Leeds United
Chelsea
West Bromwich Albion
Preokret Brentforda, pobjede Lidsa i Brajtona

Fudbaleri Brentforda nastavili su sa sjajnim igrama. U susretu 21. kola Premijer lige, Brentford je savladao Aston Vilu sa 2-1.

Vila je povela golom Deni Ingsa. U završnici prvog poluvremena, Visa pogađa za 1-1. U nastavku, šansu je imao Ings ali nije pogodio. U 84. minuti, Rasmusen donosi preokret Brentfordu. Imali su u završnici šanse Ings i Buendija ali Vila nije došla do boda.

Lids je u derbiju začelja savladao Barnli sa 3-1. Poveo je Lids golom Herisona da bi Korne pogodio za 1-1. Volim Dalasa Lids je vratio vođstvo a konačan rezultat postavio je Džejms.

U ljepotici današnjeg dana, Brajton je kao gost savladao Everton sa 3-2. Poveli su gosti golovima Mek Alistera i Burna sa 2-0. U završnici prog poluvremena, Kalvert nije iskoristio jedanesterac za domaće. Golom Gordona, domaći se vraćaju. Ipak, Mek Alister pogađa za 3-1. Gordon je smanjio ponovo rezultat ali Everton nije mogao ni do boda.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Brentford Aston Villa