Velež
Mostar
|
|
Zrinjski
Mostar
|
23.04.2023 20:30 | Velež | 0 : 1 | Zrinjski | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
|
23.04.2023 18:00 | Sarajevo | 1 : 0 | Tuzla City | ||||||
Posušje
Posušje
|
|
Leotar
Trebinje
|
23.04.2023 16:00 | Posušje | 1 : 0 | Leotar |
Omarska
Omarska
|
|
Tekstilac
Derventa
|
23.04.2023 16:30 | Omarska | 0 : 0 | Tekstilac | ||||||
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
|
|
Drina
Zvornik
|
23.04.2023 16:30 | Sloboda (MG) | 2 : 1 | Drina |
Jedinstvo
Žeravica
|
|
Borac (KD)
Kozarska Dubica
|
23.04.2023 16:30 | Jedinstvo | 0 : 3 | Borac (KD) | ||||||
Gorica
Šipovo
|
|
BSK
Banja Luka
|
23.04.2023 16:30 | Gorica | 0 : 0 | BSK | ||||||
Ukrina
Čečava
|
|
Sloga (S)
Srbac
|
23.04.2023 16:30 | Ukrina | 0 : 2 | Sloga (S) | ||||||
Čelinac
Čelinac
|
|
FSA
Prijedor
|
23.04.2023 16:30 | Čelinac | 1 : 0 | FSA | ||||||
Brdo
Hambarine
|
|
Dubrave
Dubrave
|
23.04.2023 16:30 | Brdo | 3 : 0 | Dubrave |
Podrinje
Tršić
|
|
Romanija
Pale
|
23.04.2023 16:30 | Podrinje | 1 : 4 | Romanija | ||||||
Glasinac 1936
Sokolac
|
|
Guber
Srebrenica
|
23.04.2023 16:30 | Glasinac 1936 | 0 : 0 | Guber |
Krajina
Banja Luka
|
|
Slaven
Dobrljin
|
23.04.2023 17:00 | Krajina | 6 : 1 | Slaven | ||||||
Svodna
Svodna
|
|
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
|
23.04.2023 17:00 | Svodna | 0 : 4 | Sloga DIPO | ||||||
Sloga
Saničani-Rakelići
|
|
Budućnost
Banja Luka
|
23.04.2023 17:00 | Sloga | 1 : 1 | Budućnost | ||||||
Lauš
Banja Luka
|
|
13 Skojevki
Grbavci
|
23.04.2023 17:00 | Lauš | 7 : 0 | 13 Skojevki | ||||||
Polet Krajišnik
Ramići-Dragočaj
|
|
Plamen
Donje Vodičevo
|
23.04.2023 17:00 | Polet Krajišnik | 1 : 3 | Plamen |
Vučijak
Majevac
|
|
Hajduk (B)
Batkuša
|
23.04.2023 16:30 | Vučijak | 0 : 5 | Hajduk (B) | ||||||
Sloga
Dugo Polje
|
|
Ozren
Petrovo
|
23.04.2023 16:30 | Sloga | 3 : 0 | Ozren | ||||||
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Pridjel
Pridjel Donji
|
23.04.2023 16:30 | Crvena zvijezda | 4 : 2 | Pridjel | ||||||
Hajduk (K)
Kožuhe
|
|
Skugrić
Skugrić
|
23.04.2023 16:30 | Hajduk (K) | 2 : 1 | Skugrić |
Mladost (VO)
Velika Obarska
|
|
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
23.04.2023 16:00 | Mladost (VO) | 0 : 1 | Zadrugar | ||||||
Jedinstvo
Roćević
|
|
Budućnost
Skelani
|
23.04.2023 16:00 | Jedinstvo | 6 : 0 | Budućnost | ||||||
Omladinac
Potočari
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
23.04.2023 16:00 | Omladinac | 2 : 3 | Lokomotiva | ||||||
Lokanj
Lokanj
|
23.04.2023
16:30
|
Drina
Batar
|
23.04.2023 16:30 | Lokanj | : | Drina | ||||||
Janja 2009
Janja
|
|
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
23.04.2023 16:00 | Janja 2009 | 1 : 0 | OFK Brezik | ||||||
Birač
Derventa
|
|
OFK Trnovica
Trnovica
|
23.04.2023 16:00 | Birač | 2 : 3 | OFK Trnovica |
Berek 1975
Prijedor
|
|
Rasavci
Rasavci
|
23.04.2023 16:30 | Berek 1975 | 6 : 0 | Rasavci | ||||||
Ravan
Međeđa
|
|
Knežopoljac
Knežica
|
23.04.2023 16:30 | Ravan | 2 : 1 | Knežopoljac | ||||||
Kozara
Donji Orlovci
|
|
Podgrmeč
Oštra Luka
|
23.04.2023 16:30 | Kozara | 3 : 0 | Podgrmeč | ||||||
Brzi
Busnovi
|
|
Ljubija
Ljubija
|
23.04.2023 16:30 | Brzi | 1 : 2 | Ljubija | ||||||
Gomjenica
Prijedor
|
|
Moštanica
Božići
|
23.04.2023 16:30 | Gomjenica | 11 : 1 | Moštanica |
Kozara
Turjak
|
|
Laminci
Laminci
|
23.04.2023 17:30 | Kozara | 1 : 0 | Laminci | ||||||
Borac (Š)
Šibovska
|
|
Mladi Krajišnik
Kukulje
|
23.04.2023 17:30 | Borac (Š) | 2 : 2 | Mladi Krajišnik | ||||||
Borac (Maš.)
Mašići
|
|
Potkozarje
Aleksandrovac
|
23.04.2023 17:30 | Borac (Maš.) | 0 : 5 | Potkozarje | ||||||
Biseri
Čatrnja
|
|
Obradovac
Gradiška
|
23.04.2023 17:30 | Biseri | 2 : 0 | Obradovac | ||||||
Župa
Milosavci
|
|
Bratstvo
Kozinci
|
23.04.2023 17:30 | Župa | 1 : 3 | Bratstvo | ||||||
Borac (Mag.)
