XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
340 utakmica za dan Subota, 13 April 2024


Fudbal

13.04
13:30
Zvijezda 09
GOŠK
1
2
13.04.2024 13:30 1 : 2
13.04
16:00
Zrinjski
Vele┼ż
1
0
13.04.2024 16:00 1 : 0
13.04
19:00
Modri─Źa
Sloboda
2
0
13.04.2024 19:00 2 : 0
13.04
16:00
Slavija
Kozara
2
1
13.04.2024 16:00 2 : 1
13.04
16:00
Rudar Prijedor
Borac
1
1
13.04.2024 16:00 1 : 1
13.04
16:00
Romanija
Drina
1
1
13.04.2024 16:00 1 : 1
13.04
16:00
Vele┼ż
Leotar
2
1
13.04.2024 16:00 2 : 1
13.04
16:00
Ljubi─ç
Laktaši
3
1
13.04.2024 16:00 3 : 1
13.04
16:00
┼Żeljezni─Źar
Famos
2
1
13.04.2024 16:00 2 : 1
13.04
18:30
Sutjeska
Omarska
2
1
13.04.2024 18:30 2 : 1
13.04
16:00
─îelinac
Jedinstvo
3
0
13.04.2024 16:00 3 : 0
13.04
16:00
Progres
Proleter
1
3
13.04.2024 16:00 1 : 3
13.04
16:00
Naprijed
Gorica
1
2
13.04.2024 16:00 1 : 2
13.04
16:00
Sloga (T)
Tekstilac
5
0
13.04.2024 16:00 5 : 0
13.04
16:00
Polet 1926
Sloboda
3
0
13.04.2024 16:00 3 : 0
13.04
16:00
Sloga (S)
Borac
1
2
13.04.2024 16:00 1 : 2
13.04
16:00
Ili─çka 01
Zadrugar
1
1
13.04.2024 16:00 1 : 1
13.04
16:00
Budu─çnost
Rudar 1925
1
1
13.04.2024 16:00 1 : 1
13.04
16:00
Mladost (G)
Glasinac 1936
4
1
13.04.2024 16:00 4 : 1
13.04
16:00
Bratstvo (Kozinci)
Mladost
1
0
13.04.2024 16:00 1 : 0
13.04
16:00
Lauš
Lijev─Źe
3
1
13.04.2024 16:00 3 : 1
13.04
16:00
Rudar
Trebava
2
0
13.04.2024 16:00 2 : 0
13.04
16:00
Naša krila
Omladinac
1
2
13.04.2024 16:00 1 : 2
13.04
16:00
Ljeskovac
Lokomotiva
5
1
13.04.2024 16:00 5 : 1
13.04
16:00
Podrinje
Budu─çnost
3
3
13.04.2024 16:00 3 : 3
13.04
19:30
┼Żupa
Milan
5
1
13.04.2024 19:30 5 : 1
13.04
17:00
Krupa
Vrbas
3
0
13.04.2024 17:00 3 : 0
13.04
16:00
Sloga 94
Kolektiv
2
1
13.04.2024 16:00 2 : 1
13.04
16:00
Borac
Branjevo
0
4
13.04.2024 16:00 0 : 4
13.04
16:00
Pecka
Mladost
0
10
13.04.2024 16:00 0 : 10
13.04
16:00
7. Republika
Svodna
1
2
13.04.2024 16:00 1 : 2
13.04
17:00
Bratstvo
Mladost
0
4
13.04.2024 17:00 0 : 4
13.04
17:00
Polet
Budu─çnost
7
0
13.04.2024 17:00 7 : 0
13.04
16:00
Sloga Junajted
Novo doba
2
2
13.04.2024 16:00 2 : 2
13.04
16:00
Lazarevica
Patkova─Źa
1
6
13.04.2024 16:00 1 : 6
13.04
16:30
─îelik
Rudar
2
1
13.04.2024 16:30 2 : 1
13.04
16:30
Gora┼żde
Bratstvo
0
1
13.04.2024 16:30 0 : 1
13.04
16:30
