XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 411 utakmica za dan
Nedelja, 29 Oktobar 2023


Fudbal

Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
0 : 0
Velež
Mostar
29.10.2023 14:00
Zvijezda 09
0 : 0
Velež
Posušje
Posušje
2 : 2
Zrinjski
Mostar
29.10.2023 18:40
Posušje
2 : 2
Zrinjski
Rudar Prijedor
Prijedor
1 : 0
Famos
Vojkovići
29.10.2023 14:00
Rudar Prijedor
1 : 0
Famos
Gorica
Å ipovo
3 : 2
Brdo
Hambarine
29.10.2023 14:00
Gorica
3 : 2
Brdo
Sloga (S)
Srbac
0 : 1
Sloga (T)
Trn
29.10.2023 14:00
Sloga (S)
0 : 1
Sloga (T)
Dubrave
Dubrave
1 : 1
Polet 1926
Brod
29.10.2023 14:00
Dubrave
1 : 1
Polet 1926
Guber
Srebrenica
3 : 2
Jedinstvo (B)
Brodac
29.10.2023 14:00
Guber
3 : 2
Jedinstvo (B)
Podrinje
Janja
2 : 0
Vlasenica
Vlasenica
29.10.2023 14:00
Podrinje
2 : 0
Vlasenica
Zadrugar
Donje Crnjelovo
3 : 1
Mladost (R)
Rogatica
29.10.2023 14:00
Zadrugar
3 : 1
Mladost (R)
Glasinac 1936
Sokolac
5 : 2
Stakorina
Čajniče
29.10.2023 14:00
Glasinac 1936
5 : 2
Stakorina
13 Skojevki
Grbavci
3 : 0
Karanovac
Karanovac
29.10.2023 14:00
13 Skojevki
3 : 0
Karanovac
Sloga
Rakelići-Saničani
0 : 1
Krajina
Banja Luka
29.10.2023 14:00
Sloga
0 : 1
Krajina
Bratstvo (Kozarac)
Kozarac
2 : 1
Budućnost
Banja Luka
29.10.2023 14:00
Bratstvo (Kozarac)
2 : 1
Budućnost
Mladost
Kotor Varoš
1 : 1
Kozara
Donji Orlovci
29.10.2023 14:00
Mladost
1 : 1
Kozara
Hajduk (K)
Kožuhe
5 : 3
Crvena zvijezda
Obudovac
29.10.2023 14:00
Hajduk (K)
5 : 3
Crvena zvijezda
Hajduk (B)
Batkuša
2 : 1
Crkvina
Crkvina
29.10.2023 14:00
Hajduk (B)
2 : 1
Crkvina
Ozren
Petrovo
1 : 0
Željezničar
Doboj
29.10.2023 14:00
Ozren
1 : 0
Željezničar
Sloga
Dugo Polje
5 : 0
Ukrina
Čečava
29.10.2023 14:00
Sloga
5 : 0
Ukrina
Skugrić
Skugrić
4 : 0
Omladinac
Modriča
29.10.2023 14:00
Skugrić
4 : 0
Omladinac
Birač
Derventa
3 : 2
Partizan
Donja Trnova
29.10.2023 14:30
Birač
3 : 2
Partizan
Janja 2009
Janja
1 : 7
Podrinje
Tršić
29.10.2023 14:30
Janja 2009
1 : 7
Podrinje
OFK Trnovica
Trnovica
3 : 2
Majevica
Lopare
29.10.2023 14:30
OFK Trnovica
3 : 2
Majevica
Lokomotiva
Brčko
0 : 0
Tabanci
Tabanci
29.10.2023 14:30
Lokomotiva
0 : 0
Tabanci
Šekovići
Šekovići
3 : 1
Budućnost
Skelani
29.10.2023 14:30
Šekovići
3 : 1
Budućnost
Mladost
Velika Obarska
1 : 0
OFK Brezik
Gornji Brezik
29.10.2023 14:30
Mladost
1 : 0
OFK Brezik
Berek 1975
Prijedor
2 : 0
Rudar
Blagaj
29.10.2023 14:00
Berek 1975
2 : 0
Rudar
Podgrmeč
OÅ¡tra Luka
0 : 3
Gomjenica
Prijedor
29.10.2023 14:00
Podgrmeč
0 : 3
Gomjenica
Moštanica
Božići
0 : 3
Ljubija
Ljubija
29.10.2023 14:00
Moštanica
0 : 3
Ljubija
Brzi
Busnovi
2 : 1
OFK Ravan
Međeđa
29.10.2023 14:00
Brzi
2 : 1
OFK Ravan
Knežopoljac
Knežica
1 : 3
Slaven
Dobrljin
29.10.2023 14:00
Knežopoljac
1 : 3
Slaven
Omladinac
Brestovčina
0 : 2
Laminci
Laminci
29.10.2023 14:30
Omladinac
0 : 2
Laminci
Borac (Maš)
Mašići
0 : 3
Potkozarje
Aleksandrovac
29.10.2023 14:30
Borac (Maš)
0 : 3
Potkozarje
Mladi Krajišnik
Kukulje
3 : 0
Milan
Kosjerovo
29.10.2023 14:30
Mladi Krajišnik
3 : 0
Milan
Borac (Å I)
Å ibovska
1 : 2
Torpedo
Cerovljani
29.10.2023 14:30
Borac (Å I)
1 : 2
Torpedo
Obradovac
Obradovac
0 : 1
Župa
Milosavci
29.10.2023 14:30
Obradovac
0 : 1
Župa
Biseri
Čatrnja
5 : 0
Sloboda
Donji Podgradci
29.10.2023 14:30
Biseri
5 : 0
Sloboda
Borac (Mag)
Maglajani
5 : 1
Kozara
Turjak
29.10.2023 14:30
Borac (Mag)
5 : 1
Kozara
Zmijanje
Kola
0 : 5
Mladost
Zalužani
29.10.2023 14:00
Zmijanje
0 : 5
Mladost
Sloga Nektar
Potkozarje
1 : 1
Rekreativo
Banja Luka
29.10.2023 14:00
Sloga Nektar
1 : 1
Rekreativo
Vrbas
Banja Luka
1 : 1
Borac (ID)
Istočni Drvar
29.10.2023 14:00
Vrbas
1 : 1
Borac (ID)
Gomionica
Bronzani Majdan
2 : 3
Å njegotina
Velika Å njegotina
29.10.2023 14:00
Gomionica
2 : 3
Å njegotina
BSK
Bušletić
10 : 1
OFK Pridjel
Pridjel Donji
29.10.2023 14:00
BSK
10 : 1
OFK Pridjel
Mineral
Banja Vrućica
2 : 0
Polet
Podnovlje
29.10.2023 14:00
Mineral
2 : 0
Polet
Borac (O)
Osinja
3 : 0
Zborište
Zborište
29.10.2023 14:00
Borac (O)
3 : 0
Zborište
Zadrugar
Sijekovac
2 : 0
Sloboda GS
Grabovica-Stanovi
29.10.2023 14:00
Zadrugar
2 : 0
Sloboda GS
Pelagićevo 21
Pelagićevo
2 : 0
Mladost
Dobrinja
29.10.2023 13:30
Pelagićevo 21
2 : 0
Mladost
Kladari Gornji
Kladari Gornji
0 : 1
Vranjak
Vranjak
29.10.2023 11:00
Kladari Gornji
0 : 1
Vranjak
Trebavac
Vranjak
1 : 2
Zadrugar
Tarevci
29.10.2023 13:30
Trebavac
1 : 2
Zadrugar
Višnjik
Modriča
1 : 0
Partizan
Koprivna
29.10.2023 13:30
Višnjik
1 : 0
Partizan
Dobor
Modriča
2 : 1
Sloga
Jakeš
29.10.2023 13:30
Dobor
