Sloboda
Tuzla
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
02.04.2023 16:00 | Sloboda | 2 : 3 | Sarajevo | ||||||
Sloga Meridian
Doboj
|
|
Velež
Mostar
|
02.04.2023 15:00 | Sloga Meridian | 0 : 2 | Velež |
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
|
|
Sutjeska
Foča
|
02.04.2023 15:00 | Sloboda (MG) | 0 : 1 | Sutjeska |
Gorica
Šipovo
|
|
Proleter
Teslić
|
02.04.2023 15:30 | Gorica | 2 : 0 | Proleter | ||||||
Ukrina
Čečava
|
|
Jedinstvo
Žeravica
|
02.04.2023 15:30 | Ukrina | 1 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Čelinac
Čelinac
|
|
BSK
Banja Luka
|
02.04.2023 15:30 | Čelinac | 3 : 0 | BSK | ||||||
Brdo
Hambarine
|
|
Sloga (S)
Srbac
|
02.04.2023 15:30 | Brdo | 1 : 1 | Sloga (S) | ||||||
Dubrave
Dubrave
|
|
Progres
Kneževo
|
02.04.2023 15:30 | Dubrave | 4 : 2 | Progres |
Glasinac 1936
Sokolac
|
|
Velež
Nevesinje
|
02.04.2023 15:30 | Glasinac 1936 | 0 : 1 | Velež | ||||||
Hercegovac
Bileća
|
|
Jedinstvo
Brodac
|
02.04.2023 15:30 | Hercegovac | 1 : 1 | Jedinstvo |
Slaven
Dobrljin
|
|
13 Skojevki
Grbavci
|
02.04.2023 15:30 | Slaven | 2 : 0 | 13 Skojevki | ||||||
Mladost
Kotor Varoš
|
|
Polet Krajišnik
Ramići-Dragočaj
|
02.04.2023 15:30 | Mladost | 1 : 1 | Polet Krajišnik | ||||||
Budućnost
Banja Luka
|
|
Lauš
Banja Luka
|
02.04.2023 15:30 | Budućnost | 0 : 0 | Lauš | ||||||
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
|
|
Bratstvo
Kozarac
|
02.04.2023 15:30 | Sloga DIPO | 3 : 3 | Bratstvo | ||||||
Krajina
Banja Luka
|
|
Lijevče
Nova Topola
|
02.04.2023 15:30 | Krajina | 3 : 1 | Lijevče | ||||||
Svodna
Svodna
|
|
Sloga
Saničani-Rakelići
|
02.04.2023 15:30 | Svodna | 0 : 4 | Sloga |
Hajduk (B)
Batkuša
|
|
Naša krila
Kostajnica
|
02.04.2023 15:30 | Hajduk (B) | 0 : 2 | Naša krila | ||||||
Omladinac
Modriča
|
|
Skugrić
Skugrić
|
02.04.2023 15:30 | Omladinac | 0 : 0 | Skugrić | ||||||
Ozren
Petrovo
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
02.04.2023 15:30 | Ozren | 3 : 1 | Crvena zvijezda | ||||||
Vučijak
Majevac
|
|
Rudanka
Rudanka
|
02.04.2023 15:30 | Vučijak | 4 : 3 | Rudanka | ||||||
Sloga
Dugo Polje
|
|
Zvijezda
Kakmuž
|
02.04.2023 15:30 | Sloga | 1 : 1 | Zvijezda |
OFK Trnovica
Trnovica
|
|
Tabanci
Tabanci
|
02.04.2023 15:30 | OFK Trnovica | 1 : 0 | Tabanci | ||||||
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
|
Šekovići
Šekovići
|
02.04.2023 15:30 | OFK Brezik | 1 : 3 | Šekovići | ||||||
Drina
Batar
|
02.04.2023
15:30
|
Partizan
Donja Trnova
|
02.04.2023 15:30 | Drina | : | Partizan | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Birač
Derventa
|
02.04.2023 15:30 | Lokomotiva | 1 : 1 | Birač | ||||||
Budućnost
Skelani
|
|
Janja 2009
Janja
|
02.04.2023 15:30 | Budućnost | 1 : 1 | Janja 2009 | ||||||
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
|
Lokanj
Lokanj
|
02.04.2023 15:30 | Zadrugar | 4 : 0 | Lokanj | ||||||
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
|
02.04.2023
15:30
|
Omladinac
Potočari
|
02.04.2023 15:30 | Mladost (BS) | : | Omladinac | ||||||
Mladost (VO)
Velika Obarska
|
|
Jedinstvo
Roćević
|
02.04.2023 15:30 | Mladost (VO) | 1 : 2 | Jedinstvo |
Laminci
Laminci
|
|
Bratstvo
Kozinci
|
02.04.2023 16:00 | Laminci | 1 : 5 | Bratstvo | ||||||
Obradovac
Gradiška
|
|
Omladinac
Brestovčina
|
02.04.2023 16:00 | Obradovac | 3 : 2 | Omladinac | ||||||
Potkozarje
Aleksandrovac
|
|
Borac (Mag.)
Maglajani
|
02.04.2023 16:00 | Potkozarje | 1 : 1 | Borac (Mag.) | ||||||
Mladi Krajišnik
Kukulje
|
|
Župa
Milosavci
|
02.04.2023 16:00 | Mladi Krajišnik | 1 : 2 | Župa | ||||||
Polet
Elezagići
|
|
Biseri
Čatrnja
|
02.04.2023 16:00 | Polet | 1 : 3 | Biseri | ||||||
Kozara
Turjak
|
|
Borac (Maš.)
