Igman
Konjic
|
|
PosuŔje
PosuŔje
|
14.04.2024 13:00 | Igman | 1 : 1 | PosuŔje | ||||||
ŽeljezniÄar
Sarajevo
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
14.04.2024 20:00 | ŽeljezniÄar | 0 : 0 | Sarajevo |
Radnik
Bijeljina
|
|
BSK
Banja Luka
|
14.04.2024 18:30 | Radnik | 2 : 0 | BSK |
Crni vrh
Jaružani
|
|
Brdo
Hambarine
|
14.04.2024 16:00 | Crni vrh | 2 : 0 | Brdo | ||||||
Dubrave
Dubrave
|
|
FSA
Prijedor
|
14.04.2024 16:00 | Dubrave | 2 : 2 | FSA |
Jedinstvo (B)
Brodac
|
|
Drina HE
ViŔegrad
|
14.04.2024 16:00 | Jedinstvo (B) | 0 : 4 | Drina HE | ||||||
Mladost (R)
Rogatica
|
|
Vlasenica
Vlasenica
|
14.04.2024 16:00 | Mladost (R) | 1 : 1 | Vlasenica | ||||||
Jedinstvo (R)
RoÄeviÄ
|
|
Guber
Srebrenica
|
14.04.2024 16:00 | Jedinstvo (R) | 6 : 2 | Guber | ||||||
Stakorina
ÄajniÄe
|
|
Podrinje
Janja
|
14.04.2024 16:00 | Stakorina | 4 : 0 | Podrinje | ||||||
Hercegovac
BileÄa
|
|
Proleter
Dvorovi
|
14.04.2024 16:00 | Hercegovac | 2 : 3 | Proleter |
BuduÄnost
Banja Luka
|
|
13 Skojevki
Grbavci
|
14.04.2024 16:00 | BuduÄnost | 1 : 1 | 13 Skojevki | ||||||
Kozara
Donji Orlovci
|
|
Krajina
Banja Luka
|
14.04.2024 16:00 | Kozara | 2 : 0 | Krajina | ||||||
Polet KrajiŔnik
DragoÄaj-RamiÄi
|
|
Karanovac
Karanovac
|
14.04.2024 16:00 | Polet KrajiŔnik | 4 : 2 | Karanovac | ||||||
Plamen
Donje VodiÄevo
|
|
Sloga
RakeliÄi-SaniÄani
|
14.04.2024 16:00 | Plamen | 7 : 1 | Sloga | ||||||
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
|
|
Bratstvo (Kozarac)
Kozarac
|
14.04.2024 16:00 | Sloga DIPO | 2 : 1 | Bratstvo (Kozarac) |
Sloga
Dugo Polje
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
14.04.2024 16:00 | Sloga | 4 : 2 | Crvena zvijezda | ||||||
Ozren
Petrovo
|
|
SkugriÄ
SkugriÄ
|
14.04.2024 16:00 | Ozren | 3 : 0 | SkugriÄ | ||||||
Hajduk (B)
BatkuŔa
|
|
VuÄijak
Majevac
|
14.04.2024 16:00 | Hajduk (B) | 1 : 1 | VuÄijak | ||||||
Hajduk (K)
Kožuhe
|
|
Ukrina
ÄeÄava
|
14.04.2024 16:00 | Hajduk (K) | 2 : 1 | Ukrina | ||||||
Rudanka
Rudanka
|
|
ŽeljezniÄar
Doboj
|
14.04.2024 16:00 | Rudanka | 1 : 2 | ŽeljezniÄar | ||||||
Crkvina
Crkvina
|
|
Zvijezda
Kakmuž
|
14.04.2024 16:00 | Crkvina | 2 : 2 | Zvijezda |
Trnovica
Trnovica
|
|
Å ekoviÄi
Å ekoviÄi
|
14.04.2024 16:00 | Trnovica | 3 : 2 | Å ekoviÄi | ||||||
BiraÄ
Derventa
|
|
Mladost
Velika Obarska
|
14.04.2024 16:00 | BiraÄ | 1 : 0 | Mladost | ||||||
Lokanj
Lokanj
|
|
Brezik
Gornji Brezik
|
14.04.2024 16:00 | Lokanj | 3 : 2 | Brezik | ||||||
Partizan
Donja Trnova
|
|
Napredak
Donji Å epak
|
14.04.2024 16:00 | Partizan | 0 : 3 | Napredak | ||||||
Majevica
Lopare
|
|
Tabanci
Tabanci
|
14.04.2024 13:15 | Majevica | 4 : 3 | Tabanci |
Rudar
Blagaj
|
|
OFK Ravan
MeÄeÄa
|
14.04.2024 16:00 | Rudar | 5 : 0 | OFK Ravan | ||||||
Slaven
Dobrljin
|
|
Ljubija
Ljubija
|
14.04.2024 16:00 | Slaven | 3 : 2 | Ljubija | ||||||
Knežopoljac
Knežica
|
|
Gomjenica
Prijedor
|
14.04.2024 16:00 | Knežopoljac | 2 : 1 | Gomjenica | ||||||
Brzi
Busnovi
|
|
Berek 1975
Prijedor
|
14.04.2024 16:00 | Brzi | 0 : 0 | Berek 1975 | ||||||
MoŔtanica
BožiÄi
|
|
PodgrmeÄ
OŔtra Luka
|
14.04.2024 16:00 | MoÅ”tanica | 3 : 0 | PodgrmeÄ |
Laminci
Laminci
|
|
Torpedo
Cerovljani
|
14.04.2024 17:00 | Laminci | 0 : 2 | Torpedo | ||||||
Sloboda
Donji Podgradci
|
|
Potkozarje
Aleksandrovac
|
14.04.2024 17:00 | Sloboda | 0 : 7 | Potkozarje | ||||||
Kozara
Turjak
|
|
Omladinac
BrestovÄina
|
14.04.2024 17:00 | Kozara | 4 : 2 | Omladinac | ||||||
Borac (Mag)
Maglajani
|
|
Borac (MaÅ”)
MaÅ”iÄi
|
14.04.2024 17:00 | Borac (Mag) | 1 : 1 | Borac (MaÅ”) | ||||||
Biseri
Äatrnja
|
|
Mladi KrajiŔnik
Kukulje
|
14.04.2024 17:00 | Biseri | 2 : 1 | Mladi KrajiŔnik | ||||||
Obradovac
Obradovac
|
|
Borac (Å I)
Å ibovska
|
14.04.2024 17:00 | Obradovac | 1 : 2 | Borac (Å I) |
Zmijanje
Kola
|
|
Gomionica
Bronzani Majdan
|
14.04.2024 16:00 | Zmijanje | 6 : 2 | Gomionica | ||||||
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Å njegotina
Velika Å njegotina
|
14.04.2024 17:00 | OFK Spartak 2013 | 3 : 1 | Å njegotina | ||||||
Piskavica
Piskavica
|
|
Borac (ID)
IstoÄni Drvar
|
14.04.2024 16:00 | Piskavica | 3 : 7 | Borac (ID) | ||||||
OFK Banja Luka
Banja Luka
|
|
Rekreativo
Banja Luka
|
14.04.2024 19:30 | OFK Banja Luka | 3 : 2 | Rekreativo | ||||||
Mladost
Zalužani
|
|
Omladinac
Banja Luka
|
14.04.2024 16:00 | Mladost | 3 : 2 | Omladinac |
BSK
BuÅ”letiÄ
|
|
Borac (O)
Osinja
|
14.04.2024 16:00 | BSK | 1 : 1 | Borac (O) | ||||||
Borac (K)
Kotorsko
|
|
Zadrugar
Sijekovac
|
14.04.2024 16:00 | Borac (K) | 1 : 0 | Zadrugar | ||||||
OFK Pridjel
Pridjel Donji
|
|
Sloboda GS
Grabovica-Stanovi
|
14.04.2024 16:00 | OFK Pridjel | 1 : 3 | Sloboda GS | ||||||
Polet
Podnovlje
|
|
ZboriŔte
ZboriŔte
|
14.04.2024 16:00 | Polet | 2 : 1 | ZboriŔte |
Trebavac
Vranjak
|
|
Mladost
Dobrinja
|
14.04.2024 15:30 | Trebavac | 1 : 1 | Mladost | ||||||
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
|
ViŔnjik
ModriÄa
|
14.04.2024 15:30 | Kladari Gornji | 1 : 2 | ViŔnjik | ||||||
