XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 221 utakmica za dan
Subota, 25 Mart 2023


Fudbal

Sloboda (NG)
Novi Grad
3 : 0
Omarska
Omarska
25.03.2023 14:30
Sloboda (NG)
3 : 0
Omarska
Podrinje
Janja
1 : 1
Kozara
GradiŔka
25.03.2023 14:30
Podrinje
1 : 1
Kozara
Zvijezda 09
Etno Selo StaniÅ”ići
1 : 2
Krupa
Krupa na Vrbasu
25.03.2023 14:30
Zvijezda 09
1 : 2
Krupa
Rudar Prijedor
Prijedor
1 : 1
Tekstilac
Derventa
25.03.2023 14:30
Rudar Prijedor
1 : 1
Tekstilac
Željezničar
Banja Luka
3 : 1
Sutjeska
Foča
25.03.2023 14:30
Željezničar
3 : 1
Sutjeska
Drina
Zvornik
1 : 0
Famos
Vojkovići
25.03.2023 14:30
Drina
1 : 0
Famos
Ljubić
Prnjavor
2 : 1
Radnik
Bijeljina
25.03.2023 14:30
Ljubić
2 : 1
Radnik
Progres
Kneževo
0 : 4
FSA
Prijedor
25.03.2023 15:00
Progres
0 : 4
FSA
Sloga (S)
Srbac
3 : 0
Dubrave
Dubrave
25.03.2023 15:00
Sloga (S)
3 : 0
Dubrave
BSK
Banja Luka
2 : 0
Brdo
Hambarine
25.03.2023 15:00
BSK
2 : 0
Brdo
Borac (KD)
Kozarska Dubica
1 : 0
Čelinac
Čelinac
25.03.2023 15:00
Borac (KD)
1 : 0
Čelinac
Polet 1926
Brod
1 : 1
Borac (Å )
Å amac
25.03.2023 15:00
Polet 1926
1 : 1
Borac (Å )
Guber
Srebrenica
2 : 2
Budućnost
Pilica
25.03.2023 15:00
Guber
2 : 2
Budućnost
Proleter
Dvorovi
3 : 1
Vlasenica
Vlasenica
25.03.2023 15:00
Proleter
3 : 1
Vlasenica
Lijevče
Nova Topola
3 : 0
Svodna
Svodna
25.03.2023 15:00
Lijevče
3 : 0
Svodna
Trebava
Osječani
0 : 1
Ozren
Petrovo
25.03.2023 15:00
Trebava
0 : 1
Ozren
Tabanci
Tabanci
0 : 0
Jedinstvo
Roćević
25.03.2023 15:00
Tabanci
0 : 0
Jedinstvo
Borac (MaÅ”.)
MaÅ”ići
1 : 1
Torpedo
Cerovljani
25.03.2023 15:30
Borac (MaÅ”.)
1 : 1
Torpedo
Omladinac
Banja Luka
2 : 3
Spartak 2013
Banja Luka
25.03.2023 19:00
Omladinac
2 : 3
Spartak 2013
Karanovac
Karanovac
6 : 0
Borac
Drvar
25.03.2023 14:30
Karanovac
6 : 0
Borac
Sloga 94
Bijeljina
4 : 0
Balatun
Balatun
25.03.2023 15:00
Sloga 94
4 : 0
Balatun
Ljeskovac
Ljeskovac
4 : 1
Jedinstvo
Suvo Polje
25.03.2023 15:00
Ljeskovac
4 : 1
Jedinstvo
Bratstvo
Bratunac
0 : 0
Borac
Osmaci
25.03.2023 15:00
Bratstvo
0 : 0
Borac
Mladost
Doboj/Kakanj
1 : 2
Goražde
Goražde
25.03.2023 15:30
Mladost
1 : 2
Goražde
Radnički
Lukavac
1 : 2
Radnik
Hadžići
25.03.2023 15:30
Radnički
1 : 2
Radnik
Jedinstvo
Bihać
2 : 0
Simm-Bau
Kosova
25.03.2023 15:30
Jedinstvo
2 : 0
Simm-Bau
Travnik
Travnik
2 : 1
GOÅ K
Gabela
25.03.2023 15:30
Travnik
2 : 1
GOÅ K
Zvijezda
Gradačac
4 : 1
Tomislav
Tomislavgrad