Mladost
TOŠK
1
4
13.04.2024 16:30 1 : 4
13.04
16:30
Radnik
Simm Bau
1
3
13.04.2024 16:30 1 : 3
13.04
16:30
Zvijezda
Jedinstvo
5
0
13.04.2024 16:30 5 : 0
13.04
16:30
Gradina
Budu─çnost
1
0
13.04.2024 16:30 1 : 0
13.04
16:30
Novi Travnik
Vitez (B)
3
0
13.04.2024 16:30 3 : 0
13.04
16:30
NK Vitez
Sloga
5
0
13.04.2024 16:30 5 : 0
13.04
16:30
Bajer 99
Podgrme─Ź
0
1
13.04.2024 16:30 0 : 1
13.04
16:30
Travnik
FK Vitez
2
0
13.04.2024 16:30 2 : 0
13.04
16:30
Rudar (K)
Brnjaci
5
0
13.04.2024 16:30 5 : 0
13.04
16:30
Sloga
Priluk
1
0
13.04.2024 16:30 1 : 0
13.04
16:30
Radni─Źki
Lokomotiva
2
1
13.04.2024 16:30 2 : 1
13.04
16:30
Napredak
Dizdaruša
2
0
13.04.2024 16:30 2 : 0
13.04
16:30
Krivaja
┼Żep─Źe 1919
3
3
13.04.2024 16:30 3 : 3
13.04
16:30
Rudar
Natron
1
1
13.04.2024 16:30 1 : 1
13.04
16:30
Nemila
Bosna
3
3
13.04.2024 16:30 3 : 3
13.04
16:30
Famos
UNIS
3
0
13.04.2024 16:30 3 : 0
13.04
16:30
Igman
Borac
2
0
13.04.2024 16:30 2 : 0
13.04
16:30
─îapljina
Troglav 1918
2
2
13.04.2024 16:30 2 : 2
13.04
16:30
Mladost (V)
Omladinac 75
5
2
13.04.2024 16:30 5 : 2
13.04
16:30
Omladinac
Klju─Ź
0
9
13.04.2024 16:30 0 : 9
13.04
17:00
Hajduk
Mladost
4
1
13.04.2024 17:00 4 : 1
13.04
17:00
GFK Br─Źko
Mladost (S)
2
2
13.04.2024 17:00 2 : 2
13.04
16:30
SAŠK Napredak
Pofali─çki
5
4
13.04.2024 16:30 5 : 4
13.04
16:30
Mladost (P)
Mladost (S)
3
2
13.04.2024 16:30 3 : 2
13.04
16:30
Teo─Źak
Turija
2
0
13.04.2024 16:30 2 : 0
13.04
16:30
Mramor (M)
Sloga
3
1
13.04.2024 16:30 3 : 1
13.04
16:30
Mramor (B)
Mladost (VB)
5
0
13.04.2024 16:30 5 : 0
13.04
16:00
Jedinstvo (Ub)
GFK Dubo─Źica
2
0
13.04.2024 16:00 2 : 0
13.04
16:00
GFK Sloboda
RFK Grafi─Źar
1
1
13.04.2024 16:00 1 : 1
13.04
16:00
Ma─Źva
OFK Beograd
1
1
13.04.2024 16:00 1 : 1
13.04
16:00
Smederevo 1924
Radni─Źki (SM)
1
1
13.04.2024 16:00 1 : 1
13.04
15:00
Rogaška
Celje
1
2
13.04.2024 15:00 1 : 2
13.04
16:50
Vara┼żdin
Lokomotiva
0
2
13.04.2024 16:50 0 : 2
13.04
19:00
Gorica
Dinamo
0
2
13.04.2024 19:00 0 : 2
13.04
19:00
Mornar
Mladost DG
5
1
13.04.2024 19:00 5 : 1
13.04
18:00
OFK Petrovac
De─Źi─ç
2
1
13.04.2024 18:00 2 : 1
13.04
18:00
Budu─çnost
Rudar
3
1
13.04.2024 18:00 3 : 1
13.04
17:00
Jedinstvo
Jezero
2
0
13.04.2024 17:00 2 : 0
13.04
18:00
Podgorica
Igalo
0
1