PelagiÄevo 21
PelagiÄevo
|
|
Dobor
ModriÄa
|
14.04.2024 15:30 | PelagiÄevo 21 | 1 : 7 | Dobor | ||||||
Vranjak
Vranjak
|
|
Sloga
JakeÅ”
|
14.04.2024 15:30 | Vranjak | 1 : 4 | Sloga | ||||||
Zadrugar
Tarevci
|
|
Partizan
Koprivna
|
14.04.2024 15:30 | Zadrugar | 3 : 1 | Partizan |
SkugriÄ 1964
MiÅ”iÄi-Potpolje
|
|
BuduÄnost
Gornja Slatina
|
14.04.2024 15:30 | SkugriÄ 1964 | 1 : 5 | BuduÄnost | ||||||
Posavina
MiloŔevac
|
|
Sloga 73
Ždreban
|
14.04.2024 15:30 | Posavina | 4 : 0 | Sloga 73 | ||||||
Crvena zvijezda
Gajevi
|
|
Mladost
Srpska TiŔina
|
14.04.2024 10:30 | Crvena zvijezda | 10 : 3 | Mladost |
GrÄica
BrÄko
|
|
Sloboda
Mrtvica
|
14.04.2024 16:00 | GrÄica | 4 : 1 | Sloboda | ||||||
Jedinstvo
KoretaŔi
|
|
Mladost (L)
LonÄari
|
14.04.2024 16:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Mladost (L) | ||||||
Polet
ÄoviÄ Polje
|
|
Mladost (S)
SandiÄi
|
14.04.2024 16:00 | Polet | 5 : 2 | Mladost (S) | ||||||
Zadrugar
Bukvik
|
|
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
|
14.04.2024 16:00 | Zadrugar | 0 : 1 | Bobetino Brdo | ||||||
Sava 04
Brezovo Polje Selo
|
|
Gredice
Gredice
|
14.04.2024 16:00 | Sava 04 | 5 : 4 | Gredice | ||||||
ObiliÄ
KrepÅ”iÄ
|
|
Strijelac
Tutnjevac
|
14.04.2024 16:00 | ObiliÄ | 2 : 4 | Strijelac |
Obarska
Velika Obarska
|
|
Panteri
Zagoni
|
14.04.2024 16:00 | Obarska | 3 : 2 | Panteri | ||||||
Jedinstvo
Suvo Polje
|
|
Borac
Trnjaci
|
14.04.2024 16:00 | Jedinstvo | 3 : 4 | Borac | ||||||
OFK BatkoviÄ
BatkoviÄ
|
|
Semberija
Popovi
|
14.04.2024 16:00 | OFK BatkoviÄ | 1 : 4 | Semberija | ||||||
Balatun
Balatun
|
|
MagnojeviÄ 2001
Srednji MagnojeviÄ
|
14.04.2024 16:00 | Balatun | 2 : 1 | MagnojeviÄ 2001 | ||||||
Gorica
PuÄile
|
|
OFK MagnojeviÄ
Gornji MagnojeviÄ
|
14.04.2024 16:00 | Gorica | 1 : 3 | OFK MagnojeviÄ | ||||||
Drina (Amajlije)
Amajlije
|
|
VSK
Velino Selo
|
14.04.2024 16:00 | Drina (Amajlije) | 1 : 3 | VSK |
Jasenica
Jasenica
|
|
Bratstvo
Bratunac
|
14.04.2024 13:00 | Jasenica | 1 : 3 | Bratstvo | ||||||
Polet
Kravica
|
|
Jardan
Jardan
|
14.04.2024 16:00 | Polet | 1 : 1 | Jardan | ||||||
Äelopek
Äelopek
|
|
MiliÄi
MiliÄi
|
14.04.2024 16:00 | Äelopek | 0 : 1 | MiliÄi | ||||||
Jadar
Nova Kasaba
|
|
RadniÄki
Karakaj
|
14.04.2024 16:00 | Jadar | 1 : 1 | RadniÄki |
Mrakovica
KozaruŔa
|
|
Radnik Urije
Prijedor
|
14.04.2024 16:00 | Mrakovica | 1 : 2 | Radnik Urije | ||||||
Kiseljak
Koprivna
|
|
Rasavci
Rasavci
|
14.04.2024 16:00 | Kiseljak | 2 : 1 | Rasavci |
Vilusi
Vilusi
|
|
Ratar
Stara Topola
|
14.04.2024 17:00 | Vilusi | 4 : 0 | Ratar | ||||||
Stevan DukiÄ
Rogolji
|
|
Kalemi
Trebovljani
|
14.04.2024 17:00 | Stevan DukiÄ | 7 : 1 | Kalemi |
Vrbas
Prijebljezi
|
|
OFK NožiÄko
NožiÄko
|
14.04.2024 17:00 | Vrbas | 4 : 1 | OFK NožiÄko | ||||||
ObiliÄ PP
Srbac
|
|
Crvena zemlja
Nova Ves
|
14.04.2024 17:00 | ObiliÄ PP | 7 : 2 | Crvena zemlja |
Mladost
Trnjaci
|
|
JugoviÄ
Gredice
|
14.04.2024 11:00 | Mladost | 6 : 1 | JugoviÄ | ||||||
SlijepÄeviÄi
SlijepÄeviÄi
|
|
Priboj
Priboj
|
14.04.2024 11:00 | SlijepÄeviÄi | 3 : 0 | Priboj | ||||||
Krbeti
Krbeti
|
|
Äelik
Grbavica
|
14.04.2024 11:00 | Krbeti | 3 : 0 | Äelik |
Piperci
Piperci
|
|
Sloga
Donja Bukovica
|
14.04.2024 10:30 | Piperci | 1 : 4 | Sloga | ||||||
Borac
UgljeviÄka Obrijež
|
|
BUK
Gornja Bukovica
|
14.04.2024 16:00 | Borac | 4 : 1 | BUK | ||||||
Sloboda
Donji Dragaljevac
|
|
Proleter
Gornji Dragaljevac
|
14.04.2024 16:00 | Sloboda | 2 : 0 | Proleter | ||||||
Jedinstvo
Donja ÄaÄavica
|
|
SteviÄ Jovan
VrŔani
|
14.04.2024 16:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | SteviÄ Jovan | ||||||
BuduÄnost
Ravno Polje
|
|
LjeljenÄa
LjeljenÄa
|
14.04.2024 16:00 | BuduÄnost | 2 : 1 | LjeljenÄa | ||||||
Majevica
Donje ZabrÄe
|
|
Omladinac
Gornja ÄaÄavica
|
14.04.2024 10:30 | Majevica | 5 : 0 | Omladinac |
Polet
Gornji KojÄinovac
|
|
Pobjeda
TrijeŔnica
|
14.04.2024 16:00 | Polet | 3 : 2 | Pobjeda | ||||||
OFK Crnjelovo
Gornje Crnjelovo
|
|
Tavna
Banjica
|
14.04.2024 16:00 | OFK Crnjelovo | 2 : 2 | Tavna | ||||||
Koridor 2011
Bijeljina
|
|
Zenit
Bijeljina
|
14.04.2024 16:00 | Koridor 2011 | 3 : 3 | Zenit | ||||||
KoviljuŔe
Bijeljina
|
|
Glogovac
Glogovac
|
14.04.2024 10:30 | KoviljuŔe | 8 : 0 | Glogovac | ||||||
Sloga
Dazdarevo
|
|
Modran
Modran
|
14.04.2024 16:00 | Sloga | 3 : 0 | Modran |
Sloboda
Donji Zagoni
|
|
ObiliÄ 2023
Novo Naselje Janja
|
14.04.2024 10:30 | Sloboda | 3 : 0 | ObiliÄ 2023 | ||||||
Nacional
Bijeljina
|
|
Sava
Gradac
|
14.04.2024 10:30 | Nacional | 5 : 2 | Sava |
Gornji RahiÄ
Gornji RahiÄ
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
14.04.2024 16:30 | Gornji RahiÄ | 3 : 1 | Tomislav | ||||||
StupÄanica
Olovo
|
|
Sloboda
Tuzla
|
14.04.2024 16:30 | StupÄanica | 0 : 1 | Sloboda |
Kiseljak
Kiseljak
|
|
Romari
Vitez
|
14.04.2024 16:30 | Kiseljak | 1 : 2 | Romari | ||||||
Rudar (HB)
Han Bila
|
|
Bratstvo
Bosanska Krupa
|
14.04.2024 16:30 | Rudar (HB) | 2 : 0 | Bratstvo |
Mladost (K)
KikaÄi
|