Mašići
|
02.04.2023 16:00 | Kozara | 5 : 0 | Borac (Maš.) | ||||||
Torpedo
Cerovljani
|
|
Borac (Š)
Šibovska
|
02.04.2023 16:00 | Torpedo | 4 : 0 | Borac (Š) |
Rekreativo
Banja Luka
|
|
Karanovac
Karanovac
|
02.04.2023 15:00 | Rekreativo | 4 : 1 | Karanovac | ||||||
OFK Banja Luka
Banja Luka
|
|
Gomionica
Bronzani Majdan
|
02.04.2023 21:15 | OFK Banja Luka | 2 : 1 | Gomionica | ||||||
Šnjegotina
Velika Šnjegotina
|
|
Omladinac
Banja Luka
|
02.04.2023 15:00 | Šnjegotina | 3 : 0 | Omladinac |
BSK
Bušletić
|
|
Rudar
Stanari
|
02.04.2023 15:30 | BSK | 2 : 4 | Rudar | ||||||
Sloboda GS
Grabovica
|
|
Borac (O)
Osinja
|
02.04.2023 15:30 | Sloboda GS | 2 : 1 | Borac (O) | ||||||
Zadrugar
Sijekovac
|
|
Borac (K)
Kotorsko
|
02.04.2023 15:30 | Zadrugar | 5 : 1 | Borac (K) | ||||||
Polet
Podnovlje
|
|
Zborište
Zborište
|
02.04.2023 13:00 | Polet | 3 : 0 | Zborište |
Posavina
Miloševac
|
|
Višnjik
Modriča
|
02.04.2023 18:30 | Posavina | 3 : 2 | Višnjik | ||||||
Mladost (D)
Dobrinja
|
|
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
02.04.2023 15:30 | Mladost (D) | 0 : 2 | Kladari Gornji | ||||||
Dobor
Modriča
|
|
Sloga 73
Ždreban
|
02.04.2023 15:30 | Dobor | 4 : 0 | Sloga 73 | ||||||
Pelagićevo 21
Pelagićevo
|
|
Zadrugar
Tarevci
|
02.04.2023 15:30 | Pelagićevo 21 | 7 : 0 | Zadrugar | ||||||
Trebavac
Vranjak
|
|
Partizan
Koprivna
|
02.04.2023 15:30 | Trebavac | 4 : 0 | Partizan | ||||||
Bratstvo
Donja Dubica
|
|
Sloga
Jakeš
|
02.04.2023 15:30 | Bratstvo | 2 : 0 | Sloga | ||||||
Budućnost
Gornja Slatina
|
|
Crvena zvijezda
Gajevi
|
02.04.2023 15:30 | Budućnost | 0 : 0 | Crvena zvijezda | ||||||
Vranjak
Vranjak
|
|
Mladost (ST)
Srpska Tišina
|
02.04.2023 15:30 | Vranjak | 0 : 3 | Mladost (ST) |
Zadrugar
Bukvik
|
|
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
|
02.04.2023 15:30 | Zadrugar | 4 : 4 | Bobetino Brdo | ||||||
Crvena zvijezda
Donji Žabar
|
|
Majevica
Lopare
|
02.04.2023 15:30 | Crvena zvijezda | 1 : 6 | Majevica | ||||||
Grčica
Brčko
|
|
Obilić
Krepšić
|
02.04.2023 15:30 | Grčica | 0 : 5 | Obilić | ||||||
Jugović
Gredice
|
|
Jedinstvo
Koretaši
|
02.04.2023 15:30 | Jugović | 1 : 2 | Jedinstvo | ||||||
Gredice
Gredice
|
|
Strijelac
Tutnjevac
|
02.04.2023 15:30 | Gredice | 1 : 0 | Strijelac | ||||||
Mladost (S)
Sandići
|
|
Mladost (L)
Lončari
|
02.04.2023 15:30 | Mladost (S) | 5 : 3 | Mladost (L) |
Drina
Amajlije
|
|
Semberija
Popovi
|
02.04.2023 15:30 | Drina | 0 : 0 | Semberija | ||||||
Borac
Trnjaci
|
|
Obarska
Velika Obarska
|
02.04.2023 15:30 | Borac | 3 : 1 | Obarska | ||||||
Gorica
Pučile
|
|
Ljeskovac
Ljeskovac
|
02.04.2023 15:30 | Gorica | 2 : 4 | Ljeskovac | ||||||
Jedinstvo
Suvo Polje
|
|
Panteri
Zagoni
|
02.04.2023 15:30 | Jedinstvo | 1 : 2 | Panteri | ||||||
Kolektiv
Međaši
|
|
Sloga 94
Bijeljina
|
02.04.2023 15:30 | Kolektiv | 2 : 2 | Sloga 94 | ||||||
Balatun
Balatun
|
|
VSK
Velino Selo
|
02.04.2023 15:30 | Balatun | 1 : 0 | VSK |
Jardan
Jardan
|
|
Branjevo
Branjevo
|
02.04.2023 16:00 | Jardan | 0 : 0 | Branjevo | ||||||
Jadar
Nova Kasaba
|
|
Čelopek
Čelopek
|
02.04.2023 16:00 | Jadar | 6 : 1 | Čelopek | ||||||
Polet
Kravica
|
|
Bratstvo
Bratunac
|
02.04.2023 16:00 | Polet | 1 : 0 | Bratstvo | ||||||
Mladost
Divič
|
|
Napredak
Donji Šepak
|
02.04.2023 16:00 | Mladost | 0 : 3 | Napredak |
Bratstvo
Orahova
|
|
Vilusi
Vilusi
|
02.04.2023 16:30 | Bratstvo | 1 : 7 | Vilusi | ||||||
Kalemi
Trebovljani
|
|
Mladost
Seferovci
|
02.04.2023 16:30 | Kalemi | 4 : 1 | Mladost |
Polet
Mali Sitneši
|
|
Bratstvo
Povelič
|
02.04.2023 16:30 | Polet | 4 : 0 | Bratstvo | ||||||
OFK Nožičko
Nožičko
|
|
Obilić PP
Kladari
|
02.04.2023 11:00 | OFK Nožičko | 0 : 3 | Obilić PP | ||||||
Tamaris
Mrčevci
|
|
Mladost
Bajinci
|
02.04.2023 16:30 | Tamaris | 5 : 0 | Mladost | ||||||
Crvena zemlja
Nova Ves
|
|
Vrbas
Prijebljezi
|
02.04.2023 11:00 | Crvena zemlja | 0 : 4 | Vrbas | ||||||
Budućnost
Donji Galjipovci
|
|
Milan
Kosjerovo
|
02.04.2023 11:00 | Budućnost | 3 : 0 | Milan |
Omladinac
Gornja Čađavica
|
|
Stević Jovan
Vršani
|
02.04.2023 15:30 | Omladinac | 1 : 2 | Stević Jovan | ||||||
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
|
|
Majevica
Donje Zabrđe
|
02.04.2023 15:30 | Magnojević 2001 | 2 : 1 | Majevica | ||||||
Borac
Ugljevička Obrijež
|
|
Jedinstvo
Donja Čađavica
|
02.04.2023 15:30 | Borac | 2 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Sloga