13.04.2024 18:00 0 : 1
13.04
16:30
Ortrant - Olimpic
Internacional
1
0
13.04.2024 16:30 1 : 0
13.04
17:00
Bokelj
Lov─çen
3
0
13.04.2024 17:00 3 : 0
13.04
18:00
Kom
Iskra
0
1
13.04.2024 18:00
Kom
0 : 1
13.04
15:00
AP Brera
Voska sport
1
0
13.04.2024 15:00 1 : 0
13.04
15:00
Gostivar
Tikveš
2
1
13.04.2024 15:00 2 : 1
13.04
15:00
Škupi
Makedonija ─ÉP
3
1
13.04.2024 15:00 3 : 1
13.04
14:00
Atl├ętico Madrid
Girona
3
1
13.04.2024 14:00 3 : 1
13.04
21:00
Cádiz
Barcelona
0
1
13.04.2024 21:00 0 : 1
13.04
18:30
Mallorca
Real Madrid
0
1
13.04.2024 18:30 0 : 1
13.04
16:15
Rayo Vallecano
Getafe
0
0
13.04.2024 16:15 0 : 0
13.04
21:00
Stade Rennais
Toulouse
1
2
13.04.2024 21:00 1 : 2
13.04
17:00
Strasbourg
Reims
3
1
13.04.2024 17:00 3 : 1
13.04
18:30
Bournemouth
Manchester United
2
2
13.04.2024 18:30 2 : 2
13.04
16:00
Brentford
Sheffield United
2
0
13.04.2024 16:00 2 : 0
13.04
16:00
Burnley
Brighton & Hove Albion
1
1
13.04.2024 16:00 1 : 1
13.04
16:00
Manchester City
Luton Town
5
1
13.04.2024 16:00 5 : 1
13.04
13:30
Newcastle United
Tottenham Hotspur
4
0
13.04.2024 13:30 4 : 0
13.04
16:00
Nottingham Forest
Wolverhampton
2
2
13.04.2024 16:00 2 : 2
13.04
15:30
Mainz 05
Hoffenheim
4
1
13.04.2024 15:30 4 : 1
13.04
15:30
Borussia M'gladbach
Borussia Dortmund
1
2
13.04.2024 15:30 1 : 2
13.04
15:30
Bayern M├╝nchen
K├Âln
2
0
13.04.2024 15:30 2 : 0
13.04
15:30
RB Leipzig
Wolfsburg
3
0
13.04.2024 15:30 3 : 0
13.04
18:30
Stuttgart
Eintracht Frankfurt
3
0
13.04.2024 18:30 3 : 0
13.04
15:30
Bochum 1848
Heidenheim
1
1
13.04.2024 15:30 1 : 1
13.04
20:45
Bologna
Monza
0
0
13.04.2024 20:45 0 : 0
13.04
15:00
Lecce
Empoli
1
0
13.04.2024 15:00 1 : 0
13.04
18:00
Torino
Juventus
0
0
13.04.2024 18:00 0 : 0
13.04
16:00
Široki Brijeg
Borac
6
0
13.04.2024 16:00 6 : 0
13.04
16:00
Radnik (BN)
Vele┼ż
0
1
13.04.2024 16:00 0 : 1
13.04
14:30
┼Żeljezni─Źar
Zvijezda 09
3
2
13.04.2024 14:30 3 : 2
13.04
16:30
Sarajevo
Zrinjski
2
2
13.04.2024 16:30 2 : 2
13.04
17:00
Sloboda
Krupa
6
0
13.04.2024 17:00 6 : 0
13.04
13:30
Famos (V)
Stup─Źanica
0
5
13.04.2024 13:30 0 : 5
13.04
13:30
Baton
Novi Grad
2
1
13.04.2024 13:30 2 : 1
13.04
13:30
Ilijaš
Romanija
4
1
13.04.2024 13:30 4 : 1
13.04
13:30
Kiseljak
─îelik
2
3
13.04.2024 13:30 2 : 3
13.04
13:30