|
Bosna (M)
Mionica
|
14.04.2024 16:30 | Mladost (K) | 10 : 1 | Bosna (M) | ||||||
Svatovac
Poljice
|
|
Mladost (D)
Domaljevac
|
14.04.2024 16:30 | Svatovac | 1 : 3 | Mladost (D) | ||||||
Orahovica 74
Orahovica
|
|
Seona
Seona
|
14.04.2024 16:30 | Orahovica 74 | 2 : 0 | Seona | ||||||
Dinamo
Donja Mahala
|
|
Bosna (K)
Kalesija
|
14.04.2024 16:30 | Dinamo | 1 : 1 | Bosna (K) | ||||||
Omladinac 68
Mionica
|
|
ProkosoviÄi
ProkosoviÄi
|
14.04.2024 16:30 | Omladinac 68 | 10 : 0 | ProkosoviÄi |
Baton
Sarajevo
|
|
MoÅ”Äanica
Sarajevo
|
14.04.2024 16:30 | Baton | 3 : 1 | MoÅ”Äanica | ||||||
Kolina
Ustikolina
|
|
IlijaÅ”
IlijaÅ”
|
14.04.2024 16:30 | Kolina | 1 : 1 | IlijaÅ” | ||||||
MoŔevac
MoŔevac
|
|
Usora
Žabljak-Usora
|
14.04.2024 16:30 | MoŔevac | 1 : 1 | Usora |
KameŔnica
Podhum
|
|
Neum
Neum
|
14.04.2024 16:30 | KameŔnica | 2 : 0 | Neum | ||||||
Brotnjo
Äitluk
|
|
LjubuŔki
LjubuŔki
|
14.04.2024 16:30 | Brotnjo | 1 : 1 | LjubuŔki | ||||||
Turbina
Jablanica
|
|
KruŔevo
KruŔevo
|
14.04.2024 16:30 | Turbina | 1 : 3 | KruŔevo | ||||||
Stolac
Stolac
|
|
ViÅ”iÄi
ViÅ”iÄi
|
14.04.2024 16:30 | Stolac | 4 : 0 | ViÅ”iÄi | ||||||
Grude
Grude
|
|
Sloga
Gornji Vakuf - Uskoplje
|
14.04.2024 16:30 | Grude | 2 : 1 | Sloga | ||||||
Klis
ButuroviÄ Polje
|
|
MeÄugorje
MeÄugorje
|
14.04.2024 16:30 | Klis | 2 : 2 | MeÄugorje |
Kamenica
Kamenica
|
|
ŽeljezniÄar
Bosanska Krupa
|
14.04.2024 16:30 | Kamenica | 7 : 2 | ŽeljezniÄar | ||||||
Mladost (P)
Polje-Cazin
|
|
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
|
14.04.2024 16:30 | Mladost (P) | 3 : 2 | Mladost 1938 |
KostrÄ
KostrÄ
|
|
Mladi zadrugar
Donji RahiÄ
|
14.04.2024 17:00 | KostrÄ | 1 : 1 | Mladi zadrugar | ||||||
Dinamo 75
Prijedor
|
|
Sloga (P)
Prud
|
14.04.2024 17:00 | Dinamo 75 | 0 : 1 | Sloga (P) | ||||||
RatkoviÄi
RatkoviÄi
|
|
Korpar
Grebnice
|
14.04.2024 17:00 | RatkoviÄi | 0 : 1 | Korpar | ||||||
Dragovoljac
Novo Selo
|
|
HAÅ K Napredak
UloviÄ
|
14.04.2024 17:00 | Dragovoljac | 2 : 0 | HAÅ K Napredak | ||||||
Sloga (T)
Tolisa
|
|
Odžak 102
Odžak
|
14.04.2024 17:00 | Sloga (T) | 0 : 0 | Odžak 102 |
Napredak
OmerbegovaÄa
|
|
Frankopan
Å pionica Srednja
|
14.04.2024 17:00 | Napredak | 0 : 1 | Frankopan | ||||||
TreŔnjevka
MaoÄa
|
|
Mladost (V)
Vidovice
|
14.04.2024 17:00 | TreŔnjevka | 4 : 2 | Mladost (V) |
Zmaj
BuziÄ Mahala
|
|
Novi Å eher
Novi Å eher
|
14.04.2024 16:00 | Zmaj | 0 : 0 | Novi Å eher | ||||||
Pobjeda
TeŔanjka
|
|
Napredak
Å ije
|
14.04.2024 16:00 | Pobjeda | 0 : 0 | Napredak | ||||||
ÄeliÄni grad-Steel City
Zenica
|
|
LijeŔeva
LijeŔeva
|
14.04.2024 17:00 | ÄeliÄni grad-Steel City | 0 : 3 | LijeÅ”eva | ||||||
Fortuna
Zenica
|
|
Borac
Tetovo - Zenica
|
14.04.2024 15:00 | Fortuna | 1 : 1 | Borac | ||||||
Proleter
Makljenovac
|
|
VareÅ”
VareÅ”
|
14.04.2024 16:00 | Proleter | 2 : 4 | VareÅ” |
KaÄuni
KaÄuni
|
|
BusovaÄa
BusovaÄa
|
14.04.2024 16:30 | KaÄuni | 2 : 0 | BusovaÄa | ||||||
Sloga
Gornji Vakuf / Uskoplje
|
|
Fojnica
Fojnica
|
14.04.2024 16:30 | Sloga | 3 : 0 | Fojnica | ||||||
KreŔevo
KreŔevo
|
|
Sport Prevent
Bugojno
|
14.04.2024 16:30 | KreŔevo | 3 : 5 | Sport Prevent | ||||||
Jajce
Jajce
|
|
VlaÅ”iÄ
Turbe
|
14.04.2024 16:30 | Jajce | 4 : 2 | VlaÅ”iÄ |
Elektrobosna
Jajce
|
|
Dnoluka
KruÅ”Äica
|
14.04.2024 14:00 | Elektrobosna | 4 : 3 | Dnoluka | ||||||
Karaula
Karaula
|
|
Bobovac
NeviÄ Polje
|
14.04.2024 16:30 | Karaula | 3 : 1 | Bobovac | ||||||
OFK Lugovi
Lugovi
|
|
Å antiÄi
Å antiÄi
|
14.04.2024 16:30 | OFK Lugovi | 4 : 2 | Å antiÄi |
Jedinstvo
LjubniÄi
|
|
Omladinac
Doglodi-Stup
|
14.04.2024 16:30 | Jedinstvo | 5 : 1 | Omladinac | ||||||
SaobraÄajac
Sarajevo
|
|
Vratnik
Sarajevo
|
14.04.2024 11:15 | SaobraÄajac | 2 : 1 | Vratnik |
Academica
Sarajevo
|
|
El Tarik
Sarajevo
|
14.04.2024 13:00 | Academica | 1 : 0 | El Tarik | ||||||
Stup
Sarajevo
|
|
Respekt
Sarajevo
|
14.04.2024 19:00 | Stup | 9 : 1 | Respekt | ||||||
Bojnik
Bojnik
|
|
Butmir
Butmir-Ilidža
|
14.04.2024 16:00 | Bojnik | 6 : 2 | Butmir | ||||||
Ozren
Semizovac
|
|
Mladost
ŽupÄa
|
14.04.2024 16:00 | Ozren | 1 : 6 | Mladost |
Sport talent
Mostar
|
|
Mostar
Mostar
|
14.04.2024 17:00 | Sport talent | 2 : 4 | Mostar | ||||||
Blagaj
Blagaj
|
|
Bjelopoljac
Bijelo Polje-Potoci
|
14.04.2024 17:00 | Blagaj | 3 : 1 | Bjelopoljac | ||||||
Cim
Cim
|
|
Lokomotiva
Mostar
|
14.04.2024 16:00 | Cim | 1 : 2 | Lokomotiva |
Drinovci
Drinovci
|
|
Vir
Vir
|
14.04.2024 19:00 | Drinovci | 2 : 1 | Vir | ||||||
Å ujica
Å ujica
|
|
Kupres
Kupres
|
14.04.2024 16:30 | Å ujica | 3 : 3 | Kupres | ||||||
Mesihovina
Mesihovina
|
|
Junak
SrÄeviÄi
|
14.04.2024 16:30 | Mesihovina | 0 : 2 | Junak | ||||||
Å ator
GlamoÄ
|
|
Rakitno
Rakitno
|
14.04.2024 16:30 | Å ator | 2 : 0 | Rakitno |
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
|
|
VražiÄi 92
VražiÄi
|
14.04.2024 16:30 | Mladost (GŽ) | 3 : 0 | VražiÄi 92 | ||||||
Trebava
Donja Zelinja
|
|
Rainci
Gornji Rainci
|
14.04.2024 16:30 | Trebava | 2 : 1 | Rainci | ||||||
