Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
17.12.2023 13:00 | Zvijezda 09 | 3 : 0 | Široki Brijeg | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Igman
Konjic
|
17.12.2023 15:00 | Velež | 1 : 1 | Igman |
Dinamo
Zagreb
|
|
Hajduk
Split
|
17.12.2023 17:15 | Dinamo | 0 : 0 | Hajduk | ||||||
Osijek
Osijek
|
|
Slaven Belupo
Koprivniva
|
17.12.2023 14:30 | Osijek | 4 : 1 | Slaven Belupo |
Almería
Almeria
|
|
Mallorca
Palma de Mallorca
|
17.12.2023 14:00 | Almería | 0 : 0 | Mallorca | ||||||
Las Palmas
Las Palmas de Gran Canaria
|
|
Cádiz
Cádiz
|
17.12.2023 18:30 | Las Palmas | 1 : 1 | Cádiz | ||||||
Real Madrid
Madrid
|
|
Villarreal
Villarreal
|
17.12.2023 21:00 | Real Madrid | 4 : 1 | Villarreal | ||||||
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
|
|
Real Betis
Sevilla
|
17.12.2023 16:15 | Real Sociedad | 0 : 0 | Real Betis |
Lille
Villeneuve d'Ascq
|
|
PSG
Paris
|
17.12.2023 20:45 | Lille | 1 : 1 | PSG | ||||||
Lorient
Lorient
|
|
Strasbourg
Strasbourg
|
17.12.2023 15:00 | Lorient | 1 : 2 | Strasbourg | ||||||
Metz
Longeville-lès-Metz
|
|
Montpellier
Montpellier
|
17.12.2023 15:00 | Metz | 0 : 1 | Montpellier | ||||||
Nantes
Nantes
|
|
Stade Brestois 29
Brest
|
17.12.2023 13:00 | Nantes | 0 : 2 | Stade Brestois 29 | ||||||
Olympique de Marseille
Marseille
|
|
Clermont
Clermont-Ferrand
|
17.12.2023 17:05 | Olympique de Marseille | 2 : 1 | Clermont | ||||||
Toulouse
Toulouse
|
|
Stade Rennais
Rennes
|
17.12.2023 15:00 | Toulouse | 0 : 0 | Stade Rennais |
Arsenal
London
|
|
Brighton & Hove Albion
Brighton, East Sussex
|
17.12.2023 15:00 | Arsenal | 2 : 0 | Brighton & Hove Albion | ||||||
Brentford
Brentford, Middlesex
|
|
Aston Villa
Birmingham
|
17.12.2023 15:00 | Brentford | 1 : 2 | Aston Villa | ||||||
Liverpool
Liverpool
|
|
Manchester United
Manchester
|
17.12.2023 17:30 | Liverpool | 0 : 0 | Manchester United | ||||||
West Ham United
London
|
|
Wolverhampton
Wolverhampton
|
17.12.2023 15:00 | West Ham United | 3 : 0 | Wolverhampton |
Bayer 04 Leverkusen
Leverkusen
|
|
Eintracht Frankfurt
Frankfurt am Main
|
17.12.2023 17:30 | Bayer 04 Leverkusen | 3 : 0 | Eintracht Frankfurt | ||||||
Bayern München
München
|
|
Stuttgart
Stuttgart
|
17.12.2023 19:30 | Bayern München | 3 : 0 | Stuttgart | ||||||
SC Freiburg
Freiburg im Breisgau
|
|
Köln
Köln
|
17.12.2023 15:30 | SC Freiburg | 2 : 0 | Köln |
Bologna
Bologna
|
|
Roma
Roma
|
17.12.2023 18:00 | Bologna | 2 : 0 | Roma | ||||||
Fiorentina
Firenze
|
|
Hellas Verona
Verona
|