2 : 1
Sloga
Zadrugar
Bukvik
7 : 4
Sloboda
Mrtvica
29.10.2023 14:00
Zadrugar
7 : 4
Sloboda
Polet
Čović Polje
4 : 5
Sava 04
Brezovo Polje Selo
29.10.2023 14:00
Polet
4 : 5
Sava 04
Jedinstvo
Koretaši
3 : 0
Obilić
Krepšić
29.10.2023 14:00
Jedinstvo
3 : 0
Obilić
Grčica
Brčko
2 : 0
Strijelac
Tutnjevac
29.10.2023 14:00
Grčica
2 : 0
Strijelac
Mladost (L)
Lončari
1 : 0
Gredice
Gredice
29.10.2023 14:00
Mladost (L)
1 : 0
Gredice
Mladost (S)
Sandići
2 : 3
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
29.10.2023 14:00
Mladost (S)
2 : 3
Bobetino Brdo
Obarska
Velika Obarska
4 : 1
Sloga 94
Bijeljina
29.10.2023 14:30
Obarska
4 : 1
Sloga 94
Balatun
Balatun
0 : 2
Gorica
Pučile
29.10.2023 14:30
Balatun
0 : 2
Gorica
OFK Batković
Batković
1 : 3
Drina (Amajlije)
Amajlije
29.10.2023 14:30
OFK Batković
1 : 3
Drina (Amajlije)
Jedinstvo
Suvo Polje
0 : 1
VSK
Velino Selo
29.10.2023 14:30
Jedinstvo
0 : 1
VSK
Borac
Trnjaci
1 : 3
Kolektiv
Međaši
29.10.2023 14:30
Borac
1 : 3
Kolektiv
Semberija
Popovi
0 : 1
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
29.10.2023 14:30
Semberija
0 : 1
Magnojević 2001
Branjevo
Branjevo
5 : 2
Mladost
Divič
29.10.2023 13:00
Branjevo
5 : 2
Mladost
Jardan
Jardan
3 : 4
Bratstvo
Bratunac
29.10.2023 13:00
Jardan
3 : 4
Bratstvo
Milići
Milići
0 : 2
Borac
Osmaci
29.10.2023 13:00
Milići
0 : 2
Borac
Radnički
Karakaj
3 : 2
Jasenica
Jasenica
29.10.2023 13:00
Radnički
3 : 2
Jasenica
Čelopek
Čelopek
0 : 0
Polet
Kravica
29.10.2023 13:00
Čelopek
0 : 0
Polet
Kiseljak
Koprivna
0 : 9
Partizan
Kostajnica
29.10.2023 14:00
Kiseljak
0 : 9
Partizan
Mladost
Bajinci
3 : 4
Polet
Mali Sitneši
29.10.2023 14:00
Mladost
3 : 4
Polet
OFK Nožičko
Nožičko
1 : 4
Crvena zemlja
Nova Ves
29.10.2023 11:00
OFK Nožičko
1 : 4
Crvena zemlja
Mladost
Bogutovo Selo
4 : 2
Slijepčevići
Slijepčevići
29.10.2023 11:00
Mladost
4 : 2
Slijepčevići
Jugović
Gredice
10 : 0
Krbeti
Krbeti
29.10.2023 11:00
Jugović
10 : 0
Krbeti
Priboj
Priboj
3 : 0
Čelik
Grbavica
29.10.2023 11:00
Priboj
3 : 0
Čelik
Piperci
Piperci
1 : 1
Sloboda
Donji Dragaljevac
29.10.2023 10:30
Piperci
1 : 1
Sloboda
Borac
Ugljevička Obrijež
4 : 1
Jedinstvo
Donja Čađavica
29.10.2023 14:30
Borac
4 : 1
Jedinstvo
Sloga
Donja Bukovica
0 : 1
Budućnost
Ravno Polje
29.10.2023 14:30
Sloga
0 : 1
Budućnost
BUK
Gornja Bukovica
2 : 7
Majevica
Donje Zabrđe
29.10.2023 14:30
BUK
2 : 7
Majevica
Proleter
Gornji Dragaljevac
3 : 0
Omladinac
Gornja Čađavica
29.10.2023 14:30
Proleter
3 : 0
Omladinac
Stević Jovan
Vršani
1 : 0
Ljeljenča
Ljeljenča
29.10.2023 14:30
Stević Jovan
1 : 0
Ljeljenča
Sloga Junajted
Bijeljina
3 : 0
OFK Crnjelovo
Gornje Crnjelovo
29.10.2023 14:30
Sloga Junajted
3 : 0
OFK Crnjelovo
Polet
Gornji Kojčinovac
3 : 3
Koridor 2011
Bijeljina
29.10.2023 14:30
Polet
3 : 3
Koridor 2011
Novo doba
Čardačine
0 : 1
Koviljuše
Bijeljina
29.10.2023 14:30
Novo doba
0 : 1
Koviljuše
Pobjeda
Triješnica
0 : 2
Sloga
Dazdarevo
29.10.2023 14:30
Pobjeda
0 : 2
Sloga
Tavna
Banjica
2 : 0
Modran
Modran
29.10.2023 14:30
Tavna
2 : 0
Modran
Zenit
Bijeljina
3 : 0
Glogovac
Glogovac
29.10.2023 14:30
Zenit
3 : 0
Glogovac
Stupčanica
Olovo
3 : 0
Radnik
Hadžići
29.10.2023 13:30
Stupčanica
3 : 0
Radnik
Kiseljak
Kiseljak
1 : 4
Rudar (K)
Kamengrad
29.10.2023 13:30
Kiseljak
1 : 4
Rudar (K)
Romari
Vitez
7 : 0
FK Vitez
Vitez
29.10.2023 13:00
Romari
7 : 0
FK Vitez
Mladost (K)
Kikači
2 : 0
Radnički
Lukavac
29.10.2023 13:30
Mladost (K)
2 : 0
Radnički
Orahovica 74
Orahovica
2 : 1
Napredak
Matići
29.10.2023 13:30
Orahovica 74
2 : 1
Napredak
Svatovac
Poljice
7 : 1
Omladinac 68
Mionica
29.10.2023 13:30
Svatovac
7 : 1
Omladinac 68
Bosna (M)
Mionica
3 : 1
Prokosovići
Prokosovići
29.10.2023 13:30
Bosna (M)
3 : 1
Prokosovići
Mladost (D)
Domaljevac
0 : 3
Bosna (K)
Kalesija
29.10.2023 13:30
Mladost (D)
0 : 3
Bosna (K)
Priluk
Priluk
4 : 1
Dizdaruša
Brčko
29.10.2023 13:30
Priluk
4 : 1
Dizdaruša
Seona
Seona
0 : 2
Lokomotiva
Miričina
29.10.2023 13:30
Seona
0 : 2
Lokomotiva
Baton
Sarajevo
1 : 2
Rudar
Breza
29.10.2023 13:30
Baton
1 : 2
Rudar
Moševac
Moševac
1 : 1
Nemila
Nemila
29.10.2023 13:30
Moševac
1 : 1
Nemila
Kolina
Ustikolina
0 : 2
Famos
Hrasnica
29.10.2023 13:30
Kolina
0 : 2
Famos
Krivaja
Zavidovići
1 : 0
Igman
Ilidža
29.10.2023 13:30
Krivaja
1 : 0
Igman
Žepče 1919
Žepče
1 : 3
UNIS
Vogošća
29.10.2023 13:30
Žepče 1919
1 : 3
UNIS
Usora
Žabljak-Usora
0 : 4
Natron
Maglaj
29.10.2023 13:30
Usora
0 : 4
Natron
Turbina
Jablanica
2 : 0
Grude
Grude
29.10.2023 13:30
Turbina
2 : 0
Grude
