rajska
|
30.10.2022 13:30 | Biberovo Polje | 2 : 0 | 12 decembar |
Mladost (GT)
Gornja Tuzla
|
|
Mramor
Mramor
|
30.10.2022 13:30 | Mladost (GT) | 5 : 1 | Mramor | ||||||
Jablanica
Barice
|
|
Memići
Memići
|
30.10.2022 13:30 | Jablanica | 3 : 1 | Memići | ||||||
Partizan
Kiseljak
|
|
Mladost (Suha)
Suha
|
30.10.2022 13:30 | Partizan | 2 : 0 | Mladost (Suha) | ||||||
Omladinac RMU
Đurđevik
|
|
OFK Tuzla
Tuzla
|
30.10.2022 13:30 | Omladinac RMU | 6 : 0 | OFK Tuzla | ||||||
Krušik
Gornje Vukovije
|
|
Budućnost
Donja Lukavica
|
30.10.2022 13:30 | Krušik | 3 : 1 | Budućnost | ||||||
Omazići 1937
Omazići
|
|
Mladost (Solina)
Solina
|
30.10.2022 13:30 | Omazići 1937 | 3 : 2 | Mladost (Solina) |
Jedinstvo
Donje Dubrave
|
|
Stupari
Stupari
|
30.10.2022 10:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Stupari | ||||||
Vrana
Banovići Selo
|
|
Srnica
Treštenica
|
30.10.2022 10:00 | Vrana | 3 : 1 | Srnica |
Proleter
Slavinovići
|
|
Sapna
Sapna
|
30.10.2022 10:00 | Proleter | 1 : 1 | Sapna |
Ljiljan
Zimča
|
|
Kralupi
Kralupi
|
30.10.2022 15:30 | Ljiljan | 2 : 3 | Kralupi | ||||||
Dijamant
Građevac
|
|
Gračanica
Gračanica
|
30.10.2022 13:00 | Dijamant | 3 : 4 | Gračanica | ||||||
Kološići
Kološići
|
|
Moštre
Moštre
|
30.10.2022 13:00 | Kološići | 4 : 2 | Moštre | ||||||
Poriječani
Poriječani
|
|
Napredak 1955
Radovlje
|
30.10.2022 15:30 | Poriječani | 4 : 2 | Napredak 1955 |
Partizan
Beograd
|
|
Radnički (N)
Niš
|
30.10.2022 19:00 | Partizan | 4 : 0 | Radnički (N) | ||||||
Radnik
Surdulica
|
|
Spartak ŽK
Subotica
|
30.10.2022 13:00 | Radnik | 2 : 0 | Spartak ŽK | ||||||
Mladost (L)
Lučani
|
|
Radnički 1923
Kragujevac
|
30.10.2022 18:30 | Mladost (L) | 0 : 0 | Radnički 1923 | ||||||
Kolubara
Lazarevac
|
|
Crvena zvezda
Beograd
|
30.10.2022 17:00 | Kolubara | 0 : 2 | Crvena zvezda |
OFK Vršac
Vršac
|
|
Inđija Toyo Tires
Inđija
|
30.10.2022 13:00 | OFK Vršac | 0 : 0 | Inđija Toyo Tires | ||||||
Radnički (NB)
Novi Beograd
|
|
Metalac
Gornji Milanovac
|
30.10.2022 13:00 | Radnički (NB) | 2 : 0 | Metalac | ||||||
GFK Sloboda
Užice
|
|
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
|
30.10.2022 13:00 | GFK Sloboda | 0 : 0 | Radnički (SM) | ||||||
Trayal
Kruševac
|
|
Rad
Beograd
|
30.10.2022 13:00 | Trayal | 2 : 1 | Rad | ||||||
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
|
|
IMT
Beograd
|
30.10.2022 13:00 | RFK Novi Sad 1921 | 2 : 1 | IMT | ||||||
Zlatibor
Čajetina
|
|
Železničar
Pančevo
|
30.10.2022 13:00 | Zlatibor | 0 : 1 | Železničar |
Jedinstvo
Bijelo Polje
|
|
Mornar
Bar
|
30.10.2022 14:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Mornar | ||||||
Arsenal
Tivat
|
|
Iskra
Danilovgrad
|
30.10.2022 14:00 | Arsenal | 3 : 0 | Iskra | ||||||
Sutjeska
Nikšić
|
|
Budućnost
Podgorica
|
30.10.2022 17:00 | Sutjeska | 0 : 1 | Budućnost | ||||||
Rudar
Pljevlja
|
|
Dečić
Tuzi
|
30.10.2022 14:00 | Rudar | 1 : 1 | Dečić |
Bokelj
Kotor
|
|
Mladost DG
Podgoriva
|
30.10.2022 17:00 | Bokelj | 0 : 0 | Mladost DG | ||||||
Ortrant - Olimpic
Ulcinj
|
|
Berane
Berane
|
30.10.2022 17:00 | Ortrant - Olimpic | 3 : 0 | Berane | ||||||
Kom
Podgorica
|
|
Igalo
Herceg Novi
|
30.10.2022 17:00 | Kom | 2 : 1 | Igalo | ||||||
Zeta
Golubovci
|
|
Grbalj
Radanovići
|
30.10.2022 17:00 | Zeta | 2 : 1 | Grbalj |
Arsenal
London
|
|