25.03.2023 15:30
Zvijezda
4 : 1
Tomislav
Gradina
Srebrenik
1 : 0
TOÅ K
TeŔanj
25.03.2023 15:30
Gradina
1 : 0
TOÅ K
Bratstvo
Gračanica
3 : 0
Rudar
Kakanj
25.03.2023 15:30
Bratstvo
3 : 0
Rudar
Bosna(K)
Kalesija
3 : 0
DizdaruŔa
Brčko
25.03.2023 15:30
Bosna(K)
3 : 0
DizdaruŔa
Napredak
Matići
1 : 2
Lokomotiva
Miričina
25.03.2023 15:30
Napredak
1 : 2
Lokomotiva
Mladost (M)
MaleÅ”ići
6 : 2
Odžak 102
Odžak
25.03.2023 15:30
Mladost (M)
6 : 2
Odžak 102
Borac
Jelah
3 : 2
MoŔćanica
Sarajevo
25.03.2023 15:00
Borac
3 : 2
MoŔćanica
Bosna
Visoko
0 : 0
Čelik
Zenica
25.03.2023 15:00
Bosna
0 : 0
Čelik
Hajduk
OraŔje
2 : 0
HAÅ K Napredak
Ulović
25.03.2023 16:00
Hajduk
2 : 0
HAÅ K Napredak
Mramor
Babice
1 : 0
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
25.03.2023 15:30
Mramor
1 : 0
Ingram
Respekt
Sarajevo
2 : 5
SAÅ K Napredak
Sarajevo
25.03.2023 18:30
Respekt
2 : 5
SAÅ K Napredak
Mramor
Mramor
0 : 0
Mladost (Solina)
Solina
25.03.2023 15:30
Mramor
0 : 0
Mladost (Solina)
Mladost DG
Podgoriva
1 : 0
Bokelj
Kotor
25.03.2023 15:00
Mladost DG
1 : 0
Bokelj
Berane
Berane
0 : 1
Ortrant - Olimpic
Ulcinj
25.03.2023 15:00
Berane
0 : 1
Ortrant - Olimpic
Igalo
Herceg Novi
2 : 1
Kom
Podgorica
25.03.2023 15:00
Igalo
2 : 1
Kom
Grbalj
Radanovići
1 : 0
Zeta
Golubovci
25.03.2023 15:00
Grbalj
1 : 0
Zeta
Radnik (B)
Bijeljina
2 : 1
Zvijezda 09
Etno selo StaniÅ”ić
25.03.2023 14:00
Radnik (B)
2 : 1
Zvijezda 09
Čapljina
Čapljina
5 : 0
Grude
Grude
25.03.2023 12:00
Čapljina
5 : 0
Grude
LjubuŔki
LjubuŔki
4 : 1
Klis
Buturović Polje
25.03.2023 13:30
LjubuŔki
4 : 1
Klis
Neum
Neum
1 : 3
Stolac
Stolac
25.03.2023 12:30
Neum
1 : 3
Stolac
PosuŔje
PosuŔje
1 : 1
Troglav 1918
Livno
25.03.2023 13:30
PosuŔje
1 : 1
Troglav 1918
Brotnjo
Čitluk
1 : 2
Leotar
Trebinje
25.03.2023 10:30
Brotnjo
1 : 2
Leotar
Baton
Sarajevo
1 : 0
Željezničar
Sarajevo
25.03.2023 13:30
Baton
1 : 0
Željezničar
Igman
Ilidža
6 : 1
Bosna
Visoko
25.03.2023 13:30
Igman
6 : 1
Bosna
IlijaÅ”
IlijaÅ”
3 : 3
SAÅ K Napredak
Sarajevo
25.03.2023 13:30
IlijaÅ”
3 : 3
SAÅ K Napredak
Novi Grad
Sarajevo
1 : 2
Radnik
Hadžići
25.03.2023 13:30
Novi Grad
1 : 2
Radnik
Čelik
Zenica
8 : 0
FK Vitez
Vitez
25.03.2023 12:30
Čelik
8 : 0
FK Vitez
TOÅ K
TeŔanj
1 : 0
Simm Bau
Kosova
25.03.2023 13:30
TOÅ K
1 : 0
Simm Bau
Kiseljak
Kiseljak
5 : 0
Borac
Jelah
25.03.2023 13:30
Kiseljak
5 : 0
Borac
Romari
Vitez
7 : 1
Žepče 1919
Žepče
25.03.2023 12:30
Romari
