XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
343 utakmica za dan Subota, 28 Oktobar 2023


Fudbal

28.10
16:00
Borac
Široki Brijeg
1
0
28.10.2023 16:00 1 : 0
28.10
13:30
Sloga
Sarajevo
3
0
28.10.2023 13:30 3 : 0
28.10
16:00
Radnik
Sloboda
3
0
28.10.2023 16:00 3 : 0
28.10
14:00
Ljubi─ç
┼Żeljezni─Źar
1
0
28.10.2023 14:00 1 : 0
28.10
14:00
Vele┼ż
Sutjeska
2
0
28.10.2023 14:00 2 : 0
28.10
14:00
Romanija
Omarska
4
2
28.10.2023 14:00 4 : 2
28.10
14:00
Slavija
BSK
1
3
28.10.2023 14:00 1 : 3
BSK
28.10
14:00
Kozara
Leotar
1
0
28.10.2023 14:00 1 : 0
28.10
14:00
Borac
Drina
1
1
28.10.2023 14:00 1 : 1
28.10
14:00
Proleter
─îelinac
5
1
28.10.2023 14:00 5 : 1
28.10
14:00
Tekstilac
Jedinstvo
2
1
28.10.2023 14:00 2 : 1
28.10
14:00
Sloboda
Crni vrh
1
6
28.10.2023 14:00 1 : 6
28.10
14:00
FSA
Progres
6
1
28.10.2023 14:00
FSA
6 : 1
28.10
14:00
Borac
Naprijed
0
4
28.10.2023 14:00 0 : 4
28.10
14:00
Rudar 1925
Jedinstvo (R)
2
2
28.10.2023 14:00 2 : 2
28.10
14:00
Mladost (G)
Hercegovac
0
2
28.10.2023 14:00 0 : 2
28.10
14:00
Budu─çnost
Ili─çka 01
2
1
28.10.2023 14:00 2 : 1
28.10
14:00
Lijev─Źe
Polet Krajišnik
1
0
28.10.2023 14:00 1 : 0
28.10
14:00
Lauš
Plamen
3
1
28.10.2023 14:00 3 : 1
28.10
14:00
Bratstvo (Kozinci)
Sloga DIPO
2
1
28.10.2023 14:00 2 : 1
28.10
14:00
Naša krila
Rudanka
5
2
28.10.2023 14:00 5 : 2
28.10
16:30
Rudar
Zvijezda
3
0
28.10.2023 16:30 3 : 0
28.10
14:00
Trebava
Vu─Źijak
5
3
28.10.2023 14:00 5 : 3
28.10
14:30
Ljeskovac
Lokanj
5
0
28.10.2023 14:30 5 : 0
28.10
14:00
OFK Spartak 2013
OFK Banja Luka
0
2
28.10.2023 14:00 0 : 2
28.10
14:00
Krupa
Omladinac
1
3
28.10.2023 14:00 1 : 3
28.10
14:30
Jadar
Pecka
4
0
28.10.2023 14:30 4 : 0
28.10
14:00
Tamaris
Obili─ç PP
2
1
28.10.2023 14:00 2 : 1
28.10
14:30
Rudar
TOŠK
2
0
28.10.2023 14:30 2 : 0
28.10
14:30
Simm Bau
Bratstvo
2
0
28.10.2023 14:30 2 : 0
28.10
18:00
Sloboda
Tomislav
4
1
28.10.2023 18:00 4 : 1
28.10
14:30
Jedinstvo
─îelik
1
0
28.10.2023 14:30 1 : 0
28.10
14:30
Budu─çnost
Gornji Rahi─ç
3
0
28.10.2023 14:30 3 : 0
28.10
14:30
Gradina
Gora┼żde
0
0
28.10.2023 14:30 0 : 0
28.10
14:30
Zvijezda
Mladost
1
0
28.10.2023 14:30 1 : 0
28.10
14:30
Novi Travnik
Rudar (HB)
0
2
28.10.2023 14:30 0 : 2
28.10
14:30
NK Vitez
Travnik
0
1
28.10.2023 14:30 0 : 1
28.10
14:30
Vitez (B)
Brnjaci