Nottingham Forest
|
30.10.2022 15:00 | Arsenal | 5 : 0 | Nottingham Forest | ||||||
Manchester United
Manchester
|
|
West Ham United
London
|
30.10.2022 17:15 | Manchester United | 1 : 0 | West Ham United |
1. FC Köln
Köln
|
|
1899 Hoffenheim
|
30.10.2022 19:30 | 1. FC Köln | 1 : 1 | 1899 Hoffenheim | ||||||
1. FC Union Berlin
Berlin
|
|
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
|
30.10.2022 15:30 | 1. FC Union Berlin | 2 : 1 | Borussia M'gladbach | ||||||
FC Schalke 04
Gelsenkirchen
|
|
SC Freiburg
Freiburg im Breisgau
|
30.10.2022 17:30 | FC Schalke 04 | 0 : 2 | SC Freiburg |
AJ Auxerre
|
|
AC Ajaccio
|
30.10.2022 13:00 | AJ Auxerre | 1 : 0 | AC Ajaccio | ||||||
AS Monaco
|
|
Angers
Angers
|
30.10.2022 15:00 | AS Monaco | 2 : 0 | Angers | ||||||
FC Nantes
|
|
Clermont Foot 63
|
30.10.2022 15:00 | FC Nantes | 1 : 1 | Clermont Foot 63 | ||||||
Lorient
Lorient
|
|
OGC Nice
|
30.10.2022 17:05 | Lorient | 1 : 2 | OGC Nice | ||||||
Olympique Lyonnais
Lyon
|
|
Lille OSC
|
30.10.2022 20:45 | Olympique Lyonnais | 1 : 0 | Lille OSC | ||||||
Stade Brestois 29
|
|
Stade de Reims
|
30.10.2022 15:00 | Stade Brestois 29 | 0 : 0 | Stade de Reims | ||||||
Stade Rennais
|
|
Montpellier
Montpellier
|
30.10.2022 15:00 | Stade Rennais | 3 : 0 | Montpellier |
Cremonese
Cremona
|
|
Udinese
Udine
|
30.10.2022 15:00 | Cremonese | 0 : 0 | Udinese | ||||||
Empoli
Empoli
|
|
Atalanta
Ciserano
|
30.10.2022 12:30 | Empoli | 0 : 2 | Atalanta | ||||||
Lazio
Roma
|
|
Salernitana
Salerno
|
30.10.2022 18:00 | Lazio | 1 : 3 | Salernitana | ||||||
Lecce
Lecce
|
|
Juventus
Torino
|
30.10.2022 18:00 | Lecce | 0 : 1 | Juventus | ||||||
Spezia
La Spezia
|
|
Fiorentina
Firenze
|
30.10.2022 15:00 | Spezia | 1 : 2 | Fiorentina | ||||||
Torino
Torino
|
|
Milan
Milano
|
30.10.2022 20:45 | Torino | 2 : 1 | Milan |
Athletic Club
Bilbao
|
|
Villarreal
Villarreal
|
30.10.2022 18:30 | Athletic Club | 1 : 0 | Villarreal | ||||||
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
|
|
Real Valladolid
Valladolid
|
30.10.2022 14:00 | Osasuna | 2 : 0 | Real Valladolid | ||||||
Real Madrid
Madrid
|
|
Girona FC
Girona
|
30.10.2022 16:15 | Real Madrid | 1 : 1 | Girona FC | ||||||
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
|
|
Real Betis Balompié
Seville
|
30.10.2022 21:00 | Real Sociedad | 0 : 2 | Real Betis Balompié |
Mornar
Bar
|
|
Dečić
Tuzi
|
30.10.2022 13:30 | Mornar | 3 : 1 | Dečić | ||||||
Petrovac
Petrovac
|
|
Rudar
Pljevlja
|
30.10.2022 13:30 | Petrovac | 5 : 1 | Rudar | ||||||
Budućnost
Padgorica
|
|
Kom
Podgorica
|
30.10.2022 13:30 | Budućnost | 5 : 2 | Kom | ||||||
Jezero
Plav
|
|
Jedinstvo
Bijelo Polje
|
30.10.2022 13:30 | Jezero | 1 : 4 | Jedinstvo |
Velež
Mostar
|
|
Tuzla City
Simin Han
|
30.10.2022 11:00 | Velež | 2 : 1 | Tuzla City | ||||||
Radnik (B)
Bijeljina
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
30.10.2022 14:00 | Radnik (B) | 4 : 2 | Široki Brijeg | ||||||
Radnik (H)
Hadžići
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
30.10.2022 13:00 | Radnik (H) | 0 : 2 | Sarajevo |
Troglav 1918
Livno
|
|
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
30.10.2022 12:00 | Troglav 1918 | 5 : 1 | Branitelj | ||||||
GOŠK
Gabela
|
|
Klis
Buturović Polje
|
30.10.2022 13:30 | GOŠK | 1 : 1 | Klis | ||||||
Igman
