Ejipa iz Mrkonjić grada je povela.
Dubrave pale u nastavku

Sloboda, Mrkonjić Grad - Dubrave 3:0

MRKONJIĆ GRAD - Fudbaleri mrkonjićke Slobode u šestom kolu Lige za prvaka Druge lige - grupa „Zapad“, pobijedili su Dubrave sa 3:0.

Pitanje pobjednika riješeno je u drugom poluvremenu, u kojem su fudbaleri Slobode postigli tri gola.

Gosti su u prvom poluvremenu dobro parirali, pa se nakon 45 minuta igre na odmor otišlo  sa neriješenim rezultatom ( 0:0).

Sloboda MG - Dubrave.

Posted by Sport DC on Sunday, June 6, 2021

Fudbaleri Slobode u drugom poluvremenu zaigrali su angažovanije. I već u 54. minutu golom Mrzića, dolaze u vodstvo od 1:0.

Na 2:0 u 63. minutu povisio je Ognjen Soldat. Naime, neko do fudbalera Slobode oštro je šutirao, a na dobijenu loptu od golmana natrčava Soladt i pogađa za 2:0.

Isti igrač u poslednjem minutu meča postiže gol za 3:0 i za ubjedljivu pobjedu Slobode.

Inače, obe kipe u ovom meču igrale su u podmlađenim sastavima.