Mladost (G)
Proleter
Guber stigao do bodova

Guber - Rudar, Ugljevik 3:0 /Foto:Fejsbuk/Guber

U drugom kolu prvenstva Druge fudbalske lige RS grupa Istok u Srebrenici su Guber i Rudara iz Ugljevika igrali  po kišovitom i tmurnom vremenu.

U prvom poluvremenu domaći su golovima Smajlovića i Petrovića poveli sa 2:0 i tim rezultatom se i otišlo na odmor.

U drugom dijelu vrijeme se pogoršalo. Kiša je  pojačala,  a poslije nekoliko minuta, golom Kosanića Guber je poveo sa  3:0 i to je rezultat utakmice.

Do kraja domaći napadaju a gosti se uspješno brane.

Guber – Rudar 1925 3:0 (2:0)

Srebrenica. Stadion: Vidikovac. Gledalaca: 30. Sudije: Darko Kusmuk (Pale), Strijelci: Aljo Smajilović 25', Predrag Petrović 40', Nemanja Kosanić 52', [FK Guber (Srebrenica)]; Žuti kartoni: Predrag Petrović 77', [FK Guber (Srebrenica)];

Guber: Darko Popadić (G) , Nikola Avramović , Stefan Lemez , Predrag Petrović , David Maksimović , Aljo Smajilović , Jovan Lazarević , Elvis Jašarević (K) , Nemanja Kosanić , Filip Mitrović , Marinko Grujičić

Rudar 1925: Miloš Đokić (G) , Radivoje Bumbić , Ljubinko Tomić , Duško Mitrović (55. Ognjen Šavija), Žikica Božić (46. Nemanja Cvijić), Dejan Davidović (K) , Živan Marković , Nemanja Stević , Danijel Rebić , Slaviša Todorović , Željko Arsenović