Maglajani
|
|
Omladinac
Brestovčina
|
23.04.2023 17:30 | Borac (Mag.) | 0 : 0 | Omladinac |
Omladinac
Banja Luka
|
|
Borac
Drvar
|
23.04.2023 16:30 | Omladinac | 1 : 1 | Borac | ||||||
Gomionica
Bronzani Majdan
|
|
Rekreativo
Banja Luka
|
23.04.2023 16:30 | Gomionica | 2 : 3 | Rekreativo | ||||||
Sloga Nektar
Potkozarje
|
|
Zmijanje
Kola
|
23.04.2023 16:30 | Sloga Nektar | 3 : 0 | Zmijanje | ||||||
Sloboda
Piskavica
|
|
Karanovac
Karanovac
|
23.04.2023 16:30 | Sloboda | 0 : 3 | Karanovac |
Borac (O)
Osinja
|
|
Rudar
Stanari
|
23.04.2023 16:30 | Borac (O) | 1 : 4 | Rudar | ||||||
Sloboda GS
Grabovica
|
|
Borac (K)
Kotorsko
|
23.04.2023 16:30 | Sloboda GS | 0 : 1 | Borac (K) | ||||||
Zadrugar
Sijekovac
|
|
Polet
Podnovlje
|
23.04.2023 16:30 | Zadrugar | 3 : 0 | Polet |
Vranjak
Vranjak
|
|
Bratstvo
Donja Dubica
|
23.04.2023 16:30 | Vranjak | 0 : 3 | Bratstvo | ||||||
Mladost (ST)
Srpska Tišina
|
|
Trebavac
Vranjak
|
23.04.2023 16:30 | Mladost (ST) | 3 : 1 | Trebavac | ||||||
Crvena zvijezda
Gajevi
|
|
Pelagićevo 21
Pelagićevo
|
23.04.2023 16:30 | Crvena zvijezda | 2 : 1 | Pelagićevo 21 | ||||||
Sloga
Jakeš
|
|
Dobor
Modriča
|
23.04.2023 16:30 | Sloga | 6 : 3 | Dobor | ||||||
Partizan
Koprivna
|
|
Mladost (D)
Dobrinja
|
23.04.2023 16:30 | Partizan | 2 : 1 | Mladost (D) | ||||||
Zadrugar
Tarevci
|
|
Posavina
Miloševac
|
23.04.2023 19:30 | Zadrugar | 0 : 2 | Posavina | ||||||
Sloga 73
Ždreban
|
|
Crkvina
Crkvina
|
23.04.2023 16:30 | Sloga 73 | 3 : 5 | Crkvina | ||||||
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
|
Višnjik
Modriča
|
23.04.2023 16:30 | Kladari Gornji | 0 : 3 | Višnjik |
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
|
|
Gredice
Gredice
|
23.04.2023 16:30 | Bobetino Brdo | 5 : 2 | Gredice | ||||||
Mladost (S)
Sandići
|
|
Jugović
Gredice
|
23.04.2023 16:30 | Mladost (S) | 4 : 0 | Jugović | ||||||
Mladost (L)
Lončari
|
|
Grčica
Brčko
|
23.04.2023 16:30 | Mladost (L) | 9 : 2 | Grčica | ||||||
Strijelac
Tutnjevac
|
|
Crvena zvijezda
Donji Žabar
|
23.04.2023 16:30 | Strijelac | 4 : 1 | Crvena zvijezda | ||||||
Jedinstvo
Koretaši
|
|
Zadrugar
Bukvik
|
23.04.2023 16:30 | Jedinstvo | 2 : 1 | Zadrugar | ||||||
Obilić
Krepšić
|
|
Majevica
Lopare
|
23.04.2023 16:30 | Obilić | 0 : 2 | Majevica |
Semberija
Popovi
|
|
Kolektiv
Međaši
|
23.04.2023 16:30 | Semberija | 3 : 1 | Kolektiv | ||||||
Balatun
Balatun
|
|
Jedinstvo
Suvo Polje
|
23.04.2023 16:30 | Balatun | 0 : 0 | Jedinstvo | ||||||
VSK
Velino Selo
|
|
Gorica
Pučile
|
23.04.2023 16:30 | VSK | 4 : 0 | Gorica | ||||||
Panteri
Zagoni
|
|
Borac
Trnjaci
|
23.04.2023 16:30 | Panteri | 3 : 1 | Borac |
Branjevo
Branjevo
|
|
Borac
Osmaci
|
23.04.2023 16:00 | Branjevo | 4 : 2 | Borac | ||||||
Mladost
Divič
|
|
Polet
Kravica
|
23.04.2023 16:00 | Mladost | 2 : 1 | Polet | ||||||
Jasenica
Jasenica
|
|
Pecka
Roćević
|
23.04.2023 16:00 | Jasenica | 2 : 1 | Pecka | ||||||
Čelopek
Čelopek
|
|
Radnički
Karakaj
|
23.04.2023 16:00 | Čelopek | 2 : 4 | Radnički |
Kiseljak
Koprivna
|
|
7. Republika
Svodna
|
23.04.2023 16:30 | Kiseljak | 0 : 0 | 7. Republika |
Bratstvo
Orahova
|
|
Sloboda
Donji Podgradci
|
23.04.2023 17:00 | Bratstvo | 1 : 4 | Sloboda | ||||||
Kalemi
Trebovljani
|
|
Romanovci
Romanovci
|
23.04.2023 17:00 | Kalemi | 4 : 1 | Romanovci | ||||||
Vilusi
Vilusi
|
|
Stevan Dukić
Rogolji
|
23.04.2023 17:00 | Vilusi | 0 : 1 | Stevan Dukić |
Crvena zemlja
Nova Ves
|
|
Polet
Mali Sitneši
|
23.04.2023 17:30 | Crvena zemlja | 2 : 5 | Polet | ||||||
Budućnost
Donji Galjipovci
|
|
Tamaris
Mrčevci
|
23.04.2023 17:30 | Budućnost | 4 : 1 | Tamaris | ||||||
Vrbas
Prijebljezi
|
|
Bratstvo
Povelič
|
23.04.2023 17:30 | Vrbas | 0 : 2 | Bratstvo | ||||||
Mladost
Bajinci
|
|
Obilić PP
Kladari
|
23.04.2023 11:00 | Mladost | 0 : 5 | Obilić PP |
Mladost
Trnjaci
|
|
Krbeti
Krbeti
|
23.04.2023 11:00 | Mladost | 2 : 2 | Krbeti | ||||||
Sveti Jovan
Donji Brezik
|
|
Sloboda
Mrtvica
|
23.04.2023 11:00 | Sveti Jovan | 1 : 3 | Sloboda |
Stević Jovan
Vršani
|
|
Ljeljenča
Ljeljenča
|
23.04.2023 16:30 | Stević Jovan | 4 : 2 | Ljeljenča | ||||||
Piperci
Piperci
|
|
Sloga
Donja Bukovica
|
23.04.2023 10:30 | Piperci | 1 : 3 | Sloga | ||||||
Budućnost
Ravno Polje
|
|
Borac
Ugljevička Obrijež
|
23.04.2023 16:30 | Budućnost | 1 : 0 | Borac | ||||||
Proleter
Gornji Dragaljevac
|
|
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
|
23.04.2023 16:30 | Proleter | 2 : 2 | Magnojević 2001 | ||||||
Koridor 2011
Bijeljina
|
|
Omladinac
Gornja Čađavica
|
23.04.2023 16:30 | Koridor 2011 | 1 : 1 | Omladinac | ||||||
Jedinstvo
Donja Čađavica
|
|
Majevica
Donje Zabrđe
|
23.04.2023 16:30 | Jedinstvo | 1 : 2 | Majevica |
Polet
Gornji Kojčinovac
|
|
Tavna
Banjica
|
23.04.2023 16:30 | Polet | 5 : 2 | Tavna | ||||||
Koviljuše
Bijeljina
|
|
Modran
Modran
|
23.04.2023 10:30 | Koviljuše | 2 : 2 | Modran | ||||||
Kovačići 08
Kovačići
|
|
Pobjeda
Triješnica
|
23.04.2023 16:30 | Kovačići 08 | 1 : 2 | Pobjeda | ||||||
OFK Crnjelovo
Gornje Crnjelovo
|
|
Glogovac
Glogovac
|
23.04.2023 16:30 | OFK Crnjelovo | 5 : 1 | Glogovac | ||||||
Sloga
Dazdarevo
|
|
OFK Batković
Batković
|
23.04.2023 16:30 | Sloga | 2 : 0 | OFK Batković | ||||||
Sloga United
Bijeljina
|
|
Zenit
Bijeljina
|
