Postava
Luka Kukić(G) , Arijan Brković , Luka Begić , Ivan Bešlić , Dario Krišto (K), Dominik Begić , Marko Hanuljak , Ivan Roca , Kenan Horić , Tomislav Dadić , Gabrijel Boban , DOMAĆI TIM - REZERVE Marko Galić(G) , Slobodan Milanović , Josip Bešlić , Jovan Vladimir Pavlović , Nikša Šilić , Dario Pavković , Luka Lučić , Ivor Krešić , Zvonimir Vukoja ,
Postava
Danilo Đulčić(G) , Franko Dadić , Nikola Popara , Ivan Đorić , Aleksandar Milaković (K), Leo Janković , David Čolić , Karlo Stapić , Staša Baštić , Milan Milanović , Luka Kulenović , GOSTUJUĆI TIM - REZERVE Elvir Trako(G) , Eldin Hasanbegović , Dimitrije Zajić , Uglješa Stevanović , Mario Krstovski , Ostoja Šaula , Marko Kujundžić , Obrad Starčević , Dušan Ristić ,
Sloga pala u Posušju

HŠK Posušje je stigao do prve pobjede u Premijer ligi Bosne i Hercegovine u petom kolu protiv ekipe FK Sloga sa 3:2.

Susret na Mokrom docu je odlično počeo, a inicijativu na terenu Posušje je nagradilo pogotkom u devetoj minuti utakmice kada je Horić pogodio za 1:0.

U nastavku utakmice Posušje je nastavljalo sa napadima, ali drugi pogodak nisu uspjeli postići u prvom poluvremenu. Sloga je uspjela da izjednači u finišu istog, a strijelac je bio Luka Kulenović.

U drugom poluvremenu Posušje je potpunom dominacijom stiglo do drugog pogotka, a ispostaviće se i pobjede. Igrala se 66. minuta utakmice kada je Slobodan Milanović pogodio za 2:1.

I kada je na semaforu Posušje imalo rezultatski prednost potpuna dominacija na terenu se nastavljala, pa je to bio slučaj i nakon pogotka Milanovića. Terenska incijativa bila je iskorištena u 86. minuti utakmice kada je mrežu gostiju zatresao Hanuljak za 3:1.

Konačan rezultat utakmice od 3:2 postavio je Kulenović sa svojim drugim pogotkom duboko u sudijskoj nadoknadi drugog poluvremena.

Premijer liga BiH Premijer liga BiH m:tel Premijer liga BiH Posušje Sloga Meridian