Konjic
|
|
Čapljina
Čapljina
|
30.10.2022 12:00 | Igman | 3 : 1 | Čapljina |
Omarska
Omarska
|
|
Krajina
Cazin
|
30.10.2022 12:00 | Omarska | 1 : 3 | Krajina | ||||||
Laktaši
Laktaši
|
|
OFK Spartak
Banja Luka
|
30.10.2022 12:00 | Laktaši | 1 : 2 | OFK Spartak | ||||||
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
|
Kozara
Gradiška
|
30.10.2022 12:00 | Sloboda | 0 : 5 | Kozara |
Mineral
Teslić
|
|
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
30.10.2022 12:00 | Mineral | 3 : 0 | Gornji Rahić | ||||||
Zvijezda
Gradačac
|
|
OFK Polet 1926
Brod
|
30.10.2022 12:00 | Zvijezda | 5 : 0 | OFK Polet 1926 | ||||||
Bratstvo
Gračanica
|
|
Proleter
Teslić
|
30.10.2022 12:00 | Bratstvo | 2 : 0 | Proleter | ||||||
Tekstilac Kort
Derventa
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
30.10.2022 12:00 | Tekstilac Kort | 2 : 0 | Ilićka 01 |
Lokomotiva
Brčko
|
|
Radnički
Lukavac
|
30.10.2022 12:00 | Lokomotiva | 4 : 4 | Radnički |
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Rudar
Breza
|
30.10.2022 12:30 | Sarajevo | 11 : 0 | Rudar | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Sutjeska
Foča
|
30.10.2022 13:30 | Željezničar | 3 : 0 | Sutjeska | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
30.10.2022 12:00 | Goražde | 1 : 3 | Novi Grad | ||||||
Bosna
Visoko
|
|
Radnik
Hadžići
|
30.10.2022 13:30 | Bosna | 1 : 2 | Radnik | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Stupčanica
Olovo
|
30.10.2022 13:30 | Slavija | 7 : 0 | Stupčanica |
Rudar
Kakanj
|
|
TOŠK
Tešanj
|
30.10.2022 13:30 | Rudar | 5 : 0 | TOŠK | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
NK Vitez
Vitez
|
30.10.2022 13:30 | Travnik | 2 : 3 | NK Vitez | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
Romari
Vitez
|
30.10.2022 13:30 | Iskra | 1 : 1 | Romari | ||||||
Simm Bau
Kosova
|
|
Mladost
Doboj/kakanj
|
30.10.2022 12:30 | Simm Bau | 0 : 4 | Mladost |
Laktaši
Laktaši
|
|
Spartak 2013
Banja Luka
|
30.10.2022 10:00 | Laktaši | 0 : 3 | Spartak 2013 | ||||||
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
|
Kozara
Gradiška
|
30.10.2022 10:00 | Sloboda | 0 : 2 | Kozara | ||||||
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
30.10.2022 10:00 | Željezničar Sport Team | 6 : 0 | Krupa |
Željezničar
Doboj
|
|
Borac
Šamac
|
30.10.2022 10:00 | Željezničar | 6 : 0 | Borac | ||||||
Mineral
Banja Vrućica
|
|
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
30.10.2022 10:00 | Mineral | 4 : 0 | Gornji Rahić | ||||||
Zvijezda
Gradačac
|
|
Polet 1926
Brod
|
30.10.2022 10:00 | Zvijezda | 11 : 0 | Polet 1926 | ||||||
Bratstvo
Gračanica
|
|
Proleter
Teslić
|
30.10.2022 10:00 | Bratstvo | 1 : 0 | Proleter | ||||||
Tekstilac
Derventa
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
30.10.2022 12:00 | Tekstilac | 2 : 1 | Ilićka 01 |
Vlasenica
Vlasenica
|
|
Budućnost
Banovići
|
30.10.2022 10:00 | Vlasenica | 0 : 3 | Budućnost | ||||||
Podrinje
Janja
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
30.10.2022 10:00 | Podrinje | 2 : 4 | Zvijezda 09 | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Radnički
Lukavac
|
30.10.2022 10:00 | Lokomotiva | 5 : 0 | Radnički | ||||||
Slaven
Živinice
|
|
Gradina
Srebrenik
|
30.10.2022 10:00 | Slaven | 0 : 5 | Gradina |
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Rudar
