XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 353 utakmica za dan
Subota, 7 Oktobar 2023


Fudbal

Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
1 : 1
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
07.10.2023 15:00
Zvijezda 09
1 : 1
Tuzla City
Sloboda
Mrkonjić Grad
1 : 1
Kozara
Gradiška
07.10.2023 15:00
Sloboda
1 : 1
Kozara
Borac
Kozarska Dubica
2 : 3
Modriča
Modriča
07.10.2023 15:00
Borac
2 : 3
Modriča
Drina
Zvornik
2 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
07.10.2023 15:00
Drina
2 : 0
Slavija
Leotar
Trebinje
1 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
07.10.2023 15:00
Leotar
1 : 0
Rudar Prijedor
Laktaši
Laktaši
7 : 1
Romanija
Pale
07.10.2023 15:00
Laktaši
7 : 1
Romanija
Sutjeska
Foča
0 : 2
Željezničar
Banja Luka
07.10.2023 18:00
Sutjeska
0 : 2
Željezničar
Čelinac
Čelinac
1 : 5
Sloga (S)
Srbac
07.10.2023 15:00
Čelinac
1 : 5
Sloga (S)
Polet 1926
Brod
1 : 0
FSA
Prijedor
07.10.2023 15:00
Polet 1926
1 : 0
FSA
Sloga (T)
Trn
9 : 0
Sloboda
Novi Grad
07.10.2023 15:00
Sloga (T)
9 : 0
Sloboda
Naprijed
Banja Luka
2 : 0
Tekstilac
Derventa
07.10.2023 15:00
Naprijed
2 : 0
Tekstilac
Progres
Kneževo
0 : 1
Gorica
Å ipovo
07.10.2023 15:00
Progres
0 : 1
Gorica
Budućnost
Pilica
2 : 2
Glasinac 1936
Sokolac
07.10.2023 15:00
Budućnost
2 : 2
Glasinac 1936
Ilićka 01
Brčko
7 : 1
Rudar 1925
Ugljevik
07.10.2023 15:00
Ilićka 01
7 : 1
Rudar 1925
Hercegovac
Bileća
2 : 0
Zadrugar
Donje Crnjelovo
07.10.2023 15:00
Hercegovac
2 : 0
Zadrugar
Drina HE
Višegrad
4 : 1
Vlasenica
Vlasenica
07.10.2023 15:00
Drina HE
4 : 1
Vlasenica
Bratstvo (Kozinci)
Kozinci
2 : 2
Lijevče
Nova Topola
07.10.2023 15:00
Bratstvo (Kozinci)
2 : 2
Lijevče
Trebava
Osječani
3 : 0
Sloga
Dugo Polje
07.10.2023 15:00
Trebava
3 : 0
Sloga
Željezničar
Doboj
7 : 0
Naša krila
Kostajnica
07.10.2023 15:00
Željezničar
7 : 0
Naša krila
OFK Brezik
Gornji Brezik
2 : 1
Lokomotiva
Brčko
07.10.2023 16:00
OFK Brezik
2 : 1
Lokomotiva
Napredak
Donji Å epak
2 : 2
OFK Trnovica
Trnovica
07.10.2023 15:30
Napredak
2 : 2
OFK Trnovica
Budućnost
Skelani
8 : 0
Janja 2009
Janja
07.10.2023 15:30
Budućnost
8 : 0
Janja 2009
Tabanci
Tabanci
3 : 0
Birač
Derventa
07.10.2023 15:30
Tabanci
3 : 0
Birač
Ljubija
Ljubija
1 : 3
Gomjenica
Prijedor
07.10.2023 16:00
Ljubija
1 : 3
Gomjenica
Borac (Mag)
Maglajani
6 : 0
Obradovac
Obradovac
07.10.2023 16:00
Borac (Mag)
6 : 0
Obradovac
Sloboda
Donji Podgradci
2 : 0
Mladi Krajišnik
Kukulje
07.10.2023 16:00
Sloboda
2 : 0
Mladi Krajišnik
Borac (ID)
Istočni Drvar
7 : 0
Zmijanje
Kola
07.10.2023 15:00
Borac (ID)
7 : 0
Zmijanje
Pecka
Roćević
0 : 6
Jardan
Jardan
07.10.2023 15:00
Pecka
0 : 6
Jardan
Borac
Osmaci
1 : 2
Bratstvo
Bratunac
07.10.2023 15:00
Borac
1 : 2
Bratstvo
7. Republika
Svodna
1 : 4
Kiseljak
Koprivna
07.10.2023 15:00
7. Republika
1 : 4
Kiseljak
Bratstvo
Orahova
6 : 2
Stevan Dukić
Rogolji
07.10.2023 15:30
Bratstvo
6 : 2
Stevan Dukić
OFK Nožičko
Nožičko
3 : 0
Mladost
Bajinci
07.10.2023 15:30
OFK Nožičko
3 : 0
Mladost
Krbeti
Krbeti
3 : 1
Slijepčevići
Slijepčevići
07.10.2023 15:00
Krbeti
3 : 1
Slijepčevići
Zvijezda
Gradačac
3 : 0
Rudar
Kakanj
07.10.2023 15:00
Zvijezda
3 : 0
Rudar
Goražde
Goražde
2 : 0
Sloboda
Tuzla
07.10.2023 15:00
Goražde
2 : 0
Sloboda
Čelik
Zenica
1 : 1
TOÅ K
Tešanj
07.10.2023 18:00
Čelik
1 : 1
TOÅ K
Tomislav
Tomislavgrad
2 : 1
Bratstvo
Gračanica
07.10.2023 15:00
Tomislav
2 : 1
Bratstvo
Novi Travnik
Novi Travnik
0 : 2
Travnik
Travnik
07.10.2023 15:00
Novi Travnik
0 : 2
Travnik
Iskra
Bugojno
2 : 1
Rudar (K)
Kamengrad
07.10.2023 15:00
Iskra
2 : 1
Rudar (K)
Bajer 99
Velagići
0 : 1
FK Vitez
Vitez
07.10.2023 15:00
Bajer 99
0 : 1
FK Vitez
NK Vitez
Vitez
5 : 0
Krajina
Cazin
07.10.2023 15:00
NK Vitez
5 : 0
Krajina
Vitez (B)
Bužim
5 : 1
Podgrmeč
Sanski Most
07.10.2023 15:00
Vitez (B)
5 : 1
Podgrmeč
Romari
Vitez
1 : 1
Sloga
Bosanska Otoka
