19 : 12

Rogatica bolja od Trebinjki

01.05.2019 Ljubomir Ljubomir

U 15. kolu Prve lige Republike Srpske ŽRK "Leotar" je poražen u Rogatici od istoimenog kluba 19:12 (9:5).

Iako je trebinjska ekipa na put otiÅ”la oslabljena bez Mucović i Perotić, pružila je dobar otpor renomiranom protivniku.

U 17. minutu bilo 7:1 za domaću ekipu, ali se na odmor otiÅ”lo sa rezultatom 9:5.

Rogatičanke u periodu od 38. do 44. minuta napravile seriju od 4:0 i doŔle su do prednosti od 15:7.

Na kraju utakmice na semaforu je pisalo 19:12.

Kod pobjednika najviÅ”e golova postigle su Delić 8 i Å arenac 7 golova, a u redovima poražene ekipe Crnogorac je postigla 6, a Gaćina 4 gola.

Trebinjke u narednom kolu na svom parketu dočekuju lidera ŽRK "Borac" iz Banjaluke.

Izvor: Trebinje LiveĀ