23.04.2023 16:30 | Sloga United | 0 : 1 | Zenit |
Sloboda
Donji Dragaljevac
|
|
Sava
Gradac
|
23.04.2023 10:30 | Sloboda | 4 : 1 | Sava | ||||||
Nacional
Bijeljina
|
|
Buk
Gornja Bukovica
|
23.04.2023 10:30 | Nacional | 3 : 0 | Buk |
Simm-Bau
Kosova
|
|
Goražde
Goražde
|
23.04.2023 17:00 | Simm-Bau | 0 : 0 | Goražde | ||||||
Radnik
Hadžići
|
|
Budućnost
Banovići
|
23.04.2023 17:00 | Radnik | 2 : 1 | Budućnost | ||||||
Mladost
Doboj/Kakanj
|
|
GOŠK
Gabela
|
23.04.2023 17:00 | Mladost | 1 : 1 | GOŠK | ||||||
Radnički
Lukavac
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
23.04.2023 17:00 | Radnički | 0 : 1 | Tomislav | ||||||
Jedinstvo
Bihać
|
|
TOŠK
Tešanj
|
23.04.2023 17:00 | Jedinstvo | 1 : 2 | TOŠK | ||||||
Stupčanica
Olovo
|
|
Rudar
Kakanj
|
23.04.2023 17:00 | Stupčanica | 2 : 0 | Rudar | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Bratstvo
Gračanica
|
23.04.2023 17:00 | Travnik | 2 : 1 | Bratstvo | ||||||
Zvijezda
Gradačac
|
|
Gradina
Srebrenik
|
23.04.2023 17:00 | Zvijezda | 1 : 0 | Gradina |
Novi Travnik
Novi Travnik
|
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
23.04.2023 17:00 | Novi Travnik | 1 : 0 | Podgrmeč | ||||||
Sloga
Bosanska Otoka
|
|
Rudar (HB)
Han Bila
|
23.04.2023 17:00 | Sloga | 7 : 1 | Rudar (HB) | ||||||
Kiseljak
Kiseljak
|
|
Rudar (K)
Kamengrad
|
23.04.2023 17:00 | Kiseljak | 1 : 1 | Rudar (K) | ||||||
Romari
Vitez
|
|
NK Vitez
Vitez
|
23.04.2023 17:00 | Romari | 4 : 0 | NK Vitez | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
Brnjaci
Brnjaci
|
23.04.2023 17:00 | Iskra | 4 : 0 | Brnjaci | ||||||
Krajina
Cazin
|
|
Bratstvo
Bosanska Krupa
|
23.04.2023 17:00 | Krajina | 1 : 1 | Bratstvo | ||||||
Vlašić
Turbe
|
|
Vitez
Bužim
|
23.04.2023 17:00 | Vlašić | 1 : 3 | Vitez |
Priluk
Priluk
|
|
Prokosovići
Prokosovići
|
23.04.2023 17:00 | Priluk | 7 : 1 | Prokosovići | ||||||
Napredak
Matići
|
|
Bosna(K)
Kalesija
|
23.04.2023 17:00 | Napredak | 3 : 0 | Bosna(K) | ||||||
Mladost (M)
Malešići
|
|
Sloga
Tojšići
|
23.04.2023 17:00 | Mladost (M) | 1 : 0 | Sloga | ||||||
Odžak 102
Odžak
|
|
Orahovica 74
Orahovica
|
23.04.2023 17:00 | Odžak 102 | 3 : 4 | Orahovica 74 | ||||||
Lokomotiva
Miričina
|
|
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
23.04.2023 17:00 | Lokomotiva | 4 : 0 | Gornji Rahić | ||||||
Svatovac
Poljice
|
|
Mladost (K)
Kikači
|
23.04.2023 17:00 | Svatovac | 4 : 2 | Mladost (K) | ||||||
Dizdaruša
Brčko
|
|
Seona
Seona
|
23.04.2023 17:00 | Dizdaruša | 1 : 3 | Seona | ||||||
Bosna (M)
Mionica
|
|
Dinamo
Donja Mahala
|
23.04.2023 17:00 | Bosna (M) | 3 : 0 | Dinamo |
Bosna
Visoko
|
|
Kolina
Ustikolina
|
23.04.2023 17:00 | Bosna | 3 : 3 | Kolina | ||||||
Žepče
Žepče
|
|
Baton
Sarajevo
|
23.04.2023 17:00 | Žepče | 2 : 0 | Baton | ||||||
Moševac
Moševac
|
|
Borac
Jelah
|
23.04.2023 13:00 | Moševac | 1 : 2 | Borac | ||||||
UNIS
Vogošća
|
|
Usora
Žabljak-Usora
|
23.04.2023 17:00 | UNIS | 2 : 1 | Usora | ||||||
Azot
Vitkovići
|
|
Famos
Hrasnica
|
23.04.2023 17:00 | Azot | 1 : 4 | Famos | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Natron
Maglaj
|
23.04.2023 19:00 | Čelik | 1 : 0 | Natron | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
Rudar
Breza
|
23.04.2023 17:00 | Krivaja | 4 : 0 | Rudar | ||||||
Mošćanica
Sarajevo
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
23.04.2023 17:00 | Mošćanica | 1 : 0 | Ilijaš |
Neum
Neum
|
|
Turbina
Jablanica
|
23.04.2023 17:00 | Neum | 3 : 1 | Turbina | ||||||
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
|
Troglav 1918
Livno
|
23.04.2023 17:00 | Sloga | 2 : 0 | Troglav 1918 | ||||||
Rama
Prozor-Rama
|
|
Ljubuški
Ljubuški
|
23.04.2023 17:00 | Rama | 1 : 2 | Ljubuški | ||||||
Brotnjo
Čitluk
|
|
Čapljina
Čapljina
|
23.04.2023 17:00 | Brotnjo | 6 : 0 | Čapljina | ||||||
Grude
Grude
|
|
Stolac
Stolac
|
23.04.2023 17:00 | Grude | 0 : 1 | Stolac | ||||||
Kamešnica
Podhum
|
|
Višići
Višići
|
23.04.2023 17:00 | Kamešnica | 0 : 1 | Višići | ||||||
Kruševo
Kruševo
|
|
Klis
Buturović Polje
|
23.04.2023 17:00 | Kruševo | 2 : 1 | Klis |
Željezničar
Bosanska Krupa
|
|
Omladinac 75
Pokoj
|
23.04.2023 17:00 | Željezničar | 2 : 2 | Omladinac 75 | ||||||
Ključ
Ključ
|
|
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
|
23.04.2023 17:00 | Ključ | 3 : 2 | Mladost 1938 | ||||||
Omladinac
Sanica
|
|
Borac
Izačić
|
23.04.2023 17:00 | Omladinac | 2 : 7 | Borac | ||||||
Brekovica 78
Brekovica
|
|
Bajer 99
Velagići
|
23.04.2023 17:00 | Brekovica 78 | 1 : 7 | Bajer 99 |
Sloga (P)
Prud
|
|
Mladi zadrugar
Donji Rahić
|
23.04.2023 17:00 | Sloga (P) | 3 : 1 | Mladi zadrugar | ||||||
Dragovoljac
Novo Selo
|
|
HAŠK Napredak
Ulović
|
23.04.2023 17:00 | Dragovoljac | 1 : 0 | HAŠK Napredak | ||||||
Sloga (T)
Tolisa
|
|
Hajduk
Orašje
|
23.04.2023 17:00 | Sloga (T) | 3 : 2 | Hajduk |
Mladost 78
Donje Vukovije
|
|
Slaven
Živinice
|
23.04.2023 17:00 | Mladost 78 | 7 : 1 | Slaven | ||||||
Željezničar
Jelovče Selo
|
|
Slatina
Bašigovci
|
23.04.2023 17:00 | Željezničar | 1 : 0 | Slatina | ||||||
Vražići 92
Vražići
|
|
Jedinstvo 1952
Vučkovci
|
23.04.2023 17:00 | Vražići 92 | 1 : 1 | Jedinstvo 1952 | ||||||
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
|
|
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
|