Donja Bukovica
|
|
Koridor 2011
Bijeljina
|
02.04.2023 15:30 | Sloga | 0 : 1 | Koridor 2011 | ||||||
Ljeljenča
Ljeljenča
|
|
Proleter
Gornji Dragaljevac
|
02.04.2023 14:30 | Ljeljenča | 3 : 5 | Proleter | ||||||
Piperci
Piperci
|
|
Budućnost
Ravno Polje
|
02.04.2023 10:30 | Piperci | 1 : 3 | Budućnost |
OFK Batković
Batković
|
|
Polet
Gornji Kojčinovac
|
02.04.2023 15:30 | OFK Batković | 1 : 1 | Polet | ||||||
Glogovac
Glogovac
|
|
Zenit
Bijeljina
|
02.04.2023 15:30 | Glogovac | 2 : 5 | Zenit | ||||||
Pobjeda
Triješnica
|
|
Sloga United
Bijeljina
|
02.04.2023 15:30 | Pobjeda | 2 : 1 | Sloga United | ||||||
Modran
Modran
|
|
Sloga
Dazdarevo
|
02.04.2023 15:30 | Modran | 2 : 3 | Sloga | ||||||
Tavna
Banjica
|
|
OFK Crnjelovo
Gornje Crnjelovo
|
02.04.2023 15:30 | Tavna | 3 : 0 | OFK Crnjelovo | ||||||
Koviljuše
Bijeljina
|
|
Kovačići 08
Kovačići
|
02.04.2023 10:30 | Koviljuše | 3 : 1 | Kovačići 08 |
Sloboda
Donji Dragaljevac
|
|
Nacional
Bijeljina
|
02.04.2023 10:30 | Sloboda | 3 : 2 | Nacional |
TOŠK
Tešanj
|
|
Zvijezda
Gradačac
|
02.04.2023 16:00 | TOŠK | 4 : 1 | Zvijezda | ||||||
GOŠK
Gabela
|
|
Stupčanica
Olovo
|
02.04.2023 16:00 | GOŠK | 0 : 3 | Stupčanica |
Kiseljak
Kiseljak
|
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
02.04.2023 16:00 | Kiseljak | 3 : 0 | Podgrmeč | ||||||
Romari
Vitez
|
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
02.04.2023 16:00 | Romari | 3 : 0 | Novi Travnik |
Lokomotiva
Miričina
|
|
Priluk
Priluk
|
02.04.2023 16:00 | Lokomotiva | 3 : 1 | Priluk | ||||||
Svatovac
Poljice
|
|
Bosna(K)
Kalesija
|
02.04.2023 16:00 | Svatovac | 3 : 1 | Bosna(K) | ||||||
Dizdaruša
Brčko
|
|
Sloga
Tojšići
|
02.04.2023 16:00 | Dizdaruša | 2 : 0 | Sloga | ||||||
Bosna (M)
Mionica
|
|
Orahovica 74
Orahovica
|
02.04.2023 16:00 | Bosna (M) | 1 : 0 | Orahovica 74 | ||||||
Dinamo
Donja Mahala
|
|
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
02.04.2023 16:00 | Dinamo | 1 : 0 | Gornji Rahić | ||||||
Seona
Seona
|
|
Mladost (K)
Kikači
|
02.04.2023 16:00 | Seona | 3 : 2 | Mladost (K) |
Moševac
Moševac
|
|
Kolina
Ustikolina
|
02.04.2023 16:00 | Moševac | 1 : 1 | Kolina | ||||||
Azot
Vitkovići
|
|
Bosna
Visoko
|
02.04.2023 16:00 | Azot | 1 : 5 | Bosna | ||||||
Mošćanica
Sarajevo
|
|
Usora
Žabljak-Usora
|
02.04.2023 16:00 | Mošćanica | 2 : 1 | Usora | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Famos
Hrasnica
|
02.04.2023 16:00 | Ilijaš | 0 : 1 | Famos |
Višići
Višići
|
|
Neum
Neum
|
02.04.2023 16:00 | Višići | 1 : 1 | Neum | ||||||
Stolac
Stolac
|
|
Klis
Buturović Polje
|
02.04.2023 16:00 | Stolac | 1 : 6 | Klis | ||||||
Ljubuški
Ljubuški
|
|
Kamešnica
Podhum
|
02.04.2023 16:00 | Ljubuški | 0 : 0 | Kamešnica | ||||||
Troglav 1918
Livno
|
|
Grude
Grude
|
02.04.2023 16:00 | Troglav 1918 | 0 : 0 | Grude | ||||||
Turbina
Jablanica
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
02.04.2023 16:00 | Turbina | 0 : 2 | Brotnjo | ||||||
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
|
Rama
Prozor-Rama
|
02.04.2023 16:00 | Sloga | 3 : 2 | Rama |
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
|
|
Bajer 99
Velagići
|
02.04.2023 16:00 | Mladost 1938 | 0 : 2 | Bajer 99 | ||||||
Željezničar
Bosanska Krupa
|
|
Brekovica 78
Brekovica
|
02.04.2023 16:00 | Željezničar | 3 : 0 | Brekovica 78 |
Mladost (DS)
Donji Svilaj
|
|
Kostrč
Kostrč
|
02.04.2023 17:00 | Mladost (DS) | 0 : 0 | Kostrč | ||||||
Korpar
Grebnice
|
|
Hajduk
Orašje
|
02.04.2023 17:00 | Korpar | 2 : 1 | Hajduk | ||||||
HAŠK Napredak
Ulović
|
|
Sloga (T)
Tolisa
|
02.04.2023 17:00 | HAŠK Napredak | 1 : 3 | Sloga (T) | ||||||
19 srpanj
Oštra Luka
|
|
Dinamo 75
Prijedor
|
02.04.2023 17:00 | 19 srpanj | 5 : 1 | Dinamo 75 | ||||||
Sloga (P)
Prud
|
|
Mladost (D)
Domaljevac
|
02.04.2023 17:00 | Sloga (P) | 1 : 0 | Mladost (D) |
Željezničar
Jelovče Selo
|
|
Slaven
Živinice
|
02.04.2023 16:00 | Željezničar | 2 : 0 | Slaven | ||||||
Vražići 92
Vražići
|
|
Mramor
Babice
|
02.04.2023 16:00 | Vražići 92 | 4 : 0 | Mramor | ||||||
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
|
|
Mladost 78
Donje Vukovije
|
02.04.2023 16:00 | Ingram | 4 : 2 | Mladost 78 | ||||||
Omladinac 68
Mionica
|
|
Doboj Istok
Doboj Istok
|
02.04.2023 16:00 | Omladinac 68 | 1 : 2 | Doboj Istok | ||||||
Mladost (P)
Puračić
|
|
Slatina
Bašigovci
|
02.04.2023 16:00 | Mladost (P) | 3 : 2 | Slatina | ||||||
Rijeka
Šerići
|
|