Breza
|
30.10.2022 10:00 | Sarajevo | 9 : 0 | Rudar | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Sutjeska
Foča
|
30.10.2022 11:00 | Željezničar | 4 : 1 | Sutjeska | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
30.10.2022 10:00 | Goražde | 3 : 3 | Novi Grad | ||||||
Bosna
Visoko
|
|
Radnik
Hadžići
|
30.10.2022 11:00 | Bosna | 3 : 0 | Radnik | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Stupčanica
Olovo
|
30.10.2022 11:00 | Slavija | 5 : 2 | Stupčanica |
Rudar
Kakanj
|
|
TOŠK
Tešanj
|
30.10.2022 11:00 | Rudar | 1 : 0 | TOŠK | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
NK Vitez
Vitez
|
30.10.2022 11:00 | Travnik | 3 : 1 | NK Vitez | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
Romari
Vitez
|
30.10.2022 11:00 | Iskra | 0 : 1 | Romari | ||||||
Simm Bau
Kosova
|
|
Mladost
Doboj/Kakanj
|
30.10.2022 10:00 | Simm Bau | 0 : 2 | Mladost |
Troglav 1918
Livno
|
|
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
30.10.2022 10:00 | Troglav 1918 | 7 : 0 | Branitelj | ||||||
GOŠK
Gabela
|
|
Klis
Buturović Polje
|
30.10.2022 11:00 | GOŠK | 6 : 0 | Klis |
Omladinac
Draksenić
|
|
Knežopoljac
Knežica
|
30.10.2022 11:00 | Omladinac | 2 : 2 | Knežopoljac |
Sloga (T)
Trn
|
|
Sloga (S)
Srbac
|
30.10.2022 10:00 | Sloga (T) | 3 : 3 | Sloga (S) | ||||||
Potkozarje
Aleksandrovac
|
|
Jedinstvo
Žeravica
|
30.10.2022 10:00 | Potkozarje | 0 : 4 | Jedinstvo |
OFK Spartak
Banja Luka
|
|
Džaja
Banja Luka
|
30.10.2022 15:30 | OFK Spartak | 3 : 1 | Džaja |
Naša krila
Kostajnica
|
|
Trebava
Osječani
|
30.10.2022 10:00 | Naša krila | 4 : 3 | Trebava | ||||||
Pridjel
Pridjel Donji
|
|
Ukrina
Čečava
|
30.10.2022 10:00 | Pridjel | 3 : 2 | Ukrina |
Famos
Vojkovići
|
|
Glasinac 1936
Sokolac
|
30.10.2022 15:00 | Famos | 1 : 0 | Glasinac 1936 |
Ključ
Ključ
|
|
Željezničar
Bosanska Krupa
|
30.10.2022 13:00 | Ključ | 1 : 3 | Željezničar | ||||||
Sloga
Bosanska Otoka
|
|
Radnički
Ćoralići
|
30.10.2022 13:00 | Sloga | 3 : 2 | Radnički | ||||||
ABC
Podzvizd
|
|
Una Nacionalni park
Kulen Vakuf
|
30.10.2022 13:00 | ABC | 8 : 0 | Una Nacionalni park |
Jang bojs
Sarajevo
|
|
Sokolac
Sokolac
|
30.10.2022 10:00 | Jang bojs | 4 : 0 | Sokolac | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Ozren
Semizovac
|
30.10.2022 10:00 | Željezničar | 2 : 1 | Ozren | ||||||
Miske - Akademija
Sarajevo
|
|
FA Akademika
Sarajevo
|
30.10.2022 10:00 | Miske - Akademija | 1 : 5 | FA Akademika |
Proleter
Slavinovići
|
|
Sloboda
Tuzla
|
30.10.2022 13:00 | Proleter | 0 : 2 | Sloboda | ||||||
Vražići 92
Vražići
|
|
Mladost
Velika Brijesnica
|
30.10.2022 09:30 | Vražići 92 | 3 : 0 | Mladost | ||||||
Rainci
Gornji Rainci
|
|
ŠF Živinice 22
Živinice
|
30.10.2022 10:00 | Rainci | 5 : 4 | ŠF Živinice 22 |
Drina
Zvornik
|
|
Podrinje
Janja
|
30.10.2022 10:00 | Drina | 10 : 0 | Podrinje |
Rasavci
Rasavci
|
|
Brzi
Busnovi
|
30.10.2022 10:00 | Rasavci | 2 : 1 | Brzi | ||||||
Bratstvo
Kozarac
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
30.10.2022 10:00 | Bratstvo | 1 : 2 | Rudar Prijedor | ||||||
Borac
Kozarska Dubica
|
|
FSA
Prijedor
|
30.10.2022 10:00 | Borac | 0 : 5 | FSA |
Željezničar Sport tim
Banja Luka
|
|
Lauš
Lauš - Banja Luka
|
30.10.2022 17:00 | Željezničar Sport tim | 4 : 0 | Lauš | ||||||
Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Džaja
Banja Luka
|
30.10.2022 14:00 | Spartak 2013 | 8 : 1 | Džaja | ||||||
Budućnost
Banja Luka
|
|
BSK
Banja Luka
|
30.10.2022 10:00 | Budućnost | 2 : 1 | BSK | ||||||
Mladost Farma prom
Banja Luka
|
|
Čelinac
Čelinac
|
30.10.2022 11:00 | Mladost Farma prom | 0 : 5 | Čelinac |
Partizan
Donja Trnova
|
|
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
30.10.2022 11:30 | Partizan | 1 : 1 | OFK Brezik | ||||||
Omladinac
Potočari
|
|
Sloboda
Donji Zagoni
|
30.10.2022 10:00 | Omladinac | 4 : 1 | Sloboda | ||||||
Janja 2009
Janja
|
|
Sloga 94
Bijeljina
|
30.10.2022 09:30 | Janja 2009 | 0 : 5 | Sloga 94 |
Drina HE
Višegrad
|
|
Omladinac
Han Pijesak
|
30.10.2022 12:00 | Drina HE | 1 : 1 | Omladinac | ||||||
Famos
Vojkovići
|
|
Glasinac 1936
Sokolac
|
30.10.2022 13:00 | Famos | 5 : 0 | Glasinac 1936 |
Kolibri
Bihać
|
|
Radnički (R)
Ripač
|
30.10.2022 11:00 | Kolibri | 5 : 0 | Radnički (R) | ||||||
Omladinac
Sanica
|
|
Ključ
Ključ
|
30.10.2022 11:00 | Omladinac | 0 : 12 | Ključ |
Mladost (P-C)
Polje - Cazin
|
|
Olimpija
Tržac
|
30.10.2022 11:00 | Mladost (P-C) | 13 : 0 | Olimpija | ||||||
Bratstvo
Bosanska Krupa
|
|
ABC
Podzvizd
|
30.10.2022 11:00 | Bratstvo | 1 : 7 | ABC |
NK Vitez
Vitez
|
|
Kaćuni
Kaćuni
|
30.10.2022 14:00 | NK Vitez | 4 : 0 | Kaćuni | ||||||
Fojnica
Fojnica
|
|
Romari
Vitez
|
30.10.2022 10:00 | Fojnica | 0 : 7 | Romari |
Karaula
Karaula
|
|
Vlašić
Turbe
|
30.10.2022 16:00 | Karaula | 1 : 7 | Vlašić | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Jajce
Jajce
|
30.10.2022 13:00 | Travnik | 0 : 4 | Jajce | ||||||
Radnik
Donji Vakuf
|
|
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
30.10.2022 10:00 | Radnik | 12 : 0 | Sloga |
Novi Šeher
Novi Šeher
|
|
Nemila
Nemila
|
30.10.2022 11:30 | Novi Šeher | 6 : 1 | Nemila | ||||||
Žepče 1919
Žepče
|
|
Borac
Jelah
|
30.10.2022 11:30 | Žepče 1919 | 0 : 3 | Borac | ||||||
Moševac
Moševac
|
|
Usora
Usora - Žabljak
|
30.10.2022 11:30 | Moševac | 6 : 1 | Usora |
Radnik
Hadžići
|
|
Baton 1
Sarajevo
|
30.10.2022 09:00 | Radnik | 1 : 7 | Baton 1 |
Mladost
Župča
|
|
Una Premium
Sarajevo
|
30.10.2022 11:00 | Mladost | 0 : 4 | Una Premium | ||||||
Šampion
Ilidža
|
|
Soker
Sarajevo
|
30.10.2022 09:30 | Šampion | 3 : 2 | Soker |
FA Akademika
Sarajevo
|
|
Baton 2
Sarajevo
|
30.10.2022 09:30 | FA Akademika | 1 : 1 | Baton 2 |
Sloboda
Tuzla
|
|
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
30.10.2022 11:00 | Sloboda | 6 : 0 | Gornji Rahić |
Mladost
Malešići
|
|
OFK Tuzla
Tuzla
|
30.10.2022 10:00 | Mladost | 2 : 4 | OFK Tuzla |
Bosna
Kalesija
|
|
Budućnost
Banovići
|
30.10.2022 11:00 | Bosna | 0 : 3 | Budućnost | ||||||
Tuzla Siti
Simin Han
|
|
Konjuh
Kladanj
|
30.10.2022 11:00 | Tuzla Siti | 8 : 0 | Konjuh |
Rama
Rama -Prozor
|
|
Velež
Mostar
|
30.10.2022 11:30 | Rama | 2 : 1 | Velež | ||||||
Neum
Neum
|
|
Čapljina
Čapljina
|
30.10.2022 11:30 | Neum | 3 : 1 | Čapljina | ||||||
Brotnjo
Čitluk
|
|
Mostar
Mostar
|
30.10.2022 10:30 | Brotnjo | 0 : 3 | Mostar |
Drina
Zvornik
|
|
Podrinje
Janja
|
30.10.2022 12:00 | Drina | 8 : 0 | Podrinje |
Slaven
Dobrljin
|
|
Ljubija
Ljubija
|
30.10.2022 11:30 | Slaven | 8 : 3 | Ljubija | ||||||
Sloboda
Novi Grad
|
|
Gomjenica
Prijedor
|
30.10.2022 11:30 | Sloboda | 3 : 2 | Gomjenica | ||||||