23.04.2023 17:00 | Ingram | 2 : 0 | Mladost (GŽ) | ||||||
Omladinac 68
Mionica
|
|
Trebava
Donja Zelinja
|
23.04.2023 17:00 | Omladinac 68 | 2 : 1 | Trebava | ||||||
Mladost (P)
Puračić
|
|
DSK
Devetak
|
23.04.2023 17:00 | Mladost (P) | 2 : 0 | DSK | ||||||
Rijeka
Šerići
|
|
Rainci
Gornji Rainci
|
23.04.2023 17:00 | Rijeka | 1 : 0 | Rainci |
Pobjeda
Tešanjka
|
|
Fortuna
Zenica
|
23.04.2023 16:30 | Pobjeda | 1 : 0 | Fortuna | ||||||
Novi Šeher
Novi Šeher
|
|
Borac
Tetovo -Zenica
|
23.04.2023 16:30 | Novi Šeher | 2 : 4 | Borac | ||||||
Vareš
Vareš
|
|
Nemila
Nemila
|
23.04.2023 16:30 | Vareš | 0 : 2 | Nemila | ||||||
Napredak
Šije
|
|
Zmaj
Buzić Mahala
|
23.04.2023 16:30 | Napredak | 1 : 0 | Zmaj | ||||||
Steel City
Zenica
|
|
Liješeva
Liješeva
|
23.04.2023 16:30 | Steel City | 4 : 2 | Liješeva | ||||||
Sporting
Zenica
|
|
Proleter
Makljenovac
|
23.04.2023 | Sporting | 0 : 3 | Proleter |
Saobraćajac
Sarajevo
|
|
Stup
Sarajevo
|
23.04.2023 11:00 | Saobraćajac | 4 : 0 | Stup | ||||||
Vratnik
Sarajevo
|
|
Igman
Ilidža
|
23.04.2023 12:00 | Vratnik | 1 : 3 | Igman |
Respekt
Sarajevo
|
|
Mladost
Župča
|
23.04.2023 20:30 | Respekt | 0 : 6 | Mladost | ||||||
Omadinac
Doglodi-Stup
|
|
Pofalićki
Sarajevo
|
23.04.2023 14:30 | Omadinac | 4 : 3 | Pofalićki | ||||||
SAŠK Napredak
Sarajevo
|
|
Hrid
Sarajevo
|
23.04.2023 17:30 | SAŠK Napredak | 1 : 4 | Hrid | ||||||
Ozren
Semizovac
|
|
Bojnik
Bojnik
|
23.04.2023 15:30 | Ozren | 3 : 0 | Bojnik |
Fortuna
Mostar
|
|
Cim
Cim
|
23.04.2023 15:00 | Fortuna | 2 : 0 | Cim | ||||||
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
|
Neretva 2020
Čeljevo
|
23.04.2023 16:00 | Branitelj | 2 : 6 | Neretva 2020 |
Kupres 97
Kupres
|
|
Mesihovina
Mesihovina
|
23.04.2023 16:30 | Kupres 97 | 1 : 2 | Mesihovina | ||||||
Junak
Srđevići
|
|
Šator
Glamoč
|
23.04.2023 16:30 | Junak | 4 : 3 | Šator | ||||||
Šujica
Šujica
|
|
Rakitno
Rakitno
|
23.04.2023 16:30 | Šujica | 5 : 0 | Rakitno |
Lugovi
Lugovi
|
|
Nova Bila
Nova Bila
|
23.04.2023 17:00 | Lugovi | 2 : 1 | Nova Bila | ||||||
Kreševo
Kreševo
|
|
Busovača
Busovača
|
23.04.2023 17:00 | Kreševo | 2 : 2 | Busovača | ||||||
Šantići
Šantići
|
|
Kaćuni
Kaćuni
|
23.04.2023 17:00 | Šantići | 0 : 3 | Kaćuni | ||||||
Fojnica
Fojnica
|
|
Bilalovac
Bilalovac
|
23.04.2023 17:00 | Fojnica | 0 : 0 | Bilalovac |
Dnoluka
Kruščica
|
|
Gorica
Guča Gora
|
23.04.2023 17:00 | Dnoluka | 5 : 1 | Gorica | ||||||
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
|
Sport Prevent
Bugojno
|
23.04.2023 17:00 | Sloga | 2 : 1 | Sport Prevent | ||||||
Karaula
Karaula
|
|
Bobovac
Nević Polje
|
23.04.2023 17:00 | Karaula | 3 : 3 | Bobovac | ||||||
Radnik
Donji Vakuf
|
|
Jajce
Jajce
|
23.04.2023 17:00 | Radnik | 1 : 1 | Jajce |
Pribava
Pribava
|
|
Željezničar
Dobošnica
|
23.04.2023 17:00 | Pribava | 4 : 0 | Željezničar | ||||||
Rudar
Zagorje
|
|
Špionica 1953
Špionica
|
23.04.2023 17:00 | Rudar | 5 : 1 | Špionica 1953 | ||||||
Mladost (B)
Velika Brijesnica
|
|
Jedinstvo (H)
Huskići
|
23.04.2023 17:00 | Mladost (B) | 5 : 1 | Jedinstvo (H) | ||||||
Stjepan Polje
Stjepan Polje
|
|
Jedinstvo (L)
Lukavica
|
23.04.2023 17:00 | Stjepan Polje | 1 : 1 | Jedinstvo (L) | ||||||
BSK
Bokavići
|
|
25 maj
Uroža
|
23.04.2023 17:00 | BSK | 4 : 1 | 25 maj | ||||||
Sloga
Bikodže
|
|
Mladost (D)
Doborovci
|
23.04.2023 17:00 | Sloga | 4 : 5 | Mladost (D) | ||||||
Turija
Turija
|
|
Bukovik
Gornji Srebrenik
|
23.04.2023 17:00 | Turija | 2 : 0 | Bukovik |
Čelić
Čelić
|
|
OFK Vida
Vida
|
23.04.2023 17:00 | Čelić | 10 : 1 | OFK Vida | ||||||
Sloboda
Kerep
|
|
Graničar
Brezovo Polje
|
23.04.2023 17:00 | Sloboda | 1 : 0 | Graničar | ||||||
12 decembar
Rajska
|
|
Voćar
Šatorovići
|
23.04.2023 17:00 | 12 decembar | 5 : 0 | Voćar | ||||||
Biberovo Polje
Biberovo Polje
|
|
Mladost
Tinja
|
23.04.2023 17:00 | Biberovo Polje | 1 : 1 | Mladost | ||||||
OFK Međiđa
Donja Međiđa
|
|
Koraj
Koraj
|
23.04.2023 17:00 | OFK Međiđa | 9 : 1 | Koraj |
Omladinac RMU
Đurđevik
|
|
Omazići 1937
Omazići
|
23.04.2023 17:00 | Omladinac RMU | 8 : 0 | Omazići 1937 | ||||||
Partizan
Kiseljak
|
|
Mladost (Solina)
Solina
|
23.04.2023 17:00 | Partizan | 1 : 3 | Mladost (Solina) | ||||||
Jablanica
Barice
|
|
Krušik
Gornje Vukovije
|
23.04.2023 17:00 | Jablanica | 3 : 1 | Krušik | ||||||
Mladost (GT)
Gornja Tuzla
|
|
OFK Tuzla
Tuzla
|
23.04.2023 17:00 | Mladost (GT) | 4 : 1 | OFK Tuzla | ||||||
Rudar
Bukinje
|
|
Mladost (Suha)
Suha
|
23.04.2023 17:00 | Rudar | 4 : 0 | Mladost (Suha) |
Mladost (V)
Vidovice
|
|
Ratkovići
Ratkovići
|
23.04.2023 17:00 | Mladost (V) | 2 : 1 | Ratkovići |
Jedinstvo
Donje Dubrave
|
|
Vrana
Banovići Selo
|
23.04.2023 11:00 | Jedinstvo | 3 : 2 | Vrana | ||||||
Stupari
Stupari
|
|
Toplice
Gornja Lukavica
|
23.04.2023 11:00 | Stupari | 0 : 3 | Toplice | ||||||
Oskova
Oskova
|
|
Srnica
Treštenica
|
23.04.2023 11:00 | Oskova | 3 : 0 | Srnica |
Kralupi
Kralupi
|
|
Moštre
Moštre
|
23.04.2023 17:00 | Kralupi | 2 : 1 | Moštre | ||||||
Napredak 1955
Radovlje
|
|
Gračanica
Gračanica
|
23.04.2023 14:30 | Napredak 1955 | 1 : 2 | Gračanica | ||||||
Poriječani
Poriječani
|
|
Ljiljan
Zimča
|
23.04.2023 14:30 | Poriječani | 12 : 0 | Ljiljan | ||||||
Kološići
Kološići
|
|
Dijamant
Građevac
|
23.04.2023 17:00 | Kološići | 0 : 0 | Dijamant |
