Svjetsko prvenstvo u nogometu 2022 Kladionica
XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 367 utakmica za dan
Nedelja, 6 Novembar 2022


Fudbal

Široki Brijeg
Široki Brijeg
3 : 0
Sloga Meridian
Doboj
06.11.2022 17:00
Široki Brijeg
3 : 0
Sloga Meridian
Leotar
Trebinje
4 : 0
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
06.11.2022 13:00
Leotar
4 : 0
Tuzla City
Željezničar
Sarajevo
1 : 2
Borac
Banja Luka
06.11.2022 19:30
Željezničar
1 : 2
Borac
Igman
Konjic
0 : 0
Posušje
Posušje
06.11.2022 13:00
Igman
0 : 0
Posušje
Omarska
Omarska
1 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
06.11.2022 13:30
Omarska
1 : 0
Rudar Prijedor
Proleter
Teslić
3 : 1
Sloga (S)
Srbac
06.11.2022 13:30
Proleter
3 : 1
Sloga (S)
Crni vrh
Jaružani
2 : 3
Borac (KD)
Kozarska Dubica
06.11.2022 13:30
Crni vrh
2 : 3
Borac (KD)
Dubrave
Dubrave
1 : 0
Jedinstvo
Žeravica
06.11.2022 13:30
Dubrave
1 : 0
Jedinstvo
Brdo
Hambarine
0 : 2
Gorica
Šipovo
06.11.2022 13:30
Brdo
0 : 2
Gorica
Čelinac
Čelinac
6 : 0
Ukrina
Čečava
06.11.2022 13:30
Čelinac
6 : 0
Ukrina
Velež
Nevesinje
3 : 0
Mladost (R)
Rogatica
06.11.2022 13:30
Velež
3 : 0
Mladost (R)
Jedinstvo
Brodac
3 : 0
Romanija
Pale
06.11.2022 13:30
Jedinstvo
3 : 0
Romanija
Hercegovac
Bileća
2 : 0
Proleter
Dvorovi
06.11.2022 13:30
Hercegovac
2 : 0
Proleter
Sloga
Saničani-Rakelići
3 : 3
Bratstvo
Kozarac
06.11.2022 14:30
Sloga
3 : 3
Bratstvo
Svodna
Svodna
0 : 5
Lauš
Banja Luka
06.11.2022 14:30
Svodna
0 : 5
Lauš
Krajina
Banja Luka
1 : 1
Polet Krajišnik
Ramići-Dragočaj
06.11.2022 14:30
Krajina
1 : 1
Polet Krajišnik
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
5 : 3
Plamen
Donje Vodičevo
06.11.2022 14:30
Sloga DIPO
5 : 3
Plamen
Budućnost
Banja Luka
3 : 2
13 Skojevki
Grbavci
06.11.2022 14:30
Budućnost
3 : 2
13 Skojevki
Mladost
Kotor Varoš
0 : 4
Naprijed
Banja Luka
06.11.2022 14:30
Mladost
0 : 4
Naprijed
Crvena zvijezda
Obudovac
2 : 2
Mineral
Banja Vrućica
06.11.2022 14:00
Crvena zvijezda
2 : 2
Mineral
Rudanka
Rudanka
5 : 1
Hajduk (K)
Kožuhe
06.11.2022 14:00
Rudanka
5 : 1
Hajduk (K)
Zvijezda
Kakmuž
1 : 3
Skugrić
Skugrić
06.11.2022 14:00
Zvijezda
1 : 3
Skugrić
Sloga
Dugo Polje
4 : 0
Naša krila
Kostajnica
06.11.2022 14:00
Sloga
4 : 0
Naša krila
Vučijak
Majevac
2 : 2
Omladinac
Modriča
06.11.2022 14:00
Vučijak
2 : 2
Omladinac
Ozren
Petrovo
4 : 2
Pridjel
Pridjel Donji
06.11.2022 14:00
Ozren
4 : 2
Pridjel
Omladinac
Potočari
5 : 0
Janja 2009
Janja
06.11.2022 13:00
Omladinac
5 : 0
Janja 2009
Jedinstvo
Roćević
1 : 0
Birač
Derventa
06.11.2022 13:00
Jedinstvo
1 : 0
Birač
Mladost (VO)
Velika Obarska
2 : 0
Partizan
Donja Trnova
06.11.2022 13:00
Mladost (VO)
2 : 0
Partizan
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
0 : 5
Šekovići
Šekovići
06.11.2022 13:00
Mladost (BS)
0 : 5
Šekovići
Zadrugar
Donje Crnjelovo
3 : 1
OFK Trnovica
Trnovica
06.11.2022 13:00
Zadrugar
3 : 1
OFK Trnovica
Budućnost
Skelani
1 : 0
OFK Brezik
Gornji Brezik
06.11.2022 13:00
Budućnost
1 : 0
OFK Brezik
Lokomotiva
Brčko
3 : 1
Drina
Batar
06.11.2022 13:00
Lokomotiva
3 : 1
Drina
Laminci
Laminci
0 : 0
Potkozarje
Aleksandrovac
06.11.2022 14:30
Laminci
0 : 0
Potkozarje
Bratstvo
Kozinci
2 : 1
Polet
Elezagići
06.11.2022 14:30
Bratstvo
2 : 1
Polet
Omladinac
Brestovčina
2 : 1
Kozara
Turjak
06.11.2022 14:30
Omladinac
2 : 1
Kozara
Borac (Mag.)
Maglajani
2 : 3
Torpedo
Cerovljani
06.11.2022 14:30
Borac (Mag.)
2 : 3
Torpedo
Župa
Milosavci
6 : 3
Borac (Š)
Šibovska
06.11.2022 14:30
Župa
6 : 3
Borac (Š)
Biseri
Čatrnja
3 : 4
Borac (Maš.)
Mašići
06.11.2022 14:30
Biseri
3 : 4
Borac (Maš.)