7 : 1
Žepče 1919
Krupa
Krupa na Vrbasu
1 : 2
Krajina
Cazin
25.03.2023 15:00
Krupa
1 : 2
Krajina
Baton
Sarajevo
1 : 2
Željezničar
Sarajevo
25.03.2023 11:00
Baton
1 : 2
Željezničar
Igman
Ilidža
3 : 0
Bosna
Visoko
25.03.2023 11:00
Igman
3 : 0
Bosna
IlijaÅ”
IlijaÅ”
4 : 3
SAÅ K Napredak
Sarajevo
25.03.2023 11:00
IlijaÅ”
4 : 3
SAÅ K Napredak
Novi Grad
Sarajevo
2 : 0
Radnik
Hadžići
25.03.2023 11:00
Novi Grad
2 : 0
Radnik
Čelik
Zenica
8 : 1
FK Vitez
Vitez
25.03.2023 10:00
Čelik
8 : 1
FK Vitez
TOÅ K
TeŔanj
1 : 3
Simm Bau
Kosova
25.03.2023 11:00
TOÅ K
1 : 3
Simm Bau
Kiseljak
Kiseljak
2 : 1
Borac
Jelah
25.03.2023 11:00
Kiseljak
2 : 1
Borac
Romari
Vitez
3 : 0
Žepče 1919
Žepče
25.03.2023 10:00
Romari
3 : 0
Žepče 1919
Čapljina
Čapljina
1 : 1
Grude
Grude
25.03.2023 10:00
Čapljina
1 : 1
Grude
LjubuŔki
LjubuŔki
4 : 0
Klis
Buturović Polje
25.03.2023 11:00
LjubuŔki
4 : 0
Klis
Neum
Neum
2 : 0
Stolac
Stolac
25.03.2023 10:00
Neum
2 : 0
Stolac
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
0 : 2
Radnik
Donji Vakuf
25.03.2023 15:00
Sloga
0 : 2
Radnik
Jajce
Jajce
3 : 0
Novi Travnik
Novi Travnik
25.03.2023 14:00
Jajce
3 : 0
Novi Travnik
Brnjaci
Brnjaci
1 : 2
Fojnica
Fojnica
25.03.2023 15:00
Brnjaci
1 : 2
Fojnica
Željezničar
Sarajevo
1 : 0
Famos (H)
Hrasnica
25.03.2023 10:00
Željezničar
1 : 0
Famos (H)
Blagaj
Blagaj
1 : 2
Cim
Mostar
25.03.2023 16:00
Blagaj
1 : 2
Cim
Mostar
Mostar
0 : 2
Zrinjski
Mostar
25.03.2023 09:30
Mostar
0 : 2
Zrinjski
Sloboda
Mrkonjić Grad
0 : 2
Kozara
GradiŔka
25.03.2023 10:00
Sloboda
0 : 2
Kozara
Rudar Prijedor
Prijedor
1 : 6
Željezničar Sport Team
Banja Luka
25.03.2023 10:00
Rudar Prijedor
1 : 6
Željezničar Sport Team
LaktaŔi
LaktaŔi
1 : 3
Krupa
Krupa na Vrbasu
25.03.2023 10:00
LaktaŔi
1 : 3
Krupa
Polet 1926
Brod
2 : 2
Sloga
Doboj
25.03.2023 10:00
Polet 1926
2 : 2
Sloga
Mineral
Banja Vrućica
2 : 2
Spartak 2013
Banja Luka
25.03.2023 10:30
Mineral
2 : 2
Spartak 2013
Željezničar
Doboj
2 : 1
Tekstilac
Derventa
25.03.2023 10:00
Željezničar
2 : 1
Tekstilac
Ljubić
Prnjavor
5 : 1
Modriča Alfa
Modriča
25.03.2023 10:00
Ljubić
5 : 1
Modriča Alfa
Radnik
Bijeljina
5 : 0
Vlasenica
Vlasenica
25.03.2023 10:00
Radnik
5 : 0
Vlasenica
Zvijezda 09
Etno selo StaniÅ”ić
7 : 1
Radnički 1971
Karakaj
25.03.2023 10:00
Zvijezda 09
7 : 1
Radnički 1971
Ilićka 01
Brčko
1 : 2
Zadrugar
Donje Crnjelovo
25.03.2023 11:00
Ilićka 01
1 : 2
Zadrugar
Sporting
