GOŠK
Gabela
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
16.12.2023 16:00 | GOŠK | 1 : 0 | Željezničar | ||||||
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
|
|
Sloga
Doboj
|
16.12.2023 13:00 | Tuzla City | 3 : 0 | Sloga |
Radnički (N)
Niš
|
|
Vojvodina
Novi Sad
|
16.12.2023 14:00 | Radnički (N) | 0 : 1 | Vojvodina | ||||||
Partizan
Beograd
|
|
Radnički 1923
Kragujevac
|
16.12.2023 18:30 | Partizan | 3 : 3 | Radnički 1923 | ||||||
Spartak ŽK
Subotica
|
|
Crvena zvezda
Beograd
|
16.12.2023 16:00 | Spartak ŽK | 1 : 4 | Crvena zvezda | ||||||
Mladost (L)
Lučani
|
|
Napredak
Kruševac
|
16.12.2023 14:00 | Mladost (L) | 1 : 2 | Napredak |
Gorica
Velika Gorica
|
|
Varaždin
Varaždin
|
16.12.2023 17:00 | Gorica | 1 : 3 | Varaždin | ||||||
Lokomotiva
Zagreb
|
|
Istra 1961
Pula
|
16.12.2023 17:00 | Lokomotiva | 3 : 0 | Istra 1961 | ||||||
Rijeka
Rijeka
|
|
Rudeš
Zagreb
|
16.12.2023 17:00 | Rijeka | 3 : 0 | Rudeš |
Athletic Club
Bilbao
|
|
Atlético Madrid
Madrid
|
16.12.2023 16:15 | Athletic Club | 2 : 0 | Atlético Madrid | ||||||
Celta Vigo
Vigo
|
|
Granada
Granada
|
16.12.2023 14:00 | Celta Vigo | 1 : 0 | Granada | ||||||
Sevilla
Sevilla
|
|
Getafe
Getafe (Madrid)
|
16.12.2023 18:30 | Sevilla | 0 : 3 | Getafe | ||||||
Valencia
Valencia
|
|
Barcelona
Barcelona
|
16.12.2023 21:00 | Valencia | 1 : 1 | Barcelona |
Le Havre
Le Havre
|
|
OGC Nice
Nice
|
16.12.2023 17:00 | Le Havre | 3 : 1 | OGC Nice | ||||||
Lens
Lens
|
|
Reims
Reims
|
16.12.2023 21:00 | Lens | 2 : 0 | Reims |
Bournemouth
Bournemouth
|
|
Luton Town
Luton
|
16.12.2023 16:00 | Bournemouth | 4 : 3 | Luton Town | ||||||
Burnley
Burnley, Lancashire
|
|
Everton
Liverpool
|
16.12.2023 18:30 | Burnley | 0 : 2 | Everton | ||||||
Chelsea
London
|
|
Sheffield United
Sheffield
|
16.12.2023 16:00 | Chelsea | 2 : 0 | Sheffield United | ||||||
Manchester City
Manchester
|
|
Crystal Palace
London
|
16.12.2023 16:00 | Manchester City | 2 : 2 | Crystal Palace | ||||||
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
|
|
Fulham
London
|
16.12.2023 16:00 | Newcastle United | 3 : 0 | Fulham |
Mainz 05
Mainz
|
|
Heidenheim
Heidenheim an der Brenz
|
16.12.2023 15:30 | Mainz 05 | 0 : 1 | Heidenheim | ||||||
Darmstadt 98
Darmstadt
|
|
Wolfsburg
Wolfsburg
|
16.12.2023 15:30 | Darmstadt 98 | 0 : 1 | Wolfsburg | ||||||
Augsburg
Augsburg
|
|
Borussia Dortmund
Dortmund
|
16.12.2023 15:30 | Augsburg | 1 : 1 | Borussia Dortmund | ||||||
RB Leipzig
Leipzig
|
|
Hoffenheim
Sinsheim
|
16.12.2023 18:30 | RB Leipzig | 3 : 1 | Hoffenheim | ||||||
Bochum 1848
Bochum
|
|
Union Berlin
Berlin
|
16.12.2023 15:30 | Bochum 1848 | 3 : 0 | Union Berlin |
Lecce
Lecce
|
|
Frosinone
Frosinone