Brotnjo
Čitluk
0 : 2
Klis
Buturović Polje
29.10.2023 13:30
Brotnjo
0 : 2
Klis
Kamešnica
Podhum
1 : 1
Čapljina
Čapljina
29.10.2023 13:30
Kamešnica
1 : 1
Čapljina
Rama
Prozor-Rama
0 : 3
Troglav 1918
Livno
29.10.2023 13:30
Rama
0 : 3
Troglav 1918
Neum
Neum
2 : 1
Međugorje
Međugorje
29.10.2023 13:30
Neum
2 : 1
Međugorje
Ljubuški
Ljubuški
3 : 0
Sloga
Gornji Vakuf - Uskoplje
29.10.2023 13:30
Ljubuški
3 : 0
Sloga
Kruševo
Kruševo
2 : 1
Višići
Višići
29.10.2023 13:30
Kruševo
2 : 1
Višići
Kamenica
Kamenica
2 : 2
Mladost (V)
Vrnograč
29.10.2023 13:30
Kamenica
2 : 2
Mladost (V)
Borac
Izačić
1 : 2
Omladinac
Sanica
29.10.2023 13:30
Borac
1 : 2
Omladinac
Željezničar
Bosanska Krupa
1 : 9
Ključ
Ključ
29.10.2023 13:30
Željezničar
1 : 9
Ključ
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
0 : 4
Omladinac 75
Pokoj
29.10.2023 13:30
Mladost 1938
0 : 4
Omladinac 75
Mladost
Donji Svilaj
3 : 1
Kostrč
Kostrč
29.10.2023 13:30
Mladost
3 : 1
Kostrč
19 srpanj
OÅ¡tra Luka
1 : 3
Korpar
Grebnice
29.10.2023 13:30
19 srpanj
1 : 3
Korpar
HAÅ K Napredak
Ulović
0 : 0
Sloga (P)
Prud
29.10.2023 13:30
HAÅ K Napredak
0 : 0
Sloga (P)
Sloga (T)
Tolisa
3 : 0
Dinamo 75
Prijedor
29.10.2023 13:30
Sloga (T)
3 : 0
Dinamo 75
Dragovoljac
Novo Selo
3 : 0
Ratkovići
Ratkovići
29.10.2023 13:30
Dragovoljac
3 : 0
Ratkovići
Vlašić
Turbe
2 : 4
Fojnica
Fojnica
29.10.2023 14:30
Vlašić
2 : 4
Fojnica
Jajce
Jajce
3 : 0
Busovača
Busovača
29.10.2023 14:30
Jajce
3 : 0
Busovača
Kreševo
Kreševo
1 : 1
Radnik
Donji Vakuf
29.10.2023 14:30
Kreševo
1 : 1
Radnik
Sloga
Gornji Vakuf / Uskoplje
0 : 4
Kaćuni
Kaćuni
29.10.2023 14:30
Sloga
0 : 4
Kaćuni
Šantići
Šantići
3 : 0
Dnoluka
Kruščica
29.10.2023 14:30
Šantići
3 : 0
Dnoluka
Karaula
Karaula
0 : 0
Bilalovac CPU
Bilalovac
29.10.2023 14:30
Karaula
0 : 0
Bilalovac CPU
Elektrobosna
Jajce
2 : 0
Nova Bila
Nova Bila
29.10.2023 14:30
Elektrobosna
2 : 0
Nova Bila
OFK Lugovi
Lugovi
1 : 0
Bobovac
Nević Polje
29.10.2023 14:30
OFK Lugovi
1 : 0
Bobovac
Jedinstvo
Ljubnići
2 : 3
Saobraćajac
Sarajevo
29.10.2023 14:00
Jedinstvo
2 : 3
Saobraćajac
Hrid
Sarajevo
1 : 8
SAÅ K Napredak
Sarajevo
29.10.2023 13:00
Hrid
1 : 8
SAÅ K Napredak
Omladinac
Doglodi-Stup
0 : 5
Pofalićki
Sarajevo
29.10.2023 14:00
Omladinac
0 : 5
Pofalićki
Stup
Sarajevo
2 : 1
Ozren
Semizovac
29.10.2023 15:00
Stup
2 : 1
Ozren
El Tarik
Sarajevo
1 : 1
Mladost
Župča
29.10.2023 11:00
El Tarik
1 : 1
Mladost
Radnički
Goražde
0 : 3
Azot
Vitkovići
29.10.2023 15:00
Radnički
0 : 3
Azot
BKB
Berič-Kiseljak
1 : 4
Jahorina
Prača
29.10.2023 12:30
BKB
1 : 4
Jahorina
Mostar
Mostar
3 : 5
Iskra
Stolac
29.10.2023 14:30
Mostar
3 : 5
Iskra
Branitelj
Rodoč-Jasenica
5 : 2
Neretva 2020
Čeljevo
29.10.2023 14:30
Branitelj
5 : 2
Neretva 2020
Bjelopoljac
Bijelo Polje-Potoci
1 : 2
Lokomotiva
Mostar
29.10.2023 15:00
Bjelopoljac
1 : 2
Lokomotiva
Mesihovina
Mesihovina
3 : 2
Å ujica
Å ujica
29.10.2023 15:30
Mesihovina
3 : 2
Å ujica
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
4 : 2
Željezničar
Jelovče Selo
29.10.2023 13:30
Mladost (GŽ)
4 : 2
Željezničar
Mladost (P)
Puračić
6 : 0
Rijeka
Šerići
29.10.2023 13:30
Mladost (P)
6 : 0
Rijeka
Doboj Istok
Doboj Istok
2 : 0
Mladost 78
Donje Vukovije
29.10.2023 13:30
Doboj Istok
2 : 0
Mladost 78
Trebava
Donja Zelinja
3 : 1
Rudar
Zagorje
29.10.2023 13:30
Trebava
3 : 1
Rudar
Vražići 92
Vražići
3 : 2
Slatina
Bašigovci
29.10.2023 13:30
Vražići 92
3 : 2
Slatina
Rainci
Gornji Rainci
3 : 0
DSK
Devetak
29.10.2023 13:30
Rainci
3 : 0
DSK
OFK Međiđa
Donja Međiđa
2 : 1
Jedinstvo
Vučkovci
29.10.2023 13:30
OFK Međiđa
2 : 1
Jedinstvo
Miri
Miričina
2 : 4
Željezničar
Dobošnica
29.10.2023 13:30
Miri
2 : 4
Željezničar
Turija
Turija
2 : 0
Pribava
Pribava
29.10.2023 13:30
Turija
2 : 0
Pribava
Sloga
Bikodže
2 : 1
Jedinstvo (H)
Huskići
29.10.2023 13:30
Sloga
2 : 1
Jedinstvo (H)
Mladost (VB)
Velika Brijesnica
0 : 5
Rudar
Bukinje
29.10.2023 13:30
Mladost (VB)
0 : 5
Rudar
Mramor (M)
Mramor
6 : 1
Jedinstvo (L)
Lukavica
29.10.2023 13:30
Mramor (M)
6 : 1
Jedinstvo (L)
Mionica 85
Mionica
5 : 2
Sloboda
Kerep
29.10.2023 13:30
Mionica 85
5 : 2
Sloboda
Koraj
Koraj
3 : 5
Bukovik
Gornji Srebrenik
29.10.2023 13:30
Koraj
3 : 5
Bukovik
25 maj
Uroža
3 : 1
Biberovo Polje
Biberovo Polje
29.10.2023 13:30
25 maj
3 : 1
Biberovo Polje
Sladna
Sladna
3 : 3
Å pionica 1953
Å pionica
29.10.2023 13:30
Sladna
3 : 3
Å pionica 1953
Mladost
Tinja
1 : 4
Čelić
Čelić
29.10.2023 13:30
Mladost
1 : 4
Čelić
12 decembar
Rajska
2 : 1
OFK Vida
Vida
29.10.2023 13:30
