Sloboda
Mrkonjić Grad
|
02.06.2024
17:30
|
Velež
Nevesinje
|
02.06.2024 17:30 | Sloboda | : | Velež | |||
Omarska
Omarska
|
02.06.2024
17:30
|
Kozara
Gradiška
|
02.06.2024 17:30 | Omarska | : | Kozara |
Čelinac
Čelinac
|
02.06.2024
|
Tekstilac
Derventa
|
02.06.2024 | Čelinac | : | Tekstilac | |||
Gorica
Šipovo
|
02.06.2024
|
Sloboda
Novi Grad
|
02.06.2024 | Gorica | : | Sloboda | |||
Brdo
Hambarine
|
02.06.2024
|
Borac
Šamac
|
02.06.2024 | Brdo | : | Borac | |||
Jedinstvo
Žeravica
|
02.06.2024
|
Sloga (S)
Srbac
|
02.06.2024 | Jedinstvo | : | Sloga (S) |
Jedinstvo (B)
Brodac
|
02.06.2024
|
Proleter
Dvorovi
|
02.06.2024 | Jedinstvo (B) | : | Proleter | |||
Podrinje
Janja
|
02.06.2024
|
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
02.06.2024 | Podrinje | : | Zadrugar | |||
Glasinac 1936
Sokolac
|
02.06.2024
|
Vlasenica
Vlasenica
|
02.06.2024 | Glasinac 1936 | : | Vlasenica | |||
Jedinstvo (R)
Roćević
|
02.06.2024
|
Ilićka 01
Brčko
|
02.06.2024 | Jedinstvo (R) | : | Ilićka 01 | |||
Stakorina
Čajniče
|
02.06.2024
|
Hercegovac
Bileća
|
02.06.2024 | Stakorina | : | Hercegovac |
13 Skojevki
Grbavci
|
02.06.2024
|
Plamen
Donje Vodičevo
|
02.06.2024 | 13 Skojevki | : | Plamen | |||
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
|
02.06.2024
|
Polet Krajišnik
Dragočaj-Ramići
|
02.06.2024 | Sloga DIPO | : | Polet Krajišnik | |||
Bratstvo (Kozinci)
Kozinci
|
02.06.2024
|
Kozara
Donji Orlovci
|
02.06.2024 | Bratstvo (Kozinci) | : | Kozara | |||
Lauš
Banja Luka
|
02.06.2024
|
Budućnost
Banja Luka
|
02.06.2024 | Lauš | : | Budućnost | |||
Lijevče
Nova Topola
|
02.06.2024
|
Krajina
Banja Luka
|
02.06.2024 | Lijevče | : | Krajina | |||
Mladost
Kotor Varoš
|
02.06.2024
|
Karanovac
Karanovac
|
02.06.2024 | Mladost | : | Karanovac | |||
Bratstvo (Kozarac)
Kozarac
|
02.06.2024
|
Sloga
Rakelići-Saničani
|
02.06.2024 | Bratstvo (Kozarac) | : | Sloga |
Crvena zvijezda
Obudovac
|
02.06.2024
|
Naša krila
Kostajnica
|
02.06.2024 | Crvena zvijezda | : | Naša krila | |||
Hajduk (K)
Kožuhe
|
02.06.2024
|
Hajduk (B)
Batkuša
|
02.06.2024 | Hajduk (K) | : | Hajduk (B) | |||
Rudanka
Rudanka
|
02.06.2024
|
Rudar
Stanari
|
02.06.2024 | Rudanka | : | Rudar | |||
Crkvina
Crkvina
|
02.06.2024
|
Ozren
Petrovo
|
02.06.2024 | Crkvina | : | Ozren | |||
Zvijezda
Kakmuž
|
02.06.2024
|
Sloga
Dugo Polje
|
02.06.2024 | Zvijezda | : | Sloga | |||
Željezničar
Doboj
|
02.06.2024
|
Skugrić
Skugrić
|
02.06.2024 | Željezničar | : | Skugrić | |||
Ukrina
Čečava
|
02.06.2024
|
Trebava
Osječani
|
02.06.2024 | Ukrina | : | Trebava | |||
Omladinac
Modriča
|
02.06.2024
|
Vučijak
Majevac
|
02.06.2024 | Omladinac | : | Vučijak |
Ljeskovac
Ljeskovac
|
02.06.2024
|
Brezik
Gornji Brezik
|
02.06.2024 | Ljeskovac | : | Brezik | |||
Mladost
Velika Obarska
|
02.06.2024
|
Napredak
Donji Šepak
|
02.06.2024 | Mladost | : | Napredak | |||
Šekovići
Šekovići
|
02.06.2024
|
Tabanci
Tabanci
|
02.06.2024 | Šekovići | : | Tabanci | |||
Lokomotiva
Brčko
|
02.06.2024
|
Majevica
Lopare
|
02.06.2024 | Lokomotiva | : | Majevica | |||
Trnovica
Trnovica
|
02.06.2024
|
Podrinje
Tršić
|
02.06.2024 | Trnovica | : | Podrinje | |||
Janja 2009
Janja
|
02.06.2024
|
Partizan
Donja Trnova
|
02.06.2024 | Janja 2009 | : | Partizan | |||
Birač
Derventa
|
02.06.2024
|
Lokanj
Lokanj
|
02.06.2024 | Birač | : | Lokanj |
Kozara
Turjak
|