07.10.2023 15:00
Romari
1 : 1
Sloga
Napredak
Matići
1 : 3
Omladinac 68
Mionica
07.10.2023 15:30
Napredak
1 : 3
Omladinac 68
Radnički
Lukavac
3 : 0
Prokosovići
Prokosovići
07.10.2023 15:30
Radnički
3 : 0
Prokosovići
Sloga
Tojšići
5 : 1
Dizdaruša
Brčko
07.10.2023 15:30
Sloga
5 : 1
Dizdaruša
Nemila
Nemila
1 : 0
Igman
Ilidža
07.10.2023 15:00
Nemila
1 : 0
Igman
Rudar
Breza
0 : 0
Borac
Jelah
07.10.2023 15:00
Rudar
0 : 0
Borac
Mošćanica
Sarajevo
3 : 2
Usora
Žabljak-Usora
07.10.2023 15:00
Mošćanica
3 : 2
Usora
Omladinac 75
Pokoj
7 : 0
Kamenica
Kamenica
07.10.2023 15:30
Omladinac 75
7 : 0
Kamenica
Ključ
Ključ
6 : 2
Mladost (P)
Polje-Cazin
07.10.2023 15:30
Ključ
6 : 2
Mladost (P)
Omladinac
Sanica
1 : 5
Mladost (V)
Vrnograč
07.10.2023 15:30
Omladinac
1 : 5
Mladost (V)
Kostrč
Kostrč
3 : 5
Dragovoljac
Novo Selo
07.10.2023 15:30
Kostrč
3 : 5
Dragovoljac
Hajduk
Orašje
6 : 0
Odžak 102
Odžak
07.10.2023 15:30
Hajduk
6 : 0
Odžak 102
Napredak
Omerbegovača
3 : 0
GFK Brčko
Brčko
07.10.2023 15:30
Napredak
3 : 0
GFK Brčko
Radnik
Donji Vakuf
3 : 0
Sport Prevent
Bugojno
07.10.2023 15:30
Radnik
3 : 0
Sport Prevent
Respekt
Sarajevo
0 : 6
Stup
Sarajevo
07.10.2023 14:00
Respekt
0 : 6
Stup
Neretva 2020
Čeljevo
1 : 4
Blagaj
Blagaj
07.10.2023 15:30
Neretva 2020
1 : 4
Blagaj
Iskra
Stolac
3 : 1
Cim
Cim
07.10.2023 16:00
Iskra
3 : 1
Cim
Teočak
Teočak
2 : 1
Mramor (B)
Babice
07.10.2023 15:00
Teočak
2 : 1
Mramor (B)
Omazići 1937
Omazići
2 : 0
Jablanica
Barice
07.10.2023 15:00
Omazići 1937
2 : 0
Jablanica
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 1
Vojvodina
Novi Sad
07.10.2023 16:00
Novi Pazar
3 : 1
Vojvodina
Partizan
Beograd
2 : 0
Mladost (L)
Lučani
07.10.2023 18:30
Partizan
2 : 0
Mladost (L)
Javor Matis
Ivanjica
2 : 1
Železničar
Pančevo
07.10.2023 18:00
Javor Matis
2 : 1
Železničar
Metalac
Gornji Milanovac
0 : 2
Inđija Toyo Tires
Inđija
07.10.2023 18:00
Metalac
0 : 2
Inđija Toyo Tires
Jedinstvo (Ub)
Ub
1 : 0
GFK Sloboda
Užice
07.10.2023 15:00
Jedinstvo (Ub)
1 : 0
GFK Sloboda
Maribor
Maribor
3 : 1
Mura
Mrska Sobota
07.10.2023 20:15
Maribor
3 : 1
Mura
Celje
Celje
2 : 1
Bravo
Ljubljana
07.10.2023 17:30
Celje
2 : 1
Bravo
Slaven Belupo
Koprivniva
1 : 0
Varaždin
Varaždin
07.10.2023 18:30
Slaven Belupo
1 : 0
Varaždin
Osijek
Osijek
3 : 0
Rudeš
Zagreb
07.10.2023 16:00
Osijek
3 : 0
Rudeš
Rijeka
Rijeka
1 : 0
Hajduk
Split
07.10.2023 18:30
Rijeka
1 : 0
Hajduk
Mornar
Bar
2 : 1
Mladost DG
Podgoriva
07.10.2023 19:00
Mornar
2 : 1
Mladost DG
OFK Petrovac
Petrovac
2 : 3
Dečić
Tuzi
07.10.2023 19:00
OFK Petrovac
2 : 3
Dečić
Jedinstvo
Bijelo Polje
2 : 3
Jezero
Plav
07.10.2023 18:00
Jedinstvo
2 : 3
Jezero
Arsenal
Tivat
1 : 1
Sutjeska
Nikšić
07.10.2023 15:00
Arsenal
1 : 1
Sutjeska
AP Brera
Strumica
0 : 1
Gostivar
Gostivar
07.10.2023 14:00
AP Brera
0 : 1
Gostivar
Voska sport
Ohrid
2 : 1
Makedonija ĐP
Skoplje
07.10.2023 14:00
Voska sport
2 : 1
Makedonija ĐP
Tikveš
Kavadarci
1 : 1
Å kupi
Skoplje
07.10.2023 14:00
Tikveš
1 : 1
Å kupi
Bregalnica
Å tip
2 : 1
Rabotnički
Skoplje
07.10.2023 14:00
Bregalnica
2 : 1
Rabotnički
Cádiz
Cádiz
0 : 1
Girona
Girona
07.10.2023 14:00
Cádiz
0 : 1
Girona
Mallorca
Palma de Mallorca
1 : 1
Valencia
Valencia
07.10.2023 18:30
Mallorca
1 : 1
Valencia
Real Madrid
Madrid
4 : 0
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
07.10.2023 16:15
Real Madrid
4 : 0
Osasuna
Sevilla
Sevilla
2 : 2
Rayo Vallecano
Madrid
07.10.2023 21:00
Sevilla
2 : 2
Rayo Vallecano
Metz
Longeville-lès-Metz
0 : 1
OGC Nice
Nice
07.10.2023 17:00
Metz
0 : 1
OGC Nice
Reims
Reims
1 : 3
Monaco
Monaco
07.10.2023 21:00
Reims
1 : 3
Monaco
Burnley
Burnley, Lancashire
1 : 4
Chelsea
London
07.10.2023 16:00
Burnley
1 : 4
Chelsea
Crystal Palace
London
0 : 0
Nottingham Forest
Nottingham
07.10.2023 18:30
Crystal Palace
0 : 0
Nottingham Forest
Everton
Liverpool
3 : 0
Bournemouth
Bournemouth
