Oba gola dao je Pejović za Drinu,a za Guber je pogodio Maksimović.
32'
Domaći su došli do prednosti. Vode sa 2:1.
31'
Protokol
Glavni sudija: Bjelica Aleksandar Delegat utakmice: Ostojić Velibor Prvi pomoćni sudija: Mazić Slaviša Drugi pomoćni sudija: Krunić Đorđe 4. sudija: null
0'
Petarda Srebreničanima

Fudbaleri Drine HE su deklasirali ekipu Gubera i sa pet golova u mreži ih ispratili u Srebrenicu. Višegrađani  su od početka susreta krenuli napadački, pa su do prednosti stigli u 24. minutu nakon lepe akcije i pogotka Pejovića.

Radost domaćeg tima trajala samo dva minuta a onda su gosti iz brzog kontranapada stigli do izjednačenja preko Ivana Maksimovića.

Bilo je to sve što su igrači iz Srebrenice pokazali u ovom meču, a onda je usledila kanonada domaćeg tima. Pejanović je u 32.minutu doneo novu radost svom timu i sa tim rezultatom se otišlo na odmor. Goleadu je nastavio Damjanović lepim pogotkom u 64. Minut, a isti igrač je ponovo bio na sceni u 88. minutu kada je iz jedanaesterca povećao vođstvo na 4:1.Konačan rezultat minut kasnije postavio je najbolji akter ovog susreta Miloš Pejović svojim trećim pogotkom u ovom meču.

DRINA HE (V) - GUBER 5:1  (2:1)

Gradski stadion u Višegradu. Bez gledalaca. Sudija :Miroslav Bijelica (Trnovo). Strelci: Pejović u 24. 32. 89. Dajanović u 64. i 88.minutu iz penala (Drina HE), a I. Maksimović u 26.minutu (Guber). Žuti kartoni: R. Radović , Pejović (Drina HE), Osmanović, Stevanović (Guber)

Drina HE: Bojanović , Stanojčić  ( do 81.V.Radović), Mitrašinović , Pljevaljčić, R. Radović , Bojat , Damjanović , Marković  (od 86. Spasojević), Pejović , Zeković, Gračanić .

Guber: Bodiroga , Ćirković , D. Maksimović (Gogić ) O. Smajlović  (od. 82. Stevanović),  Alić  (od 86.Bilić Mitrović , I. Maksimović , A. Smajlović , Muminović ,5 (od 82. Nalić), Osmanović (od 86. Ilić) Janjušević.

Igrač utakmice: Miloš Pejović (Drina HE)