4
0
28.10.2023 14:30 4 : 0
28.10
14:30
Sloga
Krajina
6
2
28.10.2023 14:30 6 : 2
28.10
14:30
Podgrme─Ź
Bratstvo
1
5
28.10.2023 14:30 1 : 5
28.10
14:30
Sloga
Dinamo
1
2
28.10.2023 14:30 1 : 2
28.10
14:30
Mošćanica
Borac
2
1
28.10.2023 14:30 2 : 1
28.10
14:30
Ilijaš
Bosna
0
0
28.10.2023 14:30 0 : 0
28.10
14:30
Od┼żak 102
Mladi zadrugar
1
0
28.10.2023 14:30 1 : 0
28.10
13:30
Academica
Bojnik
2
0
28.10.2023 13:30 2 : 0
28.10
15:00
Respekt
Butmir
3
5
28.10.2023 15:00 3 : 5
28.10
15:30
Sport talent
Blagaj
5
4
28.10.2023 15:30 5 : 4
28.10
14:30
Mladost (S)
Ingram
2
1
28.10.2023 14:30 2 : 1
28.10
14:30
Mramor (B)
Mladost (D)
2
1
28.10.2023 14:30 2 : 1
28.10
14:30
Teo─Źak
Stjepan Polje
2
3
28.10.2023 14:30 2 : 3
28.10
14:30
Krušik
Slaven
3
1
28.10.2023 14:30 3 : 1
28.10
14:30
Sapna
Mladost (S)
1
0
28.10.2023 14:30 1 : 0
28.10
14:30
Spre─Źa
Bijeljevac
0
1
28.10.2023 14:30 0 : 1
28.10
14:30
Konjuh
Oskova
3
0
28.10.2023 14:30 3 : 0
28.10
18:30
Radni─Źki (N)
Spartak ┼ŻK
1
1
28.10.2023 18:30 1 : 1
28.10
18:30
IMT
Crvena zvezda
1
2
28.10.2023 18:30
IMT
1 : 2
28.10
15:00
Radnik
┼Żelezni─Źar
0
1
28.10.2023 15:00 0 : 1
28.10
14:00
In─Ĺija Toyo Tires
Radni─Źki (SM)
2
0
28.10.2023 14:00 2 : 0
28.10
14:00
Smederevo 1924
Kolubara
0
0
28.10.2023 14:00 0 : 0
28.10
14:00
Mladost GAT
Tekstilac
0
0
28.10.2023 14:00 0 : 0
28.10
17:00
Ma─Źva
RFK Grafi─Źar
0
0
28.10.2023 17:00 0 : 0
28.10
14:00
GFK Sloboda
RFK Novi Sad 1921
2
1
28.10.2023 14:00 2 : 1
28.10
14:00
Jedinstvo (Ub)
Radni─Źki (NB)
2
1
28.10.2023 14:00 2 : 1
28.10
17:30
Koper
Bravo
1
1
28.10.2023 17:30 1 : 1
28.10
20:15
Maribor
Rogaška
2
1
28.10.2023 20:15 2 : 1
28.10
16:00
Rudeš
Vara┼żdin
0
0
28.10.2023 16:00 0 : 0
28.10
18:10
Osijek
Istra 1961
3
1
28.10.2023 18:10 3 : 1
28.10
17:00
Mornar
De─Źi─ç
0
1
28.10.2023 17:00 0 : 1
28.10
17:00
Mladost DG
Rudar
0
1
28.10.2023 17:00 0 : 1
28.10
16:00
OFK Petrovac
Jezero
0
0
28.10.2023 16:00 0 : 0
28.10
18:30
Budu─çnost
Sutjeska
1
0
28.10.2023 18:30 1 : 0
28.10
15:00
Jedinstvo
Arsenal
3
2
28.10.2023 15:00 3 : 2
28.10
14:30
Igalo
Bokelj
0
1
28.10.2023 14:30 0 : 1
28.10
15:00
Iskra
Ortrant - Olimpic
3
3
28.10.2023 15:00 3 : 3
28.10
13:30
Lov─çen
Podgorica
1
4
28.10.2023 13:30 1 : 4
28.10
14:30
Grbalj
Internacional
2
2
28.10.2023 14:30 2 : 2
28.10
13:00
