Raspucana Sloga srušila Borac

Dorian Kuruzović

Izabranici trenera Predraga Majkića nastavili su pobjedničku seriju. Upisali su osmi trijumf u nizu. Sloga je na svom terenu s 5:2 svladali šamački Borac.

Napadač Sloge i najbolji strijelac lige Dorian Kuruzović rekao je nakon pobjede da im je to još više podigla samopouzdanje i dokazali su da ova ekipa ima kvalitet za još bolja ostvarenja.

"Osma pobjeda u nizu i opet smo pokazali koliko smo kvalitetna ekipa. Nismo krenuli najbolje i primili gol,  trebalo je vremena  da se probudimo zabijemo golove u pravim trenucima i preokrenemo rezultat u našu korist. Sve to  do kraja prvog poluvremena. U drugom poluvremenu smo nastavili u tom ritmu dali još golova i utakmicu mirno priveli kraju. Čeka nas poslednja  utakmica protiv uvijek nezgodnog Proletera, daćemo sve od sve da upišemo devetu pobjedu u nizu.

Druge lige Druge lige Druga liga RS – Zapad Sloga (T) Borac (Š)