Fortuna
Travnik
3
4
13.04.2024 13:30 3 : 4
13.04
13:30
Natron
Rudar
2
0
13.04.2024 13:30 2 : 0
13.04
14:00
Igman
Ljubuški
8
0
13.04.2024 14:00 8 : 0
13.04
11:00
Neum
GOŠK
0
0
13.04.2024 11:00 0 : 0
13.04
15:00
Rudar
Internacional
1
1
13.04.2024 15:00 1 : 1
13.04
11:00
De─Źi─ç
Iskra
0
0
13.04.2024 11:00 0 : 0
13.04
18:00
Arsenal
Budu─çnost
2
5
13.04.2024 18:00 2 : 5
13.04
11:00
Zeta
Kom
1
3
13.04.2024 11:00 1 : 3
13.04
14:00
Petnjica
Zabjelo
0
5
13.04.2024 14:00 0 : 5
13.04
16:30
Tuzla City
Vele┼ż
0
3
13.04.2024 16:30 0 : 3
13.04
10:00
Partizan
Plamen
8
2
13.04.2024 10:00 8 : 2
13.04
10:00
Hajduk
Rudar
6
0
13.04.2024 10:00 6 : 0
13.04
10:00
Zvijezda
Vu─Źijak
3
0
13.04.2024 10:00 3 : 0
13.04
09:00
Borac
OFK Spartak
1
3
13.04.2024 09:00 1 : 3
13.04
10:00
Lijev─Źe
Biseri
0
5
13.04.2024 10:00 0 : 5
13.04
11:30
Zadrugar
Proleter
0
1
13.04.2024 11:30 0 : 1
13.04
11:30
Bratstvo
Jedinstvo (R)
7
3
13.04.2024 11:30 7 : 3
13.04
11:30
Podrinje
Jedinstvo (B)
3
0
13.04.2024 11:30 3 : 0
13.04
11:00
Famos (V)
Stup─Źanica
2
1
13.04.2024 11:00 2 : 1
13.04
11:00
Baton
Novi Grad
1
1
13.04.2024 11:00 1 : 1
13.04
11:00
Ilijaš
Romanija
1
1
13.04.2024 11:00 1 : 1
13.04
11:00
Kiseljak
─îelik
1
2
13.04.2024 11:00 1 : 2
13.04
11:00
Fortuna
Travnik
1
1
13.04.2024 11:00 1 : 1
13.04
11:00
Natron
Rudar (K)
2
6
13.04.2024 11:00 2 : 6
13.04
11:00
Široki Brijeg
Stolac
1
1
13.04.2024 11:00 1 : 1
13.04
13:30
Omladinac 75
Borac
4
0
13.04.2024 13:30 4 : 0
13.04
13:30
Olimpija
Klju─Ź
2
3
13.04.2024 13:30 2 : 3
13.04
13:30
Mladost
Krajišnik
5
0
13.04.2024 13:30 5 : 0
13.04
12:00
Novi Travnik
Karaula
13.04.2024 12:00
13.04
12:00
Jajce
Sport Prevent
3
1
13.04.2024 12:00 3 : 1
13.04
14:00
Vlašić
Radnik
2
3
13.04.2024 14:00 2 : 3
13.04
14:00
Busova─Źa
Fojnica
0
2
13.04.2024 14:00 0 : 2
13.04
08:30
Baton
Ozren
5
1
13.04.2024 08:30 5 : 1
13.04
11:30
┼Żeljezni─Źar 2
Famos
5
1
13.04.2024 11:30 5 : 1
13.04
20:30
Jang bojs
FA Akademika
2
5
13.04.2024 20:30 2 : 5
13.04
11:00
Turbina
Vele┼ż
1
5
13.04.2024 11:00 1 : 5
13.04
10:00
Orahovica 74
Rainci
3
2
13.04.2024 10:00 3 : 2
13.04
10:00
Proleter
ŠF Miri
5
1
13.04.2024 10:00 5 : 1
13.04
10:00
Bosna
Eurogol
3
0
13.04.2024 10:00 3 : 0
13.04
19:00
Budu─çnost
Titograd
5
2
13.04.2024 19:00 5 : 2