Borac
Kozarska Dubica
|
|
FSA
Prijedor
|
30.10.2022 11:30 | Borac | 1 : 6 | FSA |
Sloga
Trn
|
|
Borac
Maglajani
|
30.10.2022 12:00 | Sloga | 3 : 3 | Borac | ||||||
Crni vrh
Jaružani
|
|
13 skojevki
Grbavci
|
30.10.2022 10:00 | Crni vrh | 5 : 3 | 13 skojevki |
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
|
BSK
Banja Luka
|
30.10.2022 17:00 | OFK Spartak 2013 | 0 : 1 | BSK |
Borac
Banja Luka
|
|
Željezničar Sport team
Banja Luka
|
30.10.2022 09:00 | Borac | 1 : 2 | Željezničar Sport team | ||||||
Margo
Banja Luka
|
|
Karanovac
Karanovac
|
30.10.2022 10:00 | Margo | 1 : 1 | Karanovac |
Bajer 99
Velagići
|
|
Ključ
Ključ
|
30.10.2022 09:30 | Bajer 99 | 0 : 7 | Ključ |
Mladost (PC)
Polje - Cazin
|
|
Zvijezda
Velika Kladuša
|
30.10.2022 09:30 | Mladost (PC) | 0 : 2 | Zvijezda | ||||||
Sloga
Bosanska Otoka
|
|
Gomila
Stijena
|
30.10.2022 09:30 | Sloga | 0 : 5 | Gomila | ||||||
Bratstvo
Bosanska Krupa
|
|
ABC
Podzvizd
|
30.10.2022 09:30 | Bratstvo | 8 : 0 | ABC |
Novi Šeher
Novi Šeher
|
|
Nemila
Nemila
|
30.10.2022 10:00 | Novi Šeher | 2 : 4 | Nemila | ||||||
Žepče 1919
Žepče
|
|
Borac
Jelah
|
30.10.2022 10:00 | Žepče 1919 | 0 : 1 | Borac | ||||||
Moševac
Moševac
|
|
Usora
Usora
|
30.10.2022 10:00 | Moševac | 3 : 0 | Usora |
F.A. Akademika
Sarajevo
|
|
Betaklub
Doglodi
|
30.10.2022 08:30 | F.A. Akademika | 5 : 0 | Betaklub |
Rijeka
Rijeka
|
|
Rudar
Han Bila
|
30.10.2022 12:00 | Rijeka | 8 : 2 | Rudar |
Elektrobosna
Jajce
|
|
Vlašić
Turbe
|
30.10.2022 12:00 | Elektrobosna | 1 : 0 | Vlašić | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Jajce
Jajce
|
30.10.2022 12:00 | Travnik | 0 : 3 | Jajce | ||||||
Radnik
Donji Vakuf
|
|
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
30.10.2022 12:00 | Radnik | 4 : 0 | Sloga |
Sloboda
Tuzla
|
|
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
30.10.2022 10:00 | Sloboda | 7 : 1 | Gornji Rahić |
Bosna
Kalesija
|
|
Budućnost
Banovići
|
30.10.2022 10:00 | Bosna | 0 : 3 | Budućnost | ||||||
Tuzla Siti
Simin Han
|
|
Konjuh
Kladanj
|
30.10.2022 10:00 | Tuzla Siti | 8 : 0 | Konjuh |
Radnički
Lukavac
|
|
Eurogol
Živinice
|
30.10.2022 11:30 | Radnički | 1 : 0 | Eurogol |
Emina
Mostar
|
|
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
|
30.10.2022 14:00 | Emina | 10 : 0 | Lokomotiva | ||||||
Libero
Goražde
|
|
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
30.10.2022 14:30 | Libero | 1 : 2 | Radnik Bumerang | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
Borac
Banja Luka
|
30.10.2022 15:00 | Iskra | 5 : 1 | Borac |
Prijedor
Prijedor
|
|
BSK-Spartak 2013
Banja Luka
|
30.10.2022 13:00 | Prijedor | 1 : 2 | BSK-Spartak 2013 | ||||||
Borac
Šamac
|
|
Sloga (P)
Prijedor
|
30.10.2022 12:00 | Borac | 0 : 12 | Sloga (P) |
Željezničar 2011
Bosanska Krupa
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
30.10.2022 14:00 | Željezničar 2011 | 5 : 3 | Široki Brijeg |
TSC
Kanjiža
|
|
Mašinac
Niš
|
30.10.2022 13:30 | TSC | 5 : 2 | Mašinac | ||||||
Spartak DOO
Subotica
|
|
Vojvodina
Novi Sad
|
30.10.2022 14:30 | Spartak DOO | 2 : 2 | Vojvodina | ||||||
Crvena zvezda
Beograd
|
|
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
|
30.10.2022 17:00 | Crvena zvezda | 7 : 0 | ŽFU Zvezda B 2018 |
Rad
Beograd
|
|
Napredak Junior 2018
Kruševac
|