Borac
Drvar
5 : 0
OFK Banja Luka
Banja Luka
06.11.2022 14:00
Borac
5 : 0
OFK Banja Luka
Rekreativo
Banja Luka
1 : 1
Šnjegotina
Velika Šnjegotina
06.11.2022 14:30
Rekreativo
1 : 1
Šnjegotina
Zmijanje
Kola
2 : 3
Spartak 2013
Banja Luka
06.11.2022 14:30
Zmijanje
2 : 3
Spartak 2013
Sloboda
Piskavica
6 : 2
Omladinac
Banja Luka
06.11.2022 14:30
Sloboda
6 : 2
Omladinac
Sloga Nektar
Potkozarje
9 : 1
Gomionica
Bronzani Majdan
06.11.2022 14:30
Sloga Nektar
9 : 1
Gomionica
BSK
Bušletić
3 : 0
Ozrenski sokolovi
Boljanić
06.11.2022 14:30
BSK
3 : 0
Ozrenski sokolovi
Borac (O)
Osinja
2 : 1
Zadrugar
Sijekovac
06.11.2022 14:30
Borac (O)
2 : 1
Zadrugar
Liješće
Liješće
4 : 5
Polet
Podnovlje
06.11.2022 14:30
Liješće
4 : 5
Polet
Borac (K)
Kotorsko
3 : 0
Zborište
Zborište
06.11.2022 14:30
Borac (K)
3 : 0
Zborište
Sloga
Jakeš
4 : 2
Zadrugar
Tarevci
06.11.2022 14:00
Sloga
4 : 2
Zadrugar
Crvena zvijezda
Gajevi
6 : 0
Sloga 73
Ždreban
06.11.2022 14:00
Crvena zvijezda
6 : 0
Sloga 73
Vranjak
Vranjak
7 : 5
Višnjik
Modriča
06.11.2022 11:00
Vranjak
7 : 5
Višnjik
Budućnost
Gornja Slatina
2 : 4
Crkvina
Crkvina
06.11.2022 14:00
Budućnost
2 : 4
Crkvina
Bratstvo
Donja Dubica
4 : 2
Posavina
Miloševac
06.11.2022 14:00
Bratstvo
4 : 2
Posavina
Trebavac
Vranjak
5 : 1
Mladost (D)
Dobrinja
06.11.2022 11:00
Trebavac
5 : 1
Mladost (D)
Pelagićevo 21
Pelagićevo
3 : 2
Dobor
Modriča
06.11.2022 14:00
Pelagićevo 21
3 : 2
Dobor
Crvena zvijezda
Donji Žabar
2 : 3
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
06.11.2022 14:00
Crvena zvijezda
2 : 3
Bobetino Brdo
Zadrugar
Bukvik
3 : 0
Grčica
Brčko
06.11.2022 14:00
Zadrugar
3 : 0
Grčica
Majevica
Lopare
2 : 0
Jugović
Brčko
06.11.2022 14:00
Majevica
2 : 0
Jugović
Obilić
Krepšić
3 : 5
Gredice
Gredice
06.11.2022 14:00
Obilić
3 : 5
Gredice
Jedinstvo
Koretaši
3 : 0
Mladost (S)
Sandići
06.11.2022 14:00
Jedinstvo
3 : 0
Mladost (S)
Strijelac
Tutnjevac
1 : 0
Mladost (L)
Lončari
06.11.2022 14:00
Strijelac
1 : 0
Mladost (L)
Semberija
Popovi
5 : 0
Sloga 94
Bijeljina
06.11.2022 14:00
Semberija
5 : 0
Sloga 94
VSK
Velino Selo
0 : 1
Panteri
Zagoni
06.11.2022 14:00
VSK
0 : 1
Panteri
Balatun
Balatun
1 : 5
Ljeskovac
Ljeskovac
06.11.2022 14:00
Balatun
1 : 5
Ljeskovac
Jedinstvo
Suvo Polje
4 : 0
Obarska
Velika Obarska
06.11.2022 14:00
Jedinstvo
4 : 0
Obarska
Gorica
Pučile
1 : 1
Drina
Amajlije
06.11.2022 14:00
Gorica
1 : 1
Drina
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
5 : 1
Borac
Trnjaci
06.11.2022 14:00
OFK Magnojević
5 : 1
Borac
Branjevo
Branjevo
3 : 0
Jasenica
Jasenica
06.11.2022 13:00
Branjevo
3 : 0
Jasenica
Mladost
Divič
2 : 1
Čelopek
Čelopek
06.11.2022 13:00
Mladost
2 : 1
Čelopek
Polet
Kravica
2 : 0
Jardan
Jardan
06.11.2022 13:00
Polet
2 : 0
Jardan
Jadar
Nova Kasaba
8 : 1
Pecka
Roćević
06.11.2022 13:00
Jadar
8 : 1
Pecka
Budućnost
Donji Galjipovci
2 : 0
Vrbas
Prijebljezi
06.11.2022 11:00
Budućnost
2 : 0
Vrbas
Crvena zemlja
Nova Ves
2 : 5
Mladost
Bajinci
06.11.2022 14:30
Crvena zemlja
2 : 5
Mladost
Tamaris
Mrčevci
2 : 2
Obilić PP
Kladari
06.11.2022 14:30
Tamaris
2 : 2
Obilić PP
OFK Nožičko
Nožičko
4 : 1
Bratstvo
Povelič
06.11.2022 14:30
OFK Nožičko
4 : 1
Bratstvo
Budućnost Red Star
Vučilovac
0 : 3
Čelik
Grbavica
06.11.2022 11:00
Budućnost Red Star
0 : 3
Čelik
Sava 04
Brezovo Polje Selo
3 : 1
Polet
Čović Polje
06.11.2022 11:00
Sava 04
3 : 1
Polet
Sloboda
Mrtvica
3 : 3
Sveti Jovan
Donji Brezik
06.11.2022 11:00
Sloboda
3 : 3
Sveti Jovan
Stević Jovan
Vršani
0 : 3
Proleter
Gornji Dragaljevac
06.11.2022 14:00
Stević Jovan
0 : 3
Proleter
Budućnost
Ravno Polje
1 : 1
Koridor 2011
Bijeljina
06.11.2022 14:00
Budućnost
1 : 1
Koridor 2011
Piperci
Piperci
3 : 1
Jedinstvo
Donja Čađavica
06.11.2022 10:30
Piperci
3 : 1
Jedinstvo
Ljeljenča
Ljeljenča
2 : 5
Majevica
Donje Zabrđe
06.11.2022 14:00
Ljeljenča
2 : 5
Majevica
Sloga
Donja Bukovica
7 : 1
Omladinac
Gornja Čađavica
06.11.2022 14:00
Sloga
7 : 1
Omladinac
Borac
Ugljevička Obrijež
0 : 2
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
06.11.2022 14:00
Borac
0 : 2
Magnojević 2001
Polet
Gornji Kojčinovac
5 : 2
OFK Crnjelovo
Gornje Crnjelovo
06.11.2022 14:00
Polet
5 : 2
OFK Crnjelovo
Kovačići 08
Kovačići
0 : 3
Sloga
Dazdarevo
06.11.2022 14:00
Kovačići 08
0 : 3
Sloga
Koviljuše
Bijeljina
0 : 2
Sloga United
Bijeljina
06.11.2022 10:30
Koviljuše
0 : 2
Sloga United
Tavna
Banjica
3 : 1
Zenit
Bijeljina
06.11.2022 14:00
Tavna
3 : 1
Zenit
Pobjeda
Triješnica
13 : 0
Glogovac
Glogovac
06.11.2022 14:00
Pobjeda
13 : 0
Glogovac
Stupčanica
Olovo
0 : 1
Goražde
Goražde
06.11.2022 13:30
Stupčanica
0 : 1
Goražde
Budućnost
Banovići
1 : 0
TOŠK
Tešanj
06.11.2022 13:30
Budućnost
1 : 0
TOŠK
GOŠK
Gabela
4 : 1
Tomislav