13.04
14:00
Adria
Stari Aerodrom
0
5
13.04.2024 14:00 0 : 5
13.04
13:00
Berane
Grbalj
2
4
13.04.2024 13:00 2 : 4
13.04
10:00
Kom
Budva
8
2
13.04.2024 10:00 8 : 2
13.04
14:30
Tuzla City
Vele┼ż
2
1
13.04.2024 14:30 2 : 1
13.04
11:30
Sloboda
BSK
1
1
13.04.2024 11:30 1 : 1
BSK
13.04
11:30
Polet 1926
Proleter
2
1
13.04.2024 11:30 2 : 1
13.04
11:30
Tekstilac
Borac (BL)
4
1
13.04.2024 11:30 4 : 1
13.04
11:30
Kozara
Borac (KD)
8
0
13.04.2024 11:30 8 : 0
13.04
11:30
Rudar Prijedor
Omarska
9
0
13.04.2024 11:30 9 : 0
13.04
11:30
Sloga (D)
Laktaši
1
4
13.04.2024 11:30 1 : 4
13.04
11:30
┼Żeljezni─Źar
OFK Spartak 2013
2
5
13.04.2024 11:30 2 : 5
13.04
11:30
Ljubi─ç
Sloga (T)
6
0
13.04.2024 11:30 6 : 0
13.04
11:30
Zenit
Mladost
2
5
13.04.2024 11:30 2 : 5
13.04
11:30
Radnik
Sloga junajted
9
1
13.04.2024 11:30 9 : 1
13.04
11:30
Napredak
Radni─Źki
1
3
13.04.2024 11:30 1 : 3
13.04
10:00
Omladinac
Gomjenica
1
9
13.04.2024 10:00 1 : 9
13.04
09:00
Budu─çnost
Spartak 2013
1
3
13.04.2024 09:00 1 : 3
13.04
10:00
Mladost Farma prom
┼Żeljezni─Źar Sport tim
0
13
13.04.2024 10:00 0 : 13
13.04
10:00
Majevica
Sloboda
0
0
13.04.2024 10:00 0 : 0
13.04
12:00
Drina
OFK Brezik
2
6
13.04.2024 12:00 2 : 6
13.04
10:00
Janja 2009
Ili─çka 01
0
10
13.04.2024 10:00 0 : 10
13.04
10:00
Zadrugar
Proleter
0
3
13.04.2024 10:00 0 : 3
13.04
10:00
Bratstvo
Jedinstvo (R)
2
0
13.04.2024 10:00 2 : 0
13.04
10:00
Podrinje
Jedinstvo (B)
3
0
13.04.2024 10:00 3 : 0
13.04
10:00
Trnovica
Podrinje
5
1
13.04.2024 10:00 5 : 1
13.04
10:00
Šekovići
Bira─Ź
1
1
13.04.2024 10:00 1 : 1
13.04
10:00
Budu─çnost
Branjevo
0
0
13.04.2024 10:00 0 : 0
13.04
10:00
Lokanj
Mili─çi
1
9
13.04.2024 10:00 1 : 9
13.04
10:00
Mladost
Glasinac 2011
2
0
13.04.2024 10:00 2 : 0
13.04
12:30
Hercegovac
Sutjeska
1
2
13.04.2024 12:30 1 : 2
13.04
11:30
AN Jedinstvo
Biha─ç
2
0
13.04.2024 11:30 2 : 0
13.04
15:00
Jedinstvo
Klju─Ź
4
0
13.04.2024 15:00 4 : 0
13.04
11:30
Rudar
Podgrme─Ź
1
1
13.04.2024 11:30 1 : 1
13.04
11:30
Jezerski
Krajišnik
2
1
13.04.2024 11:30 2 : 1
13.04
11:30
Krajina
ABC
2
0
13.04.2024 11:30 2 : 0
13.04
10:00
Vitez
Fojnica
0
3
13.04.2024 10:00 0 : 3
13.04
10:00
Kreševo
Busova─Źa
3
3
13.04.2024 10:00 3 : 3
13.04
15:30
Rijeka
Romari
0
3
13.04.2024 15:30 0 : 3
13.04
12:30