Čukarički
Beograd
|
|
Partizan
Beograd
|
23.04.2023 18:30 | Čukarički | 1 : 0 | Partizan |
Javor Matis
Ivanjica
|
|
Radnik
Surdulica
|
23.04.2023 16:30 | Javor Matis | 0 : 0 | Radnik |
Dečić
Tuzi
|
|
OFK Petrovac
Petrovac
|
23.04.2023 19:00 | Dečić | 3 : 0 | OFK Petrovac | ||||||
Budućnost
Podgorica
|
|
Rudar
Pljevlja
|
23.04.2023 20:00 | Budućnost | 2 : 1 | Rudar | ||||||
Iskra
Danilovgrad
|
|
Sutjeska
Nikšić
|
23.04.2023 18:00 | Iskra | 0 : 2 | Sutjeska | ||||||
Mornar
Bar
|
|
Arsenal
Tivat
|
23.04.2023 13:00 | Mornar | 0 : 1 | Arsenal | ||||||
Jedinstvo
Bijelo Polje
|
|
Jezero
Plav
|
23.04.2023 16:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Jezero |
AFC Bournemouth
Bournemouth, Dorset
|
|
West Ham United
London
|
23.04.2023 15:00 | AFC Bournemouth | 0 : 4 | West Ham United | ||||||
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
|
|
Tottenham Hotspur
London
|
23.04.2023 15:00 | Newcastle United | 6 : 1 | Tottenham Hotspur |
Bayer 04 Leverkusen
Leverkusen
|
|
RB Leipzig
Leipzig
|
23.04.2023 17:30 | Bayer 04 Leverkusen | 2 : 0 | RB Leipzig | ||||||
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
|
|
1. FC Union Berlin
Berlin
|
23.04.2023 19:30 | Borussia M'gladbach | 0 : 1 | 1. FC Union Berlin | ||||||
SC Freiburg
Freiburg im Breisgau
|
|
FC Schalke 04
Gelsenkirchen
|
23.04.2023 15:30 | SC Freiburg | 4 : 0 | FC Schalke 04 |
AC Ajaccio
|
|
Stade Brestois 29
|
23.04.2023 15:00 | AC Ajaccio | 0 : 0 | Stade Brestois 29 | ||||||
FC Nantes
|
|
Troyes
Troyes
|
23.04.2023 15:00 | FC Nantes | 2 : 2 | Troyes | ||||||
Lorient
Lorient
|
|
Toulouse
Toulouse
|
23.04.2023 15:00 | Lorient | 0 : 1 | Toulouse | ||||||
Montpellier
Montpellier
|
|
Stade Rennais
|
23.04.2023 17:05 | Montpellier | 1 : 0 | Stade Rennais | ||||||
OGC Nice
|
|
Clermont Foot 63
|
23.04.2023 15:00 | OGC Nice | 1 : 2 | Clermont Foot 63 | ||||||
Olympique Lyonnais
Lyon
|
|
Olympique de Marseille
|
23.04.2023 20:45 | Olympique Lyonnais | 1 : 2 | Olympique de Marseille | ||||||
Stade de Reims
|
|
RC Strasbourg
|
23.04.2023 13:00 | Stade de Reims | 0 : 2 | RC Strasbourg |
Empoli
Empoli
|
|
Inter
Milan
|
23.04.2023 12:30 | Empoli | 0 : 3 | Inter | ||||||
Juventus
Torino
|
|
Napoli
Napoli
|
23.04.2023 20:45 | Juventus | 0 : 1 | Napoli | ||||||
Milan
Milano
|
|
Lecce
Lecce
|
23.04.2023 18:00 | Milan | 2 : 0 | Lecce | ||||||
Monza
Monza
|
|
Fiorentina
Firenze
|
23.04.2023 15:00 | Monza | 3 : 2 | Fiorentina | ||||||
Udinese
Udine
|
|
Cremonese
Cremona
|
23.04.2023 15:00 | Udinese | 3 : 0 | Cremonese |
Barcelona
Barcelona
|
|
Atlético Madrid
Madrid
|
23.04.2023 16:15 | Barcelona | 1 : 0 | Atlético Madrid | ||||||
Elche CF
Elche
|
|
Valencia
Valencia
|
23.04.2023 14:00 | Elche CF | 0 : 2 | Valencia | ||||||
RCD Mallorca
Palma
|
|
Getafe
Getafe (Madrid)
|
23.04.2023 18:30 | RCD Mallorca | 3 : 1 | Getafe | ||||||
Sevilla
Sevilla
|
|
Villarreal
Villarreal
|
23.04.2023 21:00 | Sevilla | 2 : 1 | Villarreal | ||||||
UD Almería
Almeria
|
|
Athletic Club
Bilbao
|
23.04.2023 21:00 | UD Almería | 1 : 2 | Athletic Club |
Željezničar Sport team
Banja Luka
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
23.04.2023 14:00 | Željezničar Sport team | 2 : 2 | Krupa | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
23.04.2023 12:00 | Velež | 0 : 2 | Željezničar | ||||||
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
23.04.2023 15:00 | Zvijezda 09 | 2 : 1 | Široki Brijeg |
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
|
Sloboda
Novi Grad
|
23.04.2023 12:00 | Sloboda | 1 : 1 | Sloboda | ||||||
Ljubić
Prnjavor
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
23.04.2023 10:00 | Ljubić | 1 : 5 | Rudar Prijedor | ||||||
BSK
Banja Luka
|
|
OFK Spartak
Banja Luka
|
23.04.2023 12:00 | BSK | 0 : 1 | OFK Spartak |
Ilićka 01
Brčko
|
|
Mineral
Teslić
|
23.04.2023 12:00 | Ilićka 01 | 4 : 1 | Mineral | ||||||
Bratstvo
Gračanica
|
|
Modriča
Modriča
|
23.04.2023 12:00 | Bratstvo | 1 : 1 | Modriča |
Lokomotiva
Brčko
|
|
Vlasenica
Vlasenica
|
23.04.2023 12:00 | Lokomotiva | 3 : 0 | Vlasenica | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
Drina
Zvornik
|
23.04.2023 12:00 | Gradina | 3 : 0 | Drina |
Rudar
Breza
|
|
Baton
Sarajevo
|
23.04.2023 13:30 | Rudar | 0 : 1 | Baton | ||||||
Sutjeska
Foča
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
23.04.2023 13:30 | Sutjeska | 2 : 1 | Ilijaš | ||||||
Novi Grad
Sarajevo
|
|
UNIS
Vogošća
|
23.04.2023 13:30 | Novi Grad | 2 : 2 | UNIS | ||||||
Radnik
Hadžići
|
|
Igman
Ilidža
|
23.04.2023 12:30 | Radnik | 1 : 3 | Igman | ||||||
Famos
Hrasnica
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
23.04.2023 14:30 | Famos | 1 : 1 | Željezničar | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Bosna
Visoko
|
23.04.2023 13:30 | Slavija | 6 : 1 | Bosna |
Sport Prevent
Bugojno
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
23.04.2023 13:30 | Sport Prevent | 3 : 2 | Kiseljak | ||||||
Borac
Jelah
|
|
Iskra
Bugojno
|
23.04.2023 13:30 | Borac | 1 : 3 | Iskra | ||||||
Simm Bau
Kosova
|
|
FK Vitez
Vitez
|
23.04.2023 13:30 | Simm Bau | 2 : 2 | FK Vitez |
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
23.04.2023 16:30 | Široki Brijeg | 2 : 2 | Sarajevo | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