02.06.2024
|
Laminci
Laminci
|
02.06.2024 | Kozara | : | Laminci | |||
Borac (Mag)
Maglajani
|
02.06.2024
|
Sloboda
Donji Podgradci
|
02.06.2024 | Borac (Mag) | : | Sloboda | |||
Biseri
Čatrnja
|
02.06.2024
|
Župa
Milosavci
|
02.06.2024 | Biseri | : | Župa | |||
Obradovac
Obradovac
|
02.06.2024
|
Torpedo
Cerovljani
|
02.06.2024 | Obradovac | : | Torpedo | |||
Borac (ŠI)
Šibovska
|
02.06.2024
|
Milan
Kosjerovo
|
02.06.2024 | Borac (ŠI) | : | Milan | |||
Mladi Krajišnik
Kukulje
|
02.06.2024
|
Potkozarje
Aleksandrovac
|
02.06.2024 | Mladi Krajišnik | : | Potkozarje | |||
Borac (Maš)
Mašići
|
02.06.2024
|
Omladinac
Brestovčina
|
02.06.2024 | Borac (Maš) | : | Omladinac |
Piskavica
Piskavica
|
02.06.2024
17:30
|
Zmijanje
Kola
|
02.06.2024 17:30 | Piskavica | : | Zmijanje | |||
OFK Banja Luka
Banja Luka
|
02.06.2024
17:30
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
02.06.2024 17:30 | OFK Banja Luka | : | Krupa | |||
Mladost
Zalužani
|
02.06.2024
17:30
|
Sloga Nektar
Potkozarje
|
02.06.2024 17:30 | Mladost | : | Sloga Nektar | |||
Omladinac
Banja Luka
|
02.06.2024
17:30
|
Vrbas
Banja Luka
|
02.06.2024 17:30 | Omladinac | : | Vrbas | |||
Rekreativo
Banja Luka
|
02.06.2024
17:30
|
Gomionica
Bronzani Majdan
|
02.06.2024 17:30 | Rekreativo | : | Gomionica |
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
|
02.06.2024
17:30
|
Sloboda
Mrtvica
|
02.06.2024 17:30 | Bobetino Brdo | : | Sloboda | |||
Mladost (S)
Sandići
|
02.06.2024
17:30
|
Gredice
Gredice
|
02.06.2024 17:30 | Mladost (S) | : | Gredice | |||
Mladost (L)
Lončari
|
02.06.2024
17:30
|
Strijelac
Tutnjevac
|
02.06.2024 17:30 | Mladost (L) | : | Strijelac | |||
Grčica
Brčko
|
02.06.2024
17:30
|
Obilić
Krepšić
|
02.06.2024 17:30 | Grčica | : | Obilić | |||
Jedinstvo
Koretaši
|
02.06.2024
17:30
|
Sava 04
Brezovo Polje Selo
|
02.06.2024 17:30 | Jedinstvo | : | Sava 04 | |||
Polet
Čović Polje
|
02.06.2024
17:30
|
Zadrugar
Bukvik
|
02.06.2024 17:30 | Polet | : | Zadrugar |
Balatun
Balatun
|
02.06.2024
|
Obarska
Velika Obarska
|
02.06.2024 | Balatun | : | Obarska | |||
Sloga 94
Bijeljina
|
02.06.2024
|
OFK Batković
Batković
|
02.06.2024 | Sloga 94 | : | OFK Batković | |||
Gorica
Pučile
|
02.06.2024
|
Jedinstvo
Suvo Polje
|
02.06.2024 | Gorica | : | Jedinstvo | |||
Drina (Amajlije)
Amajlije
|
02.06.2024
|
Panteri
Zagoni
|
02.06.2024 | Drina (Amajlije) | : | Panteri | |||
VSK
Velino Selo
|
02.06.2024
|
Borac
Trnjaci
|
02.06.2024 | VSK | : | Borac | |||
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
|
02.06.2024
|
Semberija
Popovi
|
02.06.2024 | OFK Magnojević | : | Semberija | |||
Kolektiv
Međaši
|
02.06.2024
|
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
|
02.06.2024 | Kolektiv | : | Magnojević 2001 |
Branjevo
Branjevo
|
02.06.2024
|
Pecka
Roćević
|
02.06.2024 | Branjevo | : | Pecka | |||
Polet
Kravica
|
02.06.2024
|
Jasenica
Jasenica
|
02.06.2024 | Polet | : | Jasenica | |||
Čelopek
Čelopek
|
02.06.2024
|
Borac
Osmaci
|
02.06.2024 | Čelopek | : | Borac | |||
Jadar
Nova Kasaba
|
02.06.2024
|
Bratstvo
Bratunac
|
02.06.2024 | Jadar | : | Bratstvo | |||
Radnički
Karakaj
|
02.06.2024
|
Mladost
Divič
|
02.06.2024 | Radnički | : | Mladost | |||
Milići
Milići
|
02.06.2024
|
Jardan
Jardan
|
02.06.2024 | Milići | : | Jardan |
Priboj
Priboj
|
02.06.2024
11:00
|
Krbeti
Krbeti
|