12 decembar
2 : 1
OFK Vida
Voćar
Šatorovići
4 : 0
Graničar
Brezovo Polje
29.10.2023 13:30
Voćar
4 : 0
Graničar
Jablanica
Barice
2 : 0
Partizan
Kiseljak
29.10.2023 13:30
Jablanica
2 : 0
Partizan
Proleter
Slavinovići
1 : 1
Omladinac RMU
Đurđevik
29.10.2023 13:30
Proleter
1 : 1
Omladinac RMU
Memići
Memići
1 : 2
Mladost (GT)
Gornja Tuzla
29.10.2023 13:30
Memići
1 : 2
Mladost (GT)
Omazići 1937
Omazići
5 : 1
Jedinstvo
Donje Dubrave
29.10.2023 13:30
Omazići 1937
5 : 1
Jedinstvo
OFK Tuzla
Tuzla
2 : 1
Toplice
Gornja Lukavica
29.10.2023 13:30
OFK Tuzla
2 : 1
Toplice
Dijamant
Građevac
1 : 1
Poriječani
Poriječani
29.10.2023 14:30
Dijamant
1 : 1
Poriječani
OFK Visoko
Visoko
1 : 0
7 april
Buci
29.10.2023 12:00
OFK Visoko
1 : 0
7 april
Napredak 1955
Radovlje
2 : 6
Gračanica
Gračanica
29.10.2023 12:00
Napredak 1955
2 : 6
Gračanica
Kralupi
Kralupi
4 : 1
Moštre
Moštre
29.10.2023 14:30
Kralupi
4 : 1
Moštre
Omladinac
Poriječani
3 : 2
Ljiljan
Zimča
29.10.2023 14:30
Omladinac
3 : 2
Ljiljan
Čukarički
Beograd
2 : 2
Vojvodina
Novi Sad
29.10.2023 16:30
Čukarički
2 : 2
Vojvodina
TSC
Bačka Topola
1 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
29.10.2023 19:00
TSC
1 : 1
Novi Pazar
Partizan
Beograd
3 : 0
Voždovac
Beograd
29.10.2023 18:30
Partizan
3 : 0
Voždovac
Radnički 1923
Kragujevac
4 : 1
Mladost (L)
Lučani
29.10.2023 13:00
Radnički 1923
4 : 1
Mladost (L)
Olimpija Ljubljana
Ljubljana
0 : 0
Aluminij
Kidričevo
29.10.2023 17:30
Olimpija Ljubljana
0 : 0
Aluminij
Kalcer Radomlje
Radomlje
1 : 1
Mura
Mrska Sobota
29.10.2023 15:00
Kalcer Radomlje
1 : 1
Mura
Dinamo
Zagreb
2 : 1
Lokomotiva
Zagreb
29.10.2023 17:00
Dinamo
2 : 1
Lokomotiva
Kom
Podgorica
2 : 1
Berane
Berane
29.10.2023 13:30
Kom
2 : 1
Berane
Vardar
Skoplje
1 : 0
AP Brera
Strumica
29.10.2023 13:00
Vardar
1 : 0
AP Brera
Å kendija
Tetovo
1 : 1
Voska sport
Ohrid
29.10.2023 13:00
Å kendija
1 : 1
Voska sport
Gostivar
Gostivar
2 : 1
Struga
Struge
29.10.2023 13:00
Gostivar
2 : 1
Struga
Makedonija ĐP
Skoplje
1 : 1
Tikveš
Kavadarci
29.10.2023 13:00
Makedonija ĐP
1 : 1
Tikveš
Å kupi
Skoplje
3 : 0
Rabotnički
Skoplje
29.10.2023 13:00
Å kupi
3 : 0
Rabotnički
Athletic Club
Bilbao
2 : 2
Valencia
Valencia
29.10.2023 18:30
Athletic Club
2 : 2
Valencia
Atlético Madrid
Madrid
2 : 1
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
29.10.2023 21:00
Atlético Madrid
2 : 1
Deportivo Alavés
Rayo Vallecano
Madrid
2 : 2
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
29.10.2023 16:15
Rayo Vallecano
2 : 2
Real Sociedad
Real Betis
Sevilla
2 : 1
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
29.10.2023 14:00
Real Betis
2 : 1
Osasuna
Lille
Villeneuve d'Ascq
2 : 0
Monaco
Monaco
29.10.2023 15:00
Lille
2 : 0
Monaco
Metz
Longeville-lès-Metz
0 : 0
Le Havre
Le Havre
29.10.2023 15:00
Metz
0 : 0
Le Havre
Montpellier
Montpellier
3 : 0
Toulouse
Toulouse
29.10.2023 15:00
Montpellier
3 : 0
Toulouse
Olympique de Marseille
Marseille
3 : 0
Olympique Lyonnais
Lyon
29.10.2023 20:45
Olympique de Marseille
3 : 0
Olympique Lyonnais
Stade Brestois 29
Brest
2 : 3
PSG
Paris
29.10.2023 13:00
Stade Brestois 29
2 : 3
PSG
Stade Rennais
Rennes
1 : 1
Strasbourg
Strasbourg
29.10.2023 17:05
Stade Rennais
1 : 1
Strasbourg
Aston Villa
Birmingham
3 : 1
Luton Town
Luton
29.10.2023 15:00
Aston Villa
3 : 1
Luton Town
Brighton & Hove Albion
Brighton, East Sussex
1 : 1
Fulham
London
29.10.2023 15:00
Brighton & Hove Albion
1 : 1
Fulham
Liverpool
Liverpool
3 : 0
Nottingham Forest
Nottingham
29.10.2023 15:00
Liverpool
3 : 0
Nottingham Forest
Manchester United
Manchester
0 : 3
Manchester City
Manchester
29.10.2023 16:30
Manchester United
0 : 3
Manchester City
West Ham United
London
0 : 1
Everton
Liverpool
29.10.2023 14:00
West Ham United
0 : 1
Everton
Bayer 04 Leverkusen
Leverkusen
2 : 1
SC Freiburg
Freiburg im Breisgau
29.10.2023 17:30
Bayer 04 Leverkusen
2 : 1
SC Freiburg
Eintracht Frankfurt
Frankfurt am Main
3 : 3
Borussia Dortmund
Dortmund
29.10.2023 15:30
Eintracht Frankfurt
3 : 3
Borussia Dortmund
Cagliari
Cagliari
4 : 3
Frosinone
Frosinone
29.10.2023 12:30
Cagliari
4 : 3
Frosinone
Inter
Milano
1 : 0
Roma
Roma
29.10.2023 18:00
Inter
1 : 0
Roma
Monza
Monza
1 : 1
Udinese
Udine
29.10.2023 15:00
Monza
1 : 1
Udinese
Napoli
Napoli
2 : 2
Milan
Milano
29.10.2023 20:45
Napoli
2 : 2
Milan
Željezničar Sport team
Banja Luka
2 : 1
Radnik (H)
Hadžići
29.10.2023 13:00
Željezničar Sport team
2 : 1
Radnik (H)
Radnik (BN)
Bijeljina
1 : 1
Sloboda
Tuzla
29.10.2023 14:00