Jedinstvo 1952
Vučkovci
|
02.04.2023 16:00 | Rijeka | 2 : 1 | Jedinstvo 1952 | ||||||
Rainci
Gornji Rainci
|
|
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
|
02.04.2023 16:00 | Rainci | 1 : 1 | Mladost (GŽ) |
Liješeva
Liješeva
|
|
Pobjeda
Tešanjka
|
02.04.2023 15:30 | Liješeva | 5 : 1 | Pobjeda | ||||||
Zmaj
Buzić Mahala
|
|
Proleter
Makljenovac
|
02.04.2023 15:30 | Zmaj | 2 : 1 | Proleter | ||||||
Nemila
Nemila
|
|
Sporting
Zenica
|
02.04.2023 | Nemila | 3 : 0 | Sporting | ||||||
Borac
Tetovo -Zenica
|
|
Steel City
Zenica
|
02.04.2023 16:00 | Borac | 1 : 4 | Steel City | ||||||
Fortuna
Zenica
|
|
Napredak
Šije
|
02.04.2023 14:00 | Fortuna | 3 : 1 | Napredak | ||||||
Novi Šeher
Novi Šeher
|
|
Vareš
Vareš
|
02.04.2023 15:30 | Novi Šeher | 2 : 0 | Vareš |
Jedinstvo
Ljubnići
|
|
Saobraćajac
Sarajevo
|
02.04.2023 11:00 | Jedinstvo | 0 : 5 | Saobraćajac | ||||||
Butmir
Butmir-Ilidža
|
|
Igman
Ilidža
|
02.04.2023 11:00 | Butmir | 1 : 4 | Igman | ||||||
Stup
Sarajevo
|
|
Vratnik
Sarajevo
|
02.04.2023 19:00 | Stup | 1 : 3 | Vratnik |
Hrid
Sarajevo
|
|
Respekt
Sarajevo
|
02.04.2023 11:00 | Hrid | 4 : 0 | Respekt | ||||||
Pofalićki
Sarajevo
|
|
Bojnik
Bojnik
|
02.04.2023 20:30 | Pofalićki | 7 : 0 | Bojnik | ||||||
Omadinac
Doglodi-Stup
|
|
SAŠK Napredak
Sarajevo
|
02.04.2023 16:30 | Omadinac | 1 : 3 | SAŠK Napredak |
Blagaj
Blagaj
|
|
Mostar
Mostar
|
02.04.2023 16:00 | Blagaj | 3 : 0 | Mostar | ||||||
Lokomotiva
Mostar
|
|
Cim
Cim
|
02.04.2023 16:00 | Lokomotiva | 6 : 1 | Cim |
Mladost (D)
Doborovci
|
|
Pribava
Pribava
|
02.04.2023 16:00 | Mladost (D) | 1 : 1 | Pribava | ||||||
25 maj
Uroža
|
|
Bukovik
Gornji Srebrenik
|
02.04.2023 16:00 | 25 maj | 0 : 0 | Bukovik | ||||||
Jedinstvo (L)
Lukavica
|
|
Turija
Turija
|
02.04.2023 16:00 | Jedinstvo (L) | 1 : 1 | Turija | ||||||
Jedinstvo (H)
Huskići
|
|
Sloga
Bikodže
|
02.04.2023 16:00 | Jedinstvo (H) | 4 : 1 | Sloga | ||||||
Špionica 1953
Špionica
|
|
BSK
Bokavići
|
02.04.2023 16:00 | Špionica 1953 | 0 : 3 | BSK | ||||||
Željezničar
Dobošnica
|
|
Stjepan Polje
Stjepan Polje
|
02.04.2023 16:00 | Željezničar | 3 : 0 | Stjepan Polje | ||||||
Rudar
Zagorje
|
|
Mladost (B)
Velika Brijesnica
|
02.04.2023 16:00 | Rudar | 6 : 4 | Mladost (B) |
Voćar
Šatorovići
|
|
Koraj
Koraj
|
02.04.2023 16:00 | Voćar | 2 : 1 | Koraj | ||||||
Graničar
Brezovo Polje
|
|
OFK Međiđa
Donja Međiđa
|
02.04.2023 16:00 | Graničar | 0 : 4 | OFK Međiđa | ||||||
OFK Vida
Vida
|
|
Biberovo Polje
Biberovo Polje
|
02.04.2023 16:00 | OFK Vida | 3 : 2 | Biberovo Polje | ||||||
Mionica 85
Mionica
|
|
12 decembar
Rajska
|
02.04.2023 16:00 | Mionica 85 | 2 : 4 | 12 decembar | ||||||
Čelić
Čelić
|
|
Sloboda
Kerep
|
02.04.2023 16:00 | Čelić | 2 : 1 | Sloboda |
OFK Tuzla
Tuzla
|
|
Memići
Memići
|
02.04.2023 16:00 | OFK Tuzla | 3 : 1 | Memići | ||||||
Omazići 1937
Omazići
|
|
Mladost (GT)
Gornja Tuzla
|
02.04.2023 16:00 | Omazići 1937 | 3 : 1 | Mladost (GT) | ||||||
Budućnost
Donja Lukavica
|
|
Jablanica
Barice
|
02.04.2023 16:00 | Budućnost | 3 : 2 | Jablanica | ||||||
Omladinac RMU
Đurđevik
|
|
Partizan
Kiseljak
|
02.04.2023 16:00 | Omladinac RMU | 3 : 1 | Partizan |
Radnički (N)
Niš
|
|
Čukarički
Beograd
|
02.04.2023 18:00 | Radnički (N) | 0 : 2 | Čukarički | ||||||
Radnik
Surdulica
|
|
TSC
Bačka Topola
|
02.04.2023 16:00 | Radnik | 0 : 1 | TSC |
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
|
|
Manchester United
Manchester
|
02.04.2023 17:30 | Newcastle United | 2 : 0 | Manchester United | ||||||
West Ham United
London
|
|
Southampton
Southampton, Hampshire
|
02.04.2023 15:00 | West Ham United | 1 : 0 | Southampton |
1. FC Köln
Köln
|
|
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
|
02.04.2023 15:30 | 1. FC Köln | 0 : 0 | Borussia M'gladbach | ||||||
Werder Bremen
Bremen
|
|
1899 Hoffenheim
|
02.04.2023 17:30 | Werder Bremen | 1 : 2 | 1899 Hoffenheim |
Angers
Angers
|
|
OGC Nice
|
02.04.2023 15:00 | Angers | 1 : 1 | OGC Nice | ||||||
AS Monaco
|
|
RC Strasbourg
|
02.04.2023 17:05 | AS Monaco | 4 : 3 | RC Strasbourg | ||||||
Clermont Foot 63
|
|
AC Ajaccio
|
02.04.2023 15:00 | Clermont Foot 63 | 2 : 1 | AC Ajaccio | ||||||
FC Nantes
|
|
Stade de Reims
|
02.04.2023 15:00 | FC Nantes | 0 : 3 | Stade de Reims | ||||||
Lille OSC
|
|
Lorient
Lorient
|
02.04.2023 13:00 | Lille OSC | 3 : 1 | Lorient | ||||||
Paris Saint-Germain
|
|
Olympique Lyonnais
Lyon
|
