3.'
Ćeranić
Ćeranić
Gačani Proleteru spakovali četiri komada

Mladost je lakše od očekivanog došla do nova tri boda. Poveli su već u 3. minuti golom Pajevića, da bi u 443. Rajko Ćeranić povisio na 2:0.

Već u 55. minuti vidjeli su gledaoci i drugi gol Čeranića, a Bojan Marković je u 83. minuti matirao Jovana Stankovića.

Mladost (G) – Proleter 4:0 (2:0)

Gacko. Stadion: Gradski stadion. Gledalaca: 100. Sudije: Miroslav Bjelica (Trnovo), Mladen Popović (I. Sarajevo), Strijelci: Miloš Pejović 3', Rajko Ćeranić 44', Rajko Ćeranić 55', Bojan Mrković 83', [FK Mladost (Gacko)]; Žuti kartoni: Vukota Lučić 60', [FK Mladost (Gacko)]; Danijel Ružičić 88', [FK Proleter (Dvorovi)];

Mlčadost: Goran Miljanić (G) , Jefto Avdalović , Bojan Mrković , Vukota Lučić , Dragan Goranović (K) , Sreten Nikolić , Rajko Ćeranić (od 86' zamijenjen sa Luka Krstojević), Boško Pušara (od 75' zamijenjen sa Srđan Tunguz), Jovan Mastilović (od 86' zamijenjen sa Trifko Fržović), Filip Slijepčević (od 75' zamijenjen sa Stefan Kandić), Miloš Pejović (od 86' zamijenjen sa Nikola Šarenac)

Proleter: Jovan Stanković (G) , Vanja Sekulić , Darko Bunjevac , Bogdan Mrkajić (K) , Radoš Crkvenjaš , Mihajlo Marjanović (od 67' zamijenjen sa Ognjen Simeunović), Slavko Matijević , Danijel Ružičić , Branislav Barjaktarević , Nikola Ćatić , Slobodan Jovanović