Doboj Istok
Doboj Istok
|
|
OFK MeÄiÄa
Donja MeÄiÄa
|
14.04.2024 16:30 | Doboj Istok | 3 : 0 | OFK MeÄiÄa | ||||||
ŽeljezniÄar
JelovÄe Selo
|
|
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
|
14.04.2024 16:30 | ŽeljezniÄar | 2 : 1 | Ingram | ||||||
Rijeka
Å eriÄi
|
|
Jedinstvo
VuÄkovci
|
14.04.2024 16:30 | Rijeka | 2 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Mladost 78
Donje Vukovije
|
|
DSK
Devetak
|
14.04.2024 16:30 | Mladost 78 | 4 : 2 | DSK | ||||||
Rudar
Zagorje
|
|
Slatina
BaŔigovci
|
14.04.2024 16:30 | Rudar | 2 : 1 | Slatina |
Rudar
Bukinje
|
|
Miri
MiriÄina
|
14.04.2024 16:30 | Rudar | 2 : 0 | Miri | ||||||
Mladost (D)
Doborovci
|
|
Jedinstvo (H)
HuskiÄi
|
14.04.2024 16:30 | Mladost (D) | 3 : 0 | Jedinstvo (H) | ||||||
Jedinstvo (L)
Lukavica
|
|
Pribava
Pribava
|
14.04.2024 16:30 | Jedinstvo (L) | 1 : 3 | Pribava | ||||||
Stjepan Polje
Stjepan Polje
|
|
ŽeljezniÄar
DoboŔnica
|
14.04.2024 16:30 | Stjepan Polje | 1 : 1 | ŽeljezniÄar |
Å pionica 1953
Å pionica
|
|
Mionica 85
Mionica
|
14.04.2024 16:30 | Å pionica 1953 | 0 : 2 | Mionica 85 | ||||||
ÄeliÄ
ÄeliÄ
|
|
Biberovo Polje
Biberovo Polje
|
14.04.2024 16:30 | ÄeliÄ | 4 : 0 | Biberovo Polje | ||||||
OFK Vida
Vida
|
|
Bukovik
Gornji Srebrenik
|
14.04.2024 16:30 | OFK Vida | 2 : 1 | Bukovik | ||||||
GraniÄar
Brezovo Polje
|
|
Sloboda
Kerep
|
14.04.2024 16:30 | GraniÄar | 0 : 1 | Sloboda | ||||||
VoÄar
Å atoroviÄi
|
|
Koraj
Koraj
|
14.04.2024 16:30 | VoÄar | 9 : 0 | Koraj | ||||||
12 decembar
Rajska
|
|
25 maj
Uroža
|
14.04.2024 16:30 | 12 decembar | 4 : 2 | 25 maj | ||||||
Mladost
Tinja
|
|
Sladna
Sladna
|
14.04.2024 16:00 | Mladost | 5 : 0 | Sladna |
Mladost (S)
Suha
|
|
Jablanica
Barice
|
14.04.2024 16:30 | Mladost (S) | 1 : 0 | Jablanica | ||||||
Mladost (GT)
Gornja Tuzla
|
|
Slaven
Živinice
|
14.04.2024 16:30 | Mladost (GT) | 1 : 3 | Slaven | ||||||
Jedinstvo
Donje Dubrave
|
|
Omladinac RMU
ÄurÄevik
|
14.04.2024 16:30 | Jedinstvo | 1 : 0 | Omladinac RMU | ||||||
Toplice
Gornja Lukavica
|
|
Partizan
Kiseljak
|
14.04.2024 16:30 | Toplice | 1 : 1 | Partizan | ||||||
OFK Tuzla
Tuzla
|
|
Proleter
SlavinoviÄi
|
14.04.2024 16:30 | OFK Tuzla | 7 : 1 | Proleter | ||||||
OmaziÄi 1937
OmaziÄi
|
|
KruŔik
Gornje Vukovije
|
14.04.2024 16:30 | OmaziÄi 1937 | 1 : 0 | KruÅ”ik | ||||||
MemiÄi
MemiÄi
|
|
Sapna
Sapna
|
14.04.2024 16:30 | MemiÄi | 5 : 4 | Sapna |
MoŔtre
MoŔtre
|
|
7 april
Buci
|
14.04.2024 17:00 | MoŔtre | 1 : 4 | 7 april | ||||||
Ljiljan
ZimÄa
|
|
PorijeÄani
PorijeÄani
|
14.04.2024 14:30 | Ljiljan | 0 : 5 | PorijeÄani | ||||||
Omladinac
PorijeÄani
|
|
KoloÅ”iÄi
KoloÅ”iÄi
|
14.04.2024 17:00 | Omladinac | 0 : 2 | KoloÅ”iÄi | ||||||
Kralupi
Kralupi
|
|
Dijamant
GraÄevac
|
14.04.2024 17:00 | Kralupi | 0 : 3 | Dijamant | ||||||
Napredak 1955
Radovlje
|
|
OFK Visoko
Visoko
|
14.04.2024 14:30 | Napredak 1955 | 1 : 3 | OFK Visoko |
Vojvodina
Novi Sad
|
|
TSC
BaÄka Topola
|
14.04.2024 16:30 | Vojvodina | 3 : 2 | TSC | ||||||
ÄukariÄki
Beograd
|
|
Partizan
Beograd
|
14.04.2024 19:15 | ÄukariÄki | 3 : 2 | Partizan | ||||||
Napredak
KruŔevac
|
|
Radnik
Surdulica
|
14.04.2024 16:30 | Napredak | 0 : 2 | Radnik | ||||||
Crvena zvezda
Beograd
|
|
ŽelezniÄar
PanÄevo
|
14.04.2024 17:00 | Crvena zvezda | 3 : 0 | ŽelezniÄar |
InÄija Toyo Tires
InÄija
|
|
RadniÄki (NB)
Novi Beograd
|
14.04.2024 16:00 | InÄija Toyo Tires | 4 : 0 | RadniÄki (NB) | ||||||
Metalac
Gornji Milanovac
|
|
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
|
14.04.2024 18:00 | Metalac | 4 : 2 | RFK Novi Sad 1921 | ||||||
Mladost GAT
Novi Sad
|
|
Kolubara
Lazarevac
|
14.04.2024 16:00 | Mladost GAT | 3 : 1 | Kolubara |
Domžale
Domžale
|
|
Olimpija Ljubljana
Ljubljana
|
14.04.2024 20:15 | Domžale | 1 : 3 | Olimpija Ljubljana | ||||||
Bravo
Ljubljana
|
|
Maribor
Maribor
|
14.04.2024 15:00 | Bravo | 1 : 1 | Maribor | ||||||
Mura
Mrska Sobota
|
|
Koper
Koper
|
14.04.2024 17:30 | Mura | 1 : 1 | Koper |
Istra 1961
Pula
|
|
Rijeka
Rijeka
|
14.04.2024 19:00 | Istra 1961 | 0 : 2 | Rijeka | ||||||
Hajduk
Split
|
|
Osijek
Osijek
|
14.04.2024 16:30 | Hajduk | 1 : 2 | Osijek |
Arsenal
Tivat
|
|
Sutjeska
NikÅ”iÄ
|
14.04.2024 14:00 | Arsenal | 1 : 0 | Sutjeska |
Berane
Berane
|
|
Grbalj
RadanoviÄi
|
14.04.2024 16:00 | Berane | 0 : 2 | Grbalj |
RabotniÄki
Skoplje
|
|
Vardar
Skoplje
|
14.04.2024 15:00 | RabotniÄki | 2 : 0 | Vardar | ||||||
Å kendija
Tetovo
|
|
Sileks
Kratovo
|
14.04.2024 15:00 | Å kendija | 6 : 1 | Sileks | ||||||
Struga
Struge
|
|
Bregalnica
Å tip
|
14.04.2024 15:00 | Struga | 2 : 2 | Bregalnica |
Athletic Club
Bilbao
|
|
Villarreal
Villarreal
|
14.04.2024 18:30 | Athletic Club | 1 : 1 | Villarreal | ||||||
Granada
Granada
|
|
Deportivo AlavƩs
Vitoria-Gasteiz
|
14.04.2024 16:15 | Granada | 2 : 0 | Deportivo AlavƩs | ||||||
Las Palmas
Las Palmas de Gran Canaria
|
|
Sevilla
Sevilla
|
14.04.2024 14:00 | Las Palmas | 0 : 2 | Sevilla | ||||||
Real Sociedad
Donostia-San SebastiƔn
|
|
AlmerĆa