Zenica
2 : 4
Čelik
Zenica
25.03.2023 16:30
Sporting
2 : 4
Čelik
Rudar (B)
Breza
1 : 3
Mladost
Doboj - Kakanj
25.03.2023 11:30
Rudar (B)
1 : 3
Mladost
Krivaja
Zavidovići
4 : 0
Nemila
Nemila
25.03.2023 11:30
Krivaja
4 : 0
Nemila
Novi Å eher
Novi Å eher
2 : 1
Borac
Jelah
25.03.2023 11:30
Novi Å eher
2 : 1
Borac
Pobjeda
TeŔanjka
1 : 0
Usora
Usora - Žabljak
25.03.2023 11:30
Pobjeda
1 : 0
Usora
Slavija
Istočno Sarajevo
1 : 0
Novi Grad 1
Sarajevo
25.03.2023 11:00
Slavija
1 : 0
Novi Grad 1
Igman
ilidža
2 : 1
Famos (H)
Hrasnica
25.03.2023 16:00
Igman
2 : 1
Famos (H)
Željezničar
Sarajevo
0 : 2
Baton 1
Sarajevo
25.03.2023 11:00
Željezničar
0 : 2
Baton 1
Mladost
Župča
0 : 9
Unis
VogoŔča
25.03.2023 11:00
Mladost
0 : 9
Unis
AF Devetka
Sarajevo
2 : 0
Mlade Nade
Ilidža
25.03.2023 20:30
AF Devetka
2 : 0
Mlade Nade
Miske - Akademija
Sarajevo
6 : 0
Igman
ilidža
25.03.2023 18:00
Miske - Akademija
6 : 0
Igman
Betaklub
Doglodi
5 : 0
Romanija
Pale
25.03.2023 10:00
Betaklub
5 : 0
Romanija
Baton 2
Sarajevo
1 : 2
Željezničar
Sarajevo
25.03.2023 12:30
Baton 2
1 : 2
Željezničar
OraŔje
OraŔje
1 : 4
Perfekt
Srebrenik
25.03.2023 11:00
OraŔje
1 : 4
Perfekt
Betaklub Tango
Devetak
4 : 3
Eurofudbal
Stjepan Polje
25.03.2023 11:00
Betaklub Tango
4 : 3
Eurofudbal
Di - Five
Doboj - Istok
0 : 7
Bratstvo
Gračanica
25.03.2023 11:00
Di - Five
0 : 7
Bratstvo
Bambi
Tuzla
0 : 4
Kolibri
Husino
25.03.2023 11:00
Bambi
0 : 4
Kolibri
Tuzla Siti
Simin Han
10 : 0
Sloboda
Tuzla
25.03.2023 11:00
Tuzla Siti
10 : 0
Sloboda
Eurogol
Živinoce
0 : 1
Slaven
Živinice
25.03.2023 11:00
Eurogol
0 : 1
Slaven
ViÅ”ići
ViÅ”ići
1 : 2
Cim
Mostar
25.03.2023
ViÅ”ići
1 : 2
Cim
Bjelopoljac
Bijelo Polje - Mostar
1 : 1
Međugorje
Međugorje
25.03.2023
Bjelopoljac
1 : 1
Međugorje
UÅ S Fortuna
Mostar
2 : 2
Iskra
Stolac
25.03.2023
UÅ S Fortuna
2 : 2
Iskra
Klis
Buturović polje
5 : 2
Turbina
Jablanica
25.03.2023
Klis
5 : 2
Turbina
Zrinjski
Mostar
5 : 0
Stolac
Stolac
25.03.2023 11:00
Zrinjski
5 : 0
Stolac
Brotnjo
Čitluk
0 : 5
Velež
Mostar
25.03.2023 16:00
Brotnjo
0 : 5
Velež
Blagaj
Blagaj
0 : 4
KruŔevo
KruŔevo
25.03.2023 11:30
Blagaj
0 : 4
KruŔevo
Å ujica
Å ujica
0 : 12
Drinovci
Drinovci
25.03.2023 11:30
Å ujica
0 : 12
Drinovci
Sloga
Gornji Vakuf - Uskoplje
1 : 5
Troglav 1918
Livno
25.03.2023 10:00
Sloga
1 : 5
Troglav 1918
LjubuŔki
LjubuŔki
3 : 0
Kupres 97
Kupres
25.03.2023 11:30
LjubuŔki
3 : 0
Kupres 97
PosuŔje