17.12.2023 15:00 | Fiorentina | 1 : 0 | Hellas Verona | ||||||
Lazio
Roma
|
|
Inter
Milano
|
17.12.2023 20:45 | Lazio | 0 : 2 | Inter | ||||||
Milan
Milano
|
|
Monza
Monza
|
17.12.2023 12:30 | Milan | 3 : 0 | Monza | ||||||
Udinese
Udine
|
|
Sassuolo
Sassuolo
|
17.12.2023 15:00 | Udinese | 2 : 2 | Sassuolo |
Studentski dom
Podgorica
|
|
Gorštak
Kolašin
|
17.12.2023 20:00 | Studentski dom | 7 : 4 | Gorštak | ||||||
Nikšić
Nikšić
|
|
Ulcinj
Ulcinj
|
17.12.2023 20:00 | Nikšić | 2 : 6 | Ulcinj | ||||||
Olympico
Golubovci
|
|
Brskovo
Mojkovac
|
17.12.2023 20:00 | Olympico | 7 : 13 | Brskovo | ||||||
Zora
Spuž
|
|
Pruška
Bijelo Polje
|
17.12.2023 17:00 | Zora | 1 : 12 | Pruška | ||||||
Cattaro 2019
Kotor
|
|
Bajo Pivljanin
Plužine
|
17.12.2023 20:00 | Cattaro 2019 | 4 : 7 | Bajo Pivljanin |
Akademac
Trebinje
|
|
Zahumlje
Trebinje
|
17.12.2023 16:30 | Akademac | 5 : 3 | Zahumlje | ||||||
Medi. fakultet
Foča
|
|
Jahorina
Pale
|
17.12.2023 20:00 | Medi. fakultet | 10 : 5 | Jahorina | ||||||
Ljubinje
Ljubinje
|
|
Rudo
Rudo
|
17.12.2023 18:00 | Ljubinje | 9 : 12 | Rudo |
Konjodor
Bužim
|
|
Dječaci sa Une
Bihać
|
17.12.2023 19:00 | Konjodor | 5 : 1 | Dječaci sa Une |
Kaskada
Gračanica
|
|
Drina
Goražde
|
17.12.2023 17:00 | Kaskada | 7 : 2 | Drina | ||||||
Banovići
Banovići
|
|
Lilium
Doboj Istok
|
17.12.2023 20:00 | Banovići | 3 : 1 | Lilium |
Iskra Vrbas
Bugojno
|
|
Radnik 2022
Donji Vakuf
|
17.12.2023 18:00 | Iskra Vrbas | 3 : 5 | Radnik 2022 | ||||||
Vitez
Vitez
|
|
Fojnica
Fojnica
|
17.12.2023 19:00 | Vitez | 8 : 6 | Fojnica | ||||||
Žepče
Žepče
|
|
Jajce
Jajce
|
17.12.2023 18:00 | Žepče | 9 : 2 | Jajce |
Rudnik
Mostar
|
|
Konjic
Konjic
|
17.12.2023 20:00 | Rudnik | 7 : 9 | Konjic | ||||||
Rama
Rama
|
|
Seljak
Livno
|
17.12.2023 18:00 | Rama | 6 : 9 | Seljak |
SC Derby
Podgorica
|
|
Crvena zvezda Meridianbet
Beograd
|
17.12.2023 17:00 | SC Derby | 77 : 91 | Crvena zvezda Meridianbet |
Joker
Sombor
|
|
Tamiš
Pančevo
|
17.12.2023 19:00 | Joker | 85 : 71 | Tamiš | ||||||
Čačak 94 Quantox
Čačak
|
|
Metalac
Valjevo
|
17.12.2023 17:00 | Čačak 94 Quantox | 83 : 61 | Metalac | ||||||
OKK Beograd
Beograd
|
|
Vršac
Vršac
|
17.12.2023 18:00 | OKK Beograd | 91 : 85 | Vršac |
Drina Princip
Zvornik
|
|
Derventa
Derventa
|
17.12.2023 18:00 | Drina Princip | 97 : 63 | Derventa | ||||||
Rogatica
Rogatica
|
|
Olimp
Šekovići
|
17.12.2023 18:00 | Rogatica | 109 : 79 | Olimp |
Basket 2000
Banja Luka
|
|
Mladost Bulldogs
Prnjavor
|
17.12.2023 18:00 | Basket 2000 | 93 : 99 | Mladost Bulldogs | ||||||
