26.08.2018 14:16 sportdc.net

Kadeti Slavije razbili Rudar iz Kaknja na otvaranju sezone

Kadeti Slavije razbili su Rudar iz Kaknja sa 5:0 na otvaranju Omladinske lige Bosne i Hercegovine grupa Centar A. Ekipa Bojana Kuljanina je od prvog minuta držala čvrsto sve konce igre u svojim rukama, i na kraju zasluženo slavila visoku pobjedu. U prvom poluvremenu viđen je samo jedan gol. Pogodio je Sergej Tomić. Ipak u nastavku potpuna dominacija Sokolova i još četiri gola u mreži...

25.08.2018 13:21 sportdc.net

Kreće Omladinska liga BiH - Centar A: Slavija i Sutjeska kod kuće

Omladinska liga BiH grupa Centar A za kadete i juniore kreće ovog vikenda utakmicama prvog kola. Od klubova iz Republike Srpske tu su Slavija i Sutjeska. Slavija je prošle sezone osvojila titulu u sveukupnoj omladinskoj ligi BiH, te se plasirala u Premijer ligu, pa ove godine ekipe iz Istočnog Sarajeva neće biti u juniorskoj konkurenciji, ali hoće u kadetskoj. Ekipa Bojana Kuljanina...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.