PosuŔje
0 : 0
KameŔnica
Podhum
25.03.2023 11:30
PosuŔje
0 : 0
KameŔnica
Å ator
Glamoč
1 : 9
Tomislav
Tomislavgrad
25.03.2023 11:30
Å ator
1 : 9
Tomislav
Å iroki brijeg
Å iroki brijeg
3 : 0
Grude
Grude
25.03.2023 11:30
Å iroki brijeg
3 : 0
Grude
Sloboda
Mrkonjić Grad
0 : 2
Kozara
GradiŔka
25.03.2023 12:00
Sloboda
0 : 2
Kozara
Rudar Prijedor
Prijedor
1 : 1
Željezničar Sport Team
Banja Luka
25.03.2023 12:00
Rudar Prijedor
1 : 1
Željezničar Sport Team
LaktaŔi
LaktaŔi
0 : 3
Krupa
Krupa na Vrbasu
25.03.2023 12:00
LaktaŔi
0 : 3
Krupa
Polet 1926
Brod
0 : 6
Sloga
Doboj
25.03.2023 12:00
Polet 1926
0 : 6
Sloga
Mineral
Banja Vrućica
3 : 2
Spartak 2013
Banja Luka
25.03.2023 12:00
Mineral
3 : 2
Spartak 2013
Željezničar
Doboj
0 : 1
Tekstilac
Derventa
25.03.2023 12:00
Željezničar
0 : 1
Tekstilac
Ljubić
Prnjavor
1 : 5
Modriča Alfa
Modriča
25.03.2023 12:00
Ljubić
1 : 5
Modriča Alfa
Radnik
Bijeljina
3 : 0
Vlasenica
Vlasenica
25.03.2023 12:00
Radnik
3 : 0
Vlasenica
OFK Spartak 2013
Banja Luka
2 : 0
Mladost
Kotor VaroÅ”
25.03.2023 10:00
OFK Spartak 2013
2 : 0
Mladost
Naprijed
Banja Luka
3 : 0
LauÅ”
Banja Luka
25.03.2023 09:00
Naprijed
3 : 0
LauÅ”
Željezničar Sport team
Banja Luka
1 : 0
Budućnost
Banja Luka
25.03.2023 15:30
Željezničar Sport team
1 : 0
Budućnost
Krajina
Banja Luka
2 : 0
Mladost - Farma Prom
Zalužani
25.03.2023 10:00
Krajina
2 : 0
Mladost - Farma Prom
Polet - KrajiŔnik
Ramići
1 : 1
Gorica
Å ipovo
25.03.2023 12:00
Polet - KrajiŔnik
1 : 1
Gorica
Vrbas
Banja Luka
1 : 1
Karanovac
Karanovac
25.03.2023 10:00
Vrbas
1 : 1
Karanovac
Bosna
Visoko
1 : 1
VareÅ”
VareÅ”
25.03.2023 10:00
Bosna
1 : 1
VareÅ”
Stupčanica
Olovo
6 : 0
Rudar
Kakanj
25.03.2023 10:00
Stupčanica
6 : 0
Rudar
Krivaja
Zavidovići
2 : 1
Nemila
Nemila
25.03.2023 10:00
Krivaja
2 : 1
Nemila
Novi Å eher
Novi Å eher
1 : 3
Borac
Jelah
25.03.2023 10:00
Novi Å eher
1 : 3
Borac
Pobjeda
TeŔanjka
7 : 0
Usora
Usora
25.03.2023 10:00
Pobjeda
7 : 0
Usora
JAcademy
Sarajevo
2 : 2
Slavija
Istočno Sarajevo
25.03.2023 20:00
JAcademy
2 : 2
Slavija
Sarajevo
Sarajevo
9 : 0
Baton
Sarajevo
25.03.2023 10:00
Sarajevo
9 : 0
Baton
Unis
VogoŔća
0 : 12
Sparta
Sarajevo
25.03.2023 15:30
Unis
0 : 12
Sparta
Radnik
Hadžići
0 : 0
Olimp
Pale
25.03.2023 11:00
Radnik
0 : 0
Olimp
Željezničar 2
Sarajevo
1 : 4
Željezničar
Sarajevo
25.03.2023 08:30
Željezničar 2
1 : 4
Željezničar
IlijaÅ”
IlijaÅ”
0 : 1
Bambinosi
Sarajevo