07.10.2023 16:00
Everton
3 : 0
Bournemouth
Fulham
London
3 : 1
Sheffield United
Sheffield
07.10.2023 16:00
Fulham
3 : 1
Sheffield United
Luton Town
Luton
0 : 1
Tottenham Hotspur
London
07.10.2023 13:30
Luton Town
0 : 1
Tottenham Hotspur
Manchester United
Manchester
2 : 1
Brentford
Brentford, Middlesex
07.10.2023 16:00
Manchester United
2 : 1
Brentford
Borussia Dortmund
Dortmund
4 : 2
Union Berlin
Berlin
07.10.2023 15:30
Borussia Dortmund
4 : 2
Union Berlin
Augsburg
Augsburg
1 : 2
Darmstadt 98
Darmstadt
07.10.2023 15:30
Augsburg
1 : 2
Darmstadt 98
RB Leipzig
Leipzig
0 : 0
Bochum 1848
Bochum
07.10.2023 15:30
RB Leipzig
0 : 0
Bochum 1848
Stuttgart
Stuttgart
3 : 1
Wolfsburg
Wolfsburg
07.10.2023 15:30
Stuttgart
3 : 1
Wolfsburg
Werder Bremen
Bremen
2 : 3
Hoffenheim
Sinsheim
07.10.2023 18:30
Werder Bremen
2 : 3
Hoffenheim
Genoa
Genova
0 : 1
Milan
Milano
07.10.2023 20:45
Genoa
0 : 1
Milan
Inter
Milano
2 : 2
Bologna
Bologna
07.10.2023 15:00
Inter
2 : 2
Bologna
Juventus
Torino
2 : 0
Torino
Torino
07.10.2023 18:00
Juventus
2 : 0
Torino
Borac
Banja Luka
0 : 0
Željezničar Sport team
Banja Luka
07.10.2023 11:00
Borac
0 : 0
Željezničar Sport team
Zrinjski
Mostar
2 : 1
Željezničar
Sarajevo
07.10.2023 16:00
Zrinjski
2 : 1
Željezničar
Budućnost
Banovići
2 : 0
Bratstvo
Gračanica
07.10.2023 12:00
Budućnost
2 : 0
Bratstvo
Baton
Sarajevo
0 : 3
Sarajevo
Sarajevo
07.10.2023 13:30
Baton
0 : 3
Sarajevo
Famos (V)
Vojkovići
2 : 6
Romanija
Pale
07.10.2023 14:30
Famos (V)
2 : 6
Romanija
Natron
Maglaj
0 : 10
Čelik
Zenica
07.10.2023 13:30
Natron
0 : 10
Čelik
Žepče
Žepče
0 : 3
Romari
Vitez
07.10.2023 12:30
Žepče
0 : 3
Romari
Mladost
Donji Kakanj
9 : 0
Krivaja
Zavidovići
07.10.2023 13:30
Mladost
9 : 0
Krivaja
Kiseljak
Kiseljak
0 : 1
Travnik
Travnik
07.10.2023 13:30
Kiseljak
0 : 1
Travnik
Neum
Neum
1 : 8
Posušje
Posušje
07.10.2023 13:30
Neum
1 : 8
Posušje
Brotnjo
Čitluk
3 : 2
Stolac
Stolac
07.10.2023 12:30
Brotnjo
3 : 2
Stolac
Brskovo
Brskovo
2 : 6
Mornar
Bar
07.10.2023 17:00
Brskovo
2 : 6
Mornar
Internacional
Podgorica
1 : 0
Jedinstvo
Bijelo Polje
07.10.2023 17:00
Internacional
1 : 0
Jedinstvo
Tuzla City
Tuzla
3 : 2
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
07.10.2023 15:00
Tuzla City
3 : 2
Zvijezda 09
Posušje
Posušje
2 : 4
Velež
Mostar
07.10.2023 12:00
Posušje
2 : 4
Velež
Borac
Banja Luka
7 : 0
Gošk
Gabela
07.10.2023 16:30
Borac
7 : 0
Gošk
Igman
Konjic
1 : 3
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
07.10.2023 12:00
Igman
1 : 3
Å iroki Brijeg
Željezničar
Sarajevo
5 : 2
Sarajevo
Sarajevo
07.10.2023 13:00
Željezničar
5 : 2
Sarajevo
Gorica
Å ipovo
1 : 3
Čelinac
Čelinac
07.10.2023 11:30
Gorica
1 : 3
Čelinac
Mineral
Teslić
6 : 2
Proleter
Teslić
07.10.2023 11:30
Mineral
6 : 2
Proleter
Budućnost
Banovići
2 : 0
Bratstvo
Gračanica
07.10.2023 10:00
Budućnost
2 : 0
Bratstvo
Partizan
Kostajnica
8 : 1
Rasavci
Rasavci
07.10.2023 10:00
Partizan
8 : 1
Rasavci
Plamen
Vodičevo
5 : 1
Brzi
Busnovi
07.10.2023 10:00
Plamen
5 : 1
Brzi
Lauš
Lauš
1 : 2
Potkozarje
Aleksandrovac
07.10.2023 10:00
Lauš
1 : 2
Potkozarje
OFK Spartak
Banja Luka
2 : 5
Omladinac
Banja Luka
07.10.2023 10:00
OFK Spartak
2 : 5
Omladinac
Crvena zvijezda
Obudovac
1 : 4
Pelagićevo 21
Pelagićevo
07.10.2023 16:00
Crvena zvijezda
1 : 4
Pelagićevo 21
Crkvina
Crkvina
1 : 8
Skugrić
Skugrić
07.10.2023 16:00
Crkvina
1 : 8
Skugrić
Omladinac
Modriča
0 : 0
Sloga (J)
Jakeš
07.10.2023 15:00
Omladinac
0 : 0
Sloga (J)
Lijevče
Nova Topola
1 : 3
Polet
Mali Sitneši
07.10.2023 10:00
Lijevče
1 : 3
Polet
Jedinstvo (R)
Roćević
2 : 2
Vlasenica
Vlasenica
07.10.2023 11:30
Jedinstvo (R)
2 : 2
Vlasenica
Baton
Sarajevo
2 : 1
Sarajevo
Sarajevo
07.10.2023 11:00
Baton
2 : 1
Sarajevo
Famos (V)
Vojkovići
2 : 3
Romanija
Pale
07.10.2023 12:30
Famos (V)
2 : 3
Romanija
Natron
Maglaj
1 : 10
Čelik
Zenica
07.10.2023 11:00
Natron