02.06.2024 11:00 | Priboj | : | Krbeti | |||
Jugović
Gredice
|
02.06.2024
11:00
|
Slijepčevići
Slijepčevići
|
02.06.2024 11:00 | Jugović | : | Slijepčevići | |||
Mladost
Bogutovo Selo
|
02.06.2024
11:00
|
Mladost
Trnjaci
|
02.06.2024 11:00 | Mladost | : | Mladost |
Sloboda
Donji Dragaljevac
|
02.06.2024
|
Piperci
Piperci
|
02.06.2024 | Sloboda | : | Piperci | |||
Jedinstvo
Donja Čađavica
|
02.06.2024
|
Borac
Ugljevička Obrijež
|
02.06.2024 | Jedinstvo | : | Borac | |||
Budućnost
Ravno Polje
|
02.06.2024
|
Sloga
Donja Bukovica
|
02.06.2024 | Budućnost | : | Sloga | |||
Majevica
Donje Zabrđe
|
02.06.2024
|
BUK
Gornja Bukovica
|
02.06.2024 | Majevica | : | BUK | |||
Omladinac
Gornja Čađavica
|
02.06.2024
|
Proleter
Gornji Dragaljevac
|
02.06.2024 | Omladinac | : | Proleter | |||
Ljeljenča
Ljeljenča
|
02.06.2024
|
Stević Jovan
Vršani
|
02.06.2024 | Ljeljenča | : | Stević Jovan |
OFK Crnjelovo
Gornje Crnjelovo
|
02.06.2024
|
Sloga Junajted
Bijeljina
|
02.06.2024 | OFK Crnjelovo | : | Sloga Junajted | |||
Koridor 2011
Bijeljina
|
02.06.2024
|
Polet
Gornji Kojčinovac
|
02.06.2024 | Koridor 2011 | : | Polet | |||
Koviljuše
Bijeljina
|
02.06.2024
|
Novo doba
Čardačine
|
02.06.2024 | Koviljuše | : | Novo doba | |||
Sloga
Dazdarevo
|
02.06.2024
|
Pobjeda
Triješnica
|
02.06.2024 | Sloga | : | Pobjeda | |||
Modran
Modran
|
02.06.2024
|
Tavna
Banjica
|
02.06.2024 | Modran | : | Tavna | |||
Glogovac
Glogovac
|
02.06.2024
|
Zenit
Bijeljina
|
02.06.2024 | Glogovac | : | Zenit |
Rudar (HB)
Han Bila
|
02.06.2024
17:30
|
NK Vitez
Vitez
|
02.06.2024 17:30 | Rudar (HB) | : | NK Vitez | |||
Rudar (K)
Kamengrad
|
02.06.2024
17:30
|
Romari
Vitez
|
02.06.2024 17:30 | Rudar (K) | : | Romari | |||
Brnjaci
Brnjaci
|
02.06.2024
17:30
|
Sloga
Bosanska Otoka
|
02.06.2024 17:30 | Brnjaci | : | Sloga | |||
FK Vitez
Vitez
|
02.06.2024
17:30
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
02.06.2024 17:30 | FK Vitez | : | Podgrmeč |
Orahovica 74
Orahovica
|
02.06.2024
17:30
|
Mladost (K)
Kikači
|
02.06.2024 17:30 | Orahovica 74 | : | Mladost (K) | |||
Radnički
Lukavac
|
02.06.2024
17:30
|
Sloga
Tojšići
|
02.06.2024 17:30 | Radnički | : | Sloga | |||
Napredak
Matići
|
02.06.2024
17:30
|
Svatovac
Poljice
|
02.06.2024 17:30 | Napredak | : | Svatovac | |||
Dinamo
Donja Mahala
|
02.06.2024
17:30
|
Bosna (M)
Mionica
|
02.06.2024 17:30 | Dinamo | : | Bosna (M) | |||
Omladinac 68
Mionica
|
02.06.2024
17:30
|
Mladost (D)
Domaljevac
|
02.06.2024 17:30 | Omladinac 68 | : | Mladost (D) | |||
Prokosovići
Prokosovići
|
02.06.2024
17:30
|
Priluk
Priluk
|
02.06.2024 17:30 | Prokosovići | : | Priluk | |||
Bosna (K)
Kalesija
|
02.06.2024
17:30
|
Seona
Seona
|
02.06.2024 17:30 | Bosna (K) | : | Seona | |||
Dizdaruša
Brčko
|
02.06.2024
17:30
|
Lokomotiva
Miričina
|
02.06.2024 17:30 | Dizdaruša | : | Lokomotiva |
Moševac
Moševac
|
02.06.2024
17:30
|
Baton
Sarajevo
|
02.06.2024 17:30 | Moševac | : | Baton | |||
Rudar
Breza
|
02.06.2024
17:30
|
Kolina
Ustikolina
|
02.06.2024 17:30 | Rudar | : | Kolina | |||
Igman
Ilidža
|
02.06.2024
17:30
|
Žepče 1919
Žepče
|
02.06.2024 17:30 | Igman | : | Žepče 1919 | |||
UNIS
Vogošća
|
02.06.2024
17:30
|
Usora
Žabljak-Usora
|
02.06.2024 17:30 | UNIS | : | Usora | |||
Bosna
Visoko
|
02.06.2024
17:30
|
Natron
Maglaj
|
02.06.2024 17:30 | Bosna | : | Natron |
Stolac
Stolac
|
02.06.2024