25.03.2023 16:15
IlijaÅ”
0 : 1
Bambinosi
F.A. Akademika
Sarajevo
6 : 0
Željezničar
Sarajevo
25.03.2023 09:15
F.A. Akademika
6 : 0
Željezničar
Sparta
Sarajevo
3 : 2
Fair - Play
Sarajevo
25.03.2023 14:30
Sparta
3 : 2
Fair - Play
Betaklub
Doglodi
5 : 0
Juve
Sarajevo
25.03.2023 12:00
Betaklub
5 : 0
Juve
OraŔje
OraŔje
5 : 1
Perfekt
Srebrenik
25.03.2023 10:00
OraŔje
5 : 1
Perfekt
Betaklub Tango
Devetak
2 : 0
Eurofudbal
Stjepan Polje
25.03.2023 10:00
Betaklub Tango
2 : 0
Eurofudbal
Di - Five
Doboj - Istok
1 : 0
Bratstvo
Gračanica
25.03.2023 10:00
Di - Five
1 : 0
Bratstvo
Bambi
Tuzla
0 : 2
Kolibri
Husino
25.03.2023 10:00
Bambi
0 : 2
Kolibri
Tuzla Siti
Simin Han
0 : 1
Sloboda
Tuzla
25.03.2023 10:00
Tuzla Siti
0 : 1
Sloboda
Eurogol
Živinice
4 : 0
Slaven
Živinice
25.03.2023 10:00
Eurogol
4 : 0
Slaven
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
1 : 7
Iskra
Bugojno
25.03.2023 15:00
Lokomotiva
1 : 7
Iskra
Fortuna
Živinice
2 : 2
Libero
Goražde
25.03.2023 15:00
Fortuna
2 : 2
Libero
Respekt
Sarajevo
0 : 13
Inter
PosuŔje
25.03.2023 16:30
Respekt
0 : 13
Inter
MaŔinac
NiÅ”
2 : 1
TSC
Kanjiža
25.03.2023 15:00
MaŔinac
2 : 1
TSC
Borac
Čačak
0 : 8
Radnički 1923
Kragujevac
25.03.2023 16:00
Borac
0 : 8
Radnički 1923

Futsal

FK Konjodor
Bužim
7 : 2
Neimari
Zenica
25.03.2023 20:00
FK Konjodor
7 : 2
Neimari
Čapljina
Čapljina
2 : 2
Bubamara
Cazin
25.03.2023 18:00
Čapljina
2 : 2
Bubamara
Lukavac
Lukavac
4 : 7
Željezničar
Sarajevo
25.03.2023 20:00
Lukavac
4 : 7
Željezničar

KoŔarka

Borac Mozzart
Čačak
105 : 84
MZT Skopje Aerodrom
Skopje
25.03.2023 19:00
Borac Mozzart
105 : 84
MZT Skopje Aerodrom
SC Derby
Podgorica
69 : 86
Budućnost VOLI
Podgorica
25.03.2023 21:00
SC Derby
69 : 86
Budućnost VOLI
Budućnost Prolab
Bijeljina
93 : 73
PosuŔje
PosuŔje
25.03.2023 19:00
Budućnost Prolab
93 : 73
PosuŔje
Borac Wwin
Banja Luka
83 : 69
Spars
Sarajevo
25.03.2023 20:00
Borac Wwin
83 : 69
Spars
Zrinjski
Mostar
46 : 103
Å iroki
Å iroki Brijeg
25.03.2023 16:00
Zrinjski
46 : 103
Å iroki
Slavija 1996
Istočno Sarajevo
98 : 100
Mladost
Mrkonjić Grad
25.03.2023 20:00
Slavija 1996
98 : 100
Mladost
Leotar
Trebinje
89 : 60
Promo
Donji Vakuf
25.03.2023 19:00
Leotar
89 : 60
Promo
Bosna Meridianbet
Sarajevo
84 : 76
Sloboda
Tuzla
25.03.2023 19:30
Bosna Meridianbet
84 : 76
Sloboda
Varda HE
ViŔegrad
62 : 74
Student-Igokea
Banja Luka
25.03.2023 18:00
Varda HE
62 : 74
Student-Igokea