1 : 10
Čelik
Žepče
Žepče
2 : 6
Romari
Vitez
07.10.2023 10:00
Žepče
2 : 6
Romari
Mladost
Doboj - Kakanj
2 : 2
Krivaja
Zavidovići
07.10.2023 11:00
Mladost
2 : 2
Krivaja
Kiseljak
Kiseljak
1 : 2
Travnik
Travnik
07.10.2023 11:00
Kiseljak
1 : 2
Travnik
Brotnjo
Čitluk
2 : 1
Stolac
Stolac
07.10.2023 10:00
Brotnjo
2 : 1
Stolac
Troglav 1918
Livno
4 : 0
Branitelj
Rodoč-Jasenica
07.10.2023 11:00
Troglav 1918
4 : 0
Branitelj
Bihać
Bihać
3 : 1
Radnički
Ćoralići
07.10.2023 15:30
Bihać
3 : 1
Radnički
Borac
Izačić
1 : 1
Una Nacionalni park
Kulen Vakuf
07.10.2023 13:15
Borac
1 : 1
Una Nacionalni park
Radnik
Donji Vakuf
4 : 0
Vlašić
Turbe
07.10.2023 09:30
Radnik
4 : 0
Vlašić
Rudar
Han Bila
1 : 3
Kaćuni
Kaćuni
07.10.2023 12:00
Rudar
1 : 3
Kaćuni
Fojnica
Fojnica
5 : 0
Busovača
Busovača
07.10.2023 16:00
Fojnica
5 : 0
Busovača
Jang bojs
Sarajevo
0 : 0
Famos
Hrasnica
07.10.2023 20:30
Jang bojs
0 : 0
Famos
Baton
Sarajevo
0 : 1
Igman
Ilidža
07.10.2023 08:45
Baton
0 : 1
Igman
Sloga
Donji Vakuf-Uskoplje
11 : 1
Turbina
Jablanica
07.10.2023 11:00
Sloga
11 : 1
Turbina
Mladost (VB)
Velika Brijesnica
1 : 4
Eurogol
Živinice
07.10.2023 10:00
Mladost (VB)
1 : 4
Eurogol
Mladost (SO)
Solina
0 : 3
Betaklub Tango
Devetak
07.10.2023 10:00
Mladost (SO)
0 : 3
Betaklub Tango
Proleter
Slavinovići
4 : 1
Bosna
Kalesija
07.10.2023 10:00
Proleter
4 : 1
Bosna
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
2 : 0
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
07.10.2023 13:00
Tuzla City
2 : 0
Zvijezda 09
Posušje
Posušje
1 : 3
Velež
Mostar
07.10.2023 10:00
Posušje
1 : 3
Velež
Borac
Banja Luka
3 : 0
Gošk
Gošk
07.10.2023 14:30
Borac
3 : 0
Gošk
Igman
Konjic
0 : 4
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
07.10.2023 10:00
Igman
0 : 4
Å iroki Brijeg
Željezničar
Sarajevo
2 : 4
Sarajevo
Sarajevo
07.10.2023 11:00
Željezničar
2 : 4
Sarajevo
Željezničar Sport tim
Banja Luka
9 : 1
BSK
Banja Luka
07.10.2023 11:30
Željezničar Sport tim
9 : 1
BSK
Omarska
Omarska
0 : 4
Polet 1926
Brod
07.10.2023 11:30
Omarska
0 : 4
Polet 1926
Laktaši
Laktaši
1 : 2
Modriča Alfa
Modriča
07.10.2023 11:30
Laktaši
1 : 2
Modriča Alfa
OFK Spartak 2013
Banja Luka
3 : 1
Tekstilac
Derventa
07.10.2023 11:30
OFK Spartak 2013
3 : 1
Tekstilac
Sloga (T)
Trn
3 : 6
Kozara
Gradiška
07.10.2023 11:30
Sloga (T)
3 : 6
Kozara
Ljubić
Prnjavor
3 : 3
Rudar Prijedor
Prijedor
07.10.2023 11:30
Ljubić
3 : 3
Rudar Prijedor
Željezničar
Doboj
1 : 2
Sloga (D)
Doboj
07.10.2023 11:30
Željezničar
1 : 2
Sloga (D)
Gorica
Å ipovo
1 : 4
Čelinac
Čelinac
07.10.2023 10:00
Gorica
1 : 4
Čelinac
Mineral
Banja Vrućica
1 : 3
Proleter
Teslić
07.10.2023 10:00
Mineral
1 : 3
Proleter
Radnik
Bijeljina
4 : 0
Ilićka 01
Brčko
07.10.2023 11:30
Radnik
4 : 0
Ilićka 01
Zenit
Bijeljina
2 : 3
Lokomotiva
Brčko
07.10.2023 11:30
Zenit
2 : 3
Lokomotiva
Mladost
Bogutovo selo
8 : 0
Sloga junajted
Bijeljina
07.10.2023 11:30
Mladost
8 : 0
Sloga junajted
Svodna
Svodna
1 : 0
Gomjenica
Gomjenica
07.10.2023 10:00
Svodna
1 : 0
Gomjenica
Sloga
Saničani(Rakelići)
2 : 1
Omladinac
Draksenić
07.10.2023 11:00
Sloga
2 : 1
Omladinac
Spartak 2013
Banja Luka
2 : 4
Omladinac
Banja Luka
07.10.2023 09:00
Spartak 2013
2 : 4
Omladinac
Ljeskovac
Ljeskovac
0 : 11
Majevica
Lopare
07.10.2023 11:00
Ljeskovac
0 : 11
Majevica
Radnik
Bijeljina
7 : 0
Sloga 94
Bijeljina
07.10.2023 08:30
Radnik
7 : 0
Sloga 94
OFK Brezik
Gornji Brezik
3 : 1
Sloboda
Donji Zagoni
07.10.2023 11:00
OFK Brezik
3 : 1
Sloboda
Drina
Amajlije
3 : 0
Omladinac
Potočari - Brčko Distrikt
07.10.2023 11:00
Drina
3 : 0
Omladinac
Jedinstvo (R)
Roćević
0 : 6
Vlasenica
Vlasenica
07.10.2023 10:00
Jedinstvo (R)
0 : 6
Vlasenica
Šekovići
Šekovići
2 : 3
Lokanj
Lokanj
07.10.2023 10:00
Šekovići
2 : 3
Lokanj
Glasinac 2011
Sokolac
3 : 1
Drina HE
Višegrad
07.10.2023 11:00
Glasinac 2011
3 : 1
Drina HE
Famos
Vojkovići
4 : 0
Romanija