|
16.12.2023 15:00 | Lecce | 2 : 1 | Frosinone | ||||||
Napoli
Napoli
|
|
Cagliari
Cagliari
|
16.12.2023 18:30 | Napoli | 2 : 1 | Cagliari | ||||||
Torino
Torino
|
|
Empoli
Empoli
|
16.12.2023 20:45 | Torino | 1 : 0 | Empoli |
Posušje
Posušje
|
|
Drinovci
Drinovci
|
16.12.2023 11:30 | Posušje | 5 : 0 | Drinovci |
Ekonomist
Nikšić
|
|
Budućnost
Podgorica
|
16.12.2023 12:30 | Ekonomist | 1 : 7 | Budućnost |
Onogošt
Nikšić
|
|
Mirabile Moda
Podgorica
|
16.12.2023 13:00 | Onogošt | 10 : 2 | Mirabile Moda | ||||||
Dolcinium
Ulcinj
|
|
Titograd
Podgorica
|
16.12.2023 16:00 | Dolcinium | 3 : 6 | Titograd |
Kalinovik
Kalinovik
|
|
Glasinac
Sokolac
|
16.12.2023 18:00 | Kalinovik | 3 : 1 | Glasinac | ||||||
Radnički
Novo Goražde
|
|
Višegrad
Višegrad
|
16.12.2023 19:00 | Radnički | 1 : 1 | Višegrad |
Dubica
Kozarska Dubica
|
|
Šampion
Laktaši
|
16.12.2023 21:00 | Dubica | 7 : 5 | Šampion |
Borac
Izačić
|
|
Sparta
Sanski Most
|
16.12.2023 20:00 | Borac | 7 : 8 | Sparta | ||||||
Mujo Hrnjica
Velika Kladuša
|
|
Brekovica
Bihać
|
16.12.2023 19:00 | Mujo Hrnjica | 17 : 0 | Brekovica |
Lukavac
Lukavac
|
|
Odžak
Odžak
|
16.12.2023 18:30 | Lukavac | 2 : 2 | Odžak |
Usora
Žabljak-Usora
|
|
Tešanj
Tešanj
|
16.12.2023 19:00 | Usora | 9 : 9 | Tešanj |
Velež
Mostar
|
|
Čapljina
Čapljina
|
16.12.2023 18:00 | Velež | 6 : 4 | Čapljina | ||||||
Čulin Mlin
Livno
|
|
Zrinjski
Mostar
|
16.12.2023 18:00 | Čulin Mlin | 6 : 2 | Zrinjski |
Igokea m:tel
Aleksandrovac
|
|
Cibona
Zagreb
|
16.12.2023 17:00 | Igokea m:tel | 87 : 91 | Cibona | ||||||
Cedevita Olimpija
Ljubljana
|
|
Krka
Novo Mesto
|
16.12.2023 15:00 | Cedevita Olimpija | 91 : 79 | Krka | ||||||
Borac Mozzart
Čačak
|
|
Mornar Barsko zlato
Bar
|
16.12.2023 19:00 | Borac Mozzart | 79 : 71 | Mornar Barsko zlato | ||||||
Partizan Mozzart Bet
Beograd
|
|
Budućnost VOLI
Podgorica
|
16.12.2023 21:00 | Partizan Mozzart Bet | 96 : 83 | Budućnost VOLI |
Sloga
Kraljevo
|
|
OKK Novi Pazar
Novi Pazar
|
16.12.2023 19:30 | Sloga | 104 : 72 | OKK Novi Pazar | ||||||
Sloboda
Užice
|
|
Zlatibor Gold gondola
Čajetina
|
16.12.2023 18:00 | Sloboda | 93 : 87 | Zlatibor Gold gondola | ||||||
SPD Radnički
Kragujevac
|
|
Dynamic BalkanBet
Beograd
|
16.12.2023 20:30 | SPD Radnički | 75 : 85 | Dynamic BalkanBet | ||||||
Spartak
Subotica
|
|
Zdravlje Leskovac
Leskovac
|
16.12.2023 19:00 | Spartak | 96 : 68 | Zdravlje Leskovac | ||||||
Mladost MaxBet
Zemun
|
|
Vojvodina mts
Novi Sad
|
16.12.2023 16:30 | Mladost MaxBet | 79 : 80 | Vojvodina mts |
Posušje
Posušje
|
|
Mladost
Mrkonjić Grad
|
16.12.2023 19:00 | Posušje | 79 : 87 | Mladost | ||||||
Orlovik
Žepče
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
