Dobar pokušaj kapitena Sutjeske iz slobodnog udarca sa 18 metara, brani Stupar odlično
75'
U strijelce se upisuje i golman Sutjeske! Želio je on da ispuca loptu, ali je ona prevarila golmana Stupara i odsjela u mreži. Rijetko viđen gol
71'
Odlična prilika za goste. Stamenković je ubacio sa desne strane, a Aleksandar Žižak ne uspjeva da sa pet metara pogodi gol domaćih
62'
Šut na gol
Luka Radović
Dobar šut iskosa sa desne strane, ide lopta preko gola
57'
Opet stativa! Sada je kapiten Fočaka probao iz slobodnog udaraca sa više od 20 metara
54'
Kapiten Sutjeske pogađa stativu iz penala
50'
Nikola Mojović je uzvratio asistenciju Dariju Blagojeviću, koji nakon kornera glavom pogađa za novo vođstvo Sutjeske
34'
Samo što se krenulo sa centra, Babić asistira, Miloš Mišić vraća stvari na početak
10'
Kapiten Sutjeska pogađa na asistenciju Darija Blagojevića
9'
Skoro nenormalni uslovi za igru na stadionu pokraj Ćehotine. Prolom oblaka tokom cijelog prvog poluvremena
Petarda Ljubiću

Konačno je Sutjeska pružila odličnu pariju na stadionu pokraj Ćehotine i do vrha napunila mrežu ekipe Ljubića.

U izuzetno teškim uslovima za igru, uz prolom oblaka koji je natapao teren fočanskog stadiona tokom celog trajanja susreta, gledaoci su videli i kišu golova.

Igrao se deveti minut utakmice kada je Blagojević lepo uposlio Nikolu Mojović sa desne strana,  koji je snažnim šutom pogodio mrežu gostujućeg tima.

Radost igrača Sutjeske trajala je samo minut, Igrači Ljubića nakon što su krenuli sa centra napravili su brzu akciju, Babić je lepo kombinovao  sa  Mišićem kome nije bilo teško da savlada nemoćnog Pajevića.

Nikola Mojović je uzvratio u 34. minutu asistenciju Blagojeviću koji nakon udarca iz ugla donosi novu radost Fočacima.

Kapiten domaćeg tima je ponovo na sceni u 44. minutu kada slično kao kod prethodnog gola iz kornera u kaznenom prostoru Prnjavorčana pronalazi Đorđevića koji povećava vođstvo na 3:1.

I u nastavku utakmice Sutjeska nastavlja sa atacima na gol Ljubića, u 50.  minutu Vidović u svom kaznenom prostoru nepropisno zaustavlja Blagojevića, a sudija Jevtić pokazuje na belu tačku. Nikola Mojović sa jedanaest metara pogađa prečku gostujućeg gola. Mojović nije imao sreće ni u 54 . minutu kada je iz slobodnog udarca sa preko dvadeset metara pogodio stativu gola Ljubića.

U 69. minutu Sutjeska potvrđuje da je najopasnija iz prekida, a da ubačene lopte najboljeg aktera ovog susreta Nikole Mojović “imaju oči“ispostavilo se i nakon novog kornera, a uspešan realizator je bio Gagović. Interesantna situacija koje se retko viđa na fudbalskim terenima desila se u 71. minutu,  kada se u strelce upisuje golman domaćeg tima Pajević koji je degažirao loptu iz svog kaznenog prostora, tom prilikom je iznenadio golmana gostiju Stupara koji je istina izašao duboko ispred svog gola , a lopta je završila u mreži Prnjavorčana za konačnih 5:1.

PRVA LIGA REPUBLIKE SRPSKE

PROLOM OBLAKA PRATILA KIŠA GOLOVA

SUTJESKA (F) – LJUBIĆ 5:1 (3:1)

Stadion: Gradski. Gledalaca: 100. Sudija : Aleksandar Jevtić (Prijedor ) 7. Strelci: N. Mojović 9, Blagojević 34, Đorđević 44, Gagović 69. i Pajević 71. minut (Sutjeska) Mišić 10. minut (Ljubić) Žuti kartoni: Ivanović (Sutjeska) Babić (Ljubić)

Sutjeska (F) – Pajević 7,5, Gagović 7 (od 85. D. Radović -)  Ivanović 7,5, D. Mojović 7,5, N. Mojović 8 (od 85. Ristović -) Milutinović 7, Mihajlović 7, Mitrašinović 7 Od 73. Obrenović -) Đorđević 7, L. Radović 7 (od 65. Sekulić -) Blagojević 7,5 (od 73, Pavlović-)

Ljubić – A. Stupar 5, Radaković 5 (od 46. Komljenović 5) Mišić 6, A. Žižak 5,5 (od 63.Kovačević -) Jugović 5, Subić 5, Grahovac 5 (od 73. Repić -) Babić 5,5 (od 83. Mitrović -) M. Stupar 5, Vidović 5 (od 64. Brus -) Stamenković 5,5.

Igrač utakmice: Nikola Mojović (Sutjeska)