30.10.2022 15:00 | Rad | 0 : 6 | Napredak Junior 2018 | ||||||
Požarevac
Požarevac
|
|
Radnički 1923
Kragujevac
|
30.10.2022 14:30 | Požarevac | 0 : 10 | Radnički 1923 | ||||||
Kolubara
Lazarevac
|
|
Radnički 2012
Niš
|
30.10.2022 15:00 | Kolubara | 10 : 0 | Radnički 2012 |
Osijek
Osijek
|
|
Donat
Zadar
|
30.10.2022 15:30 | Osijek | 8 : 0 | Donat | ||||||
Agram
Zagreb
|
|
Rijeka
Rijeka
|
30.10.2022 15:30 | Agram | 5 : 3 | Rijeka | ||||||
Viktorija
Slavonski Brod
|
|
Dinamo
Zagreb
|
30.10.2022 15:30 | Viktorija | 0 : 6 | Dinamo | ||||||
Hajduk
Split
|
|
Split
Split
|
30.10.2022 15:30 | Hajduk | 0 : 2 | Split |
SFK 2000
Sarajevo
|
|
Fortuna
Živinice
|
30.10.2022 16:00 | SFK 2000 | 6 : 0 | Fortuna |
Partizan Mozzart Bet
Beograd
|
|
Mega MIS
Beograd
|
30.10.2022 21:00 | Partizan Mozzart Bet | 86 : 76 | Mega MIS | ||||||
Mornar Barsko zlato
Bar
|
|
SC Derby
Podgorica
|
30.10.2022 19:00 | Mornar Barsko zlato | 75 : 86 | SC Derby |
Mladost
Mrkonjić Grad
|
|
Spars
Sarajevo
|
30.10.2022 18:00 | Mladost | 79 : 87 | Spars | ||||||
Bosna Meridianbet
Sarajevo
|
|
Zrinjski
Mostar
|
30.10.2022 17:00 | Bosna Meridianbet | 98 : 90 | Zrinjski | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Slavija 1996
Istočno Sarajevo
|
30.10.2022 19:00 | Leotar | 73 : 80 | Slavija 1996 |
Rogatica
Rogatica
|
|
Radnik BN Basket
Bijeljina
|
30.10.2022 18:00 | Rogatica | 46 : 56 | Radnik BN Basket | ||||||
Akademija Borac MP
Banja Luka
|
|
Student-Igokea
Banja Luka
|
30.10.2022 16:00 | Akademija Borac MP | 64 : 69 | Student-Igokea | ||||||
Olimp
Šekovići
|
|
Varda HE
Višegrad
|
30.10.2022 18:00 | Olimp | 68 : 75 | Varda HE |
Pliva
Šipovo
|
|
Lijevče
Nova Topola
|
30.10.2022 19:00 | Pliva | 81 : 68 | Lijevče | ||||||
Akademija Borac MP 2
Banja Luka
|
|
Stars Basket
Gradiška
|
30.10.2022 19:00 | Akademija Borac MP 2 | 74 : 105 | Stars Basket | ||||||
Mladost 2
Mrkonjić Grad
|
|
Una
Kozarska Dubica
|
30.10.2022 19:00 | Mladost 2 | 73 : 78 | Una |
Sloboda
Užice
|
|
Metalac
Valjevo
|
30.10.2022 18:00 | Sloboda | 96 : 100 | Metalac | ||||||
Mladost MaxBet
Zemun
|
|
Vršac
Vršac
|
30.10.2022 13:00 | Mladost MaxBet | 71 : 90 | Vršac |
7 Lukavac
Lukavac
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
30.10.2022 15:00 | 7 Lukavac | 3 : 1 | Krivaja |
Maglić
Foča
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
30.10.2022 18:00 | Maglić | 3 : 0 | Slavija | ||||||
Bratunac
Bratunac
|
|
Radnik
Bijeljina
|
30.10.2022 18:00 | Bratunac | 0 : 3 | Radnik |
Balkana MP
Mrkonjić Grad
|
|
Smeč
Novi Grad
|
30.10.2022 14:00 | Balkana MP | 3 : 0 | Smeč |
Rudar
Ugljevik
|
|
Sloga
Doboj
|
30.10.2022 13:00 | Rudar | 0 : 3 | Sloga |
Hercegovac
Bileća
|
|
HE na Drini
Višegrad
|
30.10.2022 14:00 | Hercegovac | 3 : 1 | HE na Drini | ||||||
Stakorina
Čajniče
|
|
Rudo
Rudo
|
30.10.2022 13:00 | Stakorina | 3 : 1 | Rudo |
Stars
Živinice
|
|
Napredak
Odžak
|
30.10.2022 17:30 | Stars | 0 : 3 | Napredak | ||||||
Mikasa
Tuzla
|
|
Lami
Brčko
|
30.10.2022 17:00 | Mikasa | 2 : 3 | Lami |
Kakanj
Kakanj
|
|
Centar ORT
Sarajevo
|
30.10.2022 16:00 | Kakanj | 0 : 3 | Centar ORT | ||||||
Čapljina
Čapljina
|
|
Alipašino Polje
Sarajevo
|
30.10.2022 16:30 | Čapljina | 3 : 0 | Alipašino Polje |
Sloboda 2
Tuzla
|
|
Tešanj
Tešanj
|
30.10.2022 13:00 | Sloboda 2 | 3 : 0 | Tešanj |
Turbina
Jablanica
