1 Vasić Jovana , 6 Vrsajko Dragana , 7 Buljubašić Asja , 8 Mešanović Selma , 9 Trujić Sara , 10 Vujadin Nikolina , 11 Zukić Ajla , 15 Malinović Tamara , 17 Škahić Aldina , 18 Mirkić Vojislava , 19 Damjanović Marija, na klupi: Todorić Nikolina, 3 Šećić Alma , 5 Tošić Jelena, 13 Fačić Irena, 14 Memić Melisa , KAP 9 Trujić Sara .
Nikolić Slađana , Đurić Željana, Vidović Martina , Milošević Ružica, Perić Ivana, Stankić Zorana, Jović Milana, Matić Sanja, Ivanovski Nataša, Jovanović Nada, Milutinović Marija. Na klupi: Samardžić Dragana
Lokosice deklasirale Drinu

ŽFK Lokomotiva Brčko

Fudbalerke Lokomotive iz Brčkog ostvarile su i treću uzastopnu pobjedu u novoj sezoni Premijer ženske lige Bosne i Hercegovine. Ekipa Milorada Iliškovića opravdala je ulogu favorita, te je u Zvorniku savladala domaću Drinu rezultatom 0:14. Lokosice su ostvarile najubjedljivu pobjedu u istoriji kluba u najvišem rangu takmičenja, a do sada najviša im je bila 0:13 protiv Sloge iz Petrova prije dvije sezone.

Lokomotiva je u 12. minuti povela, nakon što je pogodak postigla Damjanović. Dva minuta kasnije Damjanović je ušla u kazneni prostor i odigrala povratnu loptu za Vujadin koja šutira i postiže gol za 0:2. Novi pogodak ekipe iz Brčkog došao je u 19. minuti nakon što je Škahić asistirala do Damjanović, a ona postiže drugi pogodak na utakmici. Ipak, tri minute kasnije Mešanović je prošla po lijevoj strani gdje je uputila dobar centaršut, a na drugoj stativi se odlično snašla Zukić i ubacila loptu u mrežu. Do kraja prvog poluvremena Lokomotiva je zatresla još jednom mrežu, Zukić je probila po desnoj strani i odigrala povratnu loptu na šesnaesterac za Damjanović koja postiže ekspresan gol za 0:5.

U nastavku utakmice Brčanke su postigle još devet golova, od toga dva puta je mrežu zatresla Damjanović, Vujadin 2x, Vrsajko 2x, Škahić, Zukić, a u listu strijelaca se upisala i Šećić. Poslije tri odigrana kola, izabranice Milorada Iliškovića su prve na tabeli sa maksimalnih devet osvojenih bodova. Pred fudbalerkama Lokomotive je sada pauza, a naredno kolo će igrati na domaćem terenu protiv Emine iz Mostara.

ŽFK Drina Zvornik - ŽFK Lokomotiva Brčko 0:14 (0:5).
Stadion: Gradski u Zvorniku.