17:30
|
Brotnjo
Čitluk
|
02.06.2024 17:30 | Stolac | : | Brotnjo | |||
Grude
Grude
|
02.06.2024
17:30
|
Kamešnica
Podhum
|
02.06.2024 17:30 | Grude | : | Kamešnica | |||
Klis
Buturović Polje
|
02.06.2024
17:30
|
Rama
Prozor-Rama
|
02.06.2024 17:30 | Klis | : | Rama | |||
Čapljina
Čapljina
|
02.06.2024
17:30
|
Neum
Neum
|
02.06.2024 17:30 | Čapljina | : | Neum | |||
Troglav 1918
Livno
|
02.06.2024
17:30
|
Ljubuški
Ljubuški
|
02.06.2024 17:30 | Troglav 1918 | : | Ljubuški | |||
Međugorje
Međugorje
|
02.06.2024
17:30
|
Kruševo
Kruševo
|
02.06.2024 17:30 | Međugorje | : | Kruševo | |||
Sloga
Gornji Vakuf - Uskoplje
|
02.06.2024
17:30
|
Višići
Višići
|
02.06.2024 17:30 | Sloga | : | Višići |
Hajduk
Orašje
|
02.06.2024
17:30
|
Kostrč
Kostrč
|
02.06.2024 17:30 | Hajduk | : | Kostrč | |||
Dragovoljac
Novo Selo
|
02.06.2024
17:30
|
Dinamo 75
Prijedor
|
02.06.2024 17:30 | Dragovoljac | : | Dinamo 75 | |||
Sloga (T)
Tolisa
|
02.06.2024
17:30
|
Mladi zadrugar
Donji Rahić
|
02.06.2024 17:30 | Sloga (T) | : | Mladi zadrugar | |||
Odžak 102
Odžak
|
02.06.2024
17:30
|
Sloga (P)
Prud
|
02.06.2024 17:30 | Odžak 102 | : | Sloga (P) | |||
HAŠK Napredak
Ulović
|
02.06.2024
17:30
|
Korpar
Grebnice
|
02.06.2024 17:30 | HAŠK Napredak | : | Korpar | |||
19 srpanj
Oštra Luka
|
02.06.2024
17:30
|
Mladost
Donji Svilaj
|
02.06.2024 17:30 | 19 srpanj | : | Mladost |
Novi Šeher
Novi Šeher
|
02.06.2024
17:00
|
Pobjeda
Tešanjka
|
02.06.2024 17:00 | Novi Šeher | : | Pobjeda | |||
Čelični grad-Steel City
Zenica
|
02.06.2024
17:00
|
Zmaj
Buzić Mahala
|
02.06.2024 17:00 | Čelični grad-Steel City | : | Zmaj | |||
Fortuna
Zenica
|
02.06.2024
17:00
|
Napredak
Šije
|
02.06.2024 17:00 | Fortuna | : | Napredak | |||
Proleter
Makljenovac
|
02.06.2024
17:00
|
Liješeva
Liješeva
|
02.06.2024 17:00 | Proleter | : | Liješeva | |||
Vareš
Vareš
|
02.06.2024
17:00
|
Borac
Tetovo - Zenica
|
02.06.2024 17:00 | Vareš | : | Borac |
Sloga
Gornji Vakuf / Uskoplje
|
02.06.2024
17:30
|
Radnik
Donji Vakuf
|
02.06.2024 17:30 | Sloga | : | Radnik | |||
Kreševo
Kreševo
|
02.06.2024
17:30
|
Busovača
Busovača
|
02.06.2024 17:30 | Kreševo | : | Busovača | |||
Jajce
Jajce
|
02.06.2024
17:30
|
Fojnica
Fojnica
|
02.06.2024 17:30 | Jajce | : | Fojnica | |||
Vlašić
Turbe
|
02.06.2024
17:30
|
Sport Prevent
Bugojno
|
02.06.2024 17:30 | Vlašić | : | Sport Prevent |
Elektrobosna
Jajce
|
02.06.2024
17:30
|
Bilalovac CPU
Bilalovac
|
02.06.2024 17:30 | Elektrobosna | : | Bilalovac CPU | |||
OFK Lugovi
Lugovi
|
02.06.2024
17:30
|
Dnoluka
Kruščica
|
02.06.2024 17:30 | OFK Lugovi | : | Dnoluka | |||
Šantići
Šantići
|
02.06.2024
17:30
|
Bobovac
Nević Polje
|
02.06.2024 17:30 | Šantići | : | Bobovac |
Azot
Vitkovići
|
02.06.2024
|
Radnički
Goražde
|
02.06.2024 | Azot | : | Radnički | |||
Jahorina
Prača
|
02.06.2024
|
BKB
Berič-Kiseljak
|
02.06.2024 | Jahorina | : | BKB |
Kupres
Kupres
|
02.06.2024
17:00
|
Drinovci
Drinovci
|
02.06.2024 17:00 | Kupres | : | Drinovci |
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
|
02.06.2024
|
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
|
02.06.2024 | Mladost (GŽ) | : | Ingram | |||
Mladost (S)
Solina
|
02.06.2024
|
Jedinstvo
Vučkovci
|
02.06.2024 | Mladost (S) | : | Jedinstvo | |||
OFK Međiđa
Donja Međiđa
|
02.06.2024
|
DSK
Devetak
|
02.06.2024 | OFK Međiđa | : | DSK | |||
Rainci
