XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
178 utakmica za dan Subota, 11 Mart 2023


Fudbal

11.03
15:00
Sloboda
Leotar
2
1
11.03.2023 15:00 2 : 1
11.03
15:00
Igman
Zrinjski
0
3
11.03.2023 15:00 0 : 3
11.03
18:30
Borac
Tuzla City
3
0
11.03.2023 18:30 3 : 0
11.03
14:00
Proleter
Progres
3
0
11.03.2023 14:00 3 : 0
11.03
14:00
Sloga (S)
Crni vrh
1
0
11.03.2023 14:00 1 : 0
11.03
14:00
Borac (KD)
Dubrave
5
0
11.03.2023 14:00 5 : 0
11.03
14:00
Polet 1926
Brdo
0
2
11.03.2023 14:00 0 : 2
11.03
14:00
Guber
Hercegovac
2
0
11.03.2023 14:00 2 : 0
11.03
14:00
Drina HE
Ili─çka 01
6
1
11.03.2023 14:00 6 : 1
11.03
14:30
Trebava
Sloga
0
5
11.03.2023 14:30 0 : 5
11.03
14:30
Mineral
Vu─Źijak
3
0
11.03.2023 14:30 3 : 0
11.03
14:30
Tabanci
Omladinac
1
0
11.03.2023 14:30 1 : 0
11.03
12:00
Karanovac
OFK Banja Luka
4
0
11.03.2023 12:00 4 : 0
11.03
15:00
Torpedo
Biseri
4
1
11.03.2023 15:00 4 : 1
11.03
15:00
Zvijezda
Budu─çnost
2
3
11.03.2023 15:00 2 : 3
11.03
15:00
Gradina
GOŠK
0
3
11.03.2023 15:00 0 : 3
11.03
15:00
Bratstvo
Tomislav
0
0
11.03.2023 15:00 0 : 0
11.03
15:00
Rudar
TOŠK
2
1
11.03.2023 15:00 2 : 1
11.03
15:00
Iskra
Sloga
3
1
11.03.2023 15:00 3 : 1
11.03
15:00
Krajina
Novi Travnik
1
1
11.03.2023 15:00 1 : 1
11.03
15:00
Bosna(K)
Dinamo
1
0
11.03.2023 15:00 1 : 0
11.03
15:00
Napredak
Dizdaruša
3
0
11.03.2023 15:00 3 : 0
11.03
15:00
Mladost (M)
Svatovac
1
1
11.03.2023 15:00 1 : 1
11.03
15:00
Od┼żak 102
Lokomotiva
0
1
11.03.2023 15:00 0 : 1
11.03
15:00
Borac
Rudar
2
1
11.03.2023 15:00 2 : 1
11.03
15:00
Bosna
Mošćanica
1
3
11.03.2023 15:00 1 : 3
11.03
15:00
UNIS
Azot
3
1
11.03.2023 15:00 3 : 1
11.03
15:00
Mramor
Mladost (P)
2
1
11.03.2023 15:00 2 : 1
11.03
15:00
Mramor
Budu─çnost
2
0
11.03.2023 15:00 2 : 0
11.03
16:00
Vojvodina
─îukari─Źki
3
2
11.03.2023 16:00 3 : 2
11.03
14:00
Radni─Źki 1923
Napredak
3
0
11.03.2023 14:00 3 : 0
11.03
18:00
Spartak ┼ŻK
Mladost GAT
0
0
11.03.2023 18:00 0 : 0
11.03
14:00
Rad
Radni─Źki (SM)
2
2
11.03.2023 14:00
Rad
2 : 2
11.03
14:30
Berane
Podgorica
0
0
11.03.2023 14:30 0 : 0
11.03
14:30
Igalo
Zeta
1
1
11.03.2023 14:30 1 : 1
11.03
14:30
Mladost DG
Kom
3
1
11.03.2023 14:30 3 : 1
Kom
11.03
14:30
Ortrant - Olimpic
Bokelj
1
1
11.03.2023 14:30 1 : 1
11.03
16:00
AFC Bournemouth