Almeria
|
14.04.2024 21:00 | Real Sociedad | 2 : 2 | AlmerĆa |
Clermont
Clermont-Ferrand
|
|
Montpellier
Montpellier
|
14.04.2024 15:00 | Clermont | 1 : 1 | Montpellier | ||||||
Le Havre
Le Havre
|
|
Nantes
Nantes
|
14.04.2024 13:00 | Le Havre | 0 : 1 | Nantes | ||||||
Olympique Lyonnais
Lyon
|
|
Stade Brestois 29
Brest
|
14.04.2024 20:45 | Olympique Lyonnais | 4 : 3 | Stade Brestois 29 |
Arsenal
London
|
|
Aston Villa
Birmingham
|
14.04.2024 17:30 | Arsenal | 0 : 2 | Aston Villa | ||||||
Liverpool
Liverpool
|
|
Crystal Palace
London
|
14.04.2024 15:00 | Liverpool | 0 : 1 | Crystal Palace | ||||||
West Ham United
London
|
|
Fulham
London
|
14.04.2024 15:00 | West Ham United | 0 : 2 | Fulham |
Bayer 04 Leverkusen
Leverkusen
|
|
Werder Bremen
Bremen
|
14.04.2024 17:30 | Bayer 04 Leverkusen | 5 : 0 | Werder Bremen | ||||||
Darmstadt 98
Darmstadt
|
|
SC Freiburg
Freiburg im Breisgau
|
14.04.2024 15:30 | Darmstadt 98 | 0 : 1 | SC Freiburg |
Inter
Milano
|
|
Cagliari
Cagliari
|
14.04.2024 20:45 | Inter | 2 : 2 | Cagliari | ||||||
Napoli
Napoli
|
|
Frosinone
Frosinone
|
14.04.2024 12:30 | Napoli | 2 : 2 | Frosinone | ||||||
Sassuolo
Sassuolo
|
|
Milan
Milano
|
14.04.2024 15:00 | Sassuolo | 3 : 3 | Milan | ||||||
Udinese
Udine
|
14.04.2024
18:00
|
Roma
Roma
|
14.04.2024 18:00 | Udinese | : | Roma |
Radnik (H)
HadžiÄi
|
|
Tuzla City
Simin Han
|
14.04.2024 15:00 | Radnik (H) | 1 : 4 | Tuzla City |
LaktaŔi
LaktaŔi
|
|
LjubiÄ
Prnjavor
|
14.04.2024 12:00 | LaktaÅ”i | 4 : 0 | LjubiÄ | ||||||
Sloboda
MrkonjiÄ Grad
|
|
Bratstvo
Bosanska Krupa
|
14.04.2024 12:00 | Sloboda | 11 : 0 | Bratstvo | ||||||
Rudar (KG)
Kamengrad
|
|
Omarska
Omarska
|
14.04.2024 12:00 | Rudar (KG) | 7 : 0 | Omarska | ||||||
BSK
Banja Luka
|
|
OFK Spartak
Banja Luka
|
14.04.2024 12:00 | BSK | 0 : 3 | OFK Spartak | ||||||
PodgrmeÄ
Sanski Most
|
|
Borac
Kozarska Dubica
|
14.04.2024 12:00 | PodgrmeÄ | 1 : 3 | Borac |
BuduÄnost
BanoviÄi
|
|
Lokomotiva
BrÄko
|
14.04.2024 12:00 | BuduÄnost | 2 : 2 | Lokomotiva | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
ModriÄa
ModriÄa
|
14.04.2024 13:30 | Sloboda | 2 : 0 | ModriÄa | ||||||
IliÄka 01
BrÄko
|
|
Sloga
Doboj
|
14.04.2024 12:00 | IliÄka 01 | 1 : 2 | Sloga | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Slaven
Živinice
|
14.04.2024 12:00 | Radnik | 0 : 2 | Slaven | ||||||
RadniÄki
Lukavac
|
|
Gradina
Srebrenik
|
14.04.2024 12:00 | RadniÄki | 2 : 3 | Gradina | ||||||
Zvijezda GradaÄac
GradaÄac
|
|
Gornji RahiÄ
Gornji RahiÄ
|
14.04.2024 12:00 | Zvijezda GradaÄac | 6 : 2 | Gornji RahiÄ | ||||||
Bratstvo
GraÄanica
|
|
Drina
Zvornik
|
14.04.2024 12:00 | Bratstvo | 4 : 2 | Drina |
ŽeljezniÄar
Sarajevo
|
|
Bosna
Visoko
|
14.04.2024 13:30 | ŽeljezniÄar | 4 : 0 | Bosna | ||||||
Famos (H)
Hrasnica
|
|
Igman
Ilidža
|
14.04.2024 13:30 | Famos (H) | 1 : 1 | Igman | ||||||
Rudar
Breza
|
|
UNIS
VogoÅ”Äa
|
14.04.2024 13:30 | Rudar | 3 : 5 | UNIS | ||||||
Sutjeska
FoÄa
|
|
SAÅ K Napredak
Sarajevo
|
14.04.2024 13:30 | Sutjeska | 4 : 1 | SAÅ K Napredak | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Slavija
IstoÄno Sarajevo
|
14.04.2024 11:00 | Sarajevo | 2 : 2 | Slavija |
Borac
Jelah
|
|
Simm Bau
Kosova
|
14.04.2024 13:30 | Borac | 5 : 2 | Simm Bau | ||||||
ŽepÄe
ŽepÄe
|
|
Krivaja
ZavidoviÄi
|
14.04.2024 12:30 | ŽepÄe | 5 : 1 | Krivaja | ||||||
NK Vitez
Vitez
|
|
Romari
Vitez
|
14.04.2024 13:30 | NK Vitez | 1 : 4 | Romari |
Polet Stars
NikÅ”iÄ
|
|
Jezero
Plav
|
14.04.2024 15:00 | Polet Stars | 1 : 1 | Jezero | ||||||
Jedinstvo
Bijelo Polje
|
|
Brskovo
Brskovo
|
14.04.2024 13:00 | Jedinstvo | 6 : 0 | Brskovo |
Berane
Berane
|
|
Podgorica
Podgorica
|
14.04.2024 16:00 | Berane | 2 : 2 | Podgorica |
Bokelj
Kotor
|
|
Mornar 1923
Bar
|
14.04.2024 16:30 | Bokelj | 3 : 5 | Mornar 1923 | ||||||
Jezero
Plav
|
|
Budva
Budva
|
14.04.2024 14:00 | Jezero | 0 : 7 | Budva | ||||||
Rudar
Pljevlja
|
|
Igalo
Igalo
|
14.04.2024 14:00 | Rudar | 2 : 3 | Igalo | ||||||
Grbalj
Grbalj
|
|
OFK Titograd
Podgorica
|
14.04.2024 16:00 | Grbalj | 1 : 4 | OFK Titograd | ||||||
Ortrant - Olympic
Ulcinj
|
|
Adria
Kotor
|
14.04.2024 16:00 | Ortrant - Olympic | 1 : 4 | Adria | ||||||
LovÄen
Cetinje
|
|
Stari Aerodrom
Podgorica
|
14.04.2024 16:30 | LovÄen | 1 : 4 | Stari Aerodrom |
GoŔk
Gabela
|
|
Igman
Konjic
|
14.04.2024 15:00 | GoŔk | 0 : 0 | Igman | ||||||
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
|
|
Sloga
Doboj
|
14.04.2024 14:30 | Å iroki Brijeg | 4 : 0 | Sloga | ||||||
Zvijezda 09
Etno selo StaniÅ”iÄ
|
|
PosuŔje
PosuŔje
|
14.04.2024 15:45 | Zvijezda 09 | 6 : 1 | PosuŔje |
LaktaŔi
LaktaŔi
|
|
LjubiÄ
Prnjavor
|
14.04.2024 10:00 | LaktaÅ”i | 0 : 3 | LjubiÄ | ||||||
Sloboda
MrkonjiÄ Grad
|
|
Bratstvo
Bosanska Krupa
|
14.04.2024 10:00 | Sloboda | 12 : 0 | Bratstvo | ||||||
Rudar
Kamengrad
|
|
Omarska
Omarska
|
14.04.2024 10:00 | Rudar | 7 : 1 | Omarska | ||||||
Kozara
GradiŔka
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