Sileks
Bregalnica
0
0
28.10.2023 13:00 0 : 0
28.10
14:00
Almer├şa
Las Palmas
1
2
28.10.2023 14:00 1 : 2
28.10
16:15
Barcelona
Real Madrid
1
2
28.10.2023 16:15 1 : 2
28.10
21:00
Cádiz
Sevilla
2
2
28.10.2023 21:00 2 : 2
28.10
18:30
Mallorca
Getafe
0
0
28.10.2023 18:30 0 : 0
28.10
21:00
Lens
Nantes
4
0
28.10.2023 21:00 4 : 0
28.10
17:00
Reims
Lorient
1
0
28.10.2023 17:00 1 : 0
28.10
16:00
Arsenal
Sheffield United
5
0
28.10.2023 16:00 5 : 0
28.10
16:00
Bournemouth
Burnley
2
1
28.10.2023 16:00 2 : 1
28.10
13:30
Chelsea
Brentford
0
2
28.10.2023 13:30 0 : 2
28.10
18:30
Wolverhampton
Newcastle United
2
2
28.10.2023 18:30 2 : 2
28.10
15:30
Borussia M'gladbach
Heidenheim
2
1
28.10.2023 15:30 2 : 1
28.10
15:30
Augsburg
Wolfsburg
3
2
28.10.2023 15:30 3 : 2
28.10
15:30
Bayern M├╝nchen
Darmstadt 98
8
0
28.10.2023 15:30 8 : 0
28.10
18:30
RB Leipzig
K├Âln
6
0
28.10.2023 18:30 6 : 0
28.10
15:30
Werder Bremen
Union Berlin
2
0
28.10.2023 15:30 2 : 0
28.10
15:30
Stuttgart
Hoffenheim
2
3
28.10.2023 15:30 2 : 3
28.10
20:45
Juventus
Hellas Verona
1
0
28.10.2023 20:45 1 : 0
28.10
18:00
Lecce
Torino
0
1
28.10.2023 18:00 0 : 1
28.10
15:00
Sassuolo
Bologna
1
1
28.10.2023 15:00 1 : 1
28.10
13:00
┼Żeljezni─Źar
Sarajevo
1
6
28.10.2023 13:00 1 : 6
28.10
13:30
Stup─Źanica
Novi Grad
2
1
28.10.2023 13:30 2 : 1
28.10
13:30
SAŠK Napredak
Bosna
3
1
28.10.2023 13:30 3 : 1
28.10
13:30
Krivaja
Simm Bau
1
1
28.10.2023 13:30 1 : 1
28.10
13:30
Romari
Mladost
2
0
28.10.2023 13:30 2 : 0
28.10
13:30
Natron
Fortuna
1
2
28.10.2023 13:30 1 : 2
28.10
12:00
─îapljina
Neum
2
1
28.10.2023 12:00 2 : 1
28.10
15:00
Sutjeska
Zeta
3
0
28.10.2023 15:00 3 : 0
28.10
11:00
Sutjeska
De─Źi─ç
0
2
28.10.2023 11:00 0 : 2
28.10
19:30
Iskra
Budu─çnost
1
3
28.10.2023 19:30 1 : 3
28.10
16:00
Arsenal
Podgorica
0
2
28.10.2023 16:00 0 : 2
28.10
15:00
Zeta
Berane
2
2
28.10.2023 15:00 2 : 2
28.10
13:00
Ortrant - Olympic
Petnjica
4
2
28.10.2023 13:00 4 : 2
28.10
15:30
Zvijezda 09
Igman
4
2
28.10.2023 15:30 4 : 2
28.10
15:00
Tuzla City
Zrinjski
1
2
28.10.2023 15:00 1 : 2
28.10
11:30
FSA Prijedor
─îelinac
0
1
28.10.2023 11:30 0 : 1
28.10
11:30
Crni vrh
Progres
1
2
28.10.2023 11:30 1 : 2
28.10
11:30
Jedinstvo
Mineral
0
16
28.10.2023 11:30 0 : 16
28.10
10:00
Rasavci
Partizan
6
5
28.10.2023 10:00 6 : 5