Radnik (BN)
1 : 1
Sloboda
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
1 : 0
Krupa
Krupa na Vrbasu
29.10.2023 11:00
Å iroki Brijeg
1 : 0
Krupa
Kozara
Gradiška
0 : 5
Zrinjski
Mostar
29.10.2023 14:00
Kozara
0 : 5
Zrinjski
Borac
Banja Luka
3 : 1
Tuzla City
Simin Han
29.10.2023 12:00
Borac
3 : 1
Tuzla City
Bratstvo
Bosanska Krupa
3 : 1
Željezničar Sport team
Banja Luka
29.10.2023 12:00
Bratstvo
3 : 1
Željezničar Sport team
Omarska
Omarska
2 : 6
Krajina
Cazin
29.10.2023 12:00
Omarska
2 : 6
Krajina
Rudar Prijedor
Prijedor
2 : 0
Jedinstvo
Bihać
29.10.2023 12:00
Rudar Prijedor
2 : 0
Jedinstvo
OFK Spartak
Banja Luka
1 : 3
Laktaši
Laktaši
29.10.2023 17:00
OFK Spartak
1 : 3
Laktaši
Borac
Kozarska Dubica
0 : 2
Sloboda
Mrkonjić Grad
29.10.2023 12:00
Borac
0 : 2
Sloboda
Slaven
Živinice
7 : 0
Modriča
Modriča
29.10.2023 12:00
Slaven
7 : 0
Modriča
Gradina
Srebrenik
6 : 0
Lokomotiva
Brčko
29.10.2023 12:00
Gradina
6 : 0
Lokomotiva
Gornji Rahić
Gornji Rahić
1 : 5
Sloboda
Tuzla
29.10.2023 12:00
Gornji Rahić
1 : 5
Sloboda
Rudanka
Rudanka
1 : 1
Ilićka 01
Brčko
29.10.2023 12:00
Rudanka
1 : 1
Ilićka 01
Drina
Zvornik
3 : 3
Radnik
Bijeljina
29.10.2023 12:00
Drina
3 : 3
Radnik
Bratstvo
Gračanica
5 : 2
Radnički
Lukavac
29.10.2023 12:00
Bratstvo
5 : 2
Radnički
Romanija
Pale
1 : 5
Igman
Ilidža
29.10.2023 13:30
Romanija
1 : 5
Igman
UNIS
Vogošća
2 : 1
Goražde
Goražde
29.10.2023 13:30
UNIS
2 : 1
Goražde
Slavija
Istočno Sarajevo
3 : 0
Famos (V)
Vojkovići
29.10.2023 13:30
Slavija
3 : 0
Famos (V)
Sarajevo
Sarajevo
2 : 0
Željezničar
Sarajevo
29.10.2023 13:30
Sarajevo
2 : 0
Željezničar
Rudar
Breza
0 : 8
Famos (H)
Hrasnica
29.10.2023 13:30
Rudar
0 : 8
Famos (H)
Ilijaš
Ilijaš
1 : 2
Baton
Sarajevo
29.10.2023 13:30
Ilijaš
1 : 2
Baton
Čelik
Zenica
12 : 0
Travnik
Travnik
29.10.2023 13:30
Čelik
12 : 0
Travnik
Rudar
Kakanj
5 : 0
Kiseljak
Kiseljak
29.10.2023 13:30
Rudar
5 : 0
Kiseljak
NK Vitez
Vitez
0 : 1
Borac
Jelah
29.10.2023 13:30
NK Vitez
0 : 1
Borac
Iskra
Bugojno
1 : 3
Žepče
Žepče
29.10.2023 13:30
Iskra
1 : 3
Žepče
Međugorje
Međugorje
3 : 5
Grude
Grude
29.10.2023 12:30
Međugorje
3 : 5
Grude
Velež
Nevesinje
0 : 1
Leotar
Trebinje
29.10.2023 13:30
Velež
0 : 1
Leotar
Dečić
Tuzi
0 : 1
Kom
Podgorica
29.10.2023 15:00
Dečić
0 : 1
Kom
Posušje
Posušje
0 : 3
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
29.10.2023 11:30
Posušje
0 : 3
Å iroki Brijeg
Bratstvo
Bosanska Krupa
0 : 12
Željezničar Sport team
Banja Luka
29.10.2023 10:00
Bratstvo
0 : 12
Željezničar Sport team
Omarska
Omarska
0 : 6
Krajina
Cazin
29.10.2023 10:00
Omarska
0 : 6
Krajina
Rudar Prijedor
Prijedor
1 : 0
Jedinstvo
Bihać
29.10.2023 10:00
Rudar Prijedor
1 : 0
Jedinstvo
OFK Spartak
Banja Luka
5 : 1
Laktaši
Laktaši
29.10.2023 15:00
OFK Spartak
5 : 1
Laktaši
Borac
Kozarska Dubica
2 : 3
Sloboda
Mrkonjić Grad
29.10.2023 10:00
Borac
2 : 3
Sloboda
BSK
Banja Luka
0 : 3
Kozara
Gradiška
29.10.2023 10:00
BSK
0 : 3
Kozara
Sloboda
Novi Grad
0 : 1
Gorica
Å ipovo
29.10.2023 11:30
Sloboda
0 : 1
Gorica
Sloga
Trn
10 : 0
OFK Brdo
Hambarine
29.10.2023 11:30
Sloga
10 : 0
OFK Brdo
Tekstilac Kort
Derventa
1 : 1
Proleter
Teslić
29.10.2023 11:30
Tekstilac Kort
1 : 1
Proleter
Borac
Å amac
1 : 0
Polet 1926
Brod
29.10.2023 12:00
Borac
1 : 0
Polet 1926
Lijevče
Nova Topola
3 : 1
Sloga
Srbac
29.10.2023 11:30
Lijevče
3 : 1
Sloga
Slaven
Živinice
3 : 0
Modriča Alfa
Modriča
29.10.2023 10:00
Slaven
3 : 0
Modriča Alfa
Gradina
Srebrenik
5 : 0
Lokomotiva
Brčko
29.10.2023 10:00
Gradina
5 : 0
Lokomotiva
Gornji Rahić
Gornji Rahić
1 : 2
Sloboda
Tuzla
29.10.2023 10:00
Gornji Rahić
1 : 2
Sloboda
Željezničar
Doboj
0 : 2
Ilićka 01
Brčko
29.10.2023 10:00
Željezničar
0 : 2
Ilićka 01
Drina
Zvornik
4 : 3
Radnik
Bijeljina
29.10.2023 10:00
Drina
4 : 3
Radnik
Bratstvo
Gračanica
3 : 0
Radnički
Lukavac
29.10.2023 10:00
Bratstvo
3 : 0
Radnički
Orašje
Orašje
0 : 2
Zvijezda
Gradačac
29.10.2023 10:00
Orašje
0 : 2
Zvijezda
Brzi
Busnovi
2 : 2
Plamen
Vodičevo
29.10.2023 10:00
Brzi
2 : 2
Plamen
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
10 : 1
Lijevče
Nova Topola
29.10.2023 10:00
Sloga DIPO
10 : 1
Lijevče
Kozara
Turjak
0 : 1
Polet
Mali Sitneši
29.10.2023 10:00
Kozara
0 : 1
Polet
Proleter
Dvorovi
1 : 2
Jedinstvo (B)
Brodac
29.10.2023 11:30
Proleter
1 : 2
Jedinstvo (B)
Rudar 1925
Ugljevik
1 : 1
Jedinstvo (R)
Roćević
29.10.2023 11:30
Rudar 1925
1 : 1
Jedinstvo (R)
Romanija
Pale
0 : 2
Igman
Ilidža
29.10.2023 11:00
Romanija
0 : 2
Igman
UNIS
Vogošća
1 : 2
Goražde