Tomislavgrad
06.11.2022 13:30
GOŠK
4 : 1
Tomislav
Romari
Vitez
4 : 0
Krajina
Cazin
06.11.2022 13:30
Romari
4 : 0
Krajina
Kiseljak
Kiseljak
8 : 1
Vitez
Bužim
06.11.2022 13:30
Kiseljak
8 : 1
Vitez
Rudar (HB)
Han Bila
5 : 1
NK Vitez
Vitez
06.11.2022 13:30
Rudar (HB)
5 : 1
NK Vitez
Svatovac
Poljice
12 : 0
Prokosovići
Prokosovići
06.11.2022 13:30
Svatovac
12 : 0
Prokosovići
Lokomotiva
Miričina
0 : 1
Dizdaruša
Brčko
06.11.2022 13:30
Lokomotiva
0 : 1
Dizdaruša
Priluk
Priluk
3 : 2
Mladost (K)
Kikači
06.11.2022 13:30
Priluk
3 : 2
Mladost (K)
Sloga
Tojšići
1 : 1
Orahovica 74
Orahovica
06.11.2022 13:30
Sloga
1 : 1
Orahovica 74
Azot
Vitkovići
3 : 0
Krivaja
Zavidovići
06.11.2022 13:30
Azot
3 : 0
Krivaja
Moševac
Moševac
1 : 0
Ilijaš
Ilijaš
06.11.2022 13:30
Moševac
1 : 0
Ilijaš
Žepče
Žepče
1 : 0
Rudar
Breza
06.11.2022 13:30
Žepče
1 : 0
Rudar
Baton
Sarajevo
1 : 2
Famos
Hrasnica
06.11.2022 13:30
Baton
1 : 2
Famos
Neum
Neum
1 : 1
Grude
Grude
06.11.2022 13:30
Neum
1 : 1
Grude
Brotnjo
Čitluk
2 : 1
Kamešnica
Podhum
06.11.2022 13:30
Brotnjo
2 : 1
Kamešnica
Rama
Prozor-Rama
2 : 2
Kruševo
Kruševo
06.11.2022 13:30
Rama
2 : 2
Kruševo
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
2 : 2
Klis
Buturović Polje
06.11.2022 13:30
Sloga
2 : 2
Klis
Turbina
Jablanica
2 : 0
Višići
Višići
06.11.2022 13:30
Turbina
2 : 0
Višići
Ljubuški
Ljubuški
0 : 0
Čapljina
Čapljina
06.11.2022 13:30
Ljubuški
0 : 0
Čapljina
Mladost (DS)
Donji Svilaj
0 : 0
HAŠK Napredak
Ulović
06.11.2022 13:30
Mladost (DS)
0 : 0
HAŠK Napredak
Korpar
Grebnice
2 : 3
19 srpanj
Oštra Luka
06.11.2022 13:30
Korpar
2 : 3
19 srpanj
Kostrč
Kostrč
2 : 1
Mladi zadrugar
Donji Rahić
06.11.2022 13:30
Kostrč
2 : 1
Mladi zadrugar
Sloga (T)
Tolisa
0 : 1
Sloga (P)
Prud
06.11.2022 13:30
Sloga (T)
0 : 1
Sloga (P)
Dinamo 75
Prijedor
0 : 3
Mladost (D)
Domaljevac
06.11.2022 13:30
Dinamo 75
0 : 3
Mladost (D)
Vitanovići 78
Vitanovići
0 : 0
Dragovoljac
Novo Selo
06.11.2022 13:30
Vitanovići 78
0 : 0
Dragovoljac
Omladinac 68
Mionica
7 : 0
Slaven
Živinice
06.11.2022 13:30
Omladinac 68
7 : 0
Slaven
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
4 : 1
Mladost (P)
Puračić
06.11.2022 13:30
Ingram
4 : 1
Mladost (P)
Vražići 92
Vražići
3 : 1
Rijeka
Šerići
06.11.2022 13:30
Vražići 92
3 : 1
Rijeka
Željezničar
Jelovče Selo
2 : 1
Rainci
Gornji Rainci
06.11.2022 13:30
Željezničar
2 : 1
Rainci
Mladost 78
Donje Vukovije
2 : 2
Trebava
Donja Zelinja
06.11.2022 13:30
Mladost 78
2 : 2
Trebava
Doboj Istok
Doboj Istok
1 : 3
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
06.11.2022 13:30
Doboj Istok
1 : 3
Mladost (GŽ)
Slatina
Bašigovci
1 : 0
Jedinstvo 1952
Vučkovci
06.11.2022 13:30
Slatina
1 : 0
Jedinstvo 1952
Butmir
Butmir-Ilidža
1 : 4
Saobraćajac
Sarajevo
06.11.2022 11:00
Butmir
1 : 4
Saobraćajac
Jedinstvo
Ljubnići
2 : 2
Stup
Sarajevo
06.11.2022 14:30
Jedinstvo
2 : 2
Stup
Vratnik
Sarajevo
5 : 0
El Tarik
Sarajevo
06.11.2022 10:00
Vratnik
5 : 0
El Tarik
Pofalićki
Sarajevo
6 : 2
Respekt
Sarajevo
06.11.2022 14:30
Pofalićki
6 : 2
Respekt
Bojnik
Bojnik
7 : 2
Omadinac
Doglodi-Stup
06.11.2022 13:00
Bojnik
7 : 2
Omadinac
Ozren
Semizovac
2 : 1
SAŠK Napredak
Sarajevo
06.11.2022 14:30
Ozren
2 : 1
SAŠK Napredak
Bjelopoljac
Bijelo Polje-Potoci
2 : 0
Mostar
Mostar
06.11.2022 14:30
Bjelopoljac
2 : 0
Mostar
Rakitno
Rakitno
2 : 3
Mesihovina
Mesihovina
06.11.2022 14:00
Rakitno
2 : 3
Mesihovina
Junak
Srđevići
8 : 2
Kupres 97
Kupres
06.11.2022 14:00
Junak
8 : 2
Kupres 97
Fojnica
Fojnica
3 : 0
Kaćuni
Kaćuni
06.11.2022 14:00
Fojnica
3 : 0
Kaćuni
Jedinstvo (H)
Huskići
1 : 0
Pribava
Pribava
06.11.2022 13:30
Jedinstvo (H)
1 : 0
Pribava
Jedinstvo (L)
Lukavica
2 : 1
Špionica 1953
Špionica
06.11.2022 13:30
Jedinstvo (L)
2 : 1
Špionica 1953
25 maj
Uroža
2 : 4
Željezničar
Dobošnica
06.11.2022 13:30
25 maj
2 : 4
Željezničar
Mladost (D)
Doborovci
2 : 0
Rudar
Zagorje
06.11.2022 13:30
Mladost (D)
2 : 0
Rudar
Bukovik
Gornji Srebrenik
1 : 0
Mladost (VB)
Velika Brijesnica
06.11.2022 13:30
Bukovik
1 : 0
Mladost (VB)
Turija
Turija
4 : 0
Stjepan Polje
Stjepan Polje
06.11.2022 13:30
Turija
4 : 0
Stjepan Polje
Sloga
Bikodže
5 : 3
BSK
Bokavići
06.11.2022 13:30
Sloga
5 : 3
BSK
12 decembar
Rajska
7 : 3
Posavina
Brod
06.11.2022 13:30
12 decembar
7 : 3
Posavina
Čelić
Čelić
3 : 0
OFK Međiđa
Donja Međiđa
06.11.2022 13:30
Čelić
3 : 0
OFK Međiđa
Mionica 85
Mionica
3 : 0
Koraj
Koraj
06.11.2022 13:30
Mionica 85
3 : 0
Koraj
OFK Vida
Vida
2 : 2
Mladost
Tinja
06.11.2022 13:30
OFK Vida
2 : 2
Mladost
Graničar
Brezovo Polje
0 : 1
Voćar
Šatorovići
06.11.2022 13:30
Graničar
0 : 1
Voćar
OFK Tuzla
Tuzla
4 : 1
Budućnost
Donja Lukavica
06.11.2022 13:30
OFK Tuzla
4 : 1
Budućnost
Mladost (Suh.)