Partizan Grawe
Banja Luka
|
|
Una
Kozarska Dubica
|
17.12.2023 18:00 | Partizan Grawe | 57 : 89 | Una | ||||||
Lijevče
Nova Topola
|
|
Hunters
Prijedor
|
17.12.2023 18:00 | Lijevče | 91 : 61 | Hunters | ||||||
Akademija Borac MP 2
Banja Luka
|
|
Mladost
Kotor Varoš
|
17.12.2023 18:00 | Akademija Borac MP 2 | 78 : 44 | Mladost |
Budućnost Fabrika 2
Bijeljina
|
|
Best
Doboj
|
17.12.2023 16:00 | Budućnost Fabrika 2 | 82 : 73 | Best |
Zrinjski 2010
Mostar
|
|
Kozara
Gradiška
|
17.12.2023 16:00 | Zrinjski 2010 | 65 : 57 | Kozara |
Žepče
Žepče
|
|
Gračanica
Gračanica
|
17.12.2023 15:00 | Žepče | 0 : 3 | Gračanica | ||||||
Napredak
Odžak
|
|
Lami
Brčko
|
17.12.2023 18:00 | Napredak | 0 : 3 | Lami |
Kakanj
Kakanj
|
|
Breza 1934
Breza
|
17.12.2023 16:00 | Kakanj | 2 : 3 | Breza 1934 |
Sloboda 2
Tuzla
|
|
Tešanj
Tešanj
|
17.12.2023 16:00 | Sloboda 2 | 3 : 0 | Tešanj |
Star
Donii Vakuf
|
|
Bihać
Bihać
|
17.12.2023 14:00 | Star | 0 : 3 | Bihać |
Leotar 2
Trebinje
|
|
Višegrad - HED 2
Višegrad
|
17.12.2023 18:00 | Leotar 2 | 27 : 31 | Višegrad - HED 2 | ||||||
Hercegovac
Bileća
|
|
Višegrad - HED 2
Višegrad
|
17.12.2023 15:00 | Hercegovac | 31 : 35 | Višegrad - HED 2 |
Borac
Banjaluka
|
|
Zrinjski
Mostar
|
17.12.2023 14:00 | Borac | 30 : 27 | Zrinjski |
ŠF Kickers
Sarajevo
|
|
FK Čaja 1
Visoko
|
17.12.2023 | ŠF Kickers | 1 : 0 | FK Čaja 1 | ||||||
OFK Mladost 1
Ilidža
|
|
SK Tempo 1
Istočno Sarajevo
|
17.12.2023 | OFK Mladost 1 | 3 : 2 | SK Tempo 1 | ||||||
FK Romanija 1
Pale
|
|
FK Čaja 1
Visoko
|
17.12.2023 | FK Romanija 1 | 5 : 1 | FK Čaja 1 | ||||||
FK Rudar 1
Breza
|
|
ŠF Tango 1
Istočno Sarajevo
|
17.12.2023 | FK Rudar 1 | 0 : 8 | ŠF Tango 1 |
Fair Play 2
Sarajevo
|
|
OFK Biser 1
Sarajevo
|
17.12.2023 | Fair Play 2 | 1 : 4 | OFK Biser 1 | ||||||
FK Romanija 2
Pale
|
|
ŠF Tango 2
Istočno Sarajevo
|
17.12.2023 | FK Romanija 2 | 4 : 3 | ŠF Tango 2 | ||||||
SK Tempo 2
Istočno Sarajevo
|
|
FK Mlade nade
Sarajevo
|
17.12.2023 | SK Tempo 2 | 3 : 2 | FK Mlade nade | ||||||
ŠF La Paz
Pazarić
|
|
FK Dobrinja
Sarajevo
|
17.12.2023 | ŠF La Paz | 3 : 6 | FK Dobrinja |
BAAP Sportivo
Sarajevo
|
|
FK Rudar 2
Breza
|
17.12.2023 | BAAP Sportivo | 0 : 2 | FK Rudar 2 | ||||||
ŠF Lion
Rakovica
|
|
ŠF Piksi
Pale
|
17.12.2023 | ŠF Lion | 2 : 5 | ŠF Piksi | ||||||
SK Tempo 3
Istočno Sarajevo
|
|
OFK Biser 2
Sarajevo
|
17.12.2023 | SK Tempo 3 | 2 : 1 | OFK Biser 2 | ||||||
BAAP Sportivo
Sarajevo
|
|
OFK Mladost 2
Ilidža
|
17.12.2023 | BAAP Sportivo | 0 : 4 | OFK Mladost 2 | ||||||