Liverpool
1
0
11.03.2023 16:00 1 : 0
11.03
18:30
Crystal Palace
Manchester City
0
1
11.03.2023 18:30 0 : 1
11.03
16:00
Everton
Brentford
1
0
11.03.2023 16:00 1 : 0
11.03
16:00
Leeds United
Brighton & Hove Albion
2
2
11.03.2023 16:00 2 : 2
11.03
16:00
Leicester City
Chelsea
1
3
11.03.2023 16:00 1 : 3
11.03
16:00
Tottenham Hotspur
Nottingham Forest
3
1
11.03.2023 16:00 3 : 1
11.03
15:30
Bayern M├╝nchen
FC Augsburg
5
3
11.03.2023 15:30 5 : 3
11.03
15:30
Eintracht Frankfurt
VfB Stuttgart
1
1
11.03.2023 15:30 1 : 1
11.03
18:30
FC Schalke 04
Borussia Dortmund
2
2
11.03.2023 18:30 2 : 2
11.03
15:30
Hertha BSC
1. FSV Mainz 05
1
1
11.03.2023 15:30 1 : 1
11.03
15:30
RB Leipzig
Borussia M'gladbach
3
0
11.03.2023 15:30 3 : 0
11.03
20:45
Bologna
Lazio
0
0
11.03.2023 20:45 0 : 0
11.03
15:00
Empoli
Udinese
0
1
11.03.2023 15:00 0 : 1
11.03
18:00
Napoli
Atalanta
2
0
11.03.2023 18:00 2 : 0
11.03
18:30
Celta Vigo
Rayo Vallecano
3
0
11.03.2023 18:30 3 : 0
11.03
14:00
Real Madrid
Espanyol
3
1
11.03.2023 14:00 3 : 1
11.03
21:00
Valencia
Osasuna
1
0
11.03.2023 21:00 1 : 0
11.03
21:00
Manchester City
Bayern
3
0
11.03.2023 21:00 3 : 0
11.03
14:00
Tuzla City
┼Żeljezni─Źar
8
1
11.03.2023 14:00 8 : 1
11.03
15:30
Radnik (H)
Kozara
10
0
11.03.2023 15:30 10 : 0
11.03
14:00
Radnik (B)
Vele┼ż
2
0
11.03.2023 14:00 2 : 0
11.03
13:30
Ljubuški
Vele┼ż
0
7
11.03.2023 13:30 0 : 7
11.03
14:00
Posušje
Branitelj
1
2
11.03.2023 14:00 1 : 2
11.03
10:00
Igman
Stolac
3
1
11.03.2023 10:00 3 : 1
11.03
13:30
Brotnjo
Troglav 1918
2
1
11.03.2023 13:30 2 : 1
11.03
13:30
Baton
Sarajevo
2
4
11.03.2023 13:30 2 : 4
11.03
13:30
Igman
┼Żeljezni─Źar
2
1
11.03.2023 13:30 2 : 1
11.03
13:20
Ilijaš
Bosna
1
0
11.03.2023 13:20 1 : 0
11.03
13:30
Novi Grad
Famos
1
2
11.03.2023 13:30 1 : 2
11.03
12:30
Radnik
Stup─Źanica
3
1
11.03.2023 12:30 3 : 1
11.03
11:00
─îelik
Krivaja
4
0
11.03.2023 11:00 4 : 0
11.03
13:30
TOŠK
Iskra
5
1
11.03.2023 13:30 5 : 1
11.03
13:30
Kiseljak
FK Vitez
4
0
11.03.2023 13:30 4 : 0
11.03
12:30
Romari
Fortuna
6
1
11.03.2023 12:30 6 : 1
11.03
13:30
┼Żep─Źe 1919
Mladost
0
6
11.03.2023 13:30 0 : 6
11.03
17:30
┼Żeljezni─Źar
Sloga
5
0
11.03.2023 17:30 5 : 0
11.03
12:00
Leotar
Sloboda
0
7
11.03.2023 12:00 0 : 7
11.03
12:00
Široki Brijeg