14.04.2024 10:00 | Kozara | 4 : 1 | Rudar Prijedor | ||||||
BSK
Banja Luka
|
|
OFK Spartak
Banja Luka
|
14.04.2024 10:00 | BSK | 0 : 1 | OFK Spartak | ||||||
PodgrmeÄ
Sanski Most
|
|
Borac
Kozarska Dubica
|
14.04.2024 10:00 | PodgrmeÄ | 2 : 5 | Borac |
Naprijed
Banja Luka
|
|
Sloboda
Novi Grad
|
14.04.2024 11:30 | Naprijed | 3 : 0 | Sloboda | ||||||
Äelinac
Äelinac
|
|
Crni vrh
Jaružani
|
14.04.2024 11:30 | Äelinac | 6 : 0 | Crni vrh | ||||||
Gorica
Å ipovo
|
|
Sloga
Trn
|
14.04.2024 11:30 | Gorica | 1 : 3 | Sloga | ||||||
Progres
Kneževo
|
|
OFK Brdo
Hambarine
|
14.04.2024 11:30 | Progres | 6 : 0 | OFK Brdo |
Dubrave
Dubrave
|
|
Jedinstvo
Žeravica
|
14.04.2024 11:30 | Dubrave | 7 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Proleter
TesliÄ
|
|
Borac
Å amac
|
14.04.2024 11:30 | Proleter | 2 : 0 | Borac | ||||||
Mineral
TesliÄ
|
|
LijevÄe
Nova Topola
|
14.04.2024 11:30 | Mineral | 10 : 0 | LijevÄe | ||||||
Polet 1926
Brod
|
|
Sloga
Srbac
|
14.04.2024 11:30 | Polet 1926 | 2 : 0 | Sloga |
BuduÄnost
BanoviÄi
|
|
Lokomotiva
BrÄko
|
14.04.2024 10:00 | BuduÄnost | 6 : 1 | Lokomotiva | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
ModriÄa Alfa
ModriÄa
|
14.04.2024 11:30 | Sloboda | 2 : 1 | ModriÄa Alfa | ||||||
IliÄka 01
BrÄko
|
|
Sloga
Doboj
|
14.04.2024 10:00 | IliÄka 01 | 9 : 2 | Sloga | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Slaven
Živinice
|
14.04.2024 10:00 | Radnik | 5 : 4 | Slaven | ||||||
RadniÄki
Lukavac
|
|
Gradina
Srebrenik
|
14.04.2024 10:00 | RadniÄki | 0 : 3 | Gradina | ||||||
Zvijezda
GradaÄac
|
|
Gornji RahiÄ
Gornji RahiÄ
|
14.04.2024 10:00 | Zvijezda | 3 : 1 | Gornji RahiÄ | ||||||
Bratstvo
GraÄanica
|
|
Drina
Zvornik
|
14.04.2024 10:00 | Bratstvo | 1 : 1 | Drina |
Brzi
Busnovi
|
|
Rasavci
Rasavci
|
14.04.2024 10:00 | Brzi | 3 : 0 | Rasavci |
NaŔa krila
Kostajnica
|
|
Ozren
Petrovo
|
14.04.2024 10:00 | NaŔa krila | 0 : 3 | Ozren | ||||||
Ukrina
ÄeÄava
|
|
Trebava
OsjeÄani
|
14.04.2024 10:00 | Ukrina | 10 : 4 | Trebava |
Mladost
Kotor VaroÅ”
|
|
LauÅ”
LauÅ”
|
14.04.2024 11:00 | Mladost | 4 : 0 | LauÅ” | ||||||
Džaja
Banja Luka
|
|
ŽeljezniÄar Sport team
Banja Luka
|
14.04.2024 10:00 | Džaja | 2 : 1 | ŽeljezniÄar Sport team |
Bratstvo
Kozinci
|
|
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
|
14.04.2024 10:00 | Bratstvo | 4 : 1 | Sloga DIPO |
Guber
Srebrenica
|
|
Vlasenica
Vlasenica
|
14.04.2024 11:30 | Guber | 0 : 8 | Vlasenica | ||||||
BuduÄnost
Pilica
|
|
Rudar 1925
Ugljevik
|
14.04.2024 11:30 | BuduÄnost | 1 : 7 | Rudar 1925 |
ŽeljezniÄar
Sarajevo
|
|
Bosna
Visoko
|
14.04.2024 11:00 | ŽeljezniÄar | 9 : 0 | Bosna | ||||||
Radnik (H)
HadžiÄi
|
|
Goražde
Goražde
|
14.04.2024 11:00 | Radnik (H) | 4 : 0 | Goražde | ||||||
Famos (H)
Hrasnica
|
|
Igman
Ilidža
|
14.04.2024 11:00 | Famos (H) | 2 : 5 | Igman | ||||||
Rudar
Breza
|
|
UNIS
VogoÅ”Äa
|
14.04.2024 11:00 | Rudar | 2 : 4 | UNIS | ||||||
Sutjeska
FoÄa
|
|
SAÅ K Napredak
Sarajevo
|
14.04.2024 11:00 | Sutjeska | 1 : 2 | SAÅ K Napredak | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Slavija
IstoÄno Sarajevo
|
14.04.2024 09:00 | Sarajevo | 6 : 1 | Slavija |
Borac
Jelah
|
|
Simm Bau
Kosova
|
14.04.2024 11:00 | Borac | 3 : 0 | Simm Bau | ||||||
ŽepÄe
ŽepÄe
|
|
Krivaja
ZavidoviÄi
|
14.04.2024 10:00 | ŽepÄe | 1 : 5 | Krivaja | ||||||
NK Vitez
Vitez
|
|
Romari
Vitez
|
14.04.2024 11:00 | NK Vitez | 2 : 2 | Romari |
Leotar
Trebinje
|
|
Hercegovac
BileÄa
|
14.04.2024 11:00 | Leotar | 1 : 0 | Hercegovac | ||||||
Äapljina
Äapljina
|
|
Branitelj
RodoÄ-Jasenica
|
14.04.2024 11:00 | Äapljina | 1 : 1 | Branitelj |
Sloga
Bosanska Otoka
|
|
BihaÄ
BihaÄ
|
14.04.2024 13:30 | Sloga | 1 : 4 | BihaÄ |
KaÄuni
KaÄuni
|
|
Rudar
Han Bila
|
14.04.2024 11:00 | KaÄuni | 4 : 1 | Rudar |
Sokolac
Sokolac
|
|
ŽeljezniÄar
Sarajevo
|
14.04.2024 15:30 | Sokolac | 1 : 6 | ŽeljezniÄar | ||||||
Glasinac
Sokolac
|
|
Novi Grad
Sarajevo - Novi Grad
|
14.04.2024 11:00 | Glasinac | 5 : 2 | Novi Grad |
Klis
ButuroviÄ Polje
|
|
Sloga
Donji Vakuf-Uskoplje
|
14.04.2024 10:00 | Klis | 0 : 4 | Sloga |
Betaklub Tango
Devetak
|
|
Mladost (VB)
Velika Brijesnica
|
14.04.2024 10:00 | Betaklub Tango | 2 : 0 | Mladost (VB) |
DeÄiÄ
Tuzi
|
|
LovÄen
Cetinje
|
14.04.2024 11:00 | DeÄiÄ | 1 : 0 | LovÄen |
GoŔk
GoŔk
|
|
Igman
Konjic
|
14.04.2024 13:00 | GoŔk | 0 : 2 | Igman | ||||||
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
|
|
Sloga
Doboj
|
14.04.2024 13:00 | Å iroki Brijeg | 3 : 1 | Sloga | ||||||
Zvijezda 09
Etno selo StaniÅ”iÄ
|
|
PosuŔje
PosuŔje
|
14.04.2024 14:00 | Zvijezda 09 | 2 : 0 | PosuŔje |
ModriÄa Alfa
ModriÄa
|
|
ŽeljezniÄar Sport tim
Banja Luka
|
14.04.2024 11:30 | ModriÄa Alfa | 2 : 1 | ŽeljezniÄar Sport tim |
Naprijed
Banja Luka
|
|
Sloboda
Novi Grad
|
14.04.2024 10:00 | Naprijed | 8 : 0 | Sloboda | ||||||
Äelinac
Äelinac
|
|
Crni vrh
Jaružani
|
14.04.2024 10:00 | Äelinac | 5 : 0 | Crni vrh | ||||||
Gorica
Å ipovo
|
|
Sloga
Trn
|
14.04.2024 10:00 | Gorica | 2 : 5 | Sloga | ||||||