02.04.2023 20:45 | Paris Saint-Germain | 0 : 1 | Olympique Lyonnais | ||||||
Stade Brestois 29
|
|
Toulouse
Toulouse
|
02.04.2023 15:00 | Stade Brestois 29 | 3 : 1 | Toulouse |
Bologna
Bologna
|
|
Udinese
Udine
|
02.04.2023 12:30 | Bologna | 3 : 0 | Udinese | ||||||
Monza
Monza
|
|
Lazio
Roma
|
02.04.2023 15:00 | Monza | 0 : 2 | Lazio | ||||||
Napoli
Napoli
|
|
Milan
Milano
|
02.04.2023 20:45 | Napoli | 0 : 4 | Milan | ||||||
Roma
Roma
|
|
Sampdoria
Genova
|
02.04.2023 18:00 | Roma | 3 : 0 | Sampdoria | ||||||
Spezia
La Spezia
|
|
Salernitana
Salerno
|
02.04.2023 15:00 | Spezia | 1 : 1 | Salernitana |
Atlético Madrid
Madrid
|
|
Real Betis Balompié
Seville
|
02.04.2023 21:00 | Atlético Madrid | 1 : 0 | Real Betis Balompié | ||||||
Celta Vigo
|
|
UD Almería
Almeria
|
02.04.2023 14:00 | Celta Vigo | 2 : 2 | UD Almería | ||||||
Real Madrid
Madrid
|
|
Real Valladolid
Valladolid
|
02.04.2023 16:15 | Real Madrid | 6 : 0 | Real Valladolid | ||||||
Villarreal
Villarreal
|
|
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
|
02.04.2023 18:30 | Villarreal | 2 : 0 | Real Sociedad |
Tuzla City
Simin Han
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
02.04.2023 16:00 | Tuzla City | 2 : 1 | Sarajevo |
Klis
Buturović Polje
|
|
Čapljina
Čapljina
|
02.04.2023 13:30 | Klis | 0 : 8 | Čapljina |
Sloboda
Novi Grad
|
|
Laktaši
Laktaši
|
02.04.2023 12:00 | Sloboda | 3 : 2 | Laktaši | ||||||
Ljubić
Prnjavor
|
|
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
02.04.2023 12:00 | Ljubić | 1 : 5 | Sloboda | ||||||
Krajina
Cazin
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
02.04.2023 12:00 | Krajina | 2 : 4 | Rudar Prijedor | ||||||
OFK Spartak
Banja Luka
|
|
Kozara
Gradiška
|
02.04.2023 15:00 | OFK Spartak | 0 : 2 | Kozara |
Mineral
Teslić
|
|
Modriča
Modriča
|
02.04.2023 12:00 | Mineral | 1 : 0 | Modriča | ||||||
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
|
Tekstilac Kort
Derventa
|
02.04.2023 12:00 | Gornji Rahić | 3 : 1 | Tekstilac Kort | ||||||
OFK Polet 1926
Brod
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
02.04.2023 12:00 | OFK Polet 1926 | 0 : 2 | Ilićka 01 |
Radnik
Hadžići
|
|
Sutjeska
Foča
|
02.04.2023 13:30 | Radnik | 1 : 4 | Sutjeska | ||||||
Stupčanica
Olovo
|
|
Rudar
Breza
|
02.04.2023 13:30 | Stupčanica | 2 : 0 | Rudar | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Igman
Ilidža
|
02.04.2023 13:30 | Slavija | 3 : 2 | Igman | ||||||
Bosna
Visoko
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
02.04.2023 13:30 | Bosna | 1 : 4 | Sarajevo | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
02.04.2023 13:30 | Goražde | 3 : 3 | Željezničar |
Mladost
Doboj/kakanj
|
|
NK Vitez
Vitez
|
02.04.2023 13:30 | Mladost | 2 : 0 | NK Vitez | ||||||
Borac
Jelah
|
|
TOŠK
Tešanj
|
02.04.2023 13:30 | Borac | 1 : 1 | TOŠK | ||||||
Simm Bau
Kosova
|
|
Čelik
Zenica
|
02.04.2023 13:30 | Simm Bau | 2 : 2 | Čelik | ||||||
FK Vitez
Vitez
|
|
Travnik
Travnik
|
02.04.2023 12:30 | FK Vitez | 2 : 3 | Travnik | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
02.04.2023 13:30 | Iskra | 2 : 0 | Krivaja |
Igman
Konjic
|
|
Posušje
Posušje
|
02.04.2023 15:00 | Igman | 1 : 0 | Posušje | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Sloga
Doboj
|
02.04.2023 16:00 | Leotar | 0 : 2 | Sloga |
Borac
Banja Luka
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
02.04.2023 16:00 | Borac | 0 : 4 | Željezničar Sport Team | ||||||
Krajina
Cazin
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
02.04.2023 10:00 | Krajina | 1 : 2 | Rudar Prijedor | ||||||
Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Kozara
Gradiška
|
02.04.2023 13:00 | Spartak 2013 | 1 : 0 | Kozara | ||||||
Jedinstvo
Bihać
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
02.04.2023 10:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Krupa |
Željezničar
Doboj
|
|
Zvijezda
Gradačac
|
02.04.2023 10:00 | Željezničar | 1 : 3 | Zvijezda | ||||||
Mineral
Banja Vrućica
|
|
Modriča Alfa
Modriča
|
02.04.2023 10:00 | Mineral | 1 : 1 | Modriča Alfa | ||||||
Borac
Šamac
|
|
Bratstvo
Gračanica
|
02.04.2023 10:00 | Borac | 3 : 0 | Bratstvo | ||||||
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
|
Tekstilac
Derventa
|
02.04.2023 10:00 | Gornji Rahić | 0 : 0 | Tekstilac | ||||||
Polet 1926
Brod
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
02.04.2023 10:00 | Polet 1926 | 0 : 4 | Ilićka 01 |