23.04.2023 13:30 | Velež | 1 : 2 | Željezničar |
Sloga
Doboj
|
|
Igman
Konjic
|
23.04.2023 16:00 | Sloga | 2 : 2 | Igman | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Sloboda
Tuzla
|
23.04.2023 12:00 | Leotar | 1 : 8 | Sloboda |
Borac
Banja Luka
|
|
Spartak 2013
Banja Luka
|
23.04.2023 10:00 | Borac | 1 : 2 | Spartak 2013 |
Polet 1926
Brod
|
|
Željezničar
Doboj
|
23.04.2023 10:00 | Polet 1926 | 2 : 1 | Željezničar | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Borac
Šamac
|
23.04.2023 10:00 | Proleter | 0 : 4 | Borac | ||||||
Ilićka 01
Brčko
|
|
Mineral
Banja Vrućica
|
23.04.2023 10:00 | Ilićka 01 | 2 : 0 | Mineral | ||||||
Bratstvo
Gračanica
|
|
Modriča Alfa
Modriča
|
23.04.2023 10:00 | Bratstvo | 5 : 2 | Modriča Alfa |
Slaven
Živinice
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
23.04.2023 10:00 | Slaven | 1 : 2 | Zvijezda 09 | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Vlasenica
Vlasenica
|
23.04.2023 10:00 | Lokomotiva | 3 : 0 | Vlasenica | ||||||
Podrinje
Janja
|
|
Radnik
Bijeljina
|
23.04.2023 10:00 | Podrinje | 0 : 1 | Radnik | ||||||
Radnički
Lukavac
|
|
Budućnost
Banovići
|
23.04.2023 10:00 | Radnički | 1 : 2 | Budućnost | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
Drina
Zvornik
|
23.04.2023 10:00 | Gradina | 0 : 2 | Drina |
Rudar
Breza
|
|
Baton
Sarajevo
|
23.04.2023 11:00 | Rudar | 0 : 8 | Baton | ||||||
Sutjeska
Foča
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
23.04.2023 11:00 | Sutjeska | 0 : 1 | Ilijaš | ||||||
Novi Grad
Sarajevo
|
|
UNIS
Vogošća
|
23.04.2023 11:00 | Novi Grad | 2 : 1 | UNIS | ||||||
Radnik
Hadžići
|
|
Igman
Ilidža
|
23.04.2023 10:00 | Radnik | 0 : 7 | Igman | ||||||
Famos
Hrasnica
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
23.04.2023 12:00 | Famos | 4 : 2 | Željezničar | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Bosna
Visoko
|
23.04.2023 11:00 | Slavija | 2 : 1 | Bosna |
Sport Prevent
Bugojno
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
23.04.2023 11:00 | Sport Prevent | 1 : 9 | Kiseljak | ||||||
Borac
Jelah
|
|
Iskra
Bugojno
|
23.04.2023 11:00 | Borac | 0 : 4 | Iskra | ||||||
Simm Bau
Kosova
|
|
FK Vitez
Vitez
|
23.04.2023 11:00 | Simm Bau | 3 : 1 | FK Vitez |
Lijevče
Nova Topola
|
|
Sloga (S)
Srbac
|
23.04.2023 10:00 | Lijevče | 2 : 3 | Sloga (S) | ||||||
Potkozarje
Aleksandrovac
|
|
Sloga (T)
Trn
|
23.04.2023 10:00 | Potkozarje | 2 : 2 | Sloga (T) |
BSK
Banja Luka
|
|
Naprijed
Banja Luka
|
23.04.2023 11:30 | BSK | 4 : 0 | Naprijed |
Podrinje
Tršić
|
|
Branjevo
Branjevo
|
23.04.2023 11:00 | Podrinje | 0 : 3 | Branjevo |
Ključ
Ključ
|
|
Krajišnik
Velika Kladuša
|
23.04.2023 13:30 | Ključ | 0 : 1 | Krajišnik |
Fojnica
Fojnica
|
|
Vlašić
Turbe
|
23.04.2023 11:00 | Fojnica | 1 : 3 | Vlašić |
Željezničar
Sarajevo
|
|
Romanija
Pale
|
23.04.2023 15:00 | Željezničar | 4 : 0 | Romanija | ||||||
Famos (H)
Hrasnica
|
|
Glasinac 1936
Sokolac
|
23.04.2023 17:00 | Famos (H) | 3 : 3 | Glasinac 1936 | ||||||
Igman
Ilidža
|
|
Baton
Sarajevo
|
23.04.2023 19:00 | Igman | 1 : 5 | Baton |
Sokolac
Sokolac
|
|
FA Akademika
Sarajevo
|
23.04.2023 10:00 | Sokolac | 3 : 5 | FA Akademika | ||||||
Novi Grad 2
Sarajevo - Novi Grad
|
|
Miske - Akademija
Sarajevo
|
23.04.2023 10:00 | Novi Grad 2 | 1 : 7 | Miske - Akademija | ||||||
Jang bojs
Sarajevo
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
23.04.2023 10:00 | Jang bojs | 1 : 1 | Željezničar |
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
23.04.2023 14:00 | Široki Brijeg | 0 : 2 | Sarajevo | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
23.04.2023 11:30 | Velež | 1 : 2 | Željezničar |
Sloga
Doboj
|
|
Igman
Konjic
|
23.04.2023 14:00 | Sloga | 7 : 0 | Igman | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Sloboda
Tuzla
|
23.04.2023 10:00 | Leotar | 2 : 2 | Sloboda |
Podrinje
Janja
|
|
Full Time
Karakaj
|
23.04.2023 12:00 | Podrinje | 0 : 2 | Full Time | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Zenit
Bijeljina
|
23.04.2023 10:00 | Radnik | 8 : 0 | Zenit |
Gomjenica
Prijedor
|
|
Brdo
Hambarine
|
23.04.2023 10:00 | Gomjenica | 1 : 0 | Brdo | ||||||
Borac
Kozarska Dubica
|
|
Bratstvo
Kozarac
|
23.04.2023 10:00 | Borac | 3 : 1 | Bratstvo |
Lijevče
Nova Topola
|
|
Sloga
Srbac
|
23.04.2023 12:00 | Lijevče | 7 : 1 | Sloga |
BSK
Banja Luka
|
|
Naprijed
Banja Luka
|
23.04.2023 10:00 | BSK | 3 : 0 | Naprijed | ||||||
Mladost Farma prom
Banja Luka
|
|
Budućnost
Banja Luka
|
23.04.2023 10:00 | Mladost Farma prom | 2 : 3 | Budućnost |
Sloga 94
Bijeljina
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
23.04.2023 10:00 | Sloga 94 | 1 : 6 | Ilićka 01 |
Podrinje
Tršić
|
|
Branjevo
Branjevo
|
23.04.2023 10:00 | Podrinje | 3 : 4 | Branjevo |
Bratstvo
Bratunac
|
|
Birač
Derventa
|
23.04.2023 10:00 | Bratstvo | 3 : 1 | Birač | ||||||
Šekovići
Šekovići
|
|
Jadar
Nova Kasaba
|
23.04.2023 10:00 | Šekovići | 2 : 2 | Jadar |
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
|
|
Omladinac 75
Pokoj
|
23.04.2023 11:30 | Mladost 1938 | 4 : 0 | Omladinac 75 | ||||||
Kolibri
Bihać
|
|
Omladinac
Sanica
|
23.04.2023 11:30 | Kolibri | 11 : 0 | Omladinac | ||||||
Radnički (Z)
Zdena
|
|
Ključ
Ključ
|