Progres
Kneževo
|
|
Brdo
Hambarine
|
14.04.2024 10:00 | Progres | 6 : 1 | Brdo |
Dubrave
Dubrave
|
|
Jedinstvo
Žeravica
|
14.04.2024 10:00 | Dubrave | 5 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Proleter
TesliÄ
|
|
Borac
Å amac
|
14.04.2024 10:00 | Proleter | 2 : 4 | Borac | ||||||
Mineral
Banja VruÄica
|
|
LijevÄe
LijevÄe
|
14.04.2024 10:00 | Mineral | 6 : 0 | LijevÄe | ||||||
Polet 1926
Brod
|
|
Sloga
Srbac
|
14.04.2024 10:00 | Polet 1926 | 2 : 1 | Sloga |
Sloga
SaniÄani(RakeliÄi)
|
|
Bratstvo
Kozarac
|
14.04.2024 11:00 | Sloga | 0 : 4 | Bratstvo | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Svodna
Svodna
|
14.04.2024 10:00 | Rudar Prijedor | 6 : 0 | Svodna |
Mladost
Kotor VaroÅ”
|
|
LauÅ”
LauÅ” - Banja Luka
|
14.04.2024 09:30 | Mladost | 9 : 0 | LauÅ” |
Mladost
Velika Obarska
|
|
Sloga 94
Bijeljina
|
14.04.2024 09:30 | Mladost | 4 : 0 | Sloga 94 | ||||||
Partizan
Donja Trnova
|
|
Ljeskovac
Ljeskovac
|
14.04.2024 11:30 | Partizan | 7 : 1 | Ljeskovac |
Guber
Srebrenica
|
|
Vlasenica
Vlasenica
|
14.04.2024 10:00 | Guber | 2 : 10 | Vlasenica | ||||||
BuduÄnost
Pilica
|
|
Rudar 1925
Ugljevik
|
14.04.2024 10:00 | BuduÄnost | 5 : 0 | Rudar 1925 |
LeoStars
Trebinje
|
|
Mladost
Gacko
|
14.04.2024 13:15 | LeoStars | 2 : 7 | Mladost |
Brekovica
BihaÄ
|
|
RadniÄki
Zdena
|
14.04.2024 11:30 | Brekovica | 4 : 0 | RadniÄki |
Dinamo 75
Prijedor
|
|
Napredak
OmergebovaÄa
|
14.04.2024 12:00 | Dinamo 75 | 0 : 0 | Napredak | ||||||
KostrÄ
KostrÄ
|
|
Izbor
BrÄko
|
14.04.2024 11:00 | KostrÄ | 0 : 3 | Izbor |
FK Vitez
Vitez
|
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
14.04.2024 16:30 | FK Vitez | 2 : 0 | Novi Travnik |
Travnik
Travnik
|
|
LaŔva
Dolac
|
14.04.2024 10:00 | Travnik | 2 : 1 | LaŔva | ||||||
VlaÅ”iÄ
Turbe
|
|
Radnik
Donji Vakuf
|
14.04.2024 10:00 | VlaÅ”iÄ | 2 : 11 | Radnik | ||||||
Elektrobosna
Jajce
|
|
Sport Prevent
Bugojno
|
14.04.2024 10:00 | Elektrobosna | 2 : 5 | Sport Prevent |
Rudar (K)
Kakanj
|
|
Mladost
Doboj - Kakanj
|
14.04.2024 12:30 | Rudar (K) | 0 : 1 | Mladost | ||||||
Äelik
Zenica
|
|
Fortuna
Zenica
|
14.04.2024 12:30 | Äelik | 1 : 0 | Fortuna |
Nemila
Nemila
|
|
Don Bosco
ŽepÄe
|
14.04.2024 12:30 | Nemila | 0 : 3 | Don Bosco |
FA Akademika
Sarajevo
|
|
Famos
VojkoviÄi
|
14.04.2024 10:00 | FA Akademika | 3 : 0 | Famos |
Å F Sparta
Sarajevo
|
|
AF Devetka
Sarajevo
|
14.04.2024 14:00 | Å F Sparta | 1 : 0 | AF Devetka |
Mostar
Mostar
|
|
Velež
Mostar
|
14.04.2024 11:00 | Mostar | 1 : 0 | Velež | ||||||
Äapljina
Äapljina
|
|
Cim
Mostar
|
14.04.2024 09:30 | Äapljina | 1 : 4 | Cim |
Kolibri
Husino
|
|
Gradina
Srebrenik
|
14.04.2024 11:00 | Kolibri | 1 : 2 | Gradina | ||||||
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
|
|
Eurogol
Živinoce
|
14.04.2024 11:00 | Tuzla City | 0 : 4 | Eurogol |
Eurofudbal
Stjepan Polje
|
|
Di - Five
Doboj - Istok
|
14.04.2024 11:00 | Eurofudbal | 1 : 5 | Di - Five | ||||||
Bambi
Tuzla
|
|
Eurogol
Živinoce
|
14.04.2024 11:00 | Bambi | 0 : 3 | Eurogol | ||||||
ŠF Živinice 22
Živinice
|
|
Konjuh
Kladanj
|
14.04.2024 11:00 | ŠF Živinice 22 | 1 : 0 | Konjuh |
Sloboda
Tuzla
|
|
Proleter
Tuzla
|
14.04.2024 15:30 | Sloboda | 1 : 1 | Proleter |
ModriÄa Alfa
ModriÄa
|
|
ŽeljezniÄar Sport team
Banja Luka
|
14.04.2024 10:00 | ModriÄa Alfa | 1 : 1 | ŽeljezniÄar Sport team |
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Sloboda
Novi Grad
|
14.04.2024 11:30 | Rudar Prijedor | 2 : 1 | Sloboda |
LeoStars
Trebinje
|
|
Mladost
Gacko
|
14.04.2024 14:30 | LeoStars | 2 : 1 | Mladost |
Metalac
BihaÄ
|
|
Bajer 99
VelagiÄi
|
14.04.2024 10:00 | Metalac | 6 : 2 | Bajer 99 |
Bratstvo
Bosanska Krupa
|
|
Sloga
Bosanska Otoka
|
14.04.2024 10:00 | Bratstvo | 9 : 0 | Sloga | ||||||
RadniÄki
ÄoraliÄi
|
|
Mladost (V)
VrnograÄ
|
14.04.2024 10:00 | RadniÄki | 5 : 0 | Mladost (V) | ||||||
Vitez
Bužim
|
|
Gomila
Stijena
|
14.04.2024 10:00 | Vitez | 2 : 0 | Gomila |
FK Vitez
Vitez
|
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
14.04.2024 18:00 | FK Vitez | 0 : 3 | Novi Travnik |
Travnik
Travnik
|
|
LaŔva
LaŔva
|
14.04.2024 10:00 | Travnik | 2 : 3 | LaŔva | ||||||
VlaÅ”iÄ
Turbe
|
|
Radnik
Donji Vakuf
|
14.04.2024 10:00 | VlaÅ”iÄ | 0 : 8 | Radnik | ||||||
Elektrobosna
Jajce
|
|
Sport Prevent
Bugojno
|
14.04.2024 10:00 | Elektrobosna | 1 : 4 | Sport Prevent |
Rudar (K)
Kakanj
|
|
Mladost (DK)
Doboj - Kakanj
|
14.04.2024 10:00 | Rudar (K) | 0 : 1 | Mladost (DK) | ||||||
Äelik
Zenica
|
|
Fortuna
Zenica
|
14.04.2024 10:00 | Äelik | 2 : 4 | Fortuna |
Usora
Usora
|
|
MoŔevac
MoŔevac
|
14.04.2024 10:00 | Usora | 3 : 1 | MoŔevac | ||||||
Nemila
Nemila
|
|
Don Bosco
ŽepÄe
|
14.04.2024 10:00 | Nemila | 1 : 8 | Don Bosco |
Novi Grad
Sarajevo
|
|
Bambinosi
Sarajevo
|
14.04.2024 09:30 | Novi Grad | 1 : 2 | Bambinosi | ||||||
Sokolac
Sokolac
|
|
Igman
Ilidža
|
14.04.2024 13:30 | Sokolac | 0 : 3 | Igman |
Mostar
Mostar
|
|
Velež
Mostar
|
14.04.2024 09:30 | Mostar | 1 : 5 | Velež | ||||||
