Božić Rudaru donio bod

Domaćin je praktično u samom finišu uspio doći do boda. Rudar je poveo golom Cvijića u 34. minuti sa 1:0, ali su gosti u drugom dijelu bili aktivniji, agresivniji, na kraju i efikasniji, pa su golovima Ognjena Mičića došli do rezultatskog preokreta.

Imali su gol prednosti, da bi tri minute prije kraja Jovica Božić matirao Gotovca i svojoj ekipi donio bod.

Rudar 1925 – Jedinstvo (Roćević  REZULTAT 2:2

Stadion: *GRADSKI STADION* UGLJEVIK. Gledalaca: 60. Sudije: Nikola Tešanović (Istočno Novo Sarajevo) [Glavni], Rajko Đurić (Višegrad) [Pomoćnik], Uroš Jugović (Pale) [Pomoćnik], Strijelci: Branislav Cvijić 34', Jovica Božić 87', [Rudar 1925 (Ugljevik)]; Ognjen Mičić 59', Ognjen Mičić 70', [Jedinstvo (Roćević)]. Žuti kartoni: Ilija Marković 14', Mišo Gajić 22', Nemanja Đurić 90', Božidar Jović 60', [Rudar 1925 (Ugljevik)]; Siniša Vidaković 37', Darko Kostić 42', Srđan Damjanović 50', Miljan Pisić 82', [Jedinstvo (Roćević)];

Rudar 1925: Stevica Stevanović (G) , Jovica Božić (K) , Mišo Gajić , Đorđe Cvijetinović , Ilija Marković , Željko Arsenović , Mićo Gajić (90. Nemanja Đurić), Branislav Cvijić , Ljubomir Vidaković , Božidar Jović , Cvijetin Lazić (70. Savo Radovanović)

Jedinstvo (R): Đorđe Gotovac (G) , Darko Pisić (K) , Mihajlo Pisić , Ognjen Mičić (70. Miljan Pisić), Darko Rosić , Filip Blagojević , David Milošević , Siniša Vidaković , Darko Kostić , Jovan Drašković , Srđan Damjanović (82. Dragiša Milošević)

Druge lige Druge lige Druga liga Republike Srpske – Istok Rudar 1925 Jedinstvo (R)