Rudar
Šantići
2
4
13.04.2024 12:30 2 : 4
13.04
12:30
Stup─Źanica
Sporting
1
2
13.04.2024 12:30 1 : 2
13.04
12:30
┼Żep─Źe 1919
TOŠK
0
6
13.04.2024 12:30 0 : 6
13.04
11:30
Pobjeda
Borac
1
4
13.04.2024 11:30 1 : 4
13.04
12:30
Simm Bau
Natron
4
0
13.04.2024 12:30 4 : 0
13.04
16:00
Baton
Novi Grad 1
7
0
13.04.2024 16:00 7 : 0
13.04
14:30
Igman
Unis
4
0
13.04.2024 14:30 4 : 0
13.04
09:45
┼Żeljezni─Źar
Famos (H)
3
6
13.04.2024 09:45 3 : 6
13.04
11:00
Radnik
Slavija
1
3
13.04.2024 11:00 1 : 3
13.04
17:30
Baton 2
┼Żeljezni─Źar
2
1
13.04.2024 17:30 2 : 1
13.04
18:30
Soker
Miske - Akademija
1
1
13.04.2024 18:30 1 : 1
13.04
16:45
ŠF Derby
Ilijaš
3
4
13.04.2024 16:45 3 : 4
13.04
Šampion
Novi Grad 1
0
3
13.04.2024 0 : 3
13.04
08:00
Fair-Play
Igman 2
1
1
13.04.2024 08:00 1 : 1
13.04
10:30
Miske - Akademija
┼Żeljezni─Źar
0
1
13.04.2024 10:30 0 : 1
13.04
14:30
Mlade Nade
J Akademija
7
0
13.04.2024 14:30 7 : 0
13.04
11:30
Grude
Tomislav
1
1
13.04.2024 11:30 1 : 1
13.04
11:30
Šator
Kamešnica
5
1
13.04.2024 11:30 5 : 1
13.04
11:30
Troglav
Šujica
22
0
13.04.2024 11:30 22 : 0
13.04
11:30
Ljubuški
Sloga
1
12
13.04.2024 11:30 1 : 12
13.04
11:30
Posušje
Kupres
11
0
13.04.2024 11:30 11 : 0
13.04
12:30
Brotnjo
Kruševo
2
0
13.04.2024 12:30 2 : 0
13.04
10:30
Zrinjski
Stolac
4
0
13.04.2024 10:30 4 : 0
13.04
15:30
Neum
Rama
5
2
13.04.2024 15:30 5 : 2
13.04
11:30
Klis
Turbina
0
1
13.04.2024 11:30 0 : 1
13.04
11:00
Branitelj
Višići
3
0
13.04.2024 11:00 3 : 0
13.04
11:30
Me─Ĺugorje
Iskra
0
0
13.04.2024 11:30 0 : 0
13.04
11:30
Igman
Lokomotiva
4
1
13.04.2024 11:30 4 : 1
13.04
11:00
Gornji Rahi─ç
Radni─Źki
0
0
13.04.2024 11:00 0 : 0
13.04
11:00
Bratstvo
Bosna
9
4
13.04.2024 11:00 9 : 4
13.04
11:00
Zvijezda
Sloboda
0
3
13.04.2024 11:00 0 : 3
13.04
11:00
Slaven
OFK Tuzla
0
1
13.04.2024 11:00 0 : 1
13.04
11:00
Betaklub Tango
Šampion 2017
2
0
13.04.2024 11:00 2 : 0
13.04
09:00
Sloboda
Proleter
4
0
13.04.2024 09:00 4 : 0
13.04
10:00
Mramor
Orahovica 74
1
2
13.04.2024 10:00 1 : 2
13.04
17:30
Špionica 1953
Svatovac
1
1
13.04.2024 17:30 1 : 1
13.04
10:00
Sloboda
BSK
3
1
13.04.2024 10:00 3 : 1
BSK
13.04
10:00
Polet 1926
Proleter
2
0
13.04.2024 10:00 2 : 0
13.04
10:00
Tekstilac
Borac (BL)
1
5
13.04.2024 10:00 1 : 5
13.04
10:00