Pale
07.10.2023 15:30
Famos
4 : 0
Romanija
Podgrmeč
Sanski Most
4 : 0
Bihać
Bihać
07.10.2023 11:15
Podgrmeč
4 : 0
Bihać
Radnički
Zdena
0 : 10
Jedinstvo
Bihać
07.10.2023 11:15
Radnički
0 : 10
Jedinstvo
Gomila
Stijena
0 : 0
Jezerski
Jezerski
07.10.2023 11:15
Gomila
0 : 0
Jezerski
Krajina
Cazin
1 : 1
Vitez
Bužim
07.10.2023 11:15
Krajina
1 : 1
Vitez
Šantići
Šantići
1 : 0
Busovača
Busovača
07.10.2023 10:00
Šantići
1 : 0
Busovača
Rudar
Han Bila
0 : 8
Rijeka
Rijeka - Vitez
07.10.2023 10:00
Rudar
0 : 8
Rijeka
Bosna
Visoko
6 : 0
Sporting
Zenica
07.10.2023 12:30
Bosna
6 : 0
Sporting
Fortuna
Zenica
2 : 0
Rudar (K)
Kakanj
07.10.2023 12:30
Fortuna
2 : 0
Rudar (K)
Borac
Jelah
5 : 0
Pobjeda
Tešanjka
07.10.2023 11:30
Borac
5 : 0
Pobjeda
Novi Grad 1
Sarajevo
1 : 1
Famos (H)
Hrasnica
07.10.2023 15:00
Novi Grad 1
1 : 1
Famos (H)
Unis
Vogošča
2 : 4
Slavija
Istočno Sarajevo
07.10.2023 11:00
Unis
2 : 4
Slavija
Baton
Sarajevo
6 : 0
Radnik
Hadžići
07.10.2023 15:30
Baton
6 : 0
Radnik
Igman
ilidža
4 : 1
Željezničar
Sarajevo
07.10.2023 17:30
Igman
4 : 1
Željezničar
Å F Derby
Sarajevo
1 : 1
Miske - Akademija
Sarajevo
07.10.2023 16:45
Å F Derby
1 : 1
Miske - Akademija
Soker
Sarajevo
3 : 0
Željezničar
Sarajevo
07.10.2023 18:30
Soker
3 : 0
Željezničar
Baton 2
Sarajevo
4 : 2
Betaklub
Doglodi
07.10.2023 08:45
Baton 2
4 : 2
Betaklub
Mlade Nade
Ilidža
3 : 0
Željezničar
Sarajevo
07.10.2023 14:00
Mlade Nade
3 : 0
Željezničar
Miske - Akademija
Sarajevo
1 : 7
AF Devetka
Sarajevo
07.10.2023 13:00
Miske - Akademija
1 : 7
AF Devetka
Fair-Play
Sarajevo
8 : 0
Novi Grad 1
Sarajevo
07.10.2023 11:00
Fair-Play
8 : 0
Novi Grad 1
Grude
Grude
6 : 1
Kupres
Kupres
07.10.2023 11:30
Grude
6 : 1
Kupres
Ljubuški
Ljubuški
0 : 1
Posušje
Posušje
07.10.2023 10:30
Ljubuški
0 : 1
Posušje
Troglav
Livno
2 : 1
Sloga
Gornji Vakuf - Uskoplje
07.10.2023 15:00
Troglav
2 : 1
Sloga
Å ator
Glamoč
6 : 0
Å ujica
Å ujica
07.10.2023 11:30
Å ator
6 : 0
Å ujica
Tomislav
Tomislavgrad
11 : 3
Drinovci
Drinovci
07.10.2023 11:30
Tomislav
11 : 3
Drinovci
Čapljina
Čapljina
3 : 1
Rama
Uskoplje /Rama
07.10.2023 11:30
Čapljina
3 : 1
Rama
Mostar
Mostar
6 : 1
Blagaj
Blagaj
07.10.2023 10:30
Mostar
6 : 1
Blagaj
Kruševo
Kruševo
0 : 1
Stolac
Stolac
07.10.2023 10:30
Kruševo
0 : 1
Stolac
Velež
Mostar
4 : 0
Cim
Mostar
07.10.2023 11:30
Velež
4 : 0
Cim
Turbina
Jablanica
2 : 1
UÅ S Fortuna
Mostar
07.10.2023 11:30
Turbina
2 : 1
UÅ S Fortuna
Iskra
Stolac
1 : 3
Klis
Buturović polje
07.10.2023 12:00
Iskra
1 : 3
Klis
Lokomotiva
Mostar
0 : 0
Branitelj
Rodoč - Jasenica
07.10.2023 11:30
Lokomotiva
0 : 0
Branitelj
Gornji Rahić
Gornji Rahić
0 : 2
Bratstvo
Gračanica
07.10.2023 11:00
Gornji Rahić
0 : 2
Bratstvo
Orašje
Orašje
4 : 0
Bosna
Kalesija
07.10.2023 11:15
Orašje
4 : 0
Bosna
Eurofudbal
Stjepan Polje
0 : 4
Betaklub Tango
Devetak
07.10.2023 11:00
Eurofudbal
0 : 4
Betaklub Tango
Slaven
Živinice
1 : 7
Sloboda
Tuzla
07.10.2023 11:00
Slaven
1 : 7
Sloboda
ŠF Živinice 22
Živinice
1 : 1
Proleter
Tuzla
07.10.2023 11:00
ŠF Živinice 22
1 : 1
Proleter
Di - Five
Doboj - Istok
2 : 1
OFK Tuzla
Tuzla
07.10.2023 11:00
Di - Five
2 : 1
OFK Tuzla
Eurogol
Živinoce
1 : 1
Konjuh
Kladanj
07.10.2023 11:00
Eurogol
1 : 1
Konjuh
Å pionica 1953
Å pionica
2 : 1
Rudar
Bukinje
07.10.2023 10:00
Å pionica 1953
2 : 1
Rudar
Željezničar Sport team
Banja Luka
5 : 0
BSK
Banja Luka
07.10.2023 10:00
Željezničar Sport team
5 : 0
BSK
Omarska
Omarska
4 : 1
Polet 1926
Brod
07.10.2023 10:00
Omarska
4 : 1
Polet 1926
Laktaši
Laktaši
0 : 7
Modriča Alfa
Modriča
07.10.2023 10:00
Laktaši
0 : 7
Modriča Alfa
OFK Spartak 2013
Banja Luka
8 : 0
Tekstilac
Derventa
07.10.2023 10:00
OFK Spartak 2013
8 : 0
Tekstilac
Sloga (T)
Trn
3 : 0
Kozara
Gradiška
07.10.2023 10:00
Sloga (T)
3 : 0
Kozara
Ljubić
Prnjavor
2 : 5
Rudar Prijedor
Prijedor
07.10.2023 10:00
Ljubić
2 : 5
Rudar Prijedor
Željezničar