Goražde
29.10.2023 11:00
UNIS
1 : 2
Goražde
Slavija
Istočno Sarajevo
5 : 1
Famos (V)
Vojkovići
29.10.2023 11:00
Slavija
5 : 1
Famos (V)
Sarajevo
Sarajevo
5 : 2
Željezničar
Sarajevo
29.10.2023 11:00
Sarajevo
5 : 2
Željezničar
Rudar
Breza
1 : 6
Famos (H)
Hrasnica
29.10.2023 11:00
Rudar
1 : 6
Famos (H)
Ilijaš
Ilijaš
0 : 5
Baton
Sarajevo
29.10.2023 11:00
Ilijaš
0 : 5
Baton
Čelik
Zenica
11 : 0
Travnik
Travnik
29.10.2023 11:00
Čelik
11 : 0
Travnik
Rudar (K)
Kakanj
2 : 1
Kiseljak
Kiseljak
29.10.2023 11:00
Rudar (K)
2 : 1
Kiseljak
NK Vitez
Vitez
2 : 4
Borac
Jelah
29.10.2023 11:00
NK Vitez
2 : 4
Borac
Međugorje
Međugorje
5 : 1
Grude
Grude
29.10.2023 11:00
Međugorje
5 : 1
Grude
Velež
Nevesinje
0 : 6
Leotar
Trebinje
29.10.2023 11:00
Velež
0 : 6
Leotar
Radnički
Ćoralići
1 : 1
Omladinac 75
Pokoj
29.10.2023 12:45
Radnički
1 : 1
Omladinac 75
Sloga
Bosanska Otoka
8 : 0
Olimpija
Tržac
29.10.2023 12:45
Sloga
8 : 0
Olimpija
Una Nacionalni park
Kulen Vakuf
0 : 4
Mladost
Polje-Cazin
29.10.2023 12:45
Una Nacionalni park
0 : 4
Mladost
Bihać
Bihać
1 : 3
Krajišnik
Velika Kladuša
29.10.2023 12:45
Bihać
1 : 3
Krajišnik
Novi Grad
Sarajevo - Novi Grad
0 : 3
Željezničar 2
Sarajevo
29.10.2023 11:00
Novi Grad
0 : 3
Željezničar 2
Velež
Mostar
8 : 0
Lokomotiva
Mostar
29.10.2023 10:00
Velež
8 : 0
Lokomotiva
Blagaj
Blagaj
0 : 1
Sloga
Donji Vakuf-Uskoplje
29.10.2023 10:00
Blagaj
0 : 1
Sloga
Betaklub Tango
Devetak
2 : 1
Orahovica 74
Donja Orahovica
29.10.2023 10:00
Betaklub Tango
2 : 1
Orahovica 74
Rudar
Bukinje
0 : 1
Rainci
Gornji Rainci
29.10.2023 10:00
Rudar
0 : 1
Rainci
Eurogol
Živinice
7 : 2
Proleter
Slavinovići
29.10.2023 12:30
Eurogol
7 : 2
Proleter
Adria
Kotor
1 : 2
Grbalj
Grbalj
29.10.2023 15:00
Adria
1 : 2
Grbalj
Sloboda
Novi Grad
4 : 0
Gorica
Å ipovo
29.10.2023 10:00
Sloboda
4 : 0
Gorica
Sloga
Trn
11 : 1
Brdo
Hambarine
29.10.2023 10:00
Sloga
11 : 1
Brdo
Tekstilac Kort
Derventa
0 : 0
Proleter
Teslić
29.10.2023 10:00
Tekstilac Kort
0 : 0
Proleter
Borac
Å amac
3 : 0
Polet 1926
Brod
29.10.2023 10:00
Borac
3 : 0
Polet 1926
Lijevče
Lijevče
9 : 1
Sloga
Srbac
29.10.2023 10:00
Lijevče
9 : 1
Sloga
Napredak
Donji Å epak
2 : 4
Drina
Zvornik
29.10.2023 11:30
Napredak
2 : 4
Drina
Omladinac
Draksenić
3 : 7
Svodna
Svodna
29.10.2023 11:00
Omladinac
3 : 7
Svodna
Omladinac
Banja Luka
6 : 0
Krajina
Banja Luka
29.10.2023 09:00
Omladinac
6 : 0
Krajina
Majevica
Lopare
3 : 0
Partizan
Donja Trnova
29.10.2023 11:00
Majevica
3 : 0
Partizan
Mladost
Velika Obarska
2 : 5
Omladinac
Potočari - Brčko Distrikt
29.10.2023 09:30
Mladost
2 : 5
Omladinac
Sloboda
Donji Zagoni
4 : 1
Drina
Amajlije
29.10.2023 11:30
Sloboda
4 : 1
Drina
Ljeskovac
Ljeskovac
0 : 6
Ilićka 01
Brčko
29.10.2023 12:00
Ljeskovac
0 : 6
Ilićka 01
Radnik
Bijeljina
2 : 0
OFK Brezik
Gornji Brezik
29.10.2023 10:00
Radnik
2 : 0
OFK Brezik
Proleter
Dvorovi
3 : 2
Jedinstvo (B)
Brodac
29.10.2023 10:00
Proleter
3 : 2
Jedinstvo (B)
Rudar 1925
Ugljevik
3 : 2
Jedinstvo (R)
Roćević
29.10.2023 10:00
Rudar 1925
3 : 2
Jedinstvo (R)
LeoStars
Trebinje
3 : 5
Velež
Nevesinje
29.10.2023 12:15
LeoStars
3 : 5
Velež
Hercegovac
Bileća
1 : 1
Leotar
Trebinje
29.10.2023 11:15
Hercegovac
1 : 1
Leotar
AN Jedinstvo
Bihać
2 : 3
Brekovica
Bihać
29.10.2023 11:00
AN Jedinstvo
2 : 3
Brekovica
Ključ
Ključ
2 : 1
Mladost 1938
B. Petrovac
29.10.2023 11:00
Ključ
2 : 1
Mladost 1938
Jezerski
Jezerski
4 : 2
Vitez
Bužim
29.10.2023 11:00
Jezerski
4 : 2
Vitez
Izbor
Brčko
3 : 1
Pelagićevo
Pelagićevo
29.10.2023 11:00
Izbor
3 : 1
Pelagićevo
Mladost
Gornja Dubica
5 : 0
Dinamo 75
Prijedor
29.10.2023 11:00
Mladost
5 : 0
Dinamo 75
Fojnica
Fojnica
2 : 0
Kreševo
Kreševo
29.10.2023 10:00
Fojnica
2 : 0
Kreševo
Vitez
Vitez
0 : 17
Rijeka
Rijeka - Vitez
29.10.2023 15:30
Vitez
0 : 17
Rijeka
Romari
Vitez
9 : 2
FK Vitez
Vitez
29.10.2023 12:00
Romari
9 : 2
FK Vitez
Iskra
Bugojno
6 : 0
Vlašić
Turbe
29.10.2023 10:00
Iskra
6 : 0
Vlašić
Radnik
Donji Vakuf
3 : 1
Sport Prevent
Bugojno
29.10.2023 10:00
Radnik
3 : 1
Sport Prevent
Tempo sport
Zenica
1 : 3
Čelik
Zenica
29.10.2023 12:30
Tempo sport
1 : 3
Čelik
Nemila
Nemila
2 : 0
Natron
Maglaj
29.10.2023 11:30
Nemila
2 : 0
Natron
Žepče 1919
Žepče
1 : 1
Borac
Jelah
29.10.2023 11:30
Žepče 1919
1 : 1
Borac
Moševac
Moševac
0 : 6
Don Bosco
Žepče
29.10.2023 11:30
Moševac
0 : 6
Don Bosco
Famos
Vojkovići
2 : 4
Soker
Sarajevo
29.10.2023 11:00
Famos
2 : 4
Soker
Igman 2
ilidža
1 : 7
Å ampion
Ilidža
29.10.2023 11:00
Igman 2
1 : 7
Å ampion
J Akademija
Sarajevo
0 : 4
