• Klikom na ikonicu sa zvedicom otvara se prozor gde mođete oceniti igrača
  • Igrače možete oceniti samo ako je utakmica odigrana u prethodnih 7 dana
  • Ako igrač kojeg želite oceniti nije na listi a igra u klubu možete ga prijaviti na strani kluba
Protokol
Sudije: Aleksandar Njegomirović (Prnjavor) [Glavni], NebojÅ”a Žugić (Banjaluka) [Pomoćnik], Sreten Udovičić (Prijedor) [Pomoćnik],
Postava
Nevres Fejzić(G) (K), Mustafa Å ukilović , Irfan Hadžić , Mićo Kuzmanović , Dino Ćorić , Huso KarjaÅ”ević , Đorđe Pantelić , Harun Karić , Jasmin Čeliković , Damir Mehidić , Giorgi Ivaniadze , REZERVE Malcolm Danjouma Dyhezina Barcola(G) , Eldin Hasanbegović , Ajdin Nukić , NebojÅ”a Gavrić , Belmin MeÅ”inović , Samir Burić , Petar MiÅ”ić , Eldin Mehmedović , Alexey Nikitin ,
Postava
Elvir Trako(G) , MiloÅ” Nikolić , Nikola Popara , Mario Krstovski , Ostoja Å aula , Milan Lalić , Obrad Starčević , DuÅ”an Ristić (K), StaÅ”a BaÅ”tić , Milan Milanović , Nemanja Mihajlović , REZERVE Ilia Gučmazov(G) , Franko Dadić , Dimitrije Zajić , Ivan Đorić , Vasilije Perković , Adonis Bilal , Tarik JaÅ”arević , Daniel Kovačević , Luka Kulenović ,
Zlatni bodovi Sloge

Tuzla Siti - Sloga 1:2

U okviru 30. kola m:tel Premijer lige Bosne i Hercegovine, FK Tuzla SitiĀ je ugostio ekipu FK Sloga Doboj na stadionu TuÅ”anj. Konačan rezultat utakmice glasio je 2:1 u korist gostiju.

Prvo uzbuđenje na utakmici desilo se u desetoj minuti utakmice kada je Kuzmanović centrirao, ali niko nije iskoristio dobru loptu krilnog napadača.

Samo dvije minute kasnije Tuzla Siti je stigla do prednosti. Mehidić je centrirao loptu, a Milan Milanović je zatresao vlastitu mrežu. Ipak, već u 23. minuti utakmice stiže izjednačenje za goste iz Doboja. Mario Krstovski je postigao pogodak iz prve prave prilike za Dobojlije.

Do kraja prvog dijela pokuÅ”ao je Krstovski u joÅ” dva navrata, ali je Nevres Fejzić spasio Tuzla City. Osim Krstovskog izuzetnu Å”ansu imao je Nikolić koji jeÅ” Å”utirao glavom, ali tada lopta odlazi pored gola i ostaje 1:1 u prvom poluvremenu.Ā

U nastavku utakmice u početku ekipa Milenka BoÅ”njakovića je bila izuzetno agresivna, te su izlazili visoko pritiskajući zadnju liniju Sloge, ali bez prilika. Prvi je zaprijetio Å aula na suprotnoj strani u 61. minuti utakmice, ali lopta odlazi pored gola.

Domaći prvu pravu priliku kreira u 69. minuti preko Mehidića, ali odbrana otklanja opasnost pred golom gostiju. U 83. minuti utakmice sjajna prilika za MiÅ”ića, ali je Trako odbranio njegov udarac.Ā

U 85. minuti utakmice viđen je pravi Å”ok za domaće na TuÅ”nju. Nakon odličnog kontranapada Krstovski je uposlio Kulenovića koji je pogodio za 2:1 i veliku pobjedu Sloge vrijedne najbolje pozicije za ostanak u M:tel Premijer ligi Bosne i Hercegovine.

U sudijskoj nadoknadi domaći su tražili jedanaesterac nakon jednog duela, ali je sudija pokazao na korner.Ā

Premijer liga BiH Premijer liga BiH m:tel Premijer liga BiH Tuzla City Sloga Meridian