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
|
Budućnost
Banovići
|
02.04.2023 10:00 | Zvijezda 09 | 1 : 1 | Budućnost | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Drina
Zvornik
|
02.04.2023 10:00 | Radnik | 3 : 0 | Drina | ||||||
Slaven
Živinice
|
|
Radnički
Lukavac
|
02.04.2023 10:00 | Slaven | 2 : 1 | Radnički |
Radnik
Hadžići
|
|
Sutjeska
Foča
|
02.04.2023 11:00 | Radnik | 1 : 1 | Sutjeska | ||||||
Stupčanica
Olovo
|
|
Rudar
Breza
|
02.04.2023 11:00 | Stupčanica | 9 : 0 | Rudar | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Igman
Ilidža
|
02.04.2023 11:00 | Slavija | 1 : 1 | Igman | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
02.04.2023 11:00 | Goražde | 0 : 6 | Željezničar |
Mladost
Doboj/Kakanj
|
|
NK Vitez
Vitez
|
02.04.2023 11:00 | Mladost | 8 : 0 | NK Vitez | ||||||
Borac
Jelah
|
|
TOŠK
Tešanj
|
02.04.2023 11:00 | Borac | 1 : 5 | TOŠK | ||||||
Simm Bau
Kosova
|
|
Čelik
Zenica
|
02.04.2023 11:00 | Simm Bau | 0 : 2 | Čelik | ||||||
FK Vitez
Vitez
|
|
Travnik
Travnik
|
02.04.2023 10:00 | FK Vitez | 6 : 2 | Travnik | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
02.04.2023 11:00 | Iskra | 3 : 2 | Krivaja |
Klis
Buturović Polje
|
|
Čapljina
Čapljina
|
02.04.2023 11:00 | Klis | 0 : 4 | Čapljina |
Ozren
Petrovo
|
|
Ukrina
Čečava
|
02.04.2023 10:00 | Ozren | 8 : 0 | Ukrina |
Budućnost
Pilica
|
|
Rudar 1925
Ugljevik
|
02.04.2023 11:00 | Budućnost | 2 : 4 | Rudar 1925 | ||||||
Podrinje
Tršić
|
|
Guber
Srebrenica
|
02.04.2023 11:00 | Podrinje | 0 : 3 | Guber |
Krajišnik
Velika Kladuša
|
|
Kamenica
Bihać
|
02.04.2023 13:30 | Krajišnik | 10 : 0 | Kamenica | ||||||
ABC
Podzvizd
|
|
Željezničar
Bosanska Krupa
|
02.04.2023 13:30 | ABC | 4 : 0 | Željezničar | ||||||
Sloga
Bosanska Otoka
|
|
Mladost
Polje-Cazin
|
02.04.2023 13:30 | Sloga | 0 : 3 | Mladost |
Radnik
Donji Vakuf
|
|
Vlašić
Turbe
|
02.04.2023 10:00 | Radnik | 4 : 0 | Vlašić |
Baton
Sarajevo
|
|
Famos (V)
Vojkovići
|
02.04.2023 16:00 | Baton | 4 : 2 | Famos (V) |
Sokolac
Sokolac
|
|
Jang bojs
Sarajevo
|
02.04.2023 10:00 | Sokolac | 1 : 4 | Jang bojs | ||||||
Ozren
Semizovac
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
02.04.2023 10:00 | Ozren | 1 : 1 | Željezničar | ||||||
FA Akademika
Sarajevo
|
|
Miske - Akademija
Sarajevo
|
02.04.2023 10:00 | FA Akademika | 2 : 2 | Miske - Akademija |
Igman
Konjic
|
|
Posušje
Posušje
|
02.04.2023 13:00 | Igman | 0 : 3 | Posušje | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Sloga
Doboj
|
02.04.2023 14:00 | Leotar | 2 : 1 | Sloga |
Vlasenica
Vlasenica
|
|
Podrinje
Janja
|
02.04.2023 10:00 | Vlasenica | 1 : 0 | Podrinje |
Rasavci
Rasavci
|
|
Omarska
Omarska
|
02.04.2023 10:00 | Rasavci | 7 : 4 | Omarska | ||||||
Brdo
Hambarine
|
|
Sloboda
Novi Grad
|
02.04.2023 10:00 | Brdo | 3 : 0 | Sloboda | ||||||
Brzi
Busnovi
|
|
Borac
Kozarska Dubica
|
02.04.2023 10:00 | Brzi | 2 : 0 | Borac | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
FSA
Prijedor
|
02.04.2023 10:00 | Rudar Prijedor | 4 : 1 | FSA | ||||||
Svodna
Svodna
|
|
Gomjenica
Prijedor
|
02.04.2023 10:00 | Svodna | 0 : 5 | Gomjenica |
Mladost Farma prom
Banja Luka
|
|
Naprijed
Banja Luka
|
02.04.2023 11:00 | Mladost Farma prom | 0 : 4 | Naprijed | ||||||
Budućnost
Banja Luka
|
|
Željezničar Sport tim
Banja Luka
|
02.04.2023 09:00 | Budućnost | 1 : 8 | Željezničar Sport tim |
Drina
Batar
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
02.04.2023 10:00 | Drina | 2 : 3 | Ilićka 01 | ||||||
Janja 2009
Janja
|
|
Omladinac
Potočari
|
02.04.2023 12:00 | Janja 2009 | 0 : 8 | Omladinac |
Budućnost
Pilica
|
|
Rudar 1925
Ugljevik
|
02.04.2023 10:00 | Budućnost | 6 : 1 | Rudar 1925 | ||||||
Podrinje
Tršić
|
|
Guber
Srebrenica
|
02.04.2023 10:00 | Podrinje | 8 : 1 | Guber |
Omladinac
Han Pijesak
|
|
Drina HE
Višegrad
|
02.04.2023 11:00 | Omladinac | 2 : 1 | Drina HE | ||||||
Rudo
Rudo
|
|
Glasinac 1936
Sokolac
|
02.04.2023 11:00 | Rudo | 1 : 2 | Glasinac 1936 |
Jedinstvo
Bihać
|
|
OFK Bihać
Bihać
|
02.04.2023 14:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | OFK Bihać | ||||||
Ključ
Ključ
|
|
Metalac
Veliki Lug
|
02.04.2023 11:30 | Ključ | 2 : 0 | Metalac |
Bratstvo
Bosanska Krupa
|
|
Vitez
Bužim
|
02.04.2023 11:30 | Bratstvo | 0 : 11 | Vitez |
Bilalovac
Bilalovac
|
|
Fojnica
Fojnica
|
02.04.2023 10:00 | Bilalovac | 5 : 0 | Fojnica | ||||||
Kaćuni