Gornji Rainci
|
02.06.2024
|
Slatina
Bašigovci
|
02.06.2024 | Rainci | : | Slatina | |||
Vražići 92
Vražići
|
02.06.2024
|
Rudar
Zagorje
|
02.06.2024 | Vražići 92 | : | Rudar | |||
Trebava
Donja Zelinja
|
02.06.2024
|
Mladost 78
Donje Vukovije
|
02.06.2024 | Trebava | : | Mladost 78 | |||
Doboj Istok
Doboj Istok
|
02.06.2024
|
Rijeka
Šerići
|
02.06.2024 | Doboj Istok | : | Rijeka | |||
Mladost (P)
Puračić
|
02.06.2024
|
Željezničar
Jelovče Selo
|
02.06.2024 | Mladost (P) | : | Željezničar |
Miri
Miričina
|
02.06.2024
|
Stjepan Polje
Stjepan Polje
|
02.06.2024 | Miri | : | Stjepan Polje | |||
Teočak
Teočak
|
02.06.2024
|
Jedinstvo (L)
Lukavica
|
02.06.2024 | Teočak | : | Jedinstvo (L) | |||
Mramor (M)
Mramor
|
02.06.2024
|
Mladost (D)
Doborovci
|
02.06.2024 | Mramor (M) | : | Mladost (D) | |||
Mramor (B)
Babice
|
02.06.2024
|
Rudar
Bukinje
|
02.06.2024 | Mramor (B) | : | Rudar | |||
Mladost (VB)
Velika Brijesnica
|
02.06.2024
|
Jedinstvo (H)
Huskići
|
02.06.2024 | Mladost (VB) | : | Jedinstvo (H) | |||
Sloga
Bikodže
|
02.06.2024
|
Pribava
Pribava
|
02.06.2024 | Sloga | : | Pribava | |||
Turija
Turija
|
02.06.2024
|
Željezničar
Dobošnica
|
02.06.2024 | Turija | : | Željezničar |
Mionica 85
Mionica
|
02.06.2024
|
Graničar
Brezovo Polje
|
02.06.2024 | Mionica 85 | : | Graničar | |||
Voćar
Šatorovići
|
02.06.2024
|
OFK Vida
Vida
|
02.06.2024 | Voćar | : | OFK Vida | |||
12 decembar
Rajska
|
02.06.2024
|
Čelić
Čelić
|
02.06.2024 | 12 decembar | : | Čelić | |||
Mladost
Tinja
|
02.06.2024
|
Špionica 1953
Špionica
|
02.06.2024 | Mladost | : | Špionica 1953 | |||
Sladna
Sladna
|
02.06.2024
|
Biberovo Polje
Biberovo Polje
|
02.06.2024 | Sladna | : | Biberovo Polje | |||
25 maj
Uroža
|
02.06.2024
|
Bukovik
Gornji Srebrenik
|
02.06.2024 | 25 maj | : | Bukovik | |||
Koraj
Koraj
|
02.06.2024
|
Sloboda
Kerep
|
02.06.2024 | Koraj | : | Sloboda |
Jablanica
Barice
|
02.06.2024
|
Toplice
Gornja Lukavica
|
02.06.2024 | Jablanica | : | Toplice | |||
OFK Tuzla
Tuzla
|
02.06.2024
|
Jedinstvo
Donje Dubrave
|
02.06.2024 | OFK Tuzla | : | Jedinstvo | |||
Omazići 1937
Omazići
|
02.06.2024
|
Mladost (GT)
Gornja Tuzla
|
02.06.2024 | Omazići 1937 | : | Mladost (GT) | |||
Memići
Memići
|
02.06.2024
|
Mladost (S)
Suha
|
02.06.2024 | Memići | : | Mladost (S) | |||
Sapna
Sapna
|
02.06.2024
|
Slaven
Živinice
|
02.06.2024 | Sapna | : | Slaven | |||
Krušik
Gornje Vukovije
|
02.06.2024
|
Omladinac RMU
Đurđevik
|
02.06.2024 | Krušik | : | Omladinac RMU | |||
Proleter
Slavinovići
|
02.06.2024
|
Partizan
Kiseljak
|
02.06.2024 | Proleter | : | Partizan |
Omladinac
Poriječani
|
02.06.2024
17:30
|
Moštre
Moštre
|
02.06.2024 17:30 | Omladinac | : | Moštre | |||
Kralupi
Kralupi
|
02.06.2024
15:00
|
Gračanica
Gračanica
|
02.06.2024 15:00 | Kralupi | : | Gračanica | |||
Napredak 1955
Radovlje
|
02.06.2024
15:00
|
7 april
Buci
|
02.06.2024 15:00 | Napredak 1955 | : | 7 april | |||
OFK Visoko
Visoko
|
02.06.2024
17:30
|
Poriječani
Poriječani
|
02.06.2024 17:30 | OFK Visoko | : | Poriječani | |||
Dijamant
Građevac
|
02.06.2024
17:30
|
Kološići
Kološići
|
02.06.2024 17:30 | Dijamant | : | Kološići |
BSK
Banja Luka
|
02.06.2024
12:00
|
Laktaši
Laktaši
|
02.06.2024 12:00 | BSK | : | Laktaši | |||
Podgrmeč
Sanski Most
|
02.06.2024
12:00
|
Jedinstvo
Bihać
|
02.06.2024 12:00 | Podgrmeč | : | Jedinstvo | |||