28.10
14:30
Skugri─ç
Sloga (DP)
2
4
28.10.2023 14:30 2 : 4
28.10
14:30
Pelagi─çevo 21
Sloga (J)
2
2
28.10.2023 14:30 2 : 2
28.10
14:30
Hajduk
Omladinac
0
3
28.10.2023 14:30 0 : 3
28.10
15:30
Crvena zvijezda
Crkvina
1
1
28.10.2023 15:30 1 : 1
28.10
11:30
Jadar
Budu─çnost
1
3
28.10.2023 11:30 1 : 3
28.10
11:30
Vlasenica
Bratstvo
4
0
28.10.2023 11:30 4 : 0
28.10
11:00
Stup─Źanica
Novi Grad
0
4
28.10.2023 11:00 0 : 4
28.10
11:00
SAŠK Napredak
Bosna
2
2
28.10.2023 11:00 2 : 2
28.10
13:00
Sutjeska
Radnik (H)
2
1
28.10.2023 13:00 2 : 1
28.10
11:00
Krivaja
Simm Bau
3
1
28.10.2023 11:00 3 : 1
28.10
11:00
Romari
Mladost
3
1
28.10.2023 11:00 3 : 1
28.10
11:00
Natron
Fortuna
0
10
28.10.2023 11:00 0 : 10
28.10
14:00
Branitelj
Ljubuški
5
2
28.10.2023 14:00 5 : 2
28.10
09:30
Stolac
Hercegovac
0
1
28.10.2023 09:30 0 : 1
28.10
10:00
─îapljina
Neum
4
3
28.10.2023 10:00 4 : 3
28.10
12:45
Borac
Klju─Ź
1
2
28.10.2023 12:45 1 : 2
28.10
12:00
Sport Prevent
Karaula
18
0
28.10.2023 12:00 18 : 0
28.10
12:00
Vlašić
Novi Travnik
28.10.2023 12:00
28.10
10:00
Radnik
Jajce
2
1
28.10.2023 10:00 2 : 1
28.10
12:00
Busova─Źa
Bilalovac - CPU
1
3
28.10.2023 12:00 1 : 3
28.10
12:00
Fojnica
Rudar
1
1
28.10.2023 12:00 1 : 1
28.10
09:45
┼Żeljezni─Źar
Igman
4
0
28.10.2023 09:45 4 : 0
28.10
11:00
Famos
Baton
0
2
28.10.2023 11:00 0 : 2
28.10
10:15
FA Akademika
Sokolac
4
2
28.10.2023 10:15 4 : 2
28.10
12:00
Glasinac
Jang bojs
2
3
28.10.2023 12:00 2 : 3
28.10
14:00
Rama
Fortuna
8
0
28.10.2023 14:00 8 : 0
28.10
11:00
Mladost (VB)
Bosna
0
4
28.10.2023 11:00 0 : 4
28.10
13:00
Titograd
Breznica
4
2
28.10.2023 13:00 4 : 2
28.10
15:00
Berane
Budva
2
0
28.10.2023 15:00 2 : 0
28.10
13:30
Zvijezda 09
Igman
5
0
28.10.2023 13:30 5 : 0
28.10
10:00
Posušje
Široki Brijeg
0
1
28.10.2023 10:00 0 : 1
28.10
13:00
Tuzla City
Zrinjski
2
1
28.10.2023 13:00 2 : 1
28.10
11:00
Vele┼ż
Gošk
5
0
28.10.2023 11:00 5 : 0
28.10
11:30
OFK Spartak 2013
Polet 1926
7
0
28.10.2023 11:30 7 : 0
28.10
11:30
Kozara
Sloga (D)
3
0
28.10.2023 11:30 3 : 0
28.10
11:30
Tekstilac
┼Żeljezni─Źar
5
0
28.10.2023 11:30 5 : 0
28.10
11:30
Modri─Źa Alfa
Ljubi─ç
0
1
28.10.2023 11:30 0 : 1
28.10
11:30
Polet 1926
Sloga (T)
2
6
28.10.2023 11:30 2 : 6
28.10
11:30
Sloboda
OFK Spartak 2013
0
2
28.10.2023 11:30 0 : 2
28.10
11:30