Posušje
3
0
11.03.2023 12:00 3 : 0
11.03
10:00
┼Żeljezni─Źar Sport Team
Spartak 2013
3
2
11.03.2023 10:00 3 : 2
11.03
11:00
Baton
Sarajevo
0
1
11.03.2023 11:00 0 : 1
11.03
11:00
Igman
┼Żeljezni─Źar
1
1
11.03.2023 11:00 1 : 1
11.03
11:00
Ilijaš
Bosna
4
3
11.03.2023 11:00 4 : 3
11.03
11:00
Novi Grad
Famos
0
2
11.03.2023 11:00 0 : 2
11.03
10:00
Radnik
Stup─Źanica
2
1
11.03.2023 10:00 2 : 1
11.03
13:30
─îelik
Krivaja
4
0
11.03.2023 13:30 4 : 0
11.03
11:00
TOŠK
Iskra
2
1
11.03.2023 11:00 2 : 1
11.03
11:00
Kiseljak
FK Vitez
0
1
11.03.2023 11:00 0 : 1
11.03
10:00
Romari
Fortuna
1
1
11.03.2023 10:00 1 : 1
11.03
11:00
┼Żep─Źe 1919
Mladost
3
0
11.03.2023 11:00 3 : 0
11.03
11:00
Ljubuški
Vele┼ż
0
7
11.03.2023 11:00 0 : 7
11.03
11:00
Brotnjo
Troglav 1918
1
2
11.03.2023 11:00 1 : 2
11.03
15:30
┼Żeljezni─Źar
Sloga
2
0
11.03.2023 15:30 2 : 0
11.03
10:00
Leotar
Sloboda
1
0
11.03.2023 10:00 1 : 0
11.03
10:00
Široki Brijeg
Posušje
0
0
11.03.2023 10:00 0 : 0
11.03
10:00
Sloboda
Rudar Prijedor
0
0
11.03.2023 10:00 0 : 0
11.03
10:00
Laktaši
Kozara
1
8
11.03.2023 10:00 1 : 8
11.03
10:00
Polet 1926
Krupa
0
2
11.03.2023 10:00 0 : 2
11.03
10:00
Mineral
Borac
0
2
11.03.2023 10:00 0 : 2
11.03
10:00
┼Żeljezni─Źar
Sloga
2
0
11.03.2023 10:00 2 : 0
11.03
10:00
Ljubi─ç
Spartak 2013
0
4
11.03.2023 10:00 0 : 4
11.03
10:00
Modri─Źa Alfa
Tekstilac
0
1
11.03.2023 10:00 0 : 1
11.03
12:00
Sloboda
Rudar Prijedor
0
3
11.03.2023 12:00 0 : 3
11.03
12:00
Laktaši
Kozara
0
8
11.03.2023 12:00 0 : 8
11.03
12:00
Polet 1926
Krupa
3
3
11.03.2023 12:00 3 : 3
11.03
12:00
Mineral
Borac
0
13
11.03.2023 12:00 0 : 13
11.03
12:00
┼Żeljezni─Źar
Sloga
0
3
11.03.2023 12:00 0 : 3
11.03
12:00
Ljubi─ç
Spartak 2013
3
5
11.03.2023 12:00 3 : 5
11.03
12:00
Modri─Źa Alfa
Tekstilac
2
6
11.03.2023 12:00 2 : 6
11.03
12:30
Lokomotiva
Fortuna
1
7
11.03.2023 12:30 1 : 7
11.03
14:30
Mašinac
Vojvodina
1
1
11.03.2023 14:30 1 : 1
11.03
15:00
Borac
Radni─Źki 2012
1
2
11.03.2023 15:00 1 : 2
11.03
15:30
Zora
Mladost 2015
1
1
11.03.2023 15:30 1 : 1
11.03
15:30
Budu─çnost
Breznica
1
2
11.03.2023 15:30 1 : 2
11.03
15:30
Ekonomist
Cvetex
7
0
11.03.2023 15:30 7 : 0
11.03
14:00
Iskra
SFK 2000
0
11
11.03.2023 14:00 0 : 11
11.03
13:30
Libero
Borac
0
0
11.03.2023 13:30 0 : 0