Kozara
Borac (KD)
7
2
13.04.2024 10:00 7 : 2
13.04
10:00
Rudar Prijedor
Omarska
9
0
13.04.2024 10:00 9 : 0
13.04
10:00
Sloga (D)
Laktaši
6
0
13.04.2024 10:00 6 : 0
13.04
10:00
┼Żeljezni─Źar
OFK Spartak 2013
0
0
13.04.2024 10:00 0 : 0
13.04
10:00
Ljubi─ç
Sloga (T)
2
1
13.04.2024 10:00 2 : 1
13.04
10:00
Zenit
Mladost
4
0
13.04.2024 10:00 4 : 0
13.04
10:00
Radnik
Sloga Junajted
9
0
13.04.2024 10:00 9 : 0
13.04
10:00
Napredak
Radni─Źki
1
3
13.04.2024 10:00 1 : 3
13.04
10:30
Partizan
Brdo
2
4
13.04.2024 10:30 2 : 4
13.04
19:00
┼Żeljezni─Źar Sport team 1
Budu─çnost
7
2
13.04.2024 19:00 7 : 2
13.04
10:00
Rekreativo
Krajina
1
3
13.04.2024 10:00 1 : 3
13.04
10:00
D┼żaja
Vrbas
1
3
13.04.2024 10:00 1 : 3
13.04
18:00
Mladost - Farma Prom
Karanovac
6
2
13.04.2024 18:00 6 : 2
13.04
10:00
OFK Spartak 2013
─îelinac
1
2
13.04.2024 10:00 1 : 2
13.04
09:30
Polet - Krajišnik
┼Żeljezni─Źar Sport Team 2
1
1
13.04.2024 09:30 1 : 1
13.04
18:30
Margo
Lauš
0
1
13.04.2024 18:30 0 : 1
13.04
11:00
Hercegovac
Sutjeska
3
0
13.04.2024 11:00 3 : 0
13.04
10:00
AN Jedinstvo
Biha─ç
3
1
13.04.2024 10:00 3 : 1
13.04
10:00
Jedinstvo
Klju─Ź
3
0
13.04.2024 10:00 3 : 0
13.04
10:00
Rudar
Podgrme─Ź
2
0
13.04.2024 10:00 2 : 0
13.04
10:00
Jezerski
Krajišnik
0
8
13.04.2024 10:00 0 : 8
13.04
10:00
Krajina
ABC
3
0
13.04.2024 10:00 3 : 0
ABC
13.04
12:00
Brnjaci
Busova─Źa
2
0
13.04.2024 12:00 2 : 0
13.04
17:30
Rijeka
Romari
0
3
13.04.2024 17:30 0 : 3
13.04
10:00
Stup─Źanica
Sporting
2
4
13.04.2024 10:00 2 : 4
13.04
10:00
Rudar (B)
Vareš
9
0
13.04.2024 10:00 9 : 0
13.04
10:00
┼Żep─Źe 1919
TOŠK
2
1
13.04.2024 10:00 2 : 1
13.04
10:00
Pobjeda
Borac
1
3
13.04.2024 10:00 1 : 3
13.04
10:00
Novi Šeher
Krivaja
3
1
13.04.2024 10:00 3 : 1
13.04
10:00
Simm Bau
Natron
3
3
13.04.2024 10:00 3 : 3
13.04
08:15
┼Żeljezni─Źar 2
F.A. Akademika
1
0
13.04.2024 08:15 1 : 0
13.04
09:00
Radnik
Ilijaš
2
3
13.04.2024 09:00 2 : 3
13.04
10:00
Slavija
Baton
1
2
13.04.2024 10:00 1 : 2
13.04
Igman
KMN Vogošća
3
0
13.04.2024 3 : 0
13.04
13:00
Famos
Sparta
0
2
13.04.2024 13:00 0 : 2
13.04
11:00
Brotnjo
Kruševo
5
1
13.04.2024 11:00 5 : 1
13.04
09:00
Zrinjski
Stolac
6
0
13.04.2024 09:00 6 : 0
13.04
10:00
GOŠK
Blagaj
6
1
13.04.2024 10:00 6 : 1
13.04
14:00
Neum
Rama
2
3
