Darko Popadić(G) , Radoje Gvozdenović , Sergej Jurošević , Predrag Petrović , David Maksimović , Nikola Avramović , Đorđe Bogičević , Elvis Jašarević (K), Stefan Lemez , Nemanja Kosanić , Marinko Grujičić , REZERVE Luka Marinković(G) , Omer Smajilović , Mitar Milosavljević , Marko Andrić ,
Postava
Nemanja Maksimović(G) , Radivoje Bumbić , Milan Mitrović , Željko Arsenović , Igor Jelić , Branislav Cvijić , Dejan Davidović (K), Živan Marković , Nemanja Stević , Dragan Simikić , Božidar Jović , REZERVE
Guber poražen u Ugljeviku

Guber

Fudbaleri Gubera iz Srebrenice igrali su danas utakmicu drugog kola nastavka prvenstva Druge fudbalske lige RS, grupa Istok u Ugljeviku protiv domaćeg FK Rudar 1925 i izgubili minimalnim rezultatom 1:0. Srebrenčani su nastupili oslabljeni neigranjem četvorice standardnih prvotimaca.

Nisu nastupili Aljo Smajlović, Dušan Ćirković, Jovan Lazarević i Ragib Čirak.

Prvo poluvrijeme je završeno rezultatom 0:0. Nakon što fudbaleri Gubera nisu iskoristili nekoliko izglednih šansi, polovinom drugog poluvremena domaći uspijevaju postići gol za 1:0 što je bio i krajnji rezultat...

Momci koje vodi Milorad Kosanić uz pomoć Nermina Pašalića ipak nisu razočarali.