Kaćuni
|
|
Brnjaci
Brnjaci
|
02.04.2023 12:00 | Kaćuni | 0 : 4 | Brnjaci | ||||||
FK Vitez
Vitez
|
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
02.04.2023 16:30 | FK Vitez | 1 : 8 | Novi Travnik |
Jajce
Jajce
|
|
Sport Prevent
Bugojno
|
02.04.2023 10:00 | Jajce | 0 : 3 | Sport Prevent |
Rudar (K)
Kakanj
|
|
Čelik
Zenica
|
02.04.2023 11:30 | Rudar (K) | 1 : 3 | Čelik | ||||||
Tempo sport
Zenica
|
|
Mladost
Doboj - Kakanj
|
02.04.2023 11:30 | Tempo sport | 1 : 1 | Mladost |
Natron
Maglaj
|
|
Simm Bau
Kosova
|
02.04.2023 11:30 | Natron | 0 : 3 | Simm Bau |
Famos (H)
Hrasnica
|
|
Famos (V)
Vojkovići
|
02.04.2023 10:00 | Famos (H) | 1 : 3 | Famos (V) | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
02.04.2023 09:30 | Ilijaš | 0 : 2 | Slavija | ||||||
Novi Grad 1
Sarajevo
|
|
Radnik
Hadžići
|
02.04.2023 12:45 | Novi Grad 1 | 1 : 2 | Radnik |
Unis
Vogošča
|
|
Fair-Play
Sarajevo
|
02.04.2023 10:30 | Unis | 3 : 6 | Fair-Play | ||||||
Una Premium
Sarajevo
|
|
Šampion
Ilidža
|
02.04.2023 15:00 | Una Premium | 2 : 1 | Šampion | ||||||
Novi Grad 1
Sarajevo
|
|
Soker
Sarajevo
|
02.04.2023 10:30 | Novi Grad 1 | 1 : 2 | Soker |
Eurofudbal
Stjepan Polje
|
|
Sloboda
Tuzla
|
02.04.2023 11:00 | Eurofudbal | 2 : 0 | Sloboda | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
02.04.2023 11:00 | Gradina | 4 : 2 | Gornji Rahić |
ŠF Živinice 22
Živinice
|
|
Eurogol
Živinoce
|
02.04.2023 11:00 | ŠF Živinice 22 | 0 : 1 | Eurogol | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Proleter
Tuzla
|
02.04.2023 11:00 | Sloboda | 1 : 2 | Proleter | ||||||
Kolibri
Husino
|
|
Konjuh
Kladanj
|
02.04.2023 11:00 | Kolibri | 3 : 0 | Konjuh |
GOŠK
Gabela
|
|
Neum
Neum
|
02.04.2023 11:00 | GOŠK | 2 : 0 | Neum | ||||||
Branitelj
Rodoč/Jasenica
|
|
Blagaj
Blagaj
|
02.04.2023 11:30 | Branitelj | 1 : 1 | Blagaj |
Vlasenica
Vlasenica
|
|
Podrinje
Janja
|
02.04.2023 12:00 | Vlasenica | 5 : 1 | Podrinje | ||||||
Borac
Šamac
|
|
Pelagićevo
Pelagićevo
|
02.04.2023 12:00 | Borac | 2 : 4 | Pelagićevo |
Slaven
Dobrljin
|
|
Omarska
Omarska
|
02.04.2023 11:30 | Slaven | 2 : 3 | Omarska | ||||||
Brdo
Hambarine
|
|
Sloboda
Novi Grad
|
02.04.2023 11:30 | Brdo | 1 : 8 | Sloboda | ||||||
Ljubija
Ljubija
|
|
Borac
Kozarska Dubica
|
02.04.2023 11:30 | Ljubija | 1 : 4 | Borac | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
FSA
Prijedor
|
02.04.2023 16:30 | Rudar Prijedor | 2 : 1 | FSA |
Lauš
Banja Luka
|
|
Željezničar Sport team
Banja Luka
|
02.04.2023 10:00 | Lauš | 1 : 0 | Željezničar Sport team |
Jedinstvo
Bihać
|
|
Bihać
Bihać
|
02.04.2023 12:30 | Jedinstvo | 1 : 2 | Bihać | ||||||
Ključ
Ključ
|
|
Borac
Izačić
|
02.04.2023 10:00 | Ključ | 3 : 0 | Borac |
Bratstvo
Bosanska Krupa
|
|
Vitez
Bužim
|
02.04.2023 10:00 | Bratstvo | 5 : 2 | Vitez | ||||||
Sloga
Bosanska Otoka
|
|
Mladost (PC)
Polje - Cazin
|
02.04.2023 10:00 | Sloga | 0 : 4 | Mladost (PC) |
Vareš
Vareš
|
|
Čelik
Zenica
|
02.04.2023 10:00 | Vareš | 4 : 0 | Čelik | ||||||
Mladost (DK)
Doboj - Kakanj
|
|
Rudar (B)
Breza
|
02.04.2023 10:00 | Mladost (DK) | 1 : 2 | Rudar (B) | ||||||
Sporting
Zenica
|
|
Rudar
Kakanj
|
02.04.2023 10:00 | Sporting | 3 : 0 | Rudar | ||||||
Tempo sport
Zenica
|
|
Stupčanica
Olovo
|
02.04.2023 10:00 | Tempo sport | 0 : 4 | Stupčanica |
Natron
Maglaj
|
|
Simm Bau
Kosova
|
02.04.2023 10:00 | Natron | 3 : 2 | Simm Bau |
Olimp
Pale
|
|
Unis
Vogošća
|
02.04.2023 11:00 | Olimp | 4 : 0 | Unis | ||||||
Baton
Sarajevo
|
|
JAcademy
Sarajevo
|
02.04.2023 14:00 | Baton | 1 : 2 | JAcademy |
Juve
Sarajevo
|
|
Sparta
Sarajevo
|
02.04.2023 11:00 | Juve | 0 : 23 | Sparta |
FK Vitez
Vitez
|
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
02.04.2023 15:00 | FK Vitez | 2 : 4 | Novi Travnik |
Jajce
Jajce
|
|
Sport Prevent
Bugojno
|
02.04.2023 12:00 | Jajce | 1 : 0 | Sport Prevent |
Eurofudbal
Stjepan Polje
|
|
Sloboda
Tuzla
|
02.04.2023 10:00 | Eurofudbal | 0 : 2 | Sloboda | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
02.04.2023 10:00 | Gradina | 3 : 1 | Gornji Rahić |
ŠF Živinice 22
Živinice
|
|
Eurogol
Živinice
|
02.04.2023 10:00 | ŠF Živinice 22 | 0 : 5 | Eurogol | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Proleter
Tuzla
|
02.04.2023 10:00 | Sloboda | 3 : 0 | Proleter | ||||||
Kolibri
Husino
|
|
Konjuh
Kladanj
|
02.04.2023 10:00 | Kolibri | 3 : 0 | Konjuh |
Inter
Posušje
|
|
Željezničar 2011
Bosanska Krupa
|