FK Famos
Vojkovići
|
|
FK Radnik 2
Hadžići
|
17.12.2023 | FK Famos | 4 : 2 | FK Radnik 2 |
SK Tempo
Istočno Sarajevo
|
|
ŠF Fair Play 1
Sarajevo
|
17.12.2023 | SK Tempo | 2 : 1 | ŠF Fair Play 1 | ||||||
City Academy
Sarajevo
|
|
FK Unis 1
Vogošća
|
17.12.2023 | City Academy | 2 : 2 | FK Unis 1 | ||||||
SK Tempo
Istočno Sarajevo
|
|
ŠF Tango
Istočno Sarajevo
|
17.12.2023 | SK Tempo | 2 : 2 | ŠF Tango | ||||||
FK Sokolac 1
Sokolac
|
|
ŠF Fair Play 1
Sarajevo
|
17.12.2023 | FK Sokolac 1 | 2 : 4 | ŠF Fair Play 1 | ||||||
ŠF Kickers 1
Sarajevo
|
|
FK Romanija 1
Pale
|
17.12.2023 | ŠF Kickers 1 | 0 : 3 | FK Romanija 1 | ||||||
ŠF Tempo Ilijaš
Ilijaš
|
|
FK Rudar 1
Breza
|
17.12.2023 | ŠF Tempo Ilijaš | 0 : 2 | FK Rudar 1 | ||||||
FK Radnik 1
Hadžići
|
|
FK Dobrinja
Sarajevo
|
17.12.2023 | FK Radnik 1 | 3 : 1 | FK Dobrinja |
SK Tempo 2
Istočno Sarajevo
|
|
FK Romanija 2
Pale
|
17.12.2023 | SK Tempo 2 | 5 : 0 | FK Romanija 2 | ||||||
ŠF La Paz
Pazarić
|
|
FK Famos
Vojkovići
|
17.12.2023 | ŠF La Paz | 2 : 4 | FK Famos | ||||||
FK Dobrinja 2
Sarajevo
|
|
FK Unis 2
Vogošća
|
17.12.2023 | FK Dobrinja 2 | 5 : 0 | FK Unis 2 | ||||||
ŠF Mlade nade
Sarajevo
|
|
OFK Mladost
Ilidža
|
17.12.2023 | ŠF Mlade nade | 0 : 6 | OFK Mladost |
FK Sokolac 2
Sokolac
|
|
ŠF Kickers 2
Sarajevo
|
17.12.2023 | FK Sokolac 2 | 1 : 1 | ŠF Kickers 2 | ||||||
FK Radnik 2
Hadžići
|
|
City Academy 2
Sarajevo
|
17.12.2023 | FK Radnik 2 | 2 : 5 | City Academy 2 | ||||||
SK Tempo 3
Istočno Sarajevo
|
|
FK Sokolac 2
Sokolac
|
17.12.2023 | SK Tempo 3 | 1 : 4 | FK Sokolac 2 | ||||||
FK Rudar 2
Breza
|
|
ŠF Tempo Ilijaš 2
Ilijaš
|
17.12.2023 | FK Rudar 2 | 2 : 3 | ŠF Tempo Ilijaš 2 | ||||||
ŠF Fair Play 2
Sarajevo
|
|
SK Tempo 3
Istočno Sarajevo
|
17.12.2023 | ŠF Fair Play 2 | 4 : 1 | SK Tempo 3 |
City Academy
Sarajevo
|
|
FK Unis
Vogošća
|
17.12.2023 | City Academy | 2 : 3 | FK Unis | ||||||
ŠF Tango
Istočno Sarajevo
|
|
FK Rudar
Breza
|
17.12.2023 13:00 | ŠF Tango | 5 : 0 | FK Rudar | ||||||
FK Romanija 1
Pale
|
|
SK Tempo 1
Istočno Sarajevo
|
17.12.2023 15:00 | FK Romanija 1 | 0 : 4 | SK Tempo 1 |
OFK Mladost
Ilidža
|
|
FK Romanija 1
Pale
|
17.12.2023 | OFK Mladost | 3 : 2 | FK Romanija 1 | ||||||
FK Dobrinja
Sarajevo
|
|
ŠF La Paz
Pazarić
|
17.12.2023 | FK Dobrinja | 0 : 2 | ŠF La Paz | ||||||
ŠF Tempo Ilijaš
Ilijaš
|
|
FK Rudar
Breza
|
17.12.2023 | ŠF Tempo Ilijaš | 0 : 0 | FK Rudar | ||||||
FK Famos
Vojkovići
|
|
ŠF Lion
Sarajevo
|
17.12.2023 | FK Famos | 1 : 2 | ŠF Lion |