Suha
3 : 1
Omladinac RMU
Đurđevik
06.11.2022 13:30
Mladost (Suh.)
3 : 1
Omladinac RMU
Memići
Memići
6 : 3
Partizan
Kiseljak
06.11.2022 13:30
Memići
6 : 3
Partizan
Rudar
Bukinje
7 : 0
Mladost( GT)
Gornja Tuzla
06.11.2022 13:30
Rudar
7 : 0
Mladost( GT)
Toplice
Gornja Lukavica
3 : 1
Vrana
Banovići Selo
06.11.2022 10:00
Toplice
3 : 1
Vrana
Oskova
Oskova
2 : 4
Jedinstvo
Donje Dubrave
06.11.2022 10:00
Oskova
2 : 4
Jedinstvo
Bijeljevac
Miljanovci
0 : 2
Proleter
Slavinovići
06.11.2022 11:00
Bijeljevac
0 : 2
Proleter
Moštre
Moštre
0 : 5
Poriječani
Poriječani
06.11.2022 13:30
Moštre
0 : 5
Poriječani
Crvena zvezda
Beograd
2 : 0
Mladost (L)
Lučani
06.11.2022 15:30
Crvena zvezda
2 : 0
Mladost (L)
TSC
Bačka Topola
2 : 3
Partizan
Beograd
06.11.2022 19:30
TSC
2 : 3
Partizan
Zlatibor
Čajetina
2 : 1
OFK Vršac
Vršac
06.11.2022 13:00
Zlatibor
2 : 1
OFK Vršac
Mačva
Šabac
0 : 0
GFK Sloboda
Užice
06.11.2022 15:00
Mačva
0 : 0
GFK Sloboda
Rudar
Pljevlja
0 : 1
OFK Petrovac
Petrovac
06.11.2022 14:00
Rudar
0 : 1
OFK Petrovac
Dečić
Tuzi
1 : 2
Sutjeska
Nikšić
06.11.2022 17:00
Dečić
1 : 2
Sutjeska
Budućnost
Podgorica
2 : 0
Arsenal
Tivat
06.11.2022 16:00
Budućnost
2 : 0
Arsenal
Iskra
Danilovgrad
1 : 3
Jedinstvo
Bijelo Polje
06.11.2022 15:00
Iskra
1 : 3
Jedinstvo
Mornar
Bar
1 : 0
Jezero
Plav
06.11.2022 16:00
Mornar
1 : 0
Jezero
Igalo
Herceg Novi
06.11.2022
17:00
Ortrant - Olimpic
Ulcinj
06.11.2022 17:00
Igalo
:
Ortrant - Olimpic
Berane
Berane
3 : 0
Mladost DG
Podgoriva
06.11.2022 17:00
Berane
3 : 0
Mladost DG
Aston Villa
Birmingham
3 : 1
Manchester United
Manchester
06.11.2022 15:00
Aston Villa
3 : 1
Manchester United
Chelsea
London
0 : 1
Arsenal
London
06.11.2022 13:00
Chelsea
0 : 1
Arsenal
Southampton
Southampton, Hampshire
1 : 4
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
06.11.2022 15:00
Southampton
1 : 4
Newcastle United
Tottenham Hotspur
London
1 : 2
Liverpool
Liverpool
06.11.2022 17:30
Tottenham Hotspur
1 : 2
Liverpool
West Ham United
London
1 : 2
Crystal Palace
London
06.11.2022 15:00
West Ham United
1 : 2
Crystal Palace
Bayer 04 Leverkusen
Leverkusen
5 : 0
1. FC Union Berlin
Berlin
06.11.2022 15:30
Bayer 04 Leverkusen
5 : 0
1. FC Union Berlin
SC Freiburg
Freiburg im Breisgau
2 : 0
1. FC Köln
Köln
06.11.2022 17:30
SC Freiburg
2 : 0
1. FC Köln
Clermont Foot 63
1 : 1
Montpellier
Montpellier
06.11.2022 15:00
Clermont Foot 63
1 : 1
Montpellier
Lille OSC
1 : 1
Stade Rennais
06.11.2022 17:05
Lille OSC
1 : 1
Stade Rennais
Lorient
Lorient
1 : 2
Paris Saint-Germain
06.11.2022 13:00
Lorient
1 : 2
Paris Saint-Germain
OGC Nice
1 : 0
Stade Brestois 29
06.11.2022 15:00
OGC Nice
1 : 0
Stade Brestois 29
Olympique de Marseille
1 : 0
Olympique Lyonnais
Lyon
06.11.2022 20:45
Olympique de Marseille
1 : 0
Olympique Lyonnais
Stade de Reims
1 : 0
FC Nantes
06.11.2022 15:00
Stade de Reims
1 : 0
FC Nantes
Toulouse
Toulouse
0 : 2
AS Monaco
06.11.2022 15:00
Toulouse
0 : 2
AS Monaco
Bologna
Bologna
2 : 1
Torino
Torino
06.11.2022 12:30
Bologna
2 : 1
Torino
Juventus
Torino
2 : 0
Inter
Milan
06.11.2022 20:45
Juventus
2 : 0
Inter
Monza
Monza
2 : 0
Hellas Verona
Verona
06.11.2022 15:00
Monza
2 : 0
Hellas Verona
Roma
Roma
0 : 1
Lazio
Roma
06.11.2022 18:00
Roma
0 : 1
Lazio
Sampdoria
Genova
0 : 2
Fiorentina
Firenze
06.11.2022 15:00
Sampdoria
0 : 2
Fiorentina
Atlético Madrid
Madrid
1 : 1
Espanyol
Barcelona
06.11.2022 14:00
Atlético Madrid
1 : 1
Espanyol
Real Betis Balompié
Seville
1 : 1
Sevilla
Sevilla
06.11.2022 21:00
Real Betis Balompié
1 : 1
Sevilla
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
1 : 1
Valencia
Valencia
06.11.2022 16:15
Real Sociedad
1 : 1
Valencia
Villarreal
Villarreal
0 : 2
RCD Mallorca
Palma
06.11.2022 18:30
Villarreal
0 : 2
RCD Mallorca
Zeta
Golubovci
5 : 1
Mornar
Bar
06.11.2022 13:30
Zeta
5 : 1
Mornar
Arsenal
Tivat
2 : 4
Sutjeska