Å F Sparta
Sarajevo
29.10.2023 09:00
J Akademija
0 : 4
Å F Sparta
UÅ S Fortuna
Mostar
5 : 0
Branitelj
Rodoč - Jasenica
29.10.2023 11:30
UÅ S Fortuna
5 : 0
Branitelj
Višići
Višići
1 : 2
Iskra
Stolac
29.10.2023 11:00
Višići
1 : 2
Iskra
Eurogol
Živinoce
3 : 0
Gornji Rahić
Gornji Rahić
29.10.2023 10:30
Eurogol
3 : 0
Gornji Rahić
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
1 : 0
Kolibri
Husino
29.10.2023 11:00
Tuzla City
1 : 0
Kolibri
Å ampion 2017
Brčko
0 : 2
ŠF Živinice 22
Živinice
29.10.2023 11:00
Å ampion 2017
0 : 2
ŠF Živinice 22
Sloboda
Tuzla
2 : 3
Di - Five
Doboj - Istok
29.10.2023 11:00
Sloboda
2 : 3
Di - Five
Napredak
Donji Å epak
2 : 4
Drina
Zvornik
29.10.2023 10:00
Napredak
2 : 4
Drina
Mladost - Farma Prom
Zalužani
0 : 3
Budućnost
Banja Luka
29.10.2023 11:00
Mladost - Farma Prom
0 : 3
Budućnost
Lauš
Banja Luka
3 : 1
Naprijed
Banja Luka
29.10.2023 10:00
Lauš
3 : 1
Naprijed
Margo
Banja Luka
0 : 2
Čelinac
Čelinac
29.10.2023 10:00
Margo
0 : 2
Čelinac
LeoStars
Trebinje
1 : 0
Velež
Nevesinje
29.10.2023 11:00
LeoStars
1 : 0
Velež
Hercegovac
Bileća
0 : 7
Leotar
Trebinje
29.10.2023 11:00
Hercegovac
0 : 7
Leotar
Jedinstvo
Bihać
5 : 1
Metalac
Bihać
29.10.2023 09:30
Jedinstvo
5 : 1
Metalac
Ključ
Ključ
2 : 0
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
29.10.2023 09:30
Ključ
2 : 0
Mladost 1938
Mladost (P-C)
Polje - Cazin
1 : 1
Radnički
Ćoralići
29.10.2023 09:30
Mladost (P-C)
1 : 1
Radnički
Jezerski
Jezerski
0 : 10
Vitez
Bužim
29.10.2023 09:30
Jezerski
0 : 10
Vitez
Sloga
Bosanska Otoka
0 : 2
Gomila
Stijena
29.10.2023 09:30
Sloga
0 : 2
Gomila
Romari
Vitez
6 : 0
FK Vitez
Vitez
29.10.2023 10:00
Romari
6 : 0
FK Vitez
Iskra
Bugojno
5 : 0
Vlašić
Turbe
29.10.2023 12:00
Iskra
5 : 0
Vlašić
Radnik
Donji Vakuf
1 : 0
Sport Prevent
Bugojno
29.10.2023 12:00
Radnik
1 : 0
Sport Prevent
Tempo sport
Zenica
4 : 0
Čelik
Zenica
29.10.2023 10:00
Tempo sport
4 : 0
Čelik
Nemila
Nemila
0 : 5
Natron
Maglaj
29.10.2023 10:00
Nemila
0 : 5
Natron
Usora
Usora
0 : 4
Krivaja
Zavidovići
29.10.2023 10:00
Usora
0 : 4
Krivaja
Žepče 1919
Žepče
2 : 0
Borac
Jelah
29.10.2023 09:00
Žepče 1919
2 : 0
Borac
Moševac
Moševac
1 : 5
Don Bosco
Žepče
29.10.2023 10:00
Moševac
1 : 5
Don Bosco
Baton
Sarajevo
0 : 1
Radnik
Hadžići
29.10.2023 11:00
Baton
0 : 1
Radnik
Ilijaš
Ilijaš
0 : 6
Željezničar 2
Sarajevo
29.10.2023 15:30
Ilijaš
0 : 6
Željezničar 2
F.A. Akademika
Sarajevo
0 : 4
Sarajevo
Sarajevo
29.10.2023 10:00
F.A. Akademika
0 : 4
Sarajevo
Bambinosi
Sarajevo
1 : 1
Famos
Hrasnica
29.10.2023 09:30
Bambinosi
1 : 1
Famos
Fortuna
Mostar
4 : 0
Branitelj
Rodoč - Jasenica
29.10.2023 10:00
Fortuna
4 : 0
Branitelj
Višići
Višići
0 : 5
Iskra
Stolac
29.10.2023 09:30
Višići
0 : 5
Iskra
Eurogol
Živinice
2 : 0
Gornji Rahić
Gornji Rahić
29.10.2023 09:30
Eurogol
2 : 0
Gornji Rahić
Tuzla Siti
Simin Han
5 : 1
Kolibri
Husino
29.10.2023 10:00
Tuzla Siti
5 : 1
Kolibri
Å ampion 2017
Brčko
0 : 0
ŠF Živinice 22
Živinice
29.10.2023 10:00
Å ampion 2017
0 : 0
ŠF Živinice 22
Sloboda
Tuzla
0 : 0
Di - Five
Doboj - Istok
29.10.2023 10:00
Sloboda
0 : 0
Di - Five
Radnički
Lukavac
3 : 0
Budućnost
Banovići
29.10.2023 10:00
Radnički
3 : 0
Budućnost
Sloga (P)
Prijedor
3 : 4
Borac (BL)
Banja Luka
29.10.2023 14:30
Sloga (P)
3 : 4
Borac (BL)

Futsal

Ulcinj
Ulcinj
6 : 2
Brskovo
Mojkovac
29.10.2023 18:00
Ulcinj
6 : 2
Brskovo
Mirabile Moda
Podgorica
4 : 2
Pruška
Bijelo Polje
29.10.2023 18:00
Mirabile Moda
4 : 2
Pruška
Boka
Kotor
5 : 9
Cattaro 2019
Kotor
29.10.2023 20:00
Boka
5 : 9
Cattaro 2019
Brotnjo
Čitluk
4 : 5
Sarajevo
Sarajevo
29.10.2023 19:30
Brotnjo
4 : 5
Sarajevo
Borac
Banja Luka
5 : 2
Željezničar
Sarajevo
29.10.2023 20:00
Borac
5 : 2
Željezničar
Kotor Varoš
Kotor Varoš
1 : 5
Derventa
Derventa
29.10.2023
Kotor Varoš
1 : 5
Derventa
Doboj
Doboj
5 : 2
Young Boys
Zvornik
29.10.2023
Doboj
5 : 2
Young Boys
Srbac
Srbac
9 : 9
Ljubić
Prnjavor
29.10.2023 20:00
Srbac
9 : 9
Ljubić
Viktorija
Ribnik
6 : 4
Sokrates
Banja Luka
29.10.2023 19:30
Viktorija
6 : 4
Sokrates
Teslić
Teslić
8 : 5
Starčevica
Banja Luka
29.10.2023 18:00
Teslić
8 : 5
Starčevica
Zahumlje
Trebinje
5 : 1
Rudo
Rudo
29.10.2023 17:00
Zahumlje
5 : 1
Rudo
Glasinac
Sokolac
2 : 3
Medi. fakultet
Foča
29.10.2023 20:30
Glasinac
2 : 3
Medi. fakultet
FC Sloboda - Kompred
Tuzla
1 : 1
Sarajevo
Sarajevo
29.10.2023 16:00
FC Sloboda - Kompred
1 : 1
Sarajevo

Košarka

Borac Mozzart
Čačak
64 : 70
Igokea m:tel
Aleksandrovac
29.10.2023 17:00
Borac Mozzart
64 : 70
Igokea m:tel
