Igrači i ocene Novo!
  • Klikom na ikonicu sa zvedicom otvara se prozor gde mođete oceniti igrača
  • Igrače možete oceniti samo ako je utakmica odigrana u prethodnih 7 dana
  • Ako igrač kojeg želite oceniti nije na listi a igra u klubu možete ga prijaviti na strani kluba
Kraj prvog poluvremena! Crvena zvezda vodi 1:0 protiv Železničara golom Ivanića pred sam kraj prvog poluvremena.
48.00'
Šut na gol
Dobra šansa za Crvenu zvezdu, ali Ndiaye pogadja stativu, ostaje 1:0 za Zvezdu.
47.55'
Ostalo
3 minuta nadoknade!
45.00'
GOLLL! Odlična ubačaj Bukarija, sam je ostao Ivanić u kaznenom prostoru Železničara, te glavom postiže gol i Zvezda vodi 1:0
44.22'
Ofsajd
Dobra šansa za Crvenu zvezdu, ali Bukari ostaje zadnji igrač na polovini Železničara
43.00'
Šut na gol
Odličan skok i udarac glavom Romanića, ali lopta ide pored gola.
35.00'
Šut na gol
Uhh, kakva šansa za Crvenu zvezdu, odličan lažnjak Bukarija i odličan šut, ali ponovo odličan Mijatović koji brani šut Bukarija.
33.33'
Šut na gol
Još jedan dobar šut Ivanića, ali brani taj udarac Mijatović.
32.30'
Šut na gol
Odlična šansa za Crvenu zvezdu, malo je hvalilo da dodju do gola ali odličan udarac Ivanića ide pored gola.
30.49'
Oštar start nad Đorđevićem, ali ce ipak proci bez žutog kartona.
25.20'
Šut na gol
Dobra šansa za Crvenu zvezdu, ali loš šut od strane Ndiaye.
22.48'
Korner
Hwang ponovo ubacuje, ali siguran Mijatović koji hvata loptu.
21.09'
Korner
Loš ubačaj od strane Hwange, koji je danas zadužen za prekide na utakmici.
17.24'
14.05'
Šut na gol
Kakva šansa za Crvenu zvezdu, ali Olayinka nije uspio da zatrese mrežu ekipe Železničara.