Nikšić
06.11.2022 13:30
Arsenal
2 : 4
Sutjeska
Berane
Berane
2 : 1
Podgorica
Podgorica
06.11.2022 13:30
Berane
2 : 1
Podgorica
Ortrant - Olimpic
Ulcinj
2 : 3
Polet Stars
Nikšić
06.11.2022 13:30
Ortrant - Olimpic
2 : 3
Polet Stars
Kom
Podgorica
5 : 1
Bokelj
Kotor
06.11.2022 13:30
Kom
5 : 1
Bokelj
Sloboda
Mrkonjić Grad
1 : 2
OFK Spartak
Banja Luka
06.11.2022 12:00
Sloboda
1 : 2
OFK Spartak
Krajina
Cazin
0 : 0
Laktaši
Laktaši
06.11.2022 12:00
Krajina
0 : 0
Laktaši
Podgrmeč
Sanski Most
3 : 2
Ljubić
Prnjavor
06.11.2022 12:00
Podgrmeč
3 : 2
Ljubić
OFK Polet 1926
Brod
0 : 3
Modriča
Modriča
06.11.2022 12:00
OFK Polet 1926
0 : 3
Modriča
Gornji Rahić
Gornji Rahić
5 : 0
Zvijezda
Gradačac
06.11.2022 12:00
Gornji Rahić
5 : 0
Zvijezda
Radnik
Hadžići
4 : 3
Slavija
Istočno Sarajevo
06.11.2022 13:30
Radnik
4 : 3
Slavija
Sutjeska
Foča
4 : 2
Goražde
Goražde
06.11.2022 13:30
Sutjeska
4 : 2
Goražde
Rudar
Breza
1 : 12
Željezničar
Sarajevo
06.11.2022 13:30
Rudar
1 : 12
Željezničar
UNIS
Vogošća
2 : 2
Igman
Ilidža
06.11.2022 13:30
UNIS
2 : 2
Igman
Mladost
Doboj/kakanj
10 : 0
Borac
Jelah
06.11.2022 13:00
Mladost
10 : 0
Borac
Sport Prevnet
Bugojno
3 : 0
Iskra
Bugojno
06.11.2022 13:30
Sport Prevnet
3 : 0
Iskra
Drina HE
Višegrad
1 : 0
Glasinac 1936
Sokolac
06.11.2022 14:30
Drina HE
1 : 0
Glasinac 1936
Čapljina
Čapljina
0 : 2
Posušje
Posušje
06.11.2022 13:30
Čapljina
0 : 2
Posušje
Klis
Buturović Polje
0 : 6
Leotar
Trebinje
06.11.2022 11:00
Klis
0 : 6
Leotar
Stolac
Stolac
0 : 4
Troglav 1918
Livno
06.11.2022 14:30
Stolac
0 : 4
Troglav 1918
Iskra
Danilovgrad
0 : 1
Kom
Podgorica
06.11.2022 13:30
Iskra
0 : 1
Kom
Nikšić
Nikšić
0 : 4
Jedinstvo
Bijelo Polje
06.11.2022 13:30
Nikšić
0 : 4
Jedinstvo
Zeta
Podgorica
4 : 2
Mladost
Donja Gorica
06.11.2022 13:30
Zeta
4 : 2
Mladost
Velež
Mostar
0 : 2
Zrinjski
Mostar
06.11.2022 12:00
Velež
0 : 2
Zrinjski
Borac
Banja Luka
1 : 2
Željezničar
Sarajevo
06.11.2022 14:30
Borac
1 : 2
Željezničar
Sloboda
Mrkonjić Grad
0 : 6
Spartak 2013
Banja Luka
06.11.2022 10:00
Sloboda
0 : 6
Spartak 2013
Krajina
Cazin
5 : 1
Laktaši
Laktaši
06.11.2022 10:00
Krajina
5 : 1
Laktaši
Ilićka 01
Brčko
4 : 0
Željezničar
Doboj
06.11.2022 10:00
Ilićka 01
4 : 0
Željezničar
Polet 1926
Brod
0 : 2
Modriča Alfa
Modriča
06.11.2022 10:00
Polet 1926
0 : 2
Modriča Alfa
Gornji Rahić
Gornji Rahić
2 : 9
Zvijezda
Gradačac
06.11.2022 10:00
Gornji Rahić
2 : 9
Zvijezda
Borac
Šamac
1 : 2
Mineral
Banja Vrućica
06.11.2022 10:00
Borac
1 : 2
Mineral
Podrinje
Janja
1 : 1
Budućnost
Banovići
06.11.2022 11:00
Podrinje
1 : 1
Budućnost
Radnik
Hadžići
0 : 2
Slavija
Istočno Sarajevo
06.11.2022 11:00
Radnik
0 : 2
Slavija
Sutjeska
Foča
4 : 1
Goražde
Goražde
06.11.2022 11:00
Sutjeska
4 : 1
Goražde
Rudar
Breza
0 : 5
Željezničar
Sarajevo
06.11.2022 11:00
Rudar
0 : 5
Željezničar
UNIS
Vogošća
2 : 4
Igman
Ilidža
06.11.2022 11:00
UNIS
2 : 4
Igman
Mladost
Doboj/Kakanj
11 : 2
Borac
Jelah
06.11.2022 11:00
Mladost
11 : 2
Borac
Sport Prevent
Bugojno
2 : 3
Iskra
Bugojno
06.11.2022 11:00
Sport Prevent
2 : 3
Iskra
Stolac
Stolac
0 : 1
Troglav 1918
Livno
06.11.2022 12:00
Stolac
0 : 1
Troglav 1918
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
0 : 2
Sloga (S)
Srbac
06.11.2022 11:00
Sloga DIPO
0 : 2
Sloga (S)
Ukrina
Čečava
3 : 0
Zvijezda
Kakmuž
06.11.2022 10:00
Ukrina
3 : 0
Zvijezda
Trebava
Osječani
1 : 1
Pridjel
Pridjel Donji
06.11.2022 10:00
Trebava
1 : 1
Pridjel
Una Nacionalni park
Kulen Vakuf
0 : 10
Krajišnik
Velika Kladuša
06.11.2022 13:00
Una Nacionalni park
0 : 10
Krajišnik
Famos (V)
Vojkovići
2 : 2
Baton
Sarajevo
06.11.2022 11:30
Famos (V)
2 : 2
Baton
Željezničar
Sarajevo
5 : 2
Sokolac
Sokolac
06.11.2022 14:00
Željezničar
5 : 2
Sokolac
Mladost
Velika Brijesnica
3 : 1
Rainci
Gornji Rainci
06.11.2022 09:30
Mladost
3 : 1
Rainci
Mladost
Solina
1 : 1
Proleter
Slavinovići