Doboj
3 : 0
Sloga (D)
Doboj
07.10.2023 10:00
Željezničar
3 : 0
Sloga (D)
Radnik
Bijeljina
2 : 4
Ilićka 01
Brčko
07.10.2023 10:00
Radnik
2 : 4
Ilićka 01
Zenit
Bijeljina
5 : 1
Lokomotiva
Brčko
07.10.2023 10:00
Zenit
5 : 1
Lokomotiva
Mladost
Bogutovo Selo
1 : 1
Sloga Junajted
Bijeljina
07.10.2023 10:00
Mladost
1 : 1
Sloga Junajted
Brdo
Hambarine
4 : 0
Partizan
Prijedor
07.10.2023 10:00
Brdo
4 : 0
Partizan
Rekreativo
Banja Luka
0 : 2
Mladost - Farma Prom
Zalužani
07.10.2023 10:00
Rekreativo
0 : 2
Mladost - Farma Prom
Željezničar Sport team
Banja Luka
4 : 0
Karanovac
Karanovac
07.10.2023 17:00
Željezničar Sport team
4 : 0
Karanovac
Borac
Banja Luka
3 : 1
Vrbas
Banja Luka
07.10.2023 20:00
Borac
3 : 1
Vrbas
Budućnost
Banja Luka
0 : 0
Krajina
Banja Luka
07.10.2023 09:30
Budućnost
0 : 0
Krajina
Mladost
Kotor Varoš
1 : 1
Željezničar Sport team
Banja Luka
07.10.2023 09:00
Mladost
1 : 1
Željezničar Sport team
Čelinac
Čelinac
3 : 0
Naprijed
Banja Luka
07.10.2023 09:00
Čelinac
3 : 0
Naprijed
Podgrmeč
Sanski Most
2 : 1
Bihać
Bihać
07.10.2023 09:45
Podgrmeč
2 : 1
Bihać
Mladost (V)
Vrnograč
1 : 1
Bratstvo
Bosanska Krupa
07.10.2023 09:45
Mladost (V)
1 : 1
Bratstvo
Gomila
Stijena
4 : 0
Jezerski
Jezerski
07.10.2023 09:00
Gomila
4 : 0
Jezerski
Krajina
Cazin
4 : 0
Vitez
Bužim
07.10.2023 09:45
Krajina
4 : 0
Vitez
Šantići
Šantići
8 : 0
Busovača
Busovača
07.10.2023 12:00
Šantići
8 : 0
Busovača
Bosna
Visoko
3 : 2
Sporting
Zenica
07.10.2023 10:00
Bosna
3 : 2
Sporting
Vareš
Vareš
2 : 2
Stupčanica
Olovo
07.10.2023 10:00
Vareš
2 : 2
Stupčanica
Fortuna
Zenica
6 : 0
Rudar (K)
Kakanj
07.10.2023 10:00
Fortuna
6 : 0
Rudar (K)
Borac
Jelah
2 : 2
Pobjeda
Tešanjka
07.10.2023 10:00
Borac
2 : 2
Pobjeda
Krivaja
Zavidovići
3 : 0
Novi Å eher
Novi Å eher
07.10.2023 10:00
Krivaja
3 : 0
Novi Å eher
F.A. Akademika
Sarajevo
1 : 1
Baton
Sarajevo
07.10.2023 13:00
F.A. Akademika
1 : 1
Baton
Sarajevo
Sarajevo
2 : 1
Slavija
Istočno Sarajevo
07.10.2023 10:00
Sarajevo
2 : 1
Slavija
Željezničar 2
Sarajevo
6 : 0
Radnik
Hadžići
07.10.2023 15:15
Željezničar 2
6 : 0
Radnik
KMN Vogošća
Vogošća
0 : 3
Bambinosi
Sarajevo
07.10.2023 11:00
KMN Vogošća
0 : 3
Bambinosi
Čapljina
Čapljina
3 : 0
Rama
Prozor - Rama
07.10.2023 10:00
Čapljina
3 : 0
Rama
Mostar
Mostar
7 : 1
Blagaj
Blagaj
07.10.2023 09:00
Mostar
7 : 1
Blagaj
Kruševo
Kruševo
2 : 1
Stolac
Stolac
07.10.2023 09:00
Kruševo
2 : 1
Stolac
Velež
Mostar
7 : 2
Cim
Mostar
07.10.2023 10:00
Velež
7 : 2
Cim
Turbina
Jablanica
0 : 5
Fortuna
Mostar
07.10.2023 10:00
Turbina
0 : 5
Fortuna
Iskra
Stolac
4 : 2
Klis
Buturović polje
07.10.2023 10:30
Iskra
4 : 2
Klis
Lokomotiva
Mostar
1 : 1
Branitelj
Rodoč - Jasenica
07.10.2023 10:00
Lokomotiva
1 : 1
Branitelj
Gornji Rahić
Gornji Rahić
0 : 4
Bratstvo
Gračanica
07.10.2023 10:00
Gornji Rahić
0 : 4
Bratstvo
Orašje
Orašje
4 : 0
Bosna
Kalesija
07.10.2023 10:00
Orašje
4 : 0
Bosna
Eurofudbal
Stjepan Polje
0 : 1
Betaklub Tango
Devetak
07.10.2023 10:00
Eurofudbal
0 : 1
Betaklub Tango
Slaven
Živinice
1 : 2
Sloboda
Tuzla
07.10.2023 10:00
Slaven
1 : 2
Sloboda
ŠF Živinice 22
Živinice
3 : 1
Proleter
Tuzla
07.10.2023 10:00
ŠF Živinice 22
3 : 1
Proleter
Di - Five
Doboj - Istok
1 : 2
Tuzla
Tuzla
07.10.2023 10:00
Di - Five
1 : 2
Tuzla
Eurogol
Živinice
6 : 1
Konjuh
Kladanj
07.10.2023 10:00
Eurogol
6 : 1
Konjuh
Rudar
Bukinje
2 : 10
Perfekt
Srebrenik
07.10.2023 13:30
Rudar
2 : 10
Perfekt
Mladost
Solina - Tuzla
0 : 5
Tuzla Siti
Simin Han
07.10.2023 09:00
Mladost
0 : 5
Tuzla Siti
Prokosovići
Prokosovići
2 : 1
Inter
Banovići
07.10.2023 10:00
Prokosovići
2 : 1
Inter
Rijeka
Šerić
7 : 0
Mladost (VB)
Velika Brijesnica
07.10.2023 10:00
Rijeka
7 : 0
Mladost (VB)
Orahovica 74
Orahovica
0 : 7
Bambi
Tuzla
07.10.2023 10:00
Orahovica 74
0 : 7
Bambi
FK Sloboda
Tuzla
1 : 5
Radnik Bumerang
Bijeljina
07.10.2023 15:30
FK Sloboda
1 : 5
Radnik Bumerang