23.04.2023 11:30 | Radnički (Z) | 0 : 7 | Ključ | ||||||
Radnički (R)
Ripač
|
|
OFK Bihać
Bihać
|
23.04.2023 11:30 | Radnički (R) | 0 : 3 | OFK Bihać |
Bratstvo
Bosanska Krupa
|
|
Krajišnik
Velika Kladuša
|
23.04.2023 11:30 | Bratstvo | 0 : 6 | Krajišnik | ||||||
Gomila
Stijena
|
|
ABC
Podzvizd
|
23.04.2023 11:30 | Gomila | 2 : 4 | ABC |
Bilalovac
Bilalovac
|
|
Šantići
Šantići
|
23.04.2023 10:00 | Bilalovac | 0 : 1 | Šantići | ||||||
Kaćuni
Kaćuni
|
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
23.04.2023 10:00 | Kaćuni | 0 : 4 | Novi Travnik |
Karaula
Karaula
|
|
Radnik
Donji Vakuf
|
23.04.2023 10:00 | Karaula | 1 : 5 | Radnik | ||||||
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
|
Jajce
Jajce
|
23.04.2023 10:00 | Sloga | 0 : 3 | Jajce |
Mladost
Doboj - Kakanj
|
|
Čelik
Zenica
|
23.04.2023 11:30 | Mladost | 0 : 1 | Čelik |
TOŠK
Tešanj
|
|
Novi Šeher
Novi Šeher
|
23.04.2023 11:30 | TOŠK | 7 : 2 | Novi Šeher | ||||||
Žepče 1919
Žepče
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
23.04.2023 11:30 | Žepče 1919 | 1 : 4 | Krivaja | ||||||
Usora
Usora - Žabljak
|
|
Nemila
Nemila
|
23.04.2023 11:30 | Usora | 1 : 7 | Nemila |
Novi Grad 1
Sarajevo
|
|
Famos (H)
Hrasnica
|
23.04.2023 16:00 | Novi Grad 1 | 0 : 1 | Famos (H) | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Radnik
Hadžići
|
23.04.2023 13:00 | Željezničar | 1 : 1 | Radnik | ||||||
Famos (V)
Vojkovići
|
|
Igman
ilidža
|
23.04.2023 12:00 | Famos (V) | 1 : 2 | Igman |
Novi Grad 1
Sarajevo
|
|
Unis
Vogošča
|
23.04.2023 18:00 | Novi Grad 1 | 0 : 2 | Unis | ||||||
Šampion
Ilidža
|
|
Fair-Play
Sarajevo
|
23.04.2023 12:00 | Šampion | 4 : 0 | Fair-Play |
Željezničar
Sarajevo
|
|
FA Akademika
Sarajevo
|
23.04.2023 17:15 | Željezničar | 0 : 5 | FA Akademika | ||||||
AF Devetka
Sarajevo
|
|
Baton 2
Sarajevo
|
23.04.2023 18:30 | AF Devetka | 1 : 2 | Baton 2 | ||||||
Miske - Akademija
Sarajevo
|
|
Betaklub
Doglodi
|
23.04.2023 21:00 | Miske - Akademija | 6 : 1 | Betaklub |
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
|
Eurofudbal
Stjepan Polje
|
23.04.2023 11:00 | Gornji Rahić | 2 : 3 | Eurofudbal | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Betaklub Tango
Devetak
|
23.04.2023 11:00 | Sloboda | 0 : 0 | Betaklub Tango |
Seona
Seona
|
|
Miri
Miričina
|
23.04.2023 10:00 | Seona | 0 : 3 | Miri | ||||||
Eurogol
Živinice
|
|
OFK Tuzla
Tuzla
|
23.04.2023 11:30 | Eurogol | 0 : 1 | OFK Tuzla |
Konjuh
Kladanj
|
|
Slaven
Živinice
|
23.04.2023 16:00 | Konjuh | 1 : 2 | Slaven | ||||||
Bambi
Tuzla
|
|
ŠF Živinice 22
Živinice
|
23.04.2023 13:30 | Bambi | 0 : 3 | ŠF Živinice 22 | ||||||
Bosna
Kalesija
|
|
Proleter
Tuzla
|
23.04.2023 11:00 | Bosna | 1 : 0 | Proleter | ||||||
Tuzla Siti
Simin Han
|
|
Eurogol
Živinoce
|
23.04.2023 11:00 | Tuzla Siti | 6 : 1 | Eurogol |
Kruševo
Kruševo
|
|
Zrinjski
Mostar
|
23.04.2023 10:30 | Kruševo | 1 : 3 | Zrinjski |
Podrinje
Janja
|
|
Full Time
Karakaj
|
23.04.2023 13:00 | Podrinje | 1 : 4 | Full Time | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Zenit
Bijeljina
|
23.04.2023 12:00 | Radnik | 1 : 0 | Zenit |
Partizan
Kostajnica
|
|
Ljubija
Ljubija
|
23.04.2023 11:30 | Partizan | 3 : 1 | Ljubija | ||||||
Gomjenica
Prijedor
|
|
Brdo
Hambarine
|
23.04.2023 11:30 | Gomjenica | 1 : 0 | Brdo | ||||||
Slaven
Dobrljin
|
|
FSA
Prijedor
|
23.04.2023 10:00 | Slaven | 2 : 5 | FSA |
Lijevče
Nova Topola
|
|
Borac
Maglajani
|
23.04.2023 13:30 | Lijevče | 2 : 0 | Borac | ||||||
Crni vrh
Jaružani
|
|
Sloga
Trn
|
23.04.2023 12:00 | Crni vrh | 0 : 12 | Sloga |
Čelinac
Čelinac
|
|
Lauš
Banja Luka
|
23.04.2023 10:00 | Čelinac | 1 : 0 | Lauš | ||||||
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Željezničar Sport team
Banja Luka
|
23.04.2023 19:00 | OFK Spartak 2013 | 0 : 0 | Željezničar Sport team |
AN Jedinstvo
Bihać
|
|
Bajer 99
Velagići
|
23.04.2023 10:00 | AN Jedinstvo | 5 : 0 | Bajer 99 |
Bratstvo
Bosanska Krupa
|
|
Krajišnik
Velika Kladuša
|
23.04.2023 10:00 | Bratstvo | 1 : 2 | Krajišnik | ||||||
Sloga
Bosanska Otoka
|
|
Krajina
Cazin
|
23.04.2023 10:00 | Sloga | 0 : 11 | Krajina | ||||||
Zvijezda
Velika Kladuša
|
|
Radnički
Ćoralići
|
23.04.2023 10:00 | Zvijezda | 1 : 2 | Radnički | ||||||
Gomila
Stijena
|
|
ABC
Podzvizd
|
23.04.2023 10:00 | Gomila | 7 : 1 | ABC |
Rudar
Kakanj
|
23.04.2023
10:00
|
Bosna
Visoko
|
23.04.2023 10:00 | Rudar | : | Bosna | ||||||
Rudar (B)
Breza
|
|
Čelik
Zenica
|
23.04.2023 10:00 | Rudar (B) | 4 : 0 | Čelik |
TOŠK
Tešanj
|
|
Novi Šeher
Novi Šeher
|
23.04.2023 10:00 | TOŠK | 4 : 0 | Novi Šeher | ||||||
Žepče 1919
Žepče
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
23.04.2023 10:00 | Žepče 1919 | 0 : 3 | Krivaja | ||||||
Usora
Usora
|
|
Nemila
Nemila
|
23.04.2023 10:00 | Usora | 0 : 10 | Nemila |
Baton
Sarajevo
|
|
Olimp
Pale
|
23.04.2023 10:00 | Baton | 0 : 0 | Olimp | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
JAcademy
Sarajevo
|
23.04.2023 11:30 | Željezničar | 2 : 1 | JAcademy | ||||||
Željezničar 2
Sarajevo
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
23.04.2023 10:00 | Željezničar 2 | 0 : 5 | Sarajevo |
Željezničar
Sarajevo
|
|
Juve
Sarajevo
|
23.04.2023 10:00 | Željezničar | 3 : 1 | Juve | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Famos