02.04.2023 14:00 | Inter | 4 : 0 | Željezničar 2011 |
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Mostar SG
Mostar
|
02.04.2023 18:00 | Sarajevo | 1 : 13 | Mostar SG | ||||||
MNK Hercegovina
Široki brijeg
|
|
Bosna Kompred
Tuzla
|
02.04.2023 18:00 | MNK Hercegovina | 10 : 1 | Bosna Kompred | ||||||
Konjic
Konjic
|
|
Doboj
Doboj
|
02.04.2023 18:00 | Konjic | 10 : 2 | Doboj | ||||||
Radnik MD Šop
Bijeljina
|
|
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
02.04.2023 18:00 | Radnik MD Šop | 12 : 4 | Sloga | ||||||
Brotnjo
Čitluk
|
|
Salines
Tuzla
|
02.04.2023 18:00 | Brotnjo | 6 : 4 | Salines |
Željezničar
Sarajevo
|
|
Čapljina
Čapljina
|
02.04.2023 20:30 | Željezničar | 6 : 2 | Čapljina |
Igokea m:tel
Aleksandrovac
|
|
Cibona
Zagreb
|
02.04.2023 17:00 | Igokea m:tel | 81 : 67 | Cibona |
Radnik BN Basket
Bijeljina
|
|
Prijedor Spartak
Prijedor
|
02.04.2023 15:00 | Radnik BN Basket | 69 : 82 | Prijedor Spartak | ||||||
Olimp
Šekovići
|
|
Drina Princip
Zvornik
|
02.04.2023 19:00 | Olimp | 65 : 77 | Drina Princip | ||||||
Sloboda 73
Novi Grad
|
|
Sutjeska
Foča
|
02.04.2023 18:00 | Sloboda 73 | 66 : 68 | Sutjeska | ||||||
Akademija Borac MP
Banja Luka
|
|
Sokolac
Sokolac
|
02.04.2023 | Akademija Borac MP | 20 : 0 | Sokolac | ||||||
Rogatica
Rogatica
|
|
Varda HE
Višegrad
|
02.04.2023 18:00 | Rogatica | 79 : 56 | Varda HE | ||||||
Derventa
Derventa
|
|
Student-Igokea
Banja Luka
|
02.04.2023 20:00 | Derventa | 77 : 91 | Student-Igokea |
Lijevče
Nova Topola
|
|
Mladost 2
Mrkonjić Grad
|
02.04.2023 18:00 | Lijevče | 82 : 80 | Mladost 2 | ||||||
Mladost Bulldogs
Prnjavor
|
|
Hunters
Prijedor
|
02.04.2023 18:00 | Mladost Bulldogs | 76 : 58 | Hunters | ||||||
Akademija Borac MP 2
Banja Luka
|
|
Una
Kozarska Dubica
|
02.04.2023 18:00 | Akademija Borac MP 2 | 85 : 55 | Una | ||||||
Pliva
Šipovo
|
|
Mladost
Kotor Varoš
|
02.04.2023 18:00 | Pliva | 92 : 77 | Mladost | ||||||
Stars Basket
Gradiška
|
|
Basket 2000
Banja Luka
|
02.04.2023 18:00 | Stars Basket | 71 : 45 | Basket 2000 |
Zlatibor Gold gondola
Čajetina
|
|
Metalac
Valjevo
|
02.04.2023 18:00 | Zlatibor Gold gondola | 91 : 74 | Metalac | ||||||
OKK Novi Pazar
Novi Pazar
|
|
Zdravlje Leskovac
Leskovac
|
02.04.2023 20:00 | OKK Novi Pazar | 85 : 81 | Zdravlje Leskovac | ||||||
Mladost MaxBet
Zemun
|
|
Kolubara LA 2003
Lazarevac
|
02.04.2023 13:00 | Mladost MaxBet | 84 : 94 | Kolubara LA 2003 |
RMU Banovići
Banovići
|
|
Leotar 03
Trebinje
|
02.04.2023 18:00 | RMU Banovići | 76 : 60 | Leotar 03 | ||||||
Feniks
Banja Luka
|
|
Play Off
Sarajevo
|
02.04.2023 16:00 | Feniks | 65 : 84 | Play Off |
Mladost
Rogatica
|
|
Stakorina
Čajniče
|
02.04.2023 13:00 | Mladost | 3 : 2 | Stakorina |
Drina
Zvornik
|
|
ŽOK Leotar
Trebinje
|
02.04.2023 15:00 | Drina | 2 : 3 | ŽOK Leotar |
Lami
Brčko
|
|
Centar ORT
Sarajevo
|
02.04.2023 17:00 | Lami | 1 : 3 | Centar ORT |
Ljubinje - Bankom
Ljubinje
|
|
He na Drini
Višegrad
|
02.04.2023 20:00 | Ljubinje - Bankom | 3 : 0 | He na Drini | ||||||
Maglić
Foča
|
|
Velež
Nevesinje
|
02.04.2023 13:00 | Maglić | 0 : 3 | Velež |
Vožd Prijedor
Prijedor
|
|
Balkana MP
Mrkonjić Grad
|
02.04.2023 11:00 | Vožd Prijedor | 1 : 3 | Balkana MP |
Modriča Optima
Modriča
|
|
Inova
Banja Luka
|
02.04.2023 14:00 | Modriča Optima | 3 : 2 | Inova | ||||||
Modriča Novoprom
Modriča
|
|
Kozara
Gradiška
|
02.04.2023 18:00 | Modriča Novoprom | 3 : 0 | Kozara |
Višegrad
Višegrad
|
|
Kozara (KD)
Kozarska Dubica
|
02.04.2023 18:00 | Višegrad | 28 : 23 | Kozara (KD) |
Borac M:TEL 2
Banja Luka
|
|
Sava 2019
Brod
|
02.04.2023 12:00 | Borac M:TEL 2 | 38 : 31 | Sava 2019 | ||||||
Teslić
Teslić
|
|
Laktaši 2020
Laktaši
|
02.04.2023 19:00 | Teslić | 40 : 23 | Laktaši 2020 | ||||||
Srbac
Srbac
|
|
Srednjoškolac
Novi Grad
|
02.04.2023 18:00 | Srbac | 42 : 30 | Srednjoškolac |
Izviđač CO 2
Ljubuški
|
|
Bosna
Sarajevo
|
02.04.2023 15:00 | Izviđač CO 2 | 35 : 27 | Bosna |
Bosna
Tešanj
|
|
Jajce
Jajce
|
02.04.2023 17:00 | Bosna | 36 : 32 | Jajce |
Mladost 1960
Banja Luka
|
|
Borja
Teslić
|
02.04.2023 15:00 | Mladost 1960 | 29 : 24 | Borja | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Borac 2
Banja Luka
|
02.04.2023 12:30 | Leotar | 23 : 37 | Borac 2 |
Bosna
Tešanj
|
|
Goražde
Goražde
|
02.04.2023 14:45 | Bosna | 29 : 29 | Goražde | ||||||
Lokomotiva
Mostar
|
|
Živinice
Živinice
|
02.04.2023 15:30 | Lokomotiva | 33 : 25 | Živinice |