Mineral
Laktaši
5
0
28.10.2023 11:30 5 : 0
28.10
10:00
BSK
Omarska
5
0
28.10.2023 10:00
BSK
5 : 0
28.10
11:30
Proleter
Borac (KD)
4
1
28.10.2023 11:30 4 : 1
28.10
11:30
Lokomotiva
Sloga junajted
7
0
28.10.2023 11:30 7 : 0
28.10
11:30
Ili─çka 01
Mladost
5
2
28.10.2023 11:30 5 : 2
28.10
11:30
Radnik
Zenit
7
0
28.10.2023 11:30 7 : 0
28.10
10:00
FSA Prijedor
─îelinac
2
3
28.10.2023 10:00 2 : 3
28.10
10:00
Crni vrh
Progres
0
5
28.10.2023 10:00 0 : 5
28.10
10:00
Jedinstvo
Mineral
0
6
28.10.2023 10:00 0 : 6
28.10
10:00
Gomjenica
Bratstvo
0
1
28.10.2023 10:00 0 : 1
28.10
11:00
Sloga
Rudar Prijedor
0
3
28.10.2023 11:00 0 : 3
28.10
09:30
Mladost
Mladost Farma prom
4
0
28.10.2023 09:30 4 : 0
28.10
14:00
Sloga 94
Janja 2009
3
2
28.10.2023 14:00 3 : 2
28.10
10:00
Jadar
Budu─çnost
2
1
28.10.2023 10:00 2 : 1
28.10
10:00
Vlasenica
Bratstvo
7
0
28.10.2023 10:00 7 : 0
28.10
10:00
Mili─çi
Bira─Ź
7
0
28.10.2023 10:00 7 : 0
28.10
10:00
Lokanj
Podrinje
5
0
28.10.2023 10:00 5 : 0
28.10
10:00
Šekovići
Trnovica
4
2
28.10.2023 10:00 4 : 2
28.10
11:00
Biha─ç
Bajer 99
6
0
28.10.2023 11:00 6 : 0
28.10
11:00
Podgrme─Ź
Radni─Źki
3
0
28.10.2023 11:00 3 : 0
28.10
11:00
Bratstvo
Krajina
0
4
28.10.2023 11:00 0 : 4
28.10
14:00
Kostr─Ź
Dizdaruša
1
2
28.10.2023 14:00 1 : 2
28.10
10:00
Busova─Źa
Rudar
0
1
28.10.2023 10:00 0 : 1
28.10
10:00
Šantići
Novi Travnik
1
0
28.10.2023 10:00 1 : 0
28.10
10:00
Lašva
Elektrobosna
1
0
28.10.2023 10:00 1 : 0
28.10
10:00
Sporting
Fortuna
1
4
28.10.2023 10:00 1 : 4
28.10
11:30
Pobjeda
Simm Bau
0
4
28.10.2023 11:30 0 : 4
28.10
10:00
Radnik
Novi Grad 1
1
1
28.10.2023 10:00 1 : 1
28.10
10:00
Slavija
┼Żeljezni─Źar
3
2
28.10.2023 10:00 3 : 2
28.10
09:00
Famos (H)
Igman
3
1
28.10.2023 09:00 3 : 1
28.10
11:00
Unis
Baton
0
8
28.10.2023 11:00 0 : 8
28.10
13:30
Miske - Akademija
Betaklub
3
0
28.10.2023 13:30 3 : 0
28.10
09:30
Ilijaš
Baton 2
2
2
28.10.2023 09:30 2 : 2
28.10
11:45
FA Akademika
ŠF Derby
1
1
28.10.2023 11:45 1 : 1
28.10
18:30
AF Devetka
Novi Grad 1
8
0
28.10.2023 18:30 8 : 0
28.10
08:15
┼Żeljezni─Źar
Fair-Play
0
2
28.10.2023 08:15 0 : 2
28.10
16:00
Mlade Nade
Miske - Akademija
3
2
28.10.2023 16:00 3 : 2
28.10
11:30
Kamešnica
Grude
0
3
28.10.2023 11:30 0 : 3
28.10
11:30
Šujica
Drinovci
2
4
28.10.2023 11:30 2 : 4
28.10
11:30
Kupres