16.12.2023 18:00 | Orlovik | 89 : 74 | Slavija | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Promo
Donji Vakuf
|
16.12.2023 19:00 | Sloboda | 90 : 72 | Promo | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Spars
Sarajevo
|
16.12.2023 19:30 | Leotar | 76 : 84 | Spars | ||||||
Prijedor - Spartak
Prijedor
|
|
Borac Wwin
Banja Luka
|
16.12.2023 19:00 | Prijedor - Spartak | 64 : 78 | Borac Wwin |
Derventa
Derventa
|
16.12.2023
18:00
|
Varda HE
Višegrad
|
16.12.2023 18:00 | Derventa | : | Varda HE | ||||||
Stars Basket
Gradiška
|
|
Akademac
Banja Luka
|
16.12.2023 18:00 | Stars Basket | 72 : 77 | Akademac | ||||||
Budućnost BN
Bijeljina
|
|
Student Igokea
Banja Luka
|
16.12.2023 18:00 | Budućnost BN | 70 : 80 | Student Igokea | ||||||
Jahorina
Pale
|
|
Radnik BN Basket
Bijeljina
|
16.12.2023 18:00 | Jahorina | 58 : 63 | Radnik BN Basket | ||||||
Sloboda 73
Novi Grad
|
|
Sutjeska
Foča
|
16.12.2023 18:00 | Sloboda 73 | 70 : 73 | Sutjeska |
Kozara
Gradiška
|
|
Pliva
Šipovo
|
16.12.2023 18:00 | Kozara | 51 : 82 | Pliva |
Rudar 2015
Ugljevik
|
|
Rudar
Ugljevik
|
16.12.2023 18:00 | Rudar 2015 | 67 : 80 | Rudar |
Slavija 1996
Istočno Sarajevo
|
|
Gacko
Gacko
|
16.12.2023 13:00 | Slavija 1996 | 91 : 103 | Gacko |
Leotar 03
Trebinje
|
|
Lavovi
Brčko
|
16.12.2023 14:30 | Leotar 03 | 59 : 68 | Lavovi | ||||||
Jedinstvo BHT
Tuzla
|
|
Igman
Istočna Ilidža
|
16.12.2023 16:00 | Jedinstvo BHT | 87 : 62 | Igman | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Orlovi
Banja Luka
|
16.12.2023 18:00 | Čelik | 59 : 90 | Orlovi | ||||||
Play Off
Sarajevo
|
|
RMU Banovići
Banovići
|
16.12.2023 17:00 | Play Off | 65 : 76 | RMU Banovići |
Domaljevac
Domaljevac
|
|
Borac
Banjaluka
|
16.12.2023 19:00 | Domaljevac | 3 : 1 | Borac | ||||||
Kakanj 78
Kakanj
|
|
Napredak
Odžak
|
16.12.2023 19:00 | Kakanj 78 | 0 : 3 | Napredak | ||||||
Ljubinje
Ljubinje
|
|
Modriča
Modriča
|
16.12.2023 19:00 | Ljubinje | 3 : 0 | Modriča |
Igman
Ilidža
|
|
Bimal-Jedinstvo
Brčko
|
16.12.2023 17:00 | Igman | 3 : 0 | Bimal-Jedinstvo | ||||||
BL Volley
Banjaluka
|
|
Centar ORT
Sarajevo
|
16.12.2023 14:00 | BL Volley | 3 : 1 | Centar ORT | ||||||
Kula Gradačac
Gradačac
|
|
Inova
Banja Luka
|
16.12.2023 18:00 | Kula Gradačac | 3 : 0 | Inova | ||||||
Mostar
Mostar
|
|
Goražde
Goražde
|
16.12.2023 | Mostar | 0 : 3 | Goražde | ||||||
Gacko
Gacko
|
|
Sloboda
Tuzla
|
16.12.2023 18:00 | Gacko | 3 : 0 | Sloboda |
Smeč
Lukavac
|
|
Stars
Živinice
|
16.12.2023 16:00 | Smeč | 3 : 2 | Stars | ||||||
Orašje
Orašje
|
|
Bosna
Kalesija
|
16.12.2023 15:00 | Orašje | 3 : 1 | Bosna | ||||||
Maglaj
Maglaj
|
|
Mikasa
Tuzla
|
16.12.2023 18:00 | Maglaj | 3 : 0 | Mikasa |
Čelik-R
Zenica