Borac
Kozarska Dubica
|
02.06.2024
12:00
|
Krajina
Cazin
|
02.06.2024 12:00 | Borac | : | Krajina | |||
OFK Spartak
Banja Luka
|
02.06.2024
12:00
|
Željezničar Sport team
Banja Luka
|
02.06.2024 12:00 | OFK Spartak | : | Željezničar Sport team | |||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
02.06.2024
12:00
|
Ljubić
Prnjavor
|
02.06.2024 12:00 | Rudar Prijedor | : | Ljubić | |||
Omarska
Omarska
|
02.06.2024
12:00
|
Bratstvo
Bosanska Krupa
|
02.06.2024 12:00 | Omarska | : | Bratstvo |
Radnički
Lukavac
|
02.06.2024
12:00
|
Budućnost
Banovići
|
02.06.2024 12:00 | Radnički | : | Budućnost | |||
Zvijezda Gradačac
Gradačac
|
02.06.2024
12:00
|
Radnik
Bijeljina
|
02.06.2024 12:00 | Zvijezda Gradačac | : | Radnik | |||
Bratstvo
Gračanica
|
02.06.2024
12:00
|
Sloboda
Tuzla
|
02.06.2024 12:00 | Bratstvo | : | Sloboda | |||
Drina
Zvornik
|
02.06.2024
12:00
|
Lokomotiva
Brčko
|
02.06.2024 12:00 | Drina | : | Lokomotiva | |||
Rudanka
Rudanka
|
02.06.2024
12:00
|
Modriča
Modriča
|
02.06.2024 12:00 | Rudanka | : | Modriča | |||
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
02.06.2024
12:00
|
Sloga
Doboj
|
02.06.2024 12:00 | Gornji Rahić | : | Sloga | |||
Gradina
Srebrenik
|
02.06.2024
12:00
|
Slaven
Živinice
|
02.06.2024 12:00 | Gradina | : | Slaven |
Ilijaš
Ilijaš
|
02.06.2024
12:30
|
Famos (H)
Hrasnica
|
02.06.2024 12:30 | Ilijaš | : | Famos (H) | |||
Sutjeska
Foča
|
02.06.2024
12:30
|
Željezničar
Sarajevo
|
02.06.2024 12:30 | Sutjeska | : | Željezničar | |||
Sarajevo
Sarajevo
|
02.06.2024
12:30
|
Famos (V)
Vojkovići
|
02.06.2024 12:30 | Sarajevo | : | Famos (V) | |||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
02.06.2024
12:30
|
Bosna
Visoko
|
02.06.2024 12:30 | Slavija | : | Bosna | |||
UNIS
Vogošća
|
02.06.2024
12:30
|
Igman
Ilidža
|
02.06.2024 12:30 | UNIS | : | Igman | |||
Romanija
Pale
|
02.06.2024
12:30
|
Novi Grad
Sarajevo
|
02.06.2024 12:30 | Romanija | : | Novi Grad |
Krivaja
Zavidovići
|
02.06.2024
12:30
|
Čelik
Zenica
|
02.06.2024 12:30 | Krivaja | : | Čelik | |||
Travnik
Travnik
|
02.06.2024
12:30
|
TOŠK
Tešanj
|
02.06.2024 12:30 | Travnik | : | TOŠK | |||
Simm Bau
Kosova
|
02.06.2024
12:30
|
Rudar
Kakanj
|
02.06.2024 12:30 | Simm Bau | : | Rudar | |||
Kiseljak
Kiseljak
|
02.06.2024
12:30
|
NK Vitez
Vitez
|
02.06.2024 12:30 | Kiseljak | : | NK Vitez | |||
Mladost
Donji Kakanj
|
02.06.2024
12:30
|
Natron
Maglaj
|
02.06.2024 12:30 | Mladost | : | Natron |
Čapljina
Čapljina
|
02.06.2024
12:30
|
Igman
Konjic
|
02.06.2024 12:30 | Čapljina | : | Igman | |||
Velež
Nevesinje
|
02.06.2024
12:30
|
Brotnjo
Čitluk
|
02.06.2024 12:30 | Velež | : | Brotnjo | |||
Posušje
Posušje
|
02.06.2024
12:30
|
Troglav 1918
Livno
|
02.06.2024 12:30 | Posušje | : | Troglav 1918 | |||
Tomislav
Tomislavgrad
|
02.06.2024
12:30
|
Grude
Grude
|
02.06.2024 12:30 | Tomislav | : | Grude | |||
Stolac
Stolac
|
02.06.2024
12:30
|
Ljubuški
Ljubuški
|
02.06.2024 12:30 | Stolac | : | Ljubuški |
Kozara
Gradiška
|
02.06.2024
10:00
|
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
02.06.2024 10:00 | Kozara | : | Sloboda | |||
BSK
Banja Luka
|
02.06.2024
10:00
|
Laktaši
Laktaši
|
02.06.2024 10:00 | BSK | : | Laktaši | |||
Podgrmeč
Sanski Most
|
02.06.2024
10:00
|
Jedinstvo
Bihać
|
02.06.2024 10:00 | Podgrmeč | : | Jedinstvo | |||
Borac
Kozarska Dubica
|