06.11.2022 10:00
Mladost
1 : 1
Proleter
Eurogol
Živinice
3 : 1
Betaklub Tango
Devetak
06.11.2022 11:30
Eurogol
3 : 1
Betaklub Tango
Velež
Mostar
2 : 0
Zrinjski
Mostar
06.11.2022 10:00
Velež
2 : 0
Zrinjski
Borac
Banja Luka
2 : 1
Željezničar
Sarajevo
06.11.2022 12:30
Borac
2 : 1
Željezničar
Sloga
Doboj
0 : 1
Modriča Alfa
Modriča
06.11.2022 10:00
Sloga
0 : 1
Modriča Alfa
Podrinje
Janja
0 : 8
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
06.11.2022 09:30
Podrinje
0 : 8
Zvijezda 09
Vlasenica
Vlasenica
0 : 6
Drina
Zvornik
06.11.2022 09:00
Vlasenica
0 : 6
Drina
Svodna
Svodna
1 : 6
Sloboda
Novi Grad
06.11.2022 10:00
Svodna
1 : 6
Sloboda
Brzi
Busnovi
3 : 0
Bratstvo
Kozarac
06.11.2022 10:00
Brzi
3 : 0
Bratstvo
Naprijed
Banja Luka
2 : 7
Željezničar Sport tim
Banja Luka
06.11.2022 10:00
Naprijed
2 : 7
Željezničar Sport tim
Progres
Kneževo
0 : 3
Čelinac
Čelinac
06.11.2022 11:00
Progres
0 : 3
Čelinac
Drina
Batar
3 : 7
Partizan
Donja Trnova
06.11.2022 11:00
Drina
3 : 7
Partizan
Majevica
Lopare
3 : 0
Zadrugar
Donje Crnjelovo
06.11.2022 11:00
Majevica
3 : 0
Zadrugar
Sloga 94
Bijeljina
0 : 3
Mladost
Velika Obarska
06.11.2022 11:00
Sloga 94
0 : 3
Mladost
OFK Brezik
Gornji Brezik
1 : 7
Omladinac
Potočari
06.11.2022 11:00
OFK Brezik
1 : 7
Omladinac
Budućnost
Skelani
0 : 2
Lokanj
Lokanj
06.11.2022 10:00
Budućnost
0 : 2
Lokanj
Šekovići
Šekovići
6 : 2
Trnovica
Trnovica
06.11.2022 10:00
Šekovići
6 : 2
Trnovica
Jedinstvo
Bihać
1 : 4
Ključ
Ključ
06.11.2022 11:00
Jedinstvo
1 : 4
Ključ
Radnički (R)
Ripač
1 : 4
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
06.11.2022 11:00
Radnički (R)
1 : 4
Mladost 1938
Radnički (Z)
Zdena
1 : 6
Kolibri
Bihać
06.11.2022 11:00
Radnički (Z)
1 : 6
Kolibri
ABC
Podzvizd
0 : 0
Krajina
Cazin
06.11.2022 11:00
ABC
0 : 0
Krajina
Gomila
Stijena
7 : 1
Bratstvo
Bosanska Krupa
06.11.2022 11:00
Gomila
7 : 1
Bratstvo
Vitez
Bužim
1 : 6
Mladost (P-C)
Polje - Cazin
06.11.2022 11:00
Vitez
1 : 6
Mladost (P-C)
Usora
Usora - Žabljak
0 : 4
Žepče 1919
Žepče
06.11.2022 11:30
Usora
0 : 4
Žepče 1919
Nemila
Nemila
0 : 2
Don Bosco
Žepče
06.11.2022 11:30
Nemila
0 : 2
Don Bosco
Natron
Maglaj
0 : 6
Krivaja
Zavidovići
06.11.2022 10:30
Natron
0 : 6
Krivaja
Novi Travnik
Novi Travnik
12 : 0
Busovača
Busovača
06.11.2022 10:00
Novi Travnik
12 : 0
Busovača
FK Vitez
Vitez
1 : 7
Šantići
Šantići
06.11.2022 10:00
FK Vitez
1 : 7
Šantići
Romari
Vitez
9 : 0
Brnjaci
Brnjaci
06.11.2022 12:00
Romari
9 : 0
Brnjaci
Jajce
Jajce
1 : 1
Radnik
Donji Vakuf
06.11.2022 10:00
Jajce
1 : 1
Radnik
Ilijaš
Ilijaš
0 : 6
Željezničar
Sarajevo
06.11.2022 09:00
Ilijaš
0 : 6
Željezničar
Famos (V)
Vojkovići
1 : 1
Slavija
Istočno Sarajevo
06.11.2022 10:00
Famos (V)
1 : 1
Slavija
Betaklub
Doglodi
1 : 3
FA Akademika
Sarajevo
06.11.2022 10:00
Betaklub
1 : 3
FA Akademika
Posušje
Posušje
3 : 0
Šujica
Šujica
06.11.2022 14:30
Posušje
3 : 0
Šujica
Čapljina
Čapljina
4 : 0
Blagaj
Blagaj
06.11.2022 11:30
Čapljina
4 : 0
Blagaj
Velež
Mostar
4 : 0
Neum
Neum
06.11.2022 16:30
Velež
4 : 0
Neum
Kruševo
Kruševo
4 : 0
Rama
Rama -Prozor
06.11.2022 11:00
Kruševo
4 : 0
Rama
Branitelj
Rodoč/Jasenica
0 : 13
GOŠK
Gabela
06.11.2022 11:00
Branitelj
0 : 13
GOŠK
Bjelopoljac
Bijelo Polje - Mostar
6 : 0
Višići
Višići
06.11.2022 11:30
Bjelopoljac
6 : 0
Višići
Konjuh
Kladanj
0 : 3
Proleter
Tuzla
06.11.2022 11:00
Konjuh
0 : 3
Proleter
Sloboda
Tuzla
1 : 0
Bosna
Kalesija
06.11.2022 11:00
Sloboda
1 : 0
Bosna
Eurogol
Živinice
7 : 0
Mladost
Malešići
06.11.2022 10:00
Eurogol
7 : 0
Mladost
Sloga
Doboj
7 : 0
Modriča Alfa
Modriča
06.11.2022 12:00
Sloga
7 : 0
Modriča Alfa
Borac
Maglajani
4 : 0
Crni vrh
Jaružani
06.11.2022 11:00
Borac
4 : 0
Crni vrh
Progres
Kneževo
1 : 4
Čelinac
Čelinac
06.11.2022 10:00
Progres
1 : 4
Čelinac
Vlasenica
Vlasenica
0 : 2
Drina
Zvornik
06.11.2022 10:30
Vlasenica
0 : 2
Drina