Futsal

11.03
18:00
MNK Hercegovina
Konjic
3
2
11.03.2023 18:00 3 : 2
11.03
21:00
Derventa
Jahorina
4
2
11.03.2023 21:00 4 : 2
11.03
18:00
Konjodor
Bu┼żim
5
2
11.03.2023 18:00 5 : 2
11.03
19:30
Banovi─çi
Od┼żak
4
2
11.03.2023 19:30 4 : 2
11.03
16:30
Usora
┼Żeljezni─Źar
6
3
11.03.2023 16:30 6 : 3
11.03
20:00
Rudnik
Mostarske Kiše
3
2
11.03.2023 20:00 3 : 2

Košarka

11.03
20:00
Cibona
Budu─çnost VOLI
83
87
11.03.2023 20:00 83 : 87
11.03
18:00
Igokea m:tel
FMP Meridian
77
70
11.03.2023 18:00 77 : 70
11.03
18:00
Gorica
Široki
78
88
11.03.2023 18:00 78 : 88
11.03
12:00
Helios Suns
TFT Skopje
93
61
11.03.2023 12:00 93 : 61
11.03
15:00
Pelister Bitola
Podgorica
84
97
11.03.2023 15:00 84 : 97
11.03
18:00
Bosna Meridianbet
Mladost
89
68
11.03.2023 18:00 89 : 68
11.03
19:00
Sloboda
Promo
84
73
11.03.2023 19:00 84 : 73
11.03
Sokolac
Derventa
0
20
11.03.2023 0 : 20
11.03
18:00
Sutjeska
Student-Igokea
61
74
11.03.2023 18:00 61 : 74
11.03
18:00
Drina Princip
Rogatica
70
61
11.03.2023 18:00 70 : 61
11.03
17:00
Prijedor Spartak
Akademija Borac MP
80
82
11.03.2023 17:00 80 : 82
11.03
18:00
Olimp
Sloboda 73
83
75
11.03.2023 18:00 83 : 75
11.03
18:00
Gacko
Slavija 1996 2
77
78
11.03.2023 18:00 77 : 78
11.03
18:30
Tamiš
Sloboda
66
76
11.03.2023 18:30 66 : 76
11.03
19:00
Kolubara LA 2003
Dynamic BalkanBet
78
83
11.03.2023 19:00 78 : 83
11.03
16:00
─îa─Źak 94 Quantox
Dunav
94
59
11.03.2023 16:00 94 : 59
11.03
17:00
Zdravlje Leskovac
OKK Beograd
91
97
11.03.2023 17:00 91 : 97
11.03
19:00
Metalac
Mladost MaxBet
82
64
11.03.2023 19:00 82 : 64
11.03
18:00
Leotar 03
─îelik BH Telecom
68
78
11.03.2023 18:00 68 : 78
11.03
17:00
Mladi Krajišnik
Zrinjski 2010
61
67
11.03.2023 17:00 61 : 67
11.03
15:00
Sloboda
Igman
54
85
11.03.2023 15:00 54 : 85
11.03
13:00
Budu─çnost
WBS
43
53
11.03.2023 13:00 43 : 53
WBS