|
|
Bosna
Sarajevo
|
16.12.2023 14:00 | Čelik-R | 2 : 3 | Bosna | ||||||
Novi Grad
Sarajevo
|
|
Željezara
Zenica
|
16.12.2023 19:00 | Novi Grad | 3 : 0 | Željezara |
Krivaja
Zavidovići
|
|
Smeč DN
Brčko
|
16.12.2023 14:30 | Krivaja | 3 : 1 | Smeč DN |
Block Out
Zenica
|
|
Ilidža
Ilidža
|
16.12.2023 17:30 | Block Out | 0 : 3 | Ilidža |
OOK Leotar
Trebinje
|
|
Hercegovac
Bileća
|
16.12.2023 15:00 | OOK Leotar | 3 : 1 | Hercegovac |
Borac M:TEL
Banja Luka
|
|
Hercegovina
Nevesinje
|
16.12.2023 14:00 | Borac M:TEL | 27 : 22 | Hercegovina | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Vogošća
Vogošća
|
16.12.2023 17:00 | Leotar | 29 : 29 | Vogošća | ||||||
Čapljina
Čapljina
|
|
Konjuh
Živinice
|
16.12.2023 19:00 | Čapljina | 27 : 31 | Konjuh | ||||||
Izviđač
Ljubuški
|
|
Sloboda
Tuzla
|
16.12.2023 17:00 | Izviđač | 39 : 32 | Sloboda | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Sloga
Doboj
|
16.12.2023 19:00 | Goražde | 32 : 26 | Sloga |
Ilidža
Ilidža
|
|
Sloga 2013
Gornji Vakuf - Uskoplje
|
16.12.2023 20:00 | Ilidža | 31 : 24 | Sloga 2013 | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
Izviđač
Ljubuški
|
16.12.2023 19:00 | Krivaja | 34 : 26 | Izviđač | ||||||
Hadžići
Hadžići
|
|
Krajina
Cazin
|
16.12.2023 19:00 | Hadžići | 47 : 34 | Krajina | ||||||
Grude
Grude
|
|
Knežopoljka
Kozarska Dubica
|
16.12.2023 18:30 | Grude | 38 : 19 | Knežopoljka |
SK Tempo 1
Istočno Sarajevo
|
|
ŠF Fair Play 1
Sarajevo
|
16.12.2023 | SK Tempo 1 | 6 : 1 | ŠF Fair Play 1 | ||||||
ŠF Fair Play 2
Sarajevo
|
|
FK Igman 1
Ilidža
|
16.12.2023 | ŠF Fair Play 2 | 0 : 5 | FK Igman 1 | ||||||
FK Romanija
Pale
|
|
BAAP Sportivo
Sarajevo
|
16.12.2023 | FK Romanija | 4 : 0 | BAAP Sportivo | ||||||
OFK Biser
Sarajevo
|
|
ŠF Tango
Istočno Sarajevo
|
16.12.2023 | OFK Biser | 2 : 7 | ŠF Tango | ||||||
SFK 2000
Sarajevo
|
|
ŠF Winner
Sarajevo
|
16.12.2023 | SFK 2000 | 0 : 18 | ŠF Winner | ||||||
ŠF Tango
Istočno Sarajevo
|
|
SFK 2000
Sarajevo
|
16.12.2023 | ŠF Tango | 5 : 1 | SFK 2000 |
ŠF La Paz
Pazarić
|
|
ŠF Lion
Rakovica
|
16.12.2023 | ŠF La Paz | 4 : 2 | ŠF Lion | ||||||
SK Tempo 3
Istočno Sarajevo
|
|
FK Igman 2
Ilidža
|
16.12.2023 | SK Tempo 3 | 0 : 5 | FK Igman 2 | ||||||
ŠF Tango
Istočno Sarajevo
|
|
ŠF La Paz
Pazarić
|
16.12.2023 | ŠF Tango | 0 : 3 | ŠF La Paz | ||||||
SK Tempo 3
Istočno Sarajevo
|
|
FK Famos
Vojkovići
|
16.12.2023 | SK Tempo 3 | 1 : 5 | FK Famos | ||||||
ŠF Kickers
Sarajevo
|
|
FK Čaja
Visoko
|
16.12.2023 | ŠF Kickers | 3 : 0 | FK Čaja | ||||||
FK Čaja
Visoko
|
|
ŠF Lion
Rakovica
|
16.12.2023 | FK Čaja | 6 : 1 | ŠF Lion | ||||||
SK Tempo 2
Istočno Sarajevo
|
|
FK Atletiko
Sarajevo
|
16.12.2023 | SK Tempo 2 | 3 : 0 | FK Atletiko |