Jedinstvo
Bihać
0 : 0
Ključ
Ključ
06.11.2022 09:30
Jedinstvo
0 : 0
Ključ
ABC
Podzvizd
0 : 11
Krajina
Cazin
06.11.2022 09:30
ABC
0 : 11
Krajina
Gomila
Stijena
0 : 5
Bratstvo
Bosanska Krupa
06.11.2022 09:30
Gomila
0 : 5
Bratstvo
Zvijezda
Velika Kladuša
17 : 0
Sloga
Bosanska Otoka
06.11.2022 09:30
Zvijezda
17 : 0
Sloga
Vitez
Bužim
1 : 0
Mladost (PC)
Polje - Cazin
06.11.2022 09:30
Vitez
1 : 0
Mladost (PC)
Usora
Usora
1 : 1
Žepče 1919
Žepče
06.11.2022 10:00
Usora
1 : 1
Žepče 1919
Nemila
Nemila
1 : 3
Don Bosco
Žepče
06.11.2022 10:00
Nemila
1 : 3
Don Bosco
Natron
Maglaj
1 : 3
Krivaja
Zavidovići
06.11.2022 09:00
Natron
1 : 3
Krivaja
Konjuh
Kladanj
3 : 0
Proleter
Tuzla
06.11.2022 10:00
Konjuh
3 : 0
Proleter
Sloboda
Tuzla
7 : 0
Bosna
Kalesija
06.11.2022 10:00
Sloboda
7 : 0
Bosna
FK Vitez
Vitez
0 : 7
Šantići
Šantići
06.11.2022 12:00
FK Vitez
0 : 7
Šantići
Romari
Vitez
14 : 0
Brnjaci
Brnjaci
06.11.2022 10:00
Romari
14 : 0
Brnjaci
Jajce
Jajce
0 : 2
Radnik
Donji Vakuf
06.11.2022 12:00
Jajce
0 : 2
Radnik
Baton
Sarajevo
1 : 1
Željezničar 2
Sarajevo
06.11.2022 09:00
Baton
1 : 1
Željezničar 2
Radnik
Hadžići
0 : 3
JAcademy
Sarajevo
06.11.2022 08:45
Radnik
0 : 3
JAcademy
Sokolac
Sokolac
6 : 2
Željezničar
Sarajevo
06.11.2022 12:00
Sokolac
6 : 2
Željezničar
Betaklub
Doglodi
2 : 0
Ilijaš
Ilijaš
06.11.2022 12:00
Betaklub
2 : 0
Ilijaš
Libero
Goražde
0 : 5
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
06.11.2022 13:30
Libero
0 : 5
Lokomotiva
FK Sloboda
Tuzla
0 : 0
Inter
Posušje
06.11.2022 14:00
FK Sloboda
0 : 0
Inter
Respekt
Sarajevo
0 : 1
Željezničar 2011
Bosanska Krupa
06.11.2022 20:00
Respekt
0 : 1
Željezničar 2011
Spartak DOO
Subotica
3 : 3
TSC
Kanjiža
06.11.2022 15:00
Spartak DOO
3 : 3
TSC
Radnički 2012
Niš
9 : 1
Zemun
Zemun
06.11.2022 15:00
Radnički 2012
9 : 1
Zemun
Split
Split
3 : 0
Donat
Zadar
06.11.2022 14:00
Split
3 : 0
Donat
Hajduk
Split
1 : 1
Dinamo
Zagreb
06.11.2022 15:30
Hajduk
1 : 1
Dinamo
Viktorija
Slavonski Brod
0 : 4
Rijeka
Rijeka
06.11.2022 16:00
Viktorija
0 : 4
Rijeka
Agram
Zagreb
0 : 4
Osijek
Osijek
06.11.2022 18:30
Agram
0 : 4
Osijek
SFK 2000
Sarajevo
4 : 0
Borac
Banja Luka
06.11.2022 15:00
SFK 2000
4 : 0
Borac

Futsal

Sarajevo
Sarajevo
4 : 2
Doboj
Doboj
06.11.2022 17:00
Sarajevo
4 : 2
Doboj
Brotnjo
Čitluk
4 : 2
MNK Hercegovina
Široki brijeg
06.11.2022 19:30
Brotnjo
4 : 2
MNK Hercegovina
Kneževo
Kneževo
4 : 10
Derventa
Derventa
06.11.2022 17:00
Kneževo
4 : 10
Derventa
Teslić
Teslić
7 : 3
Starčevica
Banja Luka
06.11.2022 19:00
Teslić
7 : 3
Starčevica
Beli anđeo
Popovo polje
3 : 0
Dom sportova
Brod
06.11.2022 19:00
Beli anđeo
3 : 0
Dom sportova
Young Boys
Zvornik
9 : 5
Brod
Brod
06.11.2022 19:30
Young Boys
9 : 5
Brod
Glasinac
Sokolac
4 : 4
Medi. fakultet
Foča
06.11.2022 20:30
Glasinac
4 : 4
Medi. fakultet
Radnički
Novo Goražde
2 : 1
Ljubinje
Ljubinje
06.11.2022 17:00
Radnički
2 : 1
Ljubinje
Mujo Hrnjica
Velika Kladuša
7 : 1
Bihać 1260
Bihać
06.11.2022 18:00
Mujo Hrnjica
7 : 1
Bihać 1260
Lux
Brčko
5 : 1
Kaskada
Gračanica
06.11.2022 19:30
Lux
5 : 1
Kaskada
Žepče
Žepče
2 : 4
Tešanj
Tešanj
06.11.2022 19:30
Žepče
2 : 4
Tešanj
Vitez
Vitez
3 : 5
Željezničar
Sarajevo
06.11.2022 19:00
Vitez
3 : 5
Željezničar

Košarka

Mega MIS
Beograd
101 : 74
SC Derby
Podgorica
06.11.2022 12:00
Mega MIS
101 : 74
SC Derby
Borac Mozzart
Čačak
62 : 81
Partizan Mozzart Bet
Beograd
06.11.2022 17:00
Borac Mozzart
62 : 81
Partizan Mozzart Bet
Cedevita Olimpija
Ljubljana
85 : 90
FMP Meridian
Železnik
06.11.2022 19:00
Cedevita Olimpija
85 : 90
FMP Meridian
Zrinjski
Mostar
82 : 85
Leotar
Trebinje
06.11.2022 17:00
Zrinjski
82 : 85
Leotar
Borac
Banja Luka
93 : 74
Bosna Royal
Sarajevo
06.11.2022 20:30
Borac
93 : 74
Bosna Royal
Student-Igokea
Banja Luka
78 : 76
Sloboda 73
Novi Grad
06.11.2022 18:00
Student-Igokea
78 : 76
Sloboda 73
Mladost
Kotor Varoš
