Slobodi bodovi u Banjaluci

Juniori Fudbalskog kluba Borac su, nažalost, i nakon trećeg premijerligaškog kola na “nuli” kada su u pitanju osvojeni bodovi. Izabranici Zorana Dragišića ugostili su večeras na glavnom terenu Gradskog stadiona ekipu tuzlanske Slobode, koja je trijumfovala rezultatom 0:1, te uz 7 osvojenih bodova zauzima četvrto mjesto, dok je Borac, sa druge strane, uz zenički Čelik jedina ekipa bez osvojenog boda u dosadašnjem toku takmičenja.

Jedini gol na utakmici viđen je u 19. minutu utakmice: Tuzlaci su izveli korner sa desne strane, a na suprotnoj stativi loptu glavom zahvata Eldin Hasanbegović i matira čuvara mreže našeg tima Isaka Badića.

U narednom kolu Borac će gostovati u Vrapčićima ekipi Veleža, koja se nakon tri kola nalazi na osmom mjestu sa 4 boda.

BORAC – SLOBODA 0:1 (0:1)

strijelci: 0:1 Hasanbegović (19.), stadion: Gradski, gledalaca: 50, sudija: Miloš Gigović (Gradiška), žuti kartoni: Latinović (Borac), Hasanbegović, Omerović (Sloboda).

BORAC: Badić, Milutinović, Kujundžić (od 46. minuta Milojević), Arsić, Martić (od 46. minuta Bosnić), Vuković (od 60. minuta Latinović), Vujmilović (od 46. minuta Eskić), Kuruzović, Vukobratović, Amidžić, Jović (od 62. minuta Javorac). Trener: Zoran Dragišić.

SLOBODA: Mustačević, Muratović, Devedžić, Hasanbegović, Pijunović, Omerović (od 60. minuta Kovčić), Džindić, Kavazović (od 86. minuta O. Musić), Osmić (od 80. minuta Nišić), Adn. Musić (od 73. minuta Džinić), Bahić (od 53. minuta Kadrić). Trener: Amir Spahić.

(borac-sport, foto: borac-sport)