Odbojka

Polufinale prva utakmica
11.03
19:30
Gradiška
Drina
3
0
11.03.2023 19:30 3 : 0
11.03
17:00
Gradina
Olovo
3
1
11.03.2023 17:00 3 : 1
11.03
19:00
Krivaja
Ilijaš
0
3
11.03.2023 19:00 0 : 3
11.03
17:00
7 Lukavac
Bosna
2
3
11.03.2023 17:00 2 : 3
11.03
16:00
Radnik
Domaljevac
3
0
11.03.2023 16:00 3 : 0
11.03
18:30
Mornar
Budva
0
3
11.03.2023 18:30 0 : 3
11.03
18:00
Slavija
Magli─ç
1
3
11.03.2023 18:00 1 : 3
11.03
14:00
Libero
Ljubinje Bankom
3
0
11.03.2023 14:00 3 : 0
11.03
19:00
Radnik
Bratunac
2
3
11.03.2023 19:00 2 : 3
11.03
15:00
Glasinac
Inova
0
3
11.03.2023 15:00 0 : 3
11.03
13:30
Orašje
Mikasa
0
3
11.03.2023 13:30 0 : 3
11.03
16:00
Kakanj
─îelik-R
3
0
11.03.2023 16:00 3 : 0
11.03
13:00
Sme─Ź DN
Sloboda 2
3
0
11.03.2023 13:00 3 : 0
11.03
16:00
Krivaja
Gra─Źanica
0
3
11.03.2023 16:00 0 : 3
11.03
15:00
Akademija
Herceg Novi
0
3
11.03.2023 15:00 0 : 3
11.03
18:00
Budu─çnost
Mediteran Bemaks
3
2
11.03.2023 18:00 3 : 2
11.03
17:00
Vele┼ż
Magli─ç
3
0
11.03.2023 17:00 3 : 0
11.03
16:00
Balkana MP
Vo┼żd Prijedor
3
0
11.03.2023 16:00 3 : 0
11.03
13:30
Kozara
Kotor Varoš
0
3
11.03.2023 13:30 0 : 3
11.03
16:30
Kozara
Modri─Źa Novoprom
2
3
11.03.2023 16:30 2 : 3

Rukomet

11.03
19:00
Derventa
Slavija
30
24
11.03.2023 19:00 30 : 24
11.03
18:00
Mladost
Višegrad
34
31
11.03.2023 18:00 34 : 31
11.03
14:00
Borac M:TEL 2
Tesli─ç
30
32
11.03.2023 14:00 30 : 32
11.03
18:00
Rvacka
Vele┼ż
32
32
11.03.2023 18:00 32 : 32
11.03
18:15
Sloga
Briješće
32
20
11.03.2023 18:15 32 : 20
11.03
18:00
Me─Ĺugorje
─îapljina
26
33
11.03.2023 18:00 26 : 33
11.03
17:00
Jajce
Krajina
29
17
11.03.2023 17:00 29 : 17
11.03
19:00
Sana 7
Bosna
29
31
11.03.2023 19:00 29 : 31
11.03
17:00
Donji Vakuf
┼Żep─Źe
25
32
11.03.2023 17:00 25 : 32
11.03
19:00
Mira
Krivaja
31
37
11.03.2023 19:00 31 : 37
11.03
18:00
Kne┼żopoljka
Grude
31
36
11.03.2023 18:00 31 : 36
11.03
19:00
Sloga 2013
Had┼żi─çi
28
31
11.03.2023 19:00 28 : 31
11.03
20:00
Izvi─Ĺa─Ź
Jedinstvo
48
28
11.03.2023 20:00 48 : 28
11.03
18:00
Krajina
┼Żivinice
39
29
11.03.2023 18:00 39 : 29
11.03
19:00
Gora┼żde
Biha─ç
40
13
11.03.2023 19:00 40 : 13
11.03
14:00
Jedinstvo
Turbina
32
28
11.03.2023 14:00 32 : 28
11.03
20:00
Bosna
Lokomotiva
31
29
11.03.2023 20:00 31 : 29