Sokolac
Sokolac
0 : 20
Rogatica
Rogatica
25.03.2023
Sokolac
0 : 20
Rogatica
Sutjeska
Foča
85 : 84
Akademija Borac MP
Banja Luka
25.03.2023 19:00
Sutjeska
85 : 84
Akademija Borac MP
Drina Princip
Zvornik
57 : 67
Sloboda 73
Novi Grad
25.03.2023 18:00
Drina Princip
57 : 67
Sloboda 73
Prijedor Spartak
Prijedor
112 : 81
Olimp
Šekovići
25.03.2023 20:00
Prijedor Spartak
112 : 81
Olimp
Sloboda
Užice
63 : 91
Spartak Office Shoes
Subotica
25.03.2023 18:00
Sloboda
63 : 91
Spartak Office Shoes
TamiÅ”
Pančevo
85 : 87
Dunav
Stari Banovci
25.03.2023 17:30
TamiÅ”
85 : 87
Dunav
Zdravlje Leskovac
Leskovac
96 : 93
VrŔac
VrŔac
25.03.2023 16:30
Zdravlje Leskovac
96 : 93
VrŔac
Metalac
Valjevo
97 : 99
OKK Novi Pazar
Novi Pazar
25.03.2023 19:00
Metalac
97 : 99
OKK Novi Pazar
Sloga
Kraljevo
82 : 95
Zlatibor Gold gondola
Čajetina
25.03.2023 19:30
Sloga
82 : 95
Zlatibor Gold gondola
Orlovi
Banja Luka
86 : 71
Čelik BH Telecom
Zenica
25.03.2023 17:30
Orlovi
86 : 71
Čelik BH Telecom
Leotar 03
Trebinje
93 : 96
Zrinjski 2010
Mostar
25.03.2023 16:00
Leotar 03
93 : 96
Zrinjski 2010
WBS
Teslić
44 : 62
Igman
Istočna Ilidža
25.03.2023 18:00
WBS
44 : 62
Igman

Odbojka

1/4 finale druga utakmica
Modriča
Modriča
0 : 3
Domaljevac
Domaljevac
25.03.2023 19:00
Modriča
0 : 3
Domaljevac
Jedinstvo
Brčko
0 : 3
Kakanj 78
Kakanj
25.03.2023 18:00
Jedinstvo
0 : 3
Kakanj 78
Borac m:tel
Banjaluka
0 : 3
Bosna
Sarajevo
25.03.2023 17:15
Borac m:tel
0 : 3
Bosna
1/4 finale druga utakmica
Mostar
Mostar
0 : 3
Gacko
Gacko
25.03.2023 19:00
Mostar
0 : 3
Gacko
Kula Gradačac
Gradačac
1 : 3
Bimal-Jedinstvo
Brčko
25.03.2023 17:00
Kula Gradačac
1 : 3
Bimal-Jedinstvo
Sloboda
Tuzla
1 : 3
BL Volley
Banjaluka
25.03.2023 14:00
Sloboda
1 : 3
BL Volley
Igman
Ilidža
0 : 3
Goražde
Goražde
25.03.2023 17:00
Igman
0 : 3
Goražde
Ljubinje Bankom
Ljubinje
3 : 0
Maglić
Foča
25.03.2023 18:00
Ljubinje Bankom
3 : 0
Maglić
Slavija
Istočno Sarajevo
3 : 1
Bratunac
Bratunac
25.03.2023 16:00
Slavija
3 : 1
Bratunac
Libero
Bijeljina
3 : 0
Crvena zvijezda
Obudovac
25.03.2023 14:00
Libero
3 : 0
Crvena zvijezda
Radnik
Bijeljina
0 : 3
Inova
Banja Luka
25.03.2023 13:00
Radnik
0 : 3
Inova
Morača
Podgorca
1 : 3
Gimnazijalac
Kotor
25.03.2023 18:30
Morača
1 : 3
Gimnazijalac
Albatros
Herceg Novi
0 : 3
Luka Bar
Bar
25.03.2023 19:00
Albatros
0 : 3
Luka Bar
Kozara
GradiŔka
3 : 1
Vožd Prijedor
Prijedor
25.03.2023 13:30
Kozara
3 : 1