FK Mlade nade 1
Sarajevo
|
|
SK Tempo 2
Istočno Sarajevo
|
16.12.2023 | FK Mlade nade 1 | 1 : 5 | SK Tempo 2 | ||||||
FK Radnik 1
Hadžići
|
|
OFK Biser 2
Sarajevo
|
16.12.2023 | FK Radnik 1 | 4 : 0 | OFK Biser 2 | ||||||
ŠF La Paz
Pazarić
|
|
FK Dobrinja
Dobrinja
|
16.12.2023 | ŠF La Paz | 0 : 1 | FK Dobrinja | ||||||
SK Tempo 1
Istočno Sarajevo
|
|
FK Mlade nade 1
Sarajevo
|
16.12.2023 | SK Tempo 1 | 4 : 2 | FK Mlade nade 1 | ||||||
FK Romanija 1
Pale
|
|
ŠF Fair Play 1
Sarajevo
|
16.12.2023 | FK Romanija 1 | 4 : 2 | ŠF Fair Play 1 | ||||||
OFK Biser 1
Sarajevo
|
|
FK Unis
Vogošća
|
16.12.2023 | OFK Biser 1 | 5 : 1 | FK Unis |
OFK Biser 3
Sarajevo
|
|
FK Radnik 3
Hadžići
|
16.12.2023 | OFK Biser 3 | 0 : 1 | FK Radnik 3 | ||||||
FK Romanija 2
Pale
|
|
BAAP Sportivo
Sarajevo
|
16.12.2023 | FK Romanija 2 | 3 : 2 | BAAP Sportivo | ||||||
FK Radnik 2
Hadžići
|
|
FK Igman
Ilidža
|
16.12.2023 | FK Radnik 2 | 2 : 2 | FK Igman | ||||||
FK Mlade nade 2
Sarajevo
|
|
SK Tempo 3
Istočno Sarajevo
|
16.12.2023 | FK Mlade nade 2 | 0 : 1 | SK Tempo 3 | ||||||
ŠF Kickers
Sarajevo
|
|
ŠF Fair Play 2
Sarajevo
|
16.12.2023 | ŠF Kickers | 7 : 1 | ŠF Fair Play 2 | ||||||
ŠF Winner
Sarajevo
|
|
ŠF Piksi
Pale
|
16.12.2023 | ŠF Winner | 3 : 1 | ŠF Piksi |
Fair Play
Sarajevo
|
|
FK Čaja
Visoko
|
16.12.2023 | Fair Play | 8 : 1 | FK Čaja | ||||||
FK Igman 1
Ilidža
|
|
ŠF Kickers 1
Sarajevo
|
16.12.2023 | FK Igman 1 | 0 : 3 | ŠF Kickers 1 | ||||||
SK Tempo 1
Istočno Sarajevo
|
|
FK Unis 1
Vogošća
|
16.12.2023 | SK Tempo 1 | 0 : 2 | FK Unis 1 | ||||||
OFK Biser 1
Sarajevo
|
|
La Paz
Pazarić
|
16.12.2023 | OFK Biser 1 | 0 : 0 | La Paz | ||||||
FK Radnik 1
Hadžići
|
|
FK Famos 1
Vojkovići
|
16.12.2023 | FK Radnik 1 | 5 : 0 | FK Famos 1 | ||||||
ŠF Tango
Istočno Sarajevo
|
|
Mlade nade
Sarajevo
|
16.12.2023 | ŠF Tango | 4 : 2 | Mlade nade |
FK Unis 2
Vogošća
|
|
FK Romanija
Pale
|
16.12.2023 | FK Unis 2 | 2 : 2 | FK Romanija | ||||||
FK Atletiko
Sarajevo
|
|
OFK Mladost
Ilidža
|
16.12.2023 | FK Atletiko | 0 : 1 | OFK Mladost | ||||||
FK Igman 2
Ilidža
|
|
ŠF Kickers 2
Sarajevo
|
16.12.2023 | FK Igman 2 | 0 : 4 | ŠF Kickers 2 | ||||||
SK Tempo 2
Istočno Sarajevo
|
|
ŠF Tempo Ilijaš
Ilijaš
|
16.12.2023 | SK Tempo 2 | 1 : 3 | ŠF Tempo Ilijaš |
FK Famos 2
Vojkovići
|
|
FK Radnik 2
Hadžići
|
16.12.2023 | FK Famos 2 | 0 : 6 | FK Radnik 2 | ||||||
ŠF Lion
Rakovica
|
|
La Paz 2
Pazarić
|
16.12.2023 | ŠF Lion | 0 : 1 | La Paz 2 | ||||||
SFK 2000
Sarajevo
|
|
OFK Biser 2
Sarajevo
|
16.12.2023 | SFK 2000 | 5 : 6 | OFK Biser 2 | ||||||
SK Tempo 3
Istočno Sarajevo
|
|
Fair Play 2
Sarajevo
|
16.12.2023 | SK Tempo 3 | 1 : 4 | Fair Play 2 |