0 : 1
Blagojević pogodio za Glasinac

Glasinac slavio u Bratuncu

13.04.2019 opstinasokolac.nez

Фудбалери Гласинца 2011 гостовали су данас у Братунцу код екипе Братсва, у оквиру 22.кола Друге лиге РС – група „исток“.

У изузетно нервозној и на моменте грубој игри домаћег састава, Сокочани се боље снашли и славили са 2:0 головима Благојевића у 7. и Шуке у 83.минуту сусрета.

Треба додати и то, да је голман Гласинца Милош Пајевић при резултату 1:0 одбранио једанаестерац Данијелу Павловићу у 76.минуту.

ФК „БРАТСТВО“ БРАТУНАЦ – ОФК „ГЛАСИНАЦ 2011“ СОКОЛАЦ
0:2 (0:1)

Стадион „Градски“ . Gledalaca: 50 .Сudjije: Лакић Горан (Брчко), Текић Жељко (Зворник), Капур Александар (Брчко)
Delegat: Васић Бошко (Зворник). Žuti kartoni:
Петровић, Куљанин, Павловић, Попадић (ФК „Братство“); Ма.Вујичић, А.Пејановић, Лиздек, Бунијевац, Шука (ОФК „Гласинац 2011“) Strijelci:0:1 Благојевић Марко (17′), 0:2 Шука Неђо (83′)