02.06.2024
10:00
|
Krajina
Cazin
|
02.06.2024 10:00 | Borac | : | Krajina | |||
OFK Spartak
Banja Luka
|
02.06.2024
10:00
|
Željezničar Sport team
Banja Luka
|
02.06.2024 10:00 | OFK Spartak | : | Željezničar Sport team | |||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
02.06.2024
10:00
|
Ljubić
Prnjavor
|
02.06.2024 10:00 | Rudar Prijedor | : | Ljubić | |||
Omarska
Omarska
|
02.06.2024
10:00
|
Bratstvo
Bosanska Krupa
|
02.06.2024 10:00 | Omarska | : | Bratstvo |
Radnički
Lukavac
|
02.06.2024
10:00
|
Budućnost
Banovići
|
02.06.2024 10:00 | Radnički | : | Budućnost | |||
Zvijezda
Gradačac
|
02.06.2024
10:00
|
Radnik
Bijeljina
|
02.06.2024 10:00 | Zvijezda | : | Radnik | |||
Bratstvo
Gračanica
|
02.06.2024
10:00
|
Sloboda
Tuzla
|
02.06.2024 10:00 | Bratstvo | : | Sloboda | |||
Drina
Zvornik
|
02.06.2024
10:00
|
Lokomotiva
Brčko
|
02.06.2024 10:00 | Drina | : | Lokomotiva | |||
Željezničar
Doboj
|
02.06.2024
10:00
|
Modriča Alfa
Modriča
|
02.06.2024 10:00 | Željezničar | : | Modriča Alfa | |||
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
02.06.2024
10:00
|
Sloga
Doboj
|
02.06.2024 10:00 | Gornji Rahić | : | Sloga | |||
Gradina
Srebrenik
|
02.06.2024
10:00
|
Slaven
Živinice
|
02.06.2024 10:00 | Gradina | : | Slaven |
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
02.06.2024
11:00
|
Guber
Srebrenica
|
02.06.2024 11:00 | Zadrugar | : | Guber | |||
Budućnost
Pilica
|
02.06.2024
11:00
|
Jadar
Nova Kasaba
|
02.06.2024 11:00 | Budućnost | : | Jadar | |||
Bratstvo
Bratunac
|
02.06.2024
11:00
|
Vlasenica
Vlasenica
|
02.06.2024 11:00 | Bratstvo | : | Vlasenica | |||
Jedinstvo (B)
Brodac
|
02.06.2024
11:00
|
Proleter
Dvorovi
|
02.06.2024 11:00 | Jedinstvo (B) | : | Proleter | |||
Jedinstvo (R)
Roćević
|
02.06.2024
11:00
|
Rudar 1925
Ugljevik
|
02.06.2024 11:00 | Jedinstvo (R) | : | Rudar 1925 |
Ilijaš
Ilijaš
|
02.06.2024
10:00
|
Famos (H)
Hrasnica
|
02.06.2024 10:00 | Ilijaš | : | Famos (H) | |||
Rudar
Breza
|
02.06.2024
10:00
|
Radnik (H)
Hadžići
|
02.06.2024 10:00 | Rudar | : | Radnik (H) | |||
Sarajevo
Sarajevo
|
02.06.2024
10:00
|
Famos (V)
Vojkovići
|
02.06.2024 10:00 | Sarajevo | : | Famos (V) | |||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
02.06.2024
10:00
|
Bosna
Visoko
|
02.06.2024 10:00 | Slavija | : | Bosna | |||
Romanija
Pale
|
02.06.2024
10:00
|
Novi Grad
Sarajevo
|
02.06.2024 10:00 | Romanija | : | Novi Grad |
Simm Bau
Kosova
|
02.06.2024
10:00
|
Rudar (K)
Kakanj
|
02.06.2024 10:00 | Simm Bau | : | Rudar (K) | |||
Kiseljak
Kiseljak
|
02.06.2024
10:00
|
NK Vitez
Vitez
|
02.06.2024 10:00 | Kiseljak | : | NK Vitez |
Velež
Nevesinje
|
02.06.2024
10:00
|
Brotnjo
Čitluk
|
02.06.2024 10:00 | Velež | : | Brotnjo | |||
Međugorje
Međugorje
|
02.06.2024
10:00
|
Hercegovac
Bileća
|
02.06.2024 10:00 | Međugorje | : | Hercegovac |
Radnik
Bijeljina
|
02.06.2024
10:00
|
Drina
Zvornik
|
02.06.2024 10:00 | Radnik | : | Drina | |||
Napredak
Donji Šepak
|
02.06.2024
10:30
|
Mladost
Bogutovo selo
|
02.06.2024 10:30 | Napredak | : | Mladost | |||
Ilićka 01
Brčko
|
02.06.2024
10:00
|
Sloga junajted
Bijeljina
|
02.06.2024 10:00 | Ilićka 01 | : | Sloga junajted | |||
Lokomotiva
Brčko
|
02.06.2024
10:00
|
Radnički
Karakaj
|
02.06.2024 10:00 | Lokomotiva | : | Radnički |
Partizan
Donja Trnova
|
02.06.2024
11:00
|
Majevica
Lopare
|