84 : 93
Mladost 2
Mrkonjić Grad
06.11.2022 19:00
Mladost
84 : 93
Mladost 2
Stars Basket
Gradiška
72 : 50
Kozara
Gradiška
06.11.2022 19:00
Stars Basket
72 : 50
Kozara
Pliva
Šipovo
98 : 82
Akademija Borac MP 2
Banja Luka
06.11.2022 19:00
Pliva
98 : 82
Akademija Borac MP 2
OKK Novi Pazar
Novi Pazar
81 : 85
Mladost MaxBet
Zemun
06.11.2022 18:30
OKK Novi Pazar
81 : 85
Mladost MaxBet
Jedinstvo
Tuzla
56 : 75
Lavovi
Brčko
06.11.2022 19:30
Jedinstvo
56 : 75
Lavovi
Kozara
Gradiška
53 : 61
Leotar 03
Trebinje
06.11.2022 17:30
Kozara
53 : 61
Leotar 03

Odbojka

Drina
Zvornik
3 : 2
Crvena zvijezda
Obudovac
06.11.2022 14:00
Drina
3 : 2
Crvena zvijezda
Krivaja
Zavidovići
1 : 3
Gradina
Srebrenik
06.11.2022 17:00
Krivaja
1 : 3
Gradina
BL Volley
Banja Luka
0 : 3
Bimal Jedinstvo
Brčko
06.11.2022 13:00
BL Volley
0 : 3
Bimal Jedinstvo
Drina
Zvornik
3 : 2
Maglić
Foča
06.11.2022 17:00
Drina
3 : 2
Maglić
ŽOK Leotar
Trebinje
0 : 3
Inova
Banja Luka
06.11.2022 15:00
ŽOK Leotar
0 : 3
Inova
Radnik
Bijeljina
3 : 0
Crvena zvijezda
Obudovac
06.11.2022 14:00
Radnik
3 : 0
Crvena zvijezda
Libero
Bijeljina
3 : 2
Bratunac
Bratunac
06.11.2022 14:30
Libero
3 : 2
Bratunac
Vožd
Prijedor
3 : 0
Balkana MP
Mrkonjić Grad
06.11.2022 11:30
Vožd
3 : 0
Balkana MP
Lami
Brčko
3 : 0
Bosna
Kalesija
06.11.2022 17:00
Lami
3 : 0
Bosna
Srebrenik
Srebrenik
0 : 3
Smeč
Lukavac
06.11.2022 16:00
Srebrenik
0 : 3
Smeč
Napredak
Odžak
3 : 1
Orašje
Orašje
06.11.2022 18:00
Napredak
3 : 1
Orašje
Alipašino Polje
Sarajevo
0 : 3
Čelik-R
Zenica
06.11.2022 13:30
Alipašino Polje
0 : 3
Čelik-R
Željezara
Zenica
3 : 0
Kakanj
Kakanj
06.11.2022 17:00
Željezara
3 : 0
Kakanj
Tešanj
Tešanj
0 : 3
Block Out
Zenica
06.11.2022 13:00
Tešanj
0 : 3
Block Out
Smeč DN
Brčko
3 : 0
Sloboda 2
Tuzla
06.11.2022 13:00
Smeč DN
3 : 0
Sloboda 2
Krivaja
Zavidovići
0 : 3
Gračanica
Gračanica
06.11.2022 15:00
Krivaja
0 : 3
Gračanica
Vogošća
Vogošća
3 : 0
Bihać
Bihać
06.11.2022 17:00
Vogošća
3 : 0
Bihać
Student
Mostar
1 : 3
Ilidža
Ilidža
06.11.2022 13:00
Student
1 : 3
Ilidža
Banjaluka volej
Banja Luka
0 : 3
Inova
Banja Luka
06.11.2022 12:30
Banjaluka volej
0 : 3
Inova
Medicinar
Prijedor
0 : 3
Smeč
Novi Grad
06.11.2022
Medicinar
0 : 3
Smeč
Ukrina
Prnjavor
3 : 1
Laktaši
Laktaši
06.11.2022
Ukrina
3 : 1
Laktaši
Modriča Optima
Modriča
3 : 1
Modriča
Modriča
06.11.2022 11:30
Modriča Optima
3 : 1
Modriča
Derventa
Derventa
0 : 3
Crvena zvijezda
Obudovac
06.11.2022 18:00
Derventa
0 : 3
Crvena zvijezda
Slavija
Istočno Novo Sarajevo
1 : 3
Glasinac
Sokolac
06.11.2022 12:30
Slavija
1 : 3
Glasinac
Bratunac
Bratunac
3 : 0
Volero
Pale
06.11.2022 16:00
Bratunac
3 : 0
Volero
Gacko
Gacko
0 : 3
Velež
Nevesinje
06.11.2022 15:00
Gacko
0 : 3
Velež
Hercegovac
Bileća
3 : 0
OOK Leotar
Trebinje
06.11.2022 12:30
Hercegovac
3 : 0
OOK Leotar

Rukomet

Teslić
Teslić
39 : 26
Drina
Zvornik
06.11.2022 17:30
Teslić
39 : 26
Drina
Banja Luka
Banja Luka
27 : 30
Kotor Varoš
Kotor Varoš
06.11.2022 18:30
Banja Luka
27 : 30
Kotor Varoš
ORK Borac
Banja Luka
35 : 17
Srbac
Srbac
06.11.2022 20:30
ORK Borac
35 : 17
Srbac
Bosna
Sarajevo
32 : 29
Izviđač CO 2
Ljubuški
06.11.2022 17:00
Bosna
32 : 29
Izviđač CO 2
Mladost 1960
Banja Luka
24 : 17
Leotar
Trebinje
06.11.2022 15:00
Mladost 1960
24 : 17
Leotar
Ulcinj
Ulcinj
06.11.2022
19:00
Tivat
Tivat
06.11.2022 19:00
Ulcinj
:
Tivat
Bosna
Tešanj
29 : 25
Živinice
Živinice
06.11.2022 17:00
Bosna
29 : 25
Živinice
Jedinstvo
Tuzla
33 : 41
Goražde
Goražde
06.11.2022 14:00
Jedinstvo
33 : 41
Goražde
Rudar
Pljevlja
06.11.2022
18:00
Mornar 7
Bar
06.11.2022 18:00
Rudar
:
Mornar 7

Vaterpolo

TENT
Obrenovac
17 : 6
Dorćol
Beograd
06.11.2022 21:00
TENT
17 : 6
Dorćol
Taurunum
Zemun
13 : 13
Palilula
Beograd
06.11.2022 17:00
Taurunum
13 : 13
Palilula
Singidunum
Beograd
10 : 4
Vračar
Beograd
06.11.2022 10:30
Singidunum
10 : 4
Vračar