Sloga (P)
Prijedor
3 : 1
Prijedor
Prijedor
07.10.2023 15:00
Sloga (P)
3 : 1
Prijedor
Sloga (S)
Srbac
8 : 0
Ljubić
Prnjavor
07.10.2023 16:00
Sloga (S)
8 : 0
Ljubić
Mašinac
Niš
1 : 3
Sloga
Zemun
07.10.2023 16:00
Mašinac
1 : 3
Sloga
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 1
Vojvodina
Novi Sad
07.10.2023 15:00
Radnički 1923
2 : 1
Vojvodina
Spartak
Subotica
1 : 0
TSC
Kanjiža
07.10.2023 15:00
Spartak
1 : 0
TSC
Crvena zvezda
Beograd
4 : 0
Spartak DOO
Subotica
07.10.2023 15:00
Crvena zvezda
4 : 0
Spartak DOO
Prave Dame
Stari Banovci
0 : 0
Borac
Čačak
07.10.2023 15:30
Prave Dame
0 : 0
Borac
Milutinac 2023
Zemun
4 : 0
Napredak Junior 2018
Kruševac
07.10.2023 15:30
Milutinac 2023
4 : 0
Napredak Junior 2018
Kolubara
Lazarevac
1 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
07.10.2023 18:00
Kolubara
1 : 0
Radnički 1923
Mladost 2015
Podgorica
1 : 0
Ekonomist
Nikšić
07.10.2023 13:30
Mladost 2015
1 : 0
Ekonomist
Breznica
Pljevlja
16 : 0
Cvetex
Berane
07.10.2023 17:30
Breznica
16 : 0
Cvetex
Brotnjo
Čitluk
1 : 3
Željezničar 2011
Bosanska Krupa
07.10.2023 15:30
Brotnjo
1 : 3
Željezničar 2011
SFK 2000
Sarajevo
7 : 0
Spartak 2013
Banja Luka
07.10.2023 16:00
SFK 2000
7 : 0
Spartak 2013
Iskra
Bugojno
2 : 1
Emina
Mostar
07.10.2023 12:30
Iskra
2 : 1
Emina
Fortuna
Živinice
0 : 5
Libero
Goražde
07.10.2023 13:30
Fortuna
0 : 5
Libero

Futsal

Brskovo
Mojkovac
3 : 7
Bajo Pivljanin
Plužine
07.10.2023 18:00
Brskovo
3 : 7
Bajo Pivljanin
Ulcinj
Ulcinj
21 : 0
Zora
Spuž
07.10.2023 20:00
Ulcinj
21 : 0
Zora
Gorštak
Kolašin
3 : 6
Dolcinium
Ulcinj
07.10.2023 19:00
Gorštak
3 : 6
Dolcinium

Košarka

Mornar Barsko zlato
Bar
61 : 87
Budućnost VOLI
Podgorica
07.10.2023 19:00
Mornar Barsko zlato
61 : 87
Budućnost VOLI
Vršac
Vršac
89 : 86
Vojvodina mts
Novi Sad
07.10.2023 18:00
Vršac
89 : 86
Vojvodina mts
Metalac
Valjevo
84 : 73
Mladost MaxBet
Zemun
07.10.2023 19:00
Metalac
84 : 73
Mladost MaxBet
Dynamic BalkanBet
Beograd
102 : 72
Zdravlje Leskovac
Leskovac
07.10.2023 19:00
Dynamic BalkanBet
102 : 72
Zdravlje Leskovac
Tamiš
Pančevo
85 : 91
Čačak 94 Quantox
Čačak
07.10.2023 18:30
Tamiš
85 : 91
Čačak 94 Quantox
Joker
Sombor
85 : 112
Sloboda
Užice
07.10.2023 19:00
Joker
85 : 112
Sloboda
Spars
Sarajevo
94 : 88
Prijedor - Spartak
Prijedor
07.10.2023 16:00
Spars
94 : 88
Prijedor - Spartak
Promo
Donji Vakuf
86 : 87
Leotar
Trebinje
07.10.2023 19:00
Promo
86 : 87
Leotar
Å iroki
Å iroki Brijeg
87 : 101
Sloboda
Tuzla
07.10.2023 18:00
Å iroki
87 : 101
Sloboda
Posušje
Posušje
98 : 101
Orlovik
Žepče
07.10.2023 19:00
Posušje
98 : 101
Orlovik
Jumper
Zenica
62 : 82
Lavovi
Brčko
07.10.2023 19:30
Jumper
62 : 82
Lavovi
RMU Banovići
Banovići
73 : 54
Kozara
Gradiška
07.10.2023 18:00
RMU Banovići
73 : 54
Kozara
Orlovi
Banja Luka
83 : 36
Zrinjski 2010
Mostar
07.10.2023 18:00
Orlovi
83 : 36
Zrinjski 2010
Leotar 03
Trebinje
87 : 54
Play Off
Sarajevo
07.10.2023 16:00
Leotar 03
87 : 54
Play Off
Jedinstvo BHT
Tuzla
63 : 75
Čelik
Zenica
07.10.2023 19:00
Jedinstvo BHT
63 : 75
Čelik

Odbojka

Bosna
Sarajevo
1 : 3
Jedinstvo
Brčko
07.10.2023
Bosna
1 : 3
Jedinstvo
Radnik
Bijeljina
1 : 3
Domaljevac
Domaljevac
07.10.2023
Radnik
1 : 3
Domaljevac
Gacko
Gacko
0 : 3
Kakanj 78
Kakanj
07.10.2023
Gacko
0 : 3
Kakanj 78
Napredak
Odžak
3 : 0
Modriča
Modriča
07.10.2023
Napredak
3 : 0
Modriča
Gradiška
Gradiška
3 : 0
Tempo
Ražljevo
07.10.2023 16:30
Gradiška
3 : 0
Tempo
Drina
Zvornik
3 : 0
Crvena zvijezda
Obudovac
07.10.2023 15:00
Drina
3 : 0
Crvena zvijezda
Herceg Novi
Herceg Novi
3 : 0
Galeb
Bar
07.10.2023 19:00
Herceg Novi
3 : 0
Galeb
Jedinstvo
Bijelo Polje
3 : 1
Akademija
Herceg Novi
07.10.2023 20:00
Jedinstvo
3 : 1
Akademija
BL Volley
Banjaluka
0 : 3
Igman
Ilidža
07.10.2023 16:00
BL Volley
0 : 3
Igman
Bimal-Jedinstvo
Brčko
3 : 0
Kula Gradačac
Gradačac
07.10.2023 18:00
Bimal-Jedinstvo
3 : 0
Kula Gradačac