OKK Beograd
Beograd
92 : 78
Joker
Sombor
29.10.2023 18:00
OKK Beograd
92 : 78
Joker
Vojvodina mts
Novi Sad
81 : 76
Zlatibor Gold gondola
Čajetina
29.10.2023 18:30
Vojvodina mts
81 : 76
Zlatibor Gold gondola
Borac Wwin
Banja Luka
64 : 71
Å iroki
Å iroki Brijeg
29.10.2023 17:00
Borac Wwin
64 : 71
Å iroki
Spars
Sarajevo
91 : 83
Promo
Donji Vakuf
29.10.2023 19:00
Spars
91 : 83
Promo
Drina Princip
Zvornik
79 : 64
Stars Basket
Gradiška
29.10.2023 18:00
Drina Princip
79 : 64
Stars Basket
Rogatica
Rogatica
57 : 63
Varda HE
Višegrad
29.10.2023 18:00
Rogatica
57 : 63
Varda HE
Hunters
Prijedor
76 : 66
Mladost Bulldogs
Prnjavor
29.10.2023 12:00
Hunters
76 : 66
Mladost Bulldogs
Pliva
Å ipovo
102 : 46
Mladost
Kotor Varoš
29.10.2023 18:00
Pliva
102 : 46
Mladost
Una
Kozarska Dubica
89 : 73
Akademija Borac MP 2
Banja Luka
29.10.2023 16:30
Una
89 : 73
Akademija Borac MP 2
Basket 2000
Banja Luka
63 : 79
Lijevče
Nova Topola
29.10.2023 18:00
Basket 2000
63 : 79
Lijevče

Odbojka

Lovćen
Cetinje
0 : 3
Jedinstvo
Bijelo polje
29.10.2023 17:00
Lovćen
0 : 3
Jedinstvo
Maglić
Foča
0 : 3
Tempo
Ražljevo
29.10.2023 14:00
Maglić
0 : 3
Tempo
Mladost
Brčko
3 : 0
Crvena zvijezda
Obudovac
29.10.2023 13:00
Mladost
3 : 0
Crvena zvijezda
Goražde
Goražde
0 : 3
Ilijaš
Ilijaš
29.10.2023 19:30
Goražde
0 : 3
Ilijaš
7 Lukavac
Lukavac
0 : 3
Bosna
Kalesija
29.10.2023 16:00
7 Lukavac
0 : 3
Bosna
Ilidža
Ilidža
3 : 0
Olovo
Olovo
29.10.2023 14:30
Ilidža
3 : 0
Olovo
Gradina
Srebrenik
3 : 2
Krivaja
Zavidovići
29.10.2023 17:30
Gradina
3 : 2
Krivaja
Akademija
Herceg Novi
3 : 1
Budućnost
Podgorica
29.10.2023 20:30
Akademija
3 : 1
Budućnost
Bratunac
Bratunac
3 : 1
Slavija
Istočno Sarajevo
29.10.2023 14:00
Bratunac
3 : 1
Slavija
Jahorina
Pale
3 : 0
Crvena zvijezda
Obudovac
29.10.2023 16:00
Jahorina
3 : 0
Crvena zvijezda
Borac
Banja Luka
3 : 0
ŽOK Leotar
Trebinje
29.10.2023 16:00
Borac
3 : 0
ŽOK Leotar
Radnik
Bijeljina
3 : 1
Libero
Bijeljina
29.10.2023 15:00
Radnik
3 : 1
Libero
Derventa
Derventa
3 : 0
Prijedor
Prijedor
29.10.2023 19:00
Derventa
3 : 0
Prijedor
Balkana MP
Mrkonjić Grad
2 : 3
Smeč
Novi Grad
29.10.2023 14:00
Balkana MP
2 : 3
Smeč
Glasinac
Sokolac
3 : 1
Rudar
Ugljevik
29.10.2023 17:00
Glasinac
3 : 1
Rudar
Gacko 2
Gacko
1 : 3
Ljubinje
Ljubinje
29.10.2023 13:00
Gacko 2
1 : 3
Ljubinje
Orašje
Orašje
3 : 0
Maglaj
Maglaj
29.10.2023 16:00
Orašje
3 : 0
Maglaj
Žepče
Žepče
1 : 3
Mikasa
Tuzla
29.10.2023 17:00
Žepče
1 : 3
Mikasa
Stars
Živinice
0 : 3
Lami
Brčko
29.10.2023 17:00
Stars
0 : 3
Lami
Gračanica
Gračanica
3 : 0
Bosna
Kalesija
29.10.2023 17:30
Gračanica
3 : 0
Bosna
Kakanj
Kakanj
2 : 3
Čelik-R
Zenica
29.10.2023 19:00
Kakanj
2 : 3
Čelik-R
Vogošća
Vogošća
3 : 1
Novi Grad
Sarajevo
29.10.2023 18:00
Vogošća
3 : 1
Novi Grad
Breza 1934
Breza
3 : 1
Bosna
Sarajevo
29.10.2023 17:00
Breza 1934
3 : 1
Bosna
Čapljina
Čapljina
3 : 0
Alipašino Polje
Sarajevo
29.10.2023 17:00
Čapljina
3 : 0
Alipašino Polje
Sloboda 2
Tuzla
3 : 0
Srebrenik
Srebrenik
29.10.2023 12:00
Sloboda 2
3 : 0
Srebrenik
Star
Donii Vakuf
0 : 3
Ilidža
Ilidža
29.10.2023 14:00
Star
0 : 3
Ilidža
Balkana MP
Mrkonjić Grad
3 : 0
Borac
Banja Luka
29.10.2023 11:00
Balkana MP
3 : 0
Borac
Pliva
Å ipovo
3 : 1
Banjaluka volej
Banja Luka
29.10.2023 13:30
Pliva
3 : 1
Banjaluka volej
Medicinar
Prijedor
0 : 3
Prijedor
Prijedor
29.10.2023 11:00
Medicinar
0 : 3
Prijedor
Modriča Novopro
Modriča
3 : 1
Modriča Optima
Modriča
29.10.2023 11:00
Modriča Novopro
3 : 1
Modriča Optima
Net
Vlasenica
3 : 0
Jahorina
Pale
29.10.2023 18:30
Net
3 : 0
Jahorina
Gacko
Gacko
0 : 3
Ljubinje - Bankom
Ljubinje
29.10.2023 16:00
Gacko
0 : 3
Ljubinje - Bankom

Rukomet

Višegrad - HED
Višegrad
38 : 26
Kotor Varoš
Kotor Varoš
29.10.2023 18:00
Višegrad - HED
38 : 26
Kotor Varoš
Bijeljina
Bijeljina
36 : 31
Sloga
Prnjavor
29.10.2023 18:00
Bijeljina
36 : 31
Sloga
Čelinac
Čelinac
38 : 24
Srbac
Srbac
29.10.2023 13:30
Čelinac
38 : 24
Srbac
Sava
Brod
27 : 31
Borac M:TEL 2
Banja Luka
29.10.2023 16:00
Sava
27 : 31
Borac M:TEL 2
Krajina
Cazin
23 : 41
Čelik Junior
Zenica
29.10.2023 17:00
Krajina
23 : 41
Čelik Junior
Ilidža
Ilidža
25 : 32
Grude
Grude
29.10.2023 17:00
Ilidža
25 : 32
Grude
Borac 2
Banja Luka
40 : 17
Borja
Teslić
29.10.2023 14:00
Borac 2
40 : 17
Borja
Bosna
Tešanj
33 : 30
Bihać
Bihać
29.10.2023 17:00
Bosna
33 : 30
Bihać
Živinice
Živinice
34 : 31
Iskra
Stolac
29.10.2023 14:30
Živinice
34 : 31
Iskra
Lokomotiva
Mostar
19 : 25
Turbina
Jablanica
29.10.2023 15:30
Lokomotiva
19 : 25
Turbina