Vožd Prijedor
Balkana MP
Mrkonjić Grad
3 : 2
Kotor VaroÅ”
Kotor VaroÅ”
25.03.2023 16:00
Balkana MP
3 : 2
Kotor VaroÅ”

Rukomet

Sloga
Doboj
35 : 27
Gračanica
Gračanica
25.03.2023 19:00
Sloga
35 : 27
Gračanica
Gradačac
Gradačac
29 : 31
Maglaj
Maglaj
25.03.2023 19:00
Gradačac
29 : 31
Maglaj
Goražde
Goražde
26 : 19
Borac m:tel
Banja Luka
25.03.2023 19:30
Goražde
26 : 19
Borac m:tel
Hercegovina
Nevesinje
40 : 22
Kakanj
Kakanj
25.03.2023 19:00
Hercegovina
40 : 22
Kakanj
Konjuh
Živinice
25 : 25
Sloboda
Tuzla
25.03.2023 19:00
Konjuh
25 : 25
Sloboda
Krivaja
Zavidovići
30 : 28
Bosna
Visoko
25.03.2023 19:30
Krivaja
30 : 28
Bosna
Izviđač CO
LjubuŔki
42 : 26
Iskra
Bugojna
25.03.2023 19:00
Izviđač CO
42 : 26
Iskra
Bijeljina
Bijeljina
33 : 33
Kozara (G)
GradiŔka
25.03.2023 16:00
Bijeljina
33 : 33
Kozara (G)
Kozara (KD)
Kozarska Dubica
44 : 24
Kotor VaroÅ”
Kotor VaroÅ”
25.03.2023 20:00
Kozara (KD)
44 : 24
Kotor VaroÅ”
Derventa
Derventa
32 : 26
ViŔegrad
ViŔegrad
25.03.2023 19:00
Derventa
32 : 26
ViŔegrad
Prijedor
Prijedor
27 : 27
ORK BL
Banja Luka
25.03.2023 13:00
Prijedor
27 : 27
ORK BL
Leotar 2
Trebinje
35 : 16
SrednjoŔkolac
Novi Grad
25.03.2023 17:30
Leotar 2
35 : 16
SrednjoŔkolac
LaktaŔi 2020
LaktaŔi
25 : 34
Perihel
Brčko
25.03.2023 20:00
LaktaŔi 2020
25 : 34
Perihel
Radnički
Goražde
34 : 32
Izviđač CO 2
LjubuŔki
25.03.2023 17:00
Radnički
34 : 32
Izviđač CO 2
Zrinjski
Mostar
36 : 24
BrijeŔće
Sarajevo
25.03.2023 13:00
Zrinjski
36 : 24
BrijeŔće
Rvacka
Livno
23 : 39
Čapljina
Čapljina
25.03.2023 18:00
Rvacka
23 : 39
Čapljina
Kiseljak
Kiseljak
33 : 25
Krajina
Cazin
25.03.2023 17:00
Kiseljak
33 : 25
Krajina
Jajce
Jajce
26 : 23
Rudar
Banovići
25.03.2023 18:00
Jajce
26 : 23
Rudar
Sana 7
Sanski Most
23 : 34
Čelik
Zenica
25.03.2023 17:00
Sana 7
23 : 34
Čelik
Mira
Prijedor
29 : 33
Hadžići
Hadžići
25.03.2023 18:00
Mira
29 : 33
Hadžići
Sloga 2013
Gornji Vakuf - Uskoplje
43 : 22
Jedinstvo
Brčko
25.03.2023 20:00
Sloga 2013
43 : 22
Jedinstvo
Borac
Banja Luka
32 : 21
Izviđač
LjubuŔki
25.03.2023 15:00
Borac
32 : 21
Izviđač
Krajina
Cazin
43 : 28
Bihać
Bihać
25.03.2023 17:00
Krajina
43 : 28
Bihać
Živinice
Živinice
37 : 18
Turbina
Jablanica
25.03.2023 15:30
Živinice
37 : 18
Turbina
Sutjeska
NikÅ”ić
32 : 28
Jedinstvo
Bijelo Polje
25.03.2023
Sutjeska
32 : 28
Jedinstvo
Budvanska rivijera
Budva
26 : 19
Berane 1949
Berane
25.03.2023
Budvanska rivijera
26 : 19
Berane 1949