Äapljina
Äapljina
|
|
Cim
Mostar
|
14.04.2024 08:00 | Äapljina | 1 : 1 | Cim |
Kolibri
Husino
|
|
Gradina
Srebrenik
|
14.04.2024 10:00 | Kolibri | 2 : 4 | Gradina | ||||||
Tuzla Siti
Simin Han
|
|
Eurogol
Živinice
|
14.04.2024 10:00 | Tuzla Siti | 2 : 1 | Eurogol |
Eurofudbal
Stjepan Polje
|
|
Di - Five
Doboj - Istok
|
14.04.2024 10:00 | Eurofudbal | 1 : 4 | Di - Five | ||||||
Bambi
Tuzla
|
|
Eurogol
Živinice
|
14.04.2024 10:00 | Bambi | 6 : 0 | Eurogol | ||||||
ŠF Živinice 22
Živinice
|
|
Konjuh
Kladanj
|
14.04.2024 10:00 | ŠF Živinice 22 | 6 : 1 | Konjuh |
ProkosoviÄi
ProkosoviÄi
|
|
Orahovica 74
Orahovica
|
14.04.2024 10:00 | ProkosoviÄi | 0 : 0 | Orahovica 74 |
SFK 2000
Sarajevo
|
|
Iskra
Bugojno
|
14.04.2024 15:30 | SFK 2000 | 3 : 0 | Iskra |
Libero
Goražde
|
|
Spartak 2013
Banja Luka
|
14.04.2024 16:30 | Libero | 7 : 2 | Spartak 2013 |
Sloga (D)
Doboj
|
|
Lokomotiva
BrÄko-distrikt BiH
|
14.04.2024 16:30 | Sloga (D) | 2 : 0 | Lokomotiva |
Spartak DOO
Subotica
|
|
Spartak
Subotica
|
14.04.2024 16:30 | Spartak DOO | 0 : 7 | Spartak | ||||||
Crvena zvezda
Beograd
|
|
Sloga Zemun
Zemun
|
14.04.2024 12:00 | Crvena zvezda | 7 : 0 | Sloga Zemun |
RadniÄki 1923
Kragujevac
|
|
Vojvodina
Novi Sad
|
14.04.2024 15:00 | RadniÄki 1923 | 0 : 2 | Vojvodina |
Milutinac 2023
Zemun
|
|
RadniÄki 1923
Kragujevac
|
14.04.2024 13:15 | Milutinac 2023 | 8 : 0 | RadniÄki 1923 | ||||||
Prave Dame
Stari Banovci
|
|
Napredak Junior 2018
KruŔevac
|
14.04.2024 15:00 | Prave Dame | 2 : 2 | Napredak Junior 2018 | ||||||
Moskva
Novi Sad
|
|
Borac
ÄaÄak
|
14.04.2024 16:00 | Moskva | 3 : 0 | Borac | ||||||
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
|
|
KaraÄorÄe
Topola
|
14.04.2024 11:00 | ŽFU Zvezda B 2018 | 0 : 1 | KaraÄorÄe |
Cvetex
Berane
|
|
Zora
Spuž
|
14.04.2024 10:00 | Cvetex | 5 : 1 | Zora | ||||||
BuduÄnost
Podgorica
|
|
Mladost 2015
Podgorica
|
14.04.2024 17:00 | BuduÄnost | 6 : 2 | Mladost 2015 |
ŽeljezniÄar 2011
Bosanska Krupa
|
|
Inter
PosuŔje
|
14.04.2024 17:00 | ŽeljezniÄar 2011 | 0 : 4 | Inter | ||||||
Respekt
Sarajevo
|
|
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
14.04.2024 17:00 | Respekt | 0 : 1 | Sloga |
Olympico
Golubovci
|
|
PruŔka
Bijelo Polje
|
14.04.2024 20:00 | Olympico | 2 : 10 | PruŔka | ||||||
NikÅ”iÄ
NikÅ”iÄ
|
|
Titograd
Podgorica
|
14.04.2024 20:00 | NikÅ”iÄ | 2 : 4 | Titograd | ||||||
Studentski dom
Podgorica
|
|
Mirabile Moda
Podgorica
|
14.04.2024 17:00 | Studentski dom | 5 : 4 | Mirabile Moda |
Nevesinje
Nevesinje
|
|
Željeznica
Trnovo
|
14.04.2024 19:00 | Nevesinje | 2 : 2 | Željeznica |
Promo
Donji Vakuf
|
|
Prijedor - Spartak
Prijedor
|
14.04.2024 19:00 | Promo | 91 : 85 | Prijedor - Spartak | ||||||
Slavija
IstoÄno Sarajevo
|
|
Orlovik
ŽepÄe
|
14.04.2024 19:30 | Slavija | 86 : 80 | Orlovik |
Akademac
Banja Luka
|
|
Jahorina
Pale
|
14.04.2024 18:30 | Akademac | 62 : 66 | Jahorina | ||||||
Radnik BN Basket
Bijeljina
|
|
BuduÄnost Prolab
Bijeljina
|
14.04.2024 18:30 | Radnik BN Basket | 80 : 74 | BuduÄnost Prolab |
ModriÄa
ModriÄa
|
|
Bratunac
Bratunac
|
14.04.2024 17:00 | ModriÄa | 67 : 102 | Bratunac |
Borac
Banja Luka
|
|
Bratunac
Bratunac
|
14.04.2024 17:00 | Borac | 3 : 0 | Bratunac |
OraŔje
OraŔje
|
|
IlijaÅ”
IlijaÅ”
|
14.04.2024 19:00 | OraŔje | 3 : 1 | IlijaŔ |
SmeÄ DN
BrÄko
|
|
Ilidža
Ilidža
|
14.04.2024 14:00 | SmeÄ DN | 0 : 3 | Ilidža |
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Velež
Nevesinje
|
14.04.2024 10:00 | Crvena zvijezda | 3 : 0 | Velež | ||||||
Velež
Nevesinje
|
|
Inova
Banja Luka
|
14.04.2024 12:00 | Velež | 2 : 3 | Inova | ||||||
Libero
Bijeljina
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
14.04.2024 14:00 | Libero | 3 : 2 | Crvena zvijezda |
Kotor VaroÅ”
Kotor VaroÅ”
|
|
ViŔegrad - HED
ViŔegrad
|
14.04.2024 18:00 | Kotor VaroŔ | 27 : 30 | ViŔegrad - HED |
Sloga 2
Doboj
|
|
Sava
Brod
|
14.04.2024 17:00 | Sloga 2 | 43 : 25 | Sava | ||||||
Äelinac
Äelinac
|
|
SrednjoŔkolac
Novi Grad
|
14.04.2024 16:30 | Äelinac | 41 : 18 | SrednjoÅ”kolac | ||||||
TesliÄ
TesliÄ
|
|
Prijedor
Prijedor
|
14.04.2024 18:00 | TesliÄ | 23 : 23 | Prijedor |
Krajina
Cazin
|
|
Iskra
Bugojno
|
14.04.2024 17:00 | Krajina | 23 : 34 | Iskra | ||||||
Borac
Travnik
|
|
ŽepÄe
ŽepÄe
|
14.04.2024 17:00 | Borac | 14 : 41 | ŽepÄe |
MeÄugorje
MeÄugorje
|
|
Rvacka
Livno
|
14.04.2024 17:00 | MeÄugorje | 21 : 29 | Rvacka | ||||||
RadniÄki
Goražde
|
|
BrijeÅ”Äe
Sarajevo
|
14.04.2024 17:00 | RadniÄki | 31 : 34 | BrijeÅ”Äe |
Borac
Banjaluka
|
|
Sloga 2013
Gornji Vakuf - Uskoplje
|
14.04.2024 14:00 | Borac | 37 : 28 | Sloga 2013 | ||||||
Krivaja
ZavidoviÄi
|
|
Krajina
Cazin
|
14.04.2024 16:00 | Krivaja | 33 : 28 | Krajina |
Leotar
Trebinje
|
|
Mira
Prijedor
|
14.04.2024 12:30 | Leotar | 25 : 26 | Mira |
Iskra
Stolac
|
|
Živinice
Živinice
|
14.04.2024 13:00 | Iskra | 30 : 33 | Živinice | ||||||
Turbina
Jablanica
|
|
Lokomotiva
Mostar
|
14.04.2024 19:30 | Turbina | 36 : 28 | Lokomotiva |