Hrasnica
|
23.04.2023 10:00 | Ilijaš | 0 : 0 | Famos | ||||||
F.A. Akademika
Sarajevo
|
|
Sokolac
Sokolac
|
23.04.2023 15:30 | F.A. Akademika | 4 : 0 | Sokolac |
Rijeka
Rijeka
|
|
Brnjaci
Brnjaci
|
23.04.2023 12:00 | Rijeka | 14 : 0 | Brnjaci |
Elektrobosna
Jajce
|
|
Radnik
Donji Vakuf
|
23.04.2023 12:00 | Elektrobosna | 0 : 3 | Radnik | ||||||
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
|
Jajce
Jajce
|
23.04.2023 12:00 | Sloga | 0 : 1 | Jajce |
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
|
Eurofudbal
Stjepan Polje
|
23.04.2023 10:00 | Gornji Rahić | 0 : 0 | Eurofudbal | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Betaklub Tango
Devetak
|
23.04.2023 10:00 | Sloboda | 3 : 0 | Betaklub Tango |
Konjuh
Kladanj
|
|
Slaven
Živinice
|
23.04.2023 15:00 | Konjuh | 7 : 0 | Slaven | ||||||
Bambi
Tuzla
|
|
ŠF Živinice 22
Živinice
|
23.04.2023 12:30 | Bambi | 2 : 0 | ŠF Živinice 22 | ||||||
Bosna
Kalesija
|
|
Proleter
Tuzla
|
23.04.2023 10:00 | Bosna | 3 : 0 | Proleter | ||||||
Tuzla Siti
Simin Han
|
|
Eurogol
Živinice
|
23.04.2023 10:00 | Tuzla Siti | 4 : 0 | Eurogol |
Eurogol
Živinice
|
|
Orahovica 74
Orahovica
|
23.04.2023 10:00 | Eurogol | 5 : 0 | Orahovica 74 |
Libero
Goražde
|
|
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
23.04.2023 16:00 | Libero | 1 : 0 | Radnik Bumerang | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Iskra
Bugojno
|
23.04.2023 16:00 | Borac | 0 : 1 | Iskra | ||||||
SFK 2000
Sarajevo
|
|
Emina
Mostar
|
23.04.2023 14:00 | SFK 2000 | 4 : 0 | Emina |
Sloga (S)
Srbac
|
|
BSK-Spartak 2013
Banja Luka
|
23.04.2023 16:30 | Sloga (S) | 1 : 2 | BSK-Spartak 2013 |
FK Sloboda
Tuzla
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
23.04.2023 16:00 | FK Sloboda | 4 : 0 | Široki Brijeg | ||||||
Inter
Posušje
|
|
Mladost
Nević Polje
|
23.04.2023 11:30 | Inter | 12 : 0 | Mladost |
Agram
Zagreb
|
|
Osijek
Osijek
|
23.04.2023 12:00 | Agram | 0 : 3 | Osijek | ||||||
Dinamo
Zagreb
|
|
Split
Split
|
23.04.2023 15:00 | Dinamo | 0 : 2 | Split |
Viktorija
Slavonski Brod
|
|
Donat
Zadar
|
23.04.2023 12:00 | Viktorija | 0 : 5 | Donat | ||||||
Rijeka
Rijeka
|
|
Hajduk
Split
|
23.04.2023 16:00 | Rijeka | 2 : 5 | Hajduk |
MNK Hercegovina
Široki brijeg
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
23.04.2023 17:00 | MNK Hercegovina | 6 : 4 | Sarajevo |
Brotnjo
Čitluk
|
|
Doboj
Doboj
|
23.04.2023 20:00 | Brotnjo | 5 : 1 | Doboj | ||||||
Bosna Kompred
Tuzla
|
|
Konjic
Konjic
|
23.04.2023 19:00 | Bosna Kompred | 8 : 1 | Konjic |
Mornar Barsko zlato
Bar
|
|
Igokea m:tel
Aleksandrovac
|
23.04.2023 18:00 | Mornar Barsko zlato | 74 : 86 | Igokea m:tel |
Prijedor Spartak
Prijedor
|
|
Rogatica
Rogatica
|
23.04.2023 19:00 | Prijedor Spartak | 100 : 95 | Rogatica |
Budućnost Fabrika 2
Bijeljina
|
|
Bratunac
Bratunac
|
23.04.2023 19:00 | Budućnost Fabrika 2 | 90 : 73 | Bratunac |
RMU Banovići
Banovići
|
|
Lavovi
Brčko
|
23.04.2023 19:30 | RMU Banovići | 74 : 49 | Lavovi |
Ljubinje - Bankom
Ljubinje
|
|
Modriča Optima
Modriča
|
23.04.2023 11:00 | Ljubinje - Bankom | 3 : 1 | Modriča Optima | ||||||
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
|
Drina
Zvornik
|
23.04.2023 13:00 | Kotor Varoš | 1 : 3 | Drina |
Glasinac
Sokolac
|
|
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
23.04.2023 17:00 | Glasinac | 25 : 33 | Kotor Varoš | ||||||
Kozara (G)
Gradiška
|
|
Višegrad
Višegrad
|
23.04.2023 18:00 | Kozara (G) | 30 : 28 | Višegrad | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
ORK Borac
Banja Luka
|
23.04.2023 18:00 | Drina | 34 : 30 | ORK Borac | ||||||
Kozara (KD)
Kozarska Dubica
|
|
Derventa
Derventa
|
23.04.2023 17:00 | Kozara (KD) | 37 : 32 | Derventa |
Prijedor
Prijedor
|
|
Srbac
Srbac
|
23.04.2023 14:00 | Prijedor | 47 : 34 | Srbac | ||||||
ORK BL
Banja Luka
|
|
Teslić
Teslić
|
23.04.2023 19:00 | ORK BL | 36 : 23 | Teslić |
Međugorje
Međugorje
|
|
Respect
Sarajevo
|
23.04.2023 16:00 | Međugorje | 29 : 37 | Respect | ||||||
Briješće
Sarajevo
|
|
Bosna
Sarajevo
|
23.04.2023 13:00 | Briješće | 28 : 31 | Bosna |
Krajina
Cazin
|
|
Sana 7
Sanski Most
|
23.04.2023 17:00 | Krajina | 29 : 31 | Sana 7 | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Jajce
Jajce
|
23.04.2023 15:00 | Čelik | 34 : 32 | Jajce | ||||||
Žepče
Žepče
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
23.04.2023 14:00 | Žepče | 44 : 30 | Kiseljak |
Borac
Banja Luka
|
|
Knežopoljka
Kozarska Dubica
|
23.04.2023 17:00 | Borac | 34 : 29 | Knežopoljka | ||||||
Hadžići
Hadžići
|
|
Grude
Grude
|
23.04.2023 17:00 | Hadžići | 30 : 39 | Grude |
Radnik
Bijeljina
|
|
Leotar
Trebinje
|
23.04.2023 18:00 | Radnik | 41 : 31 | Leotar | ||||||
Borac 2
Banja Luka
|
|
Derventa
Derventa
|
23.04.2023 14:30 | Borac 2 | 33 : 27 | Derventa |
Goražde
Goražde
|
|
Krajina
Cazin
|
23.04.2023 17:00 | Goražde | 32 : 27 | Krajina | ||||||
Jedinstvo
Tuzla
|
|
Živinice
Živinice
|
23.04.2023 14:00 | Jedinstvo | 36 : 32 | Živinice | ||||||
Bosna
Tešanj
|
|
Bihać
Bihać
|
23.04.2023 14:00 | Bosna | 39 : 32 | Bihać | ||||||
Lokomotiva
Mostar
|
|
Turbina
Jablanica
|
23.04.2023 15:30 | Lokomotiva | 47 : 40 | Turbina |
Partizan 1949
Tivat
|
|
Komovi
Andrijevica
|
23.04.2023 | Partizan 1949 | 30 : 33 | Komovi |