|
|
Student
Mostar
|
30.10.2022 12:00 | Turbina | 2 : 3 | Student | ||||||
Ilidža
Ilidža
|
|
Vogošća
Vogošća
|
30.10.2022 13:00 | Ilidža | 3 : 2 | Vogošća | ||||||
Bihać
Bihać
|
|
Bosna
Sarajevo
|
30.10.2022 15:30 | Bihać | 0 : 3 | Bosna |
Galeb
Bar
|
|
Albatros
Herceg Novi
|
30.10.2022 19:30 | Galeb | 1 : 3 | Albatros |
Inova
Banja Luka
|
|
Balkana MP
Mrkonjić Grad
|
30.10.2022 | Inova | 1 : 3 | Balkana MP | ||||||
Banjaluka volej
Banja Luka
|
|
Pliva
Šipovo
|
30.10.2022 | Banjaluka volej | 3 : 0 | Pliva |
Prijedor
Prijedor
|
|
Vožd Prijedor
Prijedor
|
30.10.2022 | Prijedor | 0 : 3 | Vožd Prijedor |
Laktaši
Laktaši
|
|
Borac Star
Banja Luka
|
30.10.2022 | Laktaši | 3 : 0 | Borac Star | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
30.10.2022 | Kozara | 0 : 3 | Kotor Varoš |
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Modriča Optima
Modriča
|
30.10.2022 | Crvena zvijezda | 3 : 0 | Modriča Optima |
Libero
Bijeljina
|
|
Rudar
Ugljevik
|
30.10.2022 | Libero | 3 : 0 | Rudar | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Radnik
Bijeljina
|
30.10.2022 | Drina | 3 : 0 | Radnik |
Han Pijesak
Han Pijesak
|
|
Bratunac
Bratunac
|
30.10.2022 | Han Pijesak | 0 : 3 | Bratunac | ||||||
Volero
Pale
|
|
Slavija
Istočno Novo Sarajevo
|
30.10.2022 | Volero | 3 : 0 | Slavija | ||||||
Glasinac
Sokolac
|
|
Jahorina
Pale
|
30.10.2022 | Glasinac | 0 : 3 | Jahorina |
He na Drini
Višegrad
|
|
Maglić
Foča
|
30.10.2022 | He na Drini | 3 : 0 | Maglić | ||||||
Stakorina
Čajniče
|
|
Mladost
Rogatica
|
30.10.2022 | Stakorina | 0 : 3 | Mladost |
Velež
Nevesinje
|
|
Ljubinje - Bankom
Ljubinje
|
30.10.2022 | Velež | 3 : 2 | Ljubinje - Bankom |
Bijeljina
Bijeljina
|
|
Derventa
Derventa
|
30.10.2022 18:00 | Bijeljina | 36 : 31 | Derventa | ||||||
Glasinac
Sokolac
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
30.10.2022 18:00 | Glasinac | 26 : 38 | Slavija |
Prijedor
Prijedor
|
|
Sava 2019
Brod
|
30.10.2022 18:00 | Prijedor | 37 : 24 | Sava 2019 | ||||||
Srbac
Srbac
|
|
Leotar 2
Trebinje
|
30.10.2022 00:00 | Srbac | 28 : 22 | Leotar 2 |
Velež
Mostar
|
|
Respect
Sarajevo
|
30.10.2022 17:00 | Velež | 28 : 31 | Respect | ||||||
Briješće
Sarajevo
|
|
Zrinjski
Mostar
|
30.10.2022 14:00 | Briješće | 24 : 33 | Zrinjski | ||||||
Čapljina
Čapljina
|
|
Rvacka
Livno
|
30.10.2022 19:00 | Čapljina | 26 : 25 | Rvacka |
Krajina
Cazin
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
30.10.2022 17:00 | Krajina | 31 : 35 | Kiseljak | ||||||
Bosna
Tešanj
|
|
Čelik Junior
Zenica
|
30.10.2022 16:00 | Bosna | 27 : 35 | Čelik Junior | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Sana 7
Sanski Most
|
30.10.2022 16:00 | Čelik | 38 : 22 | Sana 7 |
Borac 2
Banja Luka
|
|
Mladost 1960
Banja Luka
|
30.10.2022 13:30 | Borac 2 | 41 : 14 | Mladost 1960 | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Radnik
Bijeljina
|
30.10.2022 16:00 | Leotar | 18 : 38 | Radnik |
Živinice
Živinice
|
|
Lokomotiva
Mostar
|
30.10.2022 15:00 | Živinice | 33 : 40 | Lokomotiva |
Jedinstvo
Bijelo Polje
|
|
Sutjeska
Nikšić
|
30.10.2022 18:00 | Jedinstvo | 30 : 28 | Sutjeska | ||||||
Komovi
Andrijevica
|
|
Mornar 7
Bar
|
30.10.2022 18:00 | Komovi | 28 : 26 | Mornar 7 |
Vračar
Beograd
|
|
Taurunum
Zemun
|
30.10.2022 21:00 | Vračar | 9 : 15 | Taurunum |