Himenez srušio Lids

Fudbaleri Vulverhemptona savladali su Lids Junajted u poslednjem susretu petog kola Premijer lige. Vulvsi su slavili u gostima sa 1-0.

Prvo poluvrijeme bilo je za zaborav. Samo po jedna dobra akcija i šansa. Rodrigo je prijetio sa jedne a Podens sa druge strane. Vulvsi su bolje ušli u nastavak susreta te je ponovo šansu imao Podens. Vodstvo gostima donio je Raul Himenez. U 83. minuti, Poveda nije iskoristio sjajnu šansu za lids. Do kraja susreta nije bilo promjene rezultata i Vulvsi su upisali trijumf.

Vulvsi imaju devet a Lids sedam bodova.

U prvom meču dana, Vest Brom i Barnli odigrali su 0-0 a svih 90 minuta za svoj tim odigrao je Bane Ivanović.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Leeds United Wolverhampton