13.04.2024 14:00 2 : 3
13.04
10:00
Fortuna
Bjelopoljac
11
2
13.04.2024 10:00 11 : 2
13.04
10:00
Klis
Turbina
1
5
13.04.2024 10:00 1 : 5
13.04
09:30
Branitelj
Višići
18
0
13.04.2024 09:30 18 : 0
13.04
10:00
Me─Ĺugorje
Iskra
0
0
13.04.2024 10:00 0 : 0
13.04
10:00
Igman
Lokomotiva
3
0
13.04.2024 10:00 3 : 0
13.04
10:00
Gornji Rahi─ç
Radni─Źki
0
7
13.04.2024 10:00 0 : 7
13.04
10:00
Bratstvo
Bosna
3
0
13.04.2024 10:00 3 : 0
13.04
10:00
Zvijezda
Sloboda
2
0
13.04.2024 10:00 2 : 0
13.04
10:00
Slaven
Tuzla
2
0
13.04.2024 10:00 2 : 0
13.04
10:00
Betaklub Tango
Šampion 2017
2
6
13.04.2024 10:00 2 : 6
13.04
08:00
Sloboda
Proleter
1
0
13.04.2024 08:00 1 : 0
13.04
10:00
Rudar
┼áF ┼Żivinice 22
3
0
13.04.2024 10:00 3 : 0
13.04
10:00
Budu─çnost
Tuzla Siti
2
1
13.04.2024 10:00 2 : 1
13.04
10:00
Rijeka
Inter
3
0
13.04.2024 10:00 3 : 0
13.04
10:00
Mladost (VB)
Bambi
0
8
13.04.2024 10:00 0 : 8
13.04
11:00
FK Sloboda
Fortuna
5
1
13.04.2024 11:00 5 : 1
13.04
10:00
Leotar
Borac (BL)
3
0
13.04.2024 10:00 3 : 0
13.04
16:00
Sloga (S)
Mladost
3
0
13.04.2024 16:00 3 : 0
13.04
16:00
Mašinac
TSC
1
1
13.04.2024 16:00 1 : 1
TSC
13.04
13:30
┼ŻGFK Lavice Dubo─Źica
Kolubara
2
1
13.04.2024 13:30 2 : 1
13.04
15:00
Ekonomist
Breznica
0
11
13.04.2024 15:00 0 : 11
13.04
17:00
Radnik Bumerang
Spartak 2013
6
0
13.04.2024 17:00 6 : 0
13.04
17:00
Emina
Fortuna
13
0
13.04.2024 17:00 13 : 0
13.04
12:00
Libero
Iskra
3
0
13.04.2024 12:00 3 : 0

Futsal

13.04
18:00
Zora
Bajo Pivljanin
4
26
13.04.2024 18:00 4 : 26
13.04
19:30
Onogošt
Ulcinj
7
6
13.04.2024 19:30 7 : 6
13.04
20:00
Boka
Gorštak
13
0
13.04.2024 20:00 13 : 0
13.04
17:00
Doboj
Derventa
3
0
13.04.2024 17:00 3 : 0
13.04
18:00
Radnik MD Šop
Akademac
7
5
13.04.2024 18:00 7 : 5
13.04
20:00
Bubamara
Tešanj
16
1
13.04.2024 20:00 16 : 1

Košarka

13.04
18:30
Budu─çnost
Zadar
100
69
13.04.2024 18:30 100 : 69
13.04
19:30
Sloga
Vojvodina mts
91
99
13.04.2024 19:30 91 : 99
13.04
19:00
─îa─Źak 94 Quantox
Dynamic BalkanBet
78
52
13.04.2024 19:00 78 : 52
13.04
19:00
Sloboda
Tamiš
81
73
13.04.2024 19:00 81 : 73
13.04
18:00
Bosna Meridianbet
Široki
85
69
13.04.2024 18:00 85 : 69
13.04
18:00
Igokea
Sloboda
87
76
13.04.2024 18:00 87 : 76
13.04
19:00
Mladost
Borac Wwin
50
71
13.04.2024 19:00 50 : 71