• Klikom na ikonicu sa zvedicom otvara se prozor gde mođete oceniti igrača
  • Igrače možete oceniti samo ako je utakmica odigrana u prethodnih 7 dana
  • Ako igrač kojeg želite oceniti nije na listi a igra u klubu možete ga prijaviti na strani kluba
Najopasniji rezultat je 2:0

Fudbaleri FSA Prijedora i Dubrava podijelili su bodove odigravši 2:2 u utakmici u okviru u sedmom kolu Druge lige. Zapad.

Domaći su nakon prvog poluvremena imali vodstvo od 2:1, ali se gosti  nisu predavali, da bi došli do izjednačenja u 73. minutu, kada je konačnih 2:2 postavio Bane Matić.

Nakon utakmice u Prijedoru komentar su dali treneri oba tima Nenad Bašić i Igor Miljević. Trener FSA Prijedor Nenad Bašić rekao :

-Utakmica kakvu smo očekivali i spremali se protiv odlične ekipe dobro sklopljene i trenirane. Sve je išlo po planu, poveli smo 2:0 ali uz naravno naše greške ispistili smo tu prednost.

Trener Dubrave Igor Miljević je  izjavio:

-Činjenica je da smo igrali protiv kvalitetne tehničko trkačke ekipe, sa boljom adaptacijom na teren od nas gostiju. Propuštajući  dobre šanse našli smo  se u minusu dva gola. Sve to, uz timsko neiskustvo koje imamo nam je davalo male šanse da ćemo se vratiti. Ali jesmo. Vratili smo se i imali dobre šanse čak i za pobjedu. E, tu se pojavio karakter kojeg pronalazimo u sebi na treninzima i sve više pokazujemo na utakmicama. Sve pohvale za moje momke zbog toga i čestitke FSA za otvorenu utakmicu.