Centar ORT
Sarajevo
3 : 0
Mostar
Mostar
07.10.2023 19:00
Centar ORT
3 : 0
Mostar
Inova
Banja Luka
0 : 3
Gacko
Gacko
07.10.2023 19:00
Inova
0 : 3
Gacko
Borac
Banja Luka
3 : 0
Gradiška
Gradiška
07.10.2023 20:00
Borac
3 : 0
Gradiška
Libero
Bijeljina
3 : 1
Velež
Nevesinje
07.10.2023 15:00
Libero
3 : 1
Velež
ŽOK Leotar
Trebinje
3 : 0
Bratunac
Bratunac
07.10.2023 19:00
ŽOK Leotar
3 : 0
Bratunac
Crvena zvijezda
Obudovac
0 : 3
Maglić
Foča
07.10.2023 14:00
Crvena zvijezda
0 : 3
Maglić
Drina
Zvornik
3 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
07.10.2023 16:00
Drina
3 : 0
Slavija
Balkana MP
Mrkonjić Grad
0 : 3
Derventa
Derventa
07.10.2023 16:00
Balkana MP
0 : 3
Derventa
Smeč
Novi Grad
0 : 3
Vožd
Prijedor
07.10.2023 13:00
Smeč
0 : 3
Vožd
Rudar
Ugljevik
1 : 3
Modriča - Novoprom
Modriča
07.10.2023 16:30
Rudar
1 : 3
Modriča - Novoprom
Mladost
Rogatica
0 : 3
Ljubinje
Ljubinje
07.10.2023 14:00
Mladost
0 : 3
Ljubinje
OOK Leotar
Trebinje
1 : 3
Rudo
Rudo
07.10.2023 15:00
OOK Leotar
1 : 3
Rudo
Bosna
Kalesija
0 : 3
Orašje
Orašje
07.10.2023 17:00
Bosna
0 : 3
Orašje
Breza 1934
Breza
3 : 1
Kakanj
Kakanj
07.10.2023 18:00
Breza 1934
3 : 1
Kakanj
Željezara
Zenica
1 : 3
Novi Grad
Sarajevo
07.10.2023 17:00
Željezara
1 : 3
Novi Grad
Prijedor
Prijedor
3 : 1
Medicinar
Prijedor
07.10.2023 15:30
Prijedor
3 : 1
Medicinar
Smeč
Novi Grad
3 : 2
Kozara
Gradiška
07.10.2023 18:00
Smeč
3 : 2
Kozara
Laktaši
Laktaši
3 : 0
Prijedor 2
Prijedor
07.10.2023 10:30
Laktaši
3 : 0
Prijedor 2
Inova
Banja Luka
3 : 0
Borac Star
Banja Luka
07.10.2023 13:00
Inova
3 : 0
Borac Star
Drina
Zvornik
0 : 3
Bratunac
Bratunac
07.10.2023 13:00
Drina
0 : 3
Bratunac
Volero
Pale
3 : 0
Han Pijesak
Han Pijesak
07.10.2023 16:00
Volero
3 : 0
Han Pijesak
Jahorina
Pale
0 : 3
Slavija
Istočno Novo Sarajevo
07.10.2023 13:00
Jahorina
0 : 3
Slavija
He na Drini
Višegrad
3 : 1
Glasinac
Sokolac
07.10.2023 12:00
He na Drini
3 : 1
Glasinac

Rukomet

Gračanica
Gračanica
35 : 29
Hercegovina
Nevesinje
07.10.2023 18:00
Gračanica
35 : 29
Hercegovina
Čapljina
Čapljina
22 : 32
Vogošća
Vogošća
07.10.2023 17:00
Čapljina
22 : 32
Vogošća
Izviđač
Ljubuški
33 : 32
Maglaj
Maglaj
07.10.2023 20:00
Izviđač
33 : 32
Maglaj
Sloga
Doboj
33 : 32
Sloboda
Tuzla
07.10.2023 18:00
Sloga
33 : 32
Sloboda
Hercegovac
Bileća
27 : 25
Leotar 2
Trebinje
07.10.2023
Hercegovac
27 : 25
Leotar 2
Sava 2019
Brod
25 : 37
Derventa
Derventa
07.10.2023 14:00
Sava 2019
25 : 37
Derventa
Perihel
Brčko
28 : 32
Bijeljina
Bijeljina
07.10.2023 15:00
Perihel
28 : 32
Bijeljina
Laktaši
Laktaši
19 : 28
Banja Luka
Banja Luka
07.10.2023 18:00
Laktaši
19 : 28
Banja Luka
Srednjoškolac
Novi Grad
34 : 36
Kozara (G)
Gradiška
07.10.2023 18:00
Srednjoškolac
34 : 36
Kozara (G)
Čelik Junior
Zenica
29 : 22
Kakanj
Kakanj
07.10.2023 18:00
Čelik Junior
29 : 22
Kakanj
Gradačac 1954
Gradačac
43 : 22
Donji Vakuf
Donji Vakuf
07.10.2023 19:00
Gradačac 1954
43 : 22
Donji Vakuf
Međugorje
Međugorje
26 : 27
Velež
Mostar
07.10.2023 19:00
Međugorje
26 : 27
Velež
Respect
Sarajevo
31 : 35
Bosna Ekoenergija
Visoko
07.10.2023 15:00
Respect
31 : 35
Bosna Ekoenergija
Rvacka
Livno
34 : 40
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
07.10.2023 19:00
Rvacka
34 : 40
Sloga
Kiseljak
Kiseljak
25 : 35
Briješće
Sarajevo
07.10.2023 18:00
Kiseljak
25 : 35
Briješće
Zrinjski
Mostar
36 : 29
Sloga 2013
Gornji Vakuf - Uskoplje
07.10.2023 19:00
Zrinjski
36 : 29
Sloga 2013
Knežopoljka
Kozarska Dubica
17 : 26
Borac
Banjaluka
07.10.2023 19:00
Knežopoljka
17 : 26
Borac
Krajina
Cazin
25 : 41
Grude
Grude
07.10.2023 18:00
Krajina
25 : 41
Grude
Izviđač
Ljubuški
30 : 40
Hadžići
Hadžići
07.10.2023 18:00
Izviđač
30 : 40
Hadžići
Radnik
Bijeljina
30 : 27
Mladost 1960
Banja Luka
07.10.2023 19:00
Radnik
30 : 27
Mladost 1960
Sedmerac
Brčko
29 : 23
Derventa
Derventa
07.10.2023 18:00
Sedmerac
29 : 23
Derventa