02.06.2024 11:00 | Partizan | : | Majevica | |||
Drina
Amajlije
|
02.06.2024
11:00
|
Sloboda
Donji Zagoni
|
02.06.2024 11:00 | Drina | : | Sloboda | |||
Janja 2009
Janja
|
02.06.2024
11:00
|
Sloga 94
Bijeljina
|
02.06.2024 11:00 | Janja 2009 | : | Sloga 94 | |||
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
02.06.2024
11:00
|
Radnik
Bijeljina
|
02.06.2024 11:00 | OFK Brezik | : | Radnik |
Zadrugar
Gornje Crnjelovo
|
02.06.2024
10:00
|
Guber
Srebrenica
|
02.06.2024 10:00 | Zadrugar | : | Guber | |||
Budućnost
Pilica
|
02.06.2024
10:00
|
Jadar
Nova Kasaba
|
02.06.2024 10:00 | Budućnost | : | Jadar | |||
Bratstvo
Bratunac
|
02.06.2024
10:00
|
Vlasenica
Vlasenica
|
02.06.2024 10:00 | Bratstvo | : | Vlasenica | |||
Jedinstvo (B)
Brodac
|
02.06.2024
10:00
|
Proleter
Dvorovi
|
02.06.2024 10:00 | Jedinstvo (B) | : | Proleter |
FK Vitez
Vitez
|
02.06.2024
10:00
|
Šantići
Šantići
|
02.06.2024 10:00 | FK Vitez | : | Šantići | |||
Romari
Vitez
|
02.06.2024
10:00
|
Rudar
Han Bila
|
02.06.2024 10:00 | Romari | : | Rudar | |||
Busovača
Busovača
|
02.06.2024
10:00
|
Rijeka
Rijeka - Vitez
|
02.06.2024 10:00 | Busovača | : | Rijeka | |||
Vitez
Vitez
|
02.06.2024
10:00
|
Kreševo
Kreševo
|
02.06.2024 10:00 | Vitez | : | Kreševo |
Eurogol
Živinoce
|
02.06.2024
11:00
|
Sloboda
Tuzla
|
02.06.2024 11:00 | Eurogol | : | Sloboda | |||
Gradina
Srebrenik
|
02.06.2024
11:00
|
Zvijezda
Gradačac
|
02.06.2024 11:00 | Gradina | : | Zvijezda | |||
Budućnost
Banovići
|
02.06.2024
11:00
|
Bratstvo
Gračanica
|
02.06.2024 11:00 | Budućnost | : | Bratstvo | |||
Radnički
Lukavac
|
02.06.2024
11:00
|
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
|
02.06.2024 11:00 | Radnički | : | Tuzla City | |||
Orašje
Orašje
|
02.06.2024
11:00
|
Kolibri
Husino
|
02.06.2024 11:00 | Orašje | : | Kolibri |
OFK Tuzla
Tuzla
|
02.06.2024
|
Proleter
Tuzla
|
02.06.2024 | OFK Tuzla | : | Proleter | |||
Konjuh
Kladanj
|
02.06.2024
|
Sloboda
Tuzla
|
02.06.2024 | Konjuh | : | Sloboda | |||
Eurogol
Živinoce
|
02.06.2024
|
Betaklub Tango
Devetak
|
02.06.2024 | Eurogol | : | Betaklub Tango | |||
Di - Five
Doboj - Istok
|
02.06.2024
|
Slaven
Živinice
|
02.06.2024 | Di - Five | : | Slaven | |||
Bambi
Tuzla
|
02.06.2024
|
ŠF Živinice 22
Živinice
|
02.06.2024 | Bambi | : | ŠF Živinice 22 |
Eurogol
Živinice
|
02.06.2024
10:00
|
Sloboda
Tuzla
|
02.06.2024 10:00 | Eurogol | : | Sloboda | |||
Gradina
Srebrenik
|
02.06.2024
10:00
|
Zvijezda
Gradačac
|
02.06.2024 10:00 | Gradina | : | Zvijezda | |||
Budućnost
Banovići
|
02.06.2024
10:00
|
Bratstvo
Gračanica
|
02.06.2024 10:00 | Budućnost | : | Bratstvo | |||
Radnički
Lukavac
|
02.06.2024
10:00
|
Tuzla Siti
Simin Han
|
02.06.2024 10:00 | Radnički | : | Tuzla Siti | |||
Orašje
Orašje
|
02.06.2024
10:00
|
Kolibri
Husino
|
02.06.2024 10:00 | Orašje | : | Kolibri |
Tuzla
Tuzla
|
02.06.2024
10:00
|
Proleter
Tuzla
|
02.06.2024 10:00 | Tuzla | : | Proleter | |||
Konjuh
Kladanj
|
02.06.2024
10:00
|
Sloboda
Tuzla
|
02.06.2024 10:00 | Konjuh | : | Sloboda | |||
Eurogol
Živinice
|
02.06.2024
10:00
|
Betaklub Tango
Devetak
|
02.06.2024 10:00 | Eurogol | : | Betaklub Tango | |||
Di - Five
Doboj - Istok
|
02.06.2024
10:00
|
Slaven
Živinice
|
02.06.2024 10:00 | Di - Five | : | Slaven | |||
Bambi
Tuzla
|
02.06.2024
10:00
|
ŠF Živinice 22
Živinice
|
02.06.2024 10:00 | Bambi | : | ŠF Živinice 22 |