Šator
1
6
28.10.2023 11:30 1 : 6
28.10
11:30
Ljubuški
Troglav
0
10
28.10.2023 11:30 0 : 10
28.10
13:00
Stolac
Brotnjo
4
0
28.10.2023 13:00 4 : 0
28.10
10:30
Blagaj
Cim
2
1
28.10.2023 10:30 2 : 1
Cim
28.10
11:30
Rama
Vele┼ż
7
1
28.10.2023 11:30 7 : 1
28.10
10:30
Zrinjski
─îapljina
2
3
28.10.2023 10:30 2 : 3
28.10
12:00
Klis
Me─Ĺugorje
1
4
28.10.2023 12:00 1 : 4
28.10
11:30
Bjelopoljac
Igman
3
4
28.10.2023 11:30 3 : 4
28.10
11:30
Turbina
Lokomotiva
4
2
28.10.2023 11:30 4 : 2
28.10
11:00
Bosna
Gradina
0
0
28.10.2023 11:00 0 : 0
28.10
12:00
Sloboda
Budu─çnost
2
0
28.10.2023 12:00 2 : 0
28.10
11:00
Zvijezda
Radni─Źki
4
3
28.10.2023 11:00 4 : 3
28.10
11:00
Bratstvo
Orašje
1
0
28.10.2023 11:00 1 : 0
28.10
11:30
OFK Tuzla
Eurofudbal
3
0
28.10.2023 11:30 3 : 0
28.10
12:00
Šampion 2017
Konjuh
2
0
28.10.2023 12:00 2 : 0
28.10
11:00
Proleter
Eurogol
1
0
28.10.2023 11:00 1 : 0
28.10
11:00
Betaklub Tango
Bambi
8
0
28.10.2023 11:00 8 : 0
28.10
11:00
Slaven
┼áF ┼Żivinice 22
1
2
28.10.2023 11:00 1 : 2
28.10
13:30
Sloboda
Orahovica 74
4
1
28.10.2023 13:30 4 : 1
28.10
10:00
Kozara
Sloga (D)
1
4
28.10.2023 10:00 1 : 4
28.10
10:00
Tekstilac
┼Żeljezni─Źar
0
5
28.10.2023 10:00 0 : 5
28.10
10:00
Modri─Źa Alfa
Ljubi─ç
2
2
28.10.2023 10:00 2 : 2
28.10
10:00
Polet 1926
Sloga (T)
1
3
28.10.2023 10:00 1 : 3
28.10
10:00
Sloboda
OFK Spartak 2013
0
3
28.10.2023 10:00 0 : 3
28.10
10:00
Mineral
Laktaši
9
0
28.10.2023 10:00 9 : 0
28.10
11:45
BSK
Omarska
5
0
28.10.2023 11:45
BSK
5 : 0
28.10
10:00
Proleter
Borac (KD)
1
6
28.10.2023 10:00 1 : 6
28.10
10:00
Lokomotiva
Sloga Junajted
0
6
28.10.2023 10:00 0 : 6
28.10
10:00
Ili─çka 01
Mladost
11
0
28.10.2023 10:00 11 : 0
28.10
10:00
Radnik
Zenit
3
3
28.10.2023 10:00 3 : 3
28.10
10:00
Kozara
Brdo
2
4
28.10.2023 10:00 2 : 4
28.10
11:00
Karanovac
Krajina
0
8
28.10.2023 11:00 0 : 8
28.10
10:00
D┼żaja
Borac
0
14
28.10.2023 10:00 0 : 14
28.10
09:00
Rekreativo
┼Żeljezni─Źar Sport team 1
0
9
28.10.2023 09:00 0 : 9
28.10
15:00
Polet - Krajišnik
Mladost
1
0
28.10.2023 15:00 1 : 0
28.10
09:30
Biha─ç
Bajer 99
13
0
28.10.2023 09:30 13 : 0
28.10
09:30
Bratstvo
Krajina
0
1
28.10.2023 09:30 0 : 1
28.10
09:30
Krajišnik
Mladost (V)
8
0
28.10.2023 09:30 8 : 0
28.10
12:00
Nova Bila
Rijeka
0
5
28.10.2023 12:00 0 : 5
28.10
12:00
Šantići
Novi Travnik
3
0
28.10.2023 12:00 3 : 0
28.10
12:00
Lašva
Elektrobosna
4
1
28.10.2023 12:00 4 : 1
28.10
12:30
Sporting
Fortuna
0
3
28.10.2023 12:30 0 : 3
28.10
10:00
Mladost (DK)
Vareš
6
0
28.10.2023 10:00 6 : 0
28.10
10:00
Novi Šeher
TOŠK
2
3
28.10.2023 10:00 2 : 3
28.10
10:00
Pobjeda
Simm Bau
0
1
28.10.2023 10:00 0 : 1
28.10
16:30
Sparta
Igman
1
1
28.10.2023 16:30 1 : 1
28.10
13:30
KMN Vogošća
Sokolac
0
3
28.10.2023 13:30 0 : 3
28.10
11:30
Stolac
Brotnjo
2
1
28.10.2023 11:30 2 : 1
28.10
09:00
Blagaj
Cim
4
1
28.10.2023 09:00 4 : 1
28.10
10:00
Rama
Vele┼ż
1
8
28.10.2023 10:00 1 : 8
28.10
09:00
Zrinjski
─îapljina
3
0
28.10.2023 09:00 3 : 0
28.10
10:30
Klis
Me─Ĺugorje
1
14
28.10.2023 10:30 1 : 14
28.10
10:00
Bjelopoljac
Igman
1
5
28.10.2023 10:00 1 : 5
28.10
10:00
Turbina
Lokomotiva
4
2
28.10.2023 10:00 4 : 2
28.10
10:00
Bosna
Gradina
0
4
28.10.2023 10:00 0 : 4
28.10
11:00
Sloboda
Budu─çnost
0
0
28.10.2023 11:00 0 : 0
28.10
10:00
Zvijezda
Radni─Źki
1
2
28.10.2023 10:00 1 : 2
28.10
10:00
Bratstvo
Orašje
2
0
28.10.2023 10:00 2 : 0
28.10
09:30
Tuzla
Eurofudbal
0
2
28.10.2023 09:30 0 : 2
28.10
11:30
Šampion 2017
Konjuh
11
0
28.10.2023 11:30 11 : 0
28.10
10:00
Proleter
Eurogol
1
4
28.10.2023 10:00 1 : 4
28.10
10:00
Betaklub Tango
Bambi
1
2
28.10.2023 10:00 1 : 2
28.10
10:00
Slaven
┼áF ┼Żivinice 22
1
2
28.10.2023 10:00 1 : 2
28.10
13:00
Mladost
Ljubi─ç
1
4
28.10.2023 13:00 1 : 4

Futsal

28.10
20:00
Gorštak
Bajo Pivljanin
6
11
28.10.2023 20:00 6 : 11
28.10
20:00
Studentski dom
Zora
10
1
28.10.2023 20:00 10 : 1
28.10
18:00
Onogošt
Olympico
11
1
28.10.2023 18:00 11 : 1
28.10
20:00
Nikšić
Dolcinium
5
5
28.10.2023 20:00 5 : 5
28.10
19:00
Sloga
Sloboda Kompred
7
4
28.10.2023 19:00 7 : 4
28.10
┼Żeljeznica
Gradiška
5
2
28.10.2023 5 : 2
28.10
Nevesinje
Policajac
2
1
28.10.2023 2 : 1
28.10
19:00
Višegrad
Ljubinje
5
2
28.10.2023 19:00 5 : 2
28.10
18:00
Kalinovik
Radni─Źki
8
5
28.10.2023 18:00 8 : 5
28.10
14:00
FC ┼Żeljezni─Źar
FC Mostar SG
4
5
28.10.2023 14:00 4 : 5

Košarka

28.10
21:00
Cedevita Olimpija
SC Derby
102
93
28.10.2023 21:00 102 : 93
28.10
19:00
Budu─çnost VOLI
Mega MIS
73
71
28.10.2023 19:00 73 : 71
28.10
17:00
Zdravlje Leskovac
OKK Novi Pazar
87
82
28.10.2023 17:00 87 : 82
28.10
16:30
Mladost MaxBet
Tamiš
82
73
28.10.2023 16:30 82 : 73
28.10
19:00
Spartak
Dynamic BalkanBet
85
71
28.10.2023 19:00 85 : 71
28.10
18:00
Vršac
Metalac
91
85
28.10.2023 18:00 91 : 85
28.10
19:00
Sloboda
Orlovik
78
57
28.10.2023 19:00 78 : 57
28.10
19:00
Leotar
Posušje
85
76
28.10.2023 19:00 85 : 76
28.10
19:30
Prijedor - Spartak
Slavija
87
78
28.10.2023 19:30 87 : 78
28.10
18:00
Budu─çnost BN
Derventa
28.10.2023 18:00 :
28.10
18:00
Jahorina
Akademac
85
73
28.10.2023 18:00 85 : 73
28.10
18:00
Sloboda 73
Student Igokea
75
83
28.10.2023 18:00 75 : 83
28.10
18:00
Sutjeska
Derventa
71
62
28.10.2023 18:00 71 : 62
28.10
18:00
Radnik BN Basket
Olimp
117
90
28.10.2023 18:00 117 : 90
28.10
16:00
Partizan Grawe
Kozara
74
61
28.10.2023 16:00 74 : 61
28.10
13:00
Lavovi
Play Off
83
71
28.10.2023 13:00 83 : 71
28.10
18:00
Mladi Krajišnik
─îelik
52
67
28.10.2023 18:00 52 : 67
28.10
19:00
Zrinjski 2010
Jedinstvo BHT
72
62
28.10.2023 19:00 72 : 62
28.10
19:30
Kozara
Leotar 03
61
65
28.10.2023 19:30 61 : 65
28.10
17:00
Jumper
Igman
103
55
28.10.2023 17:00 103 : 55
28.10
18:00
RMU Banovi─çi
Orlovi
67
98
28.10.2023 18:00 67 : 98

Odbojka

28.10
Bosna
Ljubinje
3
1
28.10.2023 3 : 1
28.10
Domaljevac
Napredak
1
3
28.10.2023 1 : 3
28.10
Jedinstvo
Borac
3
2
28.10.2023 3 : 2
28.10
Radnik
Gacko
3
0
28.10.2023 3 : 0
28.10
16:30
Gradiška
Drina
2
3
28.10.2023 16:30 2 : 3
28.10
18:30
Mora─Źa
Rudar
3
0
28.10.2023 18:30 3 : 0
28.10
18:00
Mediteran Bemaks
Luka Bar
0
3
28.10.2023 18:00 0 : 3
28.10
18:00
Herceg Novi
Jedinstvo
3
0
28.10.2023 18:00 3 : 0
28.10
18:00
Igman
Gacko
0
3
28.10.2023 18:00 0 : 3
28.10
16:00
Mostar
Sloboda
0
3
28.10.2023 16:00 0 : 3
28.10
18:00
Kula Grada─Źac
Gora┼żde
3
0
28.10.2023 18:00 3 : 0
28.10
19:00
Bimal-Jedinstvo
Centar ORT
3
0
28.10.2023 19:00 3 : 0
28.10
13:30
Gradiška
Magli─ç
3
0
28.10.2023 13:30 3 : 0
28.10
20:00
Vele┼ż
Drina
3
0
28.10.2023 20:00 3 : 0
28.10
14:00
Kotor Varoš
Vo┼żd
0
3
28.10.2023 14:00 0 : 3
28.10
11:00
Kozara
BL Volley 2
3
0
28.10.2023 11:00 3 : 0
28.10
15:00
Han Pijesak
Modri─Źa - Novoprom
0
3
28.10.2023 15:00 0 : 3
28.10
18:30
Modri─Źa - Optima
Sloga
3
0
28.10.2023 18:30 3 : 0
28.10
13:00
Hercegovac
OOK Leotar
3
1
28.10.2023 13:00 3 : 1
28.10
17:00
Sme─Ź
Napredak
0
3
28.10.2023 17:00 0 : 3
28.10
15:00
Ilijaš
┼